Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Betsy: a héten megyek dokihoz. Kb. a 28. hét óta mindíg nézi a méhszájat (ha erre gondolsz mint belső vizsgálat), UH is elég gyakran van.
Eddig minden rendben volt. Viszont mostanában rendszeresen keményedek, főleg este. Elvileg már csak jövő héten dolgozom, de most gondolkodom rajta, hogy már csak a héten. Kezd elegem lenni, és egyre gyakrabban nyűglődöm. Így is elég sokáig húztam szerintem.........

Arikon: végre elkezdted a hőmérőzést. Szerintem hasznos, és sokat segít. Nem késő még a 10. napon. Majd ciklus vége közeledtével rakd fel, hogy megnézhessük.

Babszi: nagyon sajnálom, hogy Bálintnál ilyen makacs ez a dolog. Reméljük a másik gyogyi segít neki.

Nórikám: én is allergiás vagyok, tudom milyen szar ha kiüti az embert (bár nekem most semmi bajom) kitartás.....

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk. Du. visszaolvasok!!!!

Voltunk 4d-n. Már 1400g és 29-30 hetesnek felelenek meg a méretei.
Mutizok képeket és du jövök!!!!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
gabi82
 
 


Bemutató a szőrgyerekeimről: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.22 14:02-kor.
Vendég
 

 
 

Nórikám: nagyon édesek a kutyik! Tök jó a sörös dobozos kép!

Gabi: jó képeket sikerült csinálni Lacikáról. Tényleg olyan kis helyes kerek pofija van. Bálintunk még nem volt ilyen gömbölyded a 28. heti 4D-n.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:már mióta is ígérgeted a képeket???Ha én ide jutottam, akkor neked is kéne dobnod pocakfotót! :wink:
Vendég
 


Hali!

Nóri! Nagyon tündi bündik a kutyuk!!!! Olyan arik, meg lehet őket zabálni!!!! :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Mirci, kórházi pakk megvan már?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri: nem akarok ígérgeti....fotók elkészültek, de bénák lettek, újat szeretnék csináltatni apával...... :oops:

Gabi: kórházi pakkhoz minden megvan már, de még nincs összekészítve. Kicsit korainak tartom, de lassan azért elkezdem összerakosgatni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Gabi: de jó, régen láttunk 4D-s képeket, nagyon tündéri a kiscsávó! Mi is itt jártunk anno Csiribébivel, jajjj, akkora élmény volt, apával majdnem sírtunk, még ma is beleborzongok...

Nóri: nagyon tetszenek a képek... ezek a kutyák! Énisénisénis akarok!

Mirci: hajrá, hajrá!!!

Betsy: nagyon szépek a keresztelős képek, az utolsó valami csoda!

Jaimeemami: naaaaaa, hogy sikerült?Képek?

Olik: de nagyon édesek a gyerkőcök Nálatok is!

Sirkici: Mekkora most Nikibaba súlyra? Sikerült már raktározni tejcsit?
Vendég
 


Nóri: Jajjjj, de imádnivalóak! :P :P :P Kislányok? Akkor varrathatod rájuk a bugyogót. :D Vagy erőd van a házatok körül? Édesaranyos kuttyok nagyon!!!! Főleg az utolsó 3 nagyon jó! :lol: :lol:

Mirci: Magnéziumot még nyomhatod 2 hétig. :wink:

Gabi: Nagyon jó az első kép!!

Bíbi anyu: Popi üzeni, köszöni! :D :wink:

Chris: Boldog hófordulót! Betemetett az építkezés? Gyere, mesélj!

Bíbi anyu: Ti hogy álltok?

Rólunk: Holnap hozok fotókat, ha minden igaz. Részletek pedig a blogban már fenn vannak. :wink:
jaimee1
 
 


Gabi: gyönyörű képek, az első a kedvencem nekem is!!!!

Nóri nagyon aranyos kutyák, a kis fekete szőrmók nagyon tetszik!!!! :lol: :lol:

Bíbi: Házikó???

Jaimee: várom a fotókat, biztos csodaszép lesz!

Mirci: képet akarok...vagy írgum-burgum lesz!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee, Gyabi, szerintem is az a legjobb!!!!

Szerintetek, ha 5cm a lába most. És a 17-es cipő 8cm. Akkor lecseréljem nagyobbra a cipőt, vagy ennyit nő a lába?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jaimee, Gyabi, szerintem is az a legjobb!!!!

Szerintetek, ha 5cm a lába most. És a 17-es cipő 8cm. Akkor lecseréljem nagyobbra a cipőt, vagy ennyit nő a lába?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi, nekünk a 25. héten volt 4, 71 cm-es tappancsunk, és 8 centi, mikor születtünk, most meg több picivel, mint 10 :lol: , ha ez segít valamit.

Favilla, köszi a kérdést, halad, halad, bár a székelyeket haza kellett küldeni egy bő hétre, nem volt már mit csinálniuk, most a belső munkák folynak, meg tereprendezés, füvesítés, de már megint itt vannak az emberek Erdélyországból, szóval jól állunk. Képet majd hozok. :lol:
Vendég
 


Gabi: Ezt nem értem. Milyen cipőt? :shock: :shock:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Kriminális napunk van már kb. 3-4 napja. Beni egyfolytában ordít, reggel 6-től egyszerűen nem tud visszaaludni, mai nap még most alszik előszőr, de kb. 5 perceket, majd ordítva felriad. A szél megy tőle, kaki is van, enni is eszik...nem értem... :roll:
Most is úgy aludt el, hogy megfürdettem, kaja idő volt és odaadtam neki a lefejt tejcsit, bealudt úgy, hogy egy ml-t sem evett...
Egyébként nő mint a gomba, 6 hetes vlt szombaton 5300gr és 60 cm.


Gabi: Jaimee-vel egyetemben én is elvesztettem a fonalat cipőügyileg...


Azért dobok képet, sapkamánia van nálunk...

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

A mai nap nagyon nyűgin telt Alexinek, mert szerintem jönnek a további fogacskák.. Én meg nagyban pakolok, apa holnap elutazik Görögorszgába 1 teljes hétre. Mi meg így a nagyiékhoz...Azér jobb lett volna, ha itthon marad, de a rokonlátogatás megköveteli :?

Blocsánat, hogy így bele a közepébe, de még mindig rengeteg dolgom van, pakolás ezerrel...

Betsy: nagyon jók a képek a keresztelőről!! Gratulálok nektek és főleg Neked, hogy ekkora vendégsereget láttál el! Bence mekkora már? Miket tud?

Jaimee: nektek hogy sikerült a keresztelő? Képeket, de sokat!!4 :lol: :lol: :lol: Rékának honnan szereztél ruhácskát? Mesélj mindent!


Gabi: Aleximnek most 19-es szandija van! Ha ezzel segítek valamit... Szuperek a képek!

GYabi: ne aggódj, most nálunk is front van! Alexivel alig tudtam ma mit kezdeni, semmi nem volt jó...Szegénynek az ínye...
Ha viszont a fogzás miatt nem tud majd aludni, akkor nagyon tudom ajánlani a Gengigel Baby-t!! Anyatej ízú, abszolút természetes gél a fogzás megkönnyítésére! Próbáljátok ki...

Nóri: de helyesek! Meg kell Őket zabálni!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

A mai nap nagyon nyűgin telt Alexinek, mert szerintem jönnek a további fogacskák.. Én meg nagyban pakolok, apa holnap elutazik Görögorszgába 1 teljes hétre. Mi meg így a nagyiékhoz...Azér jobb lett volna, ha itthon marad, de a rokonlátogatás megköveteli :?

Blocsánat, hogy így bele a közepébe, de még mindig rengeteg dolgom van, pakolás ezerrel...

Betsy: nagyon jók a képek a keresztelőről!! Gratulálok nektek és főleg Neked, hogy ekkora vendégsereget láttál el! Bence mekkora már? Miket tud?

Jaimee: nektek hogy sikerült a keresztelő? Képeket, de sokat!!4 :lol: :lol: :lol: Rékának honnan szereztél ruhácskát? Mesélj mindent!


Gabi: Aleximnek most 19-es szandija van! Ha ezzel segítek valamit... Szuperek a képek!

GYabi: ne aggódj, most nálunk is front van! Alexivel alig tudtam ma mit kezdeni, semmi nem volt jó...Szegénynek az ínye...
Ha viszont a fogzás miatt nem tud majd aludni, akkor nagyon tudom ajánlani a Gengigel Baby-t!! Anyatej ízú, abszolút természetes gél a fogzás megkönnyítésére! Próbáljátok ki...

Nóri: de helyesek! Meg kell Őket zabálni!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sirki: Boldog hófordulót nektek!

Heni: Gengigel? Ez engem is érdekel.

Gyabi: Szépséges a kisfiad. És milyen komoly, kész úr! :D
jaimee1
 
 


Betsy,
igen! :lol:

Mirci,
már igy is tényleg sokáig dolgoztál, mostmár pihenhetnél egy kicsit, és felkészülhetsz Bálint baba születésére, aztán úgy sem lesz időd pihenni... :wink: :lol:

Gabi,
nagyon szép képeket sikerült késziteni Lacikáról, nagyon édes! Szép kerek pofija van! :D

Nóri,
nagyon aranyosak a kuttyok, tényleg az a sörös a legprofibb... :lol:

Bibi,
Niki baba olyan 6 kg körül lehet, de csak úgy tudjuk lemérni, hogy ráállunk vele a mérlegre, igy amennyiben az pontos, akkor 6 kg.
Igen, sikerült fejni valamennyit, pár napig raktam el, de most vasárnap óta megint nem fejek, most egy kicsit felborult a rend, felkel hajnalban, napközben is hamarabb megéhezik, igy fejni már nem birok, annyi nem lenne, de nemtudom miért csinálja?! Talán mert 3 hónapos lett? Kiváncsi lennék, hogy ilyenkor van-e tényleg valami nagy változás? Nálatok nincs semmi ilyesmi?
Örülök, hogy szépen halad a házikótok! Mikor is költöztök?

Jaimee,
köszi! Rékának pedig gratula a keresztelőjéhez! :D

Gyabi,
nagyon aranyos Beni a sapiban! Mi nagyon útáljuk a sapkát, már ha meglátja elkezd orditani!
Nemtudom mitől lehet ez az orditás, ha a hasa sem fáj...
sirkici
 
 


Akkor egy pár kép gyorsan, vagyis inkább kicsit sok, de bocsika, nem tudtam választani...

Kép Kép Csak igy tud elaludni Kép Baratkozunk Kép Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sziasztok Csajok!

Sirki,
nagyon szépek vagytok a képeken, a kedvencem az utolsó 3 kép! :)
Tök jó ajándékokat vettél a keresztgyerkőcödnek, biztos örült neki.

Nóri,
ezek szőrgyerekek állati édesek!! IMÁDOOOOOM ŐKET!! Az e-mailt is megnéztem, szuper minden!!! :wink:

Mircikém,
egy kismamiról képtelenség rossz képeket készíteni! :) Gyorsan csináljatok újakat!!!

Jamiee,
a keresztelő nagy élmény lehetett! Az ilyen hidegtálakat mindig túlméretezik, de szívesen bevállaltam volna 1-2 kiló majonézes krumplit. :D

Rólam:
Pécs fantasztikus város!!! Nagyon jól éreztem (volna) magamat, ha szombaton délután nem tört volna rám a felfázás első tünete, és akkor még nem is sejtettem, h. lesz rosszabb is. Nekem utoljára gyerekkoromban volt felfázásom azóta nem, hál'Istennek! Ez valami szörnyűűű!! :( Fájt is, véreztem is, és kb. 100-szor mentem egy óra leforgása alatt... :x Nagyon kiakadtam, a másnapi utazásunkhoz a bepakolást már két bőrönddel csináltam, h. ha én nem is, de legalább Férjecském el tudjon menni, hisz vártak minket egy kerty partira is. De Ő hallani sem akart róla, mondta, h. ha én nem akkor Ő sem megy, és nincs apelláta! Imádom!! :) Apósom orvos, így tőle szereztünk sumetrolint, ami kezdett hatni az őrületre. Így másnap elindultunk és én megnyugodtam, h. na csak ennyi volt az egész. Hát, nem! Kedden hajnalra újra visszatért és most nagyobb erővel csapott le, mint az elején. Totál kiakadtam, és nem csak azért, mert sz@rul voltam, hanem mert most kellett volna állandóan együtt lennünk. Ehelyett én állandóan a wc-n ültem. Szuper! :? Sokat gondolkodtam (volt időm rá, hisz éjjel semmit nem aludtam) és rájöttem, h. valami a lelkemmel nincs rendben. Hisz az elmúlt 3 hónap alatt a menszeszem is megőrült, mindig akkor volt gáz amikor együtt kéne lenni és most ez is. Szóval arra jutottam, h. ha most megjön, és ugye miért is ne jönne meg, elmegyek a dokimhoz rákszűrésre és megkérem, h. csináljunk egy hormonvizsgálatot, de semmi többet. Szerintem a meddőségi vizsgálatok rémképe miatt görcsöltem be. Mondtam Férjecskémnek is, ő látta rajtam ezeket a görcsöléseket, csak nem akart szólni. Azt mondta, h. amíg nem nyugszom meg, addig nem fog összejönni a baba. Igaza van!! Komolyan már olyanok jártak a fejemben, h. nem baj, h. fel vagyok fázva és szedem az anitbiotikumot és kb. a hátam közepére sem kívánom az együttlétet, de akkor is összebújunk hisz most van pé... :oops: és ez szörnyű!! Rájöttem, h. nem így akarok gyereket, h. mindenáron, semmi harmónia, semmi romantika, mert mi van ha pont ezért lesz beteg... Szóval a lényeg, h. a kötelező nőgyógyi vizsgálat után élünk tovább úgy, mint ahogy normálisan kell és várunk januárig a vizsgálatokkal. Leszámítva a hormonvizsgálatomat.
Addig megpróbálom rendbetenni a lelkemet, a testemet, kitísztítom magamból ezt sok antibiotikumot, amit még mindig szednem kell és élvezem a közöséletünket. :)
Visszatérve Pécsre, szerencsére hétfőn (amikor még nem voltam sz@rul) bementünk a városba, és megnéztünk a székesegyházat, múzeumban voltunk, a püspöki borospincét (finom borkóstolóval), és a dzsámit! Nagyon-nagy élmény volt, 4 órás sétálással. :)

Bocsi, h. nagyon hosszú voltam, de muszáj volt kiírnom magamból... :oops:
Vendég
 


Rékám:előszöris ....(((ölelés))).
Látom ügyes kislány vagy és hamar rájöttél azzal a helyes kis buksiddal, hogy mi a baj...igazad van és teljesen helyesen döntöttél szerintem!Januártól "együtt" vizsgálódunk úgy látszik! :wink:
A kirándulás örülök, hogy jól sikerült!
pusszantás
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sirki: nagyon szép babóka Niki, és még mindíg tiszta apja.
Jól áll az új haszín, kiemeli a kék szemedet. Mikor festetted át?
A héten abbahagyom a munkát, jövő héten már csak pár órára megyek be.

Jaimee mami: mikor raksz képeket a keresztelőről. A nagy fotó (mint mindíg) fantasztikus Popikáról.

Arikon: Ez a felfázás dolog szörnyű! Sajnos nekem az utóbbi években volt egy párszor.
Szerintem is jobb ha egy kicsit lazítasz, megpróbálsz úgy élni mintha nem minden a babaprojekt körül forogna. A meddőségi kivizsgálással kapcsolatban, bennem pont az ellenkezője játszódott le. Alig vártam, hogy minden meglegyen. Úgy voltam vele ha valami baj van az minél előbb derüljön ki, ha meg minden rendben legalább megnyugodhatok. Szerintem próbálj meg te is erre gondolni....De az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, és a lelked is rendben legyen.

Csajok rakok fel fotót a babaszobáról............Az össze plüss állat az enyém, így most megörökli a pici fiúnk. A polcon a könyvek meg az én régi mesekönyveim, meg az első cipőcském is ott van, és egy "fotó" a szoba leendő lakócskájáról.......... Kép Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Gyabi: csendesedett a vihar kis Beniben? Apám, mekkora baba! Csiribébi 10 hetesen volt ekkora! :lol:

Sirkici: hogy Ti milyen szépek vagytok! És mekkora Niki is! Nagyobb, mint Kisbíbi. Sokkal! :lol:

Én most nem vettem észre nagyobb tejigényt, nálunk a 6 hetes ugrás volt brutál, lehet, ez még előttünk áll, próbálok nem parázni, de tényleg az agyamra megy ez a tej ügy...épp meséltem a védőnőnek, hogy mennyire nincs elég tej, hogy oké, naponta 2 decit tudok fagyasztani, de....persze kiröhögött, hogy ezt nem spájzolni kell...barátnőm pár órát töltöttt csak velünk, de szerint is túlreagálom a dolgot és tömöm a kicsit...apa szerint meg egyenesen túletetem.......áááááá, nem értik ezek :lol:

Arikon: Pécs klassz, nem hiába születtem és éltem ott eddig :lol:
Lazíts bébi, ez tényleg így őrület. Én is próbáltam beszabályozni a szexet, nekünk anno napi 2szer esett jól, de azt olvastam, csak kétnaponta ajánlatos, így mindig beprogramoztuk " jajjj, tegnap volt, akkor ma nem lehet".....aztán a baba csak nem jött, ellenben jött a leszarom-hónap, nem néztem, hányadika van meg hányszor egy nap, csak szerettük egymást és akkor sikerült. Egyébként baromi nehéz nem akarni görcsösen, mikor az ember lányának a nap 24 órájában csak a babán jár az esze :cry:

Nóri: hogy vagy újasszony? Kerti parti sikerült?


Mirci, ez a szoba, nagyon nagyon szééép!
Vendég
 


Hali!

Gyabi, Jaimee, bocsi ha érthetetlen volam.. :oops:
Lacikának vettem már 17-es méretű cipőt. Ami 8cm -es lábra jó. De nekünk már most 5,5 cm a lábunk. Így nem tudom, lehet már kicsi lesz a cipő mikor megszületik.

Bíbi, akkor most cseréljem nagyobbra? Inkább legyen nagyobb nem? Még úgy sem jár? Addig mindegy, nem?
Bakker, remélem kicserélik.....

Mirci gyönyörű a szoba!!!!!!! Nagyon tetszik. Mi is nemsokára rendeljük a bútort. Nekünk narancssárga a szoba. De most úgy néz ki, hogy nem lesz kész a ház, úgyhogy otthon át kell tapétáztatni az egyik szobát. Bár anya nem bánja, ő úgy is akart csinálni az ő kis unokájának egy szobát. (Megjegyzem 3 éve tapétáztattak ki. És apa vadász szobája lesz az új gyerekszoba. Bár ő se bánja szerintem....)És sajna muszáj megcsinálni, mert sötétzöld és kerek minták vannak rajta. Nem egy gyerekszobás.... Viszont körbe ablakos, meleg világos szoba!!! :)


Tényleg, a gyerekszobába este le kell húzni a redőnyt? Vagy nem kell? Hülye kérdés mi?


Sirkici, Niki igazi kis modell!!! :D

Gyabi, Beninek nagyon jól áll a sapka!!!!

Na eldugulok már.

Ja nem.

Arikon, csak annyit, hogy mi is minél jobban elterveztük mikor kéne gyütt lenni annál inkább nem jött össze. Januárban még nem akartunk éles hónapot, gondoltam most úgy se sikerül az előző vetélés miatt. Hát nem jött be.... De nem is figyeltünk semmire, és nem is görcsöltem rajta...

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: Hááát, cipő nem nagyon kell még egy jó ideig :lol: Mi ajándékba kaptunk egy piros kocsicipőt, 18-ast, hát nem tudom... Szerintem cseréld ki.
Vendég
 


Bíbi:maradjunk annyiban, hogy eltelt...végre. :wink:
(nem volt egyszerű)

Sirki:nagyon cuki ez a csaj, tök jók a képek! :wink:

Gyabi:kitartás... :roll: és a sapis kép nagyon jóóóó!

Gabi:a redőny azért van, hogy lehúzzuk, nem? :shock:
(én sem értem minek kell még cipő..., de te tudod) :roll:
Vendég
 


Nóri, Mirci,Bíbi, Gabi
Köszi, Lányok a megértést és a tanácsokat!! :) Nehéz volt belátnom, h. ez így hosszú távon nem fog menni, de most már nagyon érzem, h. muszáj, mert ez a kapcsolatunknak sem fog jót tenni. De szerencsémre egy nagyon megértő és szeretnivaló kisMackóm (lásd. Férjecske :D ) van, aki támogat, és ez a legfontosabb!!

Mircikém,
ez a babaszoba egy álom!! Nem akartok örökbefogadni? :D A zöldet eddig el sem tudtam képzeli falon, nagyon ügyik vagytok! Amúgy szerintem a mi gyerekszobánk is teli lesz a mesekönyveimmel és plüssállataimmal. :)
Te, Csajszi, most már ne tessék ennyit melózni, pihenjél is!!

Nórikám,
ez látod eszembe se jutott, de remélem azért egyikünknek sem kell januárig várni. :wink:

Bíbi,
annyira visszamennék Pécsre, még így is egy fantasztikus élmény volt!

Gabi,
szerintem is még korai cipőt venni, elég lenne akkor amikor már elkezd járni, de lehet, h. rosszul tudom...no már megint a határozottság, ugye Bíbi? :D
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Szükségem lenne egy kis segítségre remélem valaki tud segíteni...
Valaki tudja hol található Budapesten a Panda Babaház???
Vagy tud valaki valami elérhetőséget ennek a boltnak???
Nekem van két címem és két számom, de a telefont nem veszik fel, én pedig nem ott lakom, nem tudom megkeresni őket...
Szombaton ugyan megyek Pestre, és jó lenne ha valamit tudnék erről a boltról.
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni...
Vendég
 


Arikon:nekünk a hálónk zöld!Mályva kiegészítőkkel (ágy, függöny)nagyon szííííp!Szerintem is nagyon jó választás volt Mirci!
Vendég
 


Csinálni kéne egy vonalzót már végre magamnak, nem? :shock:
Vendég
 


Nóri,
Húúú a zöld háló tényleg nagyon szííííp lehet. Sajna nekünk még mindig minden fehér, de szeptemberre tervezzük, h. festetünk. Nekem eddig a zöldes-sárga jön be nagyon (vagy éretlen banán szín), meg a citrom, ill. narancs. Mivel fa bútoraink vannak, ezért mindegyik színhez menne, és így mediterrán hatásúvá válna a kecó. 8)
Na ja, csinálj-csinálj vonalzót!!!! Így olyan "csupasz" vagy! :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Csinálnék ciklusosat,csak nem tudom mikor volt meg utoljára, mert a költözés+esküvő miatt nem írtam a napokat és a naptáramat sem találtam még meg... :roll:
Vendég
 


Panda babaház:06-20-328-6010

Volt vele dolgom, onnan vettük a babakocsit, úgy 8 kört kellett futnom, mire maximálisan minden meglett. De meglett és tök jó! amúgy :lol:
Vendég
 


JAIMEE, BABSZI:????MERRE VAGYTOK???
Vendég
 


Nóri,
így az igazi!!! Akkor azt sem tudod, h. mikortól vagy babás? Tök jó!!! :wink: :D
Tényleg Csajok szerintetek mennyire kavar be ez a felfázás a clostyzásomnak, meg úgy egyáltalán a ciklusomnak?
Vendég
 


Csáó!


Mirci: húúúúúúúúúúúúhhh, nagyon szupi kis lakosztály! Én is beköltöznék, ha lehet, csak viszek egy férjet és egy gyereket is!!!! :lol: :lol:


Rólunk: Beninek a front ( lekopogjam ) 1 napig tartott, este 10-kor, mint amit elvágtak-szunya hajnal fél kettőig, majd kaja és tovább reggelig.
Tegnap kaptunk egy kengurut... :roll: ...annyira vártam, hogy hűűűűű de jó lesz...hát ma beletettem 10 percre...nem százas. pedig annyira jó kialakítása van, de Beni összecsuklik benne.
Vagy lehet túl korai még???? Ilyesmi, csak nem ez a márka:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


bíborlány:

Köszi szépen, de sajna nekem is ez a szám van meg, és ki van kapcsolva folyamatosan...
Már egy hete hívom minden nap hiába.
Én interneten keresztül rendeltem Dominak egy electronikás utazóágyat, ami ringat, rezeg, dalol, és világít, de sajna egy nap után bekrepált, ezért szeretném elérni őket...
Ugye 15 nap van a cserére, de nagyon jópofák, hogy nem lehet elérni őket sehogy.
Nem baj!
Majd szombaton személyesen adok nekik. :twisted:
Csak olyan jó, hogy Miskolcról utazzak fel, hogy kapcsolatba kerülhessek velük.
Nagyon dühhííííttttt.
Vendég
 


Sziasztok!

MIRCI:
Nagyon sokáig dolgoztál, le a kalappal. Én a vége felé már alig bírtam menni, azt, hogy egész nap csak üljek, el sem bírtam volna képzelni. Ügyes vagy. Holnap hányra mész dokihoz? Nagyon szép kis kuckója lesz Bálintnak!
GABI: Nagyon jók az UH képek, nagyon aranyos arcocskája van Lackónak, nekem is az első kép tetszik a legjobban.
NÓRI: Édesek a szőrkölykök. A képek alapján úgy nézem, nagyon jól kijönnek egymással.
GYABI: Édes Beni a sapiban. A kengurut nem csak 2-től 8 hónapig lehet használni? Amit felettél képet, azon a 2-8-ig nem azt jelenti?
HENI: Képek???????????? Bence már 9200 gramm és 72,5 cm, már feláll, felül, mászik 9 hónapos kora óta, de azóta olyan gyorsan, hogy alig bírom utolérni. Már az 5. foga jön. Alexi miket csinál?
SIRKICI: Utólag is boldog 3. hónapfordulót Nikinek! Édesek a képek nagyon nagyon!!!!!! Nekem is rögtön a Te hajad tűnt fel! Én azt hittem, eredetileg is szőkés vagy, ezek szerint tévedtem.
ARIKON: Szerintem is jó döntés, amit hoztál. Megint csak a saját példámmal tudok előrukkolni.. amikor Petit terveztük, akkor nekünk is akkor jött össze, amikor tényleg azért voltunk együtt, mert szerettük volna, és nem csak azért, hogy teherbe essek. Amúgy a nászúton jött össze, ráadásul akkor, amikor már meg kellett volna jönnie, tehát egyáltalán nem középidőben, így pláne letettem róla, hogy összejöjjön, és mégis. Ti általában csak a feltételezett peteérés környékén próbálkoztatok eddig? Felfázás szűnőben?
NIKI: Panda babaház: Budapest (Pestszentlőrinc) , 18. kerület Üllői út 387. e-mail: info@pandababahaz.hu vagy babaaruhaz@citromail.hu vagy pandababahaz@citromail.hu tel: 06-20-995-2944
BIBI: Boldog hónapfordulót holnapra! (Holnap nem biztos, hogy tudok jönni..)
JAIMEE: Képek??????? Már nagyon kíváncsi vagyok..

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.10 09:38-kor.
Vendég
 


JAIMEE: Szuperek a képek! Nagyon helyes kis család vagytok! Csini lett az új frizurád. Réka ruhácskája is ennivaló! Az utolsó képen nagyon kis huncut a kishölgy. Így együtt láttva Titeket, nem tudom eldönteni, kire hasonlít jobban Popika :) Az orra mindenképp a Tied! Vagy nem? ;)
Vendég
 


Hali csajok!

Arikon: Nekem akkor volt felfázásom, amikor Popi már elkészült, csak még nem ágyazott meg. Kaptam rá antibiot, valami port és másnapra semmi bajom nem volt. Pedig egy délután úgy sírtam a vécén a fájdalomtól, mint egy gyerek. Dehát tudod, miről beszélek. :wink: :( Peteéréshez sztem semmi köze. :wink: :wink:

Sztem most csak egy kicsit "kiborultál", hogy ez a ciklus nem éles (tényleg nem az???) Nekem is volt ilyen. Majd megnyugszol és újra megy minden tovább. Hajrá!!! Egyébként sztem nem érdemes a kivizsgálásokat tologatni, izgulni sem kell miatta, nem olyan nagy dolog. Persze minden pár maga dönti el, hogy jó neki, hogy szeretné.

Gabi: Az Isten szerelmére, nehogy cipőt húzzál az újszülőtted lábára! :shock:

Mirci: Gyönyörű a babaszoba! :P Ugyanilyen zsiráfos ágyneműnk van!!!! :D :D :D :D

Nóri: Tök ciki lesz az UH alapján kiszámítani a szülés várható időpontját! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Rólunk: A blogon vannak képek, lányok. Nem baj, ha ide nem teszek fel? Hulla vagyok. Aki még nem járt nálam: hozzászólásom alatt van a link a bloghoz http://popipopi.freeblog.hu

Csókjaim mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.08.21 21:31-kor.
jaimee1
 
 


Betsy: Hali! :P Sztem tiszta kiköpött apja Popi. :lol: :lol: De most már nagyon megoszlanak a vélemények, ami rám nézve hízelgő. :lol:

Jaj de imádnivaló az a két kis fogacska és a tulajaaaaaaa!!! :lol: :lol: Ahogy szokták fórumszerte mondani: irigy, irigy.... :lol: :lol:

Bíbi anyu: Naon boldog hófordulót nektek! Emlékszem, milyen izgalomban olvastam a szüléstörténeted a teraszon, a forró nyári melegben.....vagy tavasziban, na.... :lol:
jaimee1
 
 


Sirki: nagyon jók a képek!!! Jó nagy baba már Niki és csoda aranyos!! :D
jaimee1
 
 


Arikon,
először is köszönjük! Másodszor pedig sajnálom, hogy igy érzed magad, de legalább tudod, hogy mi a probléma, és igy tudsz rajta változtatni. Sajnos, nehéz nem ANNYIRA akarni a babát, de az biztos, hogy a legtöbben arról számolhatnak be, hogy akkor jött össze, amikor nem is gondolták, nem is foglalkoztak a babaprojectel, csak szerették egymást, amikor jólesett...
Remélem egyre jobban érzed magad, és örülök, hogy a Pécsi kirándulás legalább jó volt! Kitartás! :)

Mirci,
de szép babaszoba! Azta! Én is szivesen ellaknék ott... :wink: :D
Kösz neked is, és ez az eredeti hajszinem, a szőke volt a festett, de valahogy nekem az az enyém, ezt alig tudom megszokni, csakhogy most nem is merem festeni, egyrészt mert annyira hullik a hajam, hogy az valami szörnyű, másrészt pedig nehogy ne ismerjen meg a lányom... :oops: :)
Azért a 36. hétig dolgozni nem semmi, jól birtad, de az az 1 hónap "magadba szállás" azért feltétlenül kell! :)

Bibi,
kösz szépen! Tényleg nagyobb? Nem biztos! Mi olyan 60-61 cm körül lehetünk! 2 dl tej az szuper, ügyes vagy! Szerintem ha nem lenne éhes a kis Bibi, akkor nem enne, úgyhogy szerintem nem eteted túl, én is még mindig 2-2,5 óránként adok neki enni (azzal, hogy éjjel nem kel fel), pedig a szakik szerint ilyenkor már 3-4 óránként kellene, szóval, ezt mi anyák lássuk a legjobban...
Boldog hófordulót! :D

Gabi,
hát igen, ha már anyuci nem szeret fényképeszkedni, akkor majd a lánya! Tényleg még csak nem is szokott pislogni sem a vakutól!
:lol:
Szerintem nyugodtan lehúzhatod a redőnyt, ha úgy akarod, hisz a babák elvileg alapjában véve nem félnek semmitől, a sötéttől sem, igy te döntessz! :D
Kiscipő pedig 6 hós koráig felesleges, majd akkor kell esetleg a járókába, vagy valami, de addig úgyis kézben lesz, minek a cipő?

Nóri,
kösz! :lol:

Gyabi,
nekem azt mondta a védőnő, hogy fejtartós kengurú ide vagy oda, ő 3 hónapos kor előtt nem ajánlja a kengurút!

Betsy,
köszi! Sajnos nem vagyok szőke, pedig szeretném, ha az lenne az eredeti hajszinem, de egyébként úgy vettem észre, hogy sötétedett a hajam szülés után (ha egyáltalán ez lehetséges), vagy csak nagyon régen volt már barna hajam... :roll:
Milyen aranyosak a fiúk, és ezek az igéző szemek mindkettőjüknél... Igazi macsók lesznek, majd nem győzöd elhessegetni a lányokat! :wink: :lol:

Jaimee,
köszi! :D
Ti is nagyon szépek vagytok! Nagyon szép, hogy mindketten fehérben voltatok, apa öltönyben, olyan meghitt! Popi szerintem is az apjára hasonlit inkább, bár, én is azt mondanám, mint Betsy, hogy az orra a tiéd, nem?! :D
sirkici
 
 


Bíbi,
Boldog hófordulót Csiribébinek!

Betsy,
Köszi, aranyos vagy! Nem is tudtam, h. nektek Peti a nászúton jött össze, de szép! :) Felfázásom tünetei mérséklődtek, de még nem az igazi. Már várom, h. megjöjjön és rákszűrésre mehessek. Amúgy természetesen nem csak a pé körüli időpontokban vagyunk együtt, hanem folyamatosan...mármint úgy értem, h. kb. 2-3 naponta. :D
Imádom a fotóidat nézegetni, Peti nagyon értelmes kis krapek lehet, és Bence egyszerűen zabálnivaló, és ezek a fogacskák!!! :)

Jamiee,
Először is csodaszép CSALÁD vagytok!!! Mindegyik kép nagyon tetszik, de a kedvenceim, ahol mind a hárman szerepeltek. Nagyon csinos voltál (vagy) és az Urad is fess embör. :D Popikáról már nem is beszélve, hihetetlenül cuki, édes kis puszilgatnivaló pofikája van. cupp-cupp a keresztyény lyánynak! :wink:

Igen, gondolom már többen átestünk ilyen kríziseken, és ki így ki úgy éli meg őket. :)
Tudjátok, h. nem vagyok egy rinyagép, de az, h. kb. 1 éve próbálkozunk már és semmi, egy kicsit elszomorít, és ezért is agyaltam mostanában annyit, mert ugye még júniusban kitaláltam, h. szept-ig ha nem jön össze akkor meddőségi. Szerintem ez annyira frusztrált, h. ezért is akadtam ki, h. az "utolsó" próbálkozós hónapunk nagyjából elúszott. :roll:
Amúgy annyit megteszek, h. rákszűrésre elmegyek (azt mindenképpen megcsináltatom minden évben) és kérek egy hormonvizsgálatot, teljes labort és hüvelyi uh-ot. A hormonv. mindenképpen szükséges a rendszertelen ciklusaim miatt. De többet nem szeretnék. A lelkem is kezd megnyugodni, és nem szeretném ha a karácsonyunk is őrületben telne.
Meg akarom csinálni az angol írásbelit is (a szóbelim már meg van), és vezetnem is meg kéne tanulnom, tudom ciki, h. még nincs jogsim :oops: Aztán ott van a festés, konyhaszekrény bővítés, szóval most inkább ezekkel foglalkozok és a többi majd jön magától is asszem... :D

Sirki,
neked is köszi, és igen, egyre jobban vagyok! :) Don't worry, be happy!! ez most a mottóm! :D
Vendég
 


Arikon:képzeld, a Férjed mail-jéről is visszajönnek a képek hibaüzenettel... :cry:
Vendég
 


A drágáim mottója:csak semmi stressz... :D
vacsi után így pihizünk... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.22 14:01-kor.
Vendég
 


Öhöm-öhöm...laptető :wink: :D
Imádom ezeket a kuttyokat!!!!! Én is én is akarok ilyeneket!!! :D

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.22 08:26-kor.
Vendég
 


Rékám:privi ment
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?