Új privát üzeneted érkezett!

Kati: Nagyon ügyes voltál. Gratulálok szivemből. Majd kérjük ém az élmény beszámolót:) Addig is sok puszi:)

Bridget: nem 6havi clostit kaptam hanem 3havit amiből most telt le az 1hónap. Még van 2hónap.


Később még jövök de most szaladok . Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Eloszor is:
Kép
Udv a nagyvilagban LILLA!!! :D Maminak meg sok tejcsit es turelmet a 2babahoz es a ferjhez :lol: Na jo az uccso csak vicc volt :lol: :wink:


Pendi
Gondolom mar olvastad :roll: apa nem hagyott aludni :oops: :lol: :lol: (amugy itt az 9ora volt szal megse olyan koran :wink: bocs 9:30 :lol: )Es koszi a hireket :!: :!: :!:

Zsu
Nem tom meg :roll: es sajna nem is bizti,hogy megyek mert apa aszonta a heten meg jovoheten szerinte marad :roll: namarmost ha utana megy es 2hetre akkor en nem megyek szerintem :( Pedig jo lett volna megint talizni 8) Remelem visszarazodsz kozenk mert ta vgy az en bizalmasom :wink:
Nem gond ha nem tudsz jonni csak ha direkt nem jossz na az a baj :twisted: :lol: :lol: :lol: De jo te most akkor majd kibabazhatod magad :D

Csucsu
Tudom,hogy 3havit irt de mintha ugy olvastam volna valahol,hogy azutan jon meg majd 3 :roll: mintha Nocinak irtad volna vgy nem te voltal :?: :oops:
Hova szaladtal? :shock: Te kis titokzatos :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es csucsu laptetuuuuuu 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Csajok!

Van még egy baba hírem!Igaz nem írt Melus, de voltam fenn az iwiw-en, és már fenn vannak a képek. Nagyon cuki kisfia született. :)

Most várom, hogy válaszoljon, és megtudjam a részleteket. Majd megírom mit válaszol. Azért gratuláltam a ti nevetekben is!
Ja és persze Katinak is! :)

Most ebédelek, visszaolvasok, válaszolok, és átadom apának a gépet. Majd valamikor estefelé lehet, hogy tudok jönni.
Vendég
 


Bridget
Reggeli hancur? ! :) :) jól hangzik. :) :) De megérthető a párodtól, hogy elaludt este.
[quote]7 írta:ora ota taperolgatott nem hagyott aludni

Már egy hónapja nem látott! Van mit bepótolni! :) Bár a fáradtság nagy úr! :)
A hasmas elmlút már szerencsére, és sokkal jobban vagyok. Mostmár csak egy kis orrfújás van.
A szobatárs is nagyon rendi volt, hogy várta a párod. De én azt hiszem, hogy párocskádnak te jobban hiányoztál! :)
[quote]K írta:ulonben is apa katonait hetfon viszem

Te viszed? nem megy be a kórházba? oda fogsz érni?

Zsu
Akkor most izgulhatunk érted is! :) Remélem már hoztok valami pozitiv eredményt is. :) Te most szeded még a clostyt?

Csucsu
Milyen napod van? Mi jót cisnálsz?
Laptetű!!! gratula!!! Te ritkán kerülsz laptetüre, de most volt 2 is. Remélem ez jelent valamit! :)

Nócika
Gondolom te melózól. Gyere majd, ha tudsz! :) Még mindig várjuk a vacsiról a híreket! :)


Olyan nagyon izom-lázam van, hogy el mondani nem tudom. Tegnap a barátnőmmel elkezdtünk tornázni, mert a hideg miatt már nem megyünk futni. A Rubint Rékára nyomtuk, hát olyan kemény volt, hogy majd' be..... Most meg szenvedek. Aztán ma volt a cégnél szituációs gyakorlat, hát gondolhatjátok, hogy nevettek rajtam a fiúk. Simán elbírtak velem. :) De majd elmúlik ám ez is egyszer...:)
Vendég
 


Na akkor megint MELUUUUS
Kép
Megyek megnezni a fotokat 8)

Pendi
Nem is nyavajogtam de en este inkabb kesobb alszom el es nem birom a reggeli kelest :roll: :oops: Jah en viszem itthon megcsinaljuk valahogy(kaptunk dobozt :oops: )Doki aszonta 2ora alatt odakell erni haat ha 10perc taxival ugyhogy semmi gond :wink:

Az izomlaz meg marha jo es megint milyen kis edo vgy atadod a helyedet :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Volt egyszer egy pásztor, aki egy magányos helyen a juhait legeltette.
Egyik nap megáll mellette egy vadonatúj metálszürke Audi.
A vezetője egy Armani öltönyös, magabiztos fiatalember.
Megkérdezi a pásztort:
- Ha megmondom magának, hogy hány juha van, nekem ad egyet?
A pásztor ránéz a fiatalemberre, aztán a békésen legelésző nyájra, és
nyugodtan azt mondja:
- Rendben.
A fiatalember odamegy az Audihoz, összeköti a mobiltelefonját a
notebookjával, az Interneten felmegy a NASA oldalára, GPS
helymeghatározójának segítségével letölt egy megfigyelő műhold képeit
a környékről, megnyit egy
adatbankot, egy szkennelő-programmal, összeszámolja a juhokat, majd egy 15
oldalas jelentésben kinyomtatja, aztán odafordul a pásztorhoz és azt mondja:
- Pontosan 87 juha van itt a környéken.
- Igaza van, - válaszolja a pásztor. - Válasszon ki egy juhot magának.
A fiatalember kiválaszt egy nem túl nagy, de szép bundájút, beteszi
az Audi csomagtartójába.
A pásztor ránéz, egy kicsit gondolkozik, aztán megszólal:
- Ha megmondom magának, hogy mi a foglalkozása, visszaadja?
A fiatalember nagyképűen rábólint.
A pásztor erre azt mondja:
- Maga tanácsadó.
- Honnan jött rá? - kérdezi az.
- Nem volt nehéz. - feleli a pásztor
- Először is: idejön anélkül, hogy bárki is hívta volna.
- Másodszor: egy juhot akart fizetségül, hogy megmondja nekem azt, amit
úgyis tudtam.
- Harmadszor: fogalma sincs arról, amivel én foglalkozom. Úgyhogy most
adja szépen vissza a pulikutyát!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A sofőr

Egy autó veszettül cikázik az úton. A rendőr nagy nehezen megállítja. Kiszáll belőle egy szőke nő.
- Mit művel maga, hogy lehet így vezetni?
- De hát én csak kikerültem balra a fenyőfát, aztán a jobb oldalon megint, aztán megint a bal oldalit.
- Asszonyom, szerintem inkább vegye le azt az illatosítót...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ahogy latom szep nagy babaja van Melusnak is :shock: :o :D

Pendi
A r.rekas dvd-t en is megakartam venni de epp akkor nem volt :twisted: Pedig most itt nyomatnam en is 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Ma itthon vana férjem és azért rohantam reggel mert semmit nem talál itthon:) Igy mindig kérdezi ez hol van az hol van. Férfiből van:)
Na meg a konyha ablakot pucoltam meg és új függönyt tettem fel. Illetve régit csak a szomszéd néni megvarrta végre nekem:)
És úgy nem akartam feltenni a függönyt hoyg nem pucoltam meg az ablakot. Aztán délelőtt még főztem meg vasaltam. Meg sétáltunk egy keveset. Most a lányomat elaltattam .

A fenyőfás vicc meg szuper:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziazstok!
Csak bekukk, futok ötre körmöshöz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melus!
Nagyon sok boldogságot, türelmet és tejcsit nektek!!!!!!!

Bocs, majd körmös után a többit :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

na végre egy kis idöm akadt jönni! Micsoda hírek!!!!!!!!!!!!!!!

Melus és Kati! Mindkettötöknek nagyon sok boldogságot egészséget és sok sok tejcsit kivánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És azért a beszámolot én is szívesen elolvasnám! Szal, ha lesz kicsi idötök kérlek gyertewk és meséljetek!!! :D :D :D :D :D

Brid! Nagyon sajnálnám, ha nem jönnél! De bizti én olvastam valamit félre meg tuti én vagyok a kis bumburnyák, de nem értem, ha 2 hét mulva indul csak apácska akkor mért nem jössz?? :oops: :oops: :oops: Nem ugy volt, hogy leáll a suli és azért jössz?? Vagy én értettem valamit félre?? :oops: :oops: :oops:

Zsuzsu! Már nagyon várom a holnapot!! Kivi vagyok, hogy hová is megyünk!! Meg persze arra is, hogy milyen jó sokat fogytatok már!!!!!!!!!!!!!!! Tuti nagy változás fogad! Hányadik napnál tartotok??? :roll: :shock:

Na mi tegnap nem egy nagy durranás helyen voltunk ott van a 4-es számu főut mellett a Rojcsik nemvü kis hely! Kocsma az egyik fele és étterem a másik! Sokat járunk oda! Nagyon jól föznek ott és nagyon olcso és persze az sem elhanyagolható, hogy kulturált hely! :wink: :wink: Nekünk kettönknek két főétellel fízetünk max 3400Ft-ot!! Sőt volt egy idő mikor oda mentünk vasárnapi ebédre és volt, hogy nem volt helyünk! Sok szülinapi és keresztelöt tartanak ott! Külön van a dohányzó és nem dohányzó és külön a kocsma!! Mi szeretjük!!!!!!!!!!!!
Na hazaértünk és apa közli, hogy most kell neki egy kis juttatás! Na kaptam az alkalmon és mentem az ágyfele! :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagy eksön azt alvás! :D :D :D

Pénteken ugy néz ki nem dodozom, mert itt lesznek a kereszt gyermekeim a rosszak!! :lol: :lol: :lol: Mert az 1 évvel idösebbik kisfiunak mult7 végén pénteken kivették az orr és torok manduláját! És most mennek kontrolra! Azon agyalok, hogy most lesz a 3. szülinapjuk, hogy elviszem öket és veszek nekik valamit, de hogy mit azt nem tom!!!!!

A küldököm még mindig fáj! De nem mindig csak ugy idönként belenyilal! És ez rossz! Övet nem hordok csak ritkán!! Szal az nem lehet!! :? :? :? Szerintem várok egy kicsit és ha nem mulik akkor jövöhéten doki!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na megjöttem!

Bridg drága!
Olyan jó lenne, ha haza tudnál jönni.... hiányzol :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A fenyőfás vicc áááááááááááááálat :-)

Nócika!

Holnap fél nyolc nektek jó lenne Csepelen? A temetőnél van egy nagyon jó kis kifőzde. Nagyon jól főznek és lényegesen olcsóbb, mint egy étterem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Holnap hívlak, hogy egyeztessünk.... már nagyon várom, hogy lássalak szép karcsún :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendikém!
Én második hónapja szedem a Clostit, de nincs több.... 3. naptól kellett szednem 5 napot át napi egy szemet. Most Duphastont szedek 10 napon keresztül, napi 4 szemet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócikám!
Tessék gyorsan meggyógyulni!!!!!
Ami a fogyásunkat illeti, úgy néz ki, hogy reggelre 82-vel kezdődik a kg-om :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia drágám! Én igyekszem, de valahogy nekem valamiért ez nem megy!!! A nagy fogyáshoz gratulálok!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszike:-)
akkor holnap találkozunk, de még hívlak kettő után!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ok szia! Várom hívásod! 1000csók neked és jó éjt Zolinak is!

Meg mindenkinek nagyon kellemes éjszakát!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

ne haragudjatok, most értem haza, nagyon fáradt vagyok. Nem tudok már írni, de ezt még felrakom:

Melus írta iwiw-en:

Szia!:)
>
> Hát megérkeztünk.......:)
> Köszönöm a gratulációt!
> A szülés iszonyatos volt, nagyon sokat szenvedtem, de hát
> megérte:)))
> A szopival meg a napi ritmussal van egy kis gond, éjjel
> nagy legény a legény, meg állandóan enne, lehet kell majd
> neki pótlás.
> Nehéz, fáradalmas de csodálatos érzés!!:)


Én holnap melózom, utána igyekszem jönni.
Addig is puszi nektek!
Vendég
 


Na latom kicsit csacsogtatok :lol:
En teveztem aztan jott apa es megint agynak dolt csorikam :( Hagy ne mondjam ugy 10re mar bent van es ejfelkor jott haza :twisted: Nem is csodalom :roll: marmint,hogy faradt :? Erre ma reggel aszongya kene neki gyogyszer :shock: mondom milyen gyogyszer?Nagy nehezen kinyogi,hogy nem tud koncentralni es arra kene neki :oops: na ez fasza meg csak az kell hogy az egeszsege rovasara menjen ez a sok munka :twisted: pedig ez a kimerultsegtol van szrintem :evil: Szal elment apa meloba en meg irok :D

Noci
Ha apa 2het mulva megy es csak 2hetre akkor:
1.nincs sok ertelme sulit megszakitanom 3honapos a suli de havonta fizeted...szal azert irtam minnya lejar...mert az 1ho amit kifizettunk az jar le...de 3havi a suli aztan 3ho utan talan 2het pihi es megint kezdodik 3honap eggyel feljebb :roll:
2.ket hetre ujabb repzijegyet venni :roll: (460ezer ft) :shock: :twisted: szal 2hetre az sok ha mar 3-4het az azert mas annyiert meg talan :roll: de decemberben is megyunk valamerre telelni ugyhogy paromnak nem csinalok ennyi koltseget :roll: :oops:

Zsu
Hat ngyon ugy nezem,hogy elmarad a talalkozasdunk iden :roll: de remelem apa se megy :wink: :) Mien lett a kormid? 8) Ma mentek vacsizni de jo nektek :roll: Te mennyi kilorol indultal? :shock: Csinalhatnatok egy dietas vonalzit :lol: es akkor tudnank titeket kovetni :wink:

Csucsu
[quote]M írta:a itthon vana férjem és azért rohantam reggel mert semmit nem talál itthon:) Igy mindig kérdezi ez hol van az hol van. Férfiből van:)

Ismeros a dolog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Es hogy te mien kis sereny voltal :shock: Latom te is apaztal tegnap :D remelem megszeretgettetek egymast :wink: ma pedig mennek a halk csurik neked Kép

Pendi
Koszi a hirt Melusrol is :wink: Azt gondolom nem volt a szules egy leanyalom :oops: :? :shock: :roll: :oops:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itt vgyok 8) reggel meg visszafekudtem es aludtam egy kicsit :oops: hmm fel3 :shock: :oops: :lol: es a fejem is erzem ugyhogy ma kihagyom a sulit :oops: Egesz heten keson fekszunk miota apa jon de o mar vizszintben alszik...en nekem meg kell ido foleg elso nap forgolodtam egesz hajnalban :roll: Szal hajnalban alvas reggel hetkor meg az atallas miatt mar fent kukorekol es ugye nem hagy olyankor aludni :lol: ugyhogy en is kelek ez igy nem jo...mar 3.napja hulla voltam :roll: :oops: ugyhogy visszaaludtam es jol kialudtam magam :roll: suliba meg megyek majd csutortok,pentek :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Holnap meló után teszek fel a körmömről képet majd. Lassan megyek fürcsizni, aztán keresztfiamért. Ha kegyes lesz az idő, akkor megyünk játszóra majd. Ha nem, akkor otthon várjuk meg anyuját.

Bridg!
85-ről indultam és a ma reggeli állás szerint 82.2 vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
Köszi a híreket :!: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok:)

Bridget: Ki van merülve a párod. És ez nem jó. Nem is tud koncentrálni. Náluk nincs betegállomyány mi?? Mert tényleg pihennie kéne.
Nem panaszkodhatsz akkor haminden reggel ébresztőd van:)

Zsu: Gratula fogyáshoz:)


csajok nemteszteltem ám még. Tegnap úgy voltam hogy elmegyek délután venni tesztet. De a lányom aludt és gondoltam 4kor ha felébred elmegyünk. Erre fél5 után kelt. Addig van nyitva a gyógyszertát. Máshova meg messzire nem akartam elmenni mert akkor van dugó igy kihagytam. Most reggel elmegyünk vásárolni mert egész hétenitthon van a férjem:) Tegnap tudtam meg. Szóval veszünk tezstet.DE mivel éjjel 2X is pisiltem nem első pisiből lesz.
De lehet kihagyom mert még mindig fáj a hasam mensi szerűen. De teganpa jósnő irt msn-en hogy tezstlejek mert van baba. Kárytát vetett. Pedig már elfogadtam hogy jön piri.
Meglátjuk mi lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Zsu
Akkor remeljuk jo ido lesz es kitudtok menni a jatszora 8) A fotot meg varjuk :wink: 85-rol :shock: es mikor kezdted?Mennyi a cel? 8)

Csucsu
Jaj de,hogy,hogy ferjurad egesz heten veled/tek lesz :D A teszttel kapcsiban meg tudod en mondtam neked en min. 4napos kesesnel mernek :roll: :oops: Mert en eddig mindig megjartam :twisted: Aznap mikor mensi kellett legyen teszteltem nega es meg aznap meg is jott :twisted: Nem sokat teszteltem de volt egy idoszak az ev eleje fele mikor dilis voltam ezugyben :oops: Azota nem tesztelek :? Majd ha 4napot kesik akkor :roll:
Neked viszont kezem-labam csuriban :wink: es,hogy meg a josno is irt :shock: Hat remelem nem megint valami humbukk az egesz aztan feltehetsz vegre valami szep babavaro vonalzit :lol:

Van betegallomany persze de parom sosincs betegallomanyon :roll: en meg 1szer sem lattam ot itthon maradni :shock: Mindig megy lazasan megfazva betegen...ezek nem normalisak...Japan mentalitas :? A reggeli kelesek meg nehogy azt hidd,minden nap birkozassal vegzodik :lol: Csak kedden reggel volt birkozas meg vasarnap este :lol: De mar eleg ha kikel az agybol mar fent vgyok :roll: Hat meg ha atkarol meg simiz meg telefonjat buzeralja :x :lol: :lol: :lol: Tudod meg nem allt at...sok az idoeltolodas is es mikor valaki utazik es atallas van az allitolag nehez :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na apa mar kerdezte mi lesz a szilveszterrel 8) :lol: Hova szeretnek menni?Hat nem eeedes :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: és hova szeretnél menni szilveszterezni?

megcsináltam a tesztet és negativ. Azt hiszem egy kicsit hanyagolom a baba témát. Van két hónap clostim aztán én már nem küzdök kistesóért. Van eg ylányom akit imádok lehet igy kell lennie.
NA de jobb témák is vann mint az én tesztem:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
En tom neked muszaj tudni koran ha babos vgy...nem is tudom mit mondjak :roll: Te mondod mindig,hogy jon az majd ha kell :roll: a josnovel meg remelem befejezed vegre a beszelgetest :twisted: A babara ahito noket igy kihasznalni erzelmileg :evil: Most haragszom ra ngyon :evil: Mert ha en bizti vgyok valamiben akkor biztatom a masikat csak nem,hogy egy ilyen dologban igy batoritani valakit aztan meg tesseg :twisted: Marha pipa vgyok ra :evil: Zsunak is aszonta anno februarig szul asszem aztan abbol is mi lett :roll: Nem szabad beszelgetni vele tobbet...mert meg lehet eljatsza parszor aztan lehet egyszer ra is erez veletlen de addig meg csak gyotor a joslataival :!: Hagyd a francba :twisted: Szedegest a kis bogyodat...erezzetek jol egymast apaval aztan jon a babo is :wink: Majd ha tudod eljott az ideje :roll: Lesz meg neked addig meg elvezd ki,hogy minden szereteted a lanyodnak van :arrow: mert kesobb mar mashogy lesz 2babonal :wink: :lol: Azert megy az oleles :roll: Sajnalom :roll: :( Kép

Szilveszter ugyben meg ugy volt ugye megyunk az eskuvore es akkor mentunk volna Thaifoldre mert az utba esett volna :roll: De igy,hogy az eskuvo stornozva lett apa aszonta nem megyunk arrafele es a 2es fel het sok lenne T.foldon :roll: O Hawaii-ra szeretne menni es San Francisco-ba :roll: Majd ma hazajon aztan elmeseli mikortol es meddig lesz a teli szabija de kb olyan karitol januar5ig aztan megkell terveznem az utat :roll: En t.foldre vagytam es tudja de mar nem harcolok vele :roll: Oda megyek ahova visz nem igaz :wink: Azert orulnek ha esetleg azert akarna szep helyre vinni mert esetleg vannak tervei....mar ha erted mire mondom :lol: Mindenesetre es mar babasan megyek arra az utra :wink: Azaz 21.en pe aztan 25korul agyazodik es mire jovunk haza hetvegen (jan.4-en)mar csinalok is pozi tesztet :wink:

Azon gondolkodtam meg ha mondjuk ebben a honapban lett volna egy kesoi pe-m valyon elkaptuk volna apaval most? :roll: vgy az lehetetlenseg? :roll: penteken jon majd piri es mi vasarnak meg kedden voltunk egyutt :roll: baar mar jon az ejszakai izzadasom ugyhogy jon piri is :twisted: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Brid! Értem és telejesen jogos a 2 pont! Több mint valoszínű, hogy 2 hétért én sem dobáloznék ennyi pénzel!!! Kell az másra!!!! Pl szilveszteri ut!!! Ami nagyon jól hangzik!!!!!!!!!!! Hawai??? Fantasztikus!!!!!!!!!!!! És igen!! Ez a pozitiv hozzáállás! Tessék babásan haza jönni!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Pendi köszi a hireket!!!!!

Na most telozott apácska, hogy minjá itt van értem! Ugyhogy megyek!!! legyetek jók!!!!!!!!!!! Este nem tom jövök e mert talizunk Zsuzsuékkal és megyünk vacsizni! Reggel meg meló!!!! :roll: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget: Igazad van a josnővel kapcsolatban. Nme is én kerestem hanem olvasta za egyik topicban hogy a vége felé járok és irt magától. Na de ez van. Nem agyalok már mindenen mit kéne jól csinálnom.

A késői PÉ-nek vltak jelei is? Mert ha igen akkro semmi nincs kizárva.
Mikor tudod meg mennyi szabira mentek?? mert gondolom a szervezés az útnak sme lesz egyszerű meló. tehát minnél hamarabb kellene intézni.

Kép
csucsu05
 
 


Noci
Akkor jo es legyszi kuld el a cimed mosma priviban aztan adom fel a cuccost :wink: Erezzetek jol magatokat 4esben mentek akkor? :shock: De joooo 8) (irigy)(irigy) :lol: A pozitiv hozzaallas meg jah megvan :roll: dec 21-ei pe-re nagyon gyurok 8) :lol:

Csucsu
Ertem en,hogy o irt azert is haragszom ra :twisted: Mert meg ha te kerded vgy nyaggatod de igy...huhh kicsit letablozott :? Ne izgulj lecci es ne legy elkenodve :!: :roll: Tudod jon az a baba de sajna minden honapban mikor nem sikerult ugyan az a csalodas er minket ha nemsikerult :roll: Barki barmit is mond azert mi odabent fajonak talaljuk mert minden honapban azt hisszuk na majd most :roll: Ami ugye nem is baj es nem is tehetunk rola de mast belelovalni nem szabad :twisted: Szal nyugi...tudod ahogy Zsu mondana: szuu-szaa-szuu-szaa :lol: nyugi van es majd 1szer nekunk is ott lesz a plusszos tesztunk :roll: Igazad van ne hallgass senkire csak ami neked jol esik ha meg ugy erzed valaki belelovall nyugodtan szoljal am ra az illetore :roll: Remelem apa karjaiban kicsit jobban leszel :roll: Es amugy is amig ne jon meg addig tudod...de en mar ezt csak halkan mondom :oops:

Hat az eskuvore dec.23-an mentunk volna es jan 5-en kezd ez tuti.a dec 23 meg nem tuti mert ha jol emlexem tavaly korhazba voltam 25 es 26 27en es melozott apa :roll: Szal nem tom :roll: De olyan kari elott vgy utan mehetunk nem is tom en azert szeretem a karit :roll: es szeretem ha van fa ajandekozas es vacsi :roll: Szal nem hiszem,hogy repulon vgy valami meleg helyen szeretnek karizni :oops: Ugyhogy lehet csak kari utan megyunk :? Nem tom majd ma kiderul persze nem tom mikor mert meg mindig nincs itthon pedig mar megint ejfel :shock: ma is 14oranal tart :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A kesoi pe-t meg nem figyeltem :roll: :oops: Bar ngyon nem hiszek benne de sose lehet tudni :roll: Na mindegy majd penteken nekem is kiderul :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt lányok!!

nekem ma reggel megjött:(
Na ebből kiindulva eldöntöttem elmegyekma a megbeszélésre az új munkahelyemre illetve leendőre.
Innen bizony ha felvesznek csúnya dolog lenne eljönni gyedre. Tehát ha februárig amikorkezdenék nem jön össze a kistesó akkro Szabina egyke lesz.
Ez van. Nem lehet itt húzni az időt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok srágáim!!!

A tegnap este nagyon jól sikerült 4-esben!!! Kajcsiztunk atzán meg elmentünk Zsuékhoz! Gyönyörű kis lakásuk van!!! Olyan kis helyesen van berendezve!!!!!

Ma hozzuk át a2 rosszcsont gyerköcöt a keresztgyerekeimet! 1 élmény lesz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! a decemberi pére meg minden hajrában készülj! Én lélekben veled leszek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mostmá tényleg elküldöm a címem!!!!

Csucsu! Nagyon sajnálnám, ha nem sikerülne a babó addig!! De remélem, ha össze is jön neked a meló aminek szintén nagyon szurkolok :wink: akkor is, ha netán közben össze jön a kistesó akkor azért vigyázni fogsz rá!!! Vagy utána már védekezni szeretnétek??? Remélem nem haragszol meg ezért a kérdésért!!!???? :oops: :oops: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu! És amugy nagyon sajnálom Mikit!!! Monnyon le mikike!!
Amugy nekem eddig barna folyásom volt mint mikor meg jön, de ez a második nap, hogy szinte hófehér a folyásom!! Na ez mitől van?? És nem fáj a pocim egyáltalán és most a köldököm sem fáj! Én ezt nem értem!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


"Jó reggelt"!

Bocsi lányok, most ébredtem fel.
eléggé kimerítő volt a tegnapi szolgálat, úgyhogy jól bealudtam.
LÁtom azért ma ti sem voltatok nagyon aktívak. :) Mindenki ilyen kis bágyadtka? Lehet, hogy ez az idő is közrejátszik. Vagy csak ezer a dolgotok?

Bridget
nagyon jó az pásztoros a vicc. :) De a szőke nős még jobb :)
A Réka cd-t megmondom őszintén a húgoméról másoltam.
[quote]m írta:eg csak az kell hogy az egeszsege rovasara menjen ez a sok munka

Hát nem ártana egy kis leálást tartani a párodnak. Értem én, hogy sok a munka, de azért az ember teherbírása véges. És nehogy kidöljön. Zsu férje is kidölt. Mond meg neki, hogy legalább egy napot ne menjen, hanem pihenjen! Mert ez nagyon sok meló!
[quote]N írta:a apa mar kerdezte mi lesz a szilveszterrel Cool Laughing Hova szeretnek menni?Hat nem eeedes

Na Apácskád jó előre gondoskodik! :) Van már valamilyen terv? Én nagyon remélem, hogy a terved megvalósul! :)
Ott a Karácsony ilyen mint itt?

Csucsu
Óóóó! Negatív? :( :( De sajnálom! :( Pedig úgy reménykedtem benne. :( Na de majd meglásd akkor fog összejönni, amikor nem is gondolod. Már ezer meg ezer esetben volt ez így. Lehet, hogy jobb is, ha most egy kicsit pihizel, és kitisztul a fejed is. Tünemény kislányod van, de majd egyszer biztosan összejön a kistesó is. :)
[quote] írta:NA de jobb témák is vann mint az én tesztem

Ne tessék ilyet írni! Tényleg vannak, mert jobb lett volna, ha pluszos, de nekünk ez igenis fontos téma volt! Nekünk is fontos volt, mert a barátunk vagy!
Kép
Új függöny? milyen? Ha tudsz kérünk képet! Ilyen kis szorgos voltál akkor a héten? Ablakpucolás? Én nem tudom magam rávenni. :)

Zsuzska
Most lett szép körmöd! De jó neked! Milyen lett?
Bírjátok a diétát? Milyen kis ügyes vagy! Hol állsz? Mármint mennyi minuszban? Mert azt írtad, hogy most 82. De mennyiről? És mennyit szeretnél? Vagy végigcsinálod, és annyi amennyi?
De azért nagyon ügyes vagy. Már akkor is, ha csak 1-2 kg megy le. Mert már az is látszódni szokott, ha jó helyről megy le. :) Most olvasom, hogy Bridget is kérdezte. :) :) Na és most olvasom, hogy mennyi. Jajj de ügyes vagy! Ez már látványos lehet! Honnan megy leginkább?
Az a Duphaston hasonló mint a closty?

Nócika
Tagnap randiztatok Zsuékkal? Mit csináltatok? Tegnap jártunk arra felétek. Átutazóban. Épp mondtam is a kollégámnak, hogy hajtsunk le az autópályáról, és menjünk be hozzátok. :) De persze nem lehet, mert a szabályok nem engedik. De azért remélem még összejön ebben az életben. :)
Tényleg nagyon kis olcsó helyen voltatok kajcsizni.
[quote]N írta:a hazaértünk és apa közli, hogy most kell neki egy kis juttatás!

Te mit ettél? A diéta miatt. És te hogy állsz a kilókkal? mennyi ment le? Bírod még? Szeded még a bogyót ugye?
Hát ezt így is "kell " csinálni. Apa elviszi Anyát vacsizni, Anya "meghálálja" :) :) :)
Még mindig nem beszéltél dokival köldökfájás ügyben? Azt hittem már túl vagy rajta. Azért ne halogasd, ha annyira belenyilal!
Vendég
 


Szaisztok csajok.

Zsu és Nócika: ti taliztatok?, De jó:)
Kis topictali volt akkor:)

pendi: Na azért nem vittem túlzásba. csak a konyha ablakot csináltam meg:)


Nem tudom csajok mi lenen a legjobb. Mert jan 2-tól mehetek dolgozni. De ha netán akkor lennék terhes és kiderül akkor nem hosszabbitják meg a szerződést. 4hónapos a próbaidő. Tehát nem lesz munkám. Viszont dec 20-al lejár a gyesem de van 2hónap szabim. zaaz március 1-ig lenen idő a kistesóra. De ha meg nem fogadom el az állást tutti nem jön a kistesó.
Viszont ah elmegyek dolgozni ciki min 1évig elmenni gyedre. Na de akkor én mrá öreg leszek. Viszont ha elmegyek dolgozni és terhes lennék hamrabb a barátnőmmel a kapcslat tönkre menne hisz őt hagynám cserben. ÁÁÁÁ nem tudom mi legyen. Ezért szerettem volna ha tesztem pozítív. De ma meg is jött és nagyon fáj a hasam. Nme tudom mi legyen a jövőmmel. Nagyons szar dolog.

Kép
csucsu05
 
 


Kép
A magyar közbeszerzés (alias Hova tűnik pénzünk?)
Három ügynök egyszerre látogat meg egy múzeumot.
Közben észreveszik, hogy a hátsó kerítés javításra szorul, hát mind a hárman felajánlják, hogy megszervezik a munkálatokat a múzeumnak. Az első (Béla) megméri centivel a kerítést, felír néhány számot, majd kiböki:
- Azt hiszem, 90.000 forintért meg tudnám csinálni. 40.000 az anyagköltség, 40.000 a munkások bére, és 10.000 lesz az én hasznom.
A következő (Endre), szintén méricskél, számolgat, aztán:
- Szerintem ki lehet hozni 70.000-ből is. 30.000 az anyag, 30.000 a melósok, és 10.000 nekem.
A harmadik (János) odanéz zsebretett kézzel, és foghegyről odaveti:
- 270.000 forint.
A múzeum munkatársa teljesen elhűlve:
- Hogy jön elő ekkora összeggel, amikor meg se nézte rendesen,hogy mit kell csinálni, mint a többiek!!!
- Roppant egyszerű. 100.000 magának, 100.000 nekem, és a munkával megbízzuk Endrét :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok
En jottem tegnap reggel de lattam meg en vgyok az uccso hozzaszolo az azelotti naprol delutan 4korul szal nem irtam reggel :roll: Aztan meg mentem suliba suli utan meg a sulistarsammal jotttunk hozzank atoltoztem mentunk vacsizni aztan meg a kozpontba iszogatni 8) :lol: Ugyanis parom fius napot tartott azaz a fiuk vacsi es utana kicsit meg 1-2italt megisznak...hat nekem sikerult tobbet meginnom :lol: :oops: :lol: ugyhogy apa mar itthon volt 2korul de en 3utan ertem haza :shock: :oops: :lol: Ugy becsiccsantottam :oops: :oops: :lol: Ejfelkor feltettem a lanyzot a uccso metrora :arrow: de en meg visszamentem mert parom se volt otthon meg taliztam egy ngyon kedves ismimmel es ahh mondom meg 1italra visszamegyek na jah volt meg vgy 3 arra a x italra amit mar megittam :oops: :oops: Aztan meg mentunk onnan tovabb shisha barba ahol lehet shishat szivni :lol: na nem drog ez vgy cigi hanem valami aromas nyavaja :lol: hangom nem sok van mara :roll: :oops: Es a fejem is uuugy faj :x Szedulok is :roll: Nagggyon becsiccsantottam :lol: :lol: :oops: Ugyhogy epp azon filozok ma hogy megyek suliba mert ugye teszt van :roll: :oops: :? :oops: Kép piri is :twisted: Ugyhogy fog fajni a hasam is ma :twisted: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Nem vgy egyszeru helyzetben :roll: De mi lenne ha beszelnel a barinoddel,hogy tui probalkoztok es ha osszejon akkor ez van es ha neki igy is jo akkor felfesz ha meg nem akkor inkabb hagyd ezt a melot.Bar szerintem ha elmondod neki a szitut megerti es belemegy szerintem :wink:

Pendi
Hogy te mennyit mindent kerdeztel :shock: :lol: Delutan valaszolok ok :roll:

Noci
cimet megkaptam neked is majd delutan irok nem vgyok valami jol :roll:

Zsu
Hol a kormi foto? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika!
Köszi lakásunk nevében.... iiiimádjuk.... a kedvenc a nagyszoba.... ott vagyunk a legtöbbet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Este gokart?????

Pendi!
Bizony ám, találkoztunk és egy jót vacsiztunk és dumcsiztunk.

Csucsu!
Bizony ám, mi Nócikáékkal nyár óta találkozgatunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi is talizhatnánk egyszer :wink: :lol:

Bridg!
Körömfotó elhalasztva, gépen betelt a memória :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hol van mindenki? :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én itt voltam, de lassan megyek shoppingolni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!
Én csak estefelé tudok jönni, mert ugye ma itthon van Apácska nappal, és tudjátok ilyenkor övé a gép. :)
Most még megyek bevásárolni, mert még nem főztem semmit. :oops: Idáig feküdtem. :oops: Olyan jó volt egy kicsit henyélni. Apácskával feküdtünk a tv előtt. :)
Most megettük a tegnapi lecsómaradékot, és délután főzök tejszínes gombás csirkemellet, bazsalikomos fokhagymás spagettivel. Hmmm. Már érzem az ízét a számban... :) Nagyon fini kaja.

Zsu
Neked jó shopingolást!

Csucsu
Most akkor fel van adva a lecke! Nehéz dönteni, hogy mi is a legjobb megoldás. De biztos vagyok benne, hogy jól döntesz!

Bridget
Végre egy kicsit te is kimozdultál! Biztosan jó buli volt! :) Voltál végül is suliban?

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Bridget: Nem baj az ha kicsit becsicsentettél. Kell az néha:)

Zsu: Oké benne vagyok a taliban. De már a többiekkel is beszéltük , hogy kellene talizni.
Bár nehéz össze hozni tudom.

Pendi: nem baj az ha eddig pihiztél kicsit néha kell az ilyen is. majd kitalálsz valamit mit főzzél. Én sme tudom ám. tegnapról van ugyan leves de az kevés.

Nagyon fáj a hasam ez a piri durván megvisel most.
Már 1X ma át is áztam szóval tiszta happy vagyok:)
Na csak túl leszek már ezen. Holnap meg kezdhetema clostit. Remélem sikeres lesz a hónap mert gözőm sincs mi tévő lehetnék.

Kép
csucsu05
 
 


Csajok! Hova lett a tegnapi írásom??? Nem találom! Kb etse 9-kor írtam mikor már a gyerekek aludtak! Nem értem! De azt bizton tudom, hogy a címet megint ekfelejtettem leírni Bridnek! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Mert amugy csak a tegnap délutáni írásomat látom!!!!!!!!!!!!!! Ilyet még nem pipáltam! Írtam egy csomot!!!!!!!!!!!!!! :( :shock: :twisted: :evil: :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi
A pasztoros vicc nekem is bejott :lol: :lol: :lol: A szoke nos meg a fas illatositoval csucs 8) :wink: :lol: Neked reka cd-d van?Nem dvd? :shock: En rendelni akartam 99ha jol emlexem szal nem veszes meg en ilyen gyujto vgyok(dvd gyujto :wink: )Paromat ne is mond egesz heten nem evett vacsorat :twisted: Milyen eletmod ez :?: Minden nap hazajon es beajul az agyba :roll: Tegnap pl meg ult es csak merengett maga ele ha nem lett volna itt Patricia(tod a uj magyar lany)hozzam se szolt volna :( Olyan kis szomoru voltam tegnap :cry: Annyira szarul voltam egesz nap ugy vartam,hogy hazajojjon mert penteken korabban jon erre a szobatars szulinapi bulit szervezett nem ngyot olyan 6an ha voltak :roll: Pati is mondta atakar jonni,olyan 6fele mondom ok mar tok reg nem taliztunk apa is jott haza ehesen :roll: A vendegek nalunk folztek a szulinaposnak szal a konyha fullon persze mi is "hivatalosak voltunk" de bar ismerjuk a lanyt ugye mi nem vagytunk ugymond egy idegen tarsasagra :? na mind1 szal ezek kint foznek a kaja sehogy se all eskuszom neked a csaj tobb,mint 4orat fozott es ugy,hogy egy fiu ott allt mellette es segitett :roll: fel 11re lett kaja :arrow: apaval probaltunk rendelni kajot mar 9fele de mindenhol 2oras varakozas lett volna :roll: ugyhogy ugy ures gyomorral ment aludni ugy,hogy elotte merengett csak a semmibe itt ult tiszta nem jo erzesem volt vele kapcsolatban :( Most vgy valami baja van velem vgy valami bantja vgy csak ennyire kivan :roll: :( Este is hiaba mentem be melle az agyba meg a kezemet se fogta meg :cry: se simi semmi :cry: Egesz ejjel se egy atoleles semmi....pedig mi ugy szoktunk aludni :roll: Marha rossz volt :( Reggel 6kor meg kelt mert ment golfozni :? Kerdezte mi lenne ha menne golfozni szombaton?Most mit mondjak ne menj ulj itthon mellettem :roll: Tudom,hogy neki az kikapcsolodas es nem volt itthon ugy szeptember ota :roll: Hat persze,hogy elengedem foleg mikor megkerdezi a velemenyem mar,hogy mondanek nemet :roll: Ugyhogy most nemreg keltem hajatmostam tusoltam aztan lassan fozok :roll:

Tudos szilveszter elott kari korul lett volna az eskuvo de el lett halasztva ugyhogy a terveink dugaba doltek igy ujabb tervek kellenek.En mar mondtam neki Thaifold minden almom erre meg miondig kerdi hova akarok menni...szal o nem akar oda menni es igy meg nekem mind1 hova megyek :roll: Mar asszem Csucsunak irtam,hogy mindegy hova visznek ahova visz oda megyek :roll: De o asszem Hawaii-ra es San Francisco....en meg nem voltam ott soha szal nem tom milyen lehet de en valami meleg szigetre vagyom ahol kettecsken lehetunk :roll: Nem hiszem,hogy ez is ugy lesz mert ugy nez ki a szobatars is jon velunk :roll: Ami nem lenne baj de akkor mondjak mar meg konkretan mi van :x Ugyhogy nem erdekel az se ha itthon ulunk majd jelenleg mert hazajott aznap mikor mondtam,hogy majd ma elmondja a terveit erre aszongya majd Dudley azaz a szobatars megszervezi az utat :shock: Na igy tudtam meg,hogy valoszinu 3man megyunk vgy hoz o is valakit magaval,hogy megse legyen ott 3. :roll: Ezek szerint nem lesz romantikus lanykeres sem :cry: Nem iden es nem ezen az uton az sem erdekel :roll:

A kari itt mas...o nalunk ugye nincs Jezuska igy nalunk ez a bulizas unnape....olyan,mint nalunk a szilveszter :) A szilveszter pedig itt olyan,mint nalunk a kari :!: Egyutt a csalad ejfelkor meg "templomba" mennek :wink: Fura dolog persze a diszitesek vannak szal van fenyofas diszitesek mindenfele es van nekik specko diszitesuk az ujevre is majd mutizok fotot rola :!: :wink: Na most jol kijott minden :evil: :evil: :evil: :evil:

Noci
Az irasod nem tom hova tunt :shock: de a cimed megkaptam :roll: Nalatok mi volt a gezenguzokkel :?: :lol: Lakas egyben van meg :?: :lol:

Zsu
En egesz nap fekudtem es mire jottem volna mar itt volt mindenki aztan a buli a nappaliban szal nem tudtam gep ele ulni apa meg a haloban tevezett(ugye nalunk a tevere van kotve az internet :roll: )Na milyen volt a picivel,volt jatszoter?Csuszda meg homokozas :?: 8) :lol:

Csucsu
Na megnyugodtal mar? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Egyértelműen azt mondom nem veled van baja a párodnak hanem valami bántja. Lehet az bántja hoyg nem jön össze a baba. Vagy a munakheléyn van valami gond. Tudod a pasik ilyenek nem igen beszélik ki maguktól rá kell kérdezni mi a baja. na meg a golf lehet jót tesz a lelkének most. Nagyon rendes vagy , hoyg igy elengeded őt persze énis ezt tettem volna. A lánykérést meg tudja oldani akkor is ha barátokkal mentek. Nyugi:)
Mi lenne a szobatársat megkérdeznéd miről beszéltek az uttal kapcsolatban mert te nem tudsz semmit . Vagy szépen kicsit irányitsd a szobatársat hátha neki is fog tetszeni az a hely ahova te szeretnél menni.
De én akkor is azt mondom ha hazaér a párod kérdezd meg mi baja van?? Akkro hamarabb rájössz és nem kell agyalnod. Mert tudom milyen szar ha az embernek vannak kétségei.
De szerintem semmi baj nincs egyszerűen csak fáradt a párod.


Lelkem: Hát alakul fáj a hasam még mindig erősen megvan. Ma már kezdhetem a clostit szedni. Kicsit levagyok eresztve mert itt a hideg a tél és babásan jobban viseltem volna. Lett volna mit várnom .
De amúgy más bajom nincs.
Ma megyünk át a szomszédhoz egy kis kajára délben. Ők is átszoktak jönni. Most mi megyünk. tegnap sütöttem is sütit , hogy vigyünk valamit. A férjem elég csendes de érdekes a szomszéd fiúval tök jól elvannak . Szeretünk itt lakni hisz a másik házban nem volt ennyire nyitott a szomszédság.
Igaz szemben egy 84éves bácsi lakik de ha látnátok miylen szép házban lakik. Minden nap a kertet gondozza. Élete ez neki. Öröm átnézni hozzá. De az utcánkban van még 4kisgyerekes család is. Tehát igazi zsezsgős ez az utca. A szomszédok meg szuperek.
Szóval ha más nem ez jó kedvet ad nekem.


Nócika: ig ymár én is jártam hogy eltűnt egy hozzá szólásom. :(

Kép
csucsu05
 
 


Tudod ma van az a bizonyos vacsi amikor mindenki foz valamit es egy helyen ma a barinomnel talizunk es mindenki odaviszi es ugy eszunk.Tolem gulyas levest rendeltek...marhara nem volt kedvem ehhez az egeszhez foleg,hogy ember nem beszel velem de oke legyen bar meg nem tudom,hogy elem tul,hogy a barataival majd jol elhulyul hozzam meg mar napok ota szinte nem szol :cry: Foztem kesz vgyok meg kokuszgolyot is csinaltam :roll: Patriciat is felhivtam mert ok is jonnek :) Jol kisirtam neki magam :cry: Mert hazajott ember a golfbol es se bu se ba se puszi se pa bevonult a szobaba es annyi :cry: :cry: :cry: en meg kint a konyhaban serenykedtem...bementem a szobaba mar igy 2orara ra miota itthon van :roll: erre csak arrol volt szo,hogy mikor megyunk hanyra meg,hogy Patiek jonnek-e...semmi puszi atkarolas semmi :(

Kerdeztem en tegnap mi baja a valasz annyi volt faradt :roll: :? ami persze nem igaz vgy csak reszben :roll:

Az utazas meg mondom nem erdekel....ezek tudod ilyen nagyvilagiak alandoan amerikaba mennenek :roll: a szobatars amugy onnan valo :roll: En mar miota egyutt vgyunk mondom neki thaifoldet...tudja de mivel az kozel van (5ora vgy 7repzivel) ezert ugy van vele,hogy oda barmikor ellehet menni viszont most hosszu szunet lesz vgy 2het es ezert akar valami messze menni :roll: pl amcsi :? nem erdekel ma komolyan...a leanykeres se...szerintem normal esetben az egy szep helyen kettesben tortenik :roll:

Nem almodozom mostmar...nem tom mi baja es marha szarul erint,hogy engem vesz levegonek :cry:
Na megyek mert 45perc es indulunk :roll: Bocsi,hogy onzo mondom csak magamrol irtam de kijott :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridegt: ne butáskodj nem vagy önző ird le ami bánt. Mondjuk nem is értem a párod. Mi baja lehet akkro most tényleg??
Miért nem szól hozzád?? Csak elmondja nem??
Érezd jól magad próbáld te is egy kicsit levegőnek nézni és hátha észbe kap.
Kitartás és nagy nagy ölelés neked.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

Ma suliban voltam és lassan indulunk a Balcsira! Vigyázzatok magatokra, és puszi mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: szi és te is érezd jól magad. Mit csinálsz a balcsin??

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?