Új privát üzeneted érkezett!

Horibol,
csak egy jó tanács, mert ahogy nőnio fog a méhed, görcsölgethetsz!
Azért írtam, hogy szerintem béres mg-t vegyél, mert az olcsóbb!
De persze ez csak egy tanács!Nem mindenki szedi, de ártani nem árt! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


ja ok így már értem és köszi a tippet!

Kép
horibol
 
 


Magnézium: Én magnerotot szedtem, de abban brutál adag magnézium van (magne b6-50 mg ha jól emlékszem, magnerot-500 mg), szóval azt már csak akkor szedjétek, ha görcsölések vannak, vagy ha a doki úgy rendeli. Én azért szedtem, mert hamar kinyílt a méhszáj és meg akarta a dokim előzni, hogy görcsöljek. Nekem még egy másik gyógyszert is kellett szedni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma voltam nőgyógyásznál,és kértem nézzük meg a petefészkeimet mert pontot szeretnék tenni a kérdésre pcos vagyok vagy sem,persze endokrinológust is váltok,és újra kezdem a harcot az egészségemért. Azt mondta az uh alapján valószínű mert e petefészkeim széle körbe tele van kis apró folyadékkal teli cisztákkal,de van olyan petesejt is ami érik /ennek azért örültem /. Szerinte valószínű,javasolta hogy menjek a mens mentis-be. Ezt fogom tenni.

Horibol!
Tényleg érdemes magnéziumot szedni,én eléggé görcsölgettem,és ezért mingíg izgultam nehogy elmenjen a baba. Előzd meg! És tudd tényleg csak a méhed növekszik ha ilyet tapasztalsz,én eléggé be voltam tojva nagyjából az 5. hónapig. :evil:

Kép
mók
 
 


Meli köszi szépen. Kicsit el vagyok kenődve, de hát mindenkinél van ilyen időszak is. Kár, hogy a türelem nem egyszerű dolog. :wink:

Mók nekem pont azt javasolták,hogy a cisztákat ne pé küröl ellenőriztessd, mert az megtévesztő lehet. Hanem miután vége a mensinek, mert akkor ott letisztult képet látsz. A tüszők nem indulnak "fejlődésnek" a pé-hez, mert azokat lehet tévesen cisztának is nézni.
Az Mm-be mindenképp menj el, az a biztos. Jó kezekbe kell már kerülnöd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szti1 2011.02.15 22:32-kor.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Horibol HATALMAS GRATULA!!!! ÉLJEN, ÉLJEN, ÉLJEN! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vigyázz magadra.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Lányok!
Most a legfrissebb zebrák kapcsán vetődött fel bennem,hogy azért csak jönnek a sikerek,viszont a honlapon nem nagyon gyarapszik az igaz történetek száma :( (Én is adós vagyok még egy folytatással,igyekszem pótolni)Ezek a történetek olyan sok erőt tudnak adni szerintem a sorstársaknak,tegyétek meg,hogy szántok rá egy kis időt és megírjátok a sikeretek történetét!Olyan jó ezeket olvasgatni,és látni,hogy igenis sikerülhet,akár a legreménytelenebb helyzetben is!

Valamint nem tudom,láttátok-e,a honlapon is beindult a fórum,oda is lehet nyugodtan csatlakozni,akár lakóhely szerint is(az önsegítő körök térségei szerint vannak).

Szép napot mindenkinek!
Zazzy

Kép
Kép
zazzy
 
 


Horibol,szuper :lol: :lol: gratula :lol:

Kép
monyo83
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Voltam Arnold dokinál. NAgyon elégedett vagyok vele, mindent elmagyarázott, új dolgokat tudtam meg magamról, amit eddig még 1 nődoki sem közölt velem. Az átlagnál kisebb a méhem, és nem szabályos, hanem szívalakú. Van 1 domináns tüszőm!!!! :D Van házi feladat. :lol: Következő 3 hónapban napi 0,5 closti, és tüszőrepi injenkció. Ha nem történik semmi, akkor sajna lapar.

Vki meg tudná mondani, hogy mennyibe kerül a tüszőrepi injekció? Még nem váltottam ki. Mi a beadás menete?

Xtina kérdezték, hogy találtam rájuk. Mondtam, hogy 1 ismerősöm ajánlotta, aki idejár. Aztán a csaj megkérdezte, hogy ki az? Nagyon meglepődtem, rávágtam, hogy Szabó Krisztina. Nem tudtam, mi a teljes neved, remélem nem trafáltam bele. :lol:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról, van egy 5 mm-es szabályos petezsákunk méhen belül.
Jövő héte megint megyünk és akkor már reményeink szerint dobogó szívű embriót kell látnunk.

Zazzy,
én majd folyamatosan meg fogom írni az enyémet, van mit okulni belőle.
Vendég
 


szti: Ez tüszőrepesztőtől is függ. Én ovitrelle-t kaptam, ennek a támogatott ára 7112 Ft. Nekem is 3 hónapig kellett clostyzni, utána én nem műttettem meg magam és meddőségibe mentünk. És sikerült a gyerek, igaz hogy csak sokára. De én nem bántam meg hogy nem mentem laparra. Neked a ciszták miatt javasolta, vagy esetleg az átjárhatóságot is ott akarja megnézni? Csak mert nekem addig nem adott a dokim closty-t amíg a hsg nem volt meg. Bocsi, ha már írtad, csak másik fórumra is írok és már keverem a történeteket.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Loviné! Annyira jó!!!! Nagyon örülök nektek!!! Gratula!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zazzy! A történetünket már régóta szeretném megírni, nem felejtettem el, csak időm nincs rá... de ha törik, ha szakad megírom a közeljövőben! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


szti

Hol rendel most Arnold?
Én is arra jutottam, hogy őt kellene orvosnak választanom.
Mostmár végképp eldöntöttem, hogy nincsen értelme Kecskemétre ugrálnom haza, keresnem kell itt valakit.
Mennyi időre ad időpontot kb? Küldenél priviben elérhetőséget,illetve címet, hogy merre van most?

Előre is köszi
etike
 
 


szti,

Nem trafáltál bele :lol: Örülök, hogy meg vagy elégedve, nekem az első alkalommal hasonlóan alaposan megvizsgált, mindent, és később is mindent megnézett, amit kell, és minden kérdésre válaszolt.

Én Pregnylt kaptam tőle, 4400 ft volt (2 adag kellett, szóval nem biztos, hogy neked is ennyi és ez kell, majd ő felírja, kiváltod, visszamész és az asszisztensnő beadja)

Kép
xtina75
 
 


loviné,
Nagy-nagy gratula!!!

etike,
Megírtam pü-ben Arnold címét

Kép
xtina75
 
 


Amúgy azt mondta, hogy a hőgörbének nem kell minden esetben fent maradnia pé után. CSak terhesség esetén "előírás". De továbbra is mérnem kell.

Vicky csak az átjárhatóság miatt mondta a lapart. Legalábbis én azt értettem, a cisztáim piszkálása szóba sem került. De akkor erre majd mág konkrétan rákérdezek. Az a biztos. Neked csak 1x volt 3 hónap closti? Mert nekem volt már egy 2hónapos menet.

Etike én 1x már majdnem eljutottam Arnoldhoz, még az MM-be, csak nem tudtam a melóhelyről eljönni. Utána meg már ő nem volt ott. Mivel az addigi nődokim most mondta azt, hogy oké, ő már nem tud mit "kitalálni", és nem sok értelmét látja, hogy havonta nézegessük van-e pé, így döntésre jutottam. És sztem nagyon is jó döntés volt. Hétfőn telefonáltam és ma, csütörtökön mehettem is. Előbb odaértem, be is mehettem, nem kellett megvárni az időpontot. Ráadásul majdnem 1 órát bent voltam! Priviben küldök mindent. Sztem felesleges Kecskemétre utazgatni. Én is vidéki vagyok, és minden bajomat itt intézem. Bocs, jó hosszú lett. :oops:

[b]Xtina
nekem is ezt a Pregnylt írta fel. Lehet, tök hülyeséget kérdezek, de hová adják be a szurit? :wink: [/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


loviné!

Én is október 18-ra voltam kiírva Lillával....,aztán 23.-a lett belőle!!! :D :D :D :D
Gratulálok a petezsákhoz,legalább már tuti jó helyen tapadt meg!!! :P

Kép
mók
 
 


Loviné mégegyszer hatalmas gratula! 8)

Etike elküldtem.

Xtina még azt szeretném, (aztán békén hagylak :D ) hogyha olyan időpontban kell beadni a tüszőrepit, amikor ő nem magánban rendel, akkor hová kell menni? Hogy működik. Vagy csak magánban voltál nála? Amúgy melyik kórházban van?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


[quote="szti1"]n írta:szti1ekem is ezt a Pregnylt írta fel. Lehet, tök hülyeséget kérdezek, de hová adják be a szurit? :wink:


fenékcsípés lesz :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


szti

jött értesítés, hogy privim jött, de nincsen benne semmi, valamit nem sikerült elküldeni szerintem
etike
 
 


szti,
Nyugodtan kérdezz!! Kórházban Arnold nem dolgozik. Ha olyan az időpont, akkor a Krisztina (az asszisztens) elérhető a Mensmentisben Budán, vagy megmondja hová menj.

Kép
xtina75
 
 


etike, én pü-met se kaptad meg?

Kép
xtina75
 
 


xtina

Dede azt megkaptam.
Nagyon köszi, szerintem fel is hívom holnap, hátha van jövő hétre időpont.
etike
 
 


Loviné,

mégegyszer hatalmas gratula! spontán, vagy a beülti sikerült?

Kép
gota79
 
 


Köszönöm lányok a kedves szavakat mindenkinek.

Gota,
végül beültetés volt, 27-én 3 embrikét kaptam vissza.

Valójába a doki bácsi másfél petezsákot látod, de a másik h lesz vagy van vagy csak volt az majd a jövő hét titka.
Vendég
 


Etike megnéztem a privit, elküldöttek között van, és van tartalma. Mindegy, az a lényeg, hogy megkaptan Xtinától.

Loviné már az 1. alkalommal sikerrel jártatok? Lehet 2en vannak? Izgalmas.

Xtina köszi. Ha netán hsg-re kerül a sor (nem lesz úgysem :)), akkor azt nem is ő végzi? Ma esett le, hogyha van most spontán pé-m, akkor minek a closti legközelebb?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti,
ez a negyedik beültetés volt nekünk.Két évvel ezelőtt úgy lombikoztunk, h senki nem mondta a a pcost, azután sikerült a harmadik lombik, de el is vetéltem éppen a magas inzulin miatt.Akkor kiakadtam utánanézem mindennek, elkezdtem szedni a mettet és vártunk. Most novemberbe el akartuk kezdeni a lombikot, (hosszú prog), közbe kiderült, h terhes vagyok hcg 32 volt, majd pár napra rá elöntött a vér és megszakadt a terhesség.
Akkor úgy beszéltük meg a dokimmal, h januárba találkozunk.
Vendég
 


Szti,
örülök, hogy a doki kedves volt, tessék akkor rádolgozni apával! :wink:

Loviné,
határtalan örömöt érzek miattatok!((((((((((((())))))))))))) :P :P :P :P :P :P

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Loviné!
Gratulálok!És drukk legközelebbre a szívhang(ok :wink: )hoz!

Mindenkinek köszi,aki megírja a történetét! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


szti, nekem végig volt spontán PÉ-m, nem csak arra jó a closti, hogy legyen, hanem én csak akkor estem teherbe, amikor több pete ért meg (3) + a closti segít magasan tartani a progiszintet (az nekem nem volt megbízható). Azzal meg 190 nmol/l!! Nem is kellett progipótlás...

Kép
xtina75
 
 


Loviné köszi, hogy leírtad. Ennyi szenvedés után végre itt a babóca.

Meli hát jó lenne.

Xtina okés, így már értem. Lassan ki leszek kupálva. :lol:

Sajna úgy néz ki, hogy ezt a hónapot is buktuk ,mert úgy néz ki, hogy a barátomnál komplikációk léptek fel, így a műtét után 1 hónappal. :cry: És a hőm alapján ma van pé-m.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok Lányok!

régen jártam itt.

Horibol,
gratulálok!!!! Vigyázzatok magatokra!

Meli,
hogy neked milyen kicsi van már hátra!

:D Gyakrabban kell jönnöm!

Szti,
ezt a "kisebb a méhe" szöveget nekem is előadta A. doki, meg másnak is, és minden esetben bebizonyosodott, hogy szó nincs ilyenről...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Loviné,
most látom csak! Fantasztikus nagy gratula! 7 vagy 8 évet vártatok a csodára?! :D

lányok,
mi minél hamarabb kistesót szeretnénk. A szülés után egyáltalán nem védekezünk, de nincs is nagyon miért, mensi nincs, szoptatok.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Én is így voltam,nekem szülés után a 4.hónapban jött meg először,de utána elég kacifántos "ciklusaim" voltak.1 éves volt Lara,amikor úgy döntöttem(még bőven szoptattam :D )lesz,ami lesz,elkezdem a metet.Cefet nehezen ment,alig bírtam napi két felet beikatatni nagy nehezen :shock: .Tejem ugyanúgy volt,Larának is ugyanúgy kellett :lol: ,szóval semmi nem változott,de az 5.hónapban(ami nem egyenlő a ciklusok számával!!!!)máris beköltözött a kistesó :wink:
Hajráááá! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


sziasztok!
sajnos megint csak bepofátlankodom, xtina nagyon szépen köszönöm a diétás tippkeket, totál használható. mérni nem mérem magam direkt, csak 1 számmal kisebb gatya kell már. azt azért még odaírom, hogy a kisebb az 44-es, ami ugye nem kicsi. :D

gratulálok minden kismamának, csak beleolvastam a történetekbe, talán egy-kettőbe és máris ilyen jó híreket láttam.

ja lányok, ha esetleg valakinek segít én végig görcsöltem a terhesség alatt, pco-s tünet ez is sajnos. pco-sok szinte végig görcsölgetik a terhességet. a magne b6 nekem halottnak a csók, a nőgyógy írt fel magnézium citrici nevű gyszt receptre, fillérekbe került és tömény magnézium. haskeményedés veszélyes inkább, a göcsökre is kell azért magnézium, de a keményedést nézzétek, ha keményedik a has akkor pihenés és legalább 1000 mg magnézium.egyébként majd meglátjátok,hogy az időjárás is közre játszik. botikám pl utálta a szelet, akkor többet görcsöltem és keményedtem, de ez már csak a vége felé volt. de volt olyan tanács is,hogy az elején sokat kell hason feküdni, persze nem nyomva a gyerkőcöt, akkor kevesebbet fáj a has, én ezt azért nem mertem nagyon csinálni, csak éjjel, amikor hason aludtam amúgy is.

a mozgással kapcsolatban is megváltozott a véleményem, ez a zumba nagyon jó. még én kövéren is élvezem.netről letölthető, mert különben alkalmankét 1000 ft itt nálunk a környéken. de tuti az is. igaz, hogy a tánc az megy de néha nem értem,hogy ezek a szegény sovány lányok minek törik magukat :wink: én a helyükben inkább élvezném, hogy ehetek.
márc 8 ra van időpontom a mensbe, úgy szeretném, ha tudnának velem mit kezdeni. kicsit aggódom, hogy ha ott sem, akkor mi lesz. ez szinte tényleg az utolsó lehetőségem talán. egyébként a teletál kajáját kezdtem rendelni, mert azért a diéta nem olcsó dolog, viszont napi 700 ft-ért így jön ki legjobban. ez a gyes nem alkalmas nagyon semmire, bölcsi nincs, ezért az ember megtanul olcsó fogyókúrázóvá válni a többi ügyeskedés mellett. szerintem a gyeses anyukáknak pénzügyminisztereknek kell lenniük, hogy ilyen ügyesek.

na jó hosszú lettem, azért remélem egy-két tipp bejön nektek is. azt nem ígérem, hogy holnap is jövök, de szerintem ahogy lesz időm benézek megint.

sajnos tök ismeretlen csaj rámszállt és olvassa a hozzászólásaimt és priviben von felelősségre az írásaimért, hogy miért írok ki dokineveket, intézményneveket, szerintetek ez normális? azért ez egy nyílt fórum nem? egyébként a csaj más fórumra ír, egy nőgyógy dokink van, akit ráadásul soha nem szidtam, mivel neki is köszönhető a fiam. ez az egész számomra érthetetlen, ezért is nem jöttem mostanában, mert ilyen szarságokon idegesítem magam. volt másnak is ilyen "élménye"? de látom,hogy ti is írtok ki doki neveket, nem értem, csak nekem nem szabad? :twisted:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Eclipse,
pontosan 8 kerek évet vártunk a mi kis mazsolánkra.
Vendég
 


Tina,

elküldenéd nekem is a recepteket?

Kép
gota79
 
 


etna,
Örülök, hogy jöttél! A kellemetlen leveleket figyelem nélkül kell hagyni..! Aztán majd elunja. Egy egész külön többoldalas fórumlista van a dokik / kórházak kidumálásáról, ott kapnak hideget, meleget, akkor mi itt miért ne írnánk le a tapasztalatainkat?! Pláne, hogy senki nem mondott egyikről se rosszat...

Gota, küldj priviben e-mailcímet, mert nagy a file!

Kép
xtina75
 
 


etna: Szerintem is hülyeség a dokik neve miatt nyígni. Esetleg magának a dokinak lenne joga számon kérni amit írsz, de neki is max. priviben. Nekem olyan volt, hogy egyet értettem valakivel anélkül hogy tudtam volna a szitut és a meddőségiben a recepción megkérdezte egy nővérke, hogy miért írok olyanokat. Beazonosított az alapján, amiket írtam. Utána elmondta mi hogy volt és megbeszéltük a dolgokat. És én nagyon jól jöttem ki a dologból, mert ha meglátott mindig előre hívott (a többiek biztos utáltak). Szegény még megélhette hogy terhes lettem a gyerekkel, de megmutatni sajnos már nem tudtam neki. :cry:
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt is óriási gratula a friss pocakos kismamiknak is.


Etna 33 írta: de néha nem értem,hogy ezek a szegény sovány lányok minek törik magukat én a helyükben inkább élvezném, hogy ehetek.

Etna: minden rossz szándék nélkül írom, hogy azért gyötörjük magunkat, mi "szegény sovány lányok" mert mi is szeretnénk babát. A PCO olyan betegség, ami nem csak a molett lányokat érinti. Ez egy nagyon téves elképzelés. Én 1.70 magas vagyok és most olyan 46 kiló, de voltam már kevesebb is. Mozogni azért mozgunk, hogy a sejtjeink inzulin érzékenysége javuljon. Ezáltal javuljon az inzulin rezisztenciánk is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kedves Bikfy!
szó sincs arról, hogy én azokra a lányokra írtam volna negatív jelzőt, akik a sorstársaim. én azokra a "szegény sovány " lányokra értettem, akik sokat sejtetően összenéznek a barátnőikkel mikor meglátnak egy testes lányt a konditerem felé gördülni és széles mosollyal fogadnak, miközben szívük szerint lehánynának. na számomra ők a szegény sovány lányok.

a te paramétereidet szívesen elfogadnám, könnyebb a helyzet nálad, neked max 5 kg kéne, nekem viszont -30 kg. :D remélem ez az átok pco mindenkinél megoldódik és rengeteg kis manó lesz akár kövér, akár sovány anyukája mellett, mert csak ez a lényeg. mert mindenki nehéz helyzetben van ettől az állapottól. remélem a babhozó műtét mihamarabb nálad is hoz egy picurt. remélem most már így jobban érthetőbben fogalmaztam. nem akartam bárkit megbántani ezzel. sok sikert!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám!
Én komolyan mondom, cserélnék veled egy hétre. Mindig úgy irigyeltem azokat a lányokat, akiken van mit fogni. Én az az elöl hátul lapos palacsinta vagyok. :lol:

Abban meg teljesen igazad van, hogy egy a lényeg:mindkettőnknek legyen babája. És lesz is. Neked könnyebben, mert csak le kell adnod pár kilót és meglásd rendeződik a ciklusod. Nekem a hízás? Na én azt mondom, annál nehezebb feladat nincs az életben. :wink: Puszillak és drukkolok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Csak annyit tennék hozzá a témához, hogy énis mindig azt hittem(régen), hogy a vékony lányoknak mennyivel könnyebb a dolga!De mostmár tudom, hogy ez nem így van!MErt nem egyszerű fogyni, de hízni még nehezebb azoknak, akiknek szigorú diétát kell tartani!
Mondjuk nekem sosem volt nehéz a hízás.De sok sorstársnak, akik vékonyak, a 3as kezelés sajnos fogyást idéz elő, és hízni szinte lehetetlen!
De Bikfykém!Hidd el, nemsokára itt lesz a Ti időtök is! :wink: És lesz majd a pocakodban egy kis cseresznyemag! :wink: :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


sziasztok!

aki még emléxik rám...

élek, élünk, harcolunk.

újra diétázom, mefi megy 3x850mg, plusz pm gyogyi is jött hozzá, közel 1 hó alatt 8kg le is ugrott.

a lényeg:
áprilisban lombik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és karácsonyra anyuci leszek végre! :wink:

puszi és ölelés nektek!!!!!!!!!!!!
Kép

babszika
 
 


BABSZIKA!!!!!! Dejó újra látni!!!! Mióta nem nyilvános az oldalad (én meg lemaradtam róla), azóta semmi hírem felőled, de nagyon sokat gondoltam rád!!!
Örülök, hogy ilyen szuper eredményeid vannak fogyás téren is! Gratula!!! Az iwiw-es képeden is látszik, hogy ledobtad ezt a 8 kg-t. Csini vagy!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Drukkolok továbbra is nektek!!! Hajrá április!!!! :D :D :D :D

De most akkor ne tűnj el megint!!!! :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Babszika,
örülök, hogy ismét látlak!Jól eltűntél előlünk!De mostmár ne menj el ilyen hosszú időre, jó?
Drukkolok az áprilishoz! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


de édesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
köszönöm!

sajnos nem tudom azt ígérni, h maradok, mert még mindig érzékenyen érint néha, h más már hol tart, mi meg....

a fogyás témához... hát, nem tudom.
ha én nekiállok rendesen diétázni, akkor pikk-pakk leadom.
anno 2007. augusztustól 2008 májusig leugrott 20kg, most meg 1 hónap alatt 8kg.
tény, h muszáj hozzá a 3 óránkénti evés és a szabályok betartása, no meg a mozgás. de akkor tuti a siker!!!!!

nem azt mondom, néha nálam is jön a hasmars, ha bűnözök, de mióta jan. óta újra teljes gőzzel csinálom, azóta a közérzetem is jobb.

melinda!
bakker, mindjárt szülsz!!!!!!!!!!! :shock:

lucuzs!
mostanában blogba sem írtam, sok minden történt, ami inkább el sem kezdtem, nehogy olyat is leírjak, amit nem kéne.
ha nagyon akarsz, küldök meghívót, mert április után tuti fogok írni. :roll:

babszika
 
 


Bikfy!
nekem valszeg azért könnyebb, mert én a második gyerkőcért harcolok, bár igaz, hogy Botikámért is meg kellett küzdenünk rendesen. nálam a gond a fogyás, hormonok, ciklus tökéletes, endokrinológus szerint nincs pco, de mindkét petefészkemben sok-sok ciszta. szerintem a petérésemmel lehet gondom. nőgyógy szerint pco. szóval majd márc 8-án a mm-ben eldöntik, hogy mi is a baj, én ebben bízom. hát nekem a fogyás 2 éve nem megy, szóval nekem sem egyszerű, akár csak neked a hízás.

Babszika!
bár mi még nem ismerjük egymást, de nagyon gratulálok a fogyáshoz. őszinte részvétem a babád elvesztése miatt, néztem a gyertyalángot. áprilisi lombik sikeres lesz, nekem is akkor volt és májusban akkor kaptam a jó hírt, amikor előző évben elvesztettem a fiaimat. érdekes a sors. mert én sajnos egyszer egy ikerpárt vesztettem el, viszont kaptam Botikámat. kívánok neked minden jót és csak +-an, lombik király dolog, mi májusban megyünk a tesóért. ha nem titok megmondod, hogy hol lombikozol?

Melinda!
bár egyszer én is elmondhatnám,hogy nehéz híni! számomra ez sajnos még elképzelhetetlen, most egyenlőre a nagyon nagyon nehéz fogyni fázisban tartok.

lányok, egy két kérdésem lenne, van köztetek olyan, aki gyógyszer nélkül tudott fogyni?szerintetek, ha nincs ir-em, akkor is felírják a gyógyszert? mensi előtt van még rajtam kívül valaki, akinek éhségrohama van? ez szerintetek normális dolog? ma fog megjönni (nekem max 1 nap eltérés szokott lenni) és tegnap szinte egész nap zabálhatnékom van, ezt hogy tudnám kordában tarani ? vagy szerintetek ez pszichés lehet? komolyan már néha azt hisze, hogy megbolondulok ettől az állapottól. na ha nembánjátok rakok fel képet a kis szerelmemről, mert ti sem úszhatjátók meg :D mindenhol mutogatom, olyan büszke vagyok rá, azt hiszem igazi fiús mama vagyok :D

ja még egy gyors kérdés, ha esetleg kapom a metet én is, akkor az milyen "gyorsan" hoz eredményt? ja persze mellette a diétát tartva meg mozogva? csak azért kérdezek hülyeségket, mert én az a típus vagyok, hogy mindenre fel kell készülnöm, mert ha valami váratlanul ér, akkor attól lefagyok. félek attól, hogy nehogy éveket kelljen még küzdenem, hanem szeretnék már látni egy kis eredményt. mondjuk most hála Xtina diétájának már kezdek kicsit örülni, de félek, hogy egy-egy ilyen falás roham és hiába volt minden.

bocsánat, megint hosszú lettem. köszönöm, ha válaszoltok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


hát ő az én drágám:

Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?