Új privát üzeneted érkezett!

MeaKép
ne aggódj a hőd miatt. Nálam a 36,7 már a tüszőrepis leesést jelenti. Az alap az 36,8-36,9!
TÜszőrepi után 37,2-37,3 körüli.
Majd meséld el mi volt az uh-n!

TündiKép
egyenlőre én is csak sablonokat gyűjtöttem és befenyítettem otthon, minden szóba jövő felületet, hogy vége az unalmas egyszínűségnek!!!
Szerintem jövő héten veszek festéket is és beleásom magam a témába!!

ValiKép
ez tényleg nem volt túl jó hír!!!
Reméljük tényleg hárman tudtok majd kimenni!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


MeaKép
ne aggódj a hőd miatt. Nálam a 36,7 már a tüszőrepis leesést jelenti. Az alap az 36,8-36,9!
TÜszőrepi után 37,2-37,3 körüli.
Majd meséld el mi volt az uh-n!

TündiKép
egyenlőre én is csak sablonokat gyűjtöttem és befenyítettem otthon, minden szóba jövő felületet, hogy vége az unalmas egyszínűségnek!!!
Szerintem jövő héten veszek festéket is és beleásom magam a témába!!

ValiKép
ez tényleg nem volt túl jó hír!!!
Reméljük tényleg hárman tudtok majd kimenni!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tanácsot kérnék tőletek. Amikor a dokinál voltam, azt mondta, hogy sokat kell hason feküdnöm, mert le kell ereszkednie a méhemnek. Rendben.De most már az jut eszembe, hogy mit értett sok alatt? Reggel 6- este 1/2 7-ig nem vagyok otthon. Este 9 előtt nem kerülök ágyba. Tehát csak éjszaka fekszem hason, persze akkor sem mindíg. Félek nehogy baj legyen belőle.Idegesít ez a "sokat"!
Szerintetek?!?!?!?
Mindenesetre rákérdezek hétfőn, amikor megyek hozzá a vérleletekért.
Jura
jura
 
 

 
 

Tanácsot kérnék tőletek. Amikor a dokinál voltam, azt mondta, hogy sokat kell hason feküdnöm, mert le kell ereszkednie a méhemnek. Rendben.De most már az jut eszembe, hogy mit értett sok alatt? Reggel 6- este 1/2 7-ig nem vagyok otthon. Este 9 előtt nem kerülök ágyba. Tehát csak éjszaka fekszem hason, persze akkor sem mindíg. Félek nehogy baj legyen belőle.Idegesít ez a "sokat"!
Szerintetek?!?!?!?
Mindenesetre rákérdezek hétfőn, amikor megyek hozzá a vérleletekért.
Jura
jura
 
 


Sziaztok!!

Még nem olvastalak végig titeket mert olyan sokat irtatok, csak ugy végig szaladtam!!!

Mindenkinek köszike a tanácsokat!!!!

Most jelenleg csak szédülök egy kicsitt, és a gyomrommat ugy érzem mintha egy tégla lenne benne

Éjszaka egyszer lettem lázas de borogatásal megusztuk!!

viszont szinte csak inni tudok azt is csak vizet + 1-2 kanál fagyit amitöl ugy érzem hogy jobb a pocimnak.

Babus!!
Az nem baj hogy tegnaptól szinte nem ettem semmit???!!
A folyadékra azért figyelek!!

A manónak tegnap este átadtam az üzenetet!

Nicol!
Majd 28-án megyek uh-ra

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Sziaztok!!

Még nem olvastalak végig titeket mert olyan sokat irtatok, csak ugy végig szaladtam!!!

Mindenkinek köszike a tanácsokat!!!!

Most jelenleg csak szédülök egy kicsitt, és a gyomrommat ugy érzem mintha egy tégla lenne benne

Éjszaka egyszer lettem lázas de borogatásal megusztuk!!

viszont szinte csak inni tudok azt is csak vizet + 1-2 kanál fagyit amitöl ugy érzem hogy jobb a pocimnak.

Babus!!
Az nem baj hogy tegnaptól szinte nem ettem semmit???!!
A folyadékra azért figyelek!!

A manónak tegnap este átadtam az üzenetet!

Nicol!
Majd 28-án megyek uh-ra

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Jura

Szerintem ennél többre ő sem gondolhatott, hisz ha így lett volna, akkor kiírt volna táppénzre, hogy nappal is tudjál (hason)feküdni. Szerintem az éjszakai minél több hasonfekvés elég kell, hogy legyenKép
De azért majd kérdezz rá hétfőnKép

Vali
Nagyon fogsz hiányozniKép
De biztos, hogy nem tudjátok megoldani a netet? Már megérdeklődtétek, hogy ott olyan drága a net? Mert én, laikusként pont azt gondolnám, hogy Németországban már olyan elterjedt a net, hogy bizonyára "fillérekért" bekötik.
És nektek is fontos, hogy tartsátok a kapcsolatot rokonokkal, barátokkal, és egyáltalán, úgy a magyarokkalKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura

Szerintem ennél többre ő sem gondolhatott, hisz ha így lett volna, akkor kiírt volna táppénzre, hogy nappal is tudjál (hason)feküdni. Szerintem az éjszakai minél több hasonfekvés elég kell, hogy legyenKép
De azért majd kérdezz rá hétfőnKép

Vali
Nagyon fogsz hiányozniKép
De biztos, hogy nem tudjátok megoldani a netet? Már megérdeklődtétek, hogy ott olyan drága a net? Mert én, laikusként pont azt gondolnám, hogy Németországban már olyan elterjedt a net, hogy bizonyára "fillérekért" bekötik.
És nektek is fontos, hogy tartsátok a kapcsolatot rokonokkal, barátokkal, és egyáltalán, úgy a magyarokkalKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsófi

Kis ideig szerintem megvagytok kaja nélkül, csak igyál sokat, egy kis cukrosat isKép
Jobbulást!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsófi

Kis ideig szerintem megvagytok kaja nélkül, csak igyál sokat, egy kis cukrosat isKép
Jobbulást!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Én is találtam:"A 3 és 4 dimenzió közötti különbség az, hogy az előbbi térbeli állóképet jelent, az utóbbi pedig olyan mozgó 3 dimenziós képek sorozatát, amely valós időben, élőben adja vissza a méhen belüli magzatmozgásokat"
Jura
jura
 
 


Én is találtam:"A 3 és 4 dimenzió közötti különbség az, hogy az előbbi térbeli állóképet jelent, az utóbbi pedig olyan mozgó 3 dimenziós képek sorozatát, amely valós időben, élőben adja vissza a méhen belüli magzatmozgásokat"
Jura
jura
 
 


Jura
Én már olvastam erről a hasonfekvés dologról.
Azoknak javasolják, akiknek hátrahajló a méhük. Hason fekve a gravitáció is segíti a méh kiemelkedését.
Szerintem is elég, ha akkor fekszel hason, amikor amúgy is feküdnél. Ha este forgolódsz az nem baj, elég ha elalváskor figyelsz erre. Sokáig ugysem fogod tudni folytatni. Nagyobb pocakkal a négykézláb állást javasolták.
Azt írták, hogy ha nem tud kiemelkedni a méh, akkor bizonyos idő elteltével kézzel rásegítenek (ne kérdezd hogyan, mert el nem tudom képzelni) és ez állítólag elég fájdalmas tud lenni.
De ne aggódj ez nálad nem fog megtörténni.
Remélem tudtam kis támpontot adni, de azért mindenképpen kérdezz rá a dokinál is!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Jura
Én már olvastam erről a hasonfekvés dologról.
Azoknak javasolják, akiknek hátrahajló a méhük. Hason fekve a gravitáció is segíti a méh kiemelkedését.
Szerintem is elég, ha akkor fekszel hason, amikor amúgy is feküdnél. Ha este forgolódsz az nem baj, elég ha elalváskor figyelsz erre. Sokáig ugysem fogod tudni folytatni. Nagyobb pocakkal a négykézláb állást javasolták.
Azt írták, hogy ha nem tud kiemelkedni a méh, akkor bizonyos idő elteltével kézzel rásegítenek (ne kérdezd hogyan, mert el nem tudom képzelni) és ez állítólag elég fájdalmas tud lenni.
De ne aggódj ez nálad nem fog megtörténni.
Remélem tudtam kis támpontot adni, de azért mindenképpen kérdezz rá a dokinál is!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Végre sikerült feltennem egy képet magamrólKép

Hát igen szőke vagyokKép

Köszi Nektek a drukkokat holnapraKép és nem aggódom már-hála NektekKép- a hőm miatt!

Viszont annyira fáradt vagyok, már emnnék haza aludni.Férjem tegnap du. 4-kor ment még egyszer utoljára Miskolcra és 1/2 12-re ért haza éjjelKép

Pedig lassan akciózni kéne márKép

Mea
mea
 
 


Végre sikerült feltennem egy képet magamrólKép

Hát igen szőke vagyokKép

Köszi Nektek a drukkokat holnapraKép és nem aggódom már-hála NektekKép- a hőm miatt!

Viszont annyira fáradt vagyok, már emnnék haza aludni.Férjem tegnap du. 4-kor ment még egyszer utoljára Miskolcra és 1/2 12-re ért haza éjjelKép

Pedig lassan akciózni kéne márKép

Mea
mea
 
 


Kaptam egy e-mailt és babonából tovább kellett küldenemKép
Közületek 13-atoknak továbbküldtemKép (kicsit megszegve a szabályokat, de ezen ne múljonKép)

Mea
Nagyon csini vagy a képenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kaptam egy e-mailt és babonából tovább kellett küldenemKép
Közületek 13-atoknak továbbküldtemKép (kicsit megszegve a szabályokat, de ezen ne múljonKép)

Mea
Nagyon csini vagy a képenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea!
Nagyon szép vagy.Kép
Nem azt írtad a múltkor, hogy a megszépülésről teszel majd fel képet?
Vagy nem sikerült a megszépülés után készíteni képet?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea!
Nagyon szép vagy.Kép
Nem azt írtad a múltkor, hogy a megszépülésről teszel majd fel képet?
Vagy nem sikerült a megszépülés után készíteni képet?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

Köszi.

Sikerült jól megtépetnem a hosszú hajamat, de nem vagyok azért olyan szép mint az esküvőinKép

Majd csinálok fotót és felteszem.

Amúgy jól vagy te pocaklakós?

Úgy irigyellek ámKép olyan jó lehet az az érzés, hogy ott van a pocidban az a parányi kis emberkeKép

Nagyon vigyázz magadra, pusziKép

Mea
mea
 
 


Judyt!Kép

Köszi.

Sikerült jól megtépetnem a hosszú hajamat, de nem vagyok azért olyan szép mint az esküvőinKép

Majd csinálok fotót és felteszem.

Amúgy jól vagy te pocaklakós?

Úgy irigyellek ámKép olyan jó lehet az az érzés, hogy ott van a pocidban az a parányi kis emberkeKép

Nagyon vigyázz magadra, pusziKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép)
Most hívtam fel a nőgyógyit és megmondtáh az AFP eredményemet 1,2MOM Kép)))))))))))
Annyira boldog vagyok Csak gyorsan benéztem elmondani a jo Hírt
Puszi mindenkinek
Edina
17+3

Kép

Kép
edinka
 
 


SziasztokKép)
Most hívtam fel a nőgyógyit és megmondtáh az AFP eredményemet 1,2MOM Kép)))))))))))
Annyira boldog vagyok Csak gyorsan benéztem elmondani a jo Hírt
Puszi mindenkinek
Edina
17+3

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!Kép

Neked is kösziKép
Kristófka hogy van? Remélem jól és izeg-mozog sokat.Kép
És Te jól érzed magad gyönyörű hatalmas pociddal?

Mea
mea
 
 


Babus!Kép

Neked is kösziKép
Kristófka hogy van? Remélem jól és izeg-mozog sokat.Kép
És Te jól érzed magad gyönyörű hatalmas pociddal?

Mea
mea
 
 


Edina
Ez nagyon tökéletes eredményKép
Nekem is pont ennyi lettKép

Mea
Manapság kevesebbet rudgalódzik, inkább azt szereti, hogy folyton odasimul a hasfalamhoz (ilyenkor kívülről is jól láthatóan kitüremkedik a pocimKép)és élvezi, ahogy simizem. Azt még nem tudom eldönteni, melyik testrészét is simizem, de a lényeg, hogy neki jól esikKép(pedig a könyvek szerint már meg tudnám különböztetni az egyes testrészeit, de én akárhogy is figyelem, erre képtelen vagyokKépTalán majd későbbKép)

És köszönöm, remekül érzem magam hatalmas pocimmal, csak az utóbbi napokban olyan álomkór van rajtam. Este már alig várom, hogy ágyat érjek(ennek ellenére 11-éjfél előtt mégse fekszem le), éjszaka is tök jól alszom(ami nálam ritkaság) és ma is de. fél 11-kor alig tudtam kimászni az ágyból. De már vagy 1 órája majd leszédülök a székről, olyan álmi vagyokKép
És alapból is olyan nyomi vagyok, nem vagyok olyan felpörgött állapotban, mint szoktamKép Talán ez már az utolsó harmad hatásaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina
Ez nagyon tökéletes eredményKép
Nekem is pont ennyi lettKép

Mea
Manapság kevesebbet rudgalódzik, inkább azt szereti, hogy folyton odasimul a hasfalamhoz (ilyenkor kívülről is jól láthatóan kitüremkedik a pocimKép)és élvezi, ahogy simizem. Azt még nem tudom eldönteni, melyik testrészét is simizem, de a lényeg, hogy neki jól esikKép(pedig a könyvek szerint már meg tudnám különböztetni az egyes testrészeit, de én akárhogy is figyelem, erre képtelen vagyokKépTalán majd későbbKép)

És köszönöm, remekül érzem magam hatalmas pocimmal, csak az utóbbi napokban olyan álomkór van rajtam. Este már alig várom, hogy ágyat érjek(ennek ellenére 11-éjfél előtt mégse fekszem le), éjszaka is tök jól alszom(ami nálam ritkaság) és ma is de. fél 11-kor alig tudtam kimászni az ágyból. De már vagy 1 órája majd leszédülök a székről, olyan álmi vagyokKép
És alapból is olyan nyomi vagyok, nem vagyok olyan felpörgött állapotban, mint szoktamKép Talán ez már az utolsó harmad hatásaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!
Gratulálok.Kép
Olyan jó neked, hogy már itt jársz.Kép
Olyan kis türelmetlen vagyok.Kép
Igaza volt Babusnak, hogy mindig lesz min aggódnunk.Először szért, hogy mikor jön össze a baba, utánna pedig azért, hogy minden rendben legyen.Kép

Mea!
Az az igazság, hogy annyira hihetetlen az egész, mert amikor megláttam a + tesztet, akkor majd kiugrottam a bőrömből.Kép
Azóta pedig olyan furcsa, igazából még mindig nem fogtam fel teljesen.Lehet azért, mert még nem érzek semmit.Azon kívül, hogy a cicim és a pocim növekedett, émelygésem és étvágyam van.
Ezért várom már nagyon a 29.-ei UH-t, mert már nagyon szeretném látni picurt.Kép

Babus!
Igaz Te sem éreztél sokáig semmit?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Edinka!
Gratulálok.Kép
Olyan jó neked, hogy már itt jársz.Kép
Olyan kis türelmetlen vagyok.Kép
Igaza volt Babusnak, hogy mindig lesz min aggódnunk.Először szért, hogy mikor jön össze a baba, utánna pedig azért, hogy minden rendben legyen.Kép

Mea!
Az az igazság, hogy annyira hihetetlen az egész, mert amikor megláttam a + tesztet, akkor majd kiugrottam a bőrömből.Kép
Azóta pedig olyan furcsa, igazából még mindig nem fogtam fel teljesen.Lehet azért, mert még nem érzek semmit.Azon kívül, hogy a cicim és a pocim növekedett, émelygésem és étvágyam van.
Ezért várom már nagyon a 29.-ei UH-t, mert már nagyon szeretném látni picurt.Kép

Babus!
Igaz Te sem éreztél sokáig semmit?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali,
köszi a leveleketKép, megkaptam, még megnézni nem volt időm, csak este lesz. Kérek képeket is, mert azokból rengeteg ötletet lehet meríteni! Köszi!Kép Nekem volt aranyerem a szülés után, először elég borzasztó állapotban voltam, de aztán elkezdtem a Kriston féle intimtornát, és eltűnt.Kép Sajnálom, hogy nem örülsz a német útnak, nekem nemrég jöttek vissza az ismerősömék, de már megbánták. A netezésre mindenképpen kéne valami megoldást találnotok, mert akkor nem lennél egyedül. Persze amúgy sem leszel, hiszen hárman fogtok menni!Kép Te tudsz németül, tudsz majd barátokat szerezni?

Jura,
szerintem is elég az éjjel hason alvás.

Zsófi,
tegyél a vízbe egy kis cukrot is, az ad egy kis energiát.

3-és 4D közti különbség szimplán csak annyi, amennyit ti is írtatok, a 3D térbeli állókép, a 4D-be már belejátszik az időfaktor is, azaz, mintha videóznátok 3D-ben.

Mea,
nagyon jó a kép, nagyon szép vagy rajta!Kép

Na, ennyit arról, hogy ritkábban jövök.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Babus!
Nem hiszem, hogy a 3. harmad hatása lenne, mert Én is nagyon álmi vagyok.Szerintem inkább a fronthatás van a dologban.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Meg én is álmi vagyok nagyon, pedig nem vagyok babásKép

Kóbor!Kép

Köszi szépenKép

Mea
mea
 
 


Akkor aludjunkKép

Kép


Judyt
Nem, én se éreztem semmit, ezen ne aggódjKép Örülj, hogy jól vagyKépMi vagyunk a mázlistákKép

A kutyusomnak mától Bromocryptin-t kell szednie. Még mindig álterhes, nem javult, folyik a tejcsije, hisztis, mindent maga alá gyűr.
Azt a pici tablettát 8-felé kell törnöm, és ha nem pontosan adagolom, netán picivel több lenne, akkor előjönnének azok a pocsék mellékhatások, amik az embereknél is, szédülés, hányás, stb.
De lekopogom, úgy látom elég jól bírja, eddig legalábbis, ő is lustizikKép
Kérünk egy kis gyógyenergiát a DolfikánakKép

Megyek én is utána, szundizok még egy fél órát a kutyusséta előttKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Remélem minél hamarabb rendbejön Dolfika.Kép
Addig is küldöm neki a gyógyító energiákat.Kép
Jó pihizést, és jó sétálást Dolfikával.
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Mára búcsuzom, holnap jövök, ha tudok.
Mindenkinek további szép napot.

Babus!
Kérlek küldjél nekem is pocis képet. Köszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Sajnos nagyon drága kint a telefon. Már kinyomozta a párom. A kollégája, akit váltani fog, már egy hónapja kérdezte, hogy visszamondja-e a netet meg telefont, vagy akarjuk tovább használni. A telefondíj 50euró a net pedig 20euró havontaKép Szóval az durván 17.000forint. Annyit azért nem akarunk kiadni. Legalábbis egyenlőre. Kapcsolattartás szempontjából szuper lenne, ha megtarthatnánk, de az építkezés miatt minden fityingre szükségünk van. Úgyhogy egy ideig tutira nem lesz kint netünkKép Majd felkutatok valami netkávézót aztán megoldjuk ezt a problémát isKép

Kóbor
Nagyon bízom benne én is, hogy hárman fogunk menniKép Egy kicsit beszélek németül, csak az a baj, hogy nem vagyok egy ismerkedős típusKép Mi az a Kriston féle intim torna? Használtál valamilyen krémet? Nekem Reparon-t adtak rá a gyógyszertárban.

Szerintem is fronthatás lehet az álmosság mögött. Én is tök nyomi vagyok ma. Rossz a közérzetem és nem találom a helyemetKép De az is lehet,hogy közeleg a menzi..Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!

Mostanra tudtalak vegigolvasni benneteket. Ma keson ertem be, mert a vedononel kezdtem, vegre lett terheskonyvem.

Mea,
ilyen szep nenihez biztosan verekednek a kisbabak, hogy ki koltozzon be. Minden gyerek nagyon buszke arra, ha ilyen szep anyukaja lehet! Vard ki a bunyo veget es te kapod a legtokosebb kisgyereket, akik most allnak sorban odafont!

Edina,
Gratula a jo AFP-hez, ez oriasi ko lehet!

Zsofi,
Remelem mar jobban vagy egy kicsit! Vigyazz nagyon magatokra!

Babus,
szerintem sincsen tul sok koze az alomkorodnak a 3. harmadhoz, mert nehany napja en is alig birok lelket verni magamba reggelente, pedig tenyleg nagyon mazlista vagyok, mert szinte kevesebb volt eddig az alvasigenyem, mint a baba elott.

Megneznem en is ezt a dekupazsos technikat, ha valaki tudna ajanlani hozza nehany weboldal cimet!

Nicol,
tok jo, hogy mar no a pocakod! Lassuk a kepeket!

Judyt,
hogy vagy? Mit erzel egy babat vagy kettot?

Judit,
Orulok, hogy a tegnapi napodat is sikerrel zartad kajabent-tartast illetoen!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Nagyon tetszik ez a fórum, most találtam rá, 10 perce.
Mi 4 hónapja próbálkozunk, sajnos sikertelenül.Pedig nagyon vágyom már egy édes kis picire.
Tudom, ez még nem baj, hogy eddig nem jött össze, nem is vagyok türelmetlen(annyira).De azért szeretnék minél hamarabb teherbe esni.
Mi ez a hőmérőzős módszer pontosan?
Hallottam már róla, de nem igazán értem.Ha valaki infózna róla, nagyon megköszönném.
veronika_25
 
 


Köszönjük hogy örültök az Afp eredményünknek
nagyon jól esik nekem is, meg a picurnak isKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Veronika!

Hőmérőzés röviden:
Minden reggel, kb azonos időben, azonos ideig, ugyanazona helyen (hüvelyben, esetlen popsiban) még az ágyból való kikelés előtt megméred az ébredési hőmérsékletedet és felirogatod.
Amikor leesik a hőd, (majd másnap vagy pár napra rá 37 körülire emelkedik), akkor van a tüszőrepid. Akkor aztán mindent bele.
(Akció a ciklus és a tüszőrepi függvényében 10-20. nap között kétnaponta. )
A hőgörbéid alapján pár hónap múlva meg tudod majd előre is becsülni a tüszőrepi idejét!

A görbében általában van egy mélypont, ez a tüszőrepi ideje. Ezután felemelkedik a hő 37 körülire. Terhesség esetén fennt is marad ezen a szinten. ha viszont nincs baba, akkor leesik a hő és 1-2 napon belül megjön a menzi Kép!
Mindent bele!
Stella

Kép
stella9
 
 


Mea Kép
Nagyon szép vagy Kép Hova akarsz még szépülni? Kép Ha most úgy is érzed, nem vagy olyan szép mint az esküvőn, nem baj, én sem leszek olyan soha többet, de olyan mértékben igenis szép leszek, ha babás leszek, akár pici pocival akár nagy pocival Kép És te is igy leszel Kép

Vali
Muszály hogy legyen ott net! A párodnak nem kell a munkájához? Nagyon hiányoznál, ha februártól nem tudnánk rólad! Kép
Sablonokat a barátnőm a www.uvegfestes.lap.hu oldalról töltötte le, nekem is ezeket adta oda.
Joghurtot, kefírt azért eszek, mert állítólag segít a méhnyálkahártya megvastagodásában. Mivel én nem tudom hogy nekem eléggé megvastagszik-e (csak sejtem hoyg igen), inkább eszem a fent nevezett termékeket Kép
A cserepet hova kell tenni? Hát igen, ablak közelébe Kép Ha a Mikulás belepakol neked, akkor gyorsan még aznap reggel ki is pakolsz belőle, és nem lesz baj, mert a gólya csomagjának lesz hely újra Kép

Jura
Aranyos vagy, nagyon köszönöm az energiákat, azért vagyok ilyen pozitívan gondolkodó, mert TI ilyen sok energiát küldtök nekem Kép
Hasonfekvés ügyben sajnos nem tudok neked okosakat mondani, de ha a doki meg a csajok szerint is hason kell feküdni, aludni valamennyit, akkor ez biztos használ! Kép

Stella Kép
Én is már elterveztem, hoyg mit hova ragasztgatok majd Kép Jó festékvásárlást! Kép

Zsófi
De nem egyszerű az állapotod Kép Jó lenne már hetekkel később lenni, hátha nyugisabb időszak jön.

Edina Kép
Gratulálok a fantasztikus eredményedhez!!!!!!!!!!! Így tovább! Kép Picurnak juti pocisimit küldök Kép

Felhívtam a nőgyógyászomat. Elmondtam neki a kérésemet, mondta, hoyg hát inkább 1 év sikertelen próbálkozás után szokták a meddőségi vizsgálatokat csinálni. Mondtam, hogy tudom, de én csak a vérvételt szeretném kérni, hogy tudjam, rendben vannak-e a hormonjaim, mert még sosem volt ilyen irányú vérvizsgálatom. Azt mondta persze, azt lehet csináltatni a 18. nap körül, és majd menjek papírért. Persze mondtam neki, hogy csak akkor, ha most sem jön össze. Azért persze nagyon bízom benne, hogy nem lesz szükség erre a vérvételre és “csak” azért hívom legközelebb, hogy megbeszéljük a teendőket a zebrásodás után Kép
Nagyon erőszakos voltam?????

Tündi
Vendég
 


Vanda!
De jó neked.KépMár Én is nagyon szeretnék kiskönyvet.Kép
Hát nem is tudom.Egyáltalán nem érzek semmit.Az a lényeg, hogy egy babuci mindenképpen van, és remélem, hogy egészséges.Kép
Majd 29-én kiderül.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jaj. én úgy meg vagyok ijedve! Miután Stella írt a hátrahajló méhről, utánna olvastam. A nők 15%-ának ilyen a méhe.A terhesség 12. hetére az esetek nagy többségében magától kiemelkedik a méh a kismedencéből a helyére. Elenyésző százalékban nem, s ekkor az orvos kiemeli a méhet a kismedencéből KÉZZEL!!!!!! El sem tudom képzelni , be vagyok rezelve nagyon!
Jura
jura
 
 


Tündi:9
nem voltál erőszakos, ügyes voltál!
Stella

Kép
stella9
 
 


Vali Kép

A telefonar es az internetar nem tunik egyaltalan veszesnek... Csak most, mert meg mindent atszamolsz forintba. Gyorsan le fogsz ugyis szokni majd rola, mert ha mindent atszamolsz, akkor semmire se fogsz kolteni... Kép Nalam is igy volt az elejen, mostmar sokkal batrabb vagyok es jobban meg tudom itelni a dolgokat... Egyebkent meg a parod fizetesehez viszonyits az osszeget...
Itt pl. a lakasberles csillagaszati arakon megy, mi pl. a max TGYAS 2x-t fizetjuk havi lakber cimen... Kép Kép Kép

Jura Kép

Ne aggodj a visszahajlo meh miatt, mert egyaltalan nem veszes az eloremozditas (a dokim szerint)! A baratnomnek is az volt, sot a sogornomnek is, es mindkettojuknek magatol elorejott! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Szia Veronika!

Mielőbbi babásodást kívánok neked, és sok sikert a hőmérőzéshez! Remélem, bekapcsolódsz a mi kis topik-családunkba! Kép

Tündi
Vendég
 


Köszi szépen Stella, aranyos vagy.
Lehet, hogy vmit rosszul csinálok, mert csak most jött be nekem, amit írtál.Mindegy.
veronika_25
 
 


Tündi
Abszolút nem voltál erőszakosKép
Én sokkal inkább az lettem volna. Én még min. 1 UH-t kértem volna.

Judyt
Dolfika köszöni szépen a gyógyító energiákatKép

Annácska
Elküldtem a pocisképetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Tündi!
Neked is köszi, bizony ezentúl lelkes látogatója leszek ennek a fórumnak. Sajnos egész nap a gép előtt ülök, így legalább haszna is lesz, mert ahogy látom nagyon hasznos infókat írnak itt a leendő anyukák.
veronika_25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?