Új privát üzeneted érkezett!

kati! nekem a 2, tetszik!

pedi,kati! köszönöm a választ!

pedi! nagyon tetszik az ágynemű:)


selyem! gyönyörű a paletta,mennyiért is vetted?

cham! sajnálom a vizsgát!:(


férjem hurkát, és kolbászt süt:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Na, jól kifáradtam, de nem hiába! Lepakoltam a szárítót, lehúztam az ágyneműt, mindjárt ki is mossa a gép. Felső szint felporszívózva, meg a lépcső, meg a nappali. Na, ekkor kezdett el fájni a derekam, meg megint az a csont a jobb oldalon. Így mára befejeztem. Elég volt!

Cham! A fene vinné el azt a roh@dt vizsgát, na majd jövő héten!

Kati! Én is pont sétálni akarok, meg is kértem Zolit, hogy menjünk már el, ha hazaért, és nemsokára itthon van! :lol: Anyósék telón hívtak, nagyon jól érzik magukat. Annyira bírom őket, amikor elmennek valahova, ilyenkor úgy jönnek haza, mint két tini, és most is csak úgy sugárzott a hangjuk. :D

Köszi csajok az ágynemű dicsit, de egyenlőre ez csak tetszik, nem tudom, majd milyen anyagot fogok kapni.

Cham! Le sem írom, hogy most mit ettem, mert kicsapná nálad a biztosítékot! :lol: Annyira megéheztem takarítás után. Ettem jó husos szalonnát, pirítóssal, meg paradicsommal és savanyú kápival!:oops: Mondjuk a kenyér legalább teljes kiőrlésű tönkölybúzás! :lol:

Nefelejcs! Ti merre laktok? Bocs, ha már írtad! :oops:

Selyem! Tényleg nem vagy semmi! Ami a szerelmet illeti, én még mindig szerelmes vagyok, újra és újra a férjembe! :oops:

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Kati, nagyon aranyos a férjed, tényleg nagyon szép a fülbevaló!

Selyem sajnálom! Örülök, hogy pozitívan állsz hozzá, próbálj meg vitaminokat szedni, és idd a teákat! Remélem, hogy hamar összejön Nektek is a Baba!

Cham, gratulálok a dobogó szívecskéhez! Vizsgát sajnálom, de 12-én tuti sikerülni fog, ügyes csajszi vagy!!!

Virág remélem minden rendben van Veletek. Gyere majd és mesélj, hogy mi volt a dokinál!

Dike hozz ám képet! Biztos nőtt a pocid! Mindjárt péntek és mehetsz a vizsgálatra :)

Pedi nagyon szépek az ágyneműk, nekem a második tetszik jobban!

Bogi munkáról tudsz már valamit?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Én ma tökfőzeléket csináltam, meg fasírtot!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona! pénteken csak vérvételre megyek.....jövő hét pénteken megyek dokihoz!

KépKép
dike
 
 


Kép

pedi: mondta, hogy hajszold magad agyon ! :evil: de azért ügyi voltál, hogy ilyen sok mindent sikerült megcsinálnod :)

persze, a szerelemmel kapcsolatba..én is szerelmes vagyok a férjembe minden egyes nappal jobban. csak azt mondtam, hogy amikor eldöntöttük hogy összeházasodunk nem a heves érzelmeket vettük alapul, hanem átgondoltuk az egészet. és végül mindketten el tudjuk fogadni a másikat a hibáival együtt, és ez is egy fontos dolog. de ezt úgy is tudjátok :)

milla: sajnálom a vizsgát... de ez nem akkora gáz. 14-re fel tudsz majd készülni rendesen!

boginak: 2009 októberében házasodtunk össze. én 19 a férjem 22 volt :) nagy szerelem a miénk... 15 voltam mikor megismerkedtünk, és 17 mikor eljegyzett.

a smink olyan lett amilyen, sajnos a saját korlátaimba ütköztem..elfogyott a tusom,és az ecseteim felét sem találtam, na meg a videós csajszinak műszempilla van feltéve. jah, és én egy kicsit lilásabbra vettem a figurát, mint ő. de ez csak egy paletta próba volt.

és jól vizsgázott, de ez még úgy is hosszú tesztelések sorozata lesz ;)

jah, és pedi: mire írtad, hogy nem vagyok semmi? 8)
selyem
Pécs
 
 


Dike, azt hittem, hogy most mész dokihoz is majd! Sokat mozog a Kisfiad??
Már én is annyira szeretném érezni, nah de pár hét......

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Selyem nagyon ügyes vagy!!! Mutathatnál majd esküvős képet nekünk :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: csak megfőzted azt a főzeléket :) talán tegnap vágytál vmilyen főzelékre, ugye? amúgy, jól sikerült?

dike: úúúgy, szeretném már én is érezni hogy rugdos.

na,de most először össze kéne hozni egyet :D :D

bogi, már nem vagy egyedül baba nélkül a fórumon. de, ígérem nem lesz ez így sokáig :wink: és tőled is hasonlókat várok!
amúgy lesz szép ruhád vagy csak carrie-sen egy fehér kosztüm? :wink:
selyem
Pécs
 
 


Cham, en sem koltenek ra, igazad van csak nem tudtam miert irsz rola negativan. Tisztan erezheto, hogy nem szereted azt a hazat. Sajnalom, hogy nem lakhatsz a sajatodban.:(:( Nem tudtok visszakoltozni Bkeszire? Vagy nem is akartok mert a ferjed munkahelye oda kot Pecshez? Remelem idovel, hamarosan elvezheted a sajatodat.(meg ha hitelbol van akkor is a Tied!)
A vizsgahoz meg no komment. Kemeny fa ez az orvosi, nehezen viszi a fejsze de meg lesz ez is minden mas amit eddig akartal, el is ertel!! Hajra!+ott a piciked a pocidban O mindenre vigasz!

Selyem, na hallod, tudom am, hogy Teged is erdekel minden! Leben kanal vagy! Ha Chammal szomszedok lennetek...ajjjjaajjjjjj!!! Lenne ott minden, foleg porges ezerrel! :):)
nade ird mar meg hany eve vagy hazas! Persze ha nem akarod nem kell csak nemtom, hogy elfelejtetted vagy csak ne usse Bogi orrat ebbe dologrol van szo.
Ezt a sminket csinalod meg amit beszurtal? Akkor aztan tenyleg osszekotlek millaval! :lol: :wink:
Vendég
 


Selyem, nagyon jó lett, a férjem nem annyira szereti, de ebből evett, és ízlett neki:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


bogi, frissíts! kicsit feljebb leírtam neked :) millával meg tulajdonképpen szomszédok vagyunk :) ugye milla?

am, ja a smink most lett kész..de én nem vagyok elégedett, majd dr.milla megmondja a frankót :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára selyem 2011.01.07 23:22-kor.
selyem
Pécs
 
 


Nefelejcs, meg volt Apaval a seta? Sajnalom ezt a dietas dolgot, nagyon nehez lehet! Le vagy nagyon torve?

Pedi, jo sokat birtal ma is! Most mar pihike, pihike!

Mona, szuper, hogy itt vagy! Szabadsag? Ja, en melorol meg nem tudok semmit! A fozelek fasirttal nagyon fincsi, olyannyira, hogy en is ezt fozok holnap!
Vendég
 


mona: örülök, hogy jó lett. mondjuk én sem szeretem ezt a kaját. de ha te ezt kívántad meg... akkor ez kell a babának :D
selyem
Pécs
 
 


Selyem gyönyörűek voltatok! Nagyon szép ruhád volt!!!:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: voltunk??? most is azok vagyunk 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

viccet félretéve: köszi :)
selyem
Pécs
 
 


Bogi, nagyon élvezem az itthon létet, csak ez a vénlány ne keserítené meg az életem, folyamatosan a szobájában,az ablakban dohányzik, és a friss levegővel jön be a bagó szag is, lesz@rja, hogy Babát várok, és mérgez minket! Húúúú úgy megverném :)
Szombaton már kell mennem egyébként, nah de ezt a két hónapot kibírom már fél lábon is!!!
Mondtak valamit, hogy mikor kapsz választ kb??? Most keresel valami mást?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Selyem, frissulok, frissulok, csak olyan gyors vagy nem tudom felvenni a tempot! Apa is itt magyaraz meg mutogat, meg a TVt is nezem.
DE mar megneztem az eskuvoi kepeket! Az egyik legszebb menyasszony voltal akit valaha lattam! Annyira szep vagy, hogy nem talalok szavakat! Pontosan olyanok vagytok ami az en stilusom! Foleg TE! En nem leszek ilyen szep mar a koromnal fogva sem+ahhh, nem is tudom akarok e menyasszonyi ruhat vagy csak ahogy irtad valami szep feher kosztum. Megyek meg gyonyorkodom Bennetek, foleg Benned. Na, nem tehetek rola, nekem annyira tetszel, hogy csak amulok!!! Es ilyet nem irok am akarkinek!
Elhiszem, hogy nagy szerelem van! Latszik, jol megtalaltatok egymast! Szepek vagytok! Osszeilletek. Nem csopogok itt tovabb de tenyleg nagyon tetszetek!
Vendég
 


Selyem tudod, hogy értettem, nah.....:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, az oreglanynak bepancsolok en egyet! Ez olyan....finoman fogalmazva tapintatlan dolog! Sajnalom, hogy el kell ezt viselned!!
Szombaton mar mesz??? ahhh, nem baj, 2 honap...oda se neki! Aztan meg hawaiii lesz! Az oreglanynak meg tegyel be valami fustolot! Fustold ki! Hatha akkor kimegy bagozni!
Vendég
 


csajok szemtanúi lehettetek bogi szerelmi vallomásának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na, de tényleg. ne hozz zavarba :oops: sosem tartottam magam szépnek, csak inkább átlagosnak. nem ömbizalom hiánnyal közködök, csak szeretem reálisan látni a dolgokat.

amúgy, ha csak polgárim lett volna, mint neked akkor valószínűleg egy gyönyörű visszafogott kosztümöt választottam volna, egy méregdrága különleges cipővel. az egész szettem olyan Jackie O's lett volna.
selyem
Pécs
 
 


Selyem, szep a sminked! Nem ertek hozza mert nem tudok sminkelni de nekem minden tetszik ami szep!:):) Nekem ez nem all jol de szep! Attol meg tetszik, hogy en nem viselhetnem sajnos magamon. Igazabol meg sosem voltam szepen kisminkelve pedig olyan jo volna. Neha feldobok egy kis szemhely putypuruttyot de nekem csak a halvany rozsaszin vagy egy kis lilas arnyalatos valami all jol, ez is halvanyban. Feher boru vagyok, krumplihej szinu a hajam, a szemem se barna, se zold, se barnas zold, se zoldes barna, a szemem allandoan karikas es az egesz fejem (arcom) ugy egybe van, egy szinu mert mindenem olyan se szinu. Nincsenek konturjaim es baromi nehez sminkelni engem. A kozmetikusom egy profi csaj, jol is sminkel de azt mondta ezt nem hiszi el, hogy rajtam semmi nem ugy mutat, mint kellene. Ez van.:(:(
Vendég
 


Selyem, ne aggodj, nem hozlak zavarba a torpiek mar megszoktak, hogy en ilyen vagyok. Dicsertem mar masokat is, akit van miert azt sosem hagyom ki! A masik meg dragam az, hogy en mindig is "irigyeltem" a sotet tonusu csajokat, noket, mert en vilagos vagyok es utalom, a fentebb irtak miatt. Ha feltekeny voltam regen akkor csakis azon lanyokra akik barnak, vagy feketek voltak. Ha a pasijaim a szokeket vettek szemugyre, nem erdekelt. Egy sotet hajuert mar oltem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Selyem, lehet nekem is csak a kosztum lesz. Meg nem tudom.:(+nem is igazan foglalkoztam meg a dologgal. Szeretnek valami egyszeru szepet, ami olyan termeszetes szepseget sugaroz. Ezzel tisztaban vagyok a tobbi meg rejtely.
Vendég
 


mona: a füstölgő szomszédokkal nem tudom mit lehet csinálni... én direkt az erkélyére söpörtem a nyúlszart :) :lol: :lol:

ezért is költöztünk fel a hegyre, mert amúgy ott laktunk malomvölgyben panelben. megelégeltük, mikor hajnali 3kor az izzadós melegben nyitott ablaknál arra keltünk, hogy szinte állt a füst a szobában. az erkélyre teregetés meg lehetetlen volt.....

bogi:biztosan van, ami neked is jól áll...csak még nem találtad meg. vagy nem próbáltad ki magadon, mert nem merted.

egyébként én nagyon szeretem a természetes szépségeket is, mint anne hathaway, vagy mondjuk salma hayek. tetszik még eva longoria és penelopé cruz. mondjuk eva atomsz@rul néz ki, ha nincs megcsinálva, de szerencséjére ez ritkán fordul elő vele, hiszen egy egész stáb felel a megjelenésért.
selyem
Pécs
 
 


Selyem nálunk nem a szomszéddal van a gond, hanem a férjem mamájával, velünk él egy házban, és lusta kimenni a teraszra......78 éves.....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


amúgy így látatlanban azt mondom neked, próbálj ki valami barackos-rózsás színű arcpírt, sötétbarna szempillaspirált... valami ilyen egyszerűt... ez mindenkinek jól áll. és a seszínű arcbőrt is színessé teszi

http://www.tunderalom.hu/images/smink4.jpg
selyem
Pécs
 
 


mona: az ciki... de gondolom nemsokára úgyis a halálba füstöli magát :S már bocs. szerintem nagyon undorító, ha egy öreg dohányzik, főleg ha nő...
selyem
Pécs
 
 


Jah tök sok baja van, minden héten hoznak neki 3 oxigén palackot, de azért a cigi kell, és hiába pofázok neki, lesz@r mindenkit! Mi vagyunk a hülyék, mert ne mondjuk már neki, hogy ha nem fog dohányozni akkor jobban érzi majd magát, mert ez tök hülyeség, lehetetlen dolog....egyébként egy igazi boszorkány!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Selyem, valami hasonlot sminket dobok fel, ha feldobok. A spiralom az sotetbarna, a ruzsom szajszinu rozsaszin es csillogos, neha huzok tust is de csak ha nem rohanasban vagyok.:) Es koszi a tippet, arcpirt meg sosem probaltam de ki fogom probalni.
Es ott laktok fenn a hegyen ahol az eskuvos kep is keszult?

Mona, nem lehet egyszeru a mamival. Hogy erted azt, hogy igazi boszorkany? Amit mond az bejon?

Pedi, nem is irtam, hogy szep az agynemu! Es pihensz?

Kati, anyos, hogy van? Mit szolt a fulikekhez?:)

Aszta, en ettem egy voroshagyma-fokhagyma kombot, apa ma tuti nem er hozzam! hihihihihihi
Vendég
 


bog: az arcpír öltöztet ;) de tényleg, én is csak nem régóta használom.

igen, nem messze, a kilátás gyönyörű...nagyon szeretek itt lakni.

wááá, veszettül fáj. kicsit le is gyengültem a sok vérben. harapok valami cukrosat, és dobok egy szunyát, a holnapi vizsga meg szerintem ejtve. elvileg lehet menni belőle 14én is.. nemgáz.

a többiek merre kószálnak?
selyem
Pécs
 
 


Selyem, akkor az arcpir olyan, mint a napszemcsi, oltoztet. Eleg jol!:):)
Es ez sajat lakas vagy albiban vagytok?
Pihengessel, ha fajsz.:(:( Azert meg nezzel be! Ferjed otthon van?
Mibol vizsgazol-nal holnap? Elmesz vagy ejted?
Torpiek pihennek de jonnek hamarosan!:)
Vendég
 


Bogi kinézetre boszorkány :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Megjöttem! :lol:

Bogárkám! Hazaért a szerelmem, és átsétáltunk anyósékhoz, mert sógi is ott lakik. Csak elég közel laknak, így nem volt túl nagy séta, de jól esett.

Selyem! Arra írtam, hogy nem vagy semmi, hogy ilyen fiatalon ennyi mindent csinálni. Egyetem, tudsz sminkelni, háztartást vezetsz, még jól is főzöl! Szóval, összességében nem vagy semmi! Gyönyörű menyasszony voltál! Igaza van Bogárnak! Hogy tudok több képet is nézni, mert én csak ezt az egyet látom, amit ide kiraktál. Vagy nem is kellene többet? :oops:

Mona! B@sszus, pont ma találtam ki, hogy egyik nap tökfőzeléket csinálok. Annyira ennék már én is. Viszont az e heti menü már meg van így marad a jövő hét. Viszont sajnos nem tudok fasírtot csinálni mellé, mert azt én nem ehetek a sav miatt. Így szerintem rántott husi lesz hozzá! :arrow: Várom Cham extra egészséges rántott husi receptjét hozzá! :wink:

Cham! Ez felhívás volt! :lol:

Mona! Sajnálom az öreglányt! Most viszont már ott van a Te kis pocakmanód, aki mindenért kárpótol majd Téged! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


pont olyan 8)

Albiban lakunk, de minden a miénk a kéglin kívül. mindenünk megvan, rendkívül hálás vagyok ezért istennek. nem is tervezünk sajátot venni, jó ez így :) a férjem szerencsés, mert otthonról dolgozik. céget alapítottunk, ő webes felületekkel foglalkozik. social media, web 2.0, web designer-kedés, site build...szereti csinálni, amit csinál. és nagyon büszke vagyok rá, mert mindent magától tanult autodidakta módon.. a gitározást és ezt is.

holnap üzleti gazdaságtanból kellene... szerintem azért bemegyek, megírom. legalább látom legközelebb mire számítsak. feltéve, ha fel tudok kellni :oops:

majd még benézek, fürcsi. :roll:
selyem
Pécs
 
 


NIKA!!!
Neked akartam irni csak elfelejtettem, hogy a VV-s videot azt csak ugy talaltam. Hireket olvasgattam a neten, aztan klikkelgettem es egyszercsak bejott egy oldal valami VV-s cimmel, gondoltam, na, lassuk az ertelmi szintet, kivancsisagbol megneztem de kar volt. Semmi extra, az egyik esti adasbol amit a TVben mar leadtak abbol volt kivagva egy 10-12 perces resz. Szilveszteri adas vagy a koruli lehetett mert fel volt diszitve a villa. Hat sirtam, hogy milyen sotet emberekre van otthon igeny. Hihetetlen. Lehetne meg ragozni. De setiiiiitseg az van naluk boven. Butak. Iszonyat.
Vendég
 


Pediiii, puszikallak!! DE jo, mar vartalak, hiany be volt irva!:):)
Orulok, hogy jot setaltal! Akkor most mar aktiv pihi kipipalva, johet a passziv. Furcsi es diko!-agyiko, alvas! Apaval kis lazazas elotte, agykikapcsolas. Holnap mit csinalsz? Reggel megint Te koszontesz Bennunket! Jo reggelt!-felkialltassal! Azert aludj jol, picur is alukaljon ma, es ne fajjon, szurjon sehol! Ezt kivanom!

Selyem, biztosan nagyon szep a lakasotok, tartom valoszinunek igy van. Mi is albiban vagyunk es csak a keco nem a mienk. Venni mi sem akarunk. Minek? Mire a hitelt kinyogom mar nem is elek. A gyereknek eppen jo lehet ha addig ossze nem dol a haz. Uj epitesunel van ra esely, mar 5-10 evesen rogyadozik nemelyik. A regi epitesu is mire 20-25 ev eltelik, hogy ne legyen rajta hitel, szinten rad dol, erted. Epitkezni nem tudunk, a telek ar is horror. Kp-m meg nincsen sajatra. Igy meg fizetem az albit, ha baj van meg fizeti a tulaj. Mondjuk innen barmikor kitehetnek, ebben meg ez a gaz. :? Persze a terv az, hogy meg itt elunk gyujtogetunk es valahol jo volna egy kis "paraszt haziko", felujitani es eleldegelni benne. A jovo megoldja, kiforog itt minden mindent. Az elet nagy rendezo.
Na, latod, Pedi is megdicsert, irta igazam van! Na, mondtam en, hogy nem ciki! :lol: Total bezsongattal ezzel az arcpirral Te csaj!
Apa nagyon ugyes. Mondjuk en nem sokat ertek a web designhez de ha magan uton tanulta sikeresre magat...emelem nem letezo kalapom! Gratula!
A vizsgat ismerem. Keri fosulin vegeztem. Menj be, meg fogod tudni irni! Persze csak ha nem fajsz. Nagyon verzel? Huuuu, nincs erre valami gyogyir?? Jo volna, ha nem nagyon gorcsolnel csak sajna en nem tudok semmit ami jo ilyenkor erre.
Vendég
 


Idesüss Bogikám!

Csinálok Neked kedvet a menyaruhához! :wink:
Kép
Kép
Kép

Az uccsó képen tesómmal vagyok, engem Ő sminkelt, kozmetikus.
Egyébként Kati, ezen az utolsó képen lehet látni a fülbevalómat is! :wink:

Ja, Bogi dicsérni nem ér, nem azért tettem fel, hanem, hogy megmutizzam igenis kell a menyaruha, mert ilyen csak egyszer van az ember életében! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


mona,selyem! nem nagyon érzem még, nagyon ritkán:(

selyem! gyönyörűűűűűű menyasszony voltál!!!!!!

KépKép
dike
 
 


pedi! te is csoda szép voltál!

KépKép
dike
 
 


Pedi Te is nagyon szép menyasszony voltál!!!! Smink is szupi volt!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Aranyosak vagytok, de tényleg Boginak akartam kedvet csinálni az igazi menyasszonyi ruhához!

Egyébként az én sminkem nagyon szolid volt, túlságosan is, de én nem szeretem az erőset.

pedi
Kalocsa
 
 



én is, én is!!!
lehet dicsérni, de csak a fotóst! jól retusált!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én is imádok férjnél lenni!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


cham: sajnálom a vizsgát.

bogi: anyósnak tetszett a fülbevaló.

pedi: jó a fotósotok!!! :lol:

valami front lesz?
mióta lefeküdtem keményedek, mint állat!!!!
hazaértünk, leszedtem a fát, meg felporszívóztam, meg áthúztam az ágyat. még vasalni készültem, de nem akart kimenni a keményedés a hasamból, így lefeküdtem.
pedig pont egyik nap írtam, vagy csak akartam, hogy elég keveset keményedek-hál istennek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Gyönyörű szép menya voltál! Milyen jól állt neked ez a fehér ruha, és nagyon szép színe volt a csokrodnak, én is e kettő között vacilláltam. Nagyon szeretem a narancs színt (lásd nappaliban a sötétítő függöny, és most olyan színű szőnyeget szeretnék a galériára is)!

pedi
Kalocsa
 
 


mona: mami nem fogja fel, hogy a dédunokának ez ÁRT?????

dike: mizu a babakocsival? ja! még annyi, hogy nekem pont az a szín ANNYIRA tetszik, amit belinkeltél. majdnem boginak is olyan hordozót hoztam, mint amit te mutattál, aztán lebeszéltek róla, mivel kiscsajunk lesz...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Az tuti, hogy front jön, holnaptól +10fokkal lesz melegebb! Az én gyerekem még mindig be van indulva. Szinte alig volt nyugiban ma. Már előre félek a holnapi naptól! Megirigyelted tőlem az ágylehúzást! :lol:
Egyébként, akartam írni, hogy nem vagy semmi, hogy leszeded egyedül a fát. Mondjuk a Tiétek nem volt olyan magas mint miénk, én csak létráról érném el a tetejét, vagy székről.

Amúgy én meg tegnap keményedtem többet, ma meg szinte semmit. Ezek szerint amelyik front nekem jó, az neked nem. De a derekam megint fáj! :evil:

pedi
Kalocsa
 
 


narancs: lásd a babakocsinkat!!!
és az én ruhám is nagyon egyszerű volt, és a sminkem is. de nekem pont elég volt így.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: