Új privát üzeneted érkezett!

Kuzsanna: Te a rákszűrést , hogy tudod meg? Hivod a dokit?
Mert nekem nem mondta. De már 3hete voltam biztos megvan. Bár ha nem lenne jó gondolom hivna nem?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Nekem azt mondta, hogy ha 3 héten belül hív, akkor gáz van. Ha nem hív, akkor minden rendben. De azt nekem sem mondta, hogy én mikor érdeklődjek???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
Laptető :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Kuzsanna: gondolom majd ha legközelebb megyünk hozzá rákérdezünk. Én is úgy gondolom ha nem hiv akkor nincs gáz.

Kép
csucsu05
 
 


Most néztem 3hete voltam nála.
Ja és örülök a laptetőnek ám:)

Kép
csucsu05
 
 


Na felraktam a töltött káposztát, most már rotyog. Remélem jó lesz, mert már az idejét nem tudom, mikor csináltam utoljára.

Zsu
Végre voltál egy kicsit. Mostanában hogy dolgozol? Mindig benn vagy. A régi helyeden legalább tudtál egy kicsit velünk is törődni. Sokat dolgozol!! Tessék pihizni is! Vagy majd szólok a főnöködnek, és mondom neki, hogy jó lenne, ha egy kicsit hagyna időt neked arra, hogy fel tudj jönni a babanetre. :) :) :)

Csucsu
Bocsi, hogy nem maradtam. Már nem is vettem észre, hogy itt voltál, mert már mentünk is. A helyi piacon voltunk. Szerdán meg szombaton szokott lenni nálunk piac, és vettem káposztát. Meg voltam a Plusba.
Azon ne aggódj, hogy minden nap együtt voltatok. Nekem azt mondta a dokim, hogy pé időszakban lehet minden nap. Azelőtt és után elég heti 2-3 alkalommal. Mert ugye lehet pé más időszakban is. A pé időszakos egy az jó, de 2X 3X már nem kell.
Szerintem a szűrés eredményére kérdezz rá a dokidra. Nem szokásuk telefonálni. Bár a ti dokitokat nem ismerem. Nekem régen nem szólt amikor 3-as lett. Pedig az már nem igazán jó eredmény.
Csucsu!!! Neked olyan ritkán szokott lenni laptetűd!!! Ez lehet, hogy jelent valamit??? Szurkolok nagyon!!!!!!

Bridget
Tudom én, hogy nincs itthon a párod, de akár meg is lepheted majd egyszer ebben a szerelésben, csak úgy.
A clamedia az átadható a párodnak? nem is tudtam. Bár nem is ismerem ezt a betegséget.
az nem baj, hogy nem a 21. napon veszik le, nekem is a 23. napon vették.
Ez a doki eléggé alaposnak tűnik. Mindent megcsinál, amit csak lehet. Az nem baj, hogy megcsinálja az átjárhatóságit megint.
Hát, az biztos, hogy nem ártana, ha a párod is belemenne egy vizsgálatba. Mert ugye nálunk is kiderült, hogy ott a baj. Aztán hiába teszel te meg mindent, ha ott meg baj van.


Nekem már fájdogál a hasam. Meg fog jönni. Bár nálunk nem sok esélye volt a baba-összejövetelnek. (és nem csak a baj miatt) :oops: :oops:
Vendég
 


Pendi: Miért nem volt túl sok esélye most a babának??
Na meg még nem jött meg. Tudod amig nincs piri van remény:)

Nekem most annyira fájdogál a hasam és nagyon fel vagyok puffadva. Tünet még nem lehet de ez akkor mitől van?
A clostinak lehet ilyen hatása?? Vagy egyszerűen ilyenérzés ha megérik a tűssző?? Úristen akkor ezt miért nem éreztem eddig??
Vagy a clostitól jönnek ennyire ki a tünetek??

Kép
csucsu05
 
 


[quote="kuzsanna"]V írta:kuzsannaiszont olyat is hallottam már dokitól,. hogy ha minden nap együtt vagytok, egyetlen egyszer, akkor az nembaj, mert akkor csak az egyik here tartalma ürül ki.


Igen ezt apanak is mondtak a kinai masszazson :shock: Hogy csak az egyik herelyet uriti ki...csak a baj az hogy elsore mindig ugyanaz a here urul :? :roll: Azaz masnap is az urul :roll: Ezert van az,hogy neha mondtajk,hogy fel-1oran belul menjen el meg1szer es akkor kiurul a masik here is :roll: De ha csak 1szer van akcio akkor minden nap ugyanazzal kezdodik...a masikban meg regi sperma van...viccesen adtak elo de alenyege azert megvan :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Igen kerdeztem a not es azt mondta,hogy nem olyan rossz az eredmenyem :roll: Bizom a dokiban mert ngyon alapos es azon van,hogy segitsen :wink: Es igen valszinu azert nem akart tovabbi vervetelt mert szerinte is jok lesznek az eredmenyeim...de azert ha mar elkezdtuk a megnyugtatasomert csinaljuk mar meg :lol: Az eredmenyeknek en marhara orultem :D Mert mondom az elozo szuka megvan rola gyozodve,hogy korai petefeszek kimerultsegem van es en iden kifogyok a petekbol es majd nem lehet gyerekem :twisted: Na meg csak lombik segit...es semmi gyogyszer gyogymod nincs ra :twisted: Na en ebbe nem akartam belenyugondi es mentem tovabb dokirol dokira....bar lehet akkor rosszak voltak az eredmenyeim :roll: de ha valakinek kimerul a petefeszke az nem all vissza a normal allapotba mar soha :idea: Szal errol ennyit :roll: Kifogom birni az atjarhatosagit mert ez normalisan fogja csinalni :roll: bizom benne ngyon es ez marha jo erzes :D foleg,hogy mondta ha fajni fog abbahagyja :wink: Parommal meg minnya beszelek hat nem tom,hogy fogja fogadni mert ugye oda ugy kell menni hogy elotte x napig semmi...es hat mikor hazajon orulunk,hogy egyutt lehetunk nem par napot...nem hogy meg varjunk meg dokinal kelljen jah :? :oops: Szal ha belemegy is sajnalni fogom....tudom-tudom a cel erdekeben mindent :x :evil: Ha hetvegen hazajon esetleg a hetfo ngyon idealis lenne :wink: haat majd meglatom :roll: Az izzadasom meg tudod csak pe-kor es menzikor van...hat mivel menzi utan mar ert is a tuszo ezert lehet egyben lezajlott igy a 10nap alatt :? majd meglatjuk elmulik-e pe utan :roll:

Erdekes en is ugy ereztem a petikemet noni :shock: mar 9.cn napon :shock: de mondom ahh bizti nem az...es de az voolt :D

Szal kepzeld el ha nekem igy kijon neked clostival,hogy kijon :shock: Es kepzeld en is ezen amuldoztam,hogy masok,hogy erzik amikor en soha...meg meg mikor ugye nem figyelgettem magam :lol: Azt mondtam en nem tom mikor van pe...aztan amikor figyelgeted na akkor erzed am :wink: Erdekes ezt ezelott,hogy nem ereztuk :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Én is éreztem régebben a PÉ-t de nem ennyire intenzíven. Ez most biztos a clostitól van.
Neked meg ne legyen semmi lelkifurid a párod miatt hisz hamar megvan az a bizsgálat. Na jó neki is kicsit kellemetlen ez de a cél érdekében meg kell tenni.
Az, hogy elfogynak a petéid lehet az a szuka dokinő nem is tudta mit mondjon csak mondott valamit.
Ez a doki jó és bizzunk benne. Mi meg veled vagyunk:)

Kép
csucsu05
 
 


Most l;atom,hogy lement a csibem a vonalzorol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi
Istenem toltott kaposztaaaa? :shock: :twisted: En is en is!!!Clamidia ugyben fogalmam sincs,hogy atadhato-e de azt mondta a doki,hogy okozhatja a pete vezetok elzarodasat dugulasat!!!!!!!Na ez most jutott eszembe :shock: :roll:
[quote]a írta:z nem baj, hogy nem a 21. napon veszik le, nekem is a 23. napon vették.

Tudom elmeletben ugye a 21.napot mondjak es akkor elotte utana 1-2nap az mind1...de nekem elobb kell mennem mert nem 28-30naposak a ciklusok szal ha ena 21.nap akarok menni az nalam a 117-18.nap korul van :lol: Ngyon alaposnak tunik igen :shock: en is ngyon orulok neki...es nem kertel es mindig azt nezi nekem hogy lenne jo :wink: eees meg varni sem kell annyit ,mint a szukanal :twisted: A sperma vizsgalattal is egyetertek :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most beszeltem apaval :shock: es mondtam neki mi a helyzet 8) Minden lelet jo csak a clamidia....kerdezte kaptam-e ra gyogyot?Meg,hogy hogy letezik,hogy ennyit lement?Csak lesett :shock: :lol: :lol: Aztan mondtam neki,hogy nekem megint lesz a atjarhatosagi :twisted: es hogy a doki szeretne ot is megvizsgalni es beszelgetni vele is mert o igy tartja fernek :roll: es csak hummogott olyan oke modon :lol: szal szerintem 10-en irany katona vizsgalatra 8) :lol: Majd kibulizzuk valahogy :roll: Es ugy nez ki jon jovohetvegen es 1hetet marad...es ha vissza kel menjen dec vegeig akkor en megyek haza szerintem es igy legalabb hetvegekre egyutt lehetunk 8) :lol: Azt is mondta ezzel az izzadassal menjek el masik dokihoz akkor ne a Sanno korhazba ahol voltam hanem masikba valami uj nyilt nem messze tolunk valami elit nyavaja es beszelnek angolul :roll: Na majd penteken lecsekkolom es akkor hetfon megejtem azt is :roll: :?

Csucsu
Jaj en is bizom benne...addigra ti mar babasak lesztek es letapossatok az osvenyt...mire en jovok majd lesz kitol kerdezgetnem a dolgokat :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az alkoholtartalmú italok címkéin a cigaretták mintájára a következő feliratokat kellene elhelyezni:

Figyelem! Az alkohol fogyasztásának hatására azt gondolhatja, hogy suttog, pedig ez nem biztos!

Figyelem! Az alkohol fogyasztása a legfőbb oka annak, hogy úgy táncol, mint egy idióta!

Figyelem! Az alkohol fogyasztása okozhatja, hogy a barátait állandóan biztosítani próbálja a ragaszkodásáról!

Figyelem! Az alkohol hatasára azt gondolhatja: tud énekelni!

Figyelem! Az alkohol fogyasztása elhiteti önnel, hogy az exbarátja/barátnője majd meghal az ön telefonhívásáért hajnali háromkor!

Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy értelmes társalgásba tud bocsátkozni az ellenkező nem bármelyik tagjával!

Figyelem! Az alkohol hatására gondolhatja, hogy önnek misztikus kung-fu tudása van, minek következtében jól elláthatja mások baját!

Figyelem! Az alkohol hatására reggel az ágyban a másik oldalára fordulva valami nagyon ijesztőt láthat!

Figyelem! Az alkohol hatására az az illúziója lehet, hogy ön okosabb, ügyesebb és sokkal szebb is bármely más embernél!

Figyelem! Az alkohol hatására az gondolhatja, hogy ön láthatatlan!

Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy az emberek önnel együtt nevetnek!

Figyelem! Az alkohol hatására törés keletkezhet a tér-idő kontinuumban, minek hatására az idő szó szerint eltűnik!

Figyelem! Az alkohol terhességet okozhat! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Na akkor a párod is méha hümmögte is az okét de mire hazaér megemészti a dolgot és elmegy katincsvizsgálatra.
Na sinen vagy akkor
Jó éjt neked is:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu
Hát a babának fizikai alapon nem volt esélye. Ugyanis nem nagyon voltunk együtt. Sőt! ha jól visszagondolok lehet, hogy ebben a ciklusban nem is. Tudod, le kellett adni az anyagot, előtte nem lehetett. Aztán megjött, majd megint le kellett adni, aztán meg folyamatosan váltottuk egymást. Most már azért jó lenne, de apa megint megy dolgozni, én meg tuti, hogy holnaptól mensizek. De hát ez van. Majd jövő hónapban.
A clostytól lehet ilyen tüneted. Nekem is volt.


Bridget
Próbáljátok meg beiktatni azt a vizsgálatot a párodnak akkor, amikor ti már kiélveztétek az együtt létet. Mert ugye előtte 5 napig nem lehet.
De jó, a párod beleegyezik!! :) :) A hümmögés már majdnem igent jelent! :)
Tessék hallgatni a párodra ezzel az izzadással kapcsolatban, és elmenni az új kórházba! Lehet, hogy ott tudnak majd segíteni.

Jó éjt nektek!!

Kép
Vendég
 


Na azt a képet nem vette be, de akkor másikkal kívánok jó éjt!

Kép
Vendég
 


Pendi
A hummoges az olyan hogy jo-jo oke rendben....erted?Nem egy hatarozott nem volt :lol: Kielvezni nem tudjuk egymast mivel csak 1hetre jon :roll: szal inkabb hetfon menjen be aztan egesz heten hajra,mintsemhogy a hetvegen egymasnak essunk es akkor egesz heten mig itthon van semmi :roll: Szal majd remelem turtozteti magat a hetvegen faradt lesz ugyis aztan hetfon reggel koran irany a doki 8)

Az uj korhazba meg megyek...mert engem is zavar a dolog....lehet amit a fejemben erzek es a hoemelkedes is osszefuggesben van ezzel :roll:

Csucsu
Sinen jah...mondom nala a hummoges az jo 8) :wink: :lol:
[/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Értem én. Az én férjem is hümmög ha valamit okésnak tart:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Egy élmény volt végig olvasni amit írtatok!

Brid! Gratula a szép eredményekhez! A clamidiától ne ilyedj meg, mert azt hamar meggyogyitják!!!! Lehet hazajössz???? Jól értettrem???? De jó!!! Végre! Akkor megyünk Pendihez???

Zsuzsukám! Szerintem csináljuk valami extra könnyü napot és nem tom mi legyen vasárnap! Ha apácskád nem megy kirándulni akkor nyomunk egy társast??? Ha gondoljátok akkor most megyünk mi!

Pendi! Töltöttt káposzta???? Nyammi-nyami!! Én is kérek!!!! Na azt pl én is ehetek! Persze, ha nincs behabarba vagy berántva! Mert a káposzta féléket ehetek pukkadásik, mert nincs benne szénhidrát!!! és azt ráadásul imádom!!!! Megyek hozzád!!!
Amugy általában van nálam édeske, de most elfelejtettem! Ugyhogy no problémo!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu! Én valamiről nagyon lemaradtam amit most nagyon szánok bánok!!!! :oops: :oops: :oops: De neked mi lett a jobb petevezetöddel????? Bizti írtad már csak én valahogy nem emlékszem!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jo reggelt 8)
Bevettem este a bogyot alvas elott haat reggel 6kor hasmarsra ebredek :twisted: azt mondtak,hogy nehez lesz a gyomoromnak de hogy ennyire :?: :shock: :twisted: futas wc-re mert jott a hadjarat :roll: :oops: aztan mar ne is tudtam visszaaludni :? DEEEE ma nem izzadtam le :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D Vegre az elso nap volt mar szinte majdnem 2 het alatt :roll: :oops: Viszont a petikem is megert szal ez is lehet,hogy a koz menziig nem is jon megint :roll: Na mind1...

Meg mindig itt van az az erzes a fejemben.... :roll: :oops: eleg fura azzal kelni es az egesz nap folyaman elkiser ez a nem epp kellemes erzes :? :roll: Suli vegere meg jobban jon es fusztralt is leszek :x ugyhogy ugy dontottem ma sem megyek suliba hanem inkabb kezelesbe veszem ennek okat es az izzadas okat is :roll: Elmegyek az uj korhazba amit parom ajanlott :roll: Vegere akarok jarni mert ngyon zavar :roll: Mar kezdek felni valami baj van a fejembe :? Ami ne legyen de legalabb nyugtassanak meg affelol,hogy nincs :roll: Hogy mit fog szolni apa,hogy megint nem megyek suliba :oops: :oops: :oops: de ha megyek utana mar fodraszhoz nem tok menni es ott ulni meg 2orat :twisted: pedig a hajanm mar ngyon lenott :evil: muszaj elmennem :roll:

Noci
Orulok,hogy velem orulsz :lol: Ilyen jo hireket meg sosem kaptam :D es azota a csodakban is hiszek 8) :lol: Es igen jol ertetted lehet megyek haza....sot eleg nagy a valoszinusege :roll: 10-en jon apa vgyis akorul...1hetig marad nekem olyan 20-an jar le a sulim....aztan halasztok es megyek haza mert o is ott lesz :) de a hetvegeken vgy en megyek Londonba vgy o jon :roll: szal a hetvegeken nem tudunk menni Pendihez :? De ti mer nem mentek el pl most hetvegen :?: 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziaasztok:)

Bridget: tök jó, hogy végre nem izzadtál le.szerintem is menj el abba az új kórházba. Legalább megnyugszol.


Nócika: nekem áprilisban volt egy méhen kivüli terhességem. És sajnos a jobb petevezetőmben tapadt meg a baba. Igy azt kikellet venni. Szóval ezért vagyok én már csak bal oldali :) Na jó ez viccnek is rossz , hoyg politizálok. Mert utálomm őket. Egyik kutya másik eb.
Csak annyira kétértelmű ahogy írtam. SZóval csak a bal oldal nekem ami szóba jóhet. 50% az esélyem. De amig csak 1% esélyem van a babára addig nem adom fel!!!

Tegnap este párom este negyed 12kor ért haza. És felkeltett:) Most aztán mindent megtettünk mi. Már csak az égieknek kell a segítsége. Balra kell hogy menjenek a katonák!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Én mos tértem haza a futásból. Képzeljétek, már lefele megy a kilóm, nem fölfele. :) Olyan jó. Meg már mások is kérdezték, hogy fogytam? Eddig felfele ment 3 kg-ot híztam. Tökre elkeseredtem, de aztán rájöttem, hogy ez normális, mert a zsírnak térfogata, az izomnak tömege van. SZóval most nőnek az izmaim a zsíromból. :) Most már az eredeti súlyomhoz képest 2-t fogytam. És feljön minden nehézség nélkül a farmerem, amit már nem tudtam fél éve hordani, mert szorított. :)

Bridget
Igazad van, hogy először essetek túl a vizsgálaton, ha csak egy hétre jön haza.
A hasmas az nem jó. De mitől lett?
Nem izzadtál le!! Ez viszont nagyon jó!!!
Szerintem párodnak meg kellene érteni, hogy suli is, meg kórház nem megy egyszerre. De ne izgulj, nem lesz semmi baj.
Nócikáéknak nagyon örülnék, de sajnos a mostani hét nekem nem jó. Tudod mindenszentek lesznek,és ilyenkor a családdal emlékezünk. Kimegyünk a temetőbe stb. Jönnek nővéremék is. Ilyenkor amúgy is használhatatlan vagyok. Minden a húgomról szól, és nagyon nehéz.
Az a ficánka vizsgálós vonalzó nagyon jó!!! És teli találat!! :)

Nócika
a káposztát nem szoktam behabarni, meg rántani sem. Amikor rétegezem, szórok rá lisztet, és pirospaprikát, és ennyi.
Gyere, még van!!!! :)
Nagyon jó lesz, ha jöttök végre! Már fogyóban a borsóm is! Még megmenekítettem egy adagot, csak nektek, és már meg kellene főzni. :)

Csucsu
De jó lenne, ha te is el tudnál jönni. Bár tudom, hogy te nehezebben mozdulsz a picur miatt, de nagyon szívesen látlak téged is. Ha csak egyszer úgy gondolod, hogy el akartok jönni, én várlak!

Zsu
Merre vagy? Már megint meló?? :(

Kata
Nem jössz! Mi újság veletek? Azt tudom, hogy még nincs baba, mert nem jött sms, de azért jó lenne tudni rólatok. Ha van időd írhatnál pár szót!

Szép napot!

Kép
Vendég
 


Pendi: igérem egyszer beiktatjuk ,hogy talizzunk:)
Tök jó, hogy fogytál és a farmered is jó rád:)



Bridget: most néztem én is meg , hogy a Pendi irta a ficánkás vonalzót. Nagyon aranyos:)

Kép
csucsu05
 
 


Nekem megjött. Írtóra fáj a hasam. Most küldtem el apácskát a gyógyszertárba gyógyszerért, mert persze nincs itthon. :( :(
Azt hiszem jobban járok, ha pihizek egyet.
Vendég
 


Pendi: sajnálom pirit. Pihenj le és vegyél be gyógyszert.

Kép
csucsu05
 
 


Halihooo

Szia Pendi
Jaj bocsi el is felejtettem,hogy ez a hetvege nov. 1 tudod itt a halloween miat nincs nov 1. mindt nalunk :roll: :oops: Persze en mar megvettem a gyertyekat :roll: Koszi a vonalzi dicsot....neked is minden uj....uj nev uj vonalzi :shock: ngyon kis klafa....de az a franya piri na meg a hasfajas :twisted: Na hat ok monnyanak le :!: :twisted: A borsot ari vgy,hogy megtartottad 8) nem is tom mikor ettem utoljara borso levest :( talan tavaly :roll:

Csucsu
Igen vegre nem izzadtam le :wink: Apa meg ngyon edi,hogy felkeltett es az ugy erdekeben kitette magat 100%-osan :wink: Akkor ki is hoz eloszor +os tesztet?Ha jol tom Zsu kicsit elorebb jar,mint te :roll: aztan jossz te 8)

Na elmentem abba a uj korhazba hat jol felidegesitett a no :twisted: bar zarva voltak mer a delelotti muszak mar lejart a delutani meg 3kor kezdodott gondoltam megkerdem van-e egyaltalan gepuk megvizsgalni a fejet mert nem varok 1orat azert hogy nincs is...akkor inkabb elmegyek a Sanno korhazba ahova amugy is mar regota jarok...(nogyogyihoz es a szukahoz is oda jartam)Ott tuti van minden :roll: Erre a hulye no azt mondta kerdezzem majd meg a dokitol es hogy o nem beszel angolul..persze mindent tok szepen mondott angolul.. :twisted: ilyenkor ngyon utalom,hogy ilyen hulyek itt az emberek ma elnezest...de tutyimutyi barmok neha :evil: Ott allok a fejemben ezzel a kinzo erzessel ami 2honapja van es ugye nem a hormonjaimtol...erre ez a hule no varatna egy orat csak azert hogy beszeljek a dokival :twisted: Komolyan mondom elsirtam mar magam az idegtol,hogy ebben az orszagban meg is halhatsz mert annyira szar a rendszer :cry: meg apa sincs itt meg legalabb vala,ki segitene mer most nagyon kellett volna egy vall amire tamaszkodhatok...ez a fajas nem normalis es megmergezi az egesz napom :( Na elmentem a sanno-ba elmondtam mi van...es elkuldtek a fejdokihoz...megvizsgalt aztan elkuldott CT-re 2es fel ora alatt vegeztem DE legalabb meg lettem vizsgalva :!: Helyzet o semmi elvaltozast nem lat es szerinte a fejben talalhato izmaim fajnak amit legtobb esetben a stressz hoz elo :shock: na gondoltam magamba ez is tudhat valamit mer mostansag meg palne tulstresszelem magam :roll: :oops: Adott ra gyogyot napi 3x1eves utan..ha elmulik nem kell bevennem ha nem hasznal akkor menjek vissza :wink: Na legalabb ezt is tudjuk :roll: Utana elmentem a kormoshoz csak sima viragot rakatni ra semmi zsele mivel mar ngy kinomban tovig levagtam a kormeimet :oops: Fodraszhoz mar nem tudtam menni mert nem akartam 2orat ott ulni ezzel a feeling-gel a fejemben :twisted: Ugyhogy vettem hajfesteket es majd en befestem :oops: Eddig meg sosem festettem be japan festekkel a hajam :shock: amikor szoke voltam akkor otthonrol hoztam a festeket mindig :? mert az o eros hajukra masfelet gyartanak es feltettem az europai hajamat :oops: most majd kiprobalom...remelem nem esik le a hajam :?: :shock: :oops: jah 10percig kell fenthagyni :shock: szerintetek :? Na mind1...hat ez tortent ma...es mar elore felek a holnapi naptol ugyanis a suliban teszt lesz es ma nem is voltam...reggel meg megyek a ueroplazma leletert,este meg a hazibuli :? :roll: Hosszu nap var ram :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Aza fő, hogy semmi rendellenes nincs a fejedben. Reméljük ez a gyógyszer segit és nem kell vissza menned.
Sok sikert a hajfestéshez remélem szép lesz. De csak 10percig kell rajta lenni?? Na akkor az erős lehet.

Kép
csucsu05
 
 


Gondolhatod...tisztara bevgyok tojva,hogy milyen lesz a hajam :shock: :oops: :oops:

A gyogyot meg ajanlom,hogy hasznaljon :twisted: es igen en is orulok,hogy azert nagy gond nincs :wink:

Probaltam betenni egy video klippet de nem sikerult :twisted: Na mindegy akkor kuldok egy ilyet:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2008.10.30 15:35-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: hidd el amint babás leszel se izzadás se semmi bajod nem lesz. :)

Kép
csucsu05
 
 


Ugy legyen :wink: mentem tentezni fel 12 :shock: reggel meg megyek a leletemert :roll: aztan irany suuuuliiiibaaa :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép álmokat.
Holnap várunk a lelettel.
Puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Na akkor ide is hoztam egy kis japan orat 8) bar a csajoknak mar mutattam regebben :roll:
Ez mar megy 8)

Kép
Kép
Kép

Ez kb 80%ban megy :?

Kép
Kép
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Minden elismerésem. Á nagyon nehéz lehet .

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! Este nem tudom, hogy lesz e erőm jönni, mert elég ramatyul vagyok! Nem gáz csak szerintem a gyogyo nem stimmel! Most hívtam a dokit, hogy totál étvágytalan vagyok és még inni sem tudok, mert akár mire nézek forog a belem!! :shock: :x Szal hívtam a dokit és megbeszéltük, hogy nem napi 3x1 hanem csak napi2x1! Ez is sok de ennél az adagnál nem volt semmi bajom sem! Ugyhogy most ezt beszedem és megyek vissza kontrolra!

Pendikém! Most én hiába is sietnék igy sem ehetnék a kápiból, mert tettél bele lisztet! :o :o :o És nekem a fehér liszt is tilos! Mennék én borsó levest enni meg most Zsuzsu is ráér vasárnap csak te neked nem jó az a baj! Pedig mennénk szerintem! Még soförünk is lenne! De majd csak össze hozzuk!!!!

Brid! Én nagyon örülök, hogy jössz haza! Nekem egyébként nem gond a hétköznap sem, mert max veszek ki szabit és akkor uccu neki mehetünk Pendikéhez!!!!!
Amugy még nagyon bezazulok és kimegyek veled Londoba meg nézem azt a várost! Nekem ott a szállásért ugysem kell fízetnem! :lol: Na nem azért mert csókos vagyok, hanem mert van külföldre szóló utazásim ami a szállást álja! :lol: :lol: :lol:

Csucsu! Az a baloldali az jó!!!!!!!!!!!!!!!! Lehet ki kéne tenni a jobboldal felé, hogy behajtani tilos! Jó ez most tényleg elég morbid, de hátha az segitene!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként nagyon sajnáélom a dolgot!!!

Na csajok megyek kicsit dodozni, mert ebből nem élek meg!!!! :o :lol:
Ja és jövöhétre bejelentkeztem fodrászhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem kasa lesz!!!!!!!!!! ja és apácska nem tudja meglepi lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :shock: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci: Most te miylen gyógyszert szedsz?? Biztos irtad csak elfelejtettem:(

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok:)

Kép
csucsu05
 
 


Pendi!
Hát igen.... pörög az élet rendesen a melóban.... de nagyon jól érzem magamat itt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu!

Én is püffedtem a Clostitól:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bridg!
Hajrá új kórház, és hess izzadás :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nócika!

Apa tutira megy kirándulni, vasárnapra már nagyon szép időt mondanak.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csak gyorsan irok mert tudjatok ma halloween party van nalunk 8) mar itt ulok haptakban...ha lesz idom neha neha benezek :wink:

Ureoplazma tesz NEGAAATIIIV :lol: :lol: :lol:
Azt is kerdeztem a notol,hogy letezik-e,hogy ennyit javuljon 10honap alatt az fsh hormon 19rol ugye 9re azt mondja,hogy minden honapban mas az fsh...hat de hatarok akkor is vannak nem?Szal hatarokon belul oke,hogy mindig mas de hogy 19 rol lett nyaron 14 aztan szeptemberben csak 11.1 aztan most meg normal 9 :shock: Szal nekem lecsokkent...nem csak egyszeruen siman a hatarokon belul ingadozott :roll: Na mind1 a no kopni nyelni nem birt :lol: ez ugye a regi helyen volt de nme a szuka mert az nem dolgozik pentekenkent 8) Azt mondta azert ellenorizzuk jovo honapban is...Mondtam neki a clamidiat is...csak,hogy tudjak milyen hianyossagokkal neznek is szembe :twisted: Mondtam neki,hogy magan dokihoz jarok 8)

Kerdeztem melyik vezetom van elzarodva hat nana hogy a bal :twisted: ott van a kis tojglim na mind1 ez a honap ugyse el :roll: Akkor az megse a myomas oldalam :shock: ezekszerint lehet az meg szuk,hogy atjojjon rajta a peti :roll: igaza van a dokinak meg kell nezzuk meg1szer...ez legalabb alapos :roll: :?

Aztan mentem suliba 8) Megirtam a nagy tesztet :lol: eees a fejemben se volt a rossz erzes!!!! :D Ennek marhara orultem 8) Jaaaa es nem is izzadtam!!!!!!!!!!!!Szal sinen vgyunk 8)

Most mar csak apa kell,hogy hazajojjon :roll: Ma repult N.Y.-ba es ott lesz egy hetig aztan onnan jon haza :D

Csucsukam kocce :wink:

Zsu
Az a lenyeg,hogy jo az uj kozeg...de azert en ngyon hianyollak am :roll: :?

Noci
Hat meg ne igyunk elore a medve borere :roll: majd ha megyek ugyis szolok :wink: A gyogyotol nincs etvagyad? :shock: Mit mondott a doki? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Hú akkor ezen is túl vagyunk hogy negativ a leleted:)
Jó halloween partyzást neked.

Kuzsanna. De ez normális szerinted akkor , hogy fel vagyok még most is puffadva?, meddig tart ez ?

Kép
csucsu05
 
 


Itten vagyok 8) Mar 12kor keltem persze marha szarul aludtam mert tudtam hozzak a szekrenyt es nem akartam bealudni es nem hallani amikor jon :roll: Aztan beszeltem anyuval a szekrenyes nanaaa,hogy 3elott jott nem sokkal(ugy volt,hogy 12-15ig jonnek) Osszeszereltek meg jo,hogy itt voltam mert 1-2szer majdnem rosszul raktak ossze :shock: Most meg itt hever a sok ruha bekene hajtogatni mindent az uj helyere de olyan lusta vgyok ra :x Arrol nem is beszelve milyen kupi van a lakasban voltak megint vgy 50-en :shock: Marha jo volt a buli es most aztan nem hagytam magam kiosztottam ha valaki ugy szolt vgy olyat csinalt :twisted: :lol:

Pl az egyik csaj felbontott egy vorosbolt :shock: de party alatt nincs vorosborozas!!!Mar tanultunk az elozo partykbol....mindig az omlott ki nem am mas :twisted: Es nalunk vajszinu szonyeg van az ulogarnitura is vajszinu es azon is ektelenkedett mar orias meretu vorosbor folt...szal mondom a csajnak,hogy n em szabad vorosborozni...erre kerdi miert? :twisted: Mondom azert mert mondjuk "veszelyes es a szonyeg,meg sok ember,meg ha csak 10reszeg elkezd inni abbol 2tuti kiboritja vgy locskoli...erre o te itt lax?Mondom jah.... :twisted: aztan mondtam neki oke de csak itt a konyhaban es csak neki el is dugtam a felbontott uveget.Erre ra 1orara megyek a konyhaba a csaj meg kinalgatja a tobbieknek a bort...na Bridget megy es mondja,hogy "DAME DESZ" magyarul nem szabad :twisted: Erre elmagyarazom meg1szer...Aztan volt aki azon csodalkozott hogy en miert viselek cipot :shock: Merthat a ruhamhoz az a szep cipo dukalt 8) De az nem utcai persze!!!Eshat cipolevetel az ajtoban mar van!!!Aztan mondtam alanynak,hogy mert en megtehetem hisz itt lakom...merthogy hazigazda vgyok es a cipo az dukal a ruhamhoz 8) :lol: Szal most nem fogtam vissza magam...de mindenkinek segitettem...uritettem az asztalokat,jeget feltoltottem,Mindenkihez volt par kedves szavam...ngyon jo volt es mondom fel 6kor kerultem agyba :shock: :D :lol: Meg apa is hivott hajnal 4kor,hogy megerkezett :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na ez a tegnapibol lemaradt :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Szia :) nem is tudtam,hoyg nálatok lesz a party. Volta kit nem ismertél?? Már hogy megkérdezték te ott laksz e??
Én bevallom nem tartanék ilyet mert az emberek nem mindig tudnak viselkedni. És ami nem az ővék arra nem is vigyáznak. De ügyes voltál, hoyg karakánul szóltál.
Akkro most takaritani kell úgye??
Miylen szekrényt vittek?

Kép
csucsu05
 
 


Tod ez egy kicsit bonyolult :roll: Na szoval...Mi 3-man lakunk itt :arrow: Merthogy...o anno ugye szingli volt...a haverja epp a 6eves kapcsijaval vegzett es azt terveztek...osszekoltoznek egy nagy lakasba es majd jokat partyzgatnak :lol: Erre mi elkezdtunk jarni...marciusban tavaly...ok meg koltoztek ossze aprilisban :roll: Ami nem is volt baj hisz nekem is volt lakasom en neha-neha itt alludtam aztan annyi :arrow: viszont julius ota nem jutottam haza :lol: azaz a lakasomba :oops: es a nagy csajozos partyk is elmaradtak :lol: Aztan aprankent jottek ide a cuccaim...de mar sosem mentem haza a en lakasomba :D Ugyhogy a gadrobja felet nekem atadta :wink: Jah amugy neki is es a masik fiunak is van sajat haloja es van 2 wc oriasi nappali 2erkely 130nm a lakas szal meg igy is elferunk :wink: Alairtak a szerzodest 2evig meg amugy sem hiszem egyenlore koltozni akar.Nagyon jo helyen van ngyon szep lakas es nekem is inkabb igy itt legyenek a bulik mint sem kulon lakva en otthon uljek egyedul....igy tobb a jarkalas is az ismik tobbet jonnek :) A szobatarsunk pedig marha normalis annyi idos,mint mi es a fogadott tesoja vgyok :lol: Szal nalunk van mindig minden fele party,karikor,szulinap,fesztivalkor,most meg ilyenek...

Igy o meghivott egy csomo embert persze a kozos ismerosok kb a fele szal azert majdnem mindenkit ismertem...de megengedett volt,hogy mindenki hozhat magaval ismerost na oket mar nem ismertem :roll: De marha jo volt es akik szoktak hozzank bulizni jonni azert tudjak,hogy ki vgyok meg ha nem is ismerem oket :wink:

Itt lehet hazibulit csinalni ez nem M.orszag... :? Az elejen ne felj en is aggodtam mer hat a magyar verem az megvan...mondom ezek idejonnek mit is kell bevinnem a szobaba?Tod elol a napszemelloink meg a taskaim(markasak)Aztan en igen is feltem jo most beis hoztam mert mar vgy 8taska ott figyelt aztan jobb igy. :roll: De egy csomag cukor meg annyi se tunik el soha komolyan!!!Es mindenki illedelmes nem tesznek tonkre semmit,cipot automatic mindenki leveszi,nem szemetelnem azert oda van figyelve de 50ember az 50ember kupi azert marad na meg a sok ures uveg,poharak kajamaradek stb. :x Hat marha sok kedvem nincs takaritani :oops: De itt aludt az egyik ismink aki altalaban szokott segiteni a bulik masnapjan meg a szobatarsnak a (jelenlegi)barinoje na hagytam hagy csinaljak egyszer ok(mindig en csinalom :twisted: ) Majd mondom mutatok fotot csak mikor bedugom a gepet minden fele japan iras jon fel es en nem ertek hozza aztan azokat lementeni meg ahh en nem szeretem meg jovok a nyari fotokkal is amig szinten a gepen vannak :roll: :oops:

Ez egy kicsit furan hangzik egy otthoninak de nekem tetszik :) Gondolom ha jon a baba kulonkoltozunk :wink: Addig meg nem mind1 :lol:

Na szal a szobabol nyilik ilyen kis gadrob tod mint a amcsi filmekben...na es mar zsufolasig tomve volt mert ilyen hulye fiokok voltak bent ami meretileg nagy se ruha alig fel...na most kipateroltam apa megengedte :wink: es mondta csinaljam meg ahogy akarom...sokkal tobb ruha fer igy el.Ez egy ilyen elemekbol allo polc szerkezet..majd ha kesz lefotozom azt is es megmutizom :wink:

Ugyhogy a ruhak szana szejjel vannak es hogy en hogy utalok pakolni :x

Na most jo sokat offoltam :lol: De nem baj ez itt a beszelgeto sarok nem igaz :?: :wink:

Ti mit csinaltatok a hetvegen vgy mi a terv? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igy már értem hogy miért kérdezte valaki te ott laksz e. Igy azért jobb, hoyg vannak lakótársak nem vagy egyedül :)
Hát a buli része az okés de a takaritás az tényleg szar dolog.
Ma itthon minden zárva van igy holnap megyünk bevásárolni. Ma a férjem elment szabina ovijába mert nyertek pályázaton 8millióért Unios fajátszóteret. Na szóval az alá tesznek egy gumi lapokat , hoyg ha elesnek a gyerekek ne üssék meg magukat. Egy kivitelező cég 3Millióért ásta volna kis a játszótérhez a helyet. Ezért szülőket toboroztak hogy sporoljanak.
Oda ment reggel a párom. 2óra alatt kész lett. 6szülő igérte, hoyg elmegy de csak az én férjem volt ott. Na meg a gondnok bácsi aki 70éves. Ők ketten csinálták meg. A sok gazdag gyerek szülei meg biztos aludtak.
A csoportba ahova a Szabina jár vane gy csomó újgazdag család. Az egyiknek van markoló gépe de eszébe nem jutott felajánlani.
Na mindegy a Magyar emberek sajnos ilyenek.
De szerintem tök jó érzés segiteni . Na mindegy nem mindenki igy gondolkodik ahogy mi.
Mert ezt a 3Milliót a gyerekekre költik azt mondta az ovónő. Ajándékokra karácsonyra meg mikulás ünnepre.
Én délelőtt főztem 3napra. Igy most már lustizhatok.

Főztem gulyás levest, kolozsvári rakott káposztát, bolognai tésztát igaz ahoz csak az alapot csináltam meg mert ha már a darált húst kiolvasztottam gondoltam megcsinálom. Igy az hétfőn lesz a kaja akkor csak tésztát kell kifőznőm.
Aztán elmentünk most nemrég sétálni a lovakhoz. Van egy lovarda nem messze és oda elszoktunk menni Szabina imádja őket.
Szóval ennyi volt ma.

Kép
csucsu05
 
 


Itt vgyok am 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én is. :)

Kép
csucsu05
 
 


Kész a gardrób pakolás??

Kép
csucsu05
 
 


Ahh felejtsd el :x Majd holnap fejezem be mer meg marha sokminden van es ki is kell talalnom a tobbivel mit csinaljak :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?