Új privát üzeneted érkezett!

Nita!
Máténak nagyon boldog szülinapot!!!! :D

Lányok, nagyon szépek a házak/lakások!

Angi! Gratulálok!!! :D

Ízisz, sajnálom...nekem is a tizedik héten volt a műtét, de a pici, a méretei alapján 7,5 hetes lehetett. Nem véreztem a műtét után kb két napig, utána viszont rendesen megjött, és minimum egy hétig tartott. elég nehezen múlt el. Aztán a ciklusom innentől újraindult.
Remélem, hamar rendbejössz... Nekem a kicsi lányom sokat segített...

Nyuszifül? Hol vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Betty: a halvány pozi is pozi, ezt ugye nem felejtetted el? Endzsi 3-ra ment dokihoz.

Kicsi: 40-50 km és utána 100-110km :?: :?: :?: Tudom, Te sokat sportoltál eddig is. Tavaly tavasztól jártunk futni a szomszéd csajszival, de mi már attól boldogok voltunk, hogy 4 azaz 4 km-t le tudtunk futni. :roll: Ennyit futni, mint Te még akkor sem tudnék, ha kutyák kergetnének és az életem múlna rajta :!: Nem lehetne, hogy helyettem is sportolj? :wink: Az úszás jól hangzik, bár a táv az sok lenne nekem, de azt előbb-utóbb tudnám teljesíteni. De itt nálunk nincs uszoda max este a kádban :mrgreen:

Nyuszifül: tessék már erre jönni és beszámolni mi újság van! Irgum-burgum még felénk sem nézel!!! :cry:

királylány
 
 


Sziasztok!

Ízisz,
nagyon sajnálom! Én úgy tudom, hogy ha a doki ráírja a papírra, hogy "elhúzódó gyászrekció", azzal min. 6 hétig tápin tud tartani. Próbáld meg, nekem is ezt írta rá a doki, még a 6. hét után is, igaz, nekem szülés volt...

Kicsi,
ez igen!!! Én is sportoltam, a maratoni váltót még 30 éves koromban lefutottam, most már csak futkározok...főleg a gyerek után... :wink:

Királylány,
tegnap Bencus kakilás közben rádőlt az ágyra (állt előtte, és derékszögben eldőlt), így aludt el... :lol:

Szépek a lakásfotók....

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

 
 

Máté nagyfiú! Boldog születésnapot kívánok!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!
Kirus írt 12 körül,hogy túl van rajta...... :(

Endzsi!
Nagyon szép a házatok,tiétek is otthonos csak nálunk nagyobb a kupi. :D A konyhádat Én is elfogadnám. :wink:

Betty!
Gratula!Ez nagyon szép pozitív hcg. :lol: :lol: :lol:

Nita!
Tök szupi a köröm,ügyes vagy. :D

Máté!
Nagyon Boldog Szülinapot! :D
Kép

Dia!
Szia :lol: :lol:
Ízisz!
Tavaly januárban tök spontán,nem is terveztük teherbe estem.Nagy volt az öröm hisz Domi meddőségi klinikán fogant.Elmentem az sztk-ba uh-ra de még csak a petezsákot látta.Kb.4-5 hetes voltam.Egyik nap barnás folt volt a bugyimon azonnal bepánikoltam. Elmentem a dokimhoz,Ő is csak petezsákot látott és nem tudom miért de azt hitte méhenkívüli vagyok.Azonnal vért vettek.Másnap utazótáskával mentem a kórházba,hogy ha kevés a hcg azonnal műtét :( .Bár a hcg nem volt kevés de a szivecskét csak nem láttam dobogni(akkor már sejtettem baj van hisz Domit már láttam 5 hetesen pulzálni).Többször voltam uh-on(szerintem még a dokim is várta a csodát :roll: )aztán a 10 héten befeküdtem és befejezte....... :( De még a műtét előtt is uh-ot csinált hátha......Azon a reggelen hatan feküdtünk ugyan ezzel egy kórterembe. :roll: :( Hát röviden ennyi.

Most leviszem Domit szánkózni,bár nincs sok kedvem mert nagyon vérzek és leszakad a derekam.Később jövök. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Hazaértem végre.

Betty: Csináltam egy HCG-t, de negatív lett. Pedig a 10-esnek már kellene jeleznie. Úgyhogy ez van. Most már várom a menzit. :(

Angie: De szép a lakásotok!

Nita: Boldogszülinapot a kisfiadnak!
Vendég
 


Mucus, köszi a hírt Kírusról (még ha nem is jó hír) :(
Egyébként az még mindig LH teszt, amit láttál :lol: :lol:

Perpi, míg nincs piri, van remény, hisz még 5 napod van!
Lh-t nem csináltál?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na lányok! Visszaértem anyuékhoz. Nagy kő esett le a szivemről!! Mindent rendben talált, szépen kitisztultam, minden visszaált a normál kerékvágásba. Tüszőt nem talált, pedig ma vagyok a 14. napon. Tehát vagy nem volt, vagy már elment. Lényeg, hogy lehet tovább próbálkozni és azt mondta, hogy középidőben két naponta legyün együtt, mert igy a legideálisabb. A tumormarkerrel azt mondta egyelőre ne foglalkozzak, mert a menses és előtte a terhesség bőségesen elég ahhoz, hogy ezt az értéket megemelje. Jövő hétfőn mennem kell vérvételre, csinálnak egy hormonvizsgálatot, és megnézik mégegyszer ezt a tumormarker értéket, és akkor már látni fogjuk, hogy az előzőhöz képest hogy alakul. Akkor nem lesz mensi, igy elvileg csökkennie kell. Ha majd megjön, ismét csinálnak hormonvizsgálatot. Hát nagyjából ennyi volt. Ja még annyi, hogy a vizsgálat végén mondja a dokinő, hogy húzzam össze a hüvelyem. Megtettem, erre ő: jé, végez intimtornát? Mondom, nem. Mert ritka erős a szoritásom :shock: :shock: :shock: Biztos a sportolástol.
Most voltam először ennél a doktornőnél. 37 éves vagyok, de életemben most éreztem jól magam a nőgyógyásznál. Nagyon kedves, türelmes, minden kérdésemre válaszolt úgy, hogy nem azt éreztette, hogy többet ne kérdezzek. Alaposan kikérdezett a múltamról, gyerekemről, szülésről, betegségeimről, rokonság betegségeiről. Hát le voltam döbbenve, hogy milyen alapos.
Köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám. Éreztem!!!

Kirus!
Veled mi van?

Perpi!
Ne add fel, mert még van 5 napod, és ha nálad gyorsabban kiürült a hcg és még a baba nem kezdte termelni, akkor nem is mutathatja ki. Betty szervezete másképp működik, ne hasonlitsd össze vele magad.

Mucus!
Nem lehetett neked sem egyszerű. Most spontán próbálkoztok? Miért kellett meddőségibe menni, apánál van a gond? Inszem volt?

Kicsi!
Szép tervek! Azért vigyázz, túlzásokba be essél, mert valahol azt hallottam, hogy a tervezett terhesség előtt nem jó elkezdeni intenziven sportolni, mert leterheli a szervezetet, és meggátolhat a teherbeesésnél. Csak tempósan, amennyit eddig is csináltál. Szép fokozatosan lehet emelni a teljesitmény szintet. Egyébként én is sportoltam intenziven, és még a mai napig meg szokták jegyezni az orvosok, pedig már lassan 20 éve abbahagytam.

Köszönöm a lakásdicsiket! Néhány képen azért van olyan rend, mert akkor költöztünk be, és minden a helyén volt. Nem mindig néz igy ki, főleg főzés után. De igyekszem összepakolni, ha már megadatott, hogy ilyen szép konyhám legyen. Hálás is vagyok érte Istennek!

Na puszi!
Vendég
 


Perpike!
Sajnálom :( Hány nap telt el a tüszőrepi óta? Lehet, korai volt a teszt :wink:

Angie34!
Hál' Istennek, hogy nincs semmi baj!

Én szerintem csak a jövő héten megyek dokihoz... már látni szeretném a szivecskéjét. Olyan furcsa... Két hét különbséggel vagyok újra terhes...meg persze az eltelt két év :D
Vendég
 


Itt van pár kép máról. :wink: Híradó után jövök. :mrgreen:
Kép Kép Kép
pisi a hóesésben :D
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus!
De jók! A pisis nagyon tetszik. Hóemberünk nekünk is van és a miénknek is fenyőág a dekorációja :)
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Mindenkinek köszönöm a drukkot!!!!!! Arik vagytok!!
17 után haza is jöhettem ma,majd holnap kell még bemenni a zárojelentésért meg 2 hét mulva lesz meg a szövettan...
De mondta a doki ne várjak semmi konkrétat(magyarul azt mondta hogy ilyen kis embriokkal nem foglalkoznak).
Ez aki mütött azt mondta 3-4 honap mulva probálkozhatunk ujra :).
Vendég
 


Mucus, nagyon jók a képek, arik vagytok :)
Nálunk egy szem hó sincs :roll:

Kírus, de jó, hogy már itt vagy velünk, remélem a körülményekhez képest jól vagy!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kirus!
Jó, hogy itt vagy! Majd megvigasztalódsz közöttünk!!!
Vendég
 


Endzsi!
Apa rendben van,sőt túl jók és rengeteg katonái vannak. :lol: Nekem volt policisztás a petefészkem azért volt inszemünk.

A tavalyi terhesség teljesen spontán volt minden gyógyszer és beavatkozás mentes. :wink: (Én megvagyok győződve arról,hogy azért ment el mert nem kaptam duphastont és mert az oviban elkapta a skarlátot. :evil: ).Most is spontán próbálkozunk de costyl ill.duphaston rásegítéssel. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kirus!
Jó,hogy jöttél.Köszi az sms-t.Pihenj sokat!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kírus most legalább nyugodj meg és pihend ki magad. Az idő minden sebet begyógyít és 1/2 év mulva ujra belevágtok!

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch! Jól vagy már? Hasad?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, köszi kérdésedet jól vagy bár a tegnap estig fájdogált! Ma már nem fájt. De énszerintem minden ok. És talán jobb is ha nincs baba mert most minden félét ennék és nem tartózkodom már többet mai menüm: este chipsz, virsli spentóttal, kis sör. Már nem akarok semmiről lemondani mig nincs baba. De most azért fáradt vagyok kimerítő volt a mai nap!
Te, hogy állsz látom a teszt még mindig kétejek között tart de irtad, hogy van pozitiv hcg-s teszted is, akkor ott a baba, nem ? Vannak valami tüneteid?

Kép
Kép
melisch
 
 


A sörös dolog tetszett :lol: :lol:
Tünetről nem írok, mert lehet, hogy már csak azért is ideképzelem magamnak :lol:
Még mindig kételyek között vagyok, mert nem tudom, hogy a teszt azért lett-e halovány plussz, mert még mindig nem távozott ez a szuri, vagy mert már más van ott :lol:
De nem akarom tényleg beleélni magam, nem akarok pofára esni....estem már eleget :)
Ha nincs baba, hát jön a kövi hónap+megint doki+gyogyi+.....stb...
Aztán egyszer majd csak összejön már! 8)
Ha meg nem, hát lombik 8) :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szerintem lassan összejön föleg, hogy annyira odafigyel rád a dokid is?
Elmentél már dolgozni?

Kép
Kép
melisch
 
 


Még nem, képzeld, még mindig a működési engedélyre vár a leendő főnököm. Pedig már úgy volt, hogy mától megyek, de hát ez miatt csúszik, mert így nem tud még bejelenteni sem.
Jellemző egyébként, hogy rajt ülnek a papírokon a hivatalok.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nekem mondod? Annyit tudnak szarozni ezek a hivatalnokok :evil: . Nem baj ha megvan az engedély akkor mehetsz dolgozni és akkor nem is lesz annyi időd gondolkodni a baba témán és ha most mégsem jönn össze észre sem veszed és hamar babás leszel, ha meg ott a baba legalább hamarabb fog telni az idő

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok.....köszönöm a körömdicséreteket!!!!!!!!!!!ha kell szivesen megcsinálom nektek is olcsóbban............ :) :) :) :)
A máté nevében is köszönjük a szülnapi köszöntéseket!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Melisch, ez így van! :)

Nita, hogyéé csinóólod á körmöket? :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


nita mesély merre jártatok, milyen volt Máté rekaciója az ajándékra és az egész mai napra?

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Endzsi: de örülök, hogy minden rendben van veled! :)

Kirus: pihenj sokat, gyere sokat közénk és majd eltereljük a gondolataidat és észre sem veszed úgy eltelik ez a pár hónap. :wink:

Betty: ne is mondd a működési engedélyt, nekünk az új helyen majdnem egy évbe telt mire kiadták. Ott az volt a gond, hogy a használatbavételi sem volt meg és aki kiadta az nem szólt róla.........még jó, hogy ismerjük az engedélyes pasit...Most meg költözünk egy másik helyre, már pakolunk folyamatosan.
Reméljük ott az a baba :wink:

Melisch: még neked sincs semmi elveszve....... :wink:

királylány
 
 


bety 3000-ért csinálom a zselé és porcelán körmöket....és 2000-ért töltök....egyenlőre...... :) :) :) :)
melisch az ajándéknak nagyon örült máté de amugy egész nap bágyadt volt.....beteg szegénykém.köhög nagyon és folyik az orra is.... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az nagyon jó ár szerintem. Szegény Máté náthát kapott szülinapjára? Milyen ajándékot kapott?
Itt már megint esik a hó.

királylány
 
 


Dia, 1 ÉV????Atyaég! Kép

Nita, Máténak jobbulást! Az áraid jók! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


királylány egy autópályát kapot sok sok autóval....lehet bővíteni is.....szines........nagyon jó...
betty köszi.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az szuper lehet, biztos szeretni fogja.

Betty: igen, de a használatbavételi miatt, más különben csak pár hét

Nyuszifül tegnap be volt jelentkezve iwiw-en, ide meg nem jön :cry:

királylány
 
 


Dunakavics: a tüszőrepi óta 13 nap telt el.

Betty: Nem csinálok már LH-t, csak idegesítem magam vele. :)

Angi34: Még nem adtam fel teljesen, azért még reménykedem egy kicsit. örülök, hogy ilyen jó hírekkel jöttél. Most voltál először ennél a dokinál?

Kirus: de jó hogy már téged is hazaengedtek! Örülök! :)
Vendég
 


Csajszik, én mára lépek, kicsit elpunnyadtam.
További szép estét, és jó éjszakát!
Holnap jövök! Pussz! Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Tényleg mi lehet nyuszival? Talán megharagudott valamiért?
Vendég
 


Bence beájult, nem aludt napközben. Elszundított, de mikor átvittem őt ahálószobába felébredt és nem aludt vissza.

királylány
 
 


Jó éjt Betty

királylány
 
 


Perpi, én nem hinném, hogy Nyuszi haragudna valamiért.
Nem bántotta meg senki, mindenki hiányolja.
Nemtudom miért nem jön... :(

Na tényleg megyek :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


jó éjt betty!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Írtam neki üzit iwiw-en, hátha előbb olvassa.

királylány
 
 


nita tényleg jó árakkal dolgozol, én is utánaszámoltam és olyan 4670 Ft-ba szokott nekem kerülni itt :wink: . Én is kilépek mert kényelmetlen ez a pozició szurkál a hasam ismét de szerintem csak mert nyomom az ágyról pityegek hasamra ereszkedve.

Még olvasni fogok de lehet nemi rok többet ma este.
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Voltam ma,olvasgattalak titeket,de ma passzív felhasználó voltam... :lol:
Királylány,képzeld,nincs a postán az a barna tasak (olyan pattingatós bélés van benne), nem tudtam feladni,de ha Gyöngyösön járok feladom.Csúcs ez a posta,karácsonykor képeslap nem volt... :lol: :lol:
Nyuszifül csúnya csúnya csúnya vagy!!! :P :P
Ha küldök Királylány képet telón,fel tudod rakni??????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szia Melisch! Azért ha tudsz írjál még.

Melinda: talán fel tudom tenni. Nitáét nem tudtam megnyitni, de a neten meg tudtam nézni, onnan tettem fel. Megpróbálom a tiédet is ha átküldöd. Készen van már az új telefonom is. Semmi baj, ha nem adtad fel, mert még mind a ketten betegek vagyunk, remélem a hét második felében már jól leszünk :wink:

Nita: megcsinálták a telefonomat és csak 2000Ft-ba került :!: :!: :!:

királylány
 
 


Sziasztok!

Nem is tudok mindenkinek reagálni. Örülök nektek, Kirus, Angie, hogy túlestetek a mai napon.

Máténak boldog szülinapot!

A köröm tényleg szép. Én is szerettem az ilyeneket :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Angie: A sportot nem akarom túlzásba vinni, de decemberben heti 80-90 km-nél hagytam abba.

Kép
kicsi80
 
 


Elküldöd privibe a telszámod??Megpróbálom elküldeni!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: küldtem

királylány
 
 


királylány mázlista vagy!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: megkaptam, próbálom szerkeszteni

királylány
 
 


Elküldtem én is!!!Jaj de jó!!Remélem elmegy.Nem jó felbontású,ne ez az uccsó egybe képem!!!
Nita!!!Boldog szülinapot Máténak!!!!Kölyökpezsgő volt???
Egyszer úgy kértem a boltba,hogy kölyök ízű pezsgő,na de kértem én már gyerek ízű rágót is!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?