Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült megtalálni. Szép kis babóca, tényleg rengeteg hajjal.

akkor látom ti se maradtatok ki a betegségből. :evil: Nálunk még apa is beteg sajnos. ráadásul most olyan munkája van, hogy kint kell lennie a szabadban, igaz hogy mozog. (kertész egy ált. iskolában, itt a kerületben. de fűnyírás, locsolás helyett, egyenlőre hólapátolás van neki.)

Tavaszt én is várom :wink: vettem egy kis tuját ősszel (kb 30-40 cm-s). teljesen betemette a hó. :evil: épp nemrég láttam a tv-ben, hogy az országban sok facsemete, ami 5-6 éves, vagy annál kisebb ültetésű, elfagyott, vagy a hótól tönkre ment.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Isten hozta Sofiát a nagyvilágban!
Gratulálok a családnak! Infókat várunk rólatok!

Jaj nekem miket írogattok! Mindenkit elkapott a betegség? Jobbulást a gyerkőcöknek és apukának is!!!!

Syry!
Próbáld meg bekenni Máté orrát és az alatta lévő részt Labello-val,nekünk a gyerekorvos mondta az oviban,hogy az a legegyszerűbb és nem engedi kiszáradni a bőrt, és persze nem csíp ha bekened, így nem kellemetlen a gyerekeknek. A mieink szívesen használják, 1-2 nap alatt rendbejön. Én is azt használtam.


Angie!
Hiper Gigadrukk neked! Bárcsak minden rendben lenne! Ilyenkor szeretnénk,hogy gyorsabban teljenek a napok!
De ha már ennyi jó hírt mondtak,biztos lesz szívhang is!!!!!!
Mondani nagyon könnyű ezt,de próblj meg nem ezen kattogni!
(Főleg,hogy én mondom ezt, főparás létemre...)

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc
Szívből gratulálok a kis hercegnőtök érkezéséhez! Jó egészséget és sok tejecskét!

Kacsa
Anyudnak kitartást és drukkolok péntekre!

Bocsi, hogy másnak nem reagálok. Ma túlestünk a kazáncserén, holnap pestre megyünk, valamikor romeltakarítani is kellene. :?
Apa itthon van, most vele foglalatoskodok. ;) De ígérem, mindenkinek válaszolni fogok. :)
Vendég
 

 
 

Angie! Kacsa!

remélem minden rendben megy.

Jucmuc!

gratulálok a kislányodhoz!

Évi!

a szokásos. azaz rosszabb. http://kovacs-telekes.org/hu/juca/blog/ ... bat-hanyok
remélem nem tart sokáig.

tjuca
 
 


Jucmuc!
Nagyon gratulálok a kicsi lányodhoz!!! :D

Juca!
A lányokkal meddig tartott a hányás? Jól emlékszem, hogy félidő körül enyhült?

Angie!
Csuriban...

Nálunk semmi jó, Kende beteg, bronchitis, megspékelve lázzal, hányással és hasmenéssel... Még jó, hogy a farsangot megúsztuk betegség nélkül. Saci "csak" náthás (igaz, már egy hónapja... :roll: ).

Kép
Kép
norwell
 
 


Pár kép a szülinapról!

Kép
itt látszik a piros "bajusza". már szépen múlik. Kinga, kössz a tippet a Labellóval. tegnap végigolvastam a dm-es krémek összetevőit és hát mindben ott az alkohol, szerintem ez csíp. orrfolyás már kevesebb, köhögés mintha minimális javulás lenne. viszont, tegnap két híg széklete volt, még a szandiján is kifolyt. :evil: (bocsi)

Kép

Kép

Kép
ez a kedvencem :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Még két kép. Jelenlegi kedvenc játéka.

Kép

Kép

Norwell
kitartást és jobbulást!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kacsa!
Drukkolok anyukádnak péntekre!

Syry!
Nagyon nagy fiú már Máté. Hol vettétek ezt a jó vonatkészletet? Montesory?

Norwell!
Jobbulást Kendének! Szilárdnak is hőemelkedése lett este, de aztán semmi nem követte. Október óta várom, hogy mikor betegszik le az oviban, de eddig még semmi komoly. Már volt ilyen egyestés hőemelkedés, de másnap semmi. Ma sincs semmi baja.

Én tűkön ülök hétfőig, és már nem is várom, mert iszonyatosan félek a rossz hírtől. Szerintem oda sem merek majd nézni a monitorra :(
Vendég
 


Syry!
nagyon szép a kisfiad! Nem látszik rajta,hogy beteg! :)
Azért mondtam a szőlőzsírt,mert abban nincs ami csípje, talán megengedi,hogy bekend vele a sérült részt. Egy próbát megér és nem egy eget rengető összeg az ára sem,de nem kell feltétlen Labello, valami olcsóbb is megteszi.
Ez a hasmenés nálunk gyerekileg lezajlott,most a felnőttek vannak soron, 2 kolléganőm is ezzel van táppénzen. 2-3 nap volt rossz,aztán mintha elvágták volna,de azért még maradnak. Biztos,ami biztos.
Jobbulást!!!!!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc!

Nagy-nagy gratula!

Angie!

1000L megy a drukk!!!

No, helyzetjelentek egy kicsit:
Valami elindult már nálunk is, a jóslófájások egyre sűrűbbek, a méhnyak megrövidült, méhszáj 2000-es értéket kapott. Viszont magasan (dokim szavai szerint fent, az Alpoban van a méhszáj Laughing ). De persze így akár 2-3 hete is kihúzhatunk még, viszont azért ez nem valószínű, mert eddig már,ha elindult valami változás nálam, akkor abból legkésőbb 2 hét múlva baba lett!
Megvolt az utolsó labor, tenyésztés és a 2. CTG is, ami tökéletesre sikeredett. Remélem, most a Strepto is elkerül!

borossné becz márta
 
 


Lányok!
Ma el kezdtem reggel egy picit pecsételgetni, és jó közepes mensis görcseim is lettek, meg szúrkált. A dr.nő rögtön a korházba irányított, hogy uh-n azonnal nézzük meg. Nem mertem a monitorra nézni, amikor az uh-s nő bedugta a csövet, csak fél szemmel néztem, inkább az ő arcát figyeltem, és vártam, hogy eltorzul, és közli, hogy üres a petezsák. DE! NEM! Azt mondta, hogy el kezdett pulzálni a szívcső (ezt írta a papírra: 17mm-es petezsákban szikhólyag, 3mm-es embriókezdemény életjelenséggel) , ami teljesen természetes a hétfői állapothoz képest. Jó helyen tapadt, nincs hematóma, így lehet, hogy csak a szervezetem úgy érzékeli, hogy menstruálnia kellene. Dr.nő pihenésre itélt, hétfőn kontrol. Rengeteg magneB6 (3x2), folsav van előírva). Jaj Istenem, csak megmaradna, mert nem hiszem, hogy maradna lelkierőm ismét nekifutni a tesótémának!!!
Picit talán megnyugodtam, de a gombóc még keményen ott marad a gyomromban a 12. hétig.

Köszi a drukkokat! Bocsi, hogy most nincs energiám másnak írni, csak így önzően magamról. Igyekszek magamhoz térni :wink:
Vendég
 


Angie!
Hurrá, hurrá, csuriban voltam miattatok. Önzőség meg nem érdekes, mert erre a hírre vártunk. Nyugi és sok pihi.

Jucmucnak és Monyónak nagy gratula!

Üdv

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Angie, de örülök a jó hírnek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angie!!!
Ééééééljen!!!! :) Drukkolok továbbra is, hogy minden rendben menjen!!!

Syry!
Nagyon jók a képek, Máté igazi nagyfiú! Utólagosan is nagyon boldog szülinapot!!!

Márti!
Rajtatok a topik szeme! ;) :D

Kende már kicsit jobban, láza nincs, köhögni még köhög. Talán megússzuk (csak azt sajnálom, hogy nem tudom kivinni szánkózni...).

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!

Isten éltesse Sacit szülinapja alkalmából!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm Lányok!
Olyan jó érzés a régi motorstársaimtól ez a háttér-támogatást!!! Be voltam rendesen szarva :oops: :oops: :oops: Most az egyszer jól esett ekkorát tévedni :wink:

Norwell!
Sacikádnak nagyon boldog szülinapot kívánunk Sziszkómmal!!! Hétvégén lesz ünneplés? Kérünk képeket!!
Amilyen bolondos idén télen az idő, simán belefér, hogy lesz még nagy hó :evil:
Vendég
 


Angie!

na de jó. progeszteron?

tjuca
 
 


Angie!
Hip hip hurrá! :D :D :D Ez igazán jó hír! Én is akarok,én is akarok!

Norwell!
Sacinak boldog szülinapot!


Márti!
Akkor már nincs sok hátra és végre kiderül mi lesz a neve a babádnak. Kíváncsi vagyok eltaláltam-e! :)

Kép
Kép
k_inga
 
 


Angie
jaj, de jó! örülök, hogy látták az életjeleket. továbbra is szorítok, hogy hétfőn és utána is a 12. hetin, meg a további hátralévő vizsgálaton is minden ok legyen!!!!!! :D

Sacinak én is Boldog Szülinapot kívánok! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszönjük szépen, nagyon aranyosak vagytok!!!! :) Olyan jól esik az embernek, ahogy Angie is írta... :oops: :) Ünnepelni a jövő hétvégén fogjuk csak, nem most, mert akkorra tud összejönni a család.

Kép
Kép
norwell
 
 


Sacinak boldog szülinapot!

Angie!

Itt is nagyon-nagyon örülök!!! :wink:

borossné becz márta
 
 


Úgy látszik mindennapos visszatérő leszek a korházban :)
Tegnap nem látott a dr.nő, mert épp műtött, ezért mondta, hogy ha tudok, ma menjek be hozzá délelőtt, hogy ránézzen a méhszájra. És hát mivel egy kicsit jobban el kezdtem vérezgetni (még mindig nem folyik vagy csöpög, csak a törölgetésnél maszatolódik), gondoltam, ki nem hagyom az alkalmat, ha már ő invitált. Megvizsgált, és a méhszáj teljesen rendben, szépen zárt, maszatolást ő is látott, de azt mondta, hogy ez ilyenkor a beágyazódásnál nem feltétlenül jelent gondot. Írt fel utro golyókat, így azt kell dugdosnom napi 3x1-et. Meg mondta, hogy egy hetet ottnon kellene maradni, sokat pihenni, és szedni napi 3x2 magnéziumot.
Csináltam is vonalzót, hogy ezzel is lássa a babóm, hogy mennyire várom, és küzdök érte, és hátha ő is hozzáteszi az ő kis küzdelmét.

Kicsit jobban ézrem magam (lelkileg, mert fizikailag még egy szem tünetem sincs). Remélem, hamar visszarázódok a bizalommal és hittel teli mivoltomba :wink:

Syry!
Látom, tegnapelőtt megjött. Most akkor tessék lazítani, és nem gondolni a babóra, csak szeretni egymást apával ebben a hónapban, és ott lesz a tesóbaba 1-2 cikluson belül!!!!
Vendég
 


Angie!

Örülök a kedvező híreknek! További drukkok!

---

Köszönöm, hogy gondoltatok Anyukámra! F3-kor vitték be, maj 3 óra múlva lehet leghamarabb érdeklődni.

kacsa14
 
 


Angie!
Jó ilyen híreket hallani,inkább 2-szer nézzen meg az orvos,mint egyszer se! És szerencsére semmi baj! Már csak cseperednie kell a babádnak!
Szilárd tud már valamit?

Kacsa!
Nagyon szorítok az anyukádért,átérzem a helyzetedet,az én nagymamám is szívbeteg volt és anyukám is azzal kínlódik most. Annyira nem mint a te édesanyád,de ez is rossz.
Úgyhogy mennek a drukkok!!!

Maci!
Mi van veletek? Nagyon eltűntél...

Kép
Kép
k_inga
 
 


Rendben van anyukám, 5 órát volt a műtőben.

kacsa14
 
 


Kacsa!
Nagyon örülök, hogy jól van anyud!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Csak hogy egy nap se teljen nyugodtan: Korhazbol irok. Tegnap annyira el kezdtem verezni mint egy enyhebb menzesz. Dr.no mondta hogy azonnal korhaz. Megvizsgaltak, mehszaj zart, baba rendben egyelore. Most furja bele magat a helyere, kornyezeteben nem lattak egyelore lelokodesre utalo jelet. Fekudni kell. Keteselyes a dolog, ugyanugy maradhat vagy levalik. Gondolhatjatok hogy erzem magam. Itt ember mar nem tud segiteni, Istenben bizom!
Vendég
 


Angie
mikor megláttam a neved, hogy te írtál utóljára, nem erre a bejegyzésre számítottam :(
drukk, drukk, drukk

Kacsa
Anyukádnak jobbulást! még pár napig gondolom benntartják.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kacsa!
Örülök,hogy anyukád jobban van! csak így tovább!

Angie!

Ha valaki megérdemli ezt a kisbabát az te vagy! Szegénykém,minden napra jut valami aggódni való,de a reményt sosem szabad feladni és mi nagyon drukkolunk neked,nektek!
Azt hiszem ezt mindannyiunk nevében elmondhatom!!!
Úgy szeretném ha minden rendbe jönne.
Mennyi ideig tartanak bent? Remélem nem csak egy napot,aztán szélnek eresztenek.
Olyan hülye helyzet ez,az ember nem is tudja mit mondjon,mert igazából tényleg úgy van,ahogyan írtad is, itt már ember nem tehet semmit, a természet dolga ez. De tudod mit, úgyis jön a tavasz, az jó jel! :wink: :)

Kitartás és próbálj meg nem idegeskedni!
Szorítok nagyon!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Lanyok! Vege mindennek :cry: rogton az elozo uzenetem utan kimentem a wcre es egy nagyobb adag verrel elmemt a baba, semmi gorcs, semmi fajdalom nelkul. A noverek kivettek, hogy meg lehessen vizsgalni. Ez borzaszto es erthetetlen, hogy miert tortenik mindez velem :cry: Ha lesz erom, meg jovok.
Vendég
 


Jaj Angie... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
norwell
 
 


jaj Angie!

Édes istenem! Nem tudom mi oka van annak,hogy aki szeretne gyereket és megadna neki mindent,az nem képes rá,aki meg még egy macskára sem képes figyelni és nem is akar,az meg bármikor szül.
Lélekben veled, még a könnyem is kibuggyant. Úgy sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kitartás!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Angie, drága :cry: Bárcsak tudnék valami olyat írni neked, amitől egy picit is jobban éreznéd magad :cry: Remélem érzed, hogy mennyire veled vagyunk, ide már a szavak kevesek :cry: Ölellek :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kacsa, nagyon szuper, hogy simán ment a műtét! Jó hosszú volt, gondolom izgultatok eleget... Most már csak lábadoznia és megerősödnie kell, ugye, nem vár rá több beavatkozás?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angie!

Rettenetesen sajnálom!
Sok erőt küldök és kitartást!!! Itt a szavak már kevesek ... :cry: :cry: :cry:

---

Köszönöm, hogy gondoltatok Anyukámra!
Elég rázós menet volt, tucatnyi kötegégetést végeztek, normál esetben 1-2-vel le is tudják a dolgokat. Addig-addig ingerelték a szivet még produkálta a ritmuszavart és addig égettek újra és újra, míg nem volt több zavar. Nagyon fárasztó volt, hisz majd 5 órán át folyamatos zaklatásban volt a szív és mindezt ébren, mozdulatlanul elviselni, a végén megint ki kellett ütni defibri-vel, de azt nem tudom, hogy ez egy ilyen beavatkozás utáni, megszokott dolog-e vagy extra helyzet miatt volt-e. De a dokik azzal engedték el, hogy sikerült és megcsináltak mindent, amit láttak és akartak. Úgyhogy reméljük, letudva a dolog egy életre, de igazán majd idővel derül ki, hogy teljesen megszűnt-e a baj. Mindenesetre azt mondták, hogy ami az 1 héttel ezelőtti rosszullétet okozta, azt azonnal műteni kellett, mert nagyon nem volt OK.
Erősödni kell még, mert azért a hosszú zaklatás sokat kivett belőle, de reggel már zuhizott, úgyhogy gyógyulgat. :)

kacsa14
 
 


Kacsa!
Legalább tőled hallani jó híreket!
További gyors gyógyulást az anyukádnak,nektek meg lazítást, hogy túl van a műtéten! :)



Nekem ma van peteérésem,szúrkál a hasam,stb...
Eddig is edzettünk, majd ma még rágyúrunk a babóra, remélem összejön végre,mert nagyon szeretném, végre nincs semmi bajom,bár esténként 2 hete van 2-5 percig hányingerem,aztán forul egyet a gyomrom és elmúlik. Lehet a vitamin teszi,majd meglátjuk.
De már nagyon szeretnék pocakos lenni,most minden ideális,nyugodt vagyok,nem idegeskedem semmin.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Angie
:cry: :cry: :cry:
egyszerűen nem akaroooooooooom elhinni. :cry:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Hahó!
mi újság veletek?
Én élvezem,hogy végre lehet kint lenni a levegőn,már nem fúj a szél és nem hordja a havat.

Angiről tud valaki valamit?

Kacsa!
Anyukáddal mi újság?

Syry!
Máté meggyógyult már?

Macival mi lehet? Jó rég volt itt.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Köszi kérdésed!
Holnap talán kiengedik, de még nagyon gyenge.
Azért sok volt, hogy 5 órán keresztül ezerrel tekert a szíve, épp azon gondolkoztam, hogy lehet volt akkora terhelés, mintha több maratont futott volna le ...
De bízunk benne, hogy napról napra erősödik és után végleg elfelejtheti ezt az egészet!
Megkértem Apukámat, hogy csináltasson egy gyönyörű csokrot és az várja haza, mikor megérkezik. :)
Mi 7végén mennénk, de még nem biztos, mert megy a kocsink szervizbe (egy céges, 3 éves Honda Civic) és több napos herce-hurca vár rá, addig egy 12 éves Renault Clio-val jár majd Zuram, de azzal nem merünk hosszabb útra elindulni, főleg ilyen viszonyok közt, úgyhogy még a jövő zenéje, hogy hogy alakul + persze, hogy Anyukám is hogy erősödik.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

További erősítő drukkok anyukádnak! Megdöbbentem azon, hogy ébren volt a műtét alatt... De miért kellett így csinálni? És a defibrillátoros kiütés is így zajlott? Egek...
A csokor jó ötlet :) Jó lenne, ha sikerülne hazajutnotok :)

Kinga!

Remélem ügyesek voltatok :twisted: Drukk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

köszi a drukkot,hát nem rajtunk múlik,azt kell,hogy mondjam! :wink: :P Remélem!!!!!

Azon én is meglepődtem,hogy Kacsa anyukáját nem altatták!
Már maga az ébrenlét is megterhelő lehetett szegénynek. Mindent hallani és feldolgozni. Erős asszony!
Minden elismerésem neki!!!!

Gyerkőcök jól vannak?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Saci baba és Máté boldog szülinapot!

Mátéról nagyon jók a képek. Norwell te is tehetnél a gyerekekről...

Angie :( :( :( :( nem találok szavakat. És ha jól látom törölted magad az adatbázisból is :( nagyon sajnálom. Remélem sikerül feldolgoznod egyszer az utóbbi egy év veszteségeit. És szerintem ne add fel, csak kérj orvosi segítséget....talán, ha orvosi körülmények közt fogan és az elejétől monitorozzák akkor minden rendben lesz. Remélem olvasod és egyszer még visszatérsz közénk....:( :( :(

Mindenki gyógyuljon aki beteg.

És Kinga neked pedig szorítok a hónapra.

Kacsa
Anyukádnak jobbulást, tényleg elég rosszul hangzik ez a kiütés és társai....:? remélem már jobban van.

Puszi nektek

KépKép
KépKép
fleur
 
 


A szívkatéterezést ébren csinálják, mert nagyon nagy szerepe van a beteg visszajelzéseinek is. Alapvetően nem fájt, azt mondta Anya, hogy egy kb. fél cm-s karcolás van a combján, ahol bevezették a katétert, azt érezte, ahogy ment a katéter, de kellemetlen volt inkább, mint fájdalmas. Aztán érezte azt is, hogy motoszkálnak a szívében, de az sem fájt. Mikor égették a kötegeket, akkor pedig meleget érzett.
A kiütést azt altatásban csinálták mind2x, azt ébren nem csinálják.

Tegnap ki is engedték, alapvetően nem is beszélt dokikkal, persze az egyik műtő doki adta ki a záróját, de nem vitték túlzásba a tájékoztatást. Mondjuk nekem meg ez a furcsa, hogy egy ilyen beavatkozás után rá se bagóznak az emberre. Azzal az asszisztenssel beszélt többször is, aki bent volt a katéterezésen, de doki meg se nézte ...

Most még otthon pihenget, de nem bír magával, tegnap már muszáj volt bemennie az irodába (hirdetésszervező, szóval akkor megy az üzlet, ha csinálja, különben éhen hal és mivel vállalkozó, a TB-t akkor is kell fizetni, ha nincs bevétel ...) ...

A virágnak nagyon örült.

---

Sajnálom, hogy kilépett Angie. De őszintén szólva megértem, még így is, hogy csak homályos elképzeléseim lehetnek arról, hogy mit élhet most át. És csak remélni tudom, hogy akár tesóval, akár tesó nélkül (mert azt is meg tudom érteni, ha ezek után már nem mer belevágni újra), de mielőbb rendbe jön a lelke és visszatér még közénk és persze, akár így, akár úgy, de megtalálja a lelki békéjét!

kacsa14
 
 


Jucmuc
Szívből gratulálunk a kis Sofia érkezéséhez!
Ha lesz időd, akkor hozz képet a hercegnőtökről! ;)

Timika
Nincs ám arra annyira hideg. Finnországban igen, no, meg az északi részen. Apa elég sokat jár svédbe, most nagy havazás volt, szöges gumikkal közlekednek.

Kinga
Jó választás a gravida, remélem, neked is olyan gyorsan összejön a csemete, mint nekünk. ;)
Köszi a hiányolást. :oops: Apa itthon van, élvezzük az együtt töltött időt.

Syry
Máté meggyógyult?
Milyen nagylegény lett már! :shock:

Évi
Mi is várjuk a tavaszt!!!
Gyerkőcök egészségesek már?

Norwell
Sacinak nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!!!
Ugye ti se vagytok már betegek?

Márti
Veled mi újság?

Kacsa
Te jó ég! Jó sokáig tartott anyud műtétje. Én is meglepődtem, hogy ébren volt. :roll:

Angie
Nem találok szavakat. :( Annyira sajnálom... :( :( :(
Remélem, hamarosan visszatérsz.

Apa itthon van, eredetileg úgy volt, hogy szombaton megy melózni. Hajnali 5 után nekivágtunk a távnak, de nem jutottunk sokáig. A falu és a főút között bent ragadtunk a hófúvásba. :? Sikerült szélárnyékos helyet találni, így nem havazódtunk be, 5 órát vártunk, hogy csapást csináljanak visszafele. 2kor kaptuk a hírt, hogy járhatatlanok az utak, senki semerre. Apa így maradt itthon, szerintünk most szombaton fog nekifutni a melónak.
Addig is Levizik, sétálunk, csütörtökön a menhelyről hoztunk egy kiskutyát. Levi odáig van érte, mondja neki, hogy cccceeeeeeeee vaúvaúúúúú. :D
Vendég
 


Angie
sajnálom, azt is ami történt, meg azt is, hogy nem írsz már ide. de megértem a döntésed.

Kinga, Maci
köszi, meggyógyult Máté. Hétfőtől én viszem oviba. Hát izgultam kicsit, meg eszembe jutott, hogy az elkövetkező három évben így fognak zajlani a hétköznapok, reggel kelés, oviba indulás (7kor indulunk brrrr.), aztán én melóhelyre. :cry: első nap gond nélkül ment minden, ma már egy kicsit görbült a szája, meg útközben is mondta: "ne nézzük meg az ovit". :? de aztán az óvónéni elhívta rajzolni: gyere Máté rajzoljunk, és Máté ment is szépen vele. napközben is játszik. csak azt mondják, hogy az udvaron passzív, ott nem nagyon csinál semmit. kérdezgettem is tőle: mit játszol, kivel játszol az udvaron: azt mondta fázom, a házikóban vagyok (faház.) szerencsére pár hét és itt a tavasz, elolvad a hó, napközben is pár fokkal melegebb lesz.

Maci
de jó, hogy van kutyusotok. mekkora méretű most és mekkora lesz? keverék? hóhelyzet: tényleg Fehérvár-Velencei tó környékéről lehetett hallani a behavazott útról (vonatról). 5 órát vártatok a kocsiban, nem semmi. Levi gondolom nem volt veletek. (én egyszer karácsony előtt vártam 6 órát egy autóban, nem hófúvás miatt. alig vártam, hogy újra guruljon a kerék alattunk. rossz volt ennyi időt tétlenül várni.) na de legalább Apa maradt még egy hetet otthon veletek.

Márti
??? vizsgálatok? nst?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Maci!
Köszi a köszöntést Neked is! De igen, sajnos, és úgy tűnik, nem is kicsit... :( Kendének a múlt héten hörghurutja volt, amire kapott antibiotikumot (Klacidot). Kedd-szerda lázas volt, aztán már kezdtem örülni, hogy jobban lesz, de még be sem fejeztük az antibiotikumot, újra belázasodott. Tegnap visszavittem a dokihoz, meghallgatta újra, és elküldött bennünket mellkasröntgenre, ahol beigazolódott: tüdőgyulladása van... :( Eddig lázas volt minden nap, és már aggódom, nehogy baja legyen a lázcsillapítótól (napi kétszer kap általában, de mondjuk nem magas annyira a láza, eddig 38,5 volt a legtöbb). Most Zinnatot szed, és ha pénteken még úgy látja a dokink, akkor még egy adagot be kell szednie... :(

Angie!
Nagyon-nagyon fogsz hiányozni... :cry:

Fleur!
Teszek képeket, amint meglesz Saci szülinapja, ugyanis a hétvégén tartottuk volna, de így... halasztva a jövő hétre... Rég csináltam róluk fotókat...

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Angie!

:cry: :cry: :cry:

Norwell!

vááá. zinnatot? az nem épp tüdőgyuszira való. :shock: lázcsillapítót érdemes felváltva adni, panadol, nurofen, cataflam... kinga nagyon beteg volt egy hónapja, gyakran 40 fok fölött volt a láza (hónaljban mérve), és ezt javasolták, hogy a különböző hatóanyagú csillapítókat felváltva adjuk.

Kacsa!

túl van a nehezén anyukád. nagyanyámnak is ébren csinálták.

Syrynx!

sajnálom, hogy a fiad passzív, de barátokat idő szerezni.

Évi!

dóri most jár oviba? nem vagyok képben. :-(

én jól vagyok, azaz szarul, de minden nappal közelebb vagyok megpróbáltatásaim végéhez, ez éltet.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Köszi, már egész jól vannak a gyerekeim. Remélem hamarosan teljsen jól lezsnek már, mert az orruk még folyik :(

Maci!

Majd dobjál fotót a kuytusról is, oké? Mi lett a neve? Dórikám meg macskát szeretne, én meg ki nem állom őket... Hogy oldjuk ezt vajon meg?...

Norwell!

Mielőbbi gyógyulást kívánok a kis betegednek! De borzasztó lehet...

Juca!

Nem lett ovis a Dóri, nem vették fel. Talán majd a következő tanévre...
Kitartást a rosszullétekhez...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Juca!
Köszi a jókívánságot! Hát érdekes, hogy azt mondod, a Zinnat nem tüdőgyulladásra való, a dokinő meg pont azt mondta, hogy erre nagyon jó... :roll: Előtte a klacid nem ért semmit... Nem tudom, mi lenne a jó...

Évi!
Köszi Neked is! Azért nem semmi, hogy nem vették fel Dórit! Egy ismerős anyukánál azért vették fel tavaly az ikerfiait bölcsibe (annyi idősek, mint Dórid), mert jött a harmadik... Ezek szerint mindenhol máshogy megy... :S

Lázcsillapítás-ügyben: váltva adtam neki a szereket, csak a paracetamol tartalmúak (Panadol, Mexalen kúp) egyáltalán nem vitték le a lázát... :shock: Szerencsére nem annyira magas neki, és a dokink azt mondta, hogy tartósan ne legyen 39 fok fölött.

A változatosság kedvéért ma meg Sacit vittük dokihoz, mert reggelre tele lett vörös foltokkal... Úgy tűnik, az új mosópor a ludas... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Úgy sajnálom,hogy Angie itthagyott minket,de teljesen meg tudom érteni, persze átérezni nem, és nagyon sajnálom ami vele történik folyamatosan. Szerencsére van egy kisfia,aki majd tartja benne a lelket,de egy ideig megmaradnak a sebei,azt hiszem. Szegénykém. Pedig már úgy reménykedett. :cry:

Norwell!
Szegény kis drágát akkor jól belekeveredett a betegségbe. :(
Gyorsan gyógyuljatok meg. A gyógyszert orvosa válkogatja,én is kaptam Zinnatot arcüreggyulladásra. Remélem használni fog nektek is!

Maci!
Izgi lehetett a kocsiban várni,én apukámat vártam haza,de csak délután mert nekiindulni,addig Fehérváron várt a cégnél. Nehezen,de hazavergődött.

Évi!
Olyan furcsa ez nekem,hogy nem veszik fel a gyereket,mi meg 2 kézzel kapunk utánuk,és sokan vagyunk mi is. És ha dolgoznál akkor mi lenne? Akaszd a szögre?

Syry!
A reggeli pityergés ált. anyának szól és addig tart,míg kiérsz az ajtón. Egyébként izgága,barátkozós gyerek,vagy inkább felnőttekkel szeret lenni?
Az én keresztfiam tavasszal kezdett, azóta se hajlandó közös programokban részt venni,mint tánc,torna,festés,ragasztás. Néha játszik közösségben,de inkább max.2 gyerekkel, a többi zavarja. de ő mindig felnőttekkel van meg a nővérével. Ez alapvetően nem baj,majd ha megérik rá,akkor bekapcsolódik mindenbe. Egyébként mindent megfigyel és élvezi a napot,de hátulról szemlélve.
Ne aggódj Máté miatt se,neki még minden új,tárgyak,emberek,majd beleszokik.
Kell egy kis idő míg feloldódik,aztán lehet teljesen átfordul,rá se ismersz majd. :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?