Új privát üzeneted érkezett!

Bogárka, velünk semmi érdekes nem történik. Anyatigrisként "robotolok" egész nap a két gyerkőccel. Két lábon járó szoptató, tornáztató, játszó, etető, pisiltető, kakiltató, fürdető, takarító gép vagyok... a főzésben Apa sokat segít, ma pl isteni rakott brokkolit csinált. Nyami-nyami. Egyébként meg azt várom, hogy Gergőci lepjen meg végre azzal, hogy magától játék közben átfordul, de egyelőre nem akarja ezzel bearanyozni a napjaimat. 8) Most már legalább az oldalára fordul a felső testével, de a lábát még nem lendíti. enélkül pedig nem lesz átfordulás. Hasról hátra mondjuk párszor sikerült neki, de csak akkor miközben tornáztunk. Én forgattam hátról hasra, Ő pedig egyedül fordult vissza vagy tovább a másik oldala felé. Hát ennyi.
And U????????????????????

Mia, gyönyörű kisbaba Lilike! Istenem, Gergő is még csak öt hónapos, de most már olyan nagynak látom.
Ha tudsz, írj majd pár sort arról, hogy hogy telnek a napjaitok!

Nita, miért kell a pszichológus???????? Nem csak azért nem szólt Máté, mert a rendelő környezete megnémította??????????
Az agyhártyagyulladás elleni szurit Gergő is a héten fogja kapni. Neki még kettőt kell beadatnunk.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ági, szia!!!!!!!! Örülök, hogy csatlakozol a csapathoz és ha megengeded nagyon nagyon halkan gratulálok!
Mesélj majd magatokról egy kicsit!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, ez nem konnyu most Neked sem mentalisan sem fizikailag! Erzem, hogy ha hocipod lenne, az most tele volna. Es nem azert mert nem szereted az eleted, a csaladod hanem azert mert kesz, lemerultel. Ez mar nem faradtsag, ez mar tobb annal.:(:(Lelkileg is lemerultel, ugy erzed sokszor nem birod de megis birod mert csinalod mert muszaj. Meg kicsiket tartsal ki, csak egy piciket es minden jora fordul. Gergoci majd meglatod hirtelen egyik naprol a masikra fog elkepeszto javulast mutatni a szad is tatva marad majd. Olyan lesz ez Nala, mint amikor a gyerek nem beszel aztan egyszercsak kinyogi, hogy anyu ehes vagyok, kerek enni es innetol be nem all a szaja. -volt mar erre pelda. Gergo is igy lesz, meg kis ideig kitartast kivanok!! Tarts ki Virag meg picikeeet!!!! Puszi!!
Vendég
 

 
 

Ja, Velem semmi!!:) Csutortokon megyunk haza, igaz csak egy hetre de mit is tudnek irni, velem annyi van, hogy Im so haaaapppyyy!! :D :D Alig varom mar a magyar levegot! yesss!!!
Vendég
 


Bogi, Kedves Pszichológus néni! Köszönöm a mélylélektani elemzést, piros pont jár érte, telibe talált minden egyes szavad! Én is azt gondolom (remélem, mert máshogy nem lehet...), hogy Gergő hirtelen fog csinálni mindent, valahogy úgy, ahogy én is tettem anno amikor ilyen kicsi baba voltam. Csípőficammal születtem és féléves koromig csak a hátamon feküdhettem, mert egy ún. Pavlik-kengyelben voltak a lábaim. Ez azért kellett, hogy megfelelő helyre kerüljön a combcsont a csípőcsontba. Szóval én is féléves elmúltam mire megfordultam, kúsztam, másztam, felálltam és mindezt olyan gyorsan tettem, hogy egy évesen az ortopéd orvosnak tátva maradt a szája amikor a kontroll vizsgálaton a saját lábamon sétáltam a rendelőbe. :D
Nagyon köszönöm Neked a biztatást és igen igen igen kitartok amíg csak kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszillak!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Akkor majd integetek Nektek csütörtökön!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D De jóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viragom, hat akkor ne tessen csodalkozni ha Magacska is emigyen volt csepp baba koraban!! Nem tetszett meg arrol hallani, hogy az elet ismetli onmagat?? :wink: Gergoci 1 eves korban futni fog!!! Es hemperegni, csak gyozzed varrogatni a terden lyukas nadragjait!!:) :wink:
A piros pontot koszke! :wink:
Vendég
 


Okes, en is integetek majd!! Le is kiabalok, hogy ez a papa ez Viragnak szol, Neki kuldom!! :D :D :lol: :lol: Delben integges, akkor szallok el feletted, mint a gyozelmi zaszlo!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Akkor még annyit megsúgok Neked, hogy Gergő kiköpött úgy néz ki, mint amilyen én voltam kicsi koromban, sőt olyan mozdulatai, dolgai is vannak, amiket én csináltam. Pl Ő is szeret úgy szunnyantani, hogy az arcára húzza a takaróját. Anyukám mesélte, hogy dettó ugyanígy csináltam ennyi idősen... 8) 8) 8) Szóval van abban valami amit mondasz! :wink:

Megyek szépítkezni egy kicsit. Ma beújítottam egy arcpakolást, rám fér...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Na, latod..mondom en!! :D :D :D Csak nyugalom! A hosszu elet ritka!-jo ez csak poen volt! :lol: :lol:
Van hat abbban valami amit irtam. Vizsgald csak meg magad, magatokat kivulrol. A csaladot es igen erdekes infokra bukkansz. Pl. ki, mikor szuletett, hany ev van emberek kozott, kinek van fia, lanya, koztuk hany ev van, sorsok, eletutak foleg az anyos, szulok es nagyszuloktol mostanaig, unokak, stb. stb. akarmi, barmiben lehet osszefugges!!!!
Nalunk pl. az en uncsitesom es koztem 6 honap van, O is lany. Az O lanya es a batyja lanya kozott szinten 6 honap van. A batyja lanya bantja lelkileg az O lanyat eppen ugy, mint O tette azt velem mikor mi kicsik voltunk tizenevesek. Szoval az elet mindent visszaad! Vagyis ismetli onmagat. DE errol most...ennyit.
Vendég
 


En is megyek szepitkezni mar 3 oraja keszulok befesteni a szemoldokom es szempillam de meg nem ertem el odaig mert annyi dolgom van bammeg, hogy huhhhh! Nade most, lepek!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D
JO szepitkezest magunknak! Milyen az uj arcpakolasod?? Sima lett a borod, mint a Gergoci feneke?? :D :D :D
Vendég
 


Mia: jó gyorsan meglett kicsi lányod örülök :):) majd jöhetnek ám a képek :):most látom a képeket annyira édesek együtt a gyerkőcök nagyon jók a képek :)


Jeanner: elsőre megijedtem de látom minden ok . ne ijesztgess minket légyszíves:) nem lesz semmi gond:)
és ne tessék virágokat ültetni hiszen a hajolgatás nem szabad neked pihenned kell és semmi megerőltető munka.Tudom a kertnek szépnek kell lennie de inkább kérj segítséget te lány .

Lanyus: nem tudok mit írni de remélem hamarosan magadra találsz és jössz közénk.Én is kevesebbet járok mert nem akarok nagyon foglalkozni a témával most annyira de megértelek.Kitartás.

Nita sajnálom hogy pszicho kell de szerintem nem kellett volna egyből dokihoz küldeni hanem kicsit oldani kellett volna a fiadat és tuti válaszolt volna.Én fiam sem hajlandó az oviban a tesztet ami az iskola alkalmassághoz csinálnak már most elkezdik hogy hogy fejlődik két éve múlva.Mondtam ez tök jó mert most 0-ás értékelés lesz jövőre meg majd milyen sokat fejlődik pedig tudja a válaszokat a kis szaros csak megmakacsolja magát.meg az a baj hogy nem a saját óvónéni csinálja és egy kicsit szerintem ez is feszélyezi őt.

Ági üdv körünkben :):) nem fogod megbánni hogy csatlakozol hozzánk és halkan gratula :):)
Bogika: kis pszichológusunk :) hajrá ugorj be Nitáékhoz hátha sikerül szóra bírnod a kicsi fiát :):) de szerintem csak megmakacsolta magát amiért teljesítenie kellett .mert nálunk ez volt tutira:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Mia gyönyörűek a gyerekek!!!!!!
Mia csodaszép!!!!!:))))))

Bogi azért kell vinni Mátét mert semmire nem válaszol konkrétan lefagy a gyerek ha valaki kérdezi..és iskolábaez nemmehet..lehet leleki problémája van amit nem tud vagy nem akar elmondani.....

Jeanner a státusz egy állapot felmérés....te is fogod vinni a kis manódat:))))

Ágica üdv a csapatba:))))))

Virág ez nem csaka rendelőben volt...az oviba volt ilyen felmérés aho sziontén hasonlóakat kérdeztek mint a védőnő és ott is meg se nyikkant.....

Bogi nekem is kiabálj!!!!!!!!:))))))))))

Nika én nem akarom vinni hanem az apja és a védőnő...ártani csak nem árt neki.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cso NikaBebi!!! :D :D tuti makacs volt a fiad! :):) Marcsakazertse, tudod!!:):) Tipikus, Tole kitelik!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hihihihi

Nita, remelem nem lesz gond. Ha igy van ahogy irod, hogy lefagy akkor marha nagy zavarban van, azt sem tudja hirtelen fiu e vagy lany es akkor ez lelki ok. Vagy nem lefagy csak valami miatt nem mer valaszolni, felelme van. Nem baj az ha pszichohoz kell vinni, sok mindent feltar majd legalabb. Bnom lanyat is vinni kellett es ugy megnyilt a gyerek (egy ido utan, nem azonnal am:)), hogy a pszicho doki hanyatt esett es megallapitotta, hogy a gyerek olyan felnott lesz ahol kozepponti szerepben kell legyen majd de nem ugy, hogy O legyen a foszereplo, hanem hatterbol, iranyito, aki szerepeket osztogat. Tipikus fonok, iranyito tipus lesz. Elmondta a szuloknek, hogy mire figyeljenek mert a gyerek nem hetkoznapi de nem beteg, nincs baja, csak....ilyen. Es O is elegge meg se nyikkanos ha idegen kerdez tole. Szoval...hajra!!
Vendég
 


Jo reggelit, szep napost!!

Hol van mindenki??? Olyanok vagyunk, mint egy sivatag! Sehol senki, sehol semmi!! Eledjunk csajok, eledjunk!! Gyertek!!!!!!
Vendég
 


Neked is szépséges reggelt Bogárka!

Én néha be-bekukkantok, de általában senki nem jár erre...

Hogy a tegnapi kérdésedre válaszoljak, a pakolás, amit vettem tartalmaz, agyagot, avokádót és zabkását. Tök jó lett tőle a bőröm. Azzal ugyanis, hogy a múlt héten meglátogatott piri anyó, a hormonjaim is elkezdtek tombolni és kijött egy csomó patti az arcomon. :twisted: Tudom, hogy le fog tisztulni, de talán ez az agyagos cucc segít egy kicist kordában tartani. Akkor volt ilyen a bőröm amikor abbahagytam a fogigátlót és beindultak a hormonjaim. (Na ez most ugyanolyan, elvégre több mint egy éve mensiztem utoljára.)

Ami pedig a tegnapi eszmefuttatásodat illeti, "megnéztem" magunkat kívülről. B@sszus eddig fel sem tűnt, hogy mennyire hasonlít az életem a nagymamáméhoz. Ahhoz a nagyiéhoz, akire külsőleg rettenetesen hasonlítok... Neki is két fia született és szinte pontosan annyi idős volt amikor jöttek a gyerekei, mint én. :shock: Ő nagyon vallásos volt és ha megnézzük, az én életemben is jelen van a vallás, hisz, 16 éves koromtól egészen 30 éves koromig énekeltem egyházi kórusban és a suli, ahol tanítok is egyházi. :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Húúúúúú Lányok, elkezdték rakni a munkások a térkövet. Annyira jóóóól néz ki!!!!!!!!!! Majd ha kész lesz dobok fényképet.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, cupi lehet ez az avokados, agyagos pakolas. Biztosan jot tett a borodnek. Pattanasok ellen nagyon jo, ha heti 2x borradirozol. A hormonos pattik ellen sajnos nincs gyogymod, az jon ha kerjuk ha nem. Viszont ha gondolod akkor lehet kapni gyogynoveny boltban cseppeket, a neve Venus csepp. Cickafark, palast es pasztortaska gyogynovenyek az osszetevoi. (asszem van Venus cseppek is de az mas, dragabb is es sokkal tobb gyogynoveny van benne) DE ne ijedj meg ez nem olyan csepp, hogy teherbeesest segiti, arra is jo nyilvan mert van benne cicka es palast de a + pasztortaska miatt szinte minden noi bajra jo. Ez a 3 boveny igy egyutt igen utos a noire nemiszervekre. Nem lesz pco-s az ember, szabalyozza a ciklust, nem alakul ki ettol ciszta sem petefeszekben, sem mehben se sehol es mas egyeg nogyogyaszati betegsegek ellen ved. Szabalyozza a hormonhazartast. Nezd, en ajanlom mert kipbrobaltam. Olyan cellal, hogy essek teherbe:):) de ez nem jott ossze viszont ez a pattanas problemam megszunt. "Borsonyi" nagysagu pattik jottek ki rajtam es mitteszerek is es megszunt. A kozmetikusom meglatogattam mielott hasznalni kezdtem, kitisztitotta az arcom es mar aznap elkezdtem inni. Par honapig fogyasztottam majd amikor a kovetkezo alkalommal hazautaztam ismet elment kozmihoz es megkerdezte, ohgy mit hasznalok, mi valtozott mert gyonyoru a borom. Mondtam Neki ezt a cseppet es azt mondta, jol teszem mert csodaszep az arcom. 17 eves korom ota jarok hozza, szoval ismer mar eleg jol, tudja mira hajlamos a borom. Nem olcso 2000 korul van az ara es szoptatas alatt sem ajanlott de gondoltam megirom hatha raszanod magad mire Gergo elhagyja a cicit. Artani nem art ez a csepp. Sot baratnom meheben mioma volt, elkezdte ezt inni es raallt az egeszsegesebb taplalkozasra, nem ivott kavet, tobb zoldseget evett, stb. es a mioma 9cm-rol 3cmre csokkent majd felszivodott. A dokija nem hitte, ohgy a csepp hasznalt, pedig talan de, megis.
Amit nagyidrol irtal, igen, elhiszem. Minden csaladban van hasonlo eset, minden ember elete "ismetlodik" csaladon belul valamilyen szinten es sok egybeeses, osszefugges van csak az emberek nem figyelnek erre, pedig de!:):) Ha ferjed megnezed is talalsz hasonlosagot valakivel, valamiben. :wink: :wink: Az eletek, sorsok csaladon belul, a nagy csaladon belul ismetlodek. Jo, nem tokeletes masolat nyilvan marcsak azert sem mert mas korban eljuk meg de....igen elgondolkodtatoo!!:)
Vendég
 


A pasztortaska egyebkent gyulladascsokkento, valoszinu innen az, ohgy elkerulnek a noi gondok, hiszen minden betegseget valamilyen gyulladas okoz, immunrendszser legyengulese. Ez pedig gyull. csokkento igy gondolom nem alakul ki mioma, ciszta, polip, egyebek.
Vendég
 


A terkore kivancsi vagyok!!!! Biztosan szuperszepsegesengyonyoru lesz. :D :D :D :D :D
Vendég
 


Csak gyorsan, pár mondatot írok, aztán rohanunk a tanácsadásra meg oviba. Most értem haza, gyümölcsöt vettem, meg egy két apróságot (terítő, lapát), szinte mindent lehet kapni itt a faluban is. Aztán hazafelé menet mondták egyik ismerősőm, hogy van az olcsó cipő vásár, 1300 darabja. Vettem egy átementi-t, meg egy nyári papucsot.

Mia
Nagyon helyesek a gyerkőcök, a 3. kép a legjobb. Testvérféltékenység van?

Jeanner
Vigyázz magadra/magatokra, azért nem tűnj el nagyon.

Ági
Szia! Akkor megkaptad az emailem. Mesélj…mizus veled? Hogy vagy?

Csillagvirág
Kölcsönadhatnád egy fél napra a párod 8) , az enyén soha nem főz, sőt mindig a mosogató mellé rakja a tányért…pedig mondom nekil, hogy onnan már csak pár centi, és belerakhatná a mosogatóba.
Biztos olyan ügyes lesz majd Gergő, mint te voltál.
Milyen hajpakolást használsz? Mert már ugyan nem száraz annyira a hajam, de azért még kellenne, úgyhogy hétvégén veszek.
Arcpakolás is érdekelne, velem is játszadoznak a hormonok, most épp szünet, de a szülés után 5-6 hétig nagyon kijöttek a pattik.

Bogárka
Jó utazást!
Nem haragszom, hogy olyan "tini-s" vagyok. Zalánnal kb a 9.-10. hétben lehettem, mikor a turiban egy nő mutat nekem szép rövid csilli-villi felsőt, és hozzátette, hogy ez nekem jól állna, mert a tinik ezt szeretik hordani. Azért nem bírtam kihagyni, hogy ne mondjam...30 éves vagyok, és épp a második babát várom. Az állát valahol a földön kereshette... :lol: Szóval megszoktam, egyszerűen ilyen az arcvonásom. A bőrőm meg állítólag 30-35 évesen lesz szép, anyukámnak is így volt.
Zalán tényleg jobban hasonlít rám, több van belőlem. Regi inkább apja, még a vércsoportja is 0-ás mint apjáé. Az enyém meg A+, meg Zaláné is A+. Meg lehet furcsán hangzik, de belsőleg is inkább rám, pl. Zalán ugyanolyan nyugodt baba, mint én voltam. Mindig dicsérik, bárhol vagyunk, tényleg nem lehet rá panaszom. Átalussza az éjszakákat, jó azért szopizni fel kel, de azt leszámítva. Délelőtt szinte végig alszik, babakocsiban mindig alszik, délután is szunyál azért, ha elfekszek vele, akár másfél órát is. Este 18 és 20 óra között nyügös, akkor sem sír végig, de azért nyöszörög néha.

Nita
Jól teszed hogy pszihológushoz viszed a gyerkőcöt, szerintem ez már a XXI. Században nem ciki. Mindenkinek jót tesz néha, ha kibeszélheti magát, ráadásul lehet az pszicho dokik értenek ehhez.
Vendég
 


Ezt nézzétek.....

http://www.youtube.com/watch?v=jVd4hJtx8Qk&NR=1

Nagyon jó! Aki látta az első részt, biztos várja a folytatást, de szerintem ez még jobb lesz.
Vendég
 


NITAAAA, integetek Neked is!!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Rita, nekem az elso egyaltalan nem tetszett. Valahogy nem az en humorom es nem tartottam igenyesnek sem. Ez a masodik szamomra :wink: :D mar egy fokkal jobb de azert megnezem ezt is. :D :D :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


sziaSZTok!
itt vagyok, sőt reggel írtam is, de nem találtam most itt meg. :twisted: Mondjuk bevallom, hogy panaszkodtam és lehet, hogy a sors akarta, hogy ne lássátok.
De dicsekedtem is! Tegnap SZUPER napunk volt. Nulla sírással. Még az esti altatás is simán ment. Pár perc volt az egész. Ez most nagyon feltöltött és eddig a mai nap is ilyen.

nita: ne ellenkezz a pszichológus miatt. Inkább most, mint gondok legyenek a suliban és azt egy gyerek hamar megérzi, ha nem tud annyit teljesíteni, mint a többiek és ezért legyen kudarca. Most még játékosan sok-sok mindent meg lehet oldani úgy, hogy észre sem fogja venni Máté. Azt pedig imádják, ha idegenek foglalkoznak Velük.

mia: gyönyörűséges baba Lili! És Tomival is édesek!!! Hogy telnek a napjaitok? Még mindig jó kislány?

ági: üdv köztünk! halkan gratulálok! Mutass már Magadról egy képet, hogy el tudjunk képzelni.

bogi: én is integetek Neked és várlak szívesen, ha erre jársz véletlen. Egyedül jössz haza?

csillag: Én is azt gondolom, hogy Gergőci hamar mindent egyszerre fog majd csinálni. Hogy telnek a napjaitok, hogy nem mentek tornára? Bencus szobatisztasága? Éjjel és nappal is sikerülnek már a dolgok?
Gergőci éjszaka?
térkőre nagyon kivi vagyok.

dike: drukk a vv-hez.

mona?majga?beze?cham?

rita: Jót nevettem a turis tini sztorin. Nekem kb fél éve nem akartak cigit adni az egyik helyi!!!boltban. Mondjuk nagyon ritkán járok oda. De akkor is. 26 vagyok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita, nem vettem márkás drága arcpakolást. Én úgy tapasztaltam eddig, hogy nem mindig a legdrágább a legjobb. A Rossmannban találtam és azért vettem meg, mert előtte olvastam valahol, hogy sz agyagos pakolás jót tesz a pattis bőrnek. Csodát nem várok tőle, de 3-4 naponta tervezem használni és majd meglátjuk.
A hajamra nekem a Garnier Fructis festett hajra való pakolása jött be, de ha jól emlékszem ebből van olyan is, ami kimondottan száraz hajra való. Élénk zöld színű tégelyben kapható.

Kati, remélem Mindenkinek igaza lesz aki azt mondja, hogy Gergő hirtelen kezd majd csinálni mindent. Végül is a gyógytornászunk azt mondta, hogy a gerincének már csak a legfelső része hajlik el, illetve a vállat kell még lazítani. Gondolom addig hiába is várnék Gergőtől bármit is amíg ezek nincsenek teljesen rendben.
Bence szobatisztasága tökéletes, mind éjjelre mind nappalra. Tavaly augusztusban sikerült a kis dolgot egyik napról a másikra a biliben intézni, ekkor éjszakára meg a kakiláshoz kellett még a pelus. Gergő születése miatt nem erőltettem a dolgot. Aztán karácsony után sikerült végleg elhagyni a pelenkát. Azóta egy pisis balesetünk volt napközben amikor annyira játszott, hogy már csak akkor szólt hogy pisilni kell amikor már csurgott neki.

Bogi, köszike az infot a cseppekről, remélem még sokára lesz mire használhatom. Még jó lenne sokáig szoptatni.

Megyek, mert Gergő berottyantott. Ma ez már a 3. kakija. Meg is fogom kérdezni holnap a gyerekorvost, hogy ez normális-e hogy ilyen sok széklete van.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: Tudom, hogy Bogi kisebb, mint Gergő, de neki minden szopi (evés) alatt van kakija. Így hacsak nem nagyon pisis, nem is cserélek kaja előtt pelust, mert közben tutira kell és így volt, hogy egy pelus 5 nap alatt elfogyott, azt pedig ki bírja??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Az elején Gergő is ilyen volt, most már "csak" kb 5x kakil egy nap. Szerencsére éjszaka nem, így akkor csak gyors szopi van.
Nekünk váltanunk kellet pelus méretet, már 4-est kell használnunk. :shock: Gergőci 7 kg felett van és a 3-as Pempörz már nem volt jó a husikás popójára... :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


A hetünk vegyesen alakul. Az jó, hogy most nem kell a kórházba mennünk tornára, így tudtam ma pl palacsintát sütni. Ami rossz, az a térkövezés miatt van. Nem tudunk kimenni a gyerekekkel levegőre. Megbuggyanok már itt bent a házban. A kisteherautók meg az idehordott anyagok miatt nem tudok kiállni kocsival. Itt csak egy nyomsáv van előttünk a hegyoldalban, így nem tudok sehová félreállni. Tegnap csak azért tudtam ellógni, mert a fuvaros lemondta a fuvart az utolsó pillanatban :twisted: így nem hozta ide a köveket, a munkások meg hamar hazamentek. A kertbe se tudok kimenni, mert én Gergővel még csak-csak ellennék a teraszon, de Bence rohangálni szeretne, amit most nem lehet, mert mindenhol anyagok, talicskák, szerszámok vannak....

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


úúúú! szegények! Nálunk őrült szél fúj, de Bogit jól beöltöztettem délelőtt és letakartam a babakocsiban a mély részt és 25 percet sétáltunk, mert már én is bezizzenek a négy fal között. Ha nem lenne az anyósom, szerintem már régen megőrültem volna. Gondolom a zaj sem kicsi.
7kilós Gergő. :shock: :shock: :shock: Nem semmi. Ügyesek vagytok!Most nézem, hogy holnap már 5 hónapos lesz.
Alma megy még?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, hudde nagyfiu Gergoci!!!! Asztaaaaa!!! 7 kg????? Nem semmi! Nolnek a gyerekek, mint a gomba!!!!
Gratula, ohgy Bence ilyen gyorsan szobatiszta lett! Ahhoz kepest, hogy augusztusban vagy mikor meg "hadakoztal", ugyesen attert a felnott eletre!!:)
Egyebkent Bencust meddig szopiztattad? Gergot meddig szeretned?
A terkovezes miatti eszmegall-hajfelall helyzetet sajnalom! DE legalabb szepek lesztek!! Ez is valami!! :wink: :D Mikor lesznek kesz ugy sacc/kb, hany nap??

Kati, most urammal megyek de csak 5 napra, igy nem moccanok nagyon semerre.:( Nem igy terveztem de az elet kozbe szolt.
Nalatok mizus szopi ugyben? Szepen cicizik mar Bogi?? Gondolom nem egyszeru hiszen sokaig nehezen evett cicibol igy kicsit "remult" lehet.
Vendég
 


bogi: Nem nagyon cicizik Bogi. Csak az elejét eszi ki, ami olyan 30-40 gramm és könnyen jön. A többit pótolom lefejt tejjel. Szerencsére rengeteg a tejem. Van tejtesónk is, egy 5 nappal idősebb Petra baba.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kis lustika:):) :D :lol: Amikor nagyobb lesz, hatha mar nem csak az elejen eszik, hanem a munkas reszet is bevallalja. Es, hogy, egyszeruen elloki a cicit, nem keri, igy jelzi, hogy belustult tovabb enni vagy nyoszog is? Es uvegbol mennyit eszik meg hozza? Mekkora az adagja Boginak? :D
Vendég
 


Igen, egyértelműen jelzi a dolgot. A nyelvével kipiszkálja a cicit és tombol. De a nagybetűs tombolást lásd magad előtt. Kézzel lábbal kapállózik, mintha verekedne, de gondolom nem tudatos, csak mozog össze-vissza. Olyan 100ml körül eszik hozzá. Így az adagja olyan 100-140-ig van. Persze minden evés előtt bepróbálom neki a cicit, hátha jobb hangulatában kapom el. Tegnap reggel például 75-öt evett ciciből, de ma délben le sem mértem, mert már meglátta és jött a tombolás.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, húúúúúú ez így marha nehéz lehet Bogival... Akkor én befogom a számat és megsimizem Gergőt, hogy Ő képes megküzdeni a napi betevőért. :lol:
Mindig a szopik után szoktál fejni a tejtesónak? Csak azért kérdezem, mert a novemberi topikban volt egy csaj aki úgy járt, hogy rengeteg teje volt, ő is adott tejtesónak, de a saját lánykája lusta volt, alig szopizott és neki is pótolnia kellett, mert nem hízott a babája. Nála az volt a gond, hogy alig jutott a zsírosabb hátsó tejhez a kislánya.
Egyébként 3 hónapig tudta csinálni az állandó fejést, utána "kimerültek" a cicijei és 4 hónapos koruk óta hozzátáplál, mert alig van teje.
Gergő ügyesen eszegeti az almát. Lustaságból nem adtam neki minden nap... de tegnap már olyan ügyesen forgatta a kis nyelvével a szájában! Már nem lökte ki a falatokat, hanem szépen lenyelte! Holnap íratok is fel a gyerekdokinkkal HA pépet, meg Sinlacot, ezekkel lehet bővíteni a kaja repertoárt.

Bogi, a héten kész lesz a térkövezés. A kocsibeállónkat csak májusban tudják megcsinálni, addig be vannak táblázva.
Bencust 13 hónapig szoptattam, tudtam volna tovább is, de Ő úgy döntött, hogy nem kér többet. Nehéz pillanat ez az elszakadás... tudom, hogy ez az élet rendje, de azért rossz volt megélni...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, nem egyszeru Neked sem. Csak megbaratkozik ujra Bogi a cicivel ha egyre jobban szopizik. Az elejen kuzdott, cuppogott, mint irtad multkor, biztosan belefaradt de most szepen, ugyesen szopik, nem cuppog mar, akkor szepen lassan csak visszaall cicire es nem tombol ha meglatja. Drukkolok!! Ugyesedik majd O!!

Viragom, az jutott eszembe amikor irtad, a nehez elszakadast, hogy ez a szopizas az elet EGYIK koldokzsinorja. Az igazi, amikor szuletnek es levagjak Oket, ugye.:):) A masik, mikor mar majd csajoznak es kisse levalnak anyurol, szulokrol, aztan a kovetkezo, mikor elkoltozik otthonrol, aztan a kovetkezo koldokzsinor resz amikor megnosulnek. Ez a "vegleges" elszakadas vagy valami ilyesmi. ..folyamat, folyamatot kovet. Na, nem eszmefuttatok itten tovabb. :lol: :lol: :oops: :oops:
Vendég
 


Csajok, otthon milyen az ido!! Nem tudom mit vigyek, tettem be rovid ujjut is, hosszut is, kardigant is, de ez eszmeletlen mennyire car ilyenkor utazni ez olyan semmilyen ido. Se nem tavasz, se nem tel, brrrrr, kell egy csomo ruha mert nem lehet tudni mikor hulyul meg az ido. :cry: :cry: :? :? :x :x
Vendég
 


Sziasztok!

Olvaslak Benneteket, csak nem igazán tudok mit írni! Velünk nem történik mostanában semmi különleges!
Larácskám nagyon sokat mocorog, csak úgy hullámzik a hasam!

Bogi örülök, hogy jelentkeztél, és hogy jöttök haza! Hát nálunk elég változó az idő, egyik pillanatban süt a nap, aztán meg nagyon fúj a szél, esik az eső!

Mia nagyon szépek a gyerekeid!

Kati most már tudom milyen érzés, amikor a pocakodra tettek megjegyzéseket, nekem is jönnek azzal, hogy nem is látszik, hogy Babát várok, amikor meg mondom, hogy már 26 hetesek vagyunk csak úgy kerekedik a szemük, mert azt hiszik csak dagi vagyok :) Nah de nem foglalkozok velük!

Virág biztos nagyon szép lesz az udvarotok!

Hoztam nektek képet a szobánkról, ugyan még a kiságy helye nem biztos, majd ha meglesz már a pelenkázó szekrény, akkor dől el, hogy hol is lesz. Vettem micimackó és füles figurát, virágokat a falra, de azok is csak akkor kerülnek majd fel!

Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Ági! üdv itt, halk gratula!!!!!

Csillag! biztos szép lesz a térkő!

Bogi! most per pill esik az eső!

Mona! rajtam se látják h terhes vagyok:) nagyon szép lett!

Képzeljétek már minden nap van előtejem, de csak a bal mellembe.

KépKép
dike
 
 


Dike hát ez vicces, pedig olyan szép pocakod van! Kinek írsz majd a nagy napon, ha Árminka megszületik???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogi, holnap még car idő lesz, kb 10 fok, de utána melegedni fog egy kicsit. Állítólag nappal 17-18 fok körül lesz a hómérséklet, éjszakánként viszont még csak 5 fok van, úgyhogy ha lemegy a nap, hideg van. Itt nálunk most baromira fúj a szél.

Mona, nagyon szép a szoba színe és a kiságy is szupi!!!!!!!!!!!
Az emberek beszólásait el kell engedni a füled mellett, a has méretéből nem lehet következtetni a Baba méreteire... nekem kicsi hasból is ki tudott bújni egy majdnem 4 kg-os bébike (Bence).

Dike, ezen én is csodálkozom, hogy nem látják rajtad, hogy várandós vagy. :shock: Pedig olyan szépen kerekedik a pocid!!!!!!!!44

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, koszi!!!:):) Akkor viszek meleg ruhat!!:):) Amugy is fagyos vagyok!:):) Ma mit csinaltatok??

Mona, nem kell az emberekkel torodni, imadnak ragcsalodni a masikon ahelyett, hogy magukkal torodnenek. Le merem fogadni, hogy aki "megszol" az eppen jobban tenne, ha nem rajtad, hanem sajat magan legeltetne a szemeit, biztos vagyok benne, hogy lenne ott mit sepregetni!! Oszt, nyazsgem!! Erted!! :wink:
Vendég
 


csillag: mikor, hogy fejek. De mivel egyszerre minimum 150 ml lejön, így az összekeveredik a zsíros tejcsimmel. (egyébként a sógornőm, aki élelmiszermérnök bevizsgálta a tejcsimet, aminek az eredmény az, hogy zsíros) Így kap Bogi vegyesen. Igaz, ő szinte csak a cukrosat szopizza ki. Amíg nem tápláltam hozzá, addig ő sem hízott. Most egy hete, mióta pótolok, azóta már 200g-ot hízott.
Ha Zsolti itthon van, akkor ő etet üvegből, én addig fejek.
Kaptam a tejtesónktól elektromos aventet. Egy áldás.

bogi: sajnos Bogi még cuppog. Nem szopik "szépen". Ez is lehet a baj. Még kisszoknya nem kell, de azon kívül mindent hozhatsz, mert elég car az idő. Nálunk hideg is van. Elővettem Boginak ma a vékony overállt.

mona: szép nagyon a szoba. Olyan melegek a színek Benne.

dike, mona: engedjétek el ezeket a megjegyzéseket. Nekem miután megszültem is megkaptam, hogy "Elég nagy baba lett", meg, hogy "Egészséges lett, nem túl picike". Közben teljesen átlagos 3200és 52cm-el született.
Sőt! Egy hete a piacon megkérdezték, amikor látták nálam hordozóban Bogit, hogy hoztam ki gyereket otthonból? (nálunk nagyon "divatos" szakma a nevelőszülőség), mert nem látták, hogy terhes vagyok. Persze, mert össze tudtam cippzározni a télikabátomat. :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jelentem: BOGI HISZTI NÉLKÜL, JÓLLAKVA ALSZIK!!!!!!!!! Ez is egy szuper nap volt! Délután olyan jót játszottunk. Akkorákat mosolyog már. Egyre többet hangosan.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati látod-látod, JÓ ANYA VAGY TE!!!!!! Kis ügyeske!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati!Hajra!
Vendég
 


Nyari papucsot vigyek?? Itt mult heten olyan meleg volt, hogy huha! 23-26 fok is volt. Eddig csak zart cipot tettem be, tavaszit.
Vendég
 


Bogi szerintem arra nem lesz szükséged, sajnos!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati, mondtam én, hogy szépen rájössz Bogi "nyitjára". Nagyon ügyesen csinálod a dolgokat! Gratula a 200 g-os hízáshoz!

Ma mégis ki tudtam menni egy kicsit a fiúkkal a kertbe, jól is esett volna, ha Bence nem hisztizi szét az agyát... elesett a biciklijével, mert kiesett a pótkerék csavarja és leesett az egyik pótkerék, ami miatt bezúgott a fenyőfák közé... (még nem tud két keréken tekerni, idén nyáron lesz feladatom megtanítani.) Na ezen annyira kiakadt, hogy nem bírta abbahagyni a hisztit.
Ma különben is ilyen napja volt, minden szál hajam égnek állt, annyiszor törött el nála a mécses és annyiszor borult ki valamin. Biztos ez a h@lye szeles idő is közrejátszott a dologban.
Na, de nem panaszkodom, holnap nyugisabb napom lesz, mert a Férjem elviszi magával Bencét délután dolgozni (fellépése lesz a tanítványainak és arra készülnek). Bencus nagyon élvezi a "tanítást" Apával. :D :D :D Én meg viszem Gergőt az 5 hós vizsgálatra + beadatom neki az agyhártyagyulladás elleni oltás első szuriját.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogi: ha legalább júniusig tervezed a maradást, akkor hozhatsz! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: