Új privát üzeneted érkezett!

LAPTETUUUUUUUUUUUU :twisted:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Apa hazaért, de alszik. Ez ám a hosszú házasság titka. Kevés a konfliktushelyzet. Nem is beszélünk! Na nem baj. Legalább itthon van. Holnap megint megy, aztán én megyek, majtd megint ő. Nem találkozunk semmit a héten.

Kata
Az jó, hogy minden rendben van! Mikor mérnek megint? Már ilyeneket nem néznek újra, mint a baba szívverése, miután abbahagytad a gyógyszert?
Remélem még egy ideig nem írsz, hogy megvan a picur. Még tartsatok ki pár hetet. szorítunk értetek
Az izomláz, az mitől van?
A gyerekszoba tényleg jó zsúfi, de a lényeg az, hogy minden befért. A te ágyad úgysem marad benn végig.
Az ismidnek meg innen is szorítunk!

Bridget
Nagyon édi az új avatarod! :)
Köszönöm az ölelést! :) Ez pedig megy neked:
Kép
Mi nem ünnepelünk semmit!? Mért?
Patinak nagy gratula!!!! Emberkéd, meg tényleg lehet, hogy ebből a sztoriból okulva belevág a lombikba. Remélem. Most kinn jól át tudja gondolni ezt a lehetőséget, és mire hazajön meg tudjátok beszélni.
Azt hittem, hogy ruhákat szaggatva estek majd egymásnak. :) :) :) Bár, hogy elmaradt, a több órás repülés után megbocsájtható. :) :)
De irigy vagyok. Amerika, mustang, szálloda.... De jó lehetett!!! :) :)
A párod sem tudta, hogy névnapod van? Japánban nincs ilyen?
A fotókat várjuk!
Gratu a laptetűhöz!!! :)
Vendég
 


Bridget: Laptetőket gyüjtsd mert jól fog az jönni nemsokára:)

Kati: Szép a gyerekszobában a tapéta illetve a bordür csik:) Az , hoyg zsufia szoba most átmeneti állapot. És sok jó ember kis helyen is elfér.
Tök jó, hogy egyben vagy még:)
Minden nap ajándék .


Na vissza olvasok mert csak gyorsan treagáltam.
tegnap nem tudtam sürün jönni még elültettem a kertben a virághagymákat meg a faleveleket szedtem össze. És vasaltam. :(

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Bridget: na mostolvastam csak el a beszámolót. Biztos fantasztus lehetett mert a leirásból egyértelműen az volt.
Végül milyen ruhát vettél?
A mustang biztos hangulatos volt :) A reptéren miket kérdezgettek?

Kép
csucsu05
 
 


HALIHOOOOOO 8) :lol:
Sulibol hazaertem.... :? elfaradtam...agyilag :x

Pendi
Egymasnak eses jah nem volt...de szerintem az,hogy vizszintbe kerultunk 12oras ulo alvas utan(legalabbis en :? ) az felert egy orgazmussal :lol: :lol: :lol: Otthon mi sem unnepeljuk a Halloween-t de itt szokas :? Ha jol tom csak nalunk meg nem is tom melyik orszagokban van neznap :roll: Az exem se tudta soha....sot a locsolkodast sem ismerik :evil: Ha mondom sem ertik mi az :twisted: Ugy szoktam elmagyarazni,hogy olyan,mint a szulinap csak kissebb :roll: A locsolkodasra meg exem egyszer aszonta kakaoval is meglehet locsolni? :idea: :twisted: Ennyit errol :? Nekem mar az is eleg ha az inszembe belemegy apjuk :wink:

Csucsu
Gyujtom-gyujtom :lol: A ruhat majd megmutizom vegulis nem nagy kunszt de ott megfelelt sot kimagaslo volt 8) :wink: A mustang meg nem teccett mert olyan fius... :? Meg alig lattam ki belole :? Pedig nem vgyok alacsony :roll: :oops: Kerdeztek mikr megyek vissza?Hova jottem?Minek?Voltam-e mar?Miota van a vizumom?Hasznaltam-e mar?Szarakodott a gepen...meg kikellett tolteni 2nyomtatvanyt is azt sasolta :? Ujjlenyomat vetel meg szemretina vizsgalat :roll: Ilyenek :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2008.10.21 12:00-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Lehet letölteni a www.irfanwiev.com -ról egy programot, azzal lehet kicsinyiteni. A szobáról a képeket apa küldte, hogy lássam, hogyan sikerül benyomorítani a kiságyat a szobába. Nekem is kell egy ágy, mert ott alszok én is és ott szoptatok. A franciaágy egyenlőre az apáé.....Remélem a baba jó alvó lesz, és előbb utóbb elllesznek egyedül. De majd meglátjuk.

Pendi!
Innentől hetente nézik a szívhangot. Remélem a gyógyszer abbahagyása után normalizálódik neki is. Az izomláz attól van, hogy mivel három hónapja fekszem, az izmaim egy kicsit leépültek, egy pici mozgástól is bedurrannak. Ma már egy kicsit sétáltam, amikor úgy érzem nem kemény a hasam akkor felkelek. Remélem holnaptól már elérhető lesz a dokim, ha esetleg szülni kell, bár hétfőig szabin van. De szülni azért be szokott jönni.

Csucsu!
Milyen furcsa lesz, hogy az egyik oldalon a nagyfiam fekszik és simogatja a hajamat (ez még megvan, a cumit már elhagyta három évesen), a másik oldalon meg a kisbaba alszik. Újra jön a szoptatás, éjszakázás, már alig várom. Persze nem lesz könnyű, de majd megbírkózom vele.

Ha megnézitek a vonalzómat, láthatjátok, hogy ma van a nagy nap, a 36. hét betöltése, ez volt a nagy cél. És ráadásul ma 4 éves a fiam!
Vitt az apja az oviba tortát, gondolom most ebéd után megeszik, vagy majd alvás után, nem tudom. Délután meg mennek a Zoli apjáékhoz, ott lesz szülinap tartva neki. Ha meg majd itt lesz, mi is megköszöntjük.
Legot vettünk neki, most már nagyon élvezi.

Sziasztok_!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szia Kata itt vgy meg? Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Faj a hasam egesz nap es utalok tamponert menni a boltba :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kb igy erzem most magam
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Elhiszem. a piri napjain én is igy érzem magam.
Kitartás nemsokára minimum 9. hónapig nem kel tampon:)


Kati: BOLDOG SZÜLINAPOT A FIADNAK!!
És gratula, hogy a 36. htig ki húztad a pocaklakóval. akár már jöhetne is a kicsi és mondhatnád a nagyfiadnak , hogy a kistesót is kapja a szülinapjára:)

Kép
csucsu05
 
 


Kata
Fiadnak: Kép
A 36.hethez meg: Kép

A programot minnya megnezem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Nem amiatt... :roll: :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Még dodozom!
Pendi! Leszel ma?? Lehet késöbb rádcsörgök a képek miatt! :D :roll:
Megyek mert van még dolgom itt bent!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Na apával most beszéltem nemrég és közölte, hogy még csak most indulnak vissza Tétényből! Na marha boldog vagyok gondolhatjátok!
na piri nekem is jönni fog! pedig számitottam rá! Nem lesz itt semmilyen orvosi csoda!! :( :( És én is utálok tampont meg betétet venni a boltban! De hát ez van! Eddig semmi jele nem volt pirikének ma meg egyszerre csak nagyon van!!! No de majd a következő hónapban! :roll: :wink:

Brid! Elolvastam én is a beszámolodat! Hát én is azt hittem, hogy ruhaszakajtos lepedő gyűrés lessssssssszzzzzzzz!! :lol: :lol: De jó volt gondolom én másnap is! Fényképeket kérünk! Pláne engemaz a bizonyos üvegtemplom érdekelne! És milyen volt a mennyasszony ruhája??? Olyan szép mesébe illő, vagy valamilyen egyszerűbb??? Ilyet is mesélj!
Én sem feledtkeztem meg a képekről, de majd csak össze hozom a dolgot Pendivel vagy Zsuzsuval! Mert ők tudnak nekem ebben segiteni, mert nekem még mindig nincs olyan programom a gépemen amivel fel tudnék rakni képet! De igyekszem!!!! :D :D :D

Kati! Szupik a képek! Kisfiadnak meg sok sok boldog szülinapot kívánok! Neked meg szurkolok, hogy meglegyen a 37. hét is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pendi! hogy van a pocid???? Remélem jobban vagy már!!????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok en mentem aludni mert holnap doki reggel :? :roll:
Tegnap ugy leizzadtam 2szer is,hogy atvandoroltam a agy masik oldalaba es a takarot is megkellett forditani :twisted: Erre is rakerdek maj holnap...kivgyok ettol a korai klimaxtol is :evil:

Nem A TANPONVASARLASTOL VGYOK KI HANEM MAGA A TENYTOL,HOGY TAMPONT KELL VENNEM :evil: Mer nem baba ruhat :?: :roll:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Megértem ezt a helyzetet. Az élet tényleg olyan igazságtalan. Aki meg nem akar gyereket annak mindig ösze jön. De nem hiszem, hoyg kitartással nem jön össze. össze kell jönnie és kész!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!!!! Most ébredtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati!
Nagyon boldog születésnapot kívánok kicsi fiadnak!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Na akkor jól kialudtad magad igaz??
Lányom is most kelt fel:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
Hát igen, nagyon rám fért.... este nem is tudom, mikor sikerült alaudnom, de valamikor a Grace klinika után :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Néha kell egy jó nagyot aludni. Jót tesz a szervezetnek.
Na meg a babának is ha éppen beágyazódik:)

Kép
csucsu05
 
 


Na végre meg tudom mutizni nektek az első babarucikat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát épp nem beágyazódik, hanem készülődik pirkó, hogy megjöjjön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már nagyon várom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ő hosszú ujjú.
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ő a párom favoritja
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ez is hosszú :lol:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
Hat ez az....en meg itt idoben 2naponta meg bentartani meg stb. stb. es semmi :roll: De nem is rajuk haragszom felreertes ne essek...csak ilyenkor marha szerencsetlennek erzem magam :cry: Hogy masnak meg ugyis osszejon,hogy siman...nekem meg ennyi erofeszites aran se :cry: :cry: :cry:

Zsu
Kisrucik ngyon arik...kivanom,hogy meg iden a belevalo bebi is elkeszuljon :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi, Bridg!!!!!
Remélem, hamar eltelik nálatok ez az egy hónap és minél hamarabb a bébire tudotok koncentrálni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most jelenleg ngyon kivgyok... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Elhiszem, hoyg kivagy. De hidd el nem szabad feladni. Na de nem is olyan vagy aki könnyen feladja. Szerintem menj a tuttira és apárodat fűzd meg az inszemre.

Kuzsanna: Miért örülsz hogy készülőben van a mensid? Lemaradtam valamiről??

Kép
csucsu05
 
 


Nem vgyok olyan fajta az igaz de most igy minden annyira bant... :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Persze megértem. Van , hoyg az embernek össze jönnek a dolgok és érzékenyebb is.
Na meg az is a baj, hoyg a párod mostanában sokat van távol. Mellette ez is könyebb lenne.
De kitartás és tudod mindig azt mondom: a rossz után a jó jön!!!
Tudom elcsépelt dolog ez de én is ebben probálok meg hinni.
Szeretném ha már mindannyian arról kéne tanakodnunk mit kell még vennünk a babának vagy milegyen a neve.
Na de lassan ennek is eljön az ideje érzem!!!

Kép
csucsu05
 
 


Most beszeltem apacskaval...es bar ugy nez ki talan nov 9-10korul hazajon...de megy is majd vissza mert ez a project elhuzodik majd az ev vegeig meg... :cry: azaz a pemet lekessuk novemberben is :( Uj idopont dec.21 :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Piri nálam nagyon jönni akar, mert érzem is, de valahogy nagyon késlekedik! Holnap van anyumék 32. házassági évfordulojuk! És még nem vettem semmit se! Mert nincs semmi éppkézláb ötletem! Minden háztartási gépük van a vasalótól kezdve a kenyér sütőig és a gyümölcscentrifugán át! Szal nagyon nehéz a dolog! De ma addig haza sem megyek mig meg nem vettem! :twisted: :twisted: :twisted:

Brid! Én is ugy értettem a tampon vásárlást!!!!!!!
Amugy lenne egy fogos kérdésem! Te mondtad, hogy kint amit nálatok lehet venni zöld teát az az igazi és amit itt lehet kapni az gagyi! Szal az lenne a kérdésem, hogy tudnál e esetleg küldeni nekem valami kissebb kiszerelésben?? Én kifizetem a posta költséget is! Csak elöbb az árárra lennék kivi, meg hogy tudnál e nekem küldeni!!?????
Egyébként mi lenne, ha meglepnéd odakint mondjuk pé körül??? Mmit szolna hozzá apácska??? Vagy ehez nem volna kedved?? Tudom ott a suli meg minden, de lehet hogy pont ez tenne nektek jót! :roll: :wink:

Zsuzsu! Édesek ezek a falat kis rucik!!!!
Jó sokáig sikerült csicsikálnod!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Mondjuk hát igen aki ráér???!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Noci itt vgy meg? :roll:

En anyudeknak ajandekba max egy foto fremet tok ajanlani...tod amire a geprol feltoltessz egy csomo fotot pl roluk a hosszu evek alatt...es az ngyon szep kis ajandek...bar sok ido mar nincs ra :? :roll:

Zoldteat barmikor kuldok neked es barmiet!!Nem tom mennyi mert nem naon iszom olyat :oops: :roll: De ha megmondod konkretan mire kell utanakerdezek es megveszem amit ajanlanak es elkuldom :wink: No para nem kell kifizetni...majd masnem ha 1szer nekem kell epp valami majd te kuldessz :wink:

Szal te most babasodasra akarsz inni vgy a curkodra vgy fogyasra? :idea:

A pirid meg nem ugy irja most van a ciklus vege? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az a helyzet az odauttal ha nem jott volna haza akkor kimehettem volna nov.26korul de mivel jon haza es szerintem max 1het de sokat mondok szal 15-en lelep megint ra 10napra nem ulhetek gepre csak a pe miatt :roll: Azert realisan is kell gondolkodnom...a jegy 300ezer ft :roll: A suli meg csak raadas :? :roll: Valamiert nekunk ez a sorsunk...barinom is azt mondta valoszinu nekunk nem most kell jojjon...de ez engem nem vigasztal :roll: Mert en nem abban hiszek,hogy a baba tudja mikor kell jonni...ez baromsag :evil: akkor jon amikor a pete es az ondo talalkoznak...ennyi...na meg a feltetelek,mint hormon stb. minden tuti....szal kapjak be az egiek ma komolyan mondom :roll: :oops: :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: elhiszem, hogy kivagy. És mi a garancia, hoyg utána nem kell tovább utaznia a párodnak. Tudom ő nem tudja azt mondani, hoyg nem megy. De más nem mehet el néha helyette? Neki mindig ugrásra készen kell állnia??
Hát nem irigylemn azért a párodat sem.
Na jó gondolom megfizetik őt de neki sem egyszerű, hogy mindig úton van tőlled messze.

Kép
csucsu05
 
 


Koszi Csucsu ari vgy,hogy biztatsz...de most nem csak a babatemarol van itt szo...itt van ugye apa is a hosszu utazasaval,anyumra is kicsit haragszom es rossz neven vettem valamit,plusz a suli es babatlansag...de legalabb az eselyem tudod ha meglenne...de meg most az sem adatik meg... :roll:

Na mentem suliba :? Jah amugy tegnap voltam dokinal...levettek 5cso vert...faca...nem ereztem valami fenyesen utana magam :x De ngyon orultem mer ha 3ember volt talan elottem azaz max 20percet ha vartam es mar soron is voltam...bementem eloszor is beszelgetes a dokival :arrow: mondtam neki,hogy a menzim nyar ota miota volt a nagy verzesem 3naposra csokkent :( es,hogy ez aggaszt :roll: a masik meg ez az ejszakai izzadas :x

Hetfon ugye megjott...aznap ejszaka 2szer kellett haloinget cserelnem :evil: kedden 3szor :!: :!: :!: marha jo hajnal fel 4utan csere,fel 5kor csere es fel 8kor csere :evil: Persze szerintem tobbszor is cserelnek ha mondjuk nem lennek lusta...mert neha erzem tiszta viz vgyok de egyszeruen az agyam aludni int szal van,hogy fel orat huzom a dolgot...tudatalatt :roll: de mindig azon vgyok hogy nehogy tudogyuszit kapjak a nagy vizem haloingben szal mar alapbol magam melle keszitem a cserecuccot :twisted: Arrol nem is beszelve elkezdek aludni a bal oldalan az agynak...elso izzadas utan viztocsa...megyek a ruha csere utan a jobb oldalra...ott az ujabb izzadas utan megyek kozepre...a paplant is forgatom ossze vissza....tegnap pl ugy leizzadtam meg a hajam is mintha hajat mostam volna....szal ez mar turhetetlen es nem normalis :evil: Ezzel is jol felhuztam magam :evil: Ma csak 1szer csereltem de mar mulik el. :roll:

Szal mondtam neki,hogy ez is van es csak mikor megvan vgy peteereskor...szinte jelez,hogy na majd most jon. :evil: Azt mondta ezek ngyon fontos informaciok es majd most megnezi az FSH-emet es majd meglatjuk. :roll: Azt mondta ha 18-19koruli lenne se hinne,hogy akkora a baj :) De annyi NEM LESZ!!!! :twisted: Aztan megmutatta a bacieredmenyem :arrow: semi baci na jo 2 de az egyik az egy jo baci azt mondja annak ott kell lenni a masik meg semmi...szal sehun semmi...persze a ureoplazmat nem tudtak megnezni ugyhogy azert majd megyek penteken a regihez a szukahoz ugyis megyek Patival a nogyogyihoz mert elkiserem en ajanlottam neki a regi nogyogyim :roll: szal egyszerre azt is letudom :wink:

Szal nincs baci,levette a vert es jovohet szerdan megyek amikor is petit nezunk 8) meg lehet vervetel is lesz nem emlexem :oops: :roll: Szal ngyon faja volt a dokim :wink: De ott ulni es megint bamulni a bebik fotojaval telerakott falat :roll: meg jott ki egy csaj aki tuszorepit kapott epp...a masik a popsijaba szal rossz volt nezni hogy ok mennyivel elobbre jarnak nalam :roll: :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu!
Azért örülök, mert ha jövő hét elején rendesen megjönne pirkó, akkor nov. 15-e környékén lenne pé-m, (normális esetben 13-15. nap környékén van), és akkor 30-a környékén hozom majd a + tesztemet és karácsonyi ajándékként már tudnám mutatni a kicsi uhu-s képét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócika!
Nagyon boldog házassági évfordulót kívánok anyudéknak és puszilom őket :!: :!: :!: :!: :!: :!: Olyan aranyos szüleid vannak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!
Hát elhiszem, hogy már teljesen kész vagy és depis vagy miatta, hogy nincs otthon párod.... én is az lennék :roll: :roll: :roll: :roll:
Nem tudok mást mondani, mint hogy kitartást hozzá, és hamarosan együtt lesztek :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Azért annak nagyon örülök, hogy az új dokid ennyire rendes és figyelmes, és körültekintő :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és Bridg!
Jó az új vonalzód :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget: Tényleg szupi a vonalzós. Hát kiváncsi vagyok én is mitől izzadsz igy le éjjelente.
Anyuddal mi a baj? Mivel bántott meg?
Lehet ő sem volt éppen jó hangulatban meg te sem ez előfordul sajnos.
A legjobb az lenne ha a párod már nem utazna annyit mert ez tényleg igy nehéz dolog.
De kitartás Drága Bridget!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!

Jelentem még egyben vagyunk, és ráadásul tegnap meg ma is elég jól vagyok, nem keményedek annyit mint szoktam. Tegnaptól próbálok sétálgatni a lakásban, de elég hamar elfáradok. De muszáj kicsit erősödni.

Mától csökkentem a gyógyszeradagot, meg itt a hidegfront is, nem tudom hogy hogyan hat majd a kettő együtt. Ráadásul az apa ma szereli az autót, remélem nem szedi annyira szét, hogy ne tudjon jönni ha kell.

Ráadásul a tesóm gyereke nagyon rosszul van, tüszős mandula és a szeme teljesen be van gyulladva, alig bírja kinyitni. Levisszük a lázát, aztán újra felmegy. A gyógyszertől hányt, mert nem tudta lenyelni a mandulája miatt. Már majdnem többször bevittük a kórházba.
Remélem hamar meggyógyul, mert akkor nem hozhatom ide haza a gyereket ha nem gyógyul meg hamar. Akkor nem tudom mi lesz. A körmendi kórházból egyszerre komáromba menni igen húzós lenne.

Bridget! Remélem hamar túljutsz ezen a rossz hangulaton. Szeretnék valami biztatót mondani, de nem nagyon tudok. Ez a nagy munka és a sok utazás most nem jött túl jól.

Kuzsanna! Nagyon szép ruhákat vettél! Tök jó, hogy ilyen jó kedved van mostanában. Ügyes vagy, hogy ennyit tudtál fogyni. És az is jó, hogy jól vagy a gyógyszer mellett is.

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csucsu
Nem ugy bantott meg anyu...egy bizonyos temarol van szo es tegnap mar masodszor hozta fel ugyanazt...amikor eloszor mar nemet mondtam ra :roll: tudod ez a kisujjamat nyujtom erre nekik az egesz karom kell szitu all fent :roll: Nem akarok vilagga kurtolni de majd priviben megirom :roll: Az izzadas lehet korai klimax :? :( Bar a dokim azt mondta ha stresszelsz es szomi leszel amiatt mert megjott es nem sikerult bebabasodni amiatt is lehet..elmeletben de mondtam neki,hogy nekem mar ez van vgy 4eve es bar csak mostansag figyelgetem de nem csak menzikor hanem pe-kor is van...pedig azon nincs mit stresszelni :roll: :?

Zsu
Legalabb valakinek van itt jokedve is :lol: Mostanaban nem meselsz semmit :roll: es olyan kis szukszavu vgy :? meselj ma vgy hozzam a harapofogot :?: :twisted: :lol: A dokimnak en is orulok jol esik,hogy vegre foglalkoznak is velem :) A vonalzit meg kocce en imadom cserelgetni oket :oops: :oops: :lol:

Kata
Tyu remeljuk hamar meggyogyul vgy legalabb addig ti varjatok a szulessel :? :roll: Mert az tenyleg ngyon nem lenne jo ha oda kene visszamennetek :? :roll: A hangulat nem hiszem,hogy egyenlore valtozni fog...jelen pillanat semmi sem erdekel es elvgyok szontyolodva :(

Noci
Anyudeknak:
Kép

Pendi
Merre vgy :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Van itt még valaki???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Én itt vagyok!!!!

Bridg!
Egyenlőre nincs mit mesélnem.... sokat dolgozom, tegnap rengetegen voltak, legalább 500 ember fordult meg nálunk.... szóval estére már teljesen kész voltam.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok! Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat! Igérem át adom anyuéknak!

Brid! A teát köszönöm, meg azt is, hogy ilyen rugalmas vagy! REndben megbeszéltük, de akkor igérd meg ,hogy tölem kéred és nem mástól a vissza dolgot! De mondjuk jobban örülnék, ha kifizethetném! Meg mondjuk biztos nem a tea kerül sokba, hanem a posta ára! Amugy a cukorra szertném inni a teát, mert a bab most, hogy rendbe rakom magam a sok bogyoval igy jönni fog a kis bébike! Tudod! Fő a bizalom!
Húú 5 kémcső vér?? Azt gondoltam, hogy utána nem vagy valami fényesen! Pláne, hogy olyan kis vékonyka vagy! Nekem 7-et vettek! Na az sem volt valami jó! És annak meg különösen örülni kell, hogy baci végül is nincs!!! :D Ezek az izzadások meg elég kényelmetlenek! Annyiszor felkelni meg azért nem is csoda, hogyí lusti vagy hozzá! De a tüdögyuszi még rosszabb lenne!
Szeretnék neked én is biztatot írni, de elég nehéz! Meg lehet, hogy mások elörébb járnak! De TE Most szépen jársz dokihoz alaposan kivizsgál szépen jársz suliba ahol jól megokosodsz! És lehet, hogy apácska most nincs itthon, de mikor hazajön és nem megy el ily sokáig akkor majd jönni fog a TI idötök és ti lesztek a legboldogabb szülök!!! :wink: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Drága Zsuzsum!
Mi jót csináltok ma?? Tegnap taliztunk apácskáddal! Mesélte??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nekem tegnap megjött pirike! És boldog vagyok! egyrészt nem vagyok rosszul lehet ez is a bogyotól van és másrészt kezdödik egy új időszámitás az életemben! Bogyokat szedek és ebben a ciklusban babás leszek! Én tudom és nem érzem!!! Ez fantasztikus! Meg mondtam apácskának, hogy ebben a hónapban 2 naponta puding!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pláne, hogy pé-kor épp fogászaton leszek!!!! :roll: :lol: :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vgyok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?