Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Yeeeeessssss :twisted: :oops: :lol: Bocsesz direkt volt...de mar tegnap ota varok,hogy elvigye valaki :roll: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Itt vagyok a munkahelyemen! Totál bacisan! Azaz köhögök, meg titta takony vagyok! De hál istennek nem olyan gáz szal kibirom!

Brid! Igen csucs szupi, hogy mg van a bibi csak az az én bajom, hogy egy kicsit kétségbe estem! Tudod a micsaládunkban van eléggé sulyos cukorbeteg és valoszinű ezért csináltatta a terheléses cukorvizsgálatot!
Neked olyan jó, hogy megint megismerhetsz egy Új várost országot földrészt! Képeket kérünk ám! És megy ezerrel az energi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
No para! Minden rendben lesz ne aggodj! És szerintem is jobb ha a szállodában várod meg mintsem hogy a reptéren ülj 2 órát! Szóval sexi cucc az ágyban!!!! :shock: :lol: :wink: :P :P :lol: :wink: Nagyon jó utat és kikapcsolodást nektek! Vigyázz magadra!!!! :D :D Várunk vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csucsu! Nekem tetszenek ezek a diszek! Mondjuk, ha lehetne válogatni akkor én a mici mackóból válogatnék! Van olyan is????

Pendi! Szépülj csak szépülj!!!! Amugy a tesodék merre laknak?? Lehet írtad már csak én nem vagyok képpen!! :oops: :oops: :lol:

Amugy azt montda még a dodonéni, hogy reméli, hogy még ebben az évben találkozunk egy plusszos teszt kiséretében! Szoval asszem ez tényleg jó jel!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Meg drága Brid! Nem gáz, hogy elhappoltad a laptetüt! Sőt gratu hozzá még akkor is ha direkt volT! Nekem jó lesz anélkül is a babó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár ebben a hónapban tuti nem, de figyuszoljátok meg a következő hónap az enyém laptetű nélkül!!!!! Ide a rózsdás bököt!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Én is azt érzem, hogy a következő hónapom sikeres lesz. Na akkor itt zebra eső lesz.
Szerintem van micimackós is hisz minden mesefigura van. Na majd megkérdezem:)

Bridget: Neked fodrász sem kell hisz anélkül is szép vagy. :) Nyugalom ne izgulj. Holnap már szeretgetheted a párodat:)
Képeket hozzál tényleg. És akkor nem is jössz majd felénk?? Mikor mentek majd haza ??
Hát nagyon hiányozni fogsz.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Oké kérdezd meg! de most még megmondom neked a franyot, hogy nem merek ilyeneket vásárolni!!! Majdha valoban lesz albérlöm!!!!
És a zebra esőben meg igazad legyen Én tiszta szívemből ugy kívánom!!!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


vgyok csak paaakoloooook :x igen meg mindig :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]M írta:nócikaeg drága Brid! Nem gáz, hogy elhappoltad a laptetüt! Sőt gratu hozzá még akkor is ha direkt volT! Nekem jó lesz anélkül is a babó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár ebben a hónapban tuti nem, de figyuszoljátok meg a következő hónap az enyém laptetű nélkül!!!!! Ide a rózsdás bököt!!!! :lol: :lol: :lol:


Ugy legyen :!: :!: :!: :!: :!: En amugy a lapaljara hajtok 8) A lapteto az nem kell :lol: :lol: de sose jon erte senki :twisted: :lol: :lol: Nekem ugye ez a honap kiesik...a kovetkezo is mivel magas a prolactinom...sok csodat nem varok :roll: de az azutaaaanii :twisted: na az az enyem :lol: :lol: :lol: :wink: Szal a december :wink: Addig csak hobbibool laptetuzok :twisted: En igy tarsasozom veletek :lol: Ki viszi a laptetut tarsas :lol: :lol: :lol: :lol:

Dokid joool hangzik...ezek szerint o nem lat olyan nagy bibit nogyogyaszatilag :!: :idea: Ami ngyon jooo :wink: :D A cukrodra meg figyelj oda eddig is kellett volna ha van a csaladban :twisted: Irgum-burgum...na de mostantol minden sinen lesz :wink:

Tom,hogy szerinted tok jo,hogy ennyit utazom de nekem nem olyan jo...nekem betegsegem az utazas :x komolyan lelkileg ngyon megvisel :roll: :oops: Ez hosszu miert majd elmeselem ha hazajottem :roll: most nem akarom magam stresszelni mar azzal is,hogy beszelek a miertjerol :roll: Szal majd elmeselem na...nekem kin szenvedes egy ilyen ut :roll: :oops: Ha ottvgyok talan mar nyugisabb bar vannak ott is meleg helyzetek...nem tehetek rola en otthon erzem jol magam...vgy itthon 8) (otthon itthon vagod? :lol: )

Koszi az enerdzsit maris jobban vgyok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
Jaj a fodrasz azert kell,hogy szepen kisimitsa mert amugy olyan semmilyen :? Ok-ok ahogy Zsu is mondana szuuu-szaaa-szuuuu-szaaa :lol: Kepeket hozok...meg tartozom egy csomoval :oops: de meg mindig a gepben voltak...azaz ma attetettem cd-re oket 8) Holnap reggel megyek le erte...de meg lekicsinyiteni feltenni... :roll: :oops: ahhh ebbol mar nem lesz holnap semmi :roll: De majd iwiw-re teszek mikor hazajovok :wink: Ott majd megnezhetitek az osszeset 8) Parom laptopja ott lesz bar azt mondta annyi hulyeseget csinalok a gepen,hogy nem engedi hasznalni mert mulkor allitolag elbacodott neki :? :roll: :oops: nem is en voltam :( Ezeken az oldalakon nincs virus :roll: na mind1 azert jovok egy nap 1szer bekukk :wink: bar az idoeltolodas,hogy hogy lesz nem tom :shock: ott visszafele vgyunk toletek :? szal ha en este jvok valszinu mar ti nem is vgytok fent :? Majd megprobalok jonni delelott 8) :lol: A vonalzom mutatja mikor erunk haza 8) Nem lattad.... :? Bar csak holnap megyek ugy van beallitva,hogy mikor 0napon lesz na akkor erek haza :lol: kb :? :shock: :lol:

[quote]H írta:át nagyon hiányozni fogsz.

Ez naon jol esett :oops: :) :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsuuuuuu hun vgy maaaaa :?: :idea: Jelentest kerunk...mindennemu ugyben :!: :!: :!:
Nem am csak ugy stikaban megjelensz itt egy plusszos tetszttel 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika: Nem is szabad előre vásárolni. Nem is akartam mást én se csak kiváncsi vagyok tényleg van e micimackós.
Előre én sem vettem semmit sőt akkor vettem a Szabinanak is mikor már a félidőn túl voltam.
De jobb is mert megállni nem is lehetne hisz a gyerek dolgok aranyosak és ha előre vásárolnánk tele lenne a ház mire a pocakban lenne a baba.

Bridget: Tényleg te már mindig kint fogsz élni?? Az az otthonod már az itteni meg az itthonod?
A párod nem szivesen lakni Magyarországon mi?
Mondjuk néha megértem. Itt ami van néha hát azt mondom csak a hülye lakik már itt.
Már bocs a többiektől de itthon csak meg lehet gebedni és semmire sem jut az ember.

Kép
csucsu05
 
 


Remelem itt maradok mar vegleg 8) Es nem azert mert rossz otthon hanem mert ngyon jo itt :wink: Nem tod erted-e mit akartam ezzel mondani :roll: Parom aaaaahh 1.nem beszel magyarul...es nem is tetszik neki a nyelv(az orosz jobban bejon neki :? )2.Mit dolgozna? :shock: 3.Itt ngyon jo munkaja van es ngyon jol keres 8) 4.O neki ez a hazaja :roll: 5.Ngyon jo a kaja a szerviz barhol...jo elete van...esze agaban sincs valtoztatni...jobbert persze de rosszabbra :? :roll: Szal meg sorolhatnam a mierteket...pl o senkit nem ismerne ott :? En azert mar csak itt vgyok es azert van nagyon sok ismerosom,ismerem a jarast nem vgyok elveszve :wink: De o nalunk aaaahhhh...meg feltenem is :roll: :oops: Tudod jonne haza melobol belekotnek...nem erti mit beszelnek hozza...ahh nem mar az exemet is ngyon feltettem :roll: Mondjuk az exemen ngyon latszott a Japan ver azert :? Es tod abba jobban belekotnek...egy nyesettszemube :? :roll: Na szal nem...nekem is jo igy ahogy van....annyiszor megyek haza ahanyszor akarok :roll: csakhat hosszu az ut...mondtam en anyunak jojjon ki neha de egyenlore nem jon :? :roll: (1szer volt :wink: )Azt mondta majd ha jon a baba akkor kijon 1-2-3honapra :lol: pedig az uj lenne jo egyszer en megyek 1szer o jon :wink:

Amikor itt vgyok azt mondom megyek haza...amikor ott akkor is :lol: :lol: iihon mindig az ahol epp vgyok :lol: (2lakinak mondhatnank :wink: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziaaaaa.....ennyi??? :roll: kicsit bovebben 8)

Na meek tentezni 5orat ha alszom akkor jo uhh...nem tom,hogy fogok elaludni mar hajnal 4 :shock: Most nyomtam be egy kis teliszalamis szenyot 8) :lol: Termeszetesen hagymaval!!! :lol: Holnapra is csinalok majd azaz mara az utra (hagyma nelkul :? ) :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na bejottem elkoszonni...hat nem erre szamitottam :roll: Na rohanok...legyetek jok Kép
Lehet,hogy nem megy a vonalzim :?: :shock: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Szia jó útat:)
Amúgy értem én , hoyg nem akarsz haza jönni a párod sem. És igazatok is van.
Irtam is hogy hülye aki tt akar élni.


tegnap dokinál: Kaptam clostyt mert a doki szerint a petefészkemet fel kell turbózni. A progsezteronom 6,1 lett ami azt mutatja van ovulációm valószinüleg de ez kevés. A dokim 10-15 ös eredményt tart szupernek. Igy azt mondta fel kell gyorsitani a petefészket.
Szóval most a 3naptól ah megjön szednem kell a 7-ig napig. De csak 2X 1/2 szemmel kezdjük ha nem járunk babaügyileg sikerrel akkor emeleünk majd az adagon.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Azaz Zsia Csucsu! Na akkor már lehet, hogy a következő hónapban Te is babásodsz!! Ugy legyen! Nagyon drukkolok! Remélem azért nem kell majd emelni az adagon, hisz hamarosan babásodsz! Tényleg! Neked mikor kell jöjjön Pirimama?? Azaz mikor nem kéne??

Brid! Nagyon jó utat! Vigyázzatok magatokra és persze egymásra! És érezzétek jól egymást!

Zsuzsu! Nem voltál valami böbeszédű! Írhatnál!!!! Mi zu Piri ügyben??? Ja jó! épp most néztem rá a vonalzodra! Na akkor apára föl!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én most kaptam össze apával a takaritáson! Mert ugye van mit takaritani ilyen meló után! Na mind1 nem is ez a lényeg! Hogy én nem tudok okosan gondolkodni, mert elöbb ezt kell csinálni nem azt meg igy meg ugy! De Ő??? Nem ám megkérdez, hogy mivel akarom kezdeni! ÁÁÁÁ nem!!!!! Csak látja, hogy mindent egy helyre készitek, hogy nem kelljen azt a 15 lépcsőfokot 25millioszor megjárjam, azt hiszi nem tudok semmit sem megcsinálni! No de sebaj! Ma ugyis fáradt vagyok hosszu volt a nap igy ledobtam mindent a kezemből és leültem a gép elé! Na ez se tetszik neki, de én ugy vagyok vele, hogy holnap is van nap! :o :o :o :o :o :o :roll: :lol: :lol: :lol:
Na most jól kipanaszoltam magam, de ez most kellett! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na csáó mindenkinek!!

Végre vége mára asulinak!!!!

milyen napotok volt ma?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát Nócikám, mondd meg párodnak, hogy együtt gyorsabban megy a takarítás... és közben lehet mási is csinálni :wink: :wink:

Hát nálam az a helyzet, hogy a Clostitól marhára nőnek ezek a petécskék, és mindkét oldalon ráadásul. Most már jó nagyon lehetnek, mert nagyon fájnak :x :x :x :x :x
De hát ezért csináljuk....

Képzeljétek, ma hívott délelőtt apa, hogy kiderült, hogy az egyik cégnél, ahol iniaikkla dolgozik, van Hepatitis A és B vírussal is fertőzött emberke. Szóval ma tök ideg voltam, amíg nem beszéltem a dokimmal és az asszisztensnőjével. Én nem kapom meg a védőoltást, de apa ma este megkapta ez első adagot. a következőt majd egy hónap múlva kell megkapnia és a 3. adagot meg hat hónap múlva. Szóval nehogy már jó legyen minden és klappoljon!!!!! És elvileg nagyon minimális az esélye, hogy elkapjuk :lol: :lol: :lol:

Szóval azt hiszem, apával mától lehet rendesen gyúrogatni. Feltéve, ha nem éjszakáig dódozik :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

annyit írtatok, hogy alig találtam meg az utolsó beírásomat. Jó sokat kell visszaolvasnom.

Szóval jó volt tesóméknál, a tai-chi megint csak nagyon tetszett. Ez egy mozgáskultura-sport inkább, mint harci sport. De egyébként eredetileg az. Nagyon aranyosak voltak, kedvesen fogadtak megint, és hozzátették, hogy szívesen látnak legközelebb is. Menni is fogok, amikor csak tudok.
Ja, és köszi mindenkinek a vonalzó és név dicséretet.
Na meg a hasamat is összeégettem. Öntöttem ki a forró vizet a tésztáról a mosogatóba, és a mosogató szélére csurgott. Persze a hasam meg ott volt. Apácska a Drága hűtötte vizes zsepivel. Olyan édes volt. Szerencsére nem lett nagy baj, csak egy kis folt lett. Bár akkor fájt rendesen.
Apácska volt kedden a kórházba, adott le kiskatonákat a bacitenyésztéshez. Most 2 hétig várni kell az eredményre. Kiváncsi vagyok mire jutunk. Remélem rendbe hozzák, és utána nekirugaszkodunk az új esélynek. Aztán jövöre babásak leszünk!
Olvasom, hogy Zsu te is kaptál gyogyót bacira. Azért durva, hogy mindig van valami. Hogy mindannyian szednetek kell valami ezekre a bacikra. Mi lehet a baj? A levegőben van valami? Vagy mi? Annyi helyről hallom, hogy fertőzést találtak. De mitől lehet ez?

Csucsu
Ezek szerint jók lettek az eredményeid. Örülök, hogy ez rendben van. A tejcsepegésre mit mondott a doki? Mert az azért aggasztó is lehet. De az eredményed szeritn rendben vagy, és ez a lényeg.
Az autódat nagyon sajnálom. Nagoyn megsérült? Kész van már? Ne okold magad ennyire! Tudod mindig olyan jön, ami még nem volt. De az nem bekötési hiba, hgoy bezár ahelyett, hgoy nyílik? Nálunk pont kinyílik, ha valami az érzékelő útjába kerül. Nem nézettétek meg? mert szeritnem ez nem jó így.
[quote] írta:n dühömben lefestettem a falat.

A te párod akkor biztosan szereti, ha te dühös vagy! :)))) Nagyon ügyes vagy! És milyenre festetted?
Nagoyn szép neveitek vannak! Az a Léna név nekem is nagyon tetszik! És apácskád mit szertne jobban? Kislányt, vagy kisfiút?
Nagyon irigylem a kislányodat! Nagyon aranyosak azok a figurák!
Te is szépítkezzél csak! Ilyenkor olyan jó begyűjteni az elismerő pillantásokat! :)) A megszokottra festeted? A lányod szeret fodrászkodni? Nem fél tőle?
Érdekes a klosty adagod. Így még nem is hallottam. Miért nem egy szemet kell beszedned? miért 2 x felet? Van valami oka?


Bridget
Eszembe jutottál, a suli miatt. ez nagoyn jó, hogy egy hét után még dönthetsz. És nagyon ügyi vagy, hogy máris a haladókhoz kerültél! ezek szerint megy ez neked!!! :)) Remélem azért találsz majd barátokat az osztálytársaid között.
A vasárnapi vásárban csak egy ágynemű-garnitúrűt vettem. ill. kettőt. Mást nem találtam.
Rákérdeztem a meddőségire, nálunk szakorvosi beutaló kell. Tehát nőgyógyász küld. Én így hallottam.
Nagoyn jók az új vonalzók!!
Jók a viccek! :))
Ja és a cipő megvan! Már ki is próbáltam. Nagyon tetszik. Jövő hétvégén úgyis megyünk szülinapi bulira, ott majd feszíthetek benne. :))
Remélem a honkongi barinőddel kibékültetek. jó sok dolgod van, ezt azért megértheti. És abban igazad van, hogy olyannak kell elfogadnia amilyen vagy.
Jó utat neked! Sjana már nem kapod meg a nyugtató energiket amiket küldök, mert már ott vagy! Csak anniyt, hgoy érezd jól magad! Várunk vissza a hírekkel!
[quote]T írta:udom,hogy tesodeknal vgy es nem ngyon tudsz jonni de orulok,hogy beneztel Smile ez azt jelenti hianyzunk

Ez így van! Néha rossz, hgoy nem tudok jönni. Tényleg hiányoztok!

Nócika
Aggódtam érted a vonatbaleset miatt. De aztán láttam, hogy semmi bajod. Szóval megnyugodtam. A kolléganődet sajnálom. Biztosan nagy trauma volt neki. Remélem több ismid nem volt rajta.
Na hogy áll a kandalló? Remélem már romantikáztok előtte!
Szorítok hétfőre a fogdokihoz!
Ez a cukor eredmény ez nem jó! De az jó, hogy kiderült, hogy baj van vele. Így legalább fogysz is, és babás is lezel. Szóval csupa jó! Egyébként a www.pco-szindroma.hu-n olvashatsz erről a cukor bajról. SOk dolog le van benne írva.
Hú micsoda neveket találtál ki! Nagyon szépek! Csak már ott tartsatok, hogy kellene íratni a születési kivonatot.
A tesómék Solton laknak. Tőlünk kb 60 km. VOltam fateroméknál is, mert ők is ott laknak. Ez a város a duna vonalát követve lefelé középtájon van. Duna parti város.
[quote]A írta:mugy azt montda még a dodonéni, hogy reméli, hogy még ebben az évben találkozunk egy plusszos teszt kiséretében! Szoval asszem ez tényleg jó jel!!!!

Hurrááááá!! Ez nagyon jó hír!! Ezek szeritn minden rendben lesz egy -két hónapon belül.

Kati
Remélem jól vagytok! Hát, nem egyszerű neked nekiindulni bármerre is. A babaruhákkal legalább nincs gondod. Ezek a falatnyi ruhák már annyi pénzbe belekerülnek, és legalább ez már megvan.
Merre vagy? minden ok? GYere azért amikor csak tudsz!

Zsu!!!
Hát hol jártál te elveszett bárányka???? Nem voltál már nagyon rég! Ennyire sok a meló? Vagy még mindig a géped szórakozik?
Milyen a suli?
Mikor mégy uhura? A melled fáj is? Milyen duzzanatot talált? Valami mirigy duzzadt meg?
Hát, úgy nézem a névválasztáson már ti is túl vagytok! Remélem mielőbb lesz egy kis csemete, akinek adhatjátok ezeket a szép neveket!
A hepa az nagyon gáz betegség! De nem lehet azt csak úgy elkapni. Ne aggódj! Meglesz az oltás, és már védett is lesz! Te miért nem kapod meg?

Bocsi, hosszú lett, de volt mit bepótolni.
Holnap meló, és csak vasárnap tudok jönni.
Mindenkinek jó hétvégét!
Vigyázzatok magatokra!
Puszi!
Vendég
 


jajj és a kép az új hajamról :lol: :lol: (és a felső is új) :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Vendég
 


szia Pendi drága!!

Jó lett az új séród!!!!!
Nekem is új ám!!!!!!!
Én nemkaptam meg, mert ha közben terhes lennék, nem igazán lenne ajánlatos megkapnom a kövtkező adagot. Viszont az oltás 3 részből áll és mindegyik kell a teljes védettséghez!!!
Szóval ap ma megkapta az 1-t. aztán egy hónap múlva a következő és hat hónap múlva az utolsó.

Nem voltam, mert apa dolgozik mostanában otthon a gépen. déelőttönként meg mindig van valami. De azért igyekszem, amikor csak tudok. Meg most írtam meg két dogát, és folyamatban van a harmadik is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és a felsődnek is csúcs színei vannak.
Én most szombat-vasárnap dolgozom, úgyhogy nem leszek.

Bridg!
Jó utat neked és érezd magad nagyon jól!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pedi: A doki megnézte a mellemet és nem volt tej.Amúgy mostanában ninc sis már semmi. Azt mondta lehet a prolaktinom közben helyre állt. De majd nézi legközelebb is nehogy megint legyen.
A falat úgyanolyan szinre festettem igazából ez csak javítás volt de nem látszik szóval siekrült:)
A hajam nekem megint szőke lett mint már vagy 10éve. A hosszából nem lehet vágatni mert én szeretnék de a férjem nem. Ő valahogy a hosszú hajúakat szereti.
A lányom imád fodrászhoz járni igaz csak mossák a haját meg szárítják mert itthon ordit a fodrásznál meg nem.
A páromnak mindeg ymilyen nemű lesz a következő csak legyen. Van már egy nagyfia és egy lánya. Igy mindegy.Én bevallom lehet megint kislányt szeretnék. Valahogy lányos anyuka vagyok:)

A kapu pedig jó azt mondja a párom mert kétszárnyú és rá is van ez írva. ha a kislányom nem nyitja ki az ajtót tolatás közben a kutyám nem jön arra aki neki szalad akkor nem ér a kapuhoz. De ez van. Már beszéltünk a fényezővel is. 25ezer lesz. De ebben benne lesz , hoyg az egész autót felpolírozza ezt mindig tél előtt meg szoktuk csináltatni. Sajnos a fényezés drágább mert gyönygyház metál a szine és annak az ára húzpsabb. De mindegy ez van már nem agyalok rajta.



Jó lett a hajad és a felső is szuper:)


Képzeljétek már mocorog a hasam lehet ma jön meg ami szuper mert akkor végre vissza állna a ciklusom a 28napra:)
Ma főzők meg kertészkedek.
Holnap meg a szomszédokkal őszi grillpartyt csinálunk:)

Ti mit csináltok a hétvégén??

Na jó hosszú voltam .

Kép
csucsu05
 
 


Bridget: Hiányzol ám !

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Én ma dolgoztam, aztán vásároltunk, ebédet csináltam, elmosogattam, kimostam egy adagot és kiterigettem, megnéztük a szerdai sorozatokat, amiket csak felvettünk, aztán most itt csücsülök a gép előtt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aztán holnap is dolgozom 9-16-ig. Szívás, de nem lesz rossz szerintem :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A bankrabló elkiáltja magát:
- Mindenki a feküdjön a padlóra!
Aki ott tartózkodik, mind leveti magát.
- Nyissák ki azonnal széfet!
Ki is nyitják neki, belenéz:
- Egy pohár tej!?
A rabló fogja és megissza.
- Nyissák ki a következő széfet!
Kinyitják neki, megint csak egy pohár tej. A rabló fogja és megissza.
A negyedik széfnél a helyzet ugyanez, ismét egy pohár tej.
A rabló most már felbosszantja magát:
- Most már aztán mondják meg melyik széfben van a pénz, mert valakit lepuffantok!
- Uram! Nálunk, nincs semmi pénz, mi spermabank vagyunk!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két öregember beszélget az öregedésről.
- Figyelj, a legrosszabb a feleségeinknek. Ők ráadásul sosem hajlandók
beismerni, hogy öregszenek, és mindenféle módon megpróbálják
eltitkolni a bajaikat.

- De még mennyire. Teljesen igazad van.

- Kitaláltam egy jó trükköt, amivel játékosan ráébreszthetjük őket a
fogyatékosságaikra. Ha tudni akarod, hogy a nejed kezd-e megsüketülni,
állj 10 méterre tőle és kérdezz valamit. Ha azt látod, hogy nem
válaszol, kérdezd 5 méterrel közelebbről. Majd 2 méterről, végül 1
méterről. Ha ekkor sem válaszol, kénytelen lesz beismerni, hogy nagyot
hall.

A másik öreg jónak találja az ötletet, és amikor hazaér, 10 méterre a
feleségétől emelt hangon így szól hozzá:

- Drágám, mi van vacsorára?

Nincs válasz. Közelebb megy 5 méterrel és újból megkérdezi:

- Drágám, mi van vacsorára?

Nem kap választ, ezért 2 méterről megismétli a kérdést:

- Édesem, mit eszünk vacsorára?
Semmi reakció. Odalép hozzá és 1 méterről kérdezi:

- Életem, mit eszünk vacsorára?

Mire az asszony dühösen:

- Csirkét sült krumplival te vén marha, már háromszor mondtam

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Egy gyors feljövetel, mert megint 1000 a dolgom. Én nem tudom hogy csinálom, de vannak időszakok amikor rohadtul ráérek, sőt unatkozom, és van mikor összeszalad a tennivaló. Most épp mosok, meg főzök. Holnap takarítás. Most értem haza a melóból, de uszály kimosnom, mert most olyan jó kiteregetős idő van. és tele a szennyestartóm.

Köszi nektek a haj és pulcsi-dicséretet. :)

Zsu
Ja, mostmár értem miért nem kaptad meg a hepa oltást. Látod, erre nem is gondoltam. Látom beindul rendesen a suliidőszak. Doga-doga hátán. Nem irigyellek. De kitartás, mert minden nappal közelebb kerülsz a diplomához!
Azért gyere amint tudsz, mert olyan ritkán jössz! Hogy hogy még vasárnap is dolgoztok? Nyitva van még ilyenkor is a könyvtár?
Jó munkát Neked!
Jók a viccek! :)

Csucsu
Szerencsére az a tejcsepegős dolog megoldódott. Szóval akár sikerülhet is a babó bármikor. Tessék beleadni mindent ;)
Most még a ciklusod is beállni látszik. Ez is jó hír. :)
Jó kerti-partyzást! :) én is! én is!! :))))
A párodat megértem. Nekem is jobban tetszene a hosszú haj, de sajna az enyém iszonyatosan vékonyszálú és szinte semminek látszik. Ha nincs dauer benne, akkor olyan, mintha nem is lenne hajam. Ettől meg jól kiszáradt, kiszálkásodott.Meguntam, levágattam. Neked szép dús hajad van! Annyira irigyellek benneteket! Én is szeretnék dús hosszú hajat.....
Szabina meg egy igazi kis hölgy. Ha már szeret fodrászkodni .... :)
De otthon meg ordit???!! :) Hát,a fodrásznál biztosan olyan sok érdekes dolog van, hogy eszébe sem jut ordítani. :)
Ezzel a kapu dologgal, meg összeszövetkeztek az ördögök ellened. Na de készen lesz, és utána jó lesz. Bár ez a 25000 ft biztosan jó lett volna másra is. De hát ami el tud romlani, vagy túl tud járni az ember eszén az meg is teszi. Ez Murphy törvénye. Jó, hogy nem lett nagyobb baj.

Bridget!
Érezd jól magad!!! És persze érezzétek jól egymást! ;)

Nócika
Merre vagy Szívem???

Kata
Hogy vagy??? Gyere, mert gondolunk rád/rátok, hogy mi van veletek?!


Na most megyek, mert kimosott a gépem, és neki kell állni csinálni a kaját, mert nem lesz belőle ebéd :)

Puszi nektek!
Ja!! és holnap nem valószínű, hogy tudok jönni, mert Apácska vizsgára készül keddre, és kell neki a gép.
De kedden jövök!
Vendég
 


Húúú Lányok!
Itt olyan szép idő van! Teljesen kinyitottam az ablakokat, és nincs hideg egyáltalán. Száz ágra süt a nap! Én meg nem tudok elmenni sétálni vagy biciklizni, mert már majd' leragadnak a szemeim. Jól bekajáltam. Csináltam rántott csirke mellet, meg párolt rizst. fincsi volt. Most már azt hiszem elmegyek egy kicsit aludni, mert nem bírok már fenn maradni.
Ti mit csináltok ezen a szép napon?
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Itt vagyok élek még, csak a kandalló utolsó fázisánál voltunk tegnap és egész hétvégén takarítottam! És mikor már le tudtam volna ülni a géphez akkor már inkáb az ágyam kivántam! Szóval mindenkitől ezer bocs!!!!!
Ma megyek a diabéteszes tanácsadásra! Minjá indulok csak gondoltam most már tényleg írok!
De megyek is, mert nem szeretném lekésni a vonatot!

Puszi nektek délután szerintem jövök! :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


JÓ reggelt!

Nócika
De jó!! mindjárt élvezhetitek a kandalló melegét! A takarításért meg együttérzésem. :wink:
Nekem is azt kellene most csinálnom, de még ébredezem.

Képzeljétek!
Olyan régen aludtam ilyen sokáig! :lol: Mert szerintem már 9-kor aludhattam, és egészen fél 9-ig. Akkor keltem fel.
Most várom, hgoy Apácska felébredjen, és nekikezdek takarítani. :? Nem szeretem, de muszáj.

Ti mit csináltok ma?
Vendég
 


Nócika: A takarítást nem irigylem de a kandallót azt igen:) Biztos szép lesz /lett:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
Itt vagy még?
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi drága!
Hát igen, sajna most vasárnap is nyitva voltunk.... könyves vasárnap volt és ilyenkor egyszer egy évben a könyvtár nyitva van vasárnap is, és rendezvények is voltak.
Hát takarítani már nekem is nagyon kéne... de majd csütörtökön megcsinálom, nem leszek melóban.... szombaton is dolgoztam és azt csúsztatom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerdán meg szakmai nap lesz, szóvel max. egy órakor végzünk aznap is.... ez egy jó hét lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóci drága!

Kitartást a tanácsadáshoz..... mi apával ma kezdtünk neki a 90 napos diétának.... persze a cél egyenlőre egy hónap, aztán meglátjuk, mennyire viselem jól :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu!

Már sajna nem tudok maradni, mert felébredt Apácska. :?
A régi könyvtárban azért sokkal több szabadidőd volt. Nem? Most állandóan melózol. Ha nem melózól akkor suli. Pihenni mikor van időd? :? :? :roll: :roll:

Most megyek, mert bevásárolok, és nekiállok takarítani. Apácskát meg ideengedem, hgoy tanuljon. Remélem jól sikerül neki a vizsgája. Légyszi' szorítsatok neki!? :roll: :roll: Jó ok pénz is múlik rajta, úgyhogy remélem levizsgázik. Előre is köszi. :lol: :lol:

Puszi nektek!
Holnap jövök.
Szép napot!!

Kép
Vendég
 


Pendikém!
Csuriban mindenem, hogy sikerüljön apcidnak holnap a vizsga!!!!!!

Pihenés???? Mi az, hogy pihenés??? Én nem ismerek ilyen szót :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi: Párodnak küldjük akkor az erőt tutti siekrülni fog neki:)

Kuzsanna: 90napos diétát csináljátok. Hú de ügyik vagytok. Mondjuk ketten biztos jobban megy mert egymást noszogatjátok:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Hát igen... apában akkora lelki és testi erő van, a kitartásról nem is beszélve, hogy ő tartja majd bennem a lelket :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: A pasik ilyenek. DE ezért szeretjük őket:)

Kép
csucsu05
 
 


Na csak kiteszem a labam es egybol jon mindenki :lol:
Csajok csak gyorsban mert jelentkezek mert keszulodunk alig van megallas.... :roll:

Az ut marha hosszu es szar volt :? 11 es fel ora egyultohelyben :x De a latvany ami fogadott :shock: Ngyon szep itt...Los Angeles is 8) Voltam Beverly Hills-ben is tudjatok ahol a B.H-i zsaru jatszodik :lol: Egyik kedvenc filmem csak azert emlitem :roll: :oops:

Ruha utan meg aznap delutan mentunk meg meg masnap este 6ig :shock: mert nem talaltam ngyon nekem valot amilyet megalmodtam :roll: DEa vegen azert talaltunk ekszerrel minden ngyon passzoltol csini voltam :wink:

Aztan vasarlas utan tegnap lekocsikaztunk(apa berelt kocsit Mustang ngyon dogos bar nekem sose kene :? :lol: )Szal lekocsikaztunk szobaton San Diegoba mert itt volt az eskuvo vasarnap....reggel 10kor kezdodott szep volt es ngyon meghato :oops: A parom sulistarsai mind ngyon aranyosak es kedvesek voltak :P Estig tartott a buli...este egy barban folytatodott parom jol becsiccsantott :lol: en meg jokat beszelgettem a barataival :wink:

Ma meg valami tizorai party van.....az uj parral....akik ott voltak az eskuvon mind hivatalosak...ezek szerint itt ez igy megy :shock: Most reggel 8korul van ugyhogy lassan keszulodom is.

Olvastalak benneteket vasarnap reggel is de nem volt idom irni :roll:

ZSU
Ne dolgozzal annyit :roll: Apa meg vigyazzon azzal a hepatitic virussal :shock:

PENDI
Uj frizura szupi 8) :wink: Apanak,hogy tetszett? :)

NOCI
Fotot kerunk mosmaaa naaa :roll: 8) :lol:

CSUCSU
Joooooo hirekre jovok latom 8) Ezek szerint nincs is gaz a PRL :shock: az jooo akkor mi lesz mit mondott a doki? :roll:

CSajok orvosugyileg ki hogy all?Hol tart? :roll:

Rohanok csajok 8) Sok-sok pusszancs!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: De jó, hogy irtál és jöttél:)
Már hiányoztál nekünk.

A doki most adott clostyt azt kell szednem. Atejre meg nem tudott mit mondani mert most ne volt igy nem si tudtuk elküldeni bevizsgálni. Azt mondta lehet az prolaktin gond volt az idegességtől és elmúlt. Ellenben a véreredmény tőkéletes igy arra nem adott semmit. Azt mondta a tejcsit majd figyeljük bár a closty arra is jó lehet.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

Köszönöm mindenkinek a drukkot, de megjártam ma a dokikát! Na amennyire nagy beszélgetésre számitottam olyan karcsú volt az egész! Komolyan mondom kár volt ezért felmennem Pestre! Bementem a korházba bejelentkezek és már szoltak is a dokinak aki ráadásul a főorvos volt, hogy itt lennék én akivel beszélnie kéne! Na megvan a nagy talizás mondom, hogy minek is jöttem, bemegyunk az irodájába ott leülünk ujra elmondatja velem én elmondom épp, hogy belepillant a leleteimbe ad egy kis füzetet amiben minden ételnek italnak meg nasinak benne van a kaloria szénhodrát és koleszterin tartalma táblázatba lebontva plussz közli, hogy egy nap max 180 g szénhidrátot ehetek meg és punk tum! Én épphogy egy kérdést feltettem és már szinte kilökött az ajton, hogy neki más dolga is van! Na kérdem én: ezért menjenek az emberek dokihoz????? Na mindegy, mert csak jobban felhuzom magam! Végül is a kiskönyvben tényleg sok minden le van írva, de akkor is én nem gondoltam volna, hogy egy tanácsadás max 2 perc!
Na erre felbuzulva elmentem és vette magamnak hajfestéket és megcsinálom a hajam! Fogászatra meg nem mentem ma, mert nagyon köhögök még ezért felhívtam a dokinénit és kértem uj időpontot! Jó késönre kapok időpontot, mert csak november 3.-ára jutott! De hát ez van! Ha nagyon akarnék akkor addig mehetnék máshoz, dehát én őt ismerem őt tudom, hogy milyen és Ő az akiben megbizom! Szoval máshoz nem akarok menni!!!

Brid! Ne harizz, hogy eddig nem írtam neked, de így utolag is nagyon boldog névnapot kívánok neked!
11 órát végig ülni az nem kevés! De gratu hozzá!
A ruháról meg fotot kérünk, de ugy ahogy rajtad van!!!!!

Zsu! Én nekem a 90 napos diétáról meg van a véleményem, de tiszta szívemből kívánom, hogy sikerüljön! Eddig ahány ismerősőm végigcsinálta annyi embernek sikerült is! De kb 60 nap alatt vissza is jött a sulya vagy talán még több is! Sokan inkább arra esküsznek akik azt mondják, hogy az első idöben, míg le nem megy a kivánt suly addig napi 800 kaloria jusson a szervezetbe! és akkor az szépen megmaradhat, ha utána is vigyázol rá! Ha lementek a kilok akkor a napi kaloria tartalom az 1400 legyen!
De én szurkolok nektek!!!!!

Pendi! Örülök, hogy sikerült sokáig alukálnod! A takaritás meg a kosz monnyonn le! Mondjuk most Brid elküldhetné a bejáro nöét, mert most ugy sincs rá szüksége!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nekünk meg igen!!!!!!!!! Egy kicsit nálad egy kicsit nálam meg egy kicsit mindenkinél!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és csini a felsöt, meg dögös az uj frizko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


És majd tezsek fel képoeket amint eljutok most már odáig! Beccs szó igérem! De ugy el vagyok havazva, hogy azt se tudom fiú vagyok - evagy lány :o :o :o :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
De most már nagyon unom igy az egészet! Szoval kitartás és nem soká minden lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Egyébként apácskával felavattuk a Seátot, mert olyan autonk van, de a hátsó ülést csak tegnap a reptérnél avattuk fel! Mondhatni nagyon jó volt körülöttünk volt még néhány auto csak ók a repülökkel voltak elfoglalva nem mással mint mi!!!! Egyébként jó volt csak lehetne kicsit magasabb a teteje!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Kis huncutok voltatok akkor. Legközelebb ha veszte l autót akkor nézzétek ezt a szempontot is, hogy elég magas legyen a teteje:) Mondjuk vegyetek egy buszt:):)

Na csak vicceltem. Miért kell igy beoszatni a szénhidrátodat??
POntosan milyen tanácsadásra vagyis konzultációra mentél??

Kép
csucsu05
 
 


Szfiaztok!

Bridg!
Tök jóó, hogy jól érzitek magatokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak így tovább :!: :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szabályzat!

Állandóan halljuk 'a szabályokat' a nők részéről.
Na most itt a másik oldal.
Ezek a MI szabályaink! Jegyezd meg...
Mindegyik pont SZÁNDÉKOSAN az 1-es számot kapta, mert egyformán fontosak!


1. Tanuld meg használni a WC-ülőkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le.
Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok.


1. Vasárnap = sportok. Ez olyan mint a holdciklus vagy az apály-dagály váltakozása. Törődj bele!


1. A bevásárlás NEM sport. És nem, soha nem fogunk rá akként gondolni.


1. A sírás = zsarolás.


1. Azt kérd, amit akarsz. Tisztázzuk: a finom utalások nem működnek! A nyomatékosított utalások nem működnek! Az egyértelmű utalások sem működnek!
Csak mondjad!


1. Az IGEN és NEM tökéletesen megfelelő válaszok szinte minden kérdésre.


1. Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek.
Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnőitek.


1. Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség.
Menj orvoshoz!


1. Bármi, amit 6 hónapnál régebben mondtunk nem felhasználható vita közben.
Igazából minden megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után.


1. Ha nem úgy öltözködtök, mint egy sorozatszereplő, akkor ne várjátok el, hogy úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplők.


1. Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínűleg úgy is van. Ne kérdezz minket!


1. Ha az, amit mondunk kétféleképp érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk.


1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit, vagy megmondhatjátok, hogy milyen legyen.
De azt ne, hogyan. Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg magad!


1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok alatt mondjad el!


1. Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra.
Nekünk sincs.


1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál.
Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva.


1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk.


1. Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok 'semmi', akkor úgy viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem éri meg a zűrt.


1. Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani.


1. Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz, az nagyszerű. De tényleg.


1. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lőfegyverek vagy versenyautók.


1. Elég ruhád van.


1. Túl sok cipőd van.


1. Formában vagyok. A kerek is egy forma.


1. Kösz, hogy elolvastad ezt. Igen, tudom, ma a kanapén kell aludnom. De tudod, ezt a férfiak egyáltalán nem bánják, olyan, mint a kempingezés.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


HY mindenki :D

Ismet Los Angelesben vgyunk 8) Csak egy gyors bekukk 8)

Noci
Neem problema jobb kesobb,mint soha :roll: :lol: :wink: A kocsit meg jah lekell cserelni :lol: :lol: :lol: :lol: Doki meg kapja beee :evil: Me volt ilyen gyors?Most akkor o fogyaszt vgy nogyogyasz :?: :!: :twisted:

ZSu
Jaj igen bar nezetelteresen par orankent elofordulnak :twisted: azert minden jo es ngyon jol erzem magam :wink:

Csucsu
Koszi a beszamolot....es apara fel 8) :wink:

Pendi
Merre vgy? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?