Új privát üzeneted érkezett!

Babus!
en gyszerre veszem be az Elevitet reggel a magneB6, ezekszerint ezt ne tegyem?
Nem doki javasolta, csak utananeztem itt, hogy gorcsolgetesre jo. Ezert kezdtem el szedni.
Levelet meg nem kaptam. Majd lehet, hogy egy kicsit kesobb

Stella!
nekem nem kell utazni szerencsere, mert pesti suliba jarok. Nagyon utalom

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tacsifül Kép
Nekem ez az első évem a mérlegképesen, de nagyon szenvedek tőle Kép Most pihenek egy kicsit, remélem márciusban sikerül a pénzügy vizsgám.

Stella Kép
Ne is törődj anyósodékkal. Tényleg tapintatlanok, nem elég ha az ember szarul érzi magát, még egy lapáttal rá kell tenni.
Majd mutogathatod az ikres uh képet, akkor majd képedhet, hogy milyen ügyik voltatok Kép

Babus Kép
Nagyon kedves a férjecskéd, hogy megvette neked a könyvet.
Édi lehett, ahogy "játszott" Kristóffal, hogy el fogja kényeztetni Kép
Azért már én is nagyon várom az ilyen estéket Kép

Zsófi Kép
Nagyon kedves a párod, hogy ennyire aggódik értetek, még a munka közben is gondol rátok. Biztos megérezte, hogy nem mondtál el neki valamit Kép

Tamás Kép
Örülök, hogy ilyen jó férje vagy Zsófinak és ilyen gondoskodó apucija a babucinak Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok ,én olyan nagyon álmos vagyok!
Már napok óta úgy húz magához az ágy. Hétvégén pedig 8-ig aludtam! Én, aki már fél 7-kor kipihenten fennt van. Amúgy is imádok aludni, mi lesz később?

Babus
Mit csinál Kristóf? Képzeld mit láttam egy újságban! A gyerekszoba ajtófélfája köré ("U" alakban)felrögzítettek egy fa sínpárt, közé átlátszó plexilapot dugtak, ami mögé tették a gyerekről készült fotókat, egészen az első ultrahangos képtől kezdve.Végig lehetett követni a növekedését. Nekem nagyon tetszett az ötlet.
Jura
jura
 
 

 
 

Mea, Évi!
Nagyon sajnálom!De fel a fejjel,kitartás, hogy a következő hónapban még esélyesebbek legyetek!

Babus!
Te mindent tudsz, tudnál nekem segíteni?KépA hétvégén egy wellness szállodába megyünk és nem tudom, hogy ha ebben a hónapban összejön a babó, nem árt-e neki a forró szauna, a melegvizes medence!?
Tudsz ezekről valamit?Én ma vagyok a 18-napon, a hőm most megyeget felfelé. Előre is köszönöm a segítséget!
Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Délben lett netünk, azóta csak visszaolvasok, de sikerült.

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkolást!!!!!! Nagyon aranyosak vagytok, sokat jelent ez nekem! Még nem jött meg, egy barna pötty se, de ami késik nem múlik az én esetemben. Visszajöttek a görcsök, bár csak nagyon enyhén Kép Nem tudom, mit mondthatnék.... Fél délelőtt folytogattak a könnyeim Kép Valamit nagyon rosszul csinálunk a párommal biztos, vagy nem tudom már mi van Kép

Stella
Külön köszi hogy megírtad a lányoknak a dolgot!
Anyósod megérdemelte hogy nem szóltál hozzá, nem értem miért kell a helyzeteteket még ilyenekkel is nehezíteni Kép

Zsófi
Tényleg vigyázz magadra, ez a babuci a pocidban nagyon ott akar maradni, és ezért mindent meg is tesz Kép Vérzés vagy görcsök oly mindegy, nem kevés élni akarás van benne Kép

Tamás Kép
Ne szidd meg Zsófit, csak nem akarta hogy idegeskedj miatta Kép Inkább triplán szeretgesd meg ha hazaérsz Kép

Mea, Évi, Kóbor
Olyan nehéz ez... Sajnálom, őszintén! Holnap én is követlek titeket Kép És ne feledjük, szorítsuk egymás kezét az eddiginél sokkal jobban!!!

Mea
Én arra gondoltam, hoyg amikor előszőr teherbe estél a menzid elején, akkor az talán nem volt véletlen. Szerintem most 4-5. napon kezdjetek el akciózni, hátha bejön most is! Kép Mit gondolsz?

Zsuzsci??????
Veled mizujs? Minden drukk neked megy!

Judit
Ha legközelebb jössz, igen, akkor én is szeretnék veled találkozni, ha csak 1 órácskára is ,de hozzuk majd össze ezt a 3-as találkozót Kép
Nagyon jó hogy megírtad, hol lehet olcsóbban beszerezni a könyvet, ugyanis én meg is rendeltem Kép

Babus Kép
Olyan jó votl megint olvasni a történetedet Kép Meg hogy ilyen sokat írtál a könyvről, azt éreztem közben, hogy azonnal akarom én is Kép
Jól emlékszel, múlt hónapban is volt egy ilyen hő leesésem, a 26. napon. Aztán még 4 napig fent volt, végül a 31. napon megjött. Nem hiszem, hogy ez most sokáig húzódhat még Kép

Lányok
Ebben a ciklusban nem jött be a stratégiám egy része, ez eléggé aggaszt Kép Másik része folytatódik: 6 hónap után irány a doki, azaz 2 hónap múlva.
Most a következőket teszem, illetve Judyt szavaival élve: receptet írtam magamnak erre a ciklusra.
1. összeszedni magam lelkileg
2. elevitet szedni (meggyőződtem hoyg kell ez nekem és ma reggel elkezdtem)
3. szexelni menzi után ezerrel egészen legalább a 20-22. napig
4. végre cserepet venni Kép
5. nem görcsölni, kikapcsolódni, ennek segítéseképpen elkezdek üvegfesteni Kép Már van egy rakás sablonom, a festékeket is hamarosan megveszem
6. Stella receptje: szeretni és elfogadni magam
7. IDEGESKEDÉSMENTESEN élni (melóhelyi ideg KIZÁRVA)
8. Jah, és bízni a sikerben (ezzel még lesznek problémáim, ez tuti)
9. Vanda + tesztje megérkezik, elraktározni

Mit szóltok, jó lesz így? Kép

Tényleg KÖSZI!

Tündi
Vendég
 


Nem tudjatok mikor lesz a nagy bababorze? Allitolag ketszer van egy evben, de hol, es mikor?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella
Pár hónap múlva már ti is mehettek vásárolni ilyeneketKép Sőt, majd azon fogtok töprengeni, hogy hová teszitek majd a kétKép kiságyat, meg hogy hol vegyetek ikerbabakocsit, meghogy egyformába vagy különböző ruhácskába öltöztessétek az ikerbabáitokatKép És jövő ilyenkor már két pici baba fog "oákolni" ott neked és még Babanetezni se lesz időd mellettükKépAkkorra már titeket fog mindenki duplán irigyelniKép

Judit
Szerintem egy pár órát várhatsz a két gyógyszer között. Persze az Elevit csak kevés vasat tartalmaz, de elvileg a magnézium gátolja a vas felszívódását, ezért kell szünetet tartani közben.
Ha még sokáig nem kapod meg a levelet, akkor szólj és küldözgetem bőszültenKép

Annácska
Hamarosan eljön az is, amikor majd ti játszadoztok a pocaklakóddalKép

Edina
Ez igaz, de a legpontosabb eredményt eredményt betöltött 16 hetesen adja.(az átlagértékek erre a terhességi korra vannak kiszámítva) Sokszor az alacsony vagy magas AFP arra vezethető vissza, hogy túl korán vagy későn vették le.
De mivel neked úgyis jó lesz az AFP-d, így ez úgyis lényegtelenKép Ez inkább csak akkor számít, ha valakinek rossz lesz az AFP-je és akkor utnaszámolnak a dolgoknakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
a recept nagyon jó és ha ehhez még hozzájön a topikosok össznépi szorítása, akkor biztosan eredményes lesz a hónapotok!
Nagyon szorítok, ugye érzed!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!Kép

De jó, így emlékszel, hogy írtam hogya kkor a mensi után estem teherbe rögtön?!?

Jólesik ez a figyelmesség.

Kipróbáljuk!Kép

Fogom Neked is a kezem és el sem engedem a sikerig!!!Kép

Mea
mea
 
 


Stella Kép
Nagyon boldog Fél éves házassági hónapfordulót kívánok nektek! Kép

Babus Kép
Neked mi is volt május 8-án? Utolsó menzi? Kép

Pénteken megjött a babazene cd csomagom is Kép Hát bele még nem hallgattam, de most pár napig biztos nem is fogok. Sőt, talán majd csak akkor amikor babás leszek.

Tündi
Vendég
 


Kinga
Bizonyára nem árt, hisz akkorra még talán be sem ágyazódikKép És rengetegen fürödtek már meg egyebek, mégis egészséges kisbabájuk született. De én, mivel örök pánikoló vagyok, kihagynámKép

Jura
Nagyon jól hangzikKép De én ilyet kizárt, hogy meg tudnék csinálniKép
Köszönjük az érdeklődést, Kristófka köszöni szépen, jól van. Sokat mozgolódik, néha hullámoztatja a hasam, éjszaka még mindig makacskodik, megtiltja, hogy a bal oldalamra feküdjek, merthogy ott ő fekszikKép Én pedig ne nyomjam őt, úgyhogy feküdjek egész éjszaka a jobb oldalamonKép

Judit
A Bababörze ősszel van és tavasszal. Az őszi az most volt 3 hete, mi is voltunk ottKép A tavaszi valamikor április körül lesz majd. A BNV területén szokott lenni.

Tündi
Nem ám elkenődniKépAmíg nem jön meg, addig sose szabad feladniKép
De a recept nagyon tetszikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Nagyon örülök, hogy merítettél a receptből.
Remélem minden pontja valóra válik.Kép
Mikor jösztök Kótajba?
Már találkozhatnánk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi

Május 9.-e volt, az utolsó mensiKép

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Nagyon jó ötlet, hogy lefoglalod magad.Kép
Én is amikor egy kicsit letört voltam, rögtön nekiálltam valamit alkotni.Kép
Remélem beválik, és szép munkákat fogsz készíteni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Érzem, igen KépÉs nagyon jó Kép A buksisimi sms is nagyon jó volt ám Kép Örülök, hogy tetszik a receptem Kép

Mea Kép
Emlékszem igen, mert nagyon érdekesnek találtam Kép És most már fontos is lehet Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!
Ugy elkenodtem azon, hogy 3hete volt mar. Vettetek valamit? Erdemes kimenni? Babakocsik, etetoszekek, agyak voltak?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!Kép
Köszi, akkor megpróbálom kihagyni, majd keresek valamilyen indokt,mert ez egy céges buli lesz.

Tündi!Kép
Szuper a következő hónapi recepted!Ha nem haragszol,majd én is követem.
Kinga79
 


Tündi Kép
Szerintem nagyon jó ez a recept, tuti be válik Kép
Drukkolok nagyon!

Judit Kép
Szerintem nagyon klassz a bababörze, sok mindent lehet kapni, újat, használtat és nagyon jó áron Kép Majd tavasszal nagy pocakkal mehetsz venni magadnak kismamaruhát, a babának meg nyári napozókat Kép

Judyt Kép
Én is szeretnék találkozni már veled!!!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Hát most azért nem repkedek a boldogságtól, de nem adom fel. Csak visszaveszek a gázból egy kicsit.
Jaj bocs, akkor csak 1 napot tévedtem Kép

Judyt Kép
Sajnos nem tudom mikor utazunk, anyósomék most voltak, mi egyenlőre nem terveztük. Idén biztosan nem szerintem Kép De megígárem neked, hogy amikor megyünk akkor mindenképpen szólok! Kép

Nagyon örülök, hogy tetszik nektek a receptem Kép Igaziból ez közös munkánk, ám, a tiétek és az enyém Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska!
Én is szeretnék hidd el.Kép
Majd egyszer összehozzuk.Oké?

Judit, Jura, Vanda, Zsófi, Nicol!
Akkor tavasszal találkozun a bababörzén?

Jura!
Hol van már a fénykép?
Nagyon kiváncsi vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
mindenkepp talalkozunk!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kinga Kép
Kövesd te is a receptet, alakítsd saját magadhoz, kötelező részek: Vanda tesztje, cserép, hit! Oké? Kép

Ja, amúgy én sem javaslom a nyilvános fürdőzéseket, szaunákat. Én pl. emiatt mondtam le nem régen egy baráti összejövetelt egy fürdőben. Mondtam a férjemnek, hoyg nem akarok összeszedni semmilyen fertőzést (sosem lehet tudni), nagyon megértő volt.

Mea
És igaziból a szolit sem tartom jó ötletnek, azt hiszem az a fény amivel barnulsz káros a folsav készletre a szervezetedben. Az meg ugye nagyon fontos a babához. De nézz utána és döntsd el.

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!
Bocs, hogy így ismeretlenül belekontárkodok a fórumba,de most úgy éreztem ,írnom kell!Néha olvaslak titeket,mert mi is belevágtunk a "kistestvér projektbe",de nagyon bénán/lassan/ gépelek,ezért nem szoktam írni.
Mea!
Nagyon drukkoltam,és sajnálom,hogy megjött!velem is hasonló történt az elQzQ hónapban.2 nap késés után teszteltem pozitívat,de rá 2 napra megjött,és a hQm fent maradt.Több dokit is megkérdeztem,és azt mondták,hogy ez azt jelenti,hogy a pete megtermékenyült,de a beágyazódás nem volt tökéletes genetikai hiba vagy egyéb miatt,de az ismétlQdéstQl nem kell tartani.egyébként a hQm végig fent van azóta is.(17 cn.)Én nem bántam a korai tesztet,mert legalább tudom,hogy a "találkozás" létrejött.
A cickafark tea nekem bejött(az 1.teás hónapban megfogant a kislányom),de én úgy tudom,hogy csak a peteérésig szabad inni,utána inkább árt.
Remélem egy kicsit segítettem!
Bocsánat mindenkitQl a kisregényért!
Bea
)
gamesz
 
 


Judyt Kép
Rendben, majd megbeszéljük Kép
A tavaszi bababörzére ti nagy pocakkal, Babus meg már Kristóffal fog menni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


TündiKép
hogy te milyen kis figyelmes vagy! Még ezt is meg tudtad jegyezni, hogy nekünk fél éves házassági évfordulónk van?!!
Hihetetlen vagy!
Előre az ikrekért!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judit
Nekem is tetszett a Bababörze, bár irdatlan tömeg volt, mi leginkább csak a szélső sorokon mentünk végig, ott elég sok kereskedő van, sok jó cuccot árulnak, mi ott vettük a babakocsit is, és pelenkából is jól betáraztunk, mert az is nagyon akciós volt. Egyébként a többi soron elég piaci hangulat volt, nagyon sok használt holmit árulnak.

Érdekes és egyben elszomorító "beszélgetés" fültanúja voltam az előbb.
A kutyusomat sétáltattam, az egyik lépcsőházból egy fiatalos nagymama és kisunokája(max.2 éves lehetett) jöttek ki, a gyerkőc biciklivel. Mi szépen nyugisan sétálgattunk, ők meg jöttek arra, mint mi, utánunk. A nagyi és unokája között semmiféle kommunikáció nem volt, azon kívül, hogy a nagyi azt hajtogatta a kisgyereknek, hogy, "huss, büdös kutya, huss". És ezt ismételgette folyamatosan a gyereknek. Mi persze szépen, békésen, pórázon sétálgattunk, ahogy egy 12 éves kutyustól már elvárható is. Egyszer már hátra is néztem rosszallóan, de pont másfelé nézett és csak mondogatta magában, hogy huss büdös kutya, huss.
Teljesen elképedtem, fogtam magam és másfelé indultunk, hát hallgatom én ezt egymás után folyamatosan?! És akkor csodálkozunk, hogy miért van annyi állatgyűlölő, állatkínzó ember? Ez a kisgyerek még mit sem tud a világról, de azt már az agyába sújkolják, hogy a kutya az huss, meg büdös.
Én biztosan az állatok szeretetére fogom nevelni a gyerekeimet. Persze nem kell leállni minden ismeretlen kutyával ismerkedni, de azért az utálatra sem kell nevelni a gyereket. Egy "nézd ott van egy vau-vau"-val is el lehetett volna intézni. Szerintem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Most értem haza, de még nincs erőm visszaolvasniKép, talán majd este. Hát nem semmi volt ez a vizsgálat. Tényleg igaza volt annak, aki azt írta, hogy ennél már csak a szülés fájdalmasabb. A fájdalomtól el is ájultamKép és még most is nagyon görcsöl a hasam, de szerencsére az eredmény jó lett, mind két petevezetőm átjárható.
Most megyek lepihenek, este még jövök.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni Kép
Nem irigyellek a fájdalmak miatt, de az nagyon jó hír, hogy a petevezetőid átjárhatók Kép
Pihend ki magad, az mindig jót tesz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Móni!
Nagyon sajnálak, hogy fájdalmas volt.Kép
De szerencsére a rosszban van valami jó is, hogy átjárhatóak a petevezetékek.Kép
Jó pihenést.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Nagyon szorítok neked, remélem minden rendben lesz és holnap kaphatunk uh képet Kép
Gondolok rád Kép
Puszi

Lányok!
Lassan elindulok hazafelé, majd holnap találkozunk.
Mindenkinek küldöm a +++++++++++ energiákat Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Moni,

Nagyon sajnalom, hogy ilyen rossz volt ez a vizsgalat! Vedd ugy, hogy hosse nylvanitottalak, amiert vegigcsinaltad es pihenj nagyon sokat, csak olyat egyel, igyal, csinalj, ami jol esik! Kenyeztesd magad!

Tundi,
Te pedig kapsz egy szep nagy pirospontot, amiert ilyen szep listat irtal ossze magadnak! Kép

Babus,
orulok, hogy megkaptad a konyvet! Latod meg is volt ertelme, hogy megszavaztuk neked?

Judyt,
nagyon varjuk a beszamolodat az orvostol!!!

Zsofi,
pihenj rengeteget! Most mar sokat jossz-mesz, azert tortenhetett ez a verzos dolog?

Vanda
vanda72
 
 


Móni
Végre túl vagy rajta! Mit meg nem tesz egy anya a gyermekéért, nem? Más meg eldobja magától. Ügyes voltál és legalább jó híreket kaptál.

Judyt
Nekem még eszembe sem jutott a tavszi bababörze! Ígérjétek meg , hogy ott és akkor tényleg találkozunk. Ennél jobb alkalom nem is adódhatna!

Kinga
A helyedben én is kihagynám a gyógyvízet, hiszen a meleg vízben fokozattabban vannak jelen a bacik.
És egyedül mennél vagy a férjeddel? Mert úgy tudom, hogy a spermák mozgását és minőségét is nagymértékben rontja a forró víz.

Babus
Megértem a felháborodásodat. És tényleg az a szörnyű, hogy így belenevelik egy gyerekbe az állatok utálatát. Nincs előtte semmi pozitív tapasztalás, élmény csak az utálat.Ha tudnák ezek a gyerekek, hogy mit vettek el tőlük? Sosem fogják igazán felfogni, mit jelent a gondoskodás, a feltétlen szeretet, a ragaszkodás. Hiányozni fog a lelkükből egy darab, sosem fogják azt érezni amit mi, Babus.
Jura
jura
 
 


Judyt
Ma még nem beszéltem a férjecskémmel, hogy mi történt a képeimmel, de ha semmi akkor én viszem el valahová őket!
Hogy vagy? Nekem egész nap álom kórom van, és őrült émelygésem. Holnap reggel mész a dokihoz?
Jura
jura
 
 


Móni
sajnálom, hogy ilyen fájdalmas volt a HSGKép De mindent a babáértKép A lényeg, hogy nem találtak semmi bajtKép

Stella
Boldog fél éves házassági évfordulót!!!!!


Mi mindenképpen megyünk a tavaszi Bababörzére KristóffalKép Ti már akkorra mind(kivétel nélkül) nagy vagy kevésbé nagy pocakosok lesztekKépÉn meg majd dicsekszem a gyönyörű szép kisfiammalKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
meg mindig nem jott at. Megprobalnad atkuldeni a kalinszky.judit@freemail.hu-ra legyszives. Koszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jura!
Most megyek 5-re a dokihoz.Kép
Nekem is az émelygés jelen van.Hát az álomkor az néha rámtör.

Annácska!
Köszi, hogy gondolsz rám.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Gondolok majd Rad. Mikor tudod megirni, hogy mi volt?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt
Drukkolunk a dokihoz!!!Kép

Judit
Elküldtem a fentebbi címre is az e-mailt! Sőt, még apuci címéről is elküldtem neked, hátha az enyémmel van a bajKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Puszi mindenkinek, végre mehetek haza!
Jók legyetek!
Jura
jura
 
 


Móni!

Klassz, hogy túl vagy végre a fájdalmas vizsgálaton, nem lehetett egyszerű, az tuti... Félelmetesen hangzik, hogy elájultál a fájdalomtól. Szegénykém... De én azt olvastam valahol, hogy nagyon sokszor a hsg-t követő hónapban fogan meg a baba! Talán azért, merta petevezetőt "megpiszkálták" a vizsgálattal. Legyen így, én nagyon drukkolok! Már annyit vártatok rá!!!

Tündi!

Te meg nehogy feladd a reményt!!!!!!!!!!!! Amíg meg nem jön, addig tessék bízni a sikerben! Nem lehet semmi baj! Nem csináltok semmit rosszul, és nincs is semmi bajotok, és kész!
Mikor tesztelsz? Megesz a kíváncsiság! Legalább neked sikerüljön!

Pusza:Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Judyt Kép
Én is gondolok rád most, amikor a dokinál vagy! Kép

Móni
Szuper jó hogy túl vagy rajta, és nagyon örülök neki hogy nincs elzáródásod! Akkor csak a hormonjaidat kell rendbehozni, és minden rendben lesz! Kép Hamarosan teljes nyugiba akciózhattok, és ez olyan felszabadult érzés lesz, hogy csak na! Kép

Vanda Kép
Köszi a piros pontot, gyűjtsem? Kép Mennyi után jár valami? Kép Mert ki is noymtattam, hazaviszem, és kirakom a hűtőre, hogy minden nap jól lássam, emlékeztessem magam a dolgokra Kép Ami pedig megvalósul, azt kipipálom Kép Ciklus végén 9 db pipát akarok látni a sorok végén Kép

Babus
Ez a boszorkány még soha de soha nem érzett olyan szeretet amit egy kutyus adhat. Nem is csoda, egy ilyen embert még egy kutya se tudna megszeretni. Ne törődj vele! És azért is rengeteg kutyasimit küldök a kutyusodnak Kép

Lányok! Én is akarok menni a tavaszi bababörzéreeeeee Kép Találkozni szeretnék veletek, persze akkor már babásan Kép Addigra Stella is babás lesz és majd karon fogjuk a férjeinket és felmegyünk együtt, ha ők is úgy gondolják Kép

Puszi mindenkinek, hamarosan megyek haza

Tündi
Vendég
 


Tündi

Még jó, hogy jöttök a börzéreKép Stelláékkal együttKép Van valamelyikőtöknek jó nagy autója? Csakhogy a 2 pár ikernek való cuccok beférjenek?!Kép
De várjunk csak, lehet, hogy két ikres anyuka akkorra már nem fog elférni a hátsó ülésenKép Akkor gyertek külön autóvalKép
Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Most már végre jobban vagyok. Olyan aranyosak vagytok, hogy így gondoltok rámKép

Mea, Kóbor, Évi
Nagyon sajnálom, de új hónap, új remények. Nagyon szurkolok, hogy ebben a hónapban sikerüljön.

Babus,
Szerinted árthatott a petesejtnek a rontgensugár, amivel vizsgáltak? Csak azért, mert eddig egész jól alakul a hőgörbém, eddig 36,8-36,9 között mozgott és ma reggelre (13.nap) leesett 36,5-re és szeretném, ha ezt a hónepot sem kéne kihagynunk.

Tündi,
Még nem szabad feladni, lehet, hogy csak a hőd szórakozik és nem is fog megjönni.
Különben nagyon jó a recepted, lehet, hogy én is hasznosítomKép

Zsófi,
Nagyon aranyos a férjed, hogy így félt, előle aztán semmit nem lehet eltitkolniKép

Judyt,
Holnap várjuk az uh képetKép

Én is mehetek majd a tavaszi börzére? Már én is úgy szeretnék találkozni veletek.

Móni

Kép
móni23
 
 


MóniKép

Most már túl vagy rajta, örülök az eredményednek! Én a múlt hónapban voltam HSG-n, rákérdeztem a dokinál, és azt mondta, hogy nyugodtan mehet az akciózás, mert ez a sugármennyiség elenyésző.
Na, persze én, az óvatos, naná, hogy nem mertem bevállalni.

Henci
henci
 
 


Móni
Hát nem tudom. Henci dokija szerint mehet az akciózás, de én is kicsit tartanék az esetleges károsodástól, és valószínűleg én se merném bevállalni ezt a hónapot.
És én úgy emlékszem, hogy a 'ma megint megjött'-ben, talán a Zitának amikor kb. 2 hónapja volt a HSG-je röntgennel, akkor azt mondták neki, hogy abban a hónapban védekezzenek inkább.
Talán hívd fel te is a dokidat, hogy ő mit mond.
És igen, miközben írok, egyre biztosabb vagyok benne, hogy kihagynám ezt a hónapot. Hiszen mégiscsak közvetlenül a petefészkeidet sugározták, ahol már jó esetben érésben vannak a tüszőid. De te tudod.
Na most aztán nem sokat segítettemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tundi, Stella!

Majd tavasszasl mehetunk Pecsett is egyutt a borzere, jo lenne nagyon

Babus!
MEGKAPTAM!
megbeszeltem a ferjemmel, es karacsony elott elmegyunk, majd a nagyszulok ezt kapjak ajandekba. Van itt nem messze tolunk a soroksari uton. Szerinted a prakszis jobb?

Zsuzsci!
Mi van Veled? nem jelentkeztel. Lemaradtam valamirol?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Na végre, hogy odaért az a fránya e-mailKép

A Soroksári úti az a Megatoys-ban van ugye? Azt egyébként nem ismerem, mi mindig a Praxisban voltunk. Unokatesómék voltak talán egyszer a Megatoys-i 4D UH-on, de aztán átpártoltak ők is a PraxishozKép
Mi azért döntöttünk a Praxis mellett, mert szinte mindenki azt ajánlotta, ismerősök is és itt a Babaneten is szinte mindenki, ráadásul a Győrffy Mátyásnak nagyon nagy híre van, és még a Hajdú Krisztina dokinő is itt UH-zik, ő is egy nagy fejes ebbenKép
De ha hozzátok a Soroksári út nincs messze, akkor a Praxis sincs olyan nagyon messze, mert az meg a Bartók Béla úton vanKép

Egyébként szerintem minden 4D UH szinte ugyanolyan jóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Borzasztóan álmos vagyok, ezért csak nagyon rövidet írok.

Köszi mindenkinek az együttérzést!Kép

Kinga,
én nem mennék be a melegvizes medencébe, mert ott a kórokozók nagyon gyorsan tudnak szaporodni. A szaunáról nem tudok semmit.

Mea,
nagyon sajnálom, hogy megjöttKép, neked azért sokkal rosszabb, mint nekem, mert már késett is a mensid, meg a doki is valószínűnek tartotta. Képzelem, hogy nagyon rossz lehetett, de fel a fejjel, a következő a mi hónapunk lesz! Én is megpróbálom ebben a hónapban, hogy kevésbé görcsölök a dolgon, úgy állok hozzá, hogy ha összejön, akkor jó, ha nem, akkor majd legközelebb (ha most véletlenül mégsem jön össze, szerintem decemberben tutira sikerülni fog, mert a karácsony miatt nem fogok ráérni ezen gondolkodni; a lányom is decemberben fogantKép). Mondjuk nekem könnyebb, mert nekem már van egy gyerekem. De érzem, hogy most sikerülni fog!Kép

Annácska,
köszi, már jobban vagyok, ma egészen jó kedvem volt.Kép Szerintem a nagypapád nem bánja, ha nem pont a 90. szülinapján, hanem egy-két hónappal utána kap ilyen ajándékot.Kép

Bejelentésről: mi ugye megvártuk a 12. heti uh-t (nem babona, túlbiztosításKép), és úgy mondtuk el, hogy lejátszottuk az uh-n felvett videót. Volt nagy öröm.Kép

Mókuci,
én az ACC-t tudom, mint köptetőt. Jobbulást! És nem vagy genetikai selejt! Ilyet ne gondolj! Lehet, hogy kell egy kis beavatkozás, de utána minden rendben lesz! Fel a fejjel! Egy kis buksisimi: Kép És ne szégyelld magad, amiért nektek nem jött még össze, majd fog az sikerülni, és gyönyörűszép babód lesz!Kép

Évi,
sajnálom, hogy neked is megjött!Kép Szorítsuk egymás kezét, és én tényleg úgy érzem, hogy most sikerülni fog!Kép

Mea,
a te kezedet is szorítom!Kép Fodrász és szoli jó ötlet, én is úgy szeretem, amikor levágják a hajamat, utána teljesen kicserélődöm.Kép

Tacsifül,
én szívesen szorítom a te kezedet is, bár jócskán le vagyok maradva tőled a táblában, vagy inkább tartalak a fejem fölött két kézzel, és tollak magam előtt, hogy egyre feljebb juss, mit szólsz hozzá?Kép

Bea,
nem baj, ha lassan gépelsz, azért a táblába bekerülhetsz, ha akarsz, és neked is szorítani fogunk, még ha keveset is írsz. Látod, én sem írok sokat, főleg esténként, mondjuk én gyorsan gépelek, csak az időm kevés.Kép

Babus,
az ilyen nő szerintem senkit sem szeret, nem csak az állatokat, szegény unokája!Kép Az én lányom minden kutyát meg akar ismerni, nem könnyű eset.Kép

Móni,
ez nagyon durva, hogy még el is ájultál a fájdalomtól!Kép De az a lényeg, hogy túlvagy rajta, és minden oké!Kép Én biztosan nem merném bevállalni ezt a hónapot.

Judyt,
kíváncsi vagyok, mi volt a dokinál.Kép

Zsuzsci,
hol vagy?

A tavaszi bababörzére mi is benevezünk!Kép

Ma már jó volt a kedvem, leszámítva a délutánt, de akkor az idő miatt volt rossz, szóval túljutottam rajta, és nagyon úgy érzem, hogy ez a ciklus lesz az igazi.Kép

Na, nem is írtam rövidet.Kép

Jó éjt és jó reggelt!

Kóbor
kóbor
 
 


Szép napot mindenkinek!Kép
Tündi,Kóbor,Jura!
Köszönöm a válaszotokat,csak most tudtam visszaolvasni. A férjemmel és munkatársaimmal megyek, de abból amit írtatok úgy döntöttem, hogy meleg vízbe nem megyek, biztos igazatok van, ezért nem kockáztatok, majd kitalálok valami indokot!

Móni!
Sajnálom, hogy fájdalmas volt a vizsgálat,de ilyen jó hírért úgy gondolom megéri!

Kóbor!
Örülök, hogy már jobb a kedved,majd szorítok, hogy a következő hónap a Tied (is) legyen!Kép

Kinga
Kinga79
 


LányokKép
Naná, hogy benne vagyok a tavaszi össznépi bababörzében!!! Pesten is és Pécsen is!
Remélem addigra tényleg Tündi és én is olyan "anyukák" leszünk, akiknek két-két kiskrumpli lesz a pocakjában (ez Cat "nagy mondása" volt, anno).

JudytKép
drukkolok a mai uh-hoz. Lehet, hogy nálad is több krumpli van, nem?

Mit szóltok az időhöz? Nálunk reggel hatalmas pelyhekben esett a hó. Sajnos most már csak eső.

Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?