Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és a vonalzóval is egyetértek!
Vendég
 


Angie 34: Hogy is írjam körbe... Tudományos munkatárs vagyok az MTA egyik intézetében. Kiteszem a sejteket és azok részeit minden rossznak, és figyelem hogyan halnak meg. A lényeg az lenne ebben a projektben pont, hogy ne halljanak meg, és legyen lehetőség 2350-ben majd napkollektorként használni őket :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Angie34:LAPTETŐŐŐŐ!!!!!!! Grat Grat

Kép
kicsi80
 
 

 
 

EGYEDÜL VAGYOK???????

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi!
Ez érdekes meló! Akkor kutatsz. Nem is rossz! 2350-ig biztos kiötölsz valamit :lol: :lol: Na most akkor apa és a saját sejteted is tedd ki, és figyeld, hogy hogyan NEM halnak meg :lol: :lol:
Laptetőben nem hiszek :( :roll:
Vendég
 


Lassan mennem! Sziszkóm már megint majdnem 3 órája alszik. Jól kilevegőzött délelőtt odakint. azt hiszem, megyek és felébresztem.
Később jövök még! Addig irjatok jó sokat!
Vendég
 


OK! Szia!

Kép
kicsi80
 
 


Na még gyorsan: most a kisfiamat nevelem :wink: Egyébként egy nagy multinál vez.ig. asszisztens vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam-én kis naiv-ha itthon leszek, majd fogom tudni követni az eseményeket, de tévedtem! Nem győzök olvasni :lol:
Melinda: Bence már be van táblázva, de ha lesz egy perc szabad ideje átküldöm :mrgreen: Lehet ezzel fog pénzt keresni a gyerek, ha itthon maradok majd a kistesóval egyszer....
A fotelt a Jézuska hozta és nem győzzük egymást kilökdösni belőle olyan jó, kényelmes :mrgreen:

Szerintem ezek a Bencék ilyen kis háziasak. Ahogy olvasom mindegyik szeret valamit segíteni :wink: :lol:
Én örülök neki, hogy ilyen aranyos, segítőkész.........mert hát kisautót tologatni hasonfekve nem az erősségem :oops: ..........ezt apa szokta csinálni.....

Betegeknek jobbulást!

királylány
 
 


HUH.....

Főnök betoppant :shock: Majdnem bukta volt....

Elmondta, amit már fél füllel hallottam, hogy márc.30-ápr.3 között elvinne Spanyolországba :lol: Férjemnek elmondtam, nagyon örült :D Barcelonat még úgy sem láttam 8) 8)

Kép
kicsi80
 
 


Spanyolország? Vigyél engem is!

királylány
 
 


Még pár perc, és végeztem a mai mérérssel... Megyek haza magántanítani :? Este, ha még marad bennem szusz, benézek!

Mindenkinek nagy ölelés :D

Kép
kicsi80
 
 


Gyere Királylány! A bőrömdömben találok helyet neked, de adig lekell fogynod 20 kilóra :lol: :lol: :lol:

Tényleg megyek HAZA!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi: na az nem fog menni :lol:

királylány
 
 


lányok pár óráig nem vagyok és oldalakat írtok........ :shock: :) :) :shock:
lyly eddig ok minden......jövő csütörtökön megyek dokihoz..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na hazaértem én is!!! Brrr de hideg van megint....

el akartam nektek mesélni az első élményemet a szülöi kötelezetségről és, hogy ezt hogyan éltük meg párommal. Miután megkérte a kezem sogornőmtől kikunyeráltuk a két gyerköcöt, a lány 15 éves volt a fiu 13. Nagyon szeretem őket. Örültem, hogy 1 hétig nállunk fognak lenni. Este érkeztünk haza január 2.-án, már az első pillanattbam az volt, hogy nem találtunk kenyeret igy a 2 kamasz krumplit kapott hussal kenyér nélkül. Megprobáltam velük üzletet kötni mig nállunk vannak nem verekednek, mert már az asztalnál kezdték. Mosogatás közben jött is a párom kétségbeesve, hogy a két pulya verekedik na most mit csináljon? Jót röhögtem és visszaküldtem bébicsösznek. Na eltelt az első ejszaka én reggel kellett menjek dolgozni, férjem nem dolgozott akkor. Szokásos reggelnek indult férjem megfözte a kávét és csipásan kortyoltuk a kávét a konyhába. Pár korty után nyillik az ajtó és beesik rajta a két gyerkőc, jó reggelt éhesek vagyunk :shock: :lol: hát nem tudjátom meh anyukák nekünk ez milyen sokk volt! Egymásra néztünk, ja mondok ok azonnal teritek. Félretoltuk a kávét férjem felöltözött cipőt huzott és szó nélkül lement kenyérért. Hát igen ez zámunkra olyan élmény volt. Nekem nagyon fárasztó volt a hét 8-9 órát munkába voltam hazaérve fözni kellett aztán valamerre kimozdultunk és mikor hazaértünk 12-ig monopolizni kellett. Férjem persze nem sokat csinált ő tv-zet. :lol: . De jó volt a gyerekek sokat segitettek a lány ha kikészitettem megsütötte a hust mire hazaértem, a fiu is sokszor segitett ahol csak tudot mivel én addig nem tudtam menni játszani mig nem volt kész a kaja olyan szorgalmasan segitett, hogy többet játszodjunk. Nagyon kellemes volt az a hét de nem tudtam, hogy ilyen nehéz egy anya élete. Sogornőm mindig tett egy lapáttal hivott, hogy mit csinálnak a gyerekei és dicsekedett, hogy azóta nem volt ilyen jó dolga amióta férjhezment. De azért nponta 2-3szor hivta öket tuti hiányoztak neki :lol: . Mindig is rácsodálkozok mikor Melinda, Adiadi vgy bármelyik anyuka leirja milyen nehéz volt az elöző éjszaka pedig nekem csak 1 hétig volt 2 gyerekem akik mosogattak, lepkolták az asztalt, na meg mindent megcsináltak maguktól nektek meg még picik a babák. De azért kibirható és már alig várom nekem is legyen mert ha nap mint nap anyuka vagy észre se veszed milyen nehéz anyának elnni. :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


:) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia Nita, hogy állsz a tanulással nagyon izgulsz?

Kép
Kép
melisch
 
 


tanulással.....kb sehogy...... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


én is mindig a domb elött abrakoltam a lovakat :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: :lol: Tetszett a történet. Igazad van, nehéz anyának lenni, de gyönyörű szép dolog. És elfelejtesz minden nehézséget mikor átölel és azt mondja: szejetlek anya! Amikor alszik az valami csoda, nem is lehet rájuk haragudni...

Nita: Máté kifáradt a mamánál?

királylány
 
 


sziasztok!
Itt semmi változás,se barna se piri.Semmit nem érzek...Mégse merek reménykedni. :oops: :( Vasárnap csinálok egy tesztet ha addig se lesz semmi változás. :wink: SZORÍTSATOK! :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nemrég hívott az anyukám, hogy az esküvői ruhaszalonnal másik üzlethelyiségbe költözünk. Lehet, hogy már a jövő héten :D Ahol most vagyunk az csodaszép, de a bérleti díj megfizethetetlen ilyen eurós árfolyam melett :twisted: Jajj, remélem jó lesz. A városban nincs nagy konkurencia, és csak pár házzal odébb költözünk. :wink:

királylány
 
 


királylány akkor nem kell agódni ha nincs konkurencia akkor ott is megtalálnak benneteket :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


mucus pontos vonalzód mert akkor még sajnos van 2 napja pirinek, de hátha nem jönn :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Nem pontos :x holnap van a 28.napom. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


na akkor holnap eldőlik mérj pl hőt ha 37 körül lesz akkor tesztelj mert van esélye a pozitivra ha 36,5 körüli sajnos piri lesz. Legalább ne izgulsz egész nap :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


királylány...nem nagyon...most itt pörög...kapott szülinapjára jó pár új rucit cipőt és most abba rohangál.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ejnye-bejnye valaki nagyon türelmetlen volt, vagy csak Maté volt tul jó kisfiu, hogy megkapta 4 nappal elöbb az ajándékot! :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


most tudtunk bemenni így ezért kapta meg....de még a miénk hátra van.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gondoltam, hogy ez van benne. Mit kap tölletek? Valami játékot vagy inkább haszonos dolgokat ruha, cipő, stb.?

Kép
Kép
melisch
 
 


még nem tudjuk de inkáb vmi hasznos fejlesztő játékot,......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tehát inkább valamilyen játékot szeretnél neki, sajons nekem nincs semmi ötletem vittem én 2 éves babának vasautót nem tudta értékelni mert nem zörgött, nem tudtam mit is szeretnek a picik.

Kép
Kép
melisch
 
 


hát igen vmi játékkot...majd körbenézünk....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus: reméljük nem is jön meg :wink:

Nita: Bence a thomasos mozdonyokat értékelte, meg a mesekönyvet. Nem is emlékszem mit kapott még, talán lego duplo autókat. Neki mindegy, csak guruljon :wink:

királylány
 
 


kollégám kisfia is odavan a thomasos mozdonyokért itt jó drágák de voltak Szegeden és ott olcsobb volt igy bevásárolt neki mondta is hogy volt nagy öröm mikor hazaért velük :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


ez a thomas jó ötlet.van olyan pulcsija és imádja....... :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dia!
Igen,reméljük. :wink: :wink:
Nitácska!
Mi kezdtük a Hunyor Majorral
aztán minden Thomas volt
aztán Sam a tűzoltó
aztán Verdák
aztán Pókember :?
aztán Scooby-Doo
aztán Ben 10 :evil:
most már ott tartunk,hogy úgy megy oviba ha olyan felső mint a zokni ill.alsógatya. :roll: :shock: :D :oops: :evil: Ha verda felül akkor alul is. :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Megyek aludni. 8) Pápá

KépKép
Kép
mucus75
 
 


pá mucus!!!! -jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó pihenést Mucus! Én is ,egpróbálom víz alá nyomni a gyerekemet.
Nálunk a Thomasból van mánia. A többit is szereti, de ez a fő. A ruházkodásában ez még nem jelentkezik.....remélem nem is fog :wink:

királylány
 
 


pedig szinte 1 hónap sincs fiaitok között dee Dominik talán kényesebb, nagyobb ott a gond ahol a fiu kényes!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


mucus nem semmi a fiad........ :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Mucus,meg ne jöjjön,ijeszd el valamivel!!!
Hát igen Melisch,fárasztó,de mikor alszik,és szuszog,az olyan csodálatos,hogy rögtön elfelejtem az egész napot,hogy épp mennyit kínlódtunk,és hogy éjszaka is csak 3-4 órát aludtunk.Én azért is vállaltam be a másodikat,mert nem kezdeném elölről az éjszakázást,inkább egyhuzamba.Már elképzeltem,hogy önálló,megköti a cipőjét,happy minden,és akkor megint???!!Óóóó nem....
Elfelejtettem ki írta az EDAS szülést,nekem erről más a véleményem!!Semmi pénzért semmi fájdalomcsillapítás,a szülés úgy szép,a maga fájdalmával.Nem kértem semmit,pedig nagyon ajánlgatták...Mindenki más persze,mindenkinek más a véleménye,de én a császárosokat is sajnálom,mert az se olyan...meg maximálva van a 3 gyerek...DE EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,NEM AKAROK SENKIT MEGBÁNTANI!!!
Majd később benézek,reggel megyek belgyógyászatra,a vérképem is jó,csak a fehérvérsejt magasabb....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!!Akkor én is kinevetlek!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mucuskám,
piri szabadságolva...

Melinda,
én EDA-val szültem, mert 8 órai vajúdás és rengeteg oxytocin után is csak 2 ujjnyira voltam nyitva. A dokim könyörgött, hogy legyen EDA, mert csodákat művel majd velem. Igaza lett. Ahogy bekötötték, azonnal ellazult a méhem, Bencus végre becsusszant (mert addig csak "lebegett"), és 10 perc alatt kitágultam. A kitolást ugyanúgy éreztem, mintha EDA nem lett volna. Semmilyen mellékhatása nem volt, előtte viszont olyan fájásaim voltak, hogy a ctg már nem tudta írni a papírra a fájásgörbéket, a fej állandóan lefutott. Szünet nélkül. Legközelebb már hamarabb kérném, mert a kicsim sem szenvedett volna annyit.
Szerintem senkit nem bántasz meg, ez a te véleményed, nem vagyunk egyformák, a fájdalomtűrő képességünk sem az. Maximális cseppszámmal kaptam az oxytocint, a dokim utána azt mondta, én voltam az első a praxisában, aki ennyi ideig bírta, szó szerint leesett az álla a csodálkozástól.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Mucus: Még bármi lehet! Tőletek tanultam :)

Melisch: Jó a sztori:) Tetszik :wink:

Betty: Várjuk a holnapi jóslókat is.... :wink:

Mindenkinek jobbulást! Pihenj Angie28.

Csak bekukkantottam!

Jó éjt!

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!

Most jutottam ide a géphez.

Betty: Olvastam amit írtál nekem! Holnap megint csinálok reggel és délután mejd megpróbálok képet feltenni.

Királylány:De édes Bence hogy segít egyem meg. Marcim meg állandóan a piszkos a lakásod: -at nézi a Zone clubbon.

angie28: Igen együtt izgulhatunk.

Lyly: Az mmit jelent hogy rendszeresena dod a Normaflort? Én úgy gondoltam, hogy minden nap adok neki 1-et, amíg el nem fogy a 10 db.

Mucus: szorítok!

Melisch: Az én kisfiam is nagy Thomas mozdony gyűjtő. :)

Na megyek még lehet benézek ha tudok, ha nem akkor holnap ilyen tájt, mert délelőtt farsang az oviba, utána meg megyünk a szüleimhez.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?