Új privát üzeneted érkezett!

azt gondoltam, h inkább porcelán elefántot.... :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Ja, igen te kis elefánt-fun! :D
Skinny hogy van?
Vendég
 


Skiny éppen most akarta megenni vacsorára a 2 tacsit. De nem mentem ki, mert elintézték a vitát :lol:

Egyébként pedig vedlik még a fenekén és a combján, de nem engedi kifésülni, úgyhogy olyan mintha rühös lenne :? :D

babszika
 
 

 
 

Nem is tudtam, hogy vannak tacsi barátai. :shock:
Vendég
 


A Bálint mamájának van 2 vén (közel 20évesek) ... :roll:

De akarunk kis Skinyt is :wink:

babszika
 
 


De nem a tacsiktól ugye? 8)
Vendég
 


hát, fiú mind a kettő.... :D

babszika
 
 


Vendég
 


és összezárva :lol:

babszika
 
 


Babszi,
De gyönyörűk vagytok! Egy élmény volt végig nézni a képeket, nem is tudom, h. nekem melyik tetszik a legjobban. Az is ami Nórinak a kedvence, de a hintás is nagyon-nagyon tetszik! Gyönyörűek vagytok!! :)
Én is a kollégáimtól kaptam ikea-s vásárlási utalványt! Szerintem is tök jó ajándék.

Nóri,
írtam privit! :wink:
Vendég
 


Arikon!
ezerrel integettem ám neked!!!!!!

hogy vagy??????????

babszika
 
 


Babszi,
De gyönyörűk vagytok! Egy élmény volt végig nézni a képeket, nem is tudom, h. nekem melyik tetszik a legjobban. Az is ami Nórinak a kedvence, de a hintás is nagyon-nagyon tetszik! Gyönyörűek vagytok!! :)
Én is a kollégáimtól kaptam ikea-s vásárlási utalványt! Szerintem is tök jó ajándék.

Nóri,
írtam privit! :wink:
Vendég
 


:lol: vettük a lapot elsőre is :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Betsy: Gratulaaaa!!!! De jó, hogy nyertetek. Jó is hogy írtál az etetésről , mert most filóztam, hogy hogy is kell ezt csinálni? Mikortól helyettesít 2 szopit főzi vagy gyümölcs? Nem akarom elkapkodni. Persze mi még kóstolgatunk, Réka ma kóstolt répát, almával mindent megeszik, sztem még a fűrészport is... :lol:

Gyabi: Gyönyörű poci!!!! Látom, a köldököd már " megadja magát". :lol: :lol: Kenegeted valamivel? Mármint a pocakod. Nekem a babaolaj jó volt rá. Legalábbis nem lettek csíkjaim. Hogy attól e...ki tudja. "keményedsz" még?

Babszi: Ne járjatok oda sokat, kívánom. :wink:
jaimee1
 
 


Jaimee!

Köszi!

Az én b.nőmnek nagyon hamar elment a tej és a tápszert nem ette a lurkó. Így ő már 4 hónaposan szoktatta a "rendes" kajára. Persze, a védőnő nem tudta. :wink:

babszika
 
 


Arikon: Aranyos vagy, de a blogom még blognak sem elég jó, nem hogy könyvnek. :oops: :oops: Idő is több kellene hozzá és egyáltalán...De örülök, hogy van, akinek tetszik. :P :P Alapvetően Popinak írom, hogy ha nagy lesz, örömmel forgassa. :D
jaimee1
 
 


Babszi,
köszi jól vagyok. Tegnap már volt egy kis halvány "jel", h. na akkor megjön, de azóta sincs semmi. No, de ma itthon maradtam szabin, és mint rendes háziasszony takarítok, vasalok, pakolok stb. stb. és várom az Uram haza. Úgyh. nagyon bízom, h. a fizikai munka, erőlködés meghozza a gyümölcsét. Hát, elég furi helyzet, h. most azon "dolgozom", h. megjöjjön és nem azon, h. ne. :roll: :D De mint ahogy Jamiee is írta, új hónap új remények.

Jamiee,
én azért támogatom a könyv formát. De Popinak fantasztikus élmény lesz ha majd nagylányként elolvassa, h. milyen nagyszerű Anyuja, Apuja van és hogy mennyire várták őt. :)
Vendég
 


Helló mindenki!

Jaimee: a köldököm az kész, már gondolkodtam, hogy leragasztom, mert mindenki azt kuksizza! :lol: :lol: :lol:
Nekem előszőr Gabi babakrém volt, az jó sűrű, még reggel is tiszta kré m voltam, most pedig Rossmannos olaj, kőkemény 600 Ft-ért, de nekem nagyon bejön! Vettem én xezer Ft-ért Milupás és egyéb nyalánkságokat, de ezek is tudják ugyan ezt! Keményedés az van, vagyis úgy egyfolytában olyan! Aki megfogja mindenki szörnyűlködik, hogy Úrissssssten...hát ez van.

Rékáról mikor lesz új kép??? Régen raktál már...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Blogon van ezer fotó. :wink: Oda szoktam pakolni őket.

Node teszek fel egyet. Kép

Bíbi, Sirki???
jaimee1
 
 


Gyabi, tök jól nézel ki!!!!!

Jaimee, Réka olyan tündér!!!!!

Babszi, olyan szépek voltatok!!!! És gyönyörűek lettek a képek!!!

Arikon, én is láttam olyat, hogy úristen, akkor ennyi, meg fog jönni. De mégse jött meg..... Azért drukkolok. Mérjél már hőt reggel!!!!!! Vagy csinálj LH-t. Az is poz. ha baba van. :D

Ja, rólam. Rakok fel pociképet, meg 4d-t is, ahogy hazaérek. Ígérem!!!
Afp, genetikai UH rendben. Minden OK. Most úgy néz ki, hogy egy héttel idősebb vagyok. De gondolom ez változni fog. :D
Köv. UH 24.-én. És a mai UH-n szopizta az ujját!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok Csajok!

Eltűnésem oka (ha valakit érdekel) hosszúhétvégéztünk Balatonon, az egész családdal. „Kíváló” időnk volt!

Pihenő széket a babának én kaptam aputól ajándékba, és a kolléganőm is azt mondta tök jól elvolt benne a gyerek, meg így tudta hurcolászni magával lakáson belül, így mindig szem előtt volt.

Babszi: még nem tudtam végignézni az összes fotót, de gyönyörűek, és jók a beállítások, a helyszínek, szóval nagyon szépek voltatok.
Én a Jánosban fogok szülni, nem tudom milyen ott a meddőségi részleg, de az orvosok, szülésznők nagyon lelkiismeretesek, korrektek, és gyönyörű a szülészeti részleg. Örülök, hogy pozitív tapasztalatokkal jöttél el a Jánosból. Ez nagyon sokat számít szerintem.

Arikon: most akkor már azért drukkolok, hogy tényleg ne nyaralásra jöjjön meg. Sajnálom, hogy így alakult. De azért egy kicsit fura miért késik ennyit. (Titkon még reménykedhetek?)

Chris: nagyon édi Klári baba a kis napozójában! Örülök, hogy rendbejöttél!

Gabikám: Nagyszerű, hogy jók az eredményeid. Nemsokára érezni fogod a pici mozgolódását, aztán egyre erősebben. Az én Bálintom már kirúgja néha az oldalam, azt meg nem nagyon szeretem ha a hólyagomat rugdossa.

Betsy: igen megvettük a babakocsit, ugyan nem azt amiről beszéltünk mert már elfogyott, de annál a cégnél akit te ajánlottál. A fiacskáid elképesztő aranyosak, két kék szemű kisherceg.

Gyabi: teljesen jól nézel ki. Én pont azon gondolkodtam, hogy milyen fürdőruhát húzzak a nyáron, és úgy döntöttem marad a bikini.
Én is állandóan keményedek, de nem „úgy” hanem kajálás után bármit eszem mindig felfúvódom, és kétszer akkora lesz a hasam mint reggel üres gyomorral. Sokszor kellemetlenül feszül, pedig keveset eszem

Nórikám: szóval minden sínen van. Azért ha lesz fotó valamiről, küldd el, meg ha van kedved írj privit is!

Jaimee: én is imádom a blogodat!

Én szép lassan elkezdtem vásárolgatni, de csak apróságokat. Egyedül a babakocsi volt a nagy beruházás. Nem akarok mindent az utolsó pillanatra hagyni.
Pociképpel még tartozom, de azóta nem csináltunk. Így legalább feltűnő lesz a különbség.

Arikon, Nóri, Babszi: még egyszer leírom, olyan jó hogy „átköltöztetek” ide!

Puszi puszi mindenkinek!

ui: egy kép a kocsiról, csak az enyémnek nem mintás a belseje.

Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok Csajok!

Eltűnésem oka (ha valakit érdekel) hosszúhétvégéztünk Balatonon, az egész családdal. „Kíváló” időnk volt!

Pihenő széket a babának én kaptam aputól ajándékba, és a kolléganőm is azt mondta tök jól elvolt benne a gyerek, meg így tudta hurcolászni magával lakáson belül, így mindig szem előtt volt.

Babszi: még nem tudtam végignézni az összes fotót, de gyönyörűek, és jók a beállítások, a helyszínek, szóval nagyon szépek voltatok.
Én a Jánosban fogok szülni, nem tudom milyen ott a meddőségi részleg, de az orvosok, szülésznők nagyon lelkiismeretesek, korrektek, és gyönyörű a szülészeti részleg. Örülök, hogy pozitív tapasztalatokkal jöttél el a Jánosból. Ez nagyon sokat számít szerintem.

Arikon: most akkor már azért drukkolok, hogy tényleg ne nyaralásra jöjjön meg. Sajnálom, hogy így alakult. De azért egy kicsit fura miért késik ennyit. (Titkon még reménykedhetek?)

Chris: nagyon édi Klári baba a kis napozójában! Örülök, hogy rendbejöttél!

Gabikám: Nagyszerű, hogy jók az eredményeid. Nemsokára érezni fogod a pici mozgolódását, aztán egyre erősebben. Az én Bálintom már kirúgja néha az oldalam, azt meg nem nagyon szeretem ha a hólyagomat rugdossa.

Betsy: igen megvettük a babakocsit, ugyan nem azt amiről beszéltünk mert már elfogyott, de annál a cégnél akit te ajánlottál. A fiacskáid elképesztő aranyosak, két kék szemű kisherceg.

Gyabi: teljesen jól nézel ki. Én pont azon gondolkodtam, hogy milyen fürdőruhát húzzak a nyáron, és úgy döntöttem marad a bikini.
Én is állandóan keményedek, de nem „úgy” hanem kajálás után bármit eszem mindig felfúvódom, és kétszer akkora lesz a hasam mint reggel üres gyomorral. Sokszor kellemetlenül feszül, pedig keveset eszem

Nórikám: szóval minden sínen van. Azért ha lesz fotó valamiről, küldd el, meg ha van kedved írj privit is!

Jaimee: én is imádom a blogodat!

Én szép lassan elkezdtem vásárolgatni, de csak apróságokat. Egyedül a babakocsi volt a nagy beruházás. Nem akarok mindent az utolsó pillanatra hagyni.
Pociképpel még tartozom, de azóta nem csináltunk. Így legalább feltűnő lesz a különbség.

Arikon, Nóri, Babszi: még egyszer leírom, olyan jó hogy „átköltöztetek” ide!

Puszi puszi mindenkinek!

ui: egy kép a kocsiról, csak az enyémnek nem mintás a belseje.

Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mi is szeretünk Mirci! :wink: :D
Vendég
 


Héééééé, KisBÍBI+NagyBÍBI jelentkezzetek!
Vendég
 


Mircikém,
Még jó, h. érdekel!! Balatonon merre voltatok, északi v. déli part? Állati jól néz ki a babakocsi! A Jánosban fogsz szülni? Ki a dokid? Bocsi a sok kérdésért, de egyre erőssebben gondolom úgy, h. dokit kéne váltanom. A nyaralás után felkeresem a "régi" dokimat, és ha úgy érzem, h. nem foglalkozik velem és a babavállalásunkkal elég komolyan akkor váltok. Tudjátok a múltkor (tavaly szeptemberben) megrndült benne a bizalmam, amikor is minden hormonvizsgálat nélkül felírta a clostyt, és amikor rákérdeztem a dologra akkor megsértődött. Szóval ezért kíváncsiskodom... :)

Pocakfotót viszont tessék feltenni, mert nagyon kíváncsi vagyok mekkorát nőtt a hasad az utolsó kép óta. :)

Gabi,
várjuk a képeket, és még1szer köszi az optimizmusod jól esik!

Jamiee,
Réka gönyöűűűűű! Ez a kis napozóóóó imádnivaló!!!
Vendég
 


Nórikám: drága vagy :wink:

Arikon: Siófokon voltunk. Pénteken még jó idő volt, de szombat vasárnap esett, aztán hétfőn megint jó idő.
A "család" pedig azt jelenti, hogy anyukám, az élettársa (mivel nekem régen elváltak a szüleim), az élettársa gyerekei, az egyiknek 4 lánya van abból két pici 3 éves iker lányok, a másiknak meg júliusban születik a gyerkőc, úgyhogy jól néztünk ki, négy gyerek, és két kismama + a hozzátartozól össz: 12-en :D
Korábban már írtam a dokimról neked priviben, Ő a Dévai akinek meddőségi klinikája is van (tudod én ott vizsgáltattam ki magam). Szerintem dokinál nagyon fontos a bizalom és, hogy érezd lekiismeretesen törődik veled.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaimee: tudom-tudom hogy van fenn kép, de úgy szeretem, ha it is van.

Mirci: én már csak madáradagokat tudok enni, mert egyszerűen nem fér több. Pedig érzem, hogy éhes vagyok, majd megveszek a kajáért, már néha szinte homorítok, hogy több férjen , de nem.
A babakocsi nagyon szép, látom van hozzá minden. Pocakképet pedig tessék felrakni. A pihenőszéket már nagyon várom, családom bizalmatlanabb része hülyének tart, hogy látatlanba vásárolok.

Gabi: köszönöm a dícséretet, ha teszel fel képet majd visszakapod!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lányok, ti próbáltátok már az UH KALKULÁTORT??? Beírod az adatokat és kiírja, hogy az adatok alapján hányadik kép. Nekem 3 hetekkel ír többet, az gáz????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Arikon:én is hormonvizsgálat nélkül clostyztam, azzal még nincs is baj, csak akkor, ha nem követ UH-val közben!Mondjuk, ha megsértődik, az tényleg gááááz...én anno azért váltottam, mert engem sértett meg a barom doki. :? :evil:
Vendég
 


Mirci,
azt nem is tudtam, h. a Dévai István a Jánosban van?? Múltkor a tévében láttam egy rövid riportot vele, elég szimpi volt. Te mióta jársz hozzá?

Nóri,
engem uh-val sem akart figyelni, azt mondta szedjem be azt majd 2 hónap múlva meglátjuk.
Vendég
 


Gyors bekukk:

Rékám, az a doki nem áll a szakma magaslatán, én váltanék. És mi az hogy megsértődik? :shock: Ő volna teérded és nem fordítva...Még ilyet.... :twisted: :twisted:

Mirci: Már kezdtem örülni, hogy 2x ennyi írtál. :lol: Szupi a kocsi!

Gyabi: Mindjárt paramami leszel itt a véghajrára. :lol: :lol: Sztem nem gáz! :wink:

Nóri: Mivel sértett meg az a nagyokos doki?

Köszönjük az elismerő szavakat!

Na, vettünk naptejet. A patikusnak foggalma nem volt, hogy melyiket ajánlja, végül ÉN mondtam neki, hogy hát a választékából egy 50 faktoros van, a többi 20-30. Az ára 4600 Ft. :shock:
Pipa voltam. Minap allergiára akartam homeos cukkokat venni, mire patikus (egy másik patikában) nem tudtam megmondani, hogy melyiket lehet szedni szoptatás mellett. Sztem mindegyiket, de nem okoskodtam ott, inkább otthagytam. Mondjuk, most nem is szenvedek annyira. Ez a sok eső elmossa a polleneket.
jaimee1
 
 


Juj, még 11 és fél óra és kerek fél éve lesz, hogy elkezdtem vajúdni. :P
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.
Bocsi, de nem volt időm visszaolvasni. Majd jövök, és reagálok. Csak 2 gyors kérdés.

1. kérdés: A 2. hónapos védőoltás után belázasodnak a gyerkőcök?
2. kérdés: Ti miben fagyasztjátok le az anyatejet?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimeee:amikor elmentem először hozzá, és elmeséltem neki csillogó szemmel, hogy babát szeretnénk és szeretném kivizsgátatni magamat,... megállapította, hogy miomám van, mire én totál kétségbe estem, mert tudtam, hogy nem fogják egyből kiműteni, hanem stimuznak kicsit előtte...erre ő:ugyanmár, maga még olyan fiatal, ráér még gyereket szülni....hmmmm 30 vagyok...
Na egy 50-es kétgyerekes FÉRFI nekem ne mondja meg, hogy én mikor állok készen az anyaságra. :evil:
De az új dokibácsimat nagyon szeretem, örömmel dobom le a bugyimat nála...kedves, emberi és segítőkész...és nála fogok szülni! :wink:
Vendég
 


JAIMEE: Köszi. 8 hónapos korra „kell” napi 2 szilárd étkezésnek lennie. Csuda csini Réka! Ezt a képet már kinéztem magamnak a blogodban! Nagyon édes rucikba öltözteted őt mindig.
CHRISTELL: 1.Ezektől az új oltóanyagoktól már nem szoktak belázasodni a babák. Ha esetleg mégis, akkor fél kúpot kell neki adni.
2.Én kifertőtlenített 2dl-es bébiételes üvegekben fagyasztottam a tejet, de lehet kapni külön erre a célra szolgáló zacsit, tárolóüveget stb. A dátumot mindig írd rá!
MIRCI: Nekem ez a szín még jobban tetszik, mint a zöld! Siófokon hol aludtatok? Szálloda, apartman, saját nyaraló?
ARIKON: Mikor tervezed a következő tesztelést? Utazás előtt 1 nappal esetleg?
Vendég
 


JAIMEE: Boldog fél éves szülinapot Rékának!!!!
Vendég
 


Betsy,
igen, pont erre gondoltam, h. vasárnap tesztelek egyet. Bár szerintem tuti nega lesz, de adok még egy esélyt, h. bezebrásodjon. Húúú, Lányok a 10 hónapos próbálkozásunk alatt most használtam el a legtöbb tesztet. De ha lenne valami értelme is akkor nem sajnálnám rá a pénzt, de így :twisted:

Jamiee,
Boldog féléves szülinapot Rékucinak! :)
Kép
Vendég
 


Megvagyunk ám mi is, csak valahogy iszonyat zsúfoltjak a napjaink, ez tényleg 24 órás meló, na :lol:

Mit is meséljek gyorsan? Jól vagyunk, a nap 22 és fél órájában imádom a kiscsajt, a maradék idő meg...háááát, el kellene tolni napközbenre, mert ez az az időszak, amikor épp semmi nem jó, mert sírdogál, hallani se akar az ágyikójáról, persze ha felveszm, rögtön semmi gond, szórakoztatni kell, különben szenvedőzik, ja, és ez már rendszerint az esti 11-es-éjféli szopi után van, mikor hullaként esnék az ágyba.....aztán ha letelik a másfél óra, persze alszik reggel 6-ig tovább, szóval nem is panaszkodom.....majd éjféltájban inkább :lol: :lol:

Mesélek vicceset is: most az épp a menő, hogy a szájával csinál olyan hangokat, mintha épp teljesen betojna...szóval sosem tudom eldönteni, ez most épp mi volt. Pont az előbb vágott át megint, szinte biztos voltam, hogy most aztán tele a pelus, nem is kémleltem oldalt be, meg persze olyan elégedetten vigyorgott....persze semmi, csak egy még nagyobb vigyor, mikor sopánkodom, hogy megint hiába csomagolom itt ki meg be.

PussssssssszNektek, mennem kell! Szerintem "megint" betojt! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a "fotó" dícséreteket. Sajnos nem sok képet tudunk készíteni Klárikáról, mert a fényképezőgépünknek kevés a fény (vagy mi) és mindig foltos lesz a pofija. :cry:
Mindenki azt mondja, hogy tiszta apja a kisasszony, de szerintem a szeme, szája orra rám hasonlít! :lol:

Betsy!
Köszi az ötlet. eddig még nem fagyasztottam lejcsit, de azt hiszem pár nap múlva kell.
Balázs nem tudom eldönteni hogy viszonyul Klárikához. Ha nálunk van, be sem jön a szobába, szinte rá sem néz. Ha elviszi a férjem a mamájához, neki áradozik róla, hogy milyen szép és aranyos, és most már ő a szerelme. Szóval nem tudom, mi az igazság.

Jaimee!
Boldog fél éves szülinapot Rékának!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Ime az ígért képek:

Fiam:
Kép


Én:
Kép

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntőket!!! :D :D Bizony, már közelebb vagyunk az 1 éves korhoz, mint a születési dátumhoz. :shock: :shock:

Chrissyy: Nektek is boldog hófordulót!

Gabi: Csini pocakod van! Építkeztek?

Chris: Írtam privit, de tök ugyanazt, mint Betsy. :D

Bíbianyu: De édibogyó lehet Bíbi. Réka is "űrlény" volt az első hónapban. Olyan fura hangokat hallatott, hogy ihaj. :lol:

Ma vagy fél órán át a következőt kántálta: mammmmammmmammmmmammmmmmammmmmammmmmmma...
Nagyon édes volt.
jaimee1
 
 


Jaimee:jóóó az új avartarod! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam a pcos dokimnál.
És ha bár eget rengető jó híreket nem mondott, de azért rosszat sem.

idézem: "leletei stabil hormonális egyensúlyt bizonyítanak, nagy valószínűséggel peteéréssel, de a ciklus luteális szakaszában mért progi emelkedés a kívánatostól elmarad, így terhesség megmaradásának esélye még megtartott peteérés meleltt is kicsi."

De szerinte a closty elég lesz. Így újra nekiállok a clostynak, de csak egyet fogok szedni, mert mi pcos-ok sokkal jobban reagálunk és nem akarja, h bajom legyen.
Szerinte clostyval igen jók az esélyeim.... Smile
Így hát elkezdem, közben a meddőségiben megcsináltatom a hsg-t és jöhet a bébink!!!!!!!
Szóval, a fene sem tudja, h miért, de várakozásokkal teli vagyok megint :D

Gabi!
Jó is az építkezés :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszi: örülök, hogy haladnak a dolgok baba ügyben! :wink:

Arikon: Dévai csak szüléskor van a Jánosban amúgy a Dévai intézetben dolgozik, ennek szentelte az életét. Én oda járok hozzá terhesgondozásra, laborokba meg a Jánosba.

Gabikám ez a gyermek tényleg egyértelműen fiúcska :)

Jaimee: tegnap óta fáj a szeméremcsontom, úgyhogy eszembe jutottál. Ez már végig így lesz? Lehet valamivel enyhíteni a dolgot?

Bíbi: jópofa lehet a kiscsaj, el tudom képzelni :wink: :D

Betsy: hotelban laktunk. De jó is lenne egy saját nyaraló!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bekukk! Jó reggelt!
Ma még non stop esett az eső. Réka is nyafisabb.

Mirci: Hááát, egyénfüggő. Nekem a 20. hét táján kezdődött, egyre rosszabb lett. Illetve egy idő után nekem már az egész medencém fájt, ha jól rémlik. Azt el lehet kerülni, hogy ne súlyosbodjon a dolog, mert tényleg pokoli fájdalom is jelentkezhet. Én ezzel csak 1-2 x találkoztam mondjuk egy egész napos szaladgálás után. Ilyenkor csak akkor támadt a fájdalom, ha megpihent a medencém. Na de akkor.......Hát a szülés jobb volt.....

A hormonok hatására az izület a szeméremcsontban tényleg szétválik egy kicsit. Ha nagyon nagyon fáj, akkor lehet rá - elvileg - szedni fájdalomcsillapítót, én nem éltem vele....és gyógytorna is segíthet.

Kerüld az egy lábas tevékenységeket, ha ácsorogsz, mintkét lábon legyen a testsúlyod, két lábbal ülj be a kocsiba pl. , öltözködéshez ülj le, ilyesmi. Úszol még? Mellúszást el kell kerülni. A túl sok és túl kevés mozgás sem tesz jót neki. De hurrá!!! Rendeződnek a csontjaid. Hát valahogy ki kell férnie annak a legénynek... :wink: És a jó hír, hogy szülés után AZONNAL elmúlik. Hehe...

Jaaaaj, lányok, a naptejes hozzászólást innen kaptam valakitől a blogon? Sajnos, nem írt nevet, csak annnyit, hogy babanet....
jaimee1
 
 


Jaimee mami: köszi a tanácsokat. Annyira szerencsére nem fáj, de egész nap érzem. Remélem nem lesz rosszabb!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hali!
Jaimee, igen építkezünk. Most egy kicsit sietősre kell fognunk, mert szeptemberben muszáj lenne beköltözni. Hiszen az október már necces lenne. De haladunk! Már itt a burkoló, meg jön a festő. :)

Babszika, hajrá closty!!!!!!

Arikon, hírek? Sokat gondolok most rád!!!!

Háát, az éjjel felvoltam és mintha...talán..... nem is tudom..... éreztem valamit!!!!!!!!!
Eddig egyszer éreztem talán, hogy megfordult bennem valami(valaki). De most olyan fura volt, mintha magától mzgott volna belülről a hasam. :D Annyira várom már hogy érezzem!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jamiee mami!
Én vótam az...tudtam h. valamit elfelejtettem :oops: ...aláírni! :D

Mirci,
köszi a választ! :)

Gabi,
köszi! Semmi különös csak 2-3 napja fájdogál a hasam, lehet h. megjön, csak legalább nyaralás előőőőtt!
Vendég
 


Arikon: én ezt már nem értem :shock: rekordokat döntöget a ciklusod. Mennyi volt eddig a leghosszabb?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Elvileg tavaly cicka nélkül 40-42 naposak voltak a ciklusaim, azonban aug-szeptember körül 62. napra gyütt meg orvosi segítséggel (ti. duphastont kellett szednem). De amióta a cickát iszom, tavaly szept. óta 30-32 naposak a ciklusaim.

Arra gondoltam, h. nyaralás után elmegyek a dokimhoz és lehet, h. meddőségibe is...csak nagyon félek, h. baj van. :(
Vendég
 


Semmi baj nincs, szerintem a stressz... :roll:
Teszteltél ma?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?