Új privát üzeneted érkezett!

nyuszi a sima éjszakaival semmit se érsz el...két pillanat alatt elázik az egész....csak a tena a jó...tapasztaltam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
megjöttem!

reggel teszteltem - negatív!
viszont még mindig nem jött meg, a pocim fájogat nekem is úgy mint tarynak, hogy bármikor megjöhet, néha a cickóm is fájdogál, meg néha szurkál is a hasam, de inkább csak tompa menszi előtti fájdalom a jellemző.
Úgy idegesít, hogy mi lehet, nekem még soha nem késett max 1 napot, mindig inkább 2-3 nappal korábban jött vagy napra pontosan 30 napra.

Nem bírom ezt a bizonytalanságot!!!!! :)

Kép
pampalini
 
 


Pedi-megnéztem a képeidet, nagyon csinik voltatok!

Nyuszi jó a kép rólad!

Nita-édes lehetett Bencus! De jó neked! :)

Kép
pampalini
 
 

 
 

pampalini hány napja késik?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nyuszi nem benneteket akarlak frászban tartani de még nem megyek dokihoz csak jövő héten :) amúgy a tenna nagyon jó bár nekem nem az volt bár én nem véreztem annyira mintha simán szültem volna bella betétet használtam és hálós egyszerhazsnálatos bugyit abban jól megtartotta bár én nem egyszer használtam mert tök jól ki lehetett mosni és nem szakadt el gyógyitárbna lehet kapni két darab van egy csomagban :) azzal bármilyen nagy betétet el tudsz helyezni sőt azt hiszem ez pont a tennának volt a bugyogója :):):):)

pampalini lehet te is így jársz mint mi hogy sokáig nega aztán ki tudja királylánynak sajna piri lett a vélge én meg nem tudom még mi lesz :) de bízom még a babában :)

nika70
Salgótarján
 
 


Én is vagyok. Nálam még mindig változatlan a helyzet, szúr, feszít, néha fájdogál. Időnként rohanok a wc-re, hogy na, most megjött, de semmi. Én még nem izgulok, mert nálam a 37 nap is megszokott. Ha majd egyszer eljön a klimax, én elmondhatom magamról, hogy soha életemben nem menstruáltam pontosan... szóval ezért vagyok nyugodt, tesztet még nem is vettem, de tampon mindig bekészítve a táskámban figyel.
Pedi! hol lehet megnézni a lagzis képeket? iwiw-en? nekem az most nem is jön be.. mindig valami hibaüzit ír ki.
Pampalini: már írtam többször vigaszul a többieknek, hogy nekem az első terhességet csak a 49?50. napon mutatta, a harmadik teszt lett pozitív. előtte a 36. 45. napon semmi...szóval még bárm(k)i lehet...
tary
tary
 
 


még egy normális vonalzót sem tudok csinálni, mert nem tudom, hogy hány napos a ciklusom...azért ez így majdnem 37 évesen jó, mi? Úgyhogy belőttem a 37 napot. meglátjuk...
tary
 
 


tary akkor még nekem is van remény :):):):)nekem a 48. napon még nega volt azóta nem lőttem el majd hétvégén :)

nika70
Salgótarján
 
 


ha addig nem jön meg, én is a hétvégén tesztelek. Addig meg nem akarok gondolni rá...
tary
 
 


Sziasztok!
pampalini simán lehet hogy a stressztől késik. de bízom benne hogy inkább a babától :)

Timi
titimee
 
 


jó reggelt!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jobb reggelt :)

nekem reggelre megjött :(:(:(:( de jól vagyok már nem vagyok annyira kiborulva mint pár hónapja hiszen nem is nagyon volt pém :) de most majd beleadunk mindent apával a gyerek sem cicizik már így most könnyebb lesz :):):):):

majd királylánnyal májusban összehozzuk :):):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika akkor hajrá köv hónap!!!!!!!!!adjatok bele mindent!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika ez a fránya piri mindig jön és jön pedig utálom és szerintem sokan utálják itt a fórumon de sajnos nem tudjuk elkergetni. A szervezetünk meg mindig szeret velünk játszani, tudja a fene miért :cry: :cry: :cry:
Nekem legalább mégiscsak volt pé-m úgy látszik növekszik a hőm de mégis 14. nap helyett 18. nap óvuláltam még szerencse, hogy teszteltem és így remélem elkaptuk a párommal, bár aznap már nem ment túl fáradt voltam csak előtte való 2 nap mindig együtt voltunk lesz ami lesz, vasárnap este nagyon full + volt a teszt remélem hajnalban kilökődött a kis sejtecském és az éjfél körüli keksz megtette a hatását. :oops: :oops: Bár tuti nem lesz olyan szerencsém szerencsém, hogy összejöjjön úgyhogy nem reménykedek, most aztán a 12 nap múlva rágom a körmöm :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


nika: akkor nincs más hátra, mint előre május :) énis csatlakozom a májusi táborhoz.

Timi
titimee
 
 


Jó reggelt!

Nika! Sajnálom,viszont annak örülök,hogy nem vagy elkeskenyedve és pozitívan állsz hozzá!
Igen,én is néztem azt a hálós bugyit,viszont azzal csak az a gondom,hogy ugye az úgy néz ki,mint egy kis rövidgatya és abba hogy teszed bele a betétet???
Én ma megyek a dokihoz,remélem minden rendben van velünk,délután megyek kismama tornára. Este jövök és írok,hogy mi volt a doki bácsinál!
Puszi nektek

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Jó reggelt!

Nika annyira sajnálom, pedig úgy bíztam benne, hogy lesz baba. Lehet neked is annak indult csak aztán mégsem. De igazad van fel a fejjel! Én most nem fogom ennyire figyelni magam. Remélem egyszercsak majd azt veszem észre, hogy hányok ( már bocsi ) és csak akkor csinálok tesztet :lol:
Nyuszi jó tornászást!
Szép napot!

királylány
 
 


igen olyasmi mint egy kisgatyó de a közepére ugyanúgy be tudod tenni a betétet én úgy csináltam bocsika a többiektől hogy betettem a betétet és feltoltam a helyére és utána húztam rá a gatyót és szépen hozzátapadt nekem ezt bent a kórházban mutatta a szülésznő szülés után hogy így pont jó helyre megy és nem csurig ki a többlet ha van :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika-nagyon sajnálom a pirit.de majd a jövő hónapban sikerül.itt voltam veletek hamar elolvastalak titeket,és mennem kellett,bocsi csajok.nyuszi-nemsokára eljön a várva várt pillanat,biztos minden rendbe lesz a dokinál.melisch ne légy kishitű-bizz magadban sikerülni fog....tary-nagyon szoritok neked,én is ilyen voltam mig vártam a mensim-futkoztam wc-re mint pók a falon.pampalini-neked is nagyon drukkolok,nagyon rossz ez a bizonytalanság,de nyugi,a barátnőmnek a doki 6 hetesen állapitotta meg a terhességet,a teszt nem mutatott semmit,most meg van egy gyönyörű kislánya,nincs veszve semmi.én jól vagyok próbálok nem gondolni a beültetésre nyugis akarok lenni,nem problémázni semmin,jövő hétre várom a mensim utánna megyek 10 nap dokihoz.ragacsok drukkok mennek......puszi nektek
kistörpe
 
 


gnemoni-pedi veletek mi van merre vagytok?
kistörpe
 
 


Sziasztok!

A mindenit, mennyit írtatok!

Nika! Sajnálom, de tényleg! :( Hajrá május!

Pampmalini! Tary, drukk, drukk, drukk!!!! Tary, igen iwiwen tudod megnézni a képeket.

Köszi csajok a "bókokat"!

Nyuszi! Biztos minden rendben lesz a dokinál, és élvezd a tornát, hisz ami jó a mamának, az jó a babának is! :wink: Gyere majd a hírekkel!

Drága Melisch! Nagyon szorítok Nektek! Én hiszem, hogy igenis "összetalálkoztak" a sejtecskéitek! :lol:

Kistörpe! De jó, hogy jöttél. Megy a drukk ezerrel a következő beültihez! Én érzem, hogy ez most sikerülni fog! Csak nagyon sokat kell pihenned, és kímélned magad!

Én ma tréningen voltam Szegeden, hajnali fél 6-kor indultam, és most értem vissza a melóhelyre! Nálunk elég hüvi van ma, és esik is! :(
pedi
Kalocsa
 
 


pedi-hát igen-igazad van,pihennem kéne de én olyan vagyok "add uram de rögtön"tipus.amit gondolok azt végre is hajtom azonnal.de most ez nem igy lesz.köszönöm a biztatásodat.nálunk is rossz az idő esik az eső.
kistörpe
 
 


Kitürpe én is nagyon drukkolok neked muszáj sikerülnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedi köszi a biztatást te jobban bízol bennem mint én, bár most nem leszek annyira szomorú ha nem jön össze mert így jobban a párom mellett tudok lenni és a terhességem még több gond lenne a számára is. Természetesen még el kell utaznia 1-1 hétre és talán nem szívesen hagyna babásan magamra de mennie kell. Majd kialakul, mint púpos gyerek a prés alatt!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok.....ma bence ismét elég aktív.....mintha megfordult volna.....eddig fejvégű volt........majd figyelem hol rugdos.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most már jó lenne egy új kismami a topikban :):):):)::):)

nika70
Salgótarján
 
 


hát bizony...ki volt az utso ? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty: :twisted: ez a netnek szól. Pirit nem bánom, csak minden rendben legyen legközelebb. Nem az a gond ha jön, hanem ha késik!

Nita nyitva az ablak, küldjed csak azt a csokis muffint! :lol:

Kicsi aranyos vagy, hogy gondolsz rám :)

Nemsokára megérkezik az unokatesó a családba. :) Most este fél 8-ra kell bemenniük sógoroméknak aztán majd kiderül, hogy maradnak-e vagy holnap kell visszamenniük :)

királylány
 
 


Hupsz! Ezt a másikba akartam írni :oops: :shock: :lol:

királylány
 
 


megy a muffin!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Voltunk ma a dokinál,minden rendben, szépen fejlődik Lili,1433 g most. Felteszem a mai 4D-s képet,de nem a legjobb,nem nagyon akarta magát megmutatni,nagyon szégyenlős. De egy biztos már,hgoy apa száját örökölte. Kép
Aztán délután voltunk tornán,este pedig a barátokkal vacsizni,úgyhogy jó hosszú volt a nap.
Megyek is lefeküdni,csak be akartam jelentkezni a hírekkel.
Puszi nektek,jó éjt!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok! Nika: csatlakozhatnék? Nekem is megjött ma... de nem vagyok szomorú egy cseppet sem, már kiszámoltam, hogy most kell terhesnek lenni, mert akkor feb.20-án születne, és az nagyon jó, mert a nagyobbik fiam feb.10.--
tary
 
 


nyuszi -nagyon örülök,hogy minden rendben van,nemsokára megérkezik lili,de jó...tary-tényleg ne légy szomorú-hidd el hamarosan sikerülni fog.-te is olyan vagy ,mint én .én is számolgattam ha a beültetés sikeres lenne pont apa szülinapjára lenne meg az eredmény,február 25 lenne a szülés várható ideje a névnapom meg február 26.de ugye ezek a számok kisértenek mert február 26 án vetéltem el .na de férre a szomorkodással.nita-bence éjszaka,hogy viselkedett?-emlékszam nálam patrik is ilyen ficergő-mocorgó volt,állandón vándorolt,főleg este volt aktiv.ma töltött paprikát csinálok,mindenkinek NAGYON SZÉP NAPOT......
kistörpe
 
 


Kistörpe: én minden hónapban megnézem, hogy mihez köthetném..:)
Na, tényleg nem vagyok szomorú, a jóidő beálltával elkezdtem futni, odafigyelek mit eszem, most megint inni fogom a teát.
Tényleg: szerintetek a cicka jó? Vagy igyak mást? Már annyit ittam, és olyan rossz ízű, hogy szívesen kipróbálnék valami másik tuti lét.
Vitamin, hal, futás, egyre kevesebb stressz (itt az évvége..:) mi kellhet még? Csak már kicsit öregecske vagyok..vagy kezdek az lenni..??
tary
tary
 
 


Sziasztok:
tary én a málnalevél teát iszom pé-ig. utána palástfű teát. Úgy néz ki hogy a málnalevél jó hatással van mert már sötétül az lh tesztem. valószinűleg előrébb hozta a pé-t :) sokan "esküsznek" rá.
"A málnalevél tea a peteérést támogatja, a petesejt minöségét, a hüvelyi nyálka mennyiségét és minöségét javítja, az ovulációs teszted erösebb és egyértelmübb lesz, a tüszörepedésedet elörébb hozhatja."

Timi
titimee
 
 


TARY ÜDV A CSAPATBAN A MÁJUS A MI HÓNAPUNK LESZ IGAZ KIRÁLYLÁNY?????

én a málnalevél teáról azt hallottam hogy szülés előtt kell inni de nem a cickafark van peteérés előtre?

nika70
Salgótarján
 
 


nika: mindkettőre használják. erősíti a méhfalat, a többi jó hatását már írtam. múlt hónapban nem volt ilyen szépen erősödő az lh tesztem. úgyhogy nekem (remélem) beválik :)

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Tary! Nagyon sajnálom pirit, de nagyon örülök, hogy ilyen pozitív vagy! És ne dorold már mindig öregséget! Hogy lennél már öreg, előbb utóbb jönni fog az a baba, és szerintem inkább előbb, ha továbbra is így állsz a dolgokhoz! :wink:

Timi! Szuperül alakul a hőd, szerintem mostmár mindent bele! :wink: És a teát jól tudod, először málnalevél és utána palástfű.

Nyuszi! Lili baba annyira azért nem takarja el magát, hogy lássan, gyönyörű kislány lesz! örülök, hogy minden rendben van Veletek!

Nika! Lesz új kismami, hidd el nemsokára, és még az is lehet, hogy Te leszel a következő! Szívből kívánom Neked és persze mindenki másnak is!

Kistörpe! nyithatom az ajtót? Nagyon szeretem a töltött paprikát! :lol: Neked is szép napot!

Melisch! Mi újság Veled? A hőd nagyon durva, a lehető legjobb értelemben! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok Csajok! :wink:

Elveszetke megérkezett! :D Visszaolvasok, aztán jövök. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok,
Csak gyorsan bejelntkezem. Most jöttem haza a kórházból, ezét nem voltam. Sajnos elkezdtem vérezgetni és a doki befektetett. A baba jól van, csak a méhlepény vérzik, ahol a méhszájra lóg. Most már itthon vagyok és sokat kell pihiznem.
Megyek is vissza az ágyba, csak gondoltam bejelentkezem. Eddig minden eredményünk jó, tegnap voltam AFP-n.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Nika: ÚGY ÁM!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Tea: nekem a biopatikában a cickafark+komló+édeskömény keveréket ajánlották a ciklus I. felében. Már annyi mindent összeolvastam én is, hogy csak kapkodom a fejemet mi a jó.

Csige: jajj-jajj, akkor most nagyon vigyázz magadra és kiscsigára.

Én ma reggel NAGYNÉNI lettem :lol: Sógoromék kisfia reggel 6-kor született meg, Péter, 3240g, 56 cm. Jól vannak, képem még nincs és látni is csak a jövő héten fogjuk leghamarabb, mert Pesten mellett laknak, apa meg bence meg vannak fázva így a látogatás most elmarad.

királylány
 
 


kistörpe nem tudom hogy hogy viselkedik éjjel bence...túl mélyen alszom...... :)
csige hála égnek hogy jól vagytok....legközelebb írj valakinek smst,hogy ne aggodjunk!!!!!!!!jó pihit!!!!!!
moni ugye mostmár sűrűbben jössz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi-számolj háromig és ott is vagyok -ajtót nyithatod.csige pihizz nagyon sokat-vigyázz magatokra.moni megjöttél?na végre.ugye minden rendben veletek.én is ritkán tudok jönni kertes házba lakunk,ha jó idő van mindig kinn vagyunk,kertészkedek,meg a gyerekkel kosarazunk.királylány grtulálunk a sógorodéknak,sok boldogságot nekik.tary-mint a csajok is irták a málnalevélről én is hallottam próbáld meg....
kistörpe
 
 


törpe töltött paprika ide is jöhet fénypostával én imádom párom viszont nem ezért nem csinálok :)

akkor majd utánanézek és én is inni fogom a málalevelet meg a palástfűt :) hátha

többiek hajrá

csige jó hogy itt vagy de pihenj sokat hogy ne is legyen gond kis csiguval :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na, itt vagyok!

Nita!
Igyekszem sűrűbben jönni. :wink:
Örülök hogy Bence baba jól van, és hogy már aktívan érzed. Azt hiszem reggel már én is Laurát éreztem mocorogni. :D 1-2 hét és már biztosabbra merem mondani hogy igenis érzem már a babucit. :wink:

Királylány!
Gratula a nagynéninek!! :D Meg persze az újszülött szüleinek is. :wink:
Pirit nagyon sajnálom. :cry: Reméljük ez volt az utolsó ciklus kb. 1-1,5 évig. :wink:

Nika!
Pirinek tessék bemutatni!! :evil: Hogy a fene vinné már el jó messzire!! De irgylem a hozzáálásodat, nagyon ügyes vagy. :wink: És a Május a Ti hónapotok lesz!!!! :D

Nyuszi!
Nagyon édes a kislányotok! :D
Megoldódott a szülésznő kérdés?

Tary!
Piri anyónak üzenem hogy lemondhatna már! :twisted:
Kislányra a tuti receptet nem tudom. DE azt elmondhatom hogy a ciklus 10. vagy a 12. napján fogant a mi tesóbabánk. :wink: Pé-m meg a 14. napon volt.

Pedi!
Örülök hogy jól sikerült a lagzi. :wink: Majd most hétvégén reméljük tudsz pihizni is.

Melisch!
Reméljük pár nap múlva hozol nekünk egy igazi pozitív HCG tesztet. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csige!

Jó hogy jöttél. Nagyon sajnálom ami történt, de a lényeg hogy a kis pocaklakó jól van. :wink: Pihenj sokat! És amikor tudsz, gyere és mesélj nekünk magatokról.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pedi dobtam egy privit.
kistörpe
 
 


moni már szerintem tuti érzed laurát.én a 16.héten éreztem először bencust!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige! Végre! Annyira izgultam már, hidd el, mostmár minden rendben lesz, csak be kell tartani, amit az orvos mond! Mikor kell menned legközelebb uh-ra? Remélem, akkor már Nálad is kiderül, hogy mi van Kiscsigusz lába között! :lol:

Móni! Jó, hogy jöttél! Igyekszem majd hétvégén pihenni is, de mostanra is van program bőven!

Kistörpe! Ment a válasz! :wink:

Hát, lányok, nem tudom, mi van ma velem. Reggel már arra ébredtem, hogy majd le szakad a derekam és enyhén fájt a pocakom is. Most meg egész de nagyon fájnak a petefészkeim, egyszer mensisen, máskor meg majd kiszakadnak. :roll: Ilyenkor annyira utálom, hogy NŐ vagyok! És pont ma vagyok egyedül. :cry:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi csigének a 18.heti genetikai uh lesz szerintem a köv doki látogatás....... :oops: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó sokat irtatok alig tudom megjegyezni ki mit irt, így ha valami kimarad bocsánat.

Elveszett kismamik gondoltam már rátok, csak nem volt időm írni de már szándékoztam névsort olvasni. Csige sajnálattal olvastam, hogy kórházban voltál de jó, hogy a csöppség jól van :wink:

A teákról nagy homály nálam, ebben a hónapban azért a görbémen meglátszik cickafarkot ittam az elején. Mi miatt nem tudom de a múlt hónapokhoz képest (január-április) sajnos 4 nappal később volt a pé-m így nem lesz 27-28 napos a ciklusom hanem meglesz az 32 is. De igaz ami igaz egészen jó görbét csinált. Ha az elmúlt két hónapban a hőm 36,6 körül volt pé-körül most amint látjátok lement 36,4/36,3-ra is és pé után mint a nagykönyvben úgy emelkedett. Elárulom nektek, hogy vasárnap ki voltam borulva, hogy nem is lesz pé-m, mondtam a férjecskémnek is, hogy ezt a hónapot gyorsan felejtse is el :oops: Próbáltam álltatni magam, hogy hátha csak a teszt nem mutatta ki. Írtam Esthajnalnak pü-t, küldtem neki képet a tesztjeimmel amit ebben a hónapban produkáltam és megerősítette, hogy se a görbém se a tesztek nem mutatnak pé-t, de ne adjam fel mert még minden lehet, ha gondolom még folytassam a tesztelést amit szombaton már nem csináltam. Szerinte délután 4-8 óra között a legalkalmasabb a tesztelés, 4 óra körül volt és gondoltam egye fene pipilek egy tesztet ha erősebb akkor folytatom ha nem nem. Na tudjátok milyen az élet olyan + volt, hogy majd szétcsattant. teszek fel képet, úgysincs + HCG képetek manapság :lol: :lol: :lol: Alig látszik a kontroll csík. Most aztán iszom a palástfüvet, bár ő inkább keverve ajánlotta, de most még megyek a külön keverékkel. Na szóval lehet van valami ezekben a teákban??? :shock: Minden esetre leírtam nektek mit ügyeskedtem, mivel látom sokan hajlanak a teázáshoz. Ha nem is segít babásodni nekem szerintem tisztítja a vesém mert sokszor járok pisilni, ami eddig nem volt és így több folyadékot iszom, sajnos nekem ezzel bajom van nem iszom sok vizet.
Na majd elválik kinek milyen hatása lesz a teázgatásunknak.
Remélem rövid időn belül hoz valaki ilyen szép HCG tesztet is, én csak LH-t tudtam produkálni. Kép - Ja ezt nem rajzoltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?