Új privát üzeneted érkezett!

Pedi, Bence születése után mi is hármasban voltunk itthon és nem kértem anyukám segítségét. (Illetve egy éjszaka volt itt amikor a férjemnek koncerteznie kellett). anyu annyiban segített, hogy főzött ránk kb egy hétig. Én nagyon élveztem, hogy csak hárman voltunk. Napközben fél-egy órára jöttek néha családtagok, de csak a legszűkebb családból. Ennyi épp elég volt.
A kórházi napoktól tényleg ne féljetek. Úgyis abból fog állni a napotok, hogy szopi, pisijárat, kajálás (ne lepődjetek meg, ha a vasszöget is meg tudnátok enni szülés után... én mindkétszer iszonyat mennyiségű kaját ettem meg a kórházban.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ezt a laptetőt megtartom a holnapi dokihoz.

Én is megyek. Jó éjt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág én is sokat ettem szülés után...Barninál volt a legjobb...ugyan is a kórház előtt nyílt egy gyroszos,hamburgeres.na hozzám minden látogatónak a belépő egy gyros volt ha látni akarták a babát!!!!! :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

most megyek, grrrrrrrr, 1-től 5-ig aludtam, olyan a fejem hogy ihajjjjjjj. csókok, pedi majd írom a pali receptet, ha hazajöttem!
és kösz hogy elviseltek :wink: (ha már a családom kevésbé :D )
chamomilla
Pécs
 
 


Jó reggelt!

Ezer bocsi, az este elaludtam! :oops:

Csillag! Mennek a drukkok mára, de biztos minden a legnagyobb rendben van! :wink:

Nita! Hm, gyros, meg se tudom mondani mikor ettem utoljára. Sőt, olyan igazit szerintem még sosem. Hát, ha azt mondjátok gyorsan el fog menni az a pár nap a kórházban, akkor hiszek nektek!

Cham! Megy a drukk! Várom a receptet. Ma sütőtökös pitét akarok sütni, de lehet, hogy muffin lesz belőle, mert olyan jó pite receptet nem találtam. Nem igazán szeretem azt a fajtát, amikor a linzer tésztába kell tölteni a tölteléket.

pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!

csajok, én ma is szuper jól aludtam!!! reggel 7ig. estétől. juhééééé!!!!

cham: nagyon drukkolok!!!és a dokihoz is nagyon-nagyon!!!!

pedi: nem nyilatkozott még a férjem, de azt kértem, hogy legalább teljes napos munkákat mondja le 4-5 napig. szaladgálhat itt helyben. tudom, hogy úgy sem tud itthon ülni.
anyukám felajánlkozott, de nem kértem, hogy ide költözzön. ez a mi kis családunk lesz.
szívesen veszem, ha főznek, mosnak, vasalnak ránk 1-2 hétig, de nem szeretnék itthon sok órán át senkit látni.

csillag: milyen volt az éjszaka?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jo reggelt Boszorkak! :lol: -ezt csak ugy, most ez jutott eszembe.:)

Meg nem olvastam vissza csak felig.

CsillagomGalambom most neztem meg Gergoci kepeit, hat, mit mondjak....azok a cseresznye szajak! Mindjart bekapom!-mar bocsi!:) Es elsore mit latok?! -en Tiszta anyja ez a gyerek! Legalabbis szerintem Rad hasonlit most meg. Sokat nott! Nagyon ugyesek vagytok, szepen fejlodik, mar latszik kis ertelem a szemeben nem olyan uvegesen nez, mint az elejen a babak.:) Na, de ugye tudod mit akarok irni. Nehez megfogalmazni de bizom benne nem erted felre az uveges szemeket. Es koszonom szepen, nagyon szep reggelt okoztal ezzel nekem. Tudom nem ma toltotted fel de dolgoztam es nem olvastam vissza mert elfoglalt voltam viszont igy ma reggel maris napsutessel indul a napom! Egy ilyen klassz kiskrapek lattan maris kocsanyon logtak szemeim. (7vegen meg az Olimpikon pasikat sasoltam, az evezosok eddzettek, mit mondjak...ahhhhh, csorgott a nyalam egyik-masik lattan, csak apa meg ne tudja :lol: :mrgreen:

Katiiii!!! Laptop??? Ha apa ert hozza vagy Te cseppet akkor van benne olyan, hogy esemeny naplo ott kiirja a hibakat. Ha csak kodot latsz akkor fol kell menni a Microsoft oldalara es ott le van irva, hogy melyik kod milyen hibat takar. Na, apa mar megszerelne Neked, kar, hogy nem vagyunk szomszedok. Nekem is multkor ugyan ezt csinalta a gepem es itt az esemeny naplobol hozta helyre de csak 5-10 perc volt az egesz. Esetleg ha ismersz valakit aki nem teszi meg jobban tonkre a geped akkor erdemes megmutatni Neki. Bnom is oda adta egy sracnak, jol elcseszte a gepet aztan uram szenvedett vele 2-3 napig de helyre hozta vegul.

Mia, tenyleg szep kis pofija van a lanykatoknak!:):) Kati fogalmazta meg aranyosan de mar nem emlekszem mit irt (reggel van kavem sem ittam meg) de ugy igaz az, ahogyan Katisunk irta!:):)

Nikam Dragam, volt itt szo az anyatanyas zart topicrol csak Te nem jarkalsz ide surun. Akarcsak en tettem ezt mostansag es lemaradtal. En egyelore vagyok itt is, ott is, aztan ugyis lekopik a masik ha elkezdek dolgozni mert idom nem lesz ide sem, nem meg oda is. Lehet nem is fogok jonni hetekig de majd meglatjuk.
Torna? Sztem Te ha akarsz tornazz nyugodtan minden nap mert Nalad egyelore a zsiregetes a cel, es ha igy tornazol, siman lehet minden nap, aztan ha az alak is fontos lesz akkor mar ket naponta mert az izmoknak regeneralodni kell. Nekem legalabbis igy magyarazta anno amikor 8 kilot dobtam le egy spinning es aerobik edzo aki egyben egeszseg or is es allitom sokkal jobb, mint a Reka csak ugye nem mindenki kerul be a media forgatagaba. Ez a lany volt mar ugyan a TVben de csak a reggeli musorokba hivjak, hivtak neha. Na, mindegy O ezt Nekem igy magyarazta anno. Amig zsirt egetsz addig tornazz, en neha napi 2x is nyomtam. Csak arra vigyazz ne legyen nagyon magas a pulzususod mert akkor az mar nem igazan zsir egetes es most nalad ez a cel. 30 perc utan kezd a szervezet zsirt egetni amikor izzadsz na az a jo, tartsd magad azon a pulzusszamon kb. Csak szepen lasssan, ne kemenyen eddz, igy egeted a legtobb zsirt, higgy nekem en ezt mar tobbszor is csinaltam es nem csak en, nagyon sokan akikkel egyutt eddzettem anno es ez mukodik, ez nem szervezet fuggo, hogy kinel, mi jon be. Ez mindenkinel bejon. Erre nyakam teszem. Ne legyen tul szapora a pulzus. A kozepesnel kicsit tartsd lentebb. Ugyis erzed amikor mozogsz. Uuuuu,de hosszu lett, bocsi. Es persze dieta!!!! Ez extra fontos. :wink:
Vendég
 


Cham, Teged aztan nem nagyon nehez elviselni!:) Irjal csak, en szeretem olvasni amiket irsz!
Mara drukk!

Orulok, hogy Kati jol aludtal! Sztem Apa magatol le fogja adni a munkait amint meglatja a kislanyat! El sem engedi majd! Se Teged, se Ot! Ott fog ropkodni korulottetek, nem meg dolgozni menjen! ahhhh, O nem ez a tipus. Munkamanias "orult" ugyan de a szive az vajbol van!

Pedi, jol sejtem, hogy Te is jol aludtal? Akar csak Kati! Szupisag!
Vendég
 


CsillagomViraga, mara drukk, laptetod is volt tegnap vagy ez ma volt?-na mindegy! Szoval minden okes lesz!
Gergoci meg azert nem alszik mert skorpio! Energikus mar most! ES meg milyen lesz! :):)
Vendég
 


Nitácska
A gyrost én is nagyon szeretem, van is a kórház közelében egy, ahonnan szoktunk hozni.

Pedi
Tényleg hamar elszalad az idő a kórházban. Meg ne aggódj feleslegesen úgy sem tartanak bent benneteket. Nálam a 72 órát sem akarták megvárni, és 2 nap után haza akartak zavarni, mert épp egy újabb hidegfront jött, és megint teltház lett.
Vendég
 


csillag: volt bizony :):):) rubint réka 20 perc felkar torna:) majd meghaltam :)
Most meg vettünk abonette azt eszem mert a reggelim volt a tízóraim szóval most reggelizem két szelet abonett sonka sajt uborka :) azt hittem rosszabb az abonett de így mással együtt nem is olyan vészes :)

pedi: nehogy azt hidd hogy egy szülészeten nyugisabb a hétvége:):):)nálunk mikor én szültem ugye péntektől vajúdtam és szombaton olyan nagyüzem volt hogy csak na szóval nehogy azt hidd hogy nyugisabb :)
igazad van nálunk sem volt átjáróház:):) azóta is hallom anyóstól a magamét hogy én akartam megtapasztalni milyen anyukának lenni :):): de nem érdekelt .mondjuk jött mindennap mert mellettünk lakott de nem volt sokáig:) csak megputyulgatta Gergőt azt ment is :)

Én azóta nagyon jókat alszom mióta fogyózom :):):):)

bogi tudom :) csak mondom ha a babanetet úgyis mindenki megnyitja akkor minegy hogy ezt nyitja meg vagy a zártat én azért mondtam de nekem nincs titkom :) meg lesz*rom ki olvas engemet:) már támadtak engem itt ababneten nem kevesen azóta úgy vagyok vele hogy nem érdekel egy idegen arctalan beszólása:) szóval nekem itt is jó. amúgy én olvasok mindig csak nem mindig van hozzáfűznivalóm vagy valaki már leírta előttem ugyanazt amit én is gondolok a dologról :)
Köszike :) tornázom mindennap de nem a rr még azt nem bírom csak norbi duci lesz mert az 40 perc és még én is tudom csinálni.Igaz hogy zubog rólam a víz de nekem most ez kell . ráérek még szálkásítani :D:D:D:D:D:D majd eljön az az idő is :) a diéta meg alap :) sokkal kevesebbet eszem és figyelek is rá hogy miket.nem akarok éhezni de kezdetben fele annyit eszem mint régebben meg kezdem felváltani mondjuk a kenyeret lecseréltem abonettre stb. ha veszek felvágottat akkor inkább sonkát mert a sovány meg mindennél nézem a ch és kalória szintet :)

nika70
Salgótarján
 
 


BETTINEK HATALMAS GRATULA A KISBABÁHOZ!

Alighanem ide még nem írtam.

Viszont elfelejtettem mit akartam írni még.... :roll:
Vendég
 


Itt angliaban azonnal hazaengednek ha a baba is es anya is jol van. Azt valljak, hogy otthoni kornyezetben a legkenyelmesebb es legegeszsegesebb mindket felnek. (korhazi bacik) Szules masnapjan viszont jon a vedono, megnezi a babat, sargul e, stb. es az anyukat is megnezi+tanacsot ad, segit szoptatni es barmiben amiben keri az anyuka. Ez asszem 10 napig igy megy. Ha kered, minden nap jon, ha nem akkor csak a babat nezi meg ha szolsz neki, hogy valami nem stimmel szerinted. Igy nem kell az elso 10-12 napban orvoshoz rohanni autoval baj eseten, O kijon, megnez, ha gond van, orvost hiv. Szules utan amint labra tudsz allni mar kuldenek is haza ha mindenki jol van. Eztan a 10-12 nap letelte utan 2 hetente 1x jon a vedono hazhoz ha kered ha nem. Lemeri a babat, megnezi, ilyesmik. Allitolag 10 perc az egesz, ha minden rendben. Ha valami nem oke, orvost hiv. Ez szerintetek jo vagy jobb az a rendszer ami otthon van? Persze itt is vannak kotelezo orvosi vizitek de az elso 2-3 honapban beken hagynak nem kell dokihoz menni.
Vendég
 


Nita: Én még abban a kajáldában nem ettem gyrost. Jó amúgy?? Na most nagyon megkívántam. lehet hazafele veszek is:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Na most olvasom nem Halásztelken ettél gírost hanem a kórháznál.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Nika, az amit en irtam az nem szallkasitas, ez pont az, ami Neked kell. Hogy lemenjen a zsir. Hogy lefogyj. Persze Te erzed mire van szukseged csak ez a modszer a leggyorsabb es legjobb, hogy megszabadulj a rajtad levo foloslegtol. Es hiaba, hogy a leggyorsabb fogyas igy erheto el, megsem plottyed meg a bor sem, hanem feszes marad.
Hogy Te zugolvasol???!!:):):) ahhhaaaa, en meg azt hittem alig vagy itt! :wink: :lol:
Vendég
 


nika: én imádom az abonettet!!! persze egy kis rátéttel!!! :lol: :lol: :lol:

selyem: képzeld, mióta írtad a kukoricás-brokkolis tésztát, azóta ennék, de ma vettem egy szép brokkolit és megcsinálom. nem is tudtam, hogy sok benne a vas. az nekem is kell, mert a határértéken táncol mindig az értékem. holnap pedig kirántom a maradékot.


képzeljétek!!!
apa ma hazaállított egy picike, de tényleg icike-picike babakocsival. na mi volt benne???? egy fülbevaló a tündérkéjének!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
mindjárt lefényképezem és megmutatom nektek!
gyönyörűséges!!! már a kórházban bele fogjuk rakatni neki.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a jó nagy csavargásból. Reggel felmentem a városba a szomszédasszonyommal meg a picurkájukkal, a nagyot vittük oviba, DM, piac, aztán még náluk jól eldumáltuk az időt.

Hát, Bogárka! Sajnos nem aludtam jól, a csak a nagy csavargás miatt reggel nem volt időm írni. Nagyon fájt a derekam, semmilyen pozícióban nem volt jó, sokat voltam kint pisilni, és ahogy kikeltem az ágyból semmi bajom nem volt. Már azon járt az agyam, hogy felkelek, csak nem akartam Zolit felébreszteni. A tanyán a kép nem az új szobáról van, de már csináltam róla, majd felteszem.

Viszont! Van jó hírem is! Végre volt rendes normális székletem hetek óta először, nem kínszenvedés! Annyira megkönnyebbültem. És ma jelentem semmi bajom. Nincs hasszurka, semmi. Babóca nagyon eleven.

Kati! Istenem, alig várom a képet! Én arra gondoltam, hogy kitisztíttatom az én babakori fülcsimet, az egy szivecske, amit a keresztanyámtól kaptam akkor, aki sajnos 25 évesen meghalt, amikor én 2 éves voltam. Ugye nem tudjuk, hogy kislány lesz-e, de ha igen, akkor a tesómék hozzák majd neki a rendes fülbevalót, már le van beszélve az aranyművessel egy gyémántfülbevaló. Megőrjítenek már! De nagyon jól esik, hogy ennyire a sajátjukként kezelik a mi kis picurunkat.

Nika! Én is szeretem az abonettet. Gratula a tegnapi tornához! :wink:

Csucsu! Neked mikor kell menni legközelebb dokihoz? Most ott dolgozol még ahová Szabina után mentél vissza?

pedi
Kalocsa
 
 


Kati, Apa egy tunemeny! Dehogy fog O dolgozni szules utan! ahhhh!!
Meg tobb vas van a ceklaban!!!!! Ezt is egyel ha szereted. En terhes vitamin ellenes vagyok, csakis ilyen dolgokat fogok enni+folsav es magnezium amit be fogok szedni szajon at. Magneziumbol is csak es kizarolag a homeosat.+mondjuk hipp natal vagy valami hasonlo. De csak ha nagyon muszaj.
Alig varom a fotot!!!! Irigy vagyok!! :wink: :D En is, en is babat akarok es egy ilyen szupicukkendroll ferjet!
Vendég
 


Pedi, szomoruan olvastam, hogy nem volt jo ejszakad. Talan majd ma. Napkozben szoktal aludni vagy szoktal tudni aludni egy kicsit?
A csavargyar az jo lehetett a szomszedasszonyoddal, a dumaparty foleg. En tok szeretem az ilyen kanyar napokat!:):)
Varom nagyon a szoba fotot!:)
Szupi, hogy hasszurka sincs! Ez esetleg nincs osszefuggesben az idojarassal vagy valami hasonlo? Csak kerdem. Tajekozodom. Jo tudni.
Vendég
 


Bogárkám! Ha elvesz feleségül a Te Gézud, akkor neked is lesz olyan szupicukkendroll férjed, mint amilyen Katinak van! :wink:
Szerintem van köze az időjárásnak a pocakszurkához, tuti, hogy befolyásolja, különben mitől függne, hogy egyik nap van másnap meg nincs?! A gyerek csak egyformán nő minden nap, nem?!
Hát, én sajna napközben még sosem aludtam, kivétel Karácsony 2.napján, de az is már csak késő du-án volt. Szeretném majd magam hozzászoktatni, hogy minden nap lefekszem du-án, ki szeretném használni a szabadidőmet.

Tényleg, Kati azt még elfelejtettem írni, hogy örülök, hogy azt írtad pihenni és lassítani fogsz. Én is megfogadtam Szilveszterkor, hogy be van fejezve a túlhajszolás és a mindenáron való sütés-főzés-takarítás. Minden nap annyit fogok csinálni, amennyi jól esik és amennyit bírok, amint azt érzem, hogy elég, eldobom ami a kezemben van. Nem lehet fontosabb semmi a babámnál és nálam. És ha úgy érzem, semmire nem vagyok hajlandó, akkor nem fogok csinálni semmit, biztos lesz ilyen nap is. Ha megszületik a picur, akkor már hiába akarnék pihenni, mert azt majd Ő mondja meg, hogy mikor szabad!

pedi
Kalocsa
 
 


kati: kérünk képet :)

a tészta meg--- megfőződ a brokkolit és a kukoricát (de lehet konzerv is), aztán csinálsz egy sima besamel mártást: tej, rántás, só, bors, szerecsendió, füstölt sajt

na, visszatértem hozzátok egy picit. egész nap fekszem, pedig tegnap már nem volt semmi vérzés, reggelre megint lett egy kevés, mostanra elmúlt a kis szurka is. palástfű teázom.... és pihenek. na, meg imádkozom. ennél többet nem tehetek. szerintem előrehozom a pénteki tesztelést mára, kíváncsi vagyok. ha minden rendben akkor két határozott erős csíknak kell lennie..

milla: már nagyon várlak, hogy mesélj!!!! remélem minden rendben a vizsgával és a babával is :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


tádáááám!!!!

Kép


Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


selyem: köszi, kész a tészta! isteni!!! sajnos nem füstölt sajttal csináltam, de majd legközelebb.

csak akkor tesztelj, ha van még otthon másik teszt is, mert lassan ürül a szervezetből a hcg. ezért mondta péntekre a doki.
pihengess és imádkozz, beszélj a babácskához!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati: nagyon cukkker :D

pedi: jól is teszitek, ha pihentek. csak amennyi jólesik, annyit melózni, de ezt majd úgy is érzi az ember gondolom :)

bogarka: azt hittem te már férjnél vagy... :) mióta ismeritek egymást? esküvő? vagy előbb babát szeretnétek?
a vitaminokkal én sem vagyok nagyon kibékülve, ha marad ez a baba akkor azért elkezdek szedni valamit, de ha nem akkor is... mert legalább a testem készüljön fel egy újabb terhességre, ami zavartalan kell hogy legyen.

egyébként eszméletlen, hogy a dokik nem mondanak okokat a vetélésre. mert az ember legalább tudni akarja, hogy mitől..

amúgy, én még mindig hiszem hogy ennek a terhességnek nincs vége. szóval, nem írtam le ezt a babát aki odabent van. nagyon szeretném, ha megszületne és elmesélhetném neki, hogy mennyire hittem abban hogy köztünk marad.

Kép
selyem
Pécs
 
 


több tesztet terveztem venni, amiből ma egyet ellövök. reggeli pisi, félre téve ;)

ma tejszínes-fokhagymás koktélrákot csinálok :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem: ezeknek a korai vetéléseknek nincsenek okai!!!! de tényleg!!! a nők 30 %-a terhes lesz, de nem veszi észre!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, koszi a valaszt!:) Es orulok, hogy lassitasz! Es igy lesz jo! Nem mehet a vegtelensegig a munka vannak ennel sokkal fontosabb dolgok, mint pl. Te, Ti! Es lassan, lassan a lakasban is rendet tudsz tartani. Minden nap csinalsz egy kicsike valamit es csa! Delelott kicsiket, delutan kicsiket, kozben pihike, kora este is lehet meg kicsiket es kesz, minden okes lesz. :wink:
Vendég
 


jajj, hadd örömködjek egy picit... karácsony előtt rendeltem két eszméletlen szép sminkpalettát és ma jött meg.. csodaszépek, majd teszek képet ha érdekel.. csak megyek főzni, mert időközben anyám is bejelentkezett ebédre. gyorsan össze kell kapnom magam, nem akarom hogy lásson rajtam valamit :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Megjöttem 8)

először is a vizsga: szerintem sz@r lett, 14 óra után van eredmény. Nem sok reményt fűzök hozzá, majd meglátjuk. Nem jutott időm ismétlésre, úgy meg elég nehezen ment....

uh: kicsit megijedtem, mert tele volt a váró, no meg aki 11-re volt, még nem ment be 3/4 12-kor. Én délre mentem amúgy. De délben ki is jött egy csajszi, hogy doktor király hedvig? nem is kaptam fel a fejem elsőre :lol: :lol: :lol: mindegy a gépben is megelőlegezték a Dr-t, eleve úgy voltam benne, szóval hajrá 8) :lol: hasi uh-t csinált a szonográfus, pont akkora a bébi, mint amekkorának kell lennie.6hét+6nap,volt szívhang is.szóval nem Jónás napi, hanem erdei kocsis borozós bébi lesz, :D Ami érdekes, azt mondta az asszisztens csaj, hogy hívjam bármikor, de elég ha a 11. héten kérek időpontot uh-ra, mert a 12. hét előtt a tanárúr nem szokott vizsgálni, ha nincs baj. Na majd megbeszélem vele, mert ez így tök jó, ha járhatok a klinikára és ilyen a bánásmód. Amúgy a kiskönyvnél nem kell beutaló, hogy kitöltse a védőnő? Mert már erre nem emlékszem.

na megyek enni mert éhes vagyok nagyon és jövök később!
chamomilla
Pécs
 
 


selyem, sminkpaletta,óóóóóóóóóó azonnal képet! milyen márka?
chamomilla
Pécs
 
 


Kati, behalok ettol a kis babakocsitol! A fuli is szepseges bar nem nagyon latszik de az kiveheto, hogy nagyon szepseges eloben!

Selyem, olyan jo, hogy ilyen vagy! Nem irod le ezt a terhesseget! Biztosan minden rendben lesz! A palastfu is jot tesz! A teszthez drukkolok, hogy joooooo eros csik legyen! Ha holnap eros csikod lesz, akkor penteken is az lesz! Ez az egy nap talan mar nem szamit oly sokat.
Nem vagyok ferjnel. Meg. Elvileg tavasszal lesz a nagy nap de en sosem akartam ferjhez menni csak valahogy most meg megis.:) Nemtom miert de mar 18 evesen azt mondtam, en nem megyek ferjhez, minek? Se a boldogsagom nem mulik ezen, se mas. Mondjuk nem lesz nagy ceremonia csak szulok es a ket tanu es kakukk!
Vendég
 


Dr. Cham! Gratulalok a kis 6 hetes 6 napos jovevenyhez!:) Aki valszeg szeretni fogja a bort!:):) Ugy orulok Nektek!:):):) :D :D :D En is akarok egy kis csomot oda be a hasamba. A vizsgahoz drukk, mar nem kell sokat varni, mindjart 2 ora.
Vendég
 


cham: annyira örülök!!!!! HATALMAS GRATULÁCIÓ!!!!!
megint jót nevettem, merszembe jutott a kaland!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, remelem igazad lesz es apa is tuncimokus lesz!:)

Selyem, muti azt a sminkpalettaaaaaat!!!:)
Vendég
 


Virag, merre jarsz? Gyere majd, meselj!

Bettike remelem jol van!
Vendég
 


pedi: mikor mentek vásárolni?
nekem még ágyneműt kell vennem boginak. el is felejtettem... :oops:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja, bogi én is pedivel értek egyet! apácskád egy tündér!!! nekem még soha nem készítette ki senki a papucsomat! :lol: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, es az agynemu is Micimackos lesz? Uncsitesom kislanyanak vettem egyszer egy agynemut amin Micimaci volt paplan es parna nagysagban. 5 eves koraban kapta Tolem de meg 10 evesen is abban akart aludni.:):)hihihi
Vendég
 


Kati, majd kikesziti meg Apaja a Te papucsod is. Ami kesik, nem mulik. Nalunk azert is ilyen Apjuk mert nincs kire figyelnie rajtam kivul. Meg a szulok is joooo messze vannak, Tesok is igy en vagyok az aki a legkozelebb all hozza minden teren, csak rajtam van a figyelme, mas korul nem tud forogni. Egyelore.
Vendég
 


na, csajok megjöttem.

Millának: hatalmas gratula az egészséges babához :) meg a dr. címhez is :) ;)

CSajok, NE SAJNÁLJATOK!!!!! Már nem vagyok babás, a tesz egyértelmű negatív. Valószínűleg nem véletlen, és ha nem most később jött volna ki valami bibi vele. Következő alkalommal már minden rendben lesz, tudom. És alig várom!!! Addig is felkészítem a testemet egy újabb terhességre :)

majd még pár dolognak utána kell nézzek, pl: honnan számoljam a ciklusomat, mikor lehet újra próbálkozni, peteérés...stb. remélem hamar visszaáll minden és követhető lesz a ciklusom!

a képekkel még jövök nektek, most kaja :D 8)
selyem
Pécs
 
 


kati! h ez az apa milyen rendes!!!!!nagyon szép a fülbevaló!!!

virág! milyen volt az éjszakátok? drukkk mára!

cham! drukk a vizsgához, és az uhuhoz!!!! na már látom írtál is! gratulaaaaaaa!!!! a védőnő ez alapján az uhu alapján már kitöltheti a kiskönyvet.

nika! nagyon ügyi vagy a fogyókúrával!

pedi! sajnálom a szar éjszakát,nekem is az már minden éjjelem, nem tudok hozzászokni h nem aludhatok hason, de úgy már kényelmetlen:( egész éjjel iszok,pisilek,forgolódok!
széklet éljjjjjjjen!!:))

selyem! drukk, a pozitív teszthez!!! muti a palettát!


csajok! én este olyat éreztem, hogy jobb oldalt teljesen kemény lett a hasam,mintha a markomba fogtam volna a fenekét,reggelre meg teljesen a köldökömmel egy vonalban,kicsit balra volt kőkemény...mi lehet? baba...vagy ezt hívják keményedésnek. ja és eddig mindig jobb oldalt lent volt a szívhang, tegnap este keresem mint eszeveszett nincs semmi, átmegyek baloldalra és ott volt,teljesen megfordult a drága:))

KépKép
dike
 
 


az hogy zugolvasok az kicsit sántít :D:D:D:D:D mert legalább egyszer irok egy nap :) vagy nem :D:D:D :P :P

Kati: de szupi :) én még nem is láttam ilyet hogy ilyen kis babakocsi formájú dobozba teszik nagyon szupi :)

Selyem : azért nem mondnak semmit mert régen mikor még uh sem volt az anyukák kb a 8.héten mentek el dokihoz és ha kicsit csúszott a mensi még nem szaladtak tesztért mivel nem is volt még abban az időben.sokan voltak már terhesek mire igazából egy megmaradt.nem tudom érted e mit mondok.azt mondják ha a 12.hét előtt elmegy egy picur annak mindig oka van.A természet nagyon okos(persze nem mindig9De akkor mindig van valami oka ha valaki beteg gyermeket szül a világra.valamit meg kell tanulnia belőle.én hiszem hogy nincsenek véletlenek.ha a baba maradni akar akkor maradni is fog.csak nyugalom,pihenés és semmi stressz.


cham: vizsgához drukk hogy legalább görbüljön a szára :) az uh meg szupi:) nekem hatodik héten még nem volt szívhang.monjuk én tudtam hogy egy héttel később fogant :):):)

selyem kérjük a képet :)

nika70
Salgótarján
 
 


selyem! ohhh neee én azért nagyon sajnálom, de jó, h így állsz a dolgokhoz, kívánom h minél előbb összejöjjön újra!

KépKép
dike
 
 


itt vagyok, tűkön ülök és várom az eredményt. jaj szerintem meg sem merem nézni.

selyem, ahogy kati írja igen magas százalékban elvetélnek a nők, sokszor észre sem lehet venni. Úgy emlékszem, a terhességeknek csak a 60 %-a marad meg, ami igen magas vetélési arányt jelent, a 40 %-ban benne van , amit az ember észre sem vesz, kb 10% ami "komolyabb". Általában ilyen korai terhességnél ha elmegy egy bébi, nem egészséges, többnyire genetikailag. 6-7. héten általában progeszteronelégtelenség és pajzsmirigy szokott baj lenni, ha elmegy a baba. Ezeket lehet orvosolni, de ha eddig nem tudsz a betegségről, sajnos csak akkor szokott kiderülni, ha már túlvegy egy vetélésen. Érdemes évente elmenni endokrinológiai vizsgálatokra a babát tervezőknek. Pláne 30 felett indokolt.

Szóval selyem, nyugodj meg szerintem. HA nem marad meg a kicsikéd, az a te korodban a legnagyobb valószínűséggel azért lenne, mert nem egészséges. De én érzem, hogy nem lesz gond. Gyógyteát nem javasolnék amúgy, de ez csak az én véleményem. Jobb terhesen nem inni semmi gyógyfüvet. (kivéve a málnalevél a terhesség végén) A doki talán azért mondta a pénteki tesztet, mert ha esetleg tényleg elvetéltél, akkor a hcg talán addigra leesne és nem mutatja ki a teszt. Érted? Mert közvetlen vetélés után még hamis pozit tesztelhetsz!

kati, bog, jólesik hogy így örültök :wink: 8)
chamomilla
Pécs
 
 


selyem sajnálom nagyon és örülök hogy azért egész jól viseled a dolgot

nika70
Salgótarján
 
 


selyem :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


selyem: azért dokihoz el kell menned, hogy kiürült-e a szervezetedből. nekünk rögtön lehetett próbálkozni. persze engem megviselt a dolog, így nem voltunk együtt kb 3 hétig. majd éppen indulnunk kellett valahova időre, de nagyon egymásra voltunk hangolódva :oops: :lol: és megtörtént a dolog. gyors zuhanyzás és indultunk a dolgunkra. majd nem jött meg. persze arra fogtam, hogy biztosan felborult a szervezetem a vetélés után, ezért nem jön meg. semmi tünet, vagy ilyesmi. legalább is hányinger és társai. csak iszonyatos mellbimbó fájdalom és növekedés. itt a lányok már sejtették a dolgot. aztán egyszer egyik délután meguntam és csináltam egy tesztet, ami az én legnagyobb meglepetésemre halvány pozitív volt.
rögtön para, hogy megint baj lesz. de hívtam a dokit, aki azonnal behívott és adott progit+ ittam a palástot. majd pár nap múlva teszteltem egyet, ami full pozitív volt, most pedig itt csuklik a pocakomban a tündérkénk!!!
szóval fel a fejjel!!! de azért doki lásson, hogy kitisztultál-e!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


cham csak nézd meg nem lehet az olyan rossz

nika70
Salgótarján
 
 


enyém férj is papucs 8) másodszorra csak jót fogtam ki 8) :wink:

még nincs fent a rohadt eredmény :evil:
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: