Új privát üzeneted érkezett!

Málna!

hétfő délelőttig meglásd megvárják a petécskéid a kiskatonákat :lol:

Szezso!

ezek gyönyörű,fantörpikus eredmények,drukk :wink:

Évi!

szupi a tábli.Intézet:DD Group székesfehérvár :P
Vendég
 


Na,megjöttünk az ügyeletről.Végül ott adattam be a szurit,mert én ugye a popsimba nem tudom,a párom meg dolgozni van.De ott olyan ügyin beadta a doki,hogy észre sem vettem!

:P :P :P

Kép
kicsimálna
 
 


Benéztem ide is, hátha meglelem Mamit! De nem. Hol vagy Mami? Remélem nem kexelsz! :lol:
Vendég
 

 
 

Grönland!
Kép

Péntekenkismami! tényleg,csak nem?? :oops: :lol:
Vendég
 


Szezso, Boni!

Köszöntem én már nektek??? Ha nem akkor msot pótlom, ha igen akkor tudjátok be az állapotomnam (aktív agybaj :wink: :lol: )


Hu Málnácska

Örüölök, hogy nekem nem volt második uh, most hogy ilyen tökéletesen paragép lettem, éeltemben elöször nem is ismerek magamra (aktív agybaj mondom én) tuti megőrültem volna hogy ki mikor fog megrepedni :lol:

Vicuska

Már te is kismamó vagy jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

és ez a káprázatos hő juhéj :wink:

Gröni

Milyen kis aggódó vagy drága :wink: Látom neked ebben a hónapban szegéynkém a hossza LH csúcs után csak ezen jár az eszed :lol: 8) neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, nem kexeltem, pihentem akváriumot pucoltunk (500 liter elviszi a napot) és prbáltam nem megőrjíteni kedves netes társaimat magammal... :lol:

A kismama barátnőmet azért felhivtam hogy jaj biztos nem sikerüllt mert nem érzek semmit, szörnyen udvariatlan volt, ahhoz képest hogy kismama micsoda szavakat használt :wink: :lol: 8) Jól kirögötük aztán magamat, ugyhogy befejezem... :lol:

Puszi Mindenkinek--- :lol:
Vendég
 


Kép


ha már a hőmérővel nem bírok szakítani íme
Vendég
 


múltPéntekenlettmami! nagyon szépe megy felfelé a hőd!

Szilva nagyon drukkolok ám Neked! másik őstopikból nagyon eltüntél! :wink:

mindnekinek szép napot!
Vendég
 


Legyekmami! Szia!!!!! :lol: Nagyon szép a görbéd (gondolom progit is szedsz :wink: Az agybaj lehet a terhesség jele :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bizony szedek :lol: Végrer megtekinthetek magamnál egy szép görbét :wink:

Ó ha az lenne... 8) ..akkor én már évek óta terhes vagyok tejóég :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Este mikor mentem beadatni a szurit,a bnőm jött velem.Ők még a babaprojekt előtt állnak.Már hónapok óta közelről szemléli,hogy miken megyek keresztül a babáért,és mindig elmondja,hogy le a kalappal előttünk,akik mindenre képesek vagyunk.Én még kutya füle is vagyok sokatokhoz képest,de tegnap óta azt érzem,hogy hiába az egész.Most is érzem,tudom,hogy megvolt a tüszőrepi,esélyem sincs holnap ezzel a hülye inszemmel.Péntek korán volt,holnap meg már rohadt késő.Mi a fenét csináljak??El se menjek?Nekem ugyanis nem ingyen van,hanem közel 50e ft-ot kell fizetnem.
Sztetek???

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!
Úgy látom nekem kell kicsit helyre ráznom Téged!

Igenis menj el! Ha már ennyi energiát és pénzt belefektettek meg kell próbálni! Ha most nem mész el, akkor 2 nap múlva a "Mi lett volna, ha... " érzés tör rád.

Természetes, hogy az ember kétségek közt van! Én is folyamatosan végig agyaltam az inszemeket.

Minden rendben lesz!!!! Próbáld + dolgokra programozni az agyad!!!!
20150601134430
 
 


Málna!

a dokid nem tudod megkérni holnap,hogy inszem előtt UH-ozzon meg? :roll: ha lát tüszőt ami még nem repedt meg,hajrá inszem :wink: :wink: :lol:

Ja,és az én dokim is azt mondta,hogy nem szabad negának lenni,mert akkor hiába az egész,nem sikerül :shock: :D
Vendég
 


Szia Viki!

Olyan nagyon aranyos vagy,hogy pont te vígasztalsz engem!Mindenkitől jól esne,de tőled az adott helyzetben különösen jó érzés!

Jó,elmegyek,de nem szállok be a csordába sajnos...

Kép
kicsimálna
 
 


Vica!

Lehet,hogy hülyeséget kérdek,de ha inszem előtt uh-z,akkor azzal ugye azt a gélt bejuttatja oda...( :oops: ).Az nem gyilkolja utána esetleg a katonákat? :?

Kép
kicsimálna
 
 


Málnácska!

Nyugi, nyugi, nyugi! :wink: Hasival is szépen lehet látni a tüszőcskéket!

Mami! :lol:

Hehe. Te meg márcsak álmodsz róla egy darabig, ugyanis babásan is tilos! :P :lol:
Vendég
 


Köszi grönland! :):)

Felteszem nektek az lh-mat.Véleményezzétek légyszi!péntek délután óta ilyen!Nem halványult egy árnyalatot sem!

Kép

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Desviki, mi még nem találkoztunk! Szia! :lol:

Kicsimálna, azt akartam kérdezni, amit Vica, hogy nem lehetne-e UH?
Különben ezt mindenhol így kellene csinálni, hogy tuti megrepedt-e a tüsző...(hallottam már olyanról, hogy nem)
A tüszőrepedés után folyadék látható a Douglesben (~ hasüreg hüvely feletti része kb.), ami 24 órán belül felszívódik, a petesejt élettartama is kb. 24 óra. Szóval ha holnap reggel látnák a folyadékot, mindenképp értelme lenne megcsinálni az inszemet. :-D Szerencsés esetben a bevérzett v. összeesett tüszőt is látni UH-n, ezek is mind a tüszőrepedés megtörténtére utalnak :-D

A zselé nem jelent semmit, mert a katéteren keresztül egyenest a méhbe juttatják a kiskatonákat :wink: És azért ilyenkor a hüvelyi UH tutibb, mint a hasi...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Málnácska!

Nekem 4 napig volt pozitív, tegnap már nega, de szerintem még nem volt pé-m, mert puha a méhszájam, van tojcsi! Javítsatok ki ha rosszul tudom, de ezek mind elmúlnak ha megreped ugye? Neked milyen az állapotod odabent? :oops:

Szezsó!

Persze, hogy tutibb, de akkor is látszik! És tényleg nem gond a zselé inszemnél! Akkor immunosoknál sem alkalmaznák!
Vendég
 


Grönland! Neked ki a dokid? Ide jársz Szhelyre?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

Az én szívem és dokim még mindig Győrben van! :lol:
Vendég
 


Kicsimálna ez bizony pozitív! Nem tudom, de lehet, hogy tüszőrepesztő (HCG) bezavarhatott ebbe az LH teszt dologba...
(Itt írták a Bneten a lányok, hogy az LH teszt működhet terhességi tesztként is...)

Grönland: nem bolonyult Győrbe járni hozzá?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Grönland!

Nyák már tegnap reggel óta nincs... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

(vagyis tojcsis nyák)

Kép
kicsimálna
 
 


jaj Málnácska

Többet parázunk míg eddig igaz? Valahogy nekem is ez az első hónap amikor mélyebben érintenek az ügyek, emlékezz a hőm hogy kiborított 8) :roll:

Szóvalé kérlek nyugi!!!!!!!!!

Tuti elég holnap reggel NEM SZABAD IZGULNI A DOKIK TUDJÁK micsinyálnak

én mindig ezzel nyugtatom magam :lol:

Az én lh tesztemen még ma du is van vonal, direkt a te kedvedért csináltam úgy látszik a hormonoktól több a testünkben ez az anyag, byuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

na persze halványan nem olyan erősen mint a tiéd ami azt jelzi még csak most LESZ pé
Vendég
 


Szezso!

Nem, mert elég sűrűn járunk haza, de még nem voltam babás mióta itt lakunk, nem tudom, hogy oldom meg a dokihoz járást hetente! Nem szívesen váltanék, mert ez a doki tényleg ismer kívül-belül, nem kockáztathatok! De örülnék ha terhesen ez lenne a legnagyobb gondom! :lol:

Málnácska!

Lehet, hogy nem jól tudom ám ezeket, de elég logikusan hangzik amit Szezso is írt! Legalább volt hancur a hétvégén? És azt sem szabad figyelmen kívül hagyni amit Vicuska írt, hogy csak pozitívan! Bízz a dokidban és erőszakolj ki egy uh-ot mindenképp! Ha esetleg ma megreped(t) jó esélyeid vannak holnapra! :wink:
Vendég
 


Na,én lettem a topik ügyeletes parainszemese. :oops: :oops: :oops:
Oké,nyugi van,uh-t kisírom,aztán majd mesélek!Elvben,ha lesz inszem,11-kor lesz,de itt utána 2-3 órát kell maradni.Illetve ennyi az ajánlott.

Visszakapirgálom addig pozitív énemet! :)

Mindent nagyon köszönök nektek!!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

a zselé nem bánt,tüsző ha teli hólyaggal mész-nem pisilsz előtte-egyébként tényleg láccik a hasin is :wink:
PLÍZ LÉGY POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!
Az LH teszt mndjon le :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kokusz, Málna!

Ma van a nagy nap :) Millió drukk nektek!

Vicuska!

Úgy legyen, nekem tetszik a terved! :)

Mami!

Szépen alakul a görbéd! Az agybaj jóóóóóóóóóóóóó jel :) Lesz ez még így se :)

Desviki!

A vonalzód jól számol? :( Hogy vagy?

Málna!

Tessék szépen a elmenni teherbeejtődni, aztán két hét múlva ilyen szép kétcsíkos terhességi tesztet hozni, mint milyen szép ez az lh!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jóóó reggelt!

Hát eljött a nagy nap!Kiváncsi vagyok mi lesz!Kisírok egy uh-t,az biztos!De még talán nincs veszve semmi,mert ma reggel is őrületes szupi nyák van,szúr,mint állat,szóval picit megnyugodtam.
Apa 10-től randizik a biológussal,én 11-től a katéterrel.Majd délután jövök és mesélek!
Remélem jó hírekkel jövök!

Kokusz!

Hatalmas durkk hegyek neked is!!!! :wink: :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Hű de jó sokat írtatok hétvégén! :lol:

Kókusz, Málna, nagyon drukkolok Nektek! Málnácska, ha ma megint van nyák, szurka odebent akkor most már nyugi!!! Várjuk délután a beszámolót! :wink:

Szezso, mi még nem találkoztunk! Üdv itt! És Neked is nagyon drukkolok!!!

Évi, ciklustársam, inszemtársam :wink: mi tényleg nagyon egyszerrehaladunk! REmélem, novemberben egyszerre is babásodunk! Hsg-ről tudsz valamit?

Mami, nagyon gyönyörű a görbéd! És már csak pár nap és jön a zebra!!!!!

Desviki, Veled mi a helyzet? Nem írtál magadról semmit :(

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, de most jutottam a végére. :D

Vicuska: szerintem nem volt gond ha a Merionalt hasba adtad, nekem még a tüszőrepit (Otrivelle) is hasba kellett adnom. Megy a babaragacs!!! Nálam is kifolyik az a fehér trutyi (utro) :oops:

Kicsimálna: Ne haragudj, málnácska, de nem így ismertelek meg, nagyon pozitív voltál, ugy hogy szedd össze magad, ha az segít, akkor sírd ki magad, aztán csak optimistán kell hozzáállni a dolgokhoz :wink: +++++++++++++

Réka: én is azon izgultam, hogy nehogy megrepedjenek idő előtt, de pontosan 36 órával a szuri után borzalmasan fájt mindkét petefészkem, főleg a jobboldali :D

Évi: nagyon jó ötlet volt ez a táblázat :D , néha már én sem tudtam,hogy most ki szúr, mikor, kinek lesz inszem, mikor…stb. :oops: Hiányzó adataim: 28 éves vagyok, a DOEC intézetbe járok, első (és utolsó) próbálkozás, teszt október 13.

Anyoooka: nagyon sajnálom, hogy még nem sikerült kiírtani őket :(

Arjudo: Üdv a topikban! :D

Rólunk: Hát a tüszőrepi szuri nagyon megviselt, szerda este adtam be és csütörtökön nagyon rosszul voltam tőle. Miután írtam nektek, elmentünk apával a Sparba, na ott aztán olyan rosszul lettem, azonnal kimentem az üzletből és leültem egy padra, a vásárlást apa csinálta meg. Pénteken a petefészkeim majd szétdurrantak, gondolom repedtek a drágák. Az inszemet meg sem éreztem. Olyan volt mint egy sima vizsgálat. Fél órát pihentem, még apát is behívta a doki, hogy ne unatkozzak (mi voltunk az utolsók). Sajnos a katonákkal volt egy kis gond, túl sok lett az anyag és nagyon sokat kellett az andológusnak bajlódni velük, mire összeszedet annyit és olyan minőségűt ami az inszemhez szükséges. 4 órát kellett várni rá. Aznap nagyon fájt a méhem, pihennem kellett, de szombaton és vasárnap kötelező házaséletet kellett élnünk. Most nekem is 2*2 Utrot-t kell használnom, csak azt felejtettem megkérdezni a dokitól, hogy meddig kell használni, felírt három dobozzal (90 bogyó). Gondolom, míg ki nem derül, hogy összejött-e, mert ha pozitívat tesztelek, akkor azért kell felkeresnem, ha negatívat (ez teljesen kizárt), akkor meg azért, hogy kezdjük el újra a stimut. Most már jól vagyok, mától dolgozok. :D :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kókusz,Málna!!!!

millió pozitív energia megy nektek!drukk ezerrel!!!!!!!!!! :D :D :D

Szilva!
jajj,te ennyire rosszul voltál?én nem éreztem semmit.nekem az utrotól van hányingerem,pedig nem nyelem,hanem dugdosom :oops:
nekem 2 dobozzal írt,eleinte 2-1-2,most már 3*2 kell péntek óta.pénteken mondtam neki,hogy akkor nem lesz elég 2 hétig,erre ő,nem kell 2 hétig :roll: :shock:

Görbim sose volt ily szépsége,vajh a babásodástól elyen,vagy az esti vörösborocskától? :lol:
Kép
Vendég
 


vicuska: nekem meg az Utro-tól nincs semmi bajom, szerintem ez egyéntől függ. :D

Egyém görbe: :D

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hello Lányok!

Vicuska, szerintem az alkohol leviszi a hőt :wink:

Szilva: itt is drukkolok! Most már "csak" várni kell :lol: ja, egyébként a tüszőrepitől én görcsölni és vérezgetni szoktam :?

Anyooka: szia! :D

Kokusz, Málna: már lehet, hogy túl is vagytok rajta!!! Hajrá!!!

Utro: én kómázni szoktam tőle rendesen...Meg zsibbad az arcom :-D

Tüszőm, méhnyálkahártyám nem változott, ma repesztünk, szerdán inszem :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Helló Csajok!

Én kész vagyok, túl vagyok rajta! Nem fájt egyáltalán. A doki szerint tök jól ment minden :) Eléggé féltem ... Apa anyaga jó volt őgyhogy elvileg nincs akadály :) remélem. Most picit néha szúrkál a méhem. Én duphastont kaptam 2x2-t kell szedni.

Málna remélem nálatok is minden oké volt :) gondoltam rád.

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz!

hatalmas gratula,most már pihizz és ágyazz be a babónak :lol:
Vendég
 


Anyo!

Jövő kedden lesz a hsg. Azért szívesen lennék már túl rajta. Jövő csütrötökön meg uh a Kaáliban (igazából fogalmam sincs, hogy mit akarnak megnézni rajtam, mert inszem előtt úgyis stimulálni fognak, akkor meg tuti, hogy lesz majd tüszőm, na mindegy, nem kell ezt nekem érteni) A héten szerdán meg pajzsmirigy kontroll, és akkor minden előzetes vizsgálat letudva.

Szilvi!

Hú, rosszul hangzik ez a rosszullét :( Drukk!

Vicuska!

Micsoda kérdés ez, persze, hogy a babától ilyen a görbéd :) :wink:

Szezso!

Milyen repiszurit kapsz?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kokusz!

Örülök, hogy simán ment minden! Drukkolok nagyon!!!

Málna!

Te is sokszor eszembe jutsz ám!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


kokusz: örülök, hogy túl vagy rajta. Most akkor semmi babanet, irány az ágyikó :wink: :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kokusz! Jó, hogy túlvagy rajta! :lol: És a legizgibb rész még csak most jön! :-D

Évi: Pregnyl-t kapok.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Csajszik!

az Aspirin protect-et meddig kell szedni? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Túl vagyok rajta!Minden oké volt!Doki megnézett uh-n,megrepedt mind a 3,endo még vastagabb lett.Az inszem egyáltalán nem fájt,sőt,a rákszűrés ehhez képest gyötrelem.
Utána elvben két órát kellett volna pihenni,de lett belőle 4,így most értünk haza.Kaptam utro-t,3x2-t kell dugdosni.

Ne haragudjatok,hogy most többet nem írok,de úgy szédülök,alig létezem!Este jövök és írok mindenkinek!

De a legfontosabb: MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A DRUKKOT,KOMOLYAN ÉREZTEM,NAGYON NYUGIS VOLTAM! :):):):)

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska: én nem tom meddig kell :roll:

Kicsimálna: na ugye!!!!! :lol: Szuper! Legyél jobban! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Málna, Kókusz, örülök hogy túl vagytok rajta!

Málna, jobban vagy már ugye? 3-as ikrek?! :wink: :lol:

Vicuska, sajnos én sem tudom :( az érdekes, amit a doki az utroról mondott! :shock:

Szilva, Vicuska, én úgy tudom, hogy a progit, ha elkezdted akkor a 12. hétig szedni kell. Kb. onnantól veszi át a méhlepény a sárgatesttől a termelését.

Évi, akkor Te 2 nappal megelőzöl! Enyém hsg jövő csütörtök! És már én is nagyon szeretnék túl lenni rajta! Viszont ha ennyire együtt haladunk, az inszemünk simán lehet egy napon! majd randizunk egyet a Kaáliban! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

málna: szuper, hogy túl vagy rajta. Pihenj sokat! :D És még mindig sok-sok folyadék és fehérje :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

hát az este érdekes volt.Annyira szédültem,hogy le kell feküdnöm,és hát el is aludtam.Apa meg felkeltett 10 körül,hogy orvosi utasításra rá kell dolgozni a babókra.De akkor már jól voltam,szóval rádolgoztunk. :oops:
Engem az utro kiüt,most is teljesen kóma vagyok!

Szilvi!
igazad van!Én voltam itt aki mindenkit helyretett,ha nem volt elég optimista,most mégis én hisztizek.Próbálom összevakarni magam!

kokusz!
Nekem sem fájt,észre sem vettem,sztem jól jártunk,mert előttem volt egy csajszi,az majdnem sírt.Igaz,nem tudom nála mi volt a baj,lehet kacifántos az út odabent.

anyooka!
Hát a párom világgá menne ha 3-as ikrek lennének,de kettőt bevállalunk,most ez a cél! :))

szezso!
Köszönöm neked is!Ma már sztem jobb.Csak a melleim szakadnak le mindjárt.

Vicuska,péntekenkismami!
Nekem azt mondta a doki,hogy a lázmérőt azonnal dobjam ki,mert a hormonoktól fals lesz az eredmény,és akkor majd azon stresszelem magam.Szóval kukába vele,lányok!!

Évi!
Én nem hiszem,hogy kibírom a teszteléssel a 15.-ét.Elvben van két 10-es érz-ű tesztem,sztem már 13-án ellövöm majd.De maradhat 15 a tábliban,mert a párom úgy is a kezemre csap,ha előbb pisilek a tesztre! :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


tesztelés: nekem azt mondta a doki, hogy a 19. napon csináljam meg a tesztet. :shock: Vagy biztosra akart menni, vagy én értettem félre. :shock: :? Nekem 25-ös érzékenységű van, az is már kimutatja a 14. napon, ugye?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok

Nekem még mindig eléggé fáj a petefászkem, ahol volt a tüsző ez normális?
Tesztelésre nekem a doki megtiltotta hogy a 14. nap előtt teszteljek ... aszem be is tartom ....

Kép Kép
kokusz
 
 


Igen,a 14. napon az már jó. Nekem a 14. napot javasolta arra tesztre,ezért merek két nappal korábban majd a 10-essel tesztelni.

Ja,és hát nekem 15-én vérvételre kell menni,amitől félek.Mármint hogy hiába fogom tudni,hogy nem sikerült,ezt a dokitól nem szeretném hallani...

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!

szuper,ugye hogy minden okés volt :D és még rá is dolgoztatok :lol:

Anyooka,Évi!

neketek millió drukk a hsg-khez!!!!!!!!!!!!++++++++++++ :wink:
aztán inszem és gyorsan bebabásodtok ti is!

Én már nem vagyok annyira bizti benne :( fáj a hasam tegnap óta nagyon,derekam is,és a cickóim is 2.napja.
Nagyon olyan mensi előtti állapot :? és tegnap este kimaradt az Utro,mert véletlenül kidobtam a kukába-a hőmérő helyett :roll: -és nem találtam,még jó hogy ma reggel megnéztem,és ott volt!és ma jön a kukásautó :oops: :shock: :D
Vendég
 


kokusz: nekem is fájt kb. 3-4 napig az inszem után. Szerintem normális, hiszen eléggé fel lettek turbózva :D

vicuska: tudod, ez az érzés szokott lenni a babásodás előtt is. Vagyis sok kismama ezt mondta. :D :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: