Új privát üzeneted érkezett!

Bíbi: Hali!
Ilyen "nyugtalan" alsó görbét (méhtevékenység) nem is láttam. Nekem szülés előtt 2 nappal is olyan volt, mint neked a felső. :shock: :shock:

Bíbi bébi most tényleg jó aktív volt. Réka 140-160 között aludt végig minden NST-t... :? Ha felrázták, akkor produkált valamit....épphogy....most is jó alvókája van, szerencsére. :) Bíbi nyomta 130 és 180 között. :lol: :lol:

Tippem: 39+2....Az jó? :D Sosem szoktam eltalálni....
jaimee1
 
 


Köszönöm a szakértés, lassan majd tudok mihez viszonyítani.

Köszi a tippet, kiegyezhetünk 39+4 ben, most látom, apa 39+2-n vidéken lesz :roll:
Vendég
 


[color=red]
Sziasztok!!!

Vagyunk, csak sokat sétálunk és ezért nem írtam :oops:
Most is készülünk :wink:

A legnagyobb hír: Zolcsika múlt hét hétfőtől szobatiszta lett olyan hírtelen, hogy el sem hiszünk :lol: Még az éjjeleket és szárazon tartja :lol: Az utcára sem kéri, bár ott nem hajlandó piplni, inkább haza hozza a bilinek :lol:


Minden baba a képeken gyönyörű, már nem is részletezem, mert szebbnél szebbek 8)

Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

 
 

Sziasztok,

Tud nekem valaki AFP referencia értékeket írni? Nem találtam sehol a neten. Na nem mintha nagyon izgulnék, mert úgyis holnap megyek genetikai uh-ra, de azért kíváncsi lennék rá milyen lett az eredményem.

AFP 59
wAFP 57,2
MOM 1,6

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: 1,6 az szupi, 0,4-2,5 a tartomány. A másik nemtom mi, de ezt találtam.

Az AFP önmagában egy lelet, annyit ér, mint mondjuk a testsúly. A genetikai, tehát a fejlődési rendellenességeket szűrő programnak egy borzasztó sok fölös idegeskedést okozó kövülete.
Az AFP értékét általában nanogramm/ml-ben szokás megadni, de mivel szintje több tényezőtől is függ, ezért egy átláthatóbb meghatározása terjedt el a terhesszűrésben. A MoMk érték egyrészt a terhesség pontos ultrahangos korához (12. heti ultrahang szűrés fontossága!) és az anya folyadéktereihez (ezt a testsúly megadásával becsüljük ) viszonyítja a magzatban megtermelt és az anyai vérbe átkerült (!) alfa-fötoprotein mennyiségét. Sajnos ez az utóbbi tényező (a folyadéktereket a testsúly alapján modellezik) az egyik nagy bizonytalansági tényező. A MoMk értéket adott terhességi héten 0,7-2,5 között tekintjük a normál tartományba esőnek. A ng/ml-ben megadott AFP érték általában 20-100 ng/ml közé esik.
jaimee1
 
 


Hm...itt már a tartomány, mint az én leletemen volt annó, de a lényeget tekintve ez mindegy...

Olik: nagyon ügyi Zozi, jó korán szobatiszta lett. Gratula neki! (de jó, nem kell pelenkára annyit költeni. :wink: )
jaimee1
 
 


Bibi,
nekem is kinaiak ezek a görbék, de a múltkoridhoz képest biztos, hogy már vannak "fájásaid", és ez jó jel lehet. Bár, a sógornőmnél is úgy volt, mint Jaimee-nél, hogy a szülés előtt sem voltak fájások, a másiknál pedig azt mondták ebből baba lesz hamar, mert ilyen volt a ctg-je, és végül túlhordta a babát 2 nappal. Szóval...

Olik,
nagyon ügyes Zolcsika! :lol:

Én ma megyek ctg-re, mert tegnap nem volt ott a védőnőm, hát ki is akasztott, de mindegy, majd ma, már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fogunk produkálni! Ha hazaértünk jövök a hirekkel meg a pociképekkel!
sirkici
 
 



Na, megjöttünk a ctg-ről, minden rendben, most még fájásokat sem mutatott a gép, kétszer ugrott fel 20-25-ig, de egyébként 0. :? Legközelebb jövő hétfőn megyek!

Bibi,
te mikor mész? Megint hétfőn?

Akkor a pocakkép:

Kép
sirkici
 
 


Sirki: így nem ér, oldalról tessék modellt állni!!!! :lol: :lol: :lol:

Nagyon csini amúgy!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bibi,
bocsika, már látom, hogy irtad, hogy jövő hétfőn mész újra! :oops:

Gabi,
na jó, csak a te kedvedért, felteszek egy olyat is: :lol:

Kép
sirkici
 
 


És akkor még a tábla:

Kép
sirkici
 
 


Gabi,
tehetnél fel egy uh képet, amelyiket betegyem a táblába, még csak nálad nincs kép! :)
sirkici
 
 


Sirkici, mikor megláttam a szemből pocakképet, rögtön az volt az első gondolatom, hogy de jó, Neked mintha megereszkedett volna! Állítólag elsőbabás mamáknál kb. a szülés előtt egy hónappal áll így, jó, jó, van aki két hetet, vagy pár napot mond, mindenesetre lesem a enyémet, de semmi. :roll:

Amúgy mekkora NSTs fájások mondanak már valamit a várható időpontról?

Jaimee, Téged jelölnélek meg telefonos segítségnek, illetve kapcsolatnak, ha lesz valami. Elküldenéd a számod?

Bambival mi lehet?
Vendég
 


Bíbi: Privi megy!

Bíbi: hogy megzavarjalak, nekem a szülőágyon ereszkedett le a hasam. Én is azt lestem, mikor mikor mikor jön lentebb, de semmi. Később azt mondta a szülésznő, hogy nagyobb babáknál nem ritka, hogy a szülésig "fenn maradnak". Ezzel kergetett mindenki az őrületbe, hogy áh, nem szülsz te még, fenn van a hasad....Ennek ellenére, amit írsz, az igaz. :D

Sztem Bambi már babázik, remélem, minden oké velük!
jaimee1
 
 


Jaimee, azért ez tényleg jó, hogy Veled minden másképp történik, mint a nagy átlaggal, asszem hasonlítunk! :lol:

De milyen nagyobb babák? Nekem kicsi lesz! Akkor pedig igenis ereszkednie kéne! :lol:
Vendég
 


Bíbi: Kicsi? A múltkor pont jó volt, nem? :lol:
Én úgy gondoltam volna, hogy pont a nagyobb baba ereszkedik, úgy a logikus az én agyamnak...De nem. Mindegy, Bíbi eldönti, mikor akar ereszkedni és hova.

Ja a másik amit néztek, hogy beilleszkedik e a feje....Vagy ez ugyanaz, mint leereszkedni?? Nem tudom, de azon paráztam, hogy nehogy elforduljon szülés előtt/közben. Végül az utolsó pillanatig nem illeszkedett be. Már akkor is olyan tök nyugodt és laza gyerek volt, mint az apja.... :D
jaimee1
 
 


Bibi,
jól látod, tényleg le van ereszkedve a hasam, és kb. már egy hónapja, ha jól emlékszem a 34. héten kezdett el lejebb menni, azóta folyamatosan megy lejebb. De szerintem meg fogom cáfolni ezt a mondást is, hisz már elvileg egy hónapja lent van a hasam, és még mindig nem szülök. Pedig már szeretnék, mostmár nem is izgulok annyira maga a szülés miatt, már csak babázni akarok!!! :roll: :D
A fájások meg a szülés időpontja közötti kapcsolat engem is érdekelne. Tegnap kérdeztem a védőnőtől, hogy lehet-e erre következtetni, és ő azt mondta, hogy nem, de mondom, hogy az enyém egy liba, igy nemtudom. Bár sokaknak szülés előtt sem mutat fájást, majd csak akkor, amikor már megindult! :? :D

Jaimee,
nekem az lenne a logikus, hogy a has leszállása, és beilleszkedik a feje, az egy és ugyanaz, de én sem tudom pontosan. Egyébként most én is egyedül csak azon parázom, hogy nehogy visszaforduljon. :oops: :D Mert tegnap a szivhangot balról találta meg a néni, bár ugyanott mint múltkor, csak a bal oldalon. Bár ettől gondolom még mindig fejen áll...

Bambikáról érdekes, hogy még mindig semmi hir, már egy héttel túlhordta, ha tényleg nem szült még meg, ki tudja! De nem úgy volt, hogy küldd sms-t?
sirkici
 
 


Bibi,
te is betöltötted a 37. hetet, mostmár életképes a babád idekinn is! Jó, ugye? Én kb. ekkor nyugodtam meg! :D
sirkici
 
 


Sirki: csak hogy okoskodjam, a babák 27-28 héttől életképesek, mára Niki és Bíbi ÉRETT BABA. De ez is változó, Rékát már 35 hetesen érettnek nyilvánították.

Aha, igazad lehet beilleszkedés ügyben. :oops:

Úgy volt, hogy küld SMS-st, igen...
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Sirki, 6+-án megyek a 13. heti uh-ra. Azt bescannelem és azt majd berakjuk. A múltkori képen nem sok látszik, de végül is berakhatod azt is.
És tök jó a pocid!!Tényleg, mintha lennt lenne...

És tök jó érzés, hogy már nem vagyok rosszul. Olyan fura lettem. Sokszor énekelgetek, meg néha táncolok zuhanyozás közben. :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jaimee,
tényleg, igazad van, de 28 hetesen még orvosi ellátásra szorul, 37 hetesen pedig már annyira fejlett a tüdeje is, hogy minden gond nélkül megszülethet, nem is koraszülött, meg ilyenek. Igy valahogy gondoltam, azt hiszem! De igazad van, rosszul fejeztem ki magam! :oops:

Gabi,
ok, akkor majd a 6.-i képet berakjuk. Mostmár szép képet fogsz kapni. Csak azért majd szólj rám, nehogy elfelejtsem, bár nem, de sosem lehet tudni mi lesz az utolsó héten, meg én is aznap megyek uh-ra, és azért is lehet, hogy feledékenyebb leszek, ki tudja, ha mondd valami idegesitőt a dokim, stb.
És igen, a második trimbe léptél, élvezd ki, most fogod magad a legjobban érezni, tele leszel energiával, boldog leszel, énekelgetni fogsz, stb. Egyszóval madarat lehet majd veled fogatni! :D
sirkici
 
 


Sirki: Gondoltam, hogy úgy gondolod, ahogy én gondolom. Érted... 8)

Gabi: Mázlista...bár többségnek elmúlik a 12. hét körül...További kellemes babavárást!

Gitka???????????????
jaimee1
 
 


Nnnna, hát én is úgy tudom, hogy amikor beilleszkedik a fejük, ennek hatásaként ereszkedik le a has...és nekem is úgy lenne a logikus, hogy a nagyobb babáknál ereszkedik előbb :shock: .

Sirkici, már egy hónapja lejjebb van? Én ezen is beparáztam volna, hogy akkor most ez a szülés előtti 1 hónapot, vagy pár hetet jelzi e, de most ahogy mondjátok, már teljesen mindegy, mert mostanra már érettek, hála Isten!

NSts fájások ügyében azt hallottam, azért nem olyan mérvadó meg nem lehet nagyon jósolgatni belőle, met ez tényleg csak azt a 20-25 percet jellemzi...Bár szerintem azért ez sem így van, kiváncsi vagyok a további leleteimre, de ezt a kettőt pl. szerintem jól egymás után lehet helyezni, szóval látszik, melyik volt előbb meg később...

Lányok, én annyira hulla vagyok! Az, hogy megfőzzek egy ebédet és kiporszívozzak meg felmossak 40 nm-t, meg mondjuk 3-szor kiteregessek közben, egy egész napos feladat, többször le kell feküdnöm két ilyen manőver között, s van, hogy el is alszom ilyenkor...most is most ébredtem, s nem tízperceket szunyókáltam, hanem jó két órát. S nem vagyok kipihenve!

Gabi, ezt nevezik boldogságnak!!! Én is csak alátámasztani tudom, hogy a 2. trimeszter a leggyönyörűbb! De jó Neked! :lol:
Vendég
 


Bíbi, ez normális, én már ilyenkor nem is főztem. Nagyik főztek ránk, de hálás is voltam érte....Alig tudtam járni, mentem 50 métert elfáradtam, szóval pihenj csak amennyi jól esik, aludj nagyokat!
Hm.....Te porszívózol? :shock: :shock: Aszta....
:D

Képed nem dagad még? Sirki? Reggel sem? Az is egy jel, hogy a végét járjátok.

Hopp felébredtünk....A drágám kilökte a cumiját a fejvédő alatt, nagy csörgéssel leesett a földre.... és most emelgeti a fejvédőt, hogy hol a frászban van a cumó???? Kidugta a lábát a rácson....ébredezik lassan...
jaimee1
 
 


De édes! Ez a kis életkép nagyon tetszett Jaimee! :lol: De jóóóóó Nektek is!

Képem dagad e? Nekem mindenem dagad! :lol: Kész vagyok! Nem férek bele a cipőimbe se! Itthon még csakcsak elvagyok a pihepuha kinyúlt pizsijeimben, de az utcára kimenni már gázos, egyrészt hatszor elfáradok, míg felöltözöm, másrészt tényleg olyan dagadt vagyok, hogy nem bííííírom nézni se! :lol: :lol: Apa meg imád, hogy mennyire gyönyörű vagyok, meg nyugtat, hogy most legalább már mindenki látja, hogy kismami vagyok, meg hogy végre mindig én nyerek, ugyanis régebben állandóan lestem magam a kirakatüvegben, hogy mennyire látszik már a pocim, s mikor kezdtem elégedett lenni, mindig jött szembe egy nagyobb hasú...na, most már nem jön!!!Mert nincsen is olyan! És mindig mindenhol mindenkivel szemben csak nyerek és nyerek, apánál is pont kétszer vagyok szélesebb! :roll:
Vendég
 


Bíbi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: neked írói vénád van.

Jaj, de szééép is ez az időszak. Mármint utólag, akkor csak egyet akartam: szülni. :D

Különben visszaaludt Popim....az éjjel sokat mocorgott. Én meg húsvéti nyuszit zabálok. Csokiból persze....
jaimee1
 
 


Köszi! :lol: Egyébként írok is, és ez most itt a reklám helye, nemrég megnyertem egy irodalmi pályázatot a lovas történeteimmel, s nemsokára ha minden igaz, lesz könyv is!

Na, dobok egy képet felöltözve! De tudjátok, a fekete slankít! :lol:

Kép
Vendég
 


Bíbi: Na tudtam én! :D Jó fülem van a tehetségre. :D

Bíbi anyu, te tényleg gyönyörű vagy! :P A könyvet majd dedikálod nekem?
jaimee1
 
 


Dedikálom, persze, persze, csak lenne már türelmem még egyszer utoljára végigolvasni, és akkor kijelentheteném: Kéééééész!

Szép ez az időszak is naná, én is röhögök ám magamon meg másokon, ilyenkor jön az is, hogy nézegetjük a tavaly nyári fotókat, be szépek is voltunk akkor, már sosem leszünk olyanok...

Kép


.....pedig amikor az a kép készült, mindennél jobban vágytunk már egy pocaklakóra, és most végrevégrevégre itt van! ( De remélem, azé' nemsokára kibújik!!!! :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Hhúúúúúúúúúúúúúú, nem semmi csini kismamira jöttem ma!!!! Nem semmi Bíbi kismama!!!! :lol:
Dedikált könyvre én is vevő vagyok a tesóm kislánya "lóőrült"!!!!

Sirkici:köszönöm az oldalrafordulós képet, rá kell jönnöm, hogy nekem soha nem lesz ekkora hasam!!!!

Jaimee: nem semmik lehetnek ezek a fejvédő emelős.lábkirakós jelenetek. Gondolom meg lehet zabálni !!!

Ma voltunk vásárolni egy kicsikét. Törzsvásárlói hétvége lesz a kedvenc bababoltomban, a tulaj pdig megengette, hogy ma öszerakjam ami nekem kell, így elhoztam beszerzői áron.
Nagyon sok ismerősnek kellett ajándékot venni, 4 családhoz megyünk hírtelen, így mindenkinek megvettem amit szeretne. 5 részes szerkókat vettem 5800 ft helyett 3800 Ft -ért, stb...stb. Dobok képet.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Íme a ruhatár.

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Lányok, dobok pár képet, nehogy azt higyjétek, hogy örökké terhesek maradtok. :lol:

Kép

Szülés előtt két héttel. És még nőtt a pocim....

Kép

A szülőszobán készült. Fájásszünetben. Labdán csücsülök, ágyba kapaszkodom, ha fáj.

Kép

Réka a hétvégi séta során...
jaimee1
 
 


Gyabiiii: Nagyon szépek a cuccok!!! Főleg az a Mici mackós együttes!!!! :D

Pocifotót nem teszel fel? Kivi vagyok.
jaimee1
 
 


Jaimee: a Micimackós 5 részes: sapka, hosszó újju kombidressz, újatlan rugi, kocsikabát, textilpelenka ( szintén micimackós) = 3600 Ft

Teszek fel rózsaszínű rucit is, az előbbihet hasonló, az egyik ismerősünknek lesz!
És a pocakfotó 28+5 Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Christell írt!

"Szia! Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, de szopizási nehézségeink akadtak. Eleinte nem volt elég a tejem Klárikának, mire elég lett, begyulladt mindkét cicim és 2 napig folyamatosan 39,2 volt a lázam. Ma vagyok kicsit jobban. "CSAK" hőemelkedésem van. Klárika nagyon jó baba, csak akkor sír, ha üres a pocija. De akkor rettenetesen. Éjszaka legalább 7 órát alszik. Csak sajnos 11 óra vagy 1 óra számára az éjszaka kezdete. Puszilunk mindenkit igyekszem közétek."

Gyabi: Csinos a pocid, még sokat fog nőni.

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!!!
jaimee1
 
 


Gyabi nagyon vagányak a cuccok, és milyen szép a pocid!

Jaimee, köszi ezeket a képeket, jó kis sorozat, csodaszép pocak, a szülőszobai mosolygós képeken hónapok óta majd' elsírom magam a meghatottságtól, hát Réka babához meg már nem is találok szavakat! ( Ja, gyors vettem én is egy fényképezőt, pont a Ti soksok csodaszép fotótok apropóján, mi eddig apa mobiljával fényképeztünk csak :lol:)


Képzeljétek, hajnal óta fenn kukorékolok, nem tudtam aludni, hülyeség, tudom, de 8 hónapja mindig hajtogattam, mikor kérdezték, mikor lesz baba :" Majd csak májusban!"....Most meg nem is tudom, olyan döbbenetes, akárhogy is nézem, május van! :shock: :D
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Ne haragudjatok, de nem tudok visszaolvasni, mert nagyon lemaradtam olyan régóta nem voltam.

Múlt héten nagyon elkapta a srácokat egy vírus. Bazsinak 4 napig 38,5-39 fokos láza volt. Aztán Danika is elkapta, ő hányt is. Egyszer az egyiket ápoltam, aztán a másikat. Hála istenek most már jól vannak, járnak suliba. Barbika nem kapta el, nagyon stramm kis csaj.

Rólunk

Angyalkám megkapta tegnap a szurit meg a rota oltóanyagot. Olyan ügyes volt, hogy csak akkor nyikkant meg egy kicsit amikor a doki beszúrta a tűt a combijába, utána rögtön el is hallgatott. A rota meg egyenesen ízlett neki, még cuppogott is. Remélem nem lázasodik be.

Már 5,70 kg, nagyon szépen fejlődik. És nagyon gyönyörű lett. Édesen gőgicsél, mosolyog és már 3. napja este szopizik fél 9-kor, utána fél 10-ig böfi és viháncolás, majd beteszem a kiságyba és 10 óra felé már durmol is. Reggel 5-kor vagy 6-kor ébred. Szóval nagyon ügyi baba. Egyetlen dolog nem tetszik, hogy rákapott az ujjára. Egyik gyerekem sem cumizott, az ujjukat sem szopták. Hát Barbika ebben is teljesen más. A cumi nem kell neki, jó messzire köpi.

Tegnap én is voltam kontrolon, minden rendben van, méhszájam olyan zárt (nem meglepő)hogy azt mondta a doki, hogy spirált nem tud feltenni nekem, max altatásban lenne lehetséges, de ugy meg nem szokták. Szóval egy ideig marad az óvszer aztán meg majd meglátjuk.

Gyabi,

Nagyon édesek a rucik és te meg nagyon csini kismami vagy. Bár én lettem volna ilyen csinos és nem egy bálna.

Bibi,

Hogy te milyen vékony alkat vagy!!!! Kismaminak is csodaszép vagy. Biztos nem fog gondot okozni majd a visszafogyás és ujra ilyen vékonyka leszel.

Sirkici,

Húúú.. neked is hogy megnőtt a pocakod. Hihetetlen hogy elment ez a pár hónap és mindjárt szülsz te is.

Mirci,

Az 1,6 az tuti eredmény. Ennél jobb nem is kell. Mi volt a genetikain???

Olik,

Gratulálok Zozinak. Nagyon ügyes kisfiu. (legalább egyik gyerek már nem pelusos-anyagilag nem elhanyagolandó dolog)

Jaimee,

Gyönyörű kiscsaj Réka baba. Ennivaló kis duci pofija van.

Chris,

Sajnálom ezt a tejci és láz dolgot. Remélem hamarosan rendeződnek a dolgok.

Bambika,

Mi van veled??? Már tuti babázol.

Ezt most gyorsan elküldöm, nehogy elszálljon aztá dobok egy pár képet is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


És a képek.

Szopizom az ujjam....

Kép

Ezt neked anya..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Dumálok... :lol: :lol:

Kép

Vigyori.... :lol: :lol:

Kép

Nagytesóval...

Kép

Másik nagytesóval...

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
értem! :lol: Hát a képeidet elnézve tényleg nem maradtál terhes, és valószinűleg én sem fogok, de most én is csak egyet akarok már: szülni! Na jó, azért még a keddi uh-t megvárhatja, de utána felőlem már délután is indulhatunk a kórházba... :roll: :D
Én is el tudom képzelni, milyen aranyos lehet Réka baba, amikor emelgeti a fejvédőt. Megzabálnivaló kiscsaj! :lol:

Én is fáradok már nagyon, a főzés nekem is már nagy gondokat okoz, pedig sosem csinálok valami komplikált kaját, de akkor is. Bár szerencsére apa egyik nap d.e. másik nap d.u. dolgozik, igy legalább minden másnap tud segiteni.
Ami a dagadást illeti, én már nagyon régóta dagadok, tele vagyok vizzel, a lábaimra alig birok ráállni, nincs olyan cipő, ami rámenne, meg az arcom is dagad, és reggelente jobban, ez igaz. Mondjuk a pocifotós képen is nagyon be van dagadva a képem, pedig ott már nem is reggel volt... :? :D

Bibi,
nagyon csini vagy! És vékony kismami, az biztos! :D
Én is pont ma reggel arra gondoltam, hogy végre eljött a május, mostmár tényleg itt van a babám születésének hónapja! Csak ne kellene várakozni, én útálom a várakozást, olyan jó lenne tudni, hogy még mennyi időm van, dehát semmiből sem jósolható meg napra pontosan, sajnos! :?

Gyabi,
nagyon szépek a rucik! Ennivalóak lesznek benne a kölykök! :D
És örülj neki, ha nem lesz ekkora hasad... :wink: :lol:
Egyébként nagyon csini pocid van! :D

Sajnálom Christ, remélem mihamarabb rendbejön!!!

Judy,
jaj, de aranyosak a gyerkőcök, nagyon jó képek! :D
Még szerencse, hogy Barbika nem kapta el a fiúktól ezt a betegséget! Örülök, hogy már jól vannak a fiúk! :D
A pocim pedig tényleg igencsak megnőtt, szép bálna lettem én is, de mostmár nem idegesit, majd meglátjuk mennyi marad, és utána meg ha már nem fog szopizni a kicsi, akkor majd kitalálok valamit, hogy lemenjen! :)
sirkici
 
 


Bíbi, nagyon szép kismami vagy!!!

Judy, Barbika tündéri!

Gyabi, nagyon jók a ruhák!

Sirki, Bíbi, élvezem a hányásmentes éneklős, táncolós időszakot! Végre meg tudom nézni az esti filmeket!!!!! :) Kicsinek is örül az ember!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Judy: Hű, mennyit nőtt Barbi... :D A srácok is gyönyörűek! :D :D :D

Sirki, Bíbi anyu (a Bíbi nem nagyon jön már a számra...bocsi, de az alatt már Bíbi bébit értem....) sokat gondolok rátooooook! :D

Régótanemírók jelentkezzzzenek!
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Köszi az AFP infókat. Voltunk 18 hetes genetikai uh-n, mindent rendben találtak, és ami már biztos, hogy kisfiúnk lesz, úgyhogy Sirki beírhatod a táblába: kisfiú és Bálint :wink:

Bíbi: tényleg szép kismama vagy, és egyáltalán nem híztál sokat, de elötte is jó vékony voltál.
Én most tartok +4 Kg-nál, ezért úgy döntöttem jobban odafigyelek rá mit eszek, mert eddig zabáltam össze-visza mindent.

Judy: aranyosak a képek, és milyen szép kék szemű herceg a kisfiad, a másik ha jól látom barna, de ő is tiszta pasi már :wink: :)

Jaimee: Szerintem te is nagyon jól néztél ki még szüés elött is. A szülőszobás fotó meg egyszerűen legyen bíztatás mindenkinek.

Chrisnek jobbulást kívánok!!!!!

Gabikám: élvezd a felhőtlen időszakot

Most már kezdek kicsit idegeskedni az esküvő miatt, hogy minden rendben menjen, és az idő is jó legyen. Még az utolsó pillanatban is fogok menni ruhapróbára :) , hogy biztosan beleférjek :D

És íme egy 18+4 pocikép
Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaimee,
de rendes vagy! Nagyon jól esik! :lol:

Mirci,
örülök, hogy minden rendben van veletek, és gratula a kisfiúhoz. Beirtam a táblába, majd mindjárt fel is teszem. És nagyon csinos vagy, ha nem tudnám, nem mondanám meg, hogy babát vársz, úgyhogy az esküvői ruhádba is biztosan bele fogsz férni, nagyon csinos leszel, és akkorra már elvileg meg is fog mozdulni a babád. Vagy már esetleg érzel valami mozgolódást? A +4kg meg semmi, úgyhogy nem hiszem, hogy nagyon figyelned kellene az evésre! :wink: :D

Bambikát pedig áttettem a másik táblába, hisz gondolom már megszült, csak nem szólt valamiért, már 9 napja volt az időpontja, nemhiszem, hogy a doki eddig engedte túlhordani. Vagy szerintetek?

Kép
sirkici
 
 


Sirki: már egy hete érzem a mocorgását, főként este amikor lefekszem :) izgága egy kiskölök lesz ha így folytatja :D

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: És ezt nem is mondod? :P
FEKETEPONT!! :wink:

A Bálint nagyon jó kis név, 4 kg nem is sok, csini vagy. AKkor számítana, ha bálna lennél.

Hű, még 2 hét és lakzi??? De jó lesz nektek!!!

Sirki: Sztem is megszült Bambi, talán a nagy izgalomban eltűnt a számom. Kár, hogy én nem kértem el az övét.... :?

Gitka is csendben van....írj egy sort, lécci, ha olvasol minket!!

Rólunk: tegnap almát kóstoltunk, csak úgy hirtelen jött az ötlet, ahogy ettem egy almát. Ízlett Rékacicának, ami biztató!
jaimee1
 
 


Judy, de nagyon édesek a gyerekek, az " Ezt neked anya" a kedvencem! :lol: :lol: Sokat nézegettem 4Ds UH képeket, ott is találtam ilyet. :lol:

Mirci, nagyon csini vagy és gratula a kisfiúhoz is, meg a babamozgásokhoz, jajjj, ez olyan fantasztikus érzés!

Köszi lányok, de ez a vékony kismami csalás ám, mondtam, hogy slankít a fekete :lol:, épp ma röhögtünk apával, mikor olvasgattuk a szüléses cikkeket, hogy az utolsó hetekben csökkenhet a mama testsúlya, ez azt jelzi, hogy 10 napon belül várható a bébi- mire gyorsan ráálltam a mérlegre, akkor szembesültünk, hogy szerencsére még mindig hízásban vagyok, lassan megvan a +20 kg! :lol:

Lányok, egy kérdés, agyoniskolázott vagyok ehhez a légzésfigyelőhöz, Angelcaret vettünk, és nem egyértelmű, az érzékelő lapokat hogy helyezzem el, oké, hogy az ágy közepétől azonos távolságra, de most toljam őket össze, vagy húzzam szét, amennyire engedi a vezeték, szóval remélem, értitek, mi a problémám! :oops: :lol:
Vendég
 


Ja, Jaimee, gratula az almához, ügyes kiscsaj ez a Rékababa! :lol:
( Bíbi anyut meg köszi, tetszik! :lol: )
Vendég
 


Bíbi anyu: Tök mindegy hová teszitek a lapokat, ne érjenek össze, sőt...

Mi egy időben hol a kiságy egyik végébe, hol a másikba fektettük Rékát, anélkül, hogy a lapokat előkotortuk volna a matrac alól. A lapok akkor is észlelték a szuszmorgását, ha őkisasszonysága az ágy túlsó felében volt fellelhető éppen.

SZóval egy szó, mint száz: Mindegy, csak mindkét lap a kiságyban legyen. :D

Mi meg azt kerestük, mit köll a konnektorba dugni...Apa elmondta nekem 3x: ez elemes....Mire én: oké, oké, de mit kell a konnektorba dugni???? Mire ő: Amit akarsz, de a légzésfigyelő ELEMES, nem kell bedugni SEHOVÁ. :oops: :oops: :oops:

Azóta jobban vagyok.... :oops:
jaimee1
 
 


Mirci,
akkor gratula a mozgásokhoz! :D

Jaimee,
nagyon ügyes Rékacica ebben is! :lol:
És nagyon jó ez az elemes sztori, el tudom képzelni a szitut! :lol:

Bibi,
ez a súlycsökkenés is remélem olyan dolog, amit meg lehet cáfolni, mert nekem pont ma van 10 napom hátra, de a súlyom nekem sem csökkent, sőt! Szerintem én is hiztam még fél kilót! :? :D
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?