Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Hogy zajlanak itt az események! Annyira örülök minden jó hírnek és ezerrel drukkolok mindenkinek. Most már egyre jobban látom, hogy mennyire összeszokott társaság vagytok, így csak megköszönni tudom, hogy itt lehetek veletek! :-)

Sajnos mostanában nem tudtam írni, de ez nem azért van, mert már nem érdekeltek a velem történt dolgok miatt.
A következő mondtatot, csak azért írom le, hogy értsétek, hogy esetleg miért nem jelentkezem majd napokig.
A férjem pajzsmirigyén találtak egy daganatot, melyről még nem tudjuk, hogy milyen indulatú, de az orvosok azt mondták mindenre fel kell készülni.
Annyira összeomlottam, hogy ezt nehéz is lenne leírni.
Bízom abban, hogy februárban újra küzdhetünk a bébiért, de most a férjem az első, nekem csak ő van.

Na, bocsi, ha lehangoltam volna a társaságot!!
NAgyon nagyon szorítok mindenkinek és együtt örülök veletek!
Remélem mindenki hamarosan Krisz "cipőjében" fog járni és százával külditek a fotókat magatokról! :-)

Fürtöske!
Nem minden elolvasott részt tudtam felfogni (máshol jár az agyam), de pl. nálunk is a katonákkal van baj, így nekünk eleve kizárták az inszemet. Ez tényleg mindig a dokitól függ, mint ahogy más is írta, de nálunk eleve nagyon rossz volt a helyzet.
Azért drukkolok, hogy nektek minden megoldás szóba jöhessen! :-)

Bocsi, de most csak ennyire futotta.
Ha nem írnék, attól függetlenül még olvaslak titeket.
Remélem nem váltottam ki senki haragját a levelemmel, ígérem, többet nem írok semmi ilyet és csak a bébikről lesz szó!

Vigyázzatok magatokra és mindenkire akit szerettek! :-)

Sok-sok puszi mindenkinek!

Zsuzska
zsuzsinka
 
 


Brizo gratulálok pöttömkéhez :D , és vigyázz nagyon Magatokra.
Köszönöm pü-t, bocs hogy nem válaszoltam, de néha el vagyok havazva munkában.

Tücsi nem a Te hibád , én felejtettem el vmit, nem baj majd beregelek újra....addig is írj sokat :)

Nekem hiányzik Nyulasz, Kisbuta, Rana :(
De az is igaz, hogy gondolom idő sokkal kevesebb, és teljesen más tipusú gondjaik vannak :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Zsuzsinka gyors gyógyulást a párodnak, drukkolok nektek!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Szép napot kislányok!


Árnika, szeretném ha tavaszra te is boldog kismami lennél! Nagyon-nagyon drukkolok!!! :D

Tücsi, gratula a betöltött 13. héthez!

Brizo, neked gratula egyszemkéhez! És aludj csak amennyit bírsz, nyolc hónap múlva drasztikusan lecsökken az erre fordítható idő... :wink:

Vkrisz, Alexa csodaszép, jó babázást!

Ne haragudjatok, de munka, gyerek, karácsony előtti hajtás, de mindenkire szeretettel gondolok...
Januárban talán kezdünk...

Skrisz sem nagyon jön mostanában , Estike meg teljesen eltűnt... :cry:

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


...én azért itt vagyok :D majdnem minden nap beugrok,de van,hogy már írni nem marad időm.

Árnika,aranyos vagy :wink:

Zsuzsi,apának a legjobbakat!

Brizo,éljen! :D :D :D gratulálok,és nagyon boldog babavárást!!!
Vendég
 


Zsuzska, sok erőt kívánok mindkettőtöknek és a gyógyulásba vetet töretlen hitet!

Nyúlmamám, gyönyörűségesek a nyúlbogyók, jól fognak mutatni a fa alatt :lol: ...

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Zsuzsinka,
párodnak remélem, hogy a lehető legjobban alakul ez a daganatos dolog és februárban már Ti is csak a babára kell, hogy koncentráljatok.

Tillről tud valaki valamit?
Nagyon eltűnt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok most nem tudok írni: tegnap este elkezdtem barnázni és görcsölgetek is kicsit, szóval ma fekszem! Holnap megyek a kórházba vérvételre (terheléses cukor is lesz)+ lehet, hogy még oltópontot is keresek és beoltatom magam H1N1 ellen, szóval, majd délután megpróbálok jelentkezni! Puszi mindenkinek!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Helló!


Zsuzsi: párodnak gyógyulást és minden jót!

Tücsikém: pihi, pihi és pihi!!!!!!!



Többieknek cupp!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Gratulálok a pozitív tesztekhez, a pulzáló szívecskékhez!

Én az utóbbi napokban nem jártam erre, a héten még ma kapcsoltam csak be a gépet is itthon.
Munkahelyen meg nem igazán tudok netezni :? :wink:

Árnika
Puszi!

Házitücsi
Görcsölgetésre nagyon jó egy feles, vagy egy pohár borocska. (mikor a nagyobbik kisfiammal 30-31 hetesen megindultak a fájásaim, vénásan kaptam alkoholt :lol: :wink: )
Barnázásnál jó lehet a Rutascorbin!

Zsuzsinka
Párodnak jobbulást!

Vizkrisz
Jó rátok nézni!

Lombikbaba
:lol: :lol: :lol:

Milyen sokan fogunk akciózni dec-jan-febr-ban :roll: :lol:
Vendég
 


Fórumozás
Akkor kezdtem, mikor az első lombikra készültünk... aztán közbejöttek dolgok... itt töröltem a regisztrációmat... egy másik fórumon viszont folyamatosn jelen voltam/vagyok...

Aki akar, iwiw-en megkereshet, PÜ írok nevet... és akit érdekel, megadom a fotoalbumunk elérhetőségét is... :wink:
Vendég
 


Sziasztok! :D

(Hajnóca, köszi a hiányolást, jól esett! :oops: :P )

Vagyunk ám, csak hiperaktív lánykám van: este 10-től fél 7ig alszik (2 kajával), de nap közben csak 10 perceket, így esélyem sincs gépet kapcsolni :roll:
De ma itt volt Puszika és megbűvölte, már alszik :shock: :lol:

Lányok,
nem ígérem, hogy visszaolvasok, de nagyon sok szeretettel gondolok Rátok és drukkolok Mindenkinek, akinek kell!!! :P
Igyekszem majd jövögetni is...

tillidian
 
 


Till: :oops: :lol:



Kép Jó éjt! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi nagyon szereti a babákat! Nemsokára neki is lesz saját!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till,
örülök, hogy minden okés.
Lányka majd beáll a napirendjére, ha lesz neki. Amúgy ez a genya idő nekünk is bezavar.
Igaz mostanság napközben nem alszik és nem altatom Bót így estére hulla és korán megy akludni. Nem is baj, ha hozzászokik.
Legalább nekünk is lesz /van egy kis szabadidőnk magunkra és a sulira.

Vackor hogy fogadta a hugit? Segít amiben tud?

Estike anyuról valami hír?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szép napot!

Egy kis olvasnivaló:
http://www.magyarhirlap.hu/velemeny/lombiksokk.html

Drukkok, pocaksimik elindítva...

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Baba, ne haragudj, lehet elkerülte a figyelmemet, neked csodababád van? Egyébként extra drukk! :D

Till, kitartás! Nem dobsz egy képet a csöppségről?

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak beköszönök, de ha minden jól megy jövő hét szerdától nyugisabb időszakom jón, és többet tudok jönni!

Addig is drukk, akinek kell! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,
Zsuzsinka, párodnak a legjobbakat!

Vkrisz, akartam mondani, nagyon jók a képek, Alexa igazi kis tündér :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Egerecske, köszi.

Bumi, akkor indulhat a drukk???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim!
Á, januárban csak a cisztámat fogják leszívni. Utána fogunk csak kezdeni, ha minden jól megy. Addig meg megpróbálom kipiheni magam.
Hogy vagy?Gondolom csodásan.:)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!


[quote="babaimado"]P írta:babaimadouszi nagyon szereti a babákat! Nemsokára neki is lesz saját!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:



Mai drukkok mennek: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


[quote="egerecske"]S írta:egerecskezép napot!

Egy kis olvasnivaló:
http://www.magyarhirlap.hu/velemeny/lombiksokk.html



Köszönjük!!!




Kiemelnék 2 részletet, szívet melengető szerintem:

"a hit meg a legerősebb ragasztószer a meddőségi centrumokban"

és

"a meg nem született, de kívánt gyermekek is igazságért kiáltanak"

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Én is olvastam a cikket. nem semmi. ez a Kőrösi Tamás a győri Kőrösi Tamás? feltételezem. szeretem a győrieket!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


Sziasztok!

Én is olvasgatok néha, csak írni nincs időm... :oops:
Túl vagyok két mellgyulladáson, meg sok alvás nélküli éjszakán, de itt van a két kicsi babánk, akiknek egyetlen mosolya minden rosszat elfeledtet: :)

Iwiwre tettem képeket.

Mindnyájatokra sokat gondolok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rana33 2009.12.27 15:53-kor.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Bumi:drukk a cisztaűzéshez.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó estét!

Baba: Nagyon szorítok az uh-hoz! Már csak 4 nap! De jó!!!!!! :D

Brizo: Óriási gratula neked a dobogó szívű pindurkádhoz! Boldog babavárást!

Rana: Babácskák csodaszépek! Gratulálok!

Puszedli: Jól vagy már? Teljesen rendbejöttél?

Tücsi: Gratulálok a 13. hét betöltéséhez. A barnázás miatt ne aggódj, minden rendben lesz. Én a 6-15. hétig véreztem és látod Kitti mégis itt van. Csak pihenj sokat!

Akinek nem írtam név szerint, azoknak is mennek a drukkjaim!

Jó éjszakát!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Rana: tünemények a csajszik! :D :D

Bumi: nagyon drukkolok a sikeres folytatáshoz! :arrow:

Babim: már csak 4 nap! :lol: Kép

Csomee: köszönöm igen! :P Remélem Ti is! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Puszedli:már "csak"3.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Bekukk :P

Puszika,
így van-így van, Babával abszolúte egyetértek!!!! :D

Hajnóca,
megküzdöttünk Vackorral kicsit, bár imádja a Hugit, de az elején macerás volt: először majd szétszedte mint egy pajkos kölyökkutya, aztán látszólag indok nélkül megsértődgetett és elvonult a szobájába duzzogni, de mostanra már kezdenek összehangolódni :wink:

Egerecske,
eddig nem mertem képet rakni (inkognitó a család miatt :oops: ), de lehet, ha sikerül eléggé lekicsinyítenem, rakok majd egyet :P

Rana,
gyönyörűek a Lányok! :D

Vkrisz,
gratulálok Nektek is, sok boldogságot! :D

Babim,
minden erőmmel drukkolok!!!++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek ölelés!

tillidian
 
 


Szép jó reggelt!

Valahogy nem volt időm írkálni tegnapelőtt se meg tegnap se...na meg sokáig tartott visszaolvasni is a dolgokat.
Tegnapelőtt azért mert sokáig egyedül voltam a babóval, aztán voltunk sétálni, fél óra volt a terv de egy óra lett belőle.Tegnap meg a párom nem dolgozott, így el voltam foglalva. Sajnos ezért ma egész nap dolgozik megint, meg hétfőn is. :(
Anyós meg monnyon le! :evil:

Zsuzsinka
Remélem párod daganata jó indulatú és februárra mindent elfelejtetek!!!+++

Rana
Köszi a képeket a piúrokról!Nagyon édik! :D Biztos is hogy nincs időd írogatni, nekem egy mellett alig van.

Till
Az is fárasztó ha nappal egész nap fel van...mert még nincs el gondolom nagyon magában...

Tücsi
Pihengess amennyit tudsz,gondolom magnéziumot szedsz...minden okés lesz! :D

Pusszancs mindenkinek!!!XXX

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz, nagyon cukiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gyönyörűek a babácskák!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba,hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
csomee, köszi a gartulát!;-) Még mindig van egy kis barna, így úgy döntöttem, délben is veszek be a Duphastonból!
Nálunk esett egy kevés hó reggel szóval most nagyon karácsonyi hangulatba vagyok, be is gyúrtam 3 adag mézest! :lol:

Rana, Vkrisz, csoda édes lányaitok vannak!!! Irigy-irigy!

Bumikám, drukkokat készítem januárra!!

Babaimi, kedden lesz UH, már alig várom én is!;-)

Lányok, ha van közetetek akinek közel van a kistarcsai kórház, és be akarja adatni az oltást (h1n1), ott a nőgyógyászaton bedják a kismamiknak, sorban állás nélkül!

Az előbb lefényképezte Apa pocim, megpróbálom felrakni ide:
13 hét+4 napos vagyok Kép [/img]

KépKép
házitücsi
 
 


Bocsánat, ez brutál nagy lett! :oops: :oops:

KépKép
házitücsi
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon van időm jönni mostanában...nem is vagyok nagyon képben :oops: de mindenkinek drukkhegyek!! :-)

Tücsi: óóó, már nagyon jól látszik a pocid :-D de azért nem brutál nagy :wink: :lol:
Különben ezidőtájt veszi át a méhlepény a sárgatesttől a progeszteron termelést, lehet némi hormoningadozás, és emiatt barnázás, görcsölgetés :wink:

Na, mennem is kell, a Bendegúz gyerek felébredt :-)

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Tücsök
Szépen kezd látszódni a pocid :lol: :lol: :lol:
Nekem még csak a hájacskám látszik :oops:

Babaimado
Jól vagyunk.
Álomkórosan, időnkénti émelygéssel, de jól :lol:
És TE?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Én is kb.ugyanúgy.Végülis, ha mensitől számoljuk, akkor pénteken voltam 6 hetes én is. Emlékszem, a te teszted nézegettem akkor pont:). Nálad is csak időnként van émelygés?Nálam van olyan nap, hogy nincs, máskor meg öklendezésig fajul.Egyáltalán nem panaszkodom, sőt, örülök, ha rosszul vagyok a baba miatt. :lol:
Te voltál már uh-on a héten, ugye jól emlékszem?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso. Lombikbaba köszike!:-)

Babaimi, van valami amivel megbántottalak? Többször érdeklődtem utánnad a lapar után, írtam neked a Kaális topicba is, és itt is többször írtam neked, de soha nem válaszolsz... Sajnálom, hogy így alakult, pedig én nagyon drukkoltam/és örülök neked... :cry:

KépKép
házitücsi
 
 


JAJJ, TÜCSIKÉM, DEHOGY!!!!SZÓ NINCS ILYESMIRŐL.
Elég szétszórt és felületes vagyok, ne haragudj.
Írok privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Itt vagyok, köszi a hiányolást. Sajnos örülök, ha a babavárósba tudok írni. Ez a topik meg annyira pörgős lett, hogy lehetetlen visszaolvasnom. :oops: Néha azért benézek olvasni, csak nem kommentálok. Puszi mindenkinek! :D

skrisz72
 
 


Húú, lányok!
Annyire kedvesek vagytok, köszönöm nektek!
Mindenkinek!!!
(még akkor is, ha személyre szólóan nem írtam)

Mi is bízunk abban, hogy minden rendben lesz és febrárban gyúrhatunk újra a bébire.

Itt közben annyi minden történt, hogy már követni sem tudom!
Azért megpróbálom!

Krisz!
Továbbra is gyönyörűek vagytok! Nagyon szép baba Alexa!

Lombikbaba!
Örülök, hogy minden oké veled! Nagyon drukkolok a továbbiakban is neked! :-)

Árnika!
Te most hogy is állsz? Bocsi, erről lemaradtam!

Tücsi!
Én is gratulálok a 13.héthez!

Petitomi!
Terhesen tényleg lehet "pálinkázni"? Vagy félreértettem? Nem mintha szándékomban állna, csak kíváncsi lettem... :D

Bumi!
Szorítok a ciszta leszíváshoz! 12éve én is átestem egy ilyenen..
Minden rendben lesz! :-)

Rana!
Nagyon szépek a babáid! :-)

Puszi mindenkinek! Drukkhegyek és pocaksimik mennek továbbra is! (ezt a szöveget tőletek vettem) :-)

Zsuzska[/b]
zsuzsinka
 
 


Sziasztok,nem tudok visszaolvasni,de gondolok rátok,várakozóknak kitartás,aki akciózik annak drukk,pocisoknak pocaksimi,anyukáknak átaludt éjszakákat!
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek. :D :oops:

Vkrisz, Alexa tiszta anyja! :lol: :wink: Hát igen, van tennivaló a kis rosszcsontokkal! :lol: :lol: :lol:

Tücsikém, tényleg szép nagy lett (a pocid)!!! :D :D :D :D :wink:

Babaimi, én lemaradtam rólad!!!! :shock: :D Hogy történt??? (Csodababa vagy lombik??) Szívből és nagy gratula!!!! :D

Többieknek drukk és pocaksimi!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana :lol: :lol: ő bíz csodababa.Holnap megyünk megkukkantani őt.Köszi a gratulációt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BABA ÜZENETE:
"MÉHEN BELÜL, MINDEN OKÉ ÉS HIHETETLENÜL BOLDOGOK VAGYUNK!"


DRÁGA BABIMÉK! MI IS CSALÁDILAG!!!! VIGYÁZZATOK A KIS IMÁDOTTATOKRA!
Vendég
 


Mindenkinek nagyon köszönjük a drukkokat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: jeeeeeeeeeeee!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?