Új privát üzeneted érkezett!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/

Kép
vizkriszisback
 
 


Bridget:igen, csodababám van! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép


Kis*: jelenleg még spontánkodnunk sem szabad :roll: , majd a köv. ciklusban. Aztán jövőre majd vmikor lombik.

Vkrisz: nem tudom a neved, nem tudok iwiwen nézelődni. :(


Szép napot!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Na, túl vagyok a hcg teszten, de nekem nem mondott a doki olyan magas értéket, mint nektek. Szóvá tettem ezt, és kedvesen ki is nevetett érte, de náluk más "mértékegységben" számolnak.
Ezen igazodjak ki..
A lényeg, hogy pozitv a dolog, de szigorúan pihennem kell és semmi romantika! Ennek nem örülök, de ha ennyi kell a bébihez, hát legyen!
Én is szeretnék már serénykedni, nem az én vérmérsékletemnek való ez a sok fekvés és pihenés, de mindent a bébiért.
Azért takarítgatok és majd lejárok sétálni.
Hétfőn újra kell mennem vv-re, remélem a hormonszint emelkedni fog!!!
A doki azt mondta, ez még nagyon törékeny dolog, bármi történhet..
Gondolhatjátok mennyire megnyugtatott!!
:D :D :D

Puszi nektek!
zsuzsinka
 
 


Sziasztok,
Puszi :oops: kicsit szét vagyok esve :oops: félreolvastam. Akkor aki oltás után betegeskedik, annak üzenem :wink:

Zsuzsi, no para, MOST kismama vagy. Az ismételt teszttel azt nézik meg, ok-e minden. És nézd a jó oldalát: nem ringat hamis illúziókba a doki, igen, itt még bármi történhet. Nem lombikos terhességnél ilyenkor még szinte nem is tudja az anyuka, hogy várandós, és sok terhesség elhal, még mielőtt kiderülne. Ezt nem riogatásból írom, félre ne értsd. De a doki részéről hazugság lenne (bár kegyes), hogy innentől minden szép és jó lesz és 9 hónap múlva egészséges babát szülsz. Úgy legyen, de azért sok a kockázat még....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle!!
Köszönöm amit írtál!
:)
zsuzsinka
 
 


Zsuzsi: akkor tessék az orvos utasításait megtartani, és pihenni, még ha nehezedre is esik. Tudom nagyon jól, hogy milyen rossz feküdni, ezelőtt én is kénytelen voltam fél évig, de túl lehet élni.
Találj ki valami ágyban is végezhető elfoglaltságot, pl. olvasás, hímzés, kötögetés, rejtvényfejtés, házimunka csak is módjával, s meglátod, nem lesz semmi baj!

Egy kérdés, végülis mit mondtak, mennyi a HCG? :roll: :D

Alle: köszönöm :D jelentem, ma már úgy érzem magam mint ha semmi bajom nem lett volna az elmúlt 3 napban, legfeljebb csak a sebes orrom a bizonyíték rá :lol: Egyébként már tegnap éreztem, hogy javul a helyzet, mert tegnap délután már rámjött a takaríthatnék.. Ma meg suli után hazajövet bepótoltam, amit az elmúlt napban kihagytam :D :lol:

Krisz: örülök, hogy a tejdugó múlóban :) Olyan szép lehet, amikor a mellkasodon fekszik Alexa :)
Apának kitartást a holnapi oltáshoz, két napig utána valószínűleg izomláza lesz a karjában, ahova a szurkapiszkát kapja :)

Puszi: értem, akkor a következő ciklusban hajrá spontán, hiszen ki tudja :wink: akár csodabébi is lehet :wink:

Majd még jövök, csak vendéget várok, és sütök, főzök
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kiscsillag!
Persze, pihenek! :-)
Szex és new yorkot nézek már hatszádjára! :-) Végre kipehem magam.
Hülyeséget nem akarok mondani a hcg-vel kapcsolatban, mert hidd el, hogy nem emlékszem, de hétfőn megjegyzem, igérem! :-)
Az egyik 135??? a másik meg húsz vagy harminc fölött volt...
Na, ehhez a másodikhoz még mondott valami "béta értéket", de lehet ez is teljesen más.
Bocsi, de teljesen bepánikolok néha, mikor figyelnem kellene..
zsuzsinka
 
 


Kis*: köszi! Neked meg jó főzicskét!


Zsu: pihenj! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hali!

Alexa ügyesen szopizott (nem mértem mert olyan jól bealudt utána és át is tudtam tenni a kiságyába.

Anyós hívott 4 kor, hogy feljönne munka után...mit tud segíteni, mit vegyen, mit ennék,miből kellene kaját csinálni? Mondom nem tudom...azt mondja mi az , hogy nemtom...meg kell tervezni mindent!....de ki számított rá, hogy most hív...Gondoltam holnap jön (mert szabin lesz csüt, péntek) és majd hoz amit hoz, mit érdekel engem mit, én minden evő vagyok. Erre egy óra múlva hív sírva, hogy mégsem jön...mondom mi van, volt Viktornál a boltban, veszekedtek? És mondta, hogy mivel ő nincs beoltva ki van tiltva...úgyhogy nem is tudja mikor jön...brühühü...Ajaj...mondom...
Aztán hívtam párom, hogy akkor most mi van.Hát ő csak rákérdezett anyósnál, hogy miért nem oltat amikor neki ingyen van ráadásul??? (már nem először téma ez) Mert ő nem hisz benne, volt a válasz. Na most úgy látszik Viktor megmakacsolta magát és márpedig mostantól senki nem jöhet, aki nincs beoltva...ha nem maga miatt, a kicsi miatt megteheti bárki.
Az én oldlamon mindenki oltva van, tesóm még nem, aki jönni szokott, szóval holnaptól ő sem jöhet...de ő is csak azért nem oltatott eddig mert megvárja, hogy nem-e esett teherbe már ebben a hónapban...mert hát próbálkoznak a 3. gyerkőccel...de ha nem, ő is oltat, a gyerekeket már beoltatta.

Kép
vizkriszisback
 
 


Halihó!

Csak olvasó üzemmódban voltam pár napig :oops: láttam, voltak történések...szerencsére vége....

Vkrisz: én még lógok egy gratulával :-D viszont megkerestelek iwiw-en (vannak közös ismerőseink :wink: Alexa gyönyörűűűűű :-D
Szerintem Anyós ennyit megtehet, hogy beoltatja magát...
Melldugulás: én ilyenkor szoktam a fájó részre kenni Garmastant (szopi előtt le kell mosni), az is gyulladáscsökkentő.

Friss kismamiknak gratula és pihenjetek! :-)

Kis*: mikorra várod pirit? Fagyis protokollhoz: nem fontos a peteérés (Estrofemtől el is maradhat), csak a vastag méhnyálkahártya. Nálam anno nem is nézett tüszőt a Tanárúr.

Puszi: most spontánbébi eső is van, úgyhogy következő ciklusnak nagyon drukkolok!!! :-D Apát végülis mivel turbózzátok fel?

Bri: pihend ki magad :wink:

Tücsi: remélem jól vagy, és azóta sem történt Veled semmi ijesztő...

Nyulasz: épp tegnap mondtam Apának, hogy minden elismerésem az ikreseké :-) én még 1 gyerekkel is hihetetlen módon le tudok fáradni, hát ha még 2 lenne :-)

Na, itt ki is merült a memóriám :oops:

Tegnap voltunk 3 hós oltáson, Bendi nem sírt :-D 6650 gramm és 64 cm. És levágtuk a haját, mert már nagyon hosszú volt és nagyon melegítette :-D


Kép

Jó éjt! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
jo nagyra nott Bendeguz :o hogy telik az ido :roll:
Kép

Kis*
Draga vgy 8)

Puszi
Kép

Tobbieknek is pusz pusz Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: :lol: :lol: :lol:

Szezso: tényleg nagyot nőtt a fiad! Jó az új frizkója! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szép estét!

Ne haragudjatok, hogy így elhanyagoltalak benneteket, de nem akartam foglalkozni addig a babavárással, amíg nem biztos semmi.

Baba: Óriási gratula a spontán babához!

Zsuzsinka: Drukkok a további magas hcg értékhez!

Szezso: Bendegúz baba nagyon szép!

Vkrisz: Nektek mégegyszer szívből gratulálok!

Rólam: Ma voltunk uh-on. Két icipici petezsákunk van. Méretileg nem mérték le őket, de kb 2-3 mm-esek lehetnek. A doki szerint egyformák és ez egész bíztató. Hétfőn újra mennem kell, hogy nőnek-e szépen.

Igyekszem majd mindent visszaolvasni és reagálni és bocsánat, hogy most másokat nem szólítottam meg név szerint!

Mindenkinek mennek a drukkjaim, akinek szükséges!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


CSomeeeeee: Kép Gratulaaaaaaaaaaaa!!! :D :D Így kell ezt csinálni!





Kép JÓ ÉJT!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Vkrisz, köszi a születéstörténetet. Még egyszer gratulálok Alexához!

Akciózóknak mennek a drukkok.

Csomee, halkan gratulálok az ikrekhez. Vigyázz magatokra!

Kép
petne
 
 


Baba
tegnap lemaradtal azirasombol Nagy Nagy gratula holnap kapsz unneplos smajlit most telorol irok :? Hol lehet olvasni a tortenetet? Marhara erdekelne a recept engem 8) :lol: mennyi ido utan is?hangar lapozzak vissza hol olvashatom?

Csome
Hali gratula az ikrekhez holnap te is kapsz kiskepet 8) neked mi a titkod MIT csinaltal most maskepp mint a tobbi lombiknal?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csomee, ez nagyon szuper!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bridget: 13 éve, inszemek, lombikok, méhenkívüli, biokémia terhességek után spontán. Lapar+hystero után voltunk 1 hónappal és a következőben inszem lett volna. Még mindig hihetetlen számomra is. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt mindenkinek :lol:

Vkrisz: üdv. itthon, jó babázást kívánok nektek!

Csomee gratulálok a két kis petezsákhoz, én is nagyon szeretném követni példádat dec. 9-én :wink:
Vigyázz magatokra :!: :!: :!: :!: :!:

Babaimádó hatalmas gratula a spontán babóhoz, neked mikor lesz uhu?

Zsuzsinka ne légy bepánikolva, mert az árthat, légy bizakodó és higy a babócádban és vigyázz te is magatokra, én is óvom szinte majdnem minden negatív gondolattól magamat és a babó(cákat)

Lombikbaba neked is gratula gyönyörűen szép magas hcg!!!!!!!!
Elárulok neked egy kis érdekes dolgot, de lehet, hogy tudsz róla, vagy nem is rólad van szó.
Ezt olvastam a nőklapja fórumon db-i kaális topik (zúgolvasó vagyok, régen én is debibe jártam)
5203. hozzászólás:
[i]Van egy lány akinek ET+11. nap 1250 körül lett a hcg-je. Két babót kapott vissza 3 napos transzfer után. Tuti ikrek!!! Ez volt neki a 3. előtte pécsen volt, de ott nem sikerült.


Árnika ma válaszolok a prividre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszedli, hajrá spontán, hajrá csodabébi!!!!! Most te következel
Sajnos nekünk soha nem lenne esélyünk csodabébire, de lombikkal igen:wink:

Mindig is irigyeltem egy picit azokat akiknek lombik mellett, van esélyük valamilyen %-ban spontánra is, na nekünk 0 %, de már nem is lesz rá szükség

Szezso: Bendegúz ari a barna nagy szemeivel, szép kis fiúcska!!!!!!!

Már csak hatot kell aludnom és én is megtudom hány babóca van a pocakomban :wink:
Nem tudom miért ilyen soká kell menni, de így legalább már lehet pulzáló szív(ecskék) is lesznek :shock:
Többieknek ahogy itt olvasom a fórumon, már egy hét után mehetnek uhura.
A végtagzsibbadásom az napról-napra hangyányit mindig csökken.
A p.fészkeim és a melleim feszülnek és fájnak ugyanúgy, meg néha szurkál a hasam alja, meg néha émelygek
Enni meg többször eszek keveset, mert nem tudok sokat enni, és többször megéhezem
Igyekszem szinte egész nap pozítiv gondolatokat "táplálni", de most van egy kis parám, voltam önszorgalomból nagy vérvételen, hát lehet nem kellett volna, a hemoglobinom egy picit alacsony szerintem, úgyhogy az én diagnózisom alapján enyhe vérszegény vagyok, de a vasam jó :roll:
A duphaston gyógyinak mellékhatása az enyhe vérszegénység, lehet amúgy csak az miatt van
Volt valakinek ilyen a terhessége alatt? Mit kapott rá, jövőhéten úgyis megbeszélem a nődokival.
Közösségbe nem nagyon merek menni a H1N1 vírus miatt, de messze el is kerül bennünket a vírus:wink:
Férjem beadatta az oltást még mikor nekem volt a lombikos stimu, de nekem akkor már nem ajánlotta Fülöp doktor

Bridget drukk a 6 nap múlva teszteléshez!!!

Kiscsillag nemsokára kezdődik a fagyis beülti, mennyi is vár rátok?

REmélem nem hagytam ki senkit, ha igen bocsi érte, de már régen írtam.

[/i]

Kép
brizo
 
 


Baba, én is gratulálok a "csodababádhoz"!!!

Küldöm a mai napi drukkokat!

Kép
petne
 
 


Sziasztok,bocsi,nincs időm visszaolvasni,de hajrá,hajrá mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!


Brizo: ne aggódj a kis vérszegénységed miatt, az a terhességbe egyáltalán nem kavar be! És lehet majd még súlyosabb lesz, a gyerkők miatt. Semmi baj! Ne parázz!!!


Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


csak egy gyors kérdés, mert megyek ledőlni aludni a 2. adagnyi utróval :lol:

Azt olvasom és hallom a tv-ben, hogy a H1N1 elleni oltást most már kismamáknak kortól függetlenül is erősen ajánlják :!:

Szerintetek, anyukák, kismamik, friss kismamik, leendő kismamik ti hogy álltok ehhez az "ajánláshoz"

:twisted: :roll:

Kép
brizo
 
 


Brizo!
A férjem újságíró és rengeteget foglalkozik a témával, mert nagyon aggódik. Nekem épp tegnap mondta, hogy amíg be nem töltöm a negyedik terhességi hónapot, addig nem szabad beadatni.
Az az igazság, hogy én nem tudom már, hogy mit lehet elhinni és mit nem, de ha lehetne azt hiszem beadatnám. Különben szülésig ki sem bújok a lakásból!
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan mert 1000 dolgom....

Apa dokijával beszéltem, megy du oltatni.

Az anyósos sztori úgy volt, hogy Viktor kérdezte miért nem oltat? Mert nem hisz benne.Erre Viktor: Ennyit igazán megtehetne az unokájáért. Anyós:Ne zsarolja őt érzelmileg...meg elkezdett sírni és mondta, hogy akkor inkább fel sem jön...komolyan mint egy 10 éves. Párom még este msn-en előhozta a témát, anyós nem akart róla beszélni, kilépett simán.

Vélemények cumiról, cumisüvegről, teáról és a szoptatással való összefüggésükről ill összeférhetelenségükről ilyen kisbabánál mint a miénk??? Ti mit csinálnátok ha 2 szopi között nem akar vagy tud aludni? Pl ált reggel 9-12 között fent szeret lenni...de akor végig vele kell lenni mert egyedül nem marad el. Minden kb 5-10 percre köti le:zenélő körforgó, sétálás, hátpaskolás, zenélő hintázás...ha leteszem, bömböl. Gondolom később jobban ellessz egyedül játékokkal stb, de most? Hozzáteszem:nem éhes, szomjas, kakis, vagy pisis ilyenkor.Talán a hasa sem fáj...nem úgy viselkedik.

Brizo
Nehé kérdés.Én már a végén voltam, nem oltattam. Ha most lennék az elején?Talán az 1 trimeszter után...

Babaimádó
Éljen a spotán csodabébi!!! :lol:

Csomee
Gratula a két kis babszemhez! :D

Petne
Köszi.Amúgy az lemaradt, hogy gátmetszés persze volt. De nem vészes. Egész szerencsém van mert bár híztam vagy 16-17 kilót, már 9 lement rólam, hasam van kicsi...de nem csíkos, gátseb szépen gyógyul, aranyér nem lett. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a Bendi dicséreteket! :-)

Csomee: gratula a két Pöttyhöz!! :-)

Brizo: Neked nagyon megy az agykontroll, szerintem ikrek lesznek :wink:

Vkrisz: cumi, cumisüveg, tea - erre nincs szüksége Alexának. :-) ott a cici, az mindet helyettesíti :wink:
Próbáltad mellre tenni két szopi között? Amikor már kimerítettél mindent (hinta, séta stb.) és letennéd, akkor tedd inkább mellre. Még akkor is, ha előtte fél órával szopizott. Valószínűleg egyszerűen csak Te kellesz neki, és még el is alszik a cicin. Az bébik nemcsak esznek/isznak "szopizás" címszóval :wink: A cicizés meg is vigasztalja, nyugtatja őket :-)

Szép délutánt!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Bridget
A doki szerint a pcos-től lettek a car petesejtjeim (amikor lett egyáltalán :oops: )
Észrevehető a javulás az IR kezelése óta!
(most meg a beágyazódásnál a Clexane-hatása is érvényesül :wink: )

Zsuzsinka
Olyan sokára kell menned a doktorhoz csak?
Én itthon olyan lazán tevékenykedtem az ET után is, most is. Csak az első 1-2 napban feküdtem sokat.

Szezso
Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!

Csomee
Gratulálok a két zsákocskához! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brizo
Nők lapja fórumon még nem is jártam :oops: .
Ide irogatok és a családinet-re :wink:
Drukkolok neked a 2 bébihez! :lol: :wink:
lombikbaba
 
 


zsuszsinka!
a szex és new york az jót tesz!mikor én tavaly öt hetesen bevéreztem,akkor csak pisilni kelhettem fel,és az elejéről minden részt megnéztem reggeltől estig!!!és láss csodát !picur kinn durmol a teraszon!!!melegen ajánlom!!!!

Kép


Kép

Kép


Baba
Eloszoris itt az igert smajli Kép Ez mennyire erdekes es csodalatos dolog :P Mennyi volt a hcg-d?Az uccso mondatom az volt bar igy visszaolvasva eleg ertelmetlen meg en sem tudom mit irtam :shock: :oops: Hogy ha megmondod melyik oldalon van a bejegyzes amit irtal a csodabebidrol visszaolvasom 8) Mikor mesz dokihoz :D

Csomee
Ez meg neked jott Kép

Brizo
Ne is mond hatha en is csoababas leszek :shock: Nekem meg lombikkal is 1%-ot adtak :roll: szerinted az mennyi % a spontanra :? :roll: Tudod en utanaolvastam ennek a korai petefeszek kimerulesnek es az egyik oka az is lehet hogy anno anyukam velem a pocijaban esetleg valami gyogyszet szedett be es annak a mellekhatasa :? De ez csak egy felteves :!:

Vkrisz
Orulok,hogy "konnyu" szulesed volt :wink:

Lombikbaba
koszi,hogy megirtad :!: Nekem is kukak a peteim de nekem a magas FSH-m miatt :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Akiket erdekel azoknak mondom a kromoszoma vizsgalat jo lett :wink: 46 :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brizo, főképp a kaális párok fórumára írtam, de itt is. A lényeget betömörítettem neked ezen az oldalon :wink: :D és köszi. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ez nekem szolt mert akkor nincs mit a tortenetet meg amott majd visszaolvasom egy csendes pillanatomban 8) Szoktam olvasgatni ott is csak mostansag nem volt idom :oops:

Mai drukkjaim
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lola
Nagyon szép a kislányod!

Bridget
Gratulálok a 46 kromoszómához!
Magas FSH...korai változó kort jelez... :cry:
lombikbaba
 
 


Lombikbaba
Korai valtozokor meg hagyjan....de kimerulo petefeszek :? Lattam a masikban a tesztjeidet ngyon szepek 8) Holnapra egy kalappal :wink: Gaboonak meg mond meg udvozlom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép estét!

Köszönöm a drukkokat és gratulációkat. Majd hétfőn még meglátjuk, hogy hogy alakulnak a dolgok!

Bridget: Gratula a jó kromoszómaértékhez! A spontánt pedig sosem lehet tudni. Nálunk egyértelműen kizárták a spontán babót, aztán júliusban mégis terhes maradtam teljesen spontán. Úgyhogy bármi megtörténhet! Semmit nem csináltam másképp mint a többi lombiknál. Talán annyit, hogy nem igazán pihentem csak fél-fél órákat, meg amig Kitti aludt. Többre nem is volt időm. És a beültetéstől ittam a palástfű teát napi 2 csészével. Azt nem tudom, hogy ez hozzájárult-e a sikerhez, de ez volt az egyetlen, ami más volt mint máskor.

Lombikbaba: Nagy kalappal holnapra!

Lola: Gyönyörűséges a babóca!

Brizo: Dec.9-re hatalmas drukk, de szerintem nálad mindenképpen lesz két babó, ha nálam az ET+15. napon 223-as hcg-vel kettő van. Úgyhogy nyugi, minden rendben lesz! :lol:

A többieknek is mennek minden nap a drukkok, de nem tudok mindig jönni. Kittivel is kell foglalkozni, közben pedig folyton álmos vagyok. De igyekszem!!!! :)

Jó éjt!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Baba!
El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök a spontán Babádnak!!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon jól indult a reggelem, hogy olvastalak, nagyon megérdemled!!!! :wink:

Brizo!
Drukk a jövő heti uhuhoz! :wink:

Szezso!
Nagyon édes Bende baba és mekkora!!!!

Lombikbaba!
Neked is drukk!!!!

Bridget!
Neked is spontán babyt kívánok!!! :wink:

Vizkrisz!
Másikon írtam tegnap, mi cumizunk, de két gyereket képtelenség komfortszoptatni, legalábbis nekem nem megy. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, de jó téged is látni! Hogy vagytok? Nagyon köszönöm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Brizo, oltás nehéz kérdés. Akik eddig meghaltak, azok sajnos vagy rossz körülmények között éltek, vagy krónikus betegek voltak!
Drukk neked is!!!!

Csomee, aztaaaaaaaaa gratula!!!!!

Vkrisz, nálunk Lőrinc csak tejet eszik, nincs cumisüvegből kaja! Cumi van, nem lett tőle cumizavaros, de csak ha álmos, napközben nincs a szájában! Komfortszopi nincs!!!!Evés van, ha szórakozik akkor már el is vettem tőle a cicit!!
Mellgyuszi, hát sajnálok mindenkit akit utolér, tudjátok nekem 2 brutál volt, így tapasztalt vagyok a témában. :? :(
Az én gyerköcöm mióta hazahoztuk alig alszik napközben, de viszont nem is sír, csak ha éhes. Mindig teszek köré olyan dolgokat ami érdekelheti. Nagyon szeret a hordozóban ülni, és fölé aggatam ilyen lelógó figurákat. Ha hagynám órákig elnézné. Sajnos az első 6 hét nagyon nehéz, de utána nagyon jó lesz!!

Brid, grat a kromószóma eredményhez!!!!Ir-rel most mi van, szedsz rá gyógyit végül?

Lola, nagyon szép a kislányod!!!

Ha holnap estig nem érnék ide, akkor mindenkinek jó Télapóvárást! :lol:

Kép

Kép
kata05
 
 


Vkrisz!
Óriási gratula, jó egészséget nektek, és nyugis éjszakákat, teli pelusokat!

Cumi-cumisüveg-tea: osztom az előttem szólóét! EZEKRE NINCS SZÜKSÉG ha van cici!!! Nálam Miri egyiket sem kapott, teát a mai napig nem adok. Ha van tej minek a tea? szomjasnak nem szomjas mert az anyatej 70%-a víz... a szopcsi elején először a vizes rész kapja, utána jön a jó kis zsíros tjcsi. Cumi: állítólag a szopcsis babáknak nem kell...összezavarhatja a szopcsi technikát, más szopcsizát igényel... cumisüveg: abból könnyebben jön a kajcsi, mint a ciciből..könnyebben rászokhat... ha mégis megakarod kínálni makd vízzel- pohárból próbáld. Alvás: cici- ringatás- babakocsiban tologatás- lepedőben hintáztatás---- Mindenkinek ajánlom : BABAMÓKA című könyvet szuper kis játékos fejlesztő játékok, foglalkozások vannak benne 2 hós kortól ----- Miri délelőtt 9- 11 ig mindig fent volt, nézegetett, ekkor sokat "beszélgettünk" majd szopcsi és szunya... nálunk mindig cicin aludt el :) majd magától szépen leszokott.... de ha úgy látod hogy a cumi megnyugatatja TE VAGY AZ ANYUKÁJA TE DÖNTÖD EL!!!!!!! És minden anya jó anya!!!

Lányok!!!!
Lányos anyukák!!! Nálunk Mirinél most 2 éves összenőttek a kisajkai!!! Vigyázzatok a popsikenőcsökkel, hámosító hatásra könnyen összetapadnak.... nézzétek a nunijukat, ha már kezd nyílni ne engedjétek összezáródni.... nekem ezt a védőnő nem említette...pedig jó lett volna...most lehet menni kell gyereknőgyógyászhoz "kimetszeni".....


Mindenkinek drukk hegyek, újaknak, hiperszuper drukk!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a véleményeket. Én is úgy gondolom, hogy nincs szükség ezekre amiket írtam. Csak hát ott vannak anyáink és akkor más volt a trend..aztán csak néznek rám , hogy én miért akarom követni a mostani divatot, hisz nekünk( az ő gyerekeiknek) se volt semmi bajunk...bár nem is tudom meddig szoptattak minket...de sztem nem sokáig. Ha adnék Alexának vmi is inni (víz, tes hasfájásra, kanállal vagy pohárból tenném).

Kata

Végülis nem lett szereintem mellgyuszi...ki tudott valahogy ürülni az eldugult tejcsatorna...azóta nagyon vigyázok. Változó szopipózok, masszázs, fejés néha...na de azt nem akarom túlzásba vinni mert akkor meg azért lesz mindig bedurranva mert mindig újratermeli a felesleges mennyiséget is. :roll:

Nem nagyon alszik napközben? De legalább elvan. :D

Akkor én nem is panaszkodok, Alexa max 1 vagy 2 terminust nem alszik. De tegnap is végül egyszer 1,5 óra után megszoptattam, és akkor bealudt. Az éjjel jól telt:fél 9kor szopi, na aludtam én is, fél 12-kor megint, akkor jött apu is, na aztán fél 3 kor megint szopi (jó belső órája van :wink: ), de aztán bő egy óra múlva megint nyekergett...úgyhogy adtam neki megint enni. Aztán ébredt a rendes 3 óra után fél 6 kor...na de akkor rengeteget szopiztunk...a jobb mellemből evett...próbáltam 20, 30, 40 perc után elvenni tőle gyengéden, de nem engedte, ill azonnal bevette az öklét a szájába, jelezvén, hogy éhes. 50 perc után rájöttem, hogy lehet abban a ciciben már nincs is semmi és áttettem a másikra, na azt szívta rendesen és 5 perc múlva bealudt. :D Azért hagytam amúgy ilyen sokáig enni mert éjjel mindig tele volt pisivel, kakival a pelus...szóval tuti éhes, szomjas volt. Most pedig még alszik szépen, de lassan kelni fog.

Vikimi
Kösz a tippet a szeméremajkakról. Nem irigyellek benneteket... :cry:

Bri
A kimerülő petefészek meg a korai változókor az ugyanaz. Örülök a jó kromoszómaeredménynek. :D

Lola
Micsoda édi-bédi nagy szemekkel néz ez a Panna baba! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Bocsi,nem tudok most visszaolvasni,csak gyorsan dobok egy képet,és ilyet kívánok mindenkinek!!!

Kép
Vendég
 


Krisz!
Mi újság az anyóssal? Beoltatja magát? Elég kellemetlen lehet most nektek, de igaza van a férjednek, a baba és a te egészséged az első!
Nagyon sok barátnőm esküszik a "suttogó" könyvre. Állítólag nagyon sok érdekes és hasznos infó van benne a picikről. Nekem is megvan már évek óta, de még nem olvasatam.

Lombikbaba!
Igen, csak hétfőn kell mennem megint a dokihoz, akkor nézünk megint egy hcg-t. Remélem magasabb lesz az eredmény! :-)
Mára nagyon-nagyon szorítok neked!!!!!!!

Lola!
Tök jó amit írtál! Remélem a film rám is jó hatással lesz és jövő nyáron az én bébim is a teraszon pihizik majd! :-)
Panni gyönyörű kislány! (és látom, hogy szomszédok vagyunk!?)
:-)

Bridget
Gratulálok a 46 kromoszómához! :-)


Brizo!

Én is nagyon drukkolok a jövő heti uhu-hoz!!! :) :)

Csomee!!
Hatalmas gratula és nagyon szorítok neked a továbbiakban is!! :) :) :)

Lányok!
Itt nagyon szép bébiket mutattok! :-) Öröm nézni őket!
Puszi mindenkinek és bocsi akit kihagytam....

Annyi jót kívánok nektek, amennyit magamnak!! :D :D :D :D :D
zsuzsinka
 
 


Nyulasz
Még nincsenek négy hósak és milyen szép nagyok! :D Kész kisemberek már! :D Nagyon aranyosak!

Zsuzsika
Drukk a magasabb hcg-hez!!!
Nem ismerem a könyvet, majd utánanézek...

Kép
vizkriszisback
 
 


Lányok!

Tracy Hogg és Melinda Blau: A suttogó titkai I. (a csecsemő gondozása és nevelése)
"Suttogónak eredetileg azt nevezték, aki különleges képessége folytán pusztán türelemmel és halk szavakkal lecsillapít egy megvadult lovat. Tracy Hoggnak ilyen rendkívüli tehetsége van a síró kisbaba megnyugtatásához, ezért hívják őt is suttogónak a hálás szülők. Az Amerikában hihetetlenül népszerű szerző könyvéből Ön is mindent megtudhat, amit egy csecsemő gondozásáról és neveléséről tudnia kell. Legjobb, ha először a várandóssága alatt olvassa el, hogy megismerkedhessen Tracy alapelveivel, melyek a leghatékonyabb hagyományos és modern nevelési módszereket ötvözik, és ha ezekre támaszkodik, voltaképpen bármilyen problémát orvosolhat majd."

A második rész a Suttogó titkai II. :
Kikészíti egy-két éves gyermeke szüntelen követelőzése, hisztizése és engedetlensége? Nem tudja eldönteni, mikor és hogyan szoktassa bilire, milyen játékokat vegyen neki, hogyan bírja rá, hogy éjszaka aludjon, méghozzá a saját ágyában? Forduljon ismét Tracyhez! A suttogó titkai nemzetközi sikert aratott első kötete után itt a folytatás, amely az egyszerre gyötrelmes és örömteli kisgyermekkorral foglalkozik. Minden kérdést tárgyal, amely ebben az életkorban felmerülhet, továbbá részletes, gyakorlati útmutatást ad a rossz szokások rögzülésének megelőzéséhez és megváltoztatatásukhoz, a hisztizés kezeléséhez és megszüntetéséhez, a fegyelmezéshez és az önfegyelemre neveléshez, az úgynevezett érzelmi intelligencia fejlesztéséhez.

Mindenkinek ajánlom! :-)
zsuzsinka
 
 


zsuzsinka
te olvastad?

Kép
vizkriszisback
 
 


Egy gyönyörű petezsákom van!
lombikbaba
 
 


lombikbaba
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Egy órája küzdök rendszerrel, de én győztem, beengedett!! :lol: :lol: :lol:

Lomikbaba!
Annyira örülök! :-) :-)
Gratulálok!! Nagyon vigyázz magatakra és nőjetek nagyra! :-)
De jó! Ugye neked is nov.16-án volt a beültetésed?

Krisz!
Nekem évek óta ez a negyedik könyvem, az előző hármat már ajándákba adtam a hamarabb teherbe eső barátnőimnek!
Még nem olvastam, de amint jó híreket kapok és kicsit megnyugszom, elkezdtem! :-)
Neten is meg lehet rendelni.
zsuzsinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?