Új privát üzeneted érkezett!

Hajnóca - te jössz! Ti miért nem? Bár ha jól emlékszem Bogyi spontán érkezett, ugye?

Kép

Kép
julika79
 
 


Írhatok??????

HCG: 1253 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lombikbaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lombikbaba 2009.12.01 07:04-kor.
lombikbaba
 
 

 
 

Sziasztok lányok! Tyüu fütty! Mik nem történnek 1 nap alatt!
Alexa: sok sok babakacajt és nagyon nagyon boldog és soktejcsis babykort kívánok NEKED!
VKRISZ:gratulálok és legyetek nagyon boldog ANYU ÉS APU!
Petne: édi vagy köszi a biztatást,
Csomee, Brizó, Zsuzsinka nektek drukk a pocinövesztéshez és egy egy simi a babáitoknak!
Julika : gyönyörű lánykák!
Kis* : ne nevess ki de én még amatőr vagyok a számítógéphez és nem boldogultam az angol szöveggel a vonalzónál. De majd egyszer rájövök ám . Jó munkát neked !
HÚ most úgy érzem leragad a szemem PUSZI NEKTEK!
Holnap este jövök,és most küldöm mindenkinek a Jóéjtmanócskákat!
PÁPÁ :D :D :D :D :D
kukori 2
 
 


Lombikbaba!

Nagyon szép a teszted! Gartula!!! :-) :-)

A hcg-t vv-el állapították meg?
Bocsi, ha buta a kérdés, de teljesen kezdő vagyok..
Már én is nagyon szeretném tudni az én hcg-met, de én uhu-ra is csak 2hét múlva megyek!
Vagy a hcg háziteszt ezt az értéket is kimutatja??
(tényleg bocsi, ha nagyon nevetséges vagyok a kérdéseimmel!)
zsuzsinka
 
 


Julika!

Csodálatos emberek vagytok!!!! Csodálatos jánykákkal, kívánok még sok sok ilyen szépséget
Vendég
 


Szép estét!

Julika, annyira szépen tudsz írni! Értem én, hogy te azt hiszed, hogy ez önzés a részetekről, mármint az örökbefogadás, de én nem hiszem. Ha a másik oldalt nézed, egy meleg, szerető családban tud felnevelkedni valamennyi jelenlegi és jövendő gyermeketek, intézet helyett. És ezzel ti a legtöbbet adjátok neki.
Én azért is tisztellek titeket, hogy nem zárkóztatok el olyan baba vállalásától sem, akiket sokan nem vállalnak fel (pl. én sem vagyok biztos abban, hogy be merném vállalni, és nem elsősorban a baba miatt, lehet, túl sokat foglalkozom a környezetünkkel :oops: )

Nyulasz, valószínű ez az állapot nálam sokkal régebb óta fennáll, mint amióta tudunk is róla. Nagyon magasról indultunk (219 volt a terheléses inzulinom 2007 végén), szépen csökkent, aztán megállt a csökkenés. Egyszer volt 53 körüli, de ez volt a vége, mindig általában 90 környéki értékeim voltak. Az előző kontrollkor egészen úgy nézett ki, minden érték kezd beállni, a cukor és a 0 perces inzulin is jó volt, ezért csökkentette a doki a meforalt, meg hogy kicsit a májam is pihenhessen.
Most Avandametet szedek, egyelőre a 2/500-t, majd karácsony előtt kell a nagyobb dózisra váltanom. Ezzel kaptam 3 havi haladékot, februárban kontroll és meglátjuk.
Bevallom, én már azt sem bánom, ha inzulin lesz (napi 1 vagy 2), csak legyen már rendben ez az IR és legyen valós esélyünk a babára. Mert így nem igazán van, mivel így gátolja a szervezetem a sárgatest hormon képzését. Szóval ha meg is fogan, valszeg nem marad meg...
Bocsánat, kicsit hosszú lettem...

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lombikbaba,
szép magas hcg, gratulálok!

Zsuzsinka,
a hcg teszt csak annyit mutat, hogy van hcg a szervezetedben. Azt nem, hogy mennyi. Azt csak vérvétellel lehet kimutatni.
Régebben protokoll volt a pozitív teszt utáni vérvétel, ma már nem csinálják, financiális okból elsősorban, de ha bemész (Kaáli), akkor megcsinálják. De nekem anno a spontán babánál megcsinálták kb. 3000 Ft-ért a normál laborban is, beutaló nélkül, másnapra van eredmény.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szép estét!

Julika: Gyönyörűek a lányok! Tényleg annyira hasonlítanak egymásra, mintha ikrek lennének! További sok-sok szép élményt és egészséget kívánok nektek!

Lombikbaba: Gratula, gyönyörű hcg érték!

Zsuzsinka: Neked is gratula a szép teszthez!

Petne: Julcsika gyönyörű!

Puszedli: Remélem jól vagy már!

Kata: Lőrinc nagyon helyes kisfiú!

Most név szerint többet nem írok, de nagyon drukkolok mindenkinek, akinek kell!

Velem minden oké, szerdán uh.

Jó éjszakát!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Lombikbaba, csodálatos hcg!!!!! Ennyit a tesztek erősségéről!

Csomee, szerdára nagy drukk!!!!!!!!!!!!!!!!


Julika, nagyon szépen írtál, kicsit meg is hatódtam!

Petne, lánykád csudiszép!!!

Alle, hű ez tényleg magas cukor és inzulin! Nekem csak az egyórás inzulinom volt 110-en felül, a 2 órás már 50-60 körüli volt(pontosan nem emlékszem). Május még messze van....., de egyszer lesz egy gyönyörű babátok! Én sose hittem hogy egyszer lesz gyerekem és mégis! Blogodat hol lehet olvasni?

Zúgolvasó mindig van, csak ne akarja szétzihálni a közösséget.

Mindenkinek szép hétvégét!
Ja, és köszönöm a Lóci dicséreteket. Tegnap voltunk 2 hós oltáson és 6100 gram és 64 centi!

Kép
kata05
 
 


A hcg-t a kaáliban 4100-ért csinálják.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt,
Baba, az idei árakat nem tudom, lehet, itt is emelkedett már.

Kata, küldtem privit :wink:

Csomee, örülök, hogy jól vagytok :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, én tegnap annyit fizettem, így tuti az infó :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Julika: szép család vagytok, köszönjük a képet és a történetet is! "Aztán rögtön sikerült az első program és elvetettük." - Ezt nem értem. :oops:


Lombikbaba: gratulálok! :P Boldog pocakosodást!


Zsuzsinka: Alle már leírt mindent!


Csomee: köszi. Varrataimat kiszedtem. :lol:


Babim: itt is Kép


Kata: köszönöm a privit, jól esett a törődésed! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm az infókat!!! :-)
Hétfőn fel is hívom a Kaálit, hogy szeretnék egy ilyet.

SEGÍTSETEK!
Nagyon meg vagyok ijedve! Tegnap késő délután óta fájok ott belül. Nem tudom elmondani milyen érzés, mert még sosem éreztem ilyet, nem mensis fájdalom. Talán ahhoz tudnám hasonlítani, mintha "felhelyeztem" volna egy mandarint és most nyomna odabent. Nektek volt más hasonló, vagy hallottatok ilyenről? Azon gondolokozom, hogy bemegyek az ügyeletre, ha délutánig nem múlik.
Már hetek óta mégcsak nem is voltunk együtt a férjemmel, így nem tudom mi lehet ennek az oka.
Azt sem tudom, hogy lehet e már házas életet élni???
Írjatok valamit légyszi!!
Nagyon köszönöm!!
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!

Csak lesek mi ment itt le 1 nap alatt! :shock: :evil: Dia! Köszönjük!

Vkrisz! Sok szeretettel gratulálok Alexa babához és jó egészséget kívánok az egész családnak! :D

Lombikbaba! Gratulálok, ez nagyon szép HCG! :lol:

Csomee! Várjuk az UH eredményt!

Zsuzsinka! Nem tudom mi lehet ez, de próbáld meg, hogy vegyél be 2 szem MgB6-ot pihenj 2 órát. Ha továbbra sem vagy jól, akkor a magad megnyugtatására menjetek be az ügyeletre, de szerintem ilyenkor semmiféle kézi vizsgálat nem túl jó. Én úgy tudom a házasélet ilyenkor nem javasolt (vagy legalább is nem éri meg kockáztatni). Nekünk a dokink min. a 12. hétig megtiltotta.

Julika! A lányok csodaszépek és tényleg hasonlítanak! :D A szavaid pedig most is nagyon szívhez szólóak és nagyon őszinték. Én úgy gondolom mindenki szereti, ha jössz és írsz magatokról! Te ide tartozol!

Puszi! Julika arra értette, hogy az első lombikjuk sikerült (iker babák) és sajnos elveszítették őket. A második körben jött Janka gyönyörűség! Varratok :lol:

Alle! Hát ez tényleg magas :( Nekem 1 évi szedés és diéta után sem akart mozdulni, ekkor kaptam egy Actos nevű gyógyszert 1 hónapig majd újra a meforált kellett szedni. Ezzel sikerült megindítani a javulást. Az avandamentről jókat hallottam, szerintem ez segíteni fog!
Vendég
 


Lexa: köszönöm. :oops: Ti hogy vagytok?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lexa!

Köszönöm!
zsuzsinka
 
 


Lombikbaba, csodálatos hcg!Gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
lombikbaba
 
 


Halihó!

Itthon vagyunk. Nagyon jó itthon lenni apával hármasban!!!
Most nem tudok olvasni, írni...csak szólok , hogy töltöttem fel képeket mind a myvip-re mind az iwiw-re. :D
MAjd írok sok mindent ahogy lesz időm rá a napokban.
Pusszantás!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz! :)
Mégegyszer gratulálok Nektek, megnéztem iwiw-en Alexát, nagyon szép!!!!
Vendég
 


Krisz, üdv otthon! Gyere mesélj ha lesz időd!!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Hát öregem - nem semmi ami itt zajlott az elmúlt napokban :shock:
De örülök, hogy Dia helyrerázta a dolgokat.. :lol: Ha ez kell az ilyeneknek :wink:

Petne: Julcsi csodaszép kislányka :)
Lombikbaba: gratulálok, nagyon szép HCG, vigyázz magatokra! Boldog babavárást :)
Kukori: nem nevetlek ki, s ha kell valami segítség, állunk rendelkezésedre :) :wink:
Sutyiban olvasók: tessék írogatni nyugodtan :D :lol:
Julika: ne tessék eltűnni, mert durci leszek :) Többek között Ti adtatok nekem erőt! Nagyon szépek a lányok! Nagyon szép az egész család :)
Nyulasz: nagyon tetszett a hozzáállásod, nem semmi türelmed van, és elnéző képességed.. (Tudod, a rágalomra gondoltam..) :wink: De másképp nem is lehet :)
Zsuzsi: remélem az a fájdalom már megszűnt, drukkolok, és boldog napokat az uhuig, vigyázz magatokra :D
Brizo, Csomee: hogy vagytok kismamák? :wink: vigyázzatok ám magatokra :)
Tücsi, Bébike: drága kismamik, megint csöndben vagytok, de remélem minden rendben :)
Vizrisz: örülök, hogy már otthon is vagytok! Ha lesz időd, gyere, várunk :)

Bocsi, ha mindenkinek nem írtam
:oops:
Drukkjaim mennek mindenkinek, mindenhez, amihez épp szükség van rá! :) :D
Szép vasárnapot!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok :!:

Én is a sutyiba olvasók táborába tartozom :oops: :lol: , párszor már írtam nektek, csak mindig elvesztettem a fonalat :lol: ezért maradtam inkább olvasó üzemmódban :wink:

Én is olvastam az elmúlt napok "eseményeit" is, hát nem semmi volt :twisted:

Mindenkinek dukkolok nagyon a háttérből is, Vkrisznek hatalmas gratula Alexához, leendő tesztelőknek sok drukk, kismamiknak pocaksimi :wink:

Puszó mindenkinek :!:
További szép vasárnapot :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Lanyok!

Hogy talalom meg kriszt az iwiwen?
En is szeretnem megnezni.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, micsoda babaeső van itt! :lol:
Gratulálok mindenkinek!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Januárban ismét lombikozni fogunk :wink:
Eddig 2 programunk volt, van 2 kisfiam. Peti 3 éves múlt, Tomi 1,5 éves.
Van 7 fagyink. Szeretnénk azokat felhasználni.
Most majd stimu nélküli beültetésünk lesz, majd csak tüszőrepesztőt fogok kapni ET előtt.

A debreceni Kaáli statisztikáját javítjuk :lol: :wink:
Vendég
 


Szia Petitomi!

Üdv a körünkben! Drukkolok nektek a januári lombikhoz! :-)
Mennyi fagyibabát szeretnétek?

Pussz!
zsuzsinka
 
 


Lányok!!
Én is szeretném Kriszéket megnézni az iwiwen! Légyszi, adjatok infót, hogy találom meg!
Nagyon-nagyon köszi! :D :D :D
zsuzsinka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lombikbaba 2009.12.01 07:08-kor.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Petitomi
Jó sorozat van most Debrecenben is :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba!

Nekem ez erősebbnek tűnik, mint az előző!
Mindig ugyanazt a tesztet használod?
Arra gondolok, hogy lehet más fajtával is meg kellene próbálnod.
A doki mond erre valamit?
zsuzsinka
 
 


Sziasztok

Te jó ég mi volt itt :shock: , örülök hogy rendeződött , köszönet érte....még ittmaradtam volna egyedül egy IQ csökkent emberrel. :shock:

Én is szeretném megnézni Vkrisszéket de Nekem nincs jelölve iwiwen :(

Petitomi :D szerintem én ismerlek. Sok sok puszi, és hajrá fagyikák :D :D :D

Nyulasz csak ismételni tudom Kiscsillagot, nagyon türelmes vagy.
Dezsivel ha beszélsz, megmondanád hogy puszilom, és álomszép esküvőt és házaséletet kívánok neki!
Velem nem sok minden történik,-(ezért is vagyok olvasóban legtöbbször)- próbálnék fogyni kicsit, és vszínű február körül utolsó lombik.

Egérke pusz, örülök neki hogy újra rászánod magad lombikra .

Lombikbaba gratu a szépséges HCG-hez. :)

Zsuzsinka sok drukk, Én tuti hogy nem bírnám, és csináltatnék egy vv-t.

Kiscsillag még nem "ismerjük" egymást, mégis mikor olvaslak, olyan nagyon ismerős vagy :roll: :?

Julika nagyon szép család vagytok.
Írásod nagyon megkapó és őszinte, és olyan harmónia árad belőled.
Én még a párommal sosem beszéltem örökbabáról, és nem is tudom, hogy bírnám -e vállalni az emberek esetleges negatív megkülönböztetését :oops: Mindenesetre Téged olvasva annyi gondolat cikázik a fejemben ezzel kapcsolatosan.

Brizo bocs, most írom.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Lányok!
Küldjetek egy vonalzós linket nekem légyszike!
Nagyon köszönöm! :-)
zsuzsinka
 
 


Árnika
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sherlock Holmes lettél? :wink:

Lexa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok ki lett névtelen előző oldalon?? :roll:

Bri miért jön olyan ritkán??
remélem minden rendben vele

Lombik aha akkor földim vagy :)
egyáltalán miért tesztelsz még, ha voltál vérvételen :shock: , NE idegesítsd magad feleslegesen!!!!!
nagyon szép erős, és különben is lehet ez ennyit tud.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


[quote="zsuzsinka"]L írta:zsuzsinkaányok!
Küldjetek egy vonalzós linket nekem légyszike!
Nagyon köszönöm! :-)



www.nagyonbaba.hu
www.picibaba.hu
www.csaladinet.hu
www.mamanet.hu
www.babafalva.hu

www.lilypie.com
www.wunschkinder.net
www.tickerfactory.com

és még sok-sok oldal van....

Amikor megcsinálod a vonalzót, a profilodba a bbcode/phpb kódsort kell bemásolni!
Vendég
 


Petitomi hiányoztál :D

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Lombikbaba
Én a vérvételi eredménynek hiszek!
Tesztek :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:
(DOTE labor meg nagyon jó :wink: )
Vendég
 


[quote="árnika"]P írta:árnikaetitomi hiányoztál :D


Rosszpénz nem vész el :wink:
Vendég
 


Árnika :) én lettem névtelen, néha bele szoktam kottyogni a dolgokba, ha nem bánjátok :oops: (sokaknak ez szúrja a sszemét(nem közületek :) )
Nem itteni dolog miatt, hanem egy fentebbi topic gond miatt :(
de már nem érdekel :)

Lányok! Szerintetek ha én még szoptatok esetleg egy év múlva is(ha addig nem jön a tesó)és lombikra vagy inszemre készülődünk, ez bezavarhat?Valószinű le kell álljak majd vele :? Vagy egyáltalán a fogamzásba...3x volt már mensim és lassan-lassan várjuk a csodát :)
Marci is 2 év várakozás gyümölcse, elkezdtük már akkor a lombikhoz a kivizsgálást, de.... :wink: :lol: jött Marci :)

Lombikbaba :) nagyon szép eredmény!!!!!!!

Zsuzsinka te most hogy állsz?

Bridnél a hétvége netmentes, biztosan jönni fog majd :wink:
Vendég
 


Lombikbaba :) elfelejtettem még, hogy nekem 5 hetesen volt olyan erős a csikom mint a kontrollcsík, úgyhogy nyugi, még van időd megnézni!!! :wink: és látom még csak 4. hétnél tartasz :)
Vendég
 


Fürtöske
Én a szoptatás befejezése és a következő lombik között mindig kihagytam legalább 2-3 hónapot.
Kell a szervezeted regenerálódásához!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a Julcsi-dícséreteket, aranyosak vagytok!

Lombikbaba, ezek gyönyörű tesztek, semmi okod az aggodalomra.

Krisz, üdv itthon. Szerintem mi nem vagyunk iwiw-en ismerősök, úgyhogy nagyon várom a képeket itt. Ja, és a születéstörténetet.

Julika, én is a többiekkel értek egyet. Szerintem sem önzőség ez, választhatnátok a lombikot is, mégis egy pici, magányos emberkének segítetek szerető családba kerülni. Nagyon szépek vagytok mindannyian.

Petitomi, hajrá fagyibabák!

Nyulasz, ha beszélsz Dezsivel, én is puszilom!

Kép
petne
 
 


[quote="árnika"]C írta:árnikasajok ki lett névtelen előző oldalon?? :roll:




Én is névtelen lettem... :oops: :cry:
(mabe voltam)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pájaro 2009.11.29 14:28-kor.
pájaro
 
 


Mabe :shock: :?:

Julika :) Mi már "beszélgettünk" priviben, gyönyörűek a kislányok!Tényleg fantasztikus emberek vagytok, igazi keresztények!! :) A Jó Isten adjon Nektek minden jót :) Sokat lehet tőled tanulni, az biztos.....
Vendég
 


:? :cry: :evil:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pájaro 2009.11.30 18:30-kor.
pájaro
 
 


Kép
pájaro
 
 


Nahát..

Árnika: de lehet hogy ismerjük, mert 2007-től 2008 tavaszáig írogattam ide sebtében, aztán "eltűntem" majd most ismét partraszálltam :D :lol:

Mabe (pájaro): sajnálom a történteket, de azért gyere, fel a fejjel :)

Betty: látom a vonalzód alapján, hogy 2 nap múlva ET, nagyon nagyon drukkolok, hány embrikét kértek vissza? Babaragacsokat majd ha aktuális, postázok :D

Lombikbaba: a vérvételi eredménynek tessék hinni, a pisilős tesztek attól függően is lehetnek halványabbak, hogy mennyire higult fel a vizelet.. Ergó ha valaki sokat iszik.. Úgyhogy nyugi, tuti minden rendben van, s a HCG-d már az egeket veri :wink:
És különben is - nagyon szép a teszt :) :wink: Majd januárban lekopírozom :lol: :wink:

Petitomi: üdv itt :) december végén nekem is fagyi babás transzferem lesz, s remélem én is ezzel a tapolcai intézet statisztikáját növelem :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?