Új privát üzeneted érkezett!

Nati: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Boldog névnapot kívánok én is!!!!!!!
magdolnam
 
 


csucsu:
Sajnáloma pirit :cry: :cry: , de ne gondolkozz ilyen negativan, jönni fog a kistesó is biztosan!!!!!

Hmm... jó témán agyaltok... :wink:
Vajon mi milyenek leszünk anyós szerepben? Már előre félek tőle

nálam az a helyzet, hogy az IH tesztem megint + lett ma, ugz olvastam ez akkor baj :roll: :roll: , valami gond van
de a gőrbém az emelkedik, mindjárt küldöm

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Ez a gőrbém, kezdek be...ni, miért 3 nap pozitiv????

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 



Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


De attól mi megtettünk mindent, mostmár a többi csak az égieken múlik :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Úgy szeretnék egy kis örömöt csepegtetni belétek. Bennem most túlteng!!! (Akárhogy is lesz)
Talán egy kis történet felvidít titeket is. Az iskolában ahol dolgozom, az egyik 4 . osztálynak az volt a feladata, hogy írjon reklámot vagy hírdetést az iskoláról...
A gyerekek szárnyakat kaptak és rímekben megírt episztoláikban fennen hírdették, hogy ELADÓ AZ ISKOLA!!!!

Hát ennyit a motivációról... :D
esõcsepp
 
 


* Ha az ovulációsteszt több mint 2 napig pozitív, valami nem stimmel: vagy a teszttel van baj, vagy a hormonokkal (pl. PCOS esetén a szervezet több LH-t termel és hosszabb ideig). Bizonyos ovulációt serkentö gyógyszerek is befolyásolhatják a teszt eredményét.

Ezt olvastam a babatervezők otthona-n

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Végre itthon. Már alig vártam hogy eljöhessünk. Anyósomtól kaptam egy kosarat, persze tudja, hogy mindig kocsival megyünk, mert nagy tételben várásolunk. De szép a kosár és fogom használni, ha piacra megyek.

Először is köszönöm a köszöntéseket! nagyon kedvesek vagytok.

Márti
Nekem is ilyen volt az egyik görbém és péd pénteken volt az tuti.
Ma is csináltam ovu tesztet de még mindig negatív.

MÉg vissza kell olvasnom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Olyan migrénem van, hogy egy kicsit le kell tennem a gépet. Pont visszaolvastam mindent. De mire elmúlik a fejfájásom el is fogom felejteni mit akartam írni.
Csók mindenkinek!

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Küldök egy virtuális maszirozást a fejecskédnek :wink: :wink:
Gyere hejre!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Párom megmaszírozta a fejemet egy oriflames arcmaszírozó krémmel és most tök jó. Nem az igazi még, de most iszok egy erős kávét, lehet azért fáj, mert még nem ittam ma.
Köszi Márti a virtuális maszírozást. lehet a kettő együtt segített.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok lányok én is visszaértem. Nati, Boldog Névnapot!


Esőcsepp a gyerekek már csak ilyenek, kreatívak, de őszinték, és még jófejek is. :lol: :lol:

Márti, nem tudok mit mondani az ovu teszthez, mert nekem amint pozitív lett, nem is csináltam többet. De ha eddig nem mutattak ki UH-n nálad PCO-t, akkor nem hiszem, hogy a miatt van. Az egyik ismerősömnek PCO-ja volt, és simán terhes maradt, remélem ez azért megnyugtat. 8) A görbéd szerint pedig peteérés volt.

Képzeljétek el, az anyósoméknál megnéztünk egy dvd-t, és közben elkezdtem mogyorót majszolni, de annyira hányingerem lett tőle, hogy majdnem rohantam a wc-re. Még most is, ha rá gondolok. A melleimhez pedig hozzá sem tudok érni szinte, annyira érzékenyek. Hát lehet, hogy nem várok a teszteléssel jövőhét péntekig.
Nálunk a család nem tud semmit. csak a barátnőmnek árultam el, akit már gyerekkorom óta ismerek. Igazából azért nem szeretném, ha tudnák, mert ha nem jön össze, akkor folyton e miatt nyaggatnának, hogy szegény így meg úgy. Nem szeretem ha sajnálnak. Így csak azt kérdezgetik, hogy mikor jön már, de amikor megmondjuk, hogy az 5 éves tervben benne van, azzal egy kicsit lenyugszanak a kedélyek. Nálunk inkább a nagymamám az, aki nagyon forszírozza a dolgot.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Csajok tök jót sétáltunk kint. :)

Esőcsepp: nekem terhesség alatt volt herpeszem. Semmi baja nem lett a gyereknek. :wink:

Márti: lehet, hogy mindkét petefészkedből megérhetett a petesejt nem? PCO-ról annyit, hogy én PCO-s gyanús vagyok és mégis itt a fiam. Igaz nehezen jön össze egy PCO-snak, de nem lehetetlen. Ha ilyen aggályod van szerintem keresd fel az orvosod és tuti kivizsgál.

Nati: gyógypuszi a buksidra! Apától mit kaptál?

Erika: most hogy olvasom ezt az „5 éves tervben benne van” mi is mindig ezt mondtuk. Nem is tudom most miért nem jutott eszembe, pedig most is mindig kérdezik, hogy mikor lesz kistesó.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Most hogy itt vagyok mindenki elment???

Kép
Kép
nati80
 
 


Én is itt vagyok :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Buksid hogy van? És mit is kaptál apától?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Tényleg én is ezt szoktam mondani. Ilyenkor anyósom ingatja a fejét, hogy ugyan már nemsokára nektek is lesz. Persze agyacskája nem fogja fel, hogy még lakásunk sincs. És ehhez azt is tudni kell, hogy mikor bejelentettük, hogy az én szüleim feletti tetőteret építjük be (ami elég nagy és tágas, mert 4-5 m a belmagassága, szóval nem egy lyuk), rögtön azzal jött, hogy nem egészséges szülőkkel lakni. És azért sem tetszik neki mert nincs gyerekszoba, meg saját kert. Szegény több 100 ezer ember aki panelban lakik. Nem is tudom hogy nőttek fel!!! :x :x :x
Hát ezzel nem lehet mit kezdeni.

Szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, de együtt tudok érezni veletek (Magdolnam, Csubi), nálunk sem volt mindig rózsás a helyzet. Most nagyon segítőkészek, hogy felettük fogunk lakni. Eddig sem volt bajunk egymással és nem is lesz. Szeretik a páromat és örültek a tervünknek. Pedig mondhattak volna nem et is és akkor még egy jó darabig nem lenne lakásunk.

Páromtól még nem kaptam semmit, csak egy ígéretet, hogy szerdán majd lesz valami. Biztos vehetek magamnak valamit. Mindent kihíztam. :?

Kép
Kép
nati80
 
 


Néha megfordul a fejemben, mit szólnék ha előállna egy házasodjunk össze ötlettel. Biztos örülnék, de a sok kiadás miatt kétségbe is volnék esve. Meg ahogy már írtam az esküvőtől is parázok. Pedig milyen romantikus lenne egy karácsonyi bejelentés, hogy összeházasodunk. Én igazából jobban vágyok már egy babára.
Ha ez megtörténne, biztos hogy az "imádott" nagynéném megkérdezné, hogy csak nem terhes vagyok? Ugyanis a girnyó lányát így sikerült elpasszolnia. Erre nem is mondok semmit. Ki nem állhatom.
Nővéremtől is megkérdezte ezt, mikor az esküvőt tervezték. Persze tényleg az volt, de nem azért vette el a párja. Már 8 éve együtt voltak akkor.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: mi is panelba lakunk, és hát azért jobb lenne egy kertes, de azért itt se rossz :lol:
Húh de kedves nagynéni. Lehet ő is így házasodott és magából indul ki.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nati, szörnyű egy nagynénéd van. Osztom kisvirág véleményét, lehet, hogy önmagából indul ki. Én egyébként tavaly előtt megkérdeztem a férjemet, hogy mi lenne, ha a következő évben elmennénk nászútra. Totálisan kiakadt, mégis hogy képzelem hogy "megkérem a kezét". Gondoltam, ha már ő nem lép, akkor majd én. Aztán tavaly, az egyik bevásárlóközpont mozgólépcsőjén nem túl romantikus környezetben megkérdezte, hogy mi lenne, ha a diplomaosztómat összekötnénk egy eljegyzéssel. Utána persze megvolt a hivatalos lánykérés is, és azóta már 4 hónapja a férjem. Ne parázz az esküvőtől. Olyat szervezel amilyet szeretnél. ha nincs pénzetek, akkor kis esküvőt. Nekünk szerintem közepes nagyságú esküvőnk volt, mégis rengeteg pénzünkbe került. És a vacsora költségeit nem is mi fizettük, hanem a szülők felesben. Bár, ha tartasz menyasszonytáncot, akkor nagyobb része visszajön. van akinek 0-ra jön ki, vannak olyanok is, akik nyereségesek. Nekünk a nulszaldó nem jött össze.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


NAti, boldog névnapot kivánok én is!!!


Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Kisvirág
nem tudom. Csak annyit tudok, hogy sosem elégedettek azzal ami van, de többet nem is akarnak tenni azért, hogy jobb legyen. Mindig csak sírnak. Ránk meg irígykednek. Szüleim otthagyták anno a biztos állást, hogy elindítsák a saját vállalkozásukat. Néhány évig nagyon szegények voltunk, szinte mondhatom nyomorogtunk. De a szüleim nem adták olyan könnyen magukat. Szamócázásba kezdtek és napi 20 órát dolgoztak. Anyukám takarítani is járt házhoz, apukám mindent eladott a lakásból ami nem kellet és mozdítható volt. És most jól megy nekik. Kop-kop, lekopogom.
Ezzel szemben nagynéném azt gondolja ők dolgoznak eleget (napi 8 óra).
És szerinte 50 felett ha kirúgják, majd válogathat a jobbnál-jobb állások közül. Nem is tudom hol élnek!!! Ilyen nincs magyarországon.
Gyerekeik dettó ilyenek.

Mi a szüleintől a küzdelmet láttuk, hogy hogyan boldoguljunk egymagunk. Hogyan álljunk ki magunkért és családunkért. Azt is megtanultuk, hogy ha nincs más el kell vállalni olyan munkát is amit nem tennénk. De én nem tenném meg a gyerekemmel, hogy azt mondom bocsi nem kapsz ma vacsit, mert a 8 órás melóból nem futotta.

Bocsi a szófosásért, de annyira irritálnak az ilyen emberek. Csak sírni tudnak, hogy nincs, de tenni nem tesznek semmit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi Jenny!

Erika
Tudom, hogy a szüleim kifizetnének mindent egy esküvő esetén, de nem szeretném most. Egy elég nehéz év után most kezdenek egyenesbe jönni, ráadásul nekünk most a lakéshoz kell a pénz.
Emlékszem a nővéremnek is mindent megadtak egy gyönyörű esküvőhöz, apukám még az autóját is eladta és hazajött egy trabival!!!!, majd egy félév mulva visszavásárolta a régit. Most egy ilyen kiadásnak nem akarom őket kitenni. Most élvezzék egy kicsit a nyugodt hónapokat.
Nekem is fontosabb a lakásunk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: mi hitelt vettünk fel az esküvőre :) Aztán olyan jól sikerült mindent kihozni, meg visszajött egy csomó pénz, hogy befizettünk egy új autóba. Igaz nem nagy autóba, de újba :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati: kiráz a hideg ilyen emberektől. Sír, de nem tesz semmit. Akkor tegyen valamit és ne irigykedjen. Gondolom azt nem irigyelte, mikor szegények voltatok. Meg gondolom akkor röhögött a markába. És mit képzel 50 felett jobbnál-jobb állás között válogathat???? Nem néz ez híreket, nem olvas újságot, nem ezen a Földön él??? Huhh...

Viszont anyukádéknak minden tisztelet. Látszik reálisan gondolkodnak és nem a Marson élnek :D Meghatódtam, hogy apud eladta a kocsit a nővéred boldogsága kedvéért. Nagyon ritka. Örülj, hogy ilyen szüleid vannak!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
nagyon örülök, hogy ők a szüleim. Nagyon sokat tanultunk tőlük. Egyikünk se lett az a "tejbetök" tipus. Nem várjuk a sültgalambot.
Nagynéném most azon siránkozott, hogy egy lábműtét miatt rokkantnyugdíjas lett és hogy milyen kevés a pénz. Mondtam neki, hogy anyósom már 10 akárhány éve az és azóta is dolgozik óvodában dadaként. Én csak ezt tudom felhozni példának. És most van a második gerincsérv gyanúja. De nem akarja otthagyni a melót, szereti. És a pénz is kell persze.
Még azt is hozzáteszem a szülei 13 éve heti 7 napban, napi 16 órában dolgoznak. Más lerakja a lantot dután 4-kor és csak heti 5 napban dolgozik.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Mi az elmúlt év nyarán esküdtünk. Röpke 1,5-2 hónap alatt dobtuk össze az esküvőt. 72-en voltunk és megúsztuk kb 600 ezerből cakkli pakli. Olyan gyönyörű voltam mint még soha életemben, és az eski is az volt. Minden szívből jött. Anyum üdülési csekkel is hozzájárult, mert lehett azzal is fizetni. Ez volt az előleg és hajnalban kifizettük a maradékot a táncpézből..:)
Nullszaldósok lettünk.
De megérte!!
Igaz anyóspajtás és api rokonsága az esküvő bejelentése után rögtön azt kérdezte, hogy "miért ilyen sürgős?"
az én anyum, meg nagyszülők elsírták magukat és sok boldogságot kívántak. Hát ez van.

esőcsepp
esõcsepp
 
 


Apukám is ilyen. 3 éve nekem is kifizette az esküvőmet, mig a volt anyósomék semmit nem adtak bele. Anyuék fizették a nászutat, vettek háztartási gépeket az albérletünkbe, aztán az exem a váláskor a képükbe röhögött, hogy nem adja vissza a kölcsönt, amit apuék adtak nekünk. Pedig a kocsijára kellett, amiben én heti egyszer ha ültem. Örülök, hogy megszabadultam attól a családtól. Az én esetemben a válás életem legjobb döntése volt!

Kép
jenny29
Mór
 
 


nati, nem is úgy gondoltam, hogy a szüleid miért nem fizetik ki az esküvőtöket. Remélem nem értettél félre. egyáltalán nem így gondolam. Mi pl. a menyasszonytáncból befolyt pénzt 3 felé akartuk osztani, hogy ne legyen akkora a kiadásuk. Csak a végén mire mindent kifizettünk nem maradt semmi pénzünk, és így ezt nem tudtuk megtenni.
Én is csodálom a szüleidet, sok mindenki biztosan feladta volna, ha ilyen nehézségekbe ütköznek.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Esőcsepp
tesóméknál 120-an voltunk. Elég nagy a szűk család. Én nem fogok ennyi rokont hívni, csak aki az elmult években érdeklődött felőlem, felköszöntött, vagy bármi. Viszont szeretnék sok barátot elhívni. Szerencsére szüleim és családom is elég táncos, bulizós, laza. Egyet tudunk már most, hogy ha lesz esküvő, akkor nem szeretnénk hagyományosat csinálni. Valami minimál-stílusút. Persze egy gyönyörű abroncsos ruháról nem mondanék le.

Kép
Kép
nati80
 
 


Erika
Nem értettem félre. Szerintem ez egy hagyomány féle, hogy az esküvőt a szülők fizetik. Nem? Én most csak őket nem akarnám terhelni. De azért lesz majd biztos esküvő, csak nem vagyok még felkészülve rá. Majd ha megkéri a kezem, akkor lesz min gondolkodnom. Mármint nem a válaszon, csak az esküvőn.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati, a mi esküvőnkön is úgy voltunk, hogy rengeteg barátot hívtunk meg. A családból azokat, akikkel tartjuk a kapcsolatot. Így voltunk 77-en. Ha mindenkit meghívunk akkor meghaladjuk a 100-at jóval, sőt.... Nálunk pl. Dj. szolgáltatta a zenét. Mindenki nagyon félt tőle, még én is. A végén olyan jó lett a buli, hogy akikkel találkozom mostanában, még mindíg ezt emlegeti, hogy milyen jól sikerült. Ebben nem volt hagyományos. Az esküvő pedig a szabadban volt, de abroncsos ruhám az megvolt.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Nálunk a zenész már megvan, mert az egyik barátnőm énekel egy együttesben akik válalnak lagzikat és van egy barátunk is aki szintén. Talán nászajándéknak megkapnánk. Vendéglátásban is vannak nagyon jó barátaink, és a sütiket is egy nagyon híres embertől kapnánk, biztosra veszem. Jó, ha az embernek ilyen barátai vannak. :lol: Persze nem ezért barátkozunk velük, de a munkáink során sok embert megismerünk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mármint híres cukrász mester/ember. Nagyon nagyra tartjuk, hihetetlen figura.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati!

Nekünk is a barátok voltak a többségben :)
Amin spóroltunk:
-"kinti " esküvőnk volt , amolyan műsor a családnak nyugdíjas akönyvezetővel (előtte két tanuval ingyenesen a hivatalos).Mindenki azt hitte ez az igazi..mi is így érzetük. Templomi nem volt
- a ruhámat én terveztem és varrattam (egy la sposa ruhát koppintottam), igazi csipkéből (egy csipkeverő üzemben Sükkösdön vettem az anyagokat)
- a díszítést magunk végeztük (egészen jól kézműveskedem) mécses, váza stb skezüleg
-köbenéztem a piacon és nagykerekbben vettem a díszletet (ugyanaz eski szervezőnél a 10, 20 szorosába került volna.)
-volt kinti/benti fotózás-videós , a zenészek barátilag
- csokromat egy tanvirágüzletben készítettem (csodaszép volt)
- a hajdíszeimet és szőttem gyöngyökből
esõcsepp
 
 


ja, azt elfeledtem, hogy nem a nagyvárosi cukrászdát kerestük fel, hanem egy nyugdíjas cukrászmestert, aki otthon hobbizik.
Az ÖSSZES süti volt 18 ezer. A nagyvárosban csak a mtorta lett volna 22..
esõcsepp
 
 


Nálunk is a sütiket a család készítette. Mindenki bevállalt valamit. A ruhámat pedig menyasszonyiruha kiárusításon vásároltam meg összesen mindennel együtt volt 38 e. Ft. Mindenki meglepődött amikor ez kiderült. Simán felvehette volna a versenyt bármelyik szalonban kölcsönzött jó drága ruhával. Az iwiw-en van is fent pár kép. (cserika becenév alatt meg is találtok, én vagyok az egyetlen menyasszonyiruhás lány ott)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Úgy látom mindenki eltűnt, szóval megyek én is. Jó éjszakát mindenkinek

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika!!!
Megjelöltelek iwiw-en!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Elmesélnék nektek egy történetet, ami a napokban történt nálunk. IGAZ!!!
Egy házaspár elment egy kínai boltba, de a férj kinn maradt elszívni egy cigit. Egy kicsivel később bement a felesége után, de ő nem volt a boltban. Egyik eladó sem látta. Megijedt mert látta bemenni, de kijönni nem. Kihívta a rendőröket. Azok pedig az egyik próbafülkében találtak egy pár cipőt. A férj ráismert a felesége cipőjére. Akkor a rendőrök tovább keresgéltek és a próbafülke hátoldala nyitható volt. A nőt megtalálták az épület pincéjében megkötözve másik két nő mellett. SZERVKERESKEDELEM!!!! Itt magyarországon!!! Nem hiszem el, hogy idáig jutottunk és, hogy azt a sok szemét kínait ez a mocsok állam beengedte. Szerencsére nem járok kínaiba, de nem is fogok.
Hírzárlatot rendeltek el, mert attól tartottak a lakosok meglincselik az összes kínait. Meg is érdemelnék.
Mondtam páromnak mától csak és kizárólag vele megyek vásárolni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: jézus a hideg futokos a hátamon.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Nagyon durva! Tényleg elgondolkoztam, hogy mi lenne ha ez velem történik vagy a családomból valakivel. Nem tudom mit tudtam volna tenni. A másik két nőnek is hatalmas mázlija volt, hogy valakinek feltűnt a 3. nő eltűnése. Én ezen annyira ki vagyok most akadva. Már majdnem sírtam is. Szörnyű, hogy ilyen esetekben mennyire tehetetlenek vagyunk mi nők.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati, ez aztán jó kis történet. Én szerencsére leszoktam a kínairól, de ezek után biztosan leszoknék.

Visszajelöltem mindenkit. Kisvirág, nagyon édesek a gyerekeid! :lol: Azért jó, hogy a nevek mellé azért már arcokat is tudok kapcsolni. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Hmmm. Gondolod, hogy ők akik olyan sokan vannak, pont innen vinnének szerveket?
esõcsepp
 
 


sajnos nagyon sok pénzt tudnak keresni a szervkereskedelemmel. És mint minden más is, gondolom ez is a szervezett bűnözés keretein belül zajlik :x

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Esőcsepp
A kínaiaknak ez pénz, nem nekik kell. Unión belül ugye már nem ellenőriznek határon. Ők csak intézik az "árubeszerzést".

Kép
Kép
nati80
 
 


Erika
Jól gondolod. A kínaiak nálunk egy jó kis gengszter banda. És MI engedtük be őket, holott más uniós ország nem tette. Persze az állam azt hiszi hozzák majd a pénzt. Tiszta hülyékből áll a parlament. De tényleg.

Kép
Kép
nati80
 
 


Erika: nekem egy babám van. A másik gyerkőc uncsitesó. :)

Nati: ne is gondolj ilyenre, hogy veletek ilyen történik. Veletek ilyen nem fog.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ez jó. :lol: Azt hittem mindkettő a tied?

Kép
Kép
cs_erika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?