Új privát üzeneted érkezett!

Hú Bogár,már a nagyon sokadik,számolni sem lehet :D Mostmár te fogsz zebrásodni,Hajrá :D :lol:
Vendég
 


Nemhat! Nem baj!! Otthon sok baratom van, mindig van valami, nem unatkozom ez biztos!!:):) Es Te mi jot csinaltal ma? Es mi a 7vegi program?
Vendég
 


Legyen igazad Mia!! Visszajovok egy zebraval!!:)

Gyerekek itt olyan dog meleg van, 30valahany fok! Ez nem normalis itt eszakon!! pfff, mi lesz a gyerekeinkkel?? Mire nagyok lesznek meg fognak fooooni! Velunk egyutt!!:(:(
Vendég
 

 
 

Bogár: hogy mit csináltam ma???? :oops: hú megmondom a frankót SEMMIT!!! :lol: itthon punnyadtam,Tomival játszottam,aludtam aztán ennyi...igazából semmihez sincs kedvem :roll:

Holnap megyünk anyósékhoz disznóvágásba :shock: kedvem nuku,egyébként is utálom a disznóvágást :?

Vasárnap meg anyuékhoz megyünk,tesómékhoz,sógornőmékhez olyan rokonlátogatás féle lesz :wink:

Te vasárnap mikor indulsz haza?
Vendég
 


Jol tetted!! En sem csinaltam volna semmit ha nem mennek vasarnap haza pedig en babas sem vagyok!!:):) Pihenjel is ha tudsz, jo teszed!!!! Dolgozunk, robotolunk eleget amikor meg nem kotelezo kell a testnek a toltodes kulonben felbukunk. Ugyhogy, helyes, helyes.
A disznovagasokat en sem nagyon csipazom ha anyosnal van. Ha baratoknal az vaganysag!! Akkor megy a hulyules, vicces dolgok vannak. Mondjuk exanyosomek vagtak, a mostani azt sem tudja mi az, hogy diszno!!
A rokonlatogatas az faraszto lesz, nem? Ezeket kedveled? Nekem specc herotom van ezektol a dolgoktol.:( :? :?

Mikor megyek?? Jo kerdes!! Nemtom!! hihihi azt tudom csak, hogy mikor szallok le! Mikor indulok?? Megnezem!! Megvan:) itteni ido szerint 8.45kor (otthon 9.45), otthon delben szallok le. Jo ez az 1 ora eltolodas, Szilveszterkor 2x unnepelunk! 1x meghallgatjuk a magyar Himnuszt, koccintas, aztan 1 ora mulva nem hallgatunk british himnuszt de koccintunk ujra! hihihi Igy ki lehet birni! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bogárka drága, ma még betonozzatok, tudod, idő kell, mire megköt. :lol: Nagyon drukkolok nektek!!! :wink:
Ez a lapcsánka istenien hangzik! :)

Mia, szerintem 5 hetesen bőven ráérsz, szóval inkább én a 19-ét javasolnám, de persze neked kell döntened. :wink:

Csillag, visszajelöltelek. :wink:

kati, jó pihenést!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, ha itt laknal a szomszedban vinnek at Neked nehany darabot!! Ne mondd, hogy hizlal es nem eszel mert kitolnek am Veled. Miutan megetted adnek zold teat kiseronek. Allitolag ha minden etkezes utan zold teat iszunk, nem hizunk el. A kinaiak legalabbis ezt csinaljak es valoban, en meg nem lattam dagi vagott szemut. Kiveve a szumosokat! :lol: :lol:
Betonozas meg volt (Apa ugy elkapott levegot sem kaptam)csak nem tudtam fekudni sokaig (20 percig csak)mert ki kellett mennem pipilni. Muszaj volt.:( Szoritsatok!
Vendég
 


Bogárka, én soha nem feküdtem hancúr után 10 percnél tovább... az eredmény mégis látható! :D Az egyik már fönt szuszog a hálószobában, a másik meg itt pihenget az ölemben... :D :D :D

Mia, szerintem sem érdemes a 6. hét előtt menned dokkerhoz, sőt, mivel később volt pé-d annak a 7. hét lenne a tuti.

Beze, nagyon szépek vagytok! Megkukkoltalak Benneteket iwiw-en.

Kati, örülök, hogy ilyen jó a kedved! Ma én is shoppingolós napot tartottam. Az a szerencsém, hogy a férjecském és Bencus is imád boltokba járni. Valószínűleg veszünk egy új mosógépet (meg lehet, hogy egy nagyobb hűtőt is) és azokat kukkeroltuk meg az Árkádban.
Aztán ettünk egy isteni fagyit, majd bementünk egy Rossmann-ba, ahol óriási leárazások voltak azon a részen, ahol mindenféle kütyüket lehet kapni, úgyhogy Bence kapott 3 kisautót, vettünk tök jó képkereteket, Gergőnek puha plüss csörgőt meg még egypár hülyeséget. Utána bementünk egy 1 Eurós boltba, ahol nagy meglepetésemre kaptam Bencének olyan zoknit, aminek a talpán csúszásgátló mosolygó arcocskák vannak. (ilyet eddig az ő méretében sehol nem láttam) na, és találjátok ki mennyiért.... úgyse fogjátok... 3 db 290 Ft. Tök jó anyaguk, mintájuk van, úgyhogy vettem belőle 6 db-ot. (szinte az egész fiús készletet :D )
És most figyelj Kati, én bizony bementem egy bababoltba (Babycenter), ahol jól megrángattam egy babakocsit. Alapból 100.000 Ft-ba kerül, van hozzá mózeskosár, bébihordozó kocsiba tehető biztonsági talppal meg lábzsák. Ezt most a Teszveszen valaki alig használtan 25.000 Ft-ért adja, úgyhogy rá fogok nyomulni. Nekem ez a kocsi kellllllllll!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán Apa kinézett egy pihiszéket (jaj Nita, erről jut szembe, köszönöm, hogy olyan szupi áron adtad volna nekem a Ti széketeket, de a férjem azt mondta, hogy ebből vegyünk újat... én meg nem tiltakoztam...)

Kati, még csak annyit akartam Neked írni a Brendonról, hogy azért érdemes körülnézni más boltokban is. Hidd el, tapasztalatból mondom! Rengeteg jó dolgot lehet ott kapni, de sokszor tök ugyanazt a terméket máshol jóval olcsóbban adják.
Ha nekem nem lenne még gyerekem, egyszer biztos felmennék Pestre a BAYBOUTLET-be, ahol sok-sok kifutó terméket lehet kapni 30-40-50 vagy még több %-kal leárazva. Utólag nagyon bánom, hogy Bencénél későre halasztottuk a vásárolgatást, mert addigra annyit keményedett a hasam, hogy nem mertem bevállalni egy pesti kiruccanást...
(Ez egyébként a Brendonnak az üzlete, tehát a cuccok onnét valóak.)

Na, már megint regényíró kedvemben voltam... bocs, ha fárasztó vagyok...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is....
annyira jó volt a hetem! Szabin voltunk mind a ketten, rengeteget mászkáltunk, meg bújtunk...olyan jó volt!

Nagy nehezen visszaolvastam, hát termeltetek rendesen! :)

Mia-gratulálok halkan, de ez nagyon kettőnek látszik, meghát a tünetek!

Bogár-lehet h már ketten jöttök haza? Amúgy szerintem nem volt későn a kex! Drukk!

Nika- mizu? hogy vagy?

Kati-gratulálok! Jó lehetett hallani h dobog a szive a picúrnak!

na most lépek
holnap jövök!

jó éjt

Kép
pampalini
 
 


Szia Pampiii!!! Vegre, itt vagy!!
Orulok, hogy jo volt a heted!!:):):) Kicsit toltodtel! Szuper! Es raadasul Apaval!!:):)
Pampi, hetfon dolgozol? Bemehetek Hozzad egy fagyira?? Ott leszek a mellettetek levo utcaban meg nem mondom a nevet, ahol polgi hivatal is van. Ott van a fodrasz es a kozmi akikhez jarok. Ram fer mar egy restauralas. Del korul vegzek, ha vagy elnyalok egy fagyit legalabb latjuk egymast eloben is!! :wink:
Vendég
 


Virag, de jo, hogy Te csak 10 percig fekudtel!! Akkor van eselyem! Barcsak, barcsak osszejonne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


bogár: én biztos vagyok abban, h ez a mi dobogó szivecskénk egy max 10perces, sitty-sutty-ból lett, de apa nem bírt magával. és sietni kellett, mert indultunk rokonokhoz. szóval a sitty-sutty után rohanás zuhanyozni, indulni.
ez van, de a napok egybevágnak! szóval 17nap múlva apához zebrácskával térsz vissza!
FIGYU! szerezz be itthon óccsó teszteket, h ne legyen baj és nehogy ne tudj kint tezstelni nekünk. :P

virág: persze, h szétnézek, de kinézni mindenképpen ott fogom a cuccokat és megkeresem majd a neten, h hol a legolcsóbb. köszi az outletet.
nincs képed a babkocsiról?

pampi! jó, h jöttél. én most kezdem a szabadságomat! örülök, h pihentél apával. voltatok valamerre? kirándulni, strandolni, utazni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mégis itt vagyok, nem mentem aludni hehe :)

Bogár- hétfőn kb 2ig bent leszek! Úgyhogy gyere!!!!!!! Várlak nagyon!!! Majd Bogiként keress ok? Odabent nem tudják h babát szeretnénk :) Addig még jól megnézegetem a fotódat , h tutira megismerjelek! :)
Ja és emellett azért mennek a drukkok! Még akármi is lehet, babó meg pláne!

Kati- itthon voltunk meg a környéken, semmi extra, de már az jó volt h nem dolgoztunk!

Kép
pampalini
 
 


én viszont most jó éjt kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pampi!! Ne aggodj nem hozom szoba a baba dolgot, abszolute diszkret vagyok csak itt vagyok dinka, dinnye, stb. :wink:
Majd bemegyek, hogy szepjonapot, Bogi vagyok es a Bogit keresem! :D 2mp-es nema uzemszunet lesz es uzemzavar ha Te eppen kiszolgalsz es a kolleganod figyel majd ram! hehehe! Viccelek! Ugyis megismerlek es ha nem ersz ra, kivarok! :wink: :D :D En is eppen azon filoztam, hogy majd joooool meglesem a fotod, hogy megismerjelek bar mar most is megismernelek. Jo az arcmemorim!!:):):)
Azert is lenne jo zebraval visszajonni mert Apa most lesz 30. eves! Ennel szebb 30. szuletesnapi ajandekot nem is gyarthatna maganak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati, van mar 20 db terhestesztem 10es!! Ennyi eleg lesz? :lol: :lol: :wink: :wink: Vettem a multkor itt a neten 10 hcg es 30 lh tesztet potom 2 fontert. Yess!! Be vagyok tarazva!!

Virag, biggyeszd legy szi ide ki terepszemlere a babakocsit!! Nagyon kivancsi vagyok en is!!! A zoknik ingyen voltak a fiatal urnak! :):)Es olyan edesek ezekben a fajtakban en birom nagyon oket benne. Pici labak tappognak szep kis zoknikban, en megorulok toluk annyira falatok!!:):) :D
Vendég
 


Bogár- biztosan nagyon örülne apa! :)
Egyébként meddig leszel itthon?

Kép
pampalini
 
 


28an jovok vissza! Sokaig leszek, igy volt olcso a jegy.:(:( Bar meg igy sem olcso de nem duplaja! szoval..erted!:)
Vendég
 


Pampi, mekkora jo mar ez a vonalzod!! Ez regi?? Meg sosem vettem eszre!
Vendég
 


jaja már régi, de már nagyon várom h lecseréljem egy babásra....
na most már tényleg csucsu....jó éjt!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!!!

Papalini: mi látszik kettőnek :?: :shock:

Hoztam ma is 1 tesztet,há nehogy már :wink: összehasonlítgattam,és szemmel látható hogy erősödik :wink:
Vendég
 


Csak a teszt maradt le :lol: :lol: :lol:

Kép Mai:
Vendég
 


Mára nemvártam mensit :D

Szép Napot Nektek!!!!

Nekem nemlesz jó,megyünk disznóvágásba :twisted: apósom eltalálta,hogy délután 5-6 körül vágják :roll: :x
Vendég
 


Tegnap Tomikám betonozott az apjával,járdát csináltak
Kép Tomi!
Vendég
 


Kép Ez is mai,orchideám közt fotóztam:-)
Vendég
 


Olyan bosszantó hogy ez a car telóm,nemcsinál éles képet :twisted: Pedig életben sztem erősebb ettől :roll: Na meg nem ilyen homályos :twisted:
Vendég
 


De csak amit közelről csinálok az nem jó,na mindegy :roll: Megyek,mert már sok lesz belőlem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jóóóóóóóóó reggelt!

Mia, mindig olyan jót mulatok, hogy mennyire f@szán elbeszélgetsz magaddal... hihihi :lol:
A csíkod szerintem is erősödött! nyugi!!!

Ezt a babakocsit szeretném megcsípni: (ha görgetitek, alul vannak a képek)

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... csi/419054

(Nem ezen az oldalon néztem, szóval nem konkrétan ez az a kocsi. Ha sikerül megszereznem, akkor majd teszek róla képet. Amúgy tök ugyanilyen.)

Pampalini, de örülök, hogy sikerült egy kicsit töltődni! Biztos egész más kedved van így!

Nika, mit csináltok mostanában?

Nita, megy a medencézés? Extra meleg lesz a jövő héten, gondolom ki se fogtok szállni belőle!

Mindenkinek szép napot!

Bogárka, pakolászás indul!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viraaaaaagom, mar azt hittem engem kifelejtesz a felsorolasbooool!! :lol: :lol: :lol: A babakocsi sztem-pedig en nem vagyok egy nagy kocsis;)-szuper, praktikus es van hozza minden ami kell. Es akkor megveszed negyed aron a netrol? Nem semmi azert, nem? Jol fogsz jarni vele.
Igen, ma mar pakolok bar magamat ismerve majd este bedobalok mindent. Legyen bent bugyi, zokni es melltarto, nekem ez a lenyeg. A tobbi meg... Tegnap mar mindent kimostam.;)oszt majd viszek valamit, ugyis dogmeleg van, onkigyulladok majd. Tegnap itt is egeshataron voltam.
Ma reggel mikor folebredtem Apa mar netezett. Hatranez, latja eledezem, visszafekudt, odabujt, megfogta kezem, megpuszilt-ez tok jo mert mar Ti is tudjatok kik a szereplok hihihi, erre jo az iwiw-aszongya nekem: Mucikam, milyen lesz a gyerekunk? Ranezek, ha` mondom Muci, ha csunya is lesz, akkor is a milyenk, nem adhatjuk vissza, hogy hejj, randa nem kell! :wink: Mondtam neki, h max. felhivom az ocsemet es megkerdem tole nem kell e neki egy baba mert nekunk randa!:):)

Kati, uramat gondolatban hozzad lancoltam mert O is azzal jott, hogy ikrek lesznek!! Na, neeeee!! :lol: :lol:
Vendég
 


Csillag: aha,elszórakoztatom ám magat,de ez látszik is :lol: :lol: :lol:

Bogár: upsz,te holnap repülsz haza :shock: :wink:
Ezen a csúnya gyerekes sztorin jót nevettem :lol: :lol:
Vendég
 


Mia, ne aggodj, en is sokat beszelek itt egyedul! :lol: :lol: Okor iszik magaban, mi meg jol elbeszelgetunk!!!hihihi

Tok jo ma` a teszted!!!! Erosodik anyam!!!:):) Csak igy tovabb-de ezt is csak halkan jegyzem meg!
Vendég
 


Bogár: így van,csak nagyon halkan,köszi :wink:
Hogy vagy?várod már hogy indulj haza,mi? :)
Vendég
 


Mia, ne is kerdezd!! Sik ideg vagyok a hulye angol allam miatt!! Az adohivatal itt szorakozik velem! Elegem van most mar beloluk. Adot igenyelnek vissza tavalyi evrol, leadtam minden adatomat, voltam bent az adohivatalba, kitoltottem amit kellett, postaztam es most irnak egy idiota levelet...ahhh, egnek all a hajam! Itt meg azt sem kapod meg ami jar ha nem vagy angol vagy indiai! Elegem van!
Vendég
 


Virág
Ez valóban alkatfüggő. Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrődben. Nekem barátnőm a 11 kg-ra is azt mondta, hogy sok. De a szülésznő szerint abszolút nem voltak dagi kismami :)

Bogárka
Biztos jó lesz, tudod a kis katonák napokat is várakoznak ám a petére. Sőt szerintem az első kekszes eset utánból lehet inkább valami. Mi a kétnaponta bújtunk össze, állítólag ez a tuti.

Mia
Számold ki kalkulátorral. Én orvosnál 5+6 nál voltam, uh-on meg 6+0-nál, és már látszódott 4 mm-es élő embrió, kis pulzáló szívecskével (vagy szívkezdeménnyel, na ezt pontosan nem tudom).
Disznóvágás? :shock: Nyáron? Azt nem télen szokták, nálunk legalábbis akkor szokott lenni. Ilyen dög melegben, nem lesz jó buli az biztos.
Nagyon ügyes a fiacskád! Regi is éppen autótszerelni van az apjával. Mindent csinál vele, figyeli, segít, szóval ő is mindenhol ott akar lenni.
A házfelújításnál is segédkezett.
Nekünk is még a szigetelés, meg a járda van hátra. Jövőre meg kerítés, meg kert, szóval lesz meló.
Vendég
 


Most nem azon a 384 fonton vagyok fennakadva ami jarna, mondjuk forintalisan egy szep osszeg, persze igy fontban is de ez a diszkriminacio ami itt megy ez mar felhaborito! Okes, hogy nem angol vagyok es indiai sem de basszus dolgoztam, adoztam, nem minimalber utan adoztam, a penzem itt koltom el, nem viszem ki az orszagbol, ide fizetek mindent sz.rt, itt veszek kajat, itt lakom, itt elek szoval ide tomom vissza nekik a penzt es meg ezt a sz.ros 384 fontot is sajnaljak????!! Adja oda segelybe az indiainak! Elegem van! Es amikor bejelentkeztem a munkaugyibe sem kaptam 1 font segelyt sem mert...-nem tudom miert mert igazabol indokot nem kaptam, azt irtak, ha erdekel miert nem kapok egyaltalan semmilyen tamogatast, hivjam fel oket telefonon es elmondjak hogyan szamolnak es miert ez a vegleges hatarozat!! Aaaaaaaaaa, megyek innen hazafele!
Vendég
 


Rita, koszi!!:):)

Mia, ez a disznovagas nem egy nagy hepaj lesz igy delutan.:(:( Ezer fokban!! :oops: :shock:

Rita, vagany kislanyod van, lesz!!:):) Igazi belevalo csaj lesz belole, mar most minden erdekli! Autot szerel Apaval!!-ez nagyon jooo!!:):):) :D :D
Vendég
 


Brita: jah nyáron,és ma derült ki,hogy anyósék ott sem lesznek,mert mennek vacsorára a keresztlányához,fasza mondom!!!!! :twisted: amíg ők szórakoznak,mi dolgozunk helyettük,na álljon már meg a menet :twisted: Tudod ki fog dolgozni helyettük,na meg a tökömet,elleszek én ott de nemfogom magam megerőltetni,az tuti :)
Vendég
 


Bogaram, dehogy felejtelek ki a sorból! Csak reggel amikor írtam a kis mondandómat még félig kómában voltam és utólag biggyesztettem be a szövegbe, hogy "mindenkinek szép napot..." és ezen a pici netbook-on nem láttam, hogy van még egy sor (ez voltál Te) az irományomban... szóval ugye nem harizol...

Mia, ez tényleg nagyon gáááááz, hogy anyósodék Nektek szerveznek munkát... biztos Te is tudnál mást csinálni a saját kis családoddal ebben a szép időben!

Brita, a 11 kg szerintem nem sok! Ahogy a fényképeidet nézegettem, háááát, aki Téged ledagiz, az vegyen fel szemüveget...

És most egy kis nyálcsorgatás: sütöttem kakaós csigát :D :D :D Bence egyből betolt négyet a kis arcába! :D :D :D

Ja, és Apa megrendelte az új mosógépet! sálálálálááááááá

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


virág: tényleg csurog a nyálam,na küldjél csak nekem is kakaós csigát,de siess nehogy szétosztogasd ám,és nekem meg a végén nem marad :lol: :lol: :lol:

Új mosógép?szupi :D
Vendég
 


Sziasztok!

Még én is élek... csak folyton henyélek. Nem stílusom ez a pihengetés :( Apa porszívózott, utána ment segíteni a húgoméknak költözködni. Én meg egész nap csak a semmit csináltam. Olyan rossz. :( És mindig elfelejtem, hogy nem szabad leguggolnom... :roll:
Amúgy jól vagyok. Kistestű egyre többet jelez. Elég sokszor érzem, egyre erősebben. Mit nekem elölfekvő lepény... hehe
Csak az a baj, hogy még mindig nem tudom, hogy milyen nemű, pedig már annyira vennék ezt-azt.

Kati: Kérdezted, hogy fiút várunk-e inkább... Hááát, én inkább kislányt szeretnék. A férjemnek mindegy (bár végülis nekem is mindegy). A dokimnak van egy elmélete, hogy azért volt a két vetélésem olyan korán, mert a fiúk nem maradnak meg. És az ikrek közül is fiú lehetett, aki elment. Szóval lehet, hogy tényleg lány ez a baba.

Csajok, bocs, de én tök lemaradtam erről az iwiwezésről, senkit nem jelöltem be.. :oops: De nem megyek valami sokszor, mert olyan lajhár lassú az az oldal, hogy utálom!

Bogár: Tök jó, hogy jössz haza! Jó utat :)

Pampi: Örülök, hogy ilyen jól tudtatok Apával pihenni. Jó is az :)

Jaaaj, a legnagyobb hírt nem is mondom. Egy barátnőm hétfőn szült ikreket 2700 és 2650 grammal. Emili és Olivér a nevük. Van már egy kislányuk, aki Pankával egyidős. Olyan meghatóóó..Ja, és 35 hétre születtek ekkora súlyokkal. Mi lett volna, ha nem indulnak még be???? Császár volt egyébként és már otthon is vannak.

Mia: Nagyon édes Tomikád! Igazi kisiparos :D Cukipofa. Amúgy már mondani akartam, hogy a vonalzódon is olyan tisztatekintetű! Biztos nagyon jó ember lesz belőle :)

Én szeretem a disznóvágást... :) Jó kis házipályinka, meg finomságok... Én élek-halok ezekért :)

Pankával én 10 kg-ot híztam. Egyébként szerintem a hízás mértékénél az is fontos, hogy ki honnan indul el. Egy soványabb kismamánál nem baj, ha többet hízik... de egy molettebbnél (mint én) gond lehet a nagymértékű hízás. Mondjuk szerencsére eddig csak 3 kg jött rám. Szerintem az jónak mondható. Az első néhány hétben még fogytam is...háháhá

Csillag: szerintem tök jó ez a bébkocsi! Férjecskéd belemegy, hogy vegyetek? Nekem megérkezett a Quinny... Hááát én ezt imááádom!!!!! Már csak a hordozót kell megvennem. Sálálálálálá

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok: vagyok én is csak ma anyósnál voltunk tegnap délután meg a ház előtt randalírozás volt ezerrel :) fél kilenckor mentünk be :)

Én jól vagyok nem érzek semmit de a mensim nagyon semmiség volt így lehet csinálok egy tesztet hétfőn de nm ígérem ezer százalékra :) Bogi ha te beterhesedsz akkor az lh teszteket átveszem tőled :):):): kívánom nagyon neked :)

Zsuzsi: gratula barátnődéknek:) tényleg szép súllyal születtek az ikrek :)

Csillag: hurrá mosógép sálálálá

nika70
Salgótarján
 
 


MIa: neked meg szépen erősödik a csík nincs vita :):):):)

Bogárkám drága te már ne is gondolkozz a kinti dolgokon hiszen babásan jössz haza és már vissza is szupi ajándék lesz ez apának szülinapra :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mia, már küldtem is Neked kakaós csigát fénypostával! Remélem ízlik! :D :D :D :D

Zsuzsi, igen a férjecském belement a babakocsi lecserélésébe! Hatással volt rá a tegnapi bemutató a bababoltban. :D :D :D Csak ugye még meg kell csípnem, mert aukciós oldalon van fent... de van már rutinom az ilyesmiben, szerintem menni fog!
Egyébként könnyű fektethetős sportkocsink van, meg egy kicsi Hauck esernyőkocsi is, így nekem főleg az első hónapokra kellene ez. A hordozónkat (PIerre Cardin) meg a régi nagy kétfunkciósunkat (Bergon) meg eladom. sálálálálááááááááá

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi, orulok, hogy jol vagy!!!! salalaaaaaa!!! Gratula az ikrekhez!!:) :D :D Szep sulyokkal szulettek, hamar utol fogjak erni itt kint magukat!! Jo kis melo lesz az egesz csaladnak a 3 gyerek egyszerre!! :oops: :shock: Viszont nagy boldogsag!!:) :D :D :D

Virag milyen az uj salalaaa mosogeped?? :wink:

Nika, viszem Neked haza az osszes tesztet!! :wink: Bar nem sok maradt. LH=10db :oops: :oops: -aktiv voltam na!:) A terhesbol egy hianyzik mert egyszer a LH helyett ezt nyitottam ki. hihii de oda adom szivesen az osszeset, ha itt a baba! Es koszonom a drukkot draga vagy!;)

Beze, ugy orulok, hogy ezt irtad! Remelem mar babasan jovok vissza apahoz!!! aaaaaaaaaaa, micsoda alom!! :) :) Vegulis nem kizart. Tok jo zenek mennek most a radioban.(magyar) lalllalalala, bugi a labamban!:):)

Virag, nekem is kuldjel kakooos csigat!!! Kuldok cserebe milanoit! :wink: Micsoda kocsikrol irtok egyebkent csajok! Latszik, hogy en meg kispalyas vagyok azt sem tudom mit olvasok. Esernyos kocsi vagy mi meg nemtomen. :oops: :oops:

Viszont tuti volt pe-m mert 3 napja nezegettem a homet es 35,2-35,6 kozott lengedezett ma meg upppsz, 36,6! Hopppaaaa!!! Szoval ez kijott, nem ragadt bent a feszkeben. :lol:
Vendég
 


Bogárka lehet helyettem magadat érezted :):):) bár még nem adtam fel lehet azért még bármi hiszen pé után 9 nappal azért az még nem abból a péből véreztem szerintem :):):) amúgy köszike átveszem ha babás vagy :):):) na kkor még ugrás apára ma is és aztán hagyjátok kicsit abba hogy ne torlaszolja el az utat aza sok katonácska hanem haladjon szépen a méhed felé rendesen az akis megtermékenyült kis petécske :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Bogárka, küldöm a csigáááát és köszi a milánóit! Már napok óta fenem rá a fogamat,csak nem volt itthon darálthús, darálóm meg nincs...
A babakocsiknál az esernyőkocsi az, amelyiknek két tolókarja (fogantyúja) van, nem pedig egy hosszú rúd. Ezeket lehet a legkisebbre összecsukni. Összecsukott állapotban úgy néznek ki, mint egy esernyő. :D

Nika, azért suttyomban csinálhatnál egy tesztet... esetleg... talán... vagy mi a szösz...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika, oke, koszi a drukkot!! A teszteket meg kuldom ha kell!! Hol is laksz Te, Nika? Viszont Viragunk is igazat beszel, csinalhatnal egy tesztet mert 9 nappal pe utan mensi.... ez nagggyon gyanus!!:) +en is ereztelek!!! :wink: DrukkDrukk!!!:)

Virag az tuti, hogy ha kocsit fogok akarni venni(de szep magyarosra sikerult de jusztis igy hagyom :lol: ) akkor majd Toled kerek infot! Tudom egyene valogatja de akkor is! :wink:
Vendég
 


sziasztok! most értem haza anyuéktól. nagyon jól érzem magam!

bogár: köszi a tegnap estét!!!! hogy miért? miattad álltam neki sütögetni. igaz, rántott krumpli lett belőle, szintén fokhagymás tejföllel, de úgy bezabáltam, hogy annyi baromságot összeálmodtam. úgyhogy köszi az ötletet, öreganyám!!!! :lol: :lol: :lol:

mia: én útálom a disznóvágást! nálunk a nagyszülők csinálják még mindig, de pfúúúúú!

csillag: szupi a babakocsi.

zsuzsi, te pedig a quinnivel fertőztél meg. mióta láttam a képen, nekem is olyan kell. én a pirosat néztem ki magunknak. és tényleg jó tologatni?

nika: nagyon várnám a tesztelést!


csajok, bemutatom nektek Papp (Bogyókát):


Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


elég car lett a kép, mert kb 1órát kínlódtam, mire ebbe az állapotba hoztam! scannelés, meg kicsinyítés, meg ilyesmi!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na! ki akar megverekedni a laptetőmért!
kalapács alá tudom ajánlani! halljam a liciteket!
kikiáltási ár: :? :? :roll: :roll: -még gondolkodok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Katikám!!! Papp Bogyóka nagyon édi!!! Kicsi fejeee, láátom:) Cuki nagyon! Gratulálok!
A Quinny isteni, de komolyan!!! Nekünk is piros van. :) Az uniszex. Egy ujjal lehet tolni, és olyan kicsire össze tudod csukni, hogy az anyósülésnél elfér lábnál. Amíg a pici kicsi, addig meg hordozóval nyomulok. Télen úgysem megyünk olyan nagy sétákra, egy bevásárlás meg belefér a hordozóban is. Ráadásul a maxi cosi hordinak a közepe emelhető, így kisebb a hasprés. Kiműveltem magam. Hordozót is teszveszen veszek majd. 10-20 ezerért lehet kapni, sőt adaptert is, amivel használható a kocsihoz. Szóval nekem nagyon bejön. Nekünk volt Pannával egy nagyobb kocsink, de nem szerettem annyira, mert bazi nagy volt. Ez olyan kompakt.

kovacszsuzsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?