Új privát üzeneted érkezett!

mono

köszi :) nővőget már :)

KépKép
bettike83
 
 


nem tudjátok h lehet megnézni az össejtbankban az eredményt?elvileg kér valami smsben kapott kodot,de azt honnan kell igényelni?

KépKép
bettike83
 
 


Betti, sajnos nem tudok Neked segíteni. Nálunk a vérvételkor meg kellett adni egy email címet és arra küldték az eredményt. Nem kellett bejelentkezni sehová...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Bogárka akkor a hálám a sírodig üldözni fog de komolyan!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak Bettinek: ha megadtad a telefonszámodat akkor küldeni fogják a kódot. Azt mondják 2 hét, de általában egy hét múlva megvan az eredmény és meg tudod nézni neten :wink:

Az új kismamáknak gratulálok, vigyázzatok magatokra, a régebbi pocakosoknak pocaksimi és nekik is pihenés!

Zebrás tesztre váróknak pedig hajrá, szorítok mindenkinek. :)

Pussz,

királylány
 
 


Na Szép Jó Reggelt Csajok!!! :D

Már 5.30 óta fentvagyok,napok óta korán kelek,egyszerűen kidob az ágy :!:

Remélem jólvagytok :wink:

Mona,majd pár nap múlva csinálok tesztet és felrakom, de itt a tegnapi igaz nemlátni nagyon,élőben erősebb csak szar a telóm és nemcsinál éles,jó képet :x :twisted:
Kép Tegnapi teszt!
Vendég
 


Sziasztok!

Mia: Ez bizony zebrás!!!! Én látom :)

Mindenkinek köszönöm, aki hiányolt és drukkolt..
Megvolt a kontroll uh. Minden rendben, béb normálisan fejlődik, korának megfelelő. Mocorgott meg minden, édi volt. Az uh-s doki szerint nincsenek fütyire utaló jelek, úgyhogy most inkább lánynak látta.
DE!!! Este mentem vizsgálatra a a nőgyógyászomhoz. Ő azért nem volt annyira elragadtatva. Átnézte az összes leletemet, majd közölte, hogy ő ilyen embert nagyon ritkán lát. A szervezetem letagadhatna 15 évet. Olyan a vérképem, meg az összes többi. Ennek örültem. Amikor az uh-leletet nézte, akkor ugye látta, hogy a lepény még mindig totál a méhszájon van. Nagyon gyengéden megvizsgált, szerencsére 3000, a méhszáj zárt. De ennek ellenére a 30. héttől nagyon kell figyelnem, hogy legyen velem mindig valaki, vagy elérhető közelségben :shock: . A 33. héttől valszeg befektet :shock: , mert ez a placenta praevia centralis nagyon veszélyes. Addig is, leguggolnom sem szabad, nemhogy emelnem vagy ilyesmi. Szívás. :cry: Én begolyózom, ha nekem a 33. héttől bent kell lennem.... Áááááááááá Drukkoljatok, hogy ne kelljen. Nyaralni sem mehetek sehova (az utazás a legnagyobb ellenség!!!) Szomi vagyok. :cry: :cry: :cry:

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi!!! Nem is tudom mit irjak! En is szomi vagyok. Nem tudom tenyleg mit irjak mert abszolut semmi tapasztalatom ez ugyben de nagyon szeretnem, ha minden rendben menne. A 33. hetig meg sok minden tortenhet, ez mar tuti igy marad? Marmint a mehlepeny mar tuti ott marad? Ha befektet, en meglatogatlak! Drukkolok, hogy megse kelljen befekudnod!! Puszillak es ne legyel nagyon szomoru draga Zsuzsi!
Vendég
 


Mia, ez zebraaaa!!!!!:):) :D :D :D :D Jo latni a teszted!!! :D :D :D Koszi, hogy foltetted!!!!:):) :D :D :D
Vendég
 


mia

ez tényleg zebra :) gratu,de csak halkan :)

zsuzsi

sajnálom,de hátha javulna a helyzet,33.hétig még van idő bőven.

KépKép
bettike83
 
 


Bogárkám: Olyan édi vagy :) Azt hiszem, nem sok minden történhet a lepénnyel, mert rajta van teljesen a méhszájon. És akárhogy is nő a méh, a kijárat ugyanott marad, azaz onnan nem kerül el a lepényke. NEm baj, a lényeg, hogy egészséges gyermekem legyen. Csak ugye belegondoltam, hogy itt van Panna, aki mostanában nem akar sehova menni nélkülem, nemhogy ott aludni valahol. Szóval neki is nagyon nehéz lesz, ha így lesz. Viszont azt is tudom, hogy a vége felé igazán pihenni csak a kórházban tudnék. Mert az már ősz és Pankát nem vették fel oviba. Anyukám még dolgozik, de tartalékolja a szabiját, anyósom meg mondta, hogy szívesen ide is költözik addig. Szóval van segítségem, de akkor is... Olyan szívszorító arra gondolni, hogy én ott, a családom meg itthon... :cry:

kovacszsuzsi
 
 


Igen, Zsuzsi... :( :cry: ez az. :cry: De hatha megis meggondolja magat a lepeny vagy nem tudom.:( Vagy valami egi csoda tortenik. Kitartas!!!! Ha pedig megis korhazba kell menned, elotte majd jol feltoltunk itt energiaval a csaladodon kivul es husss, elillan az a "par" het!
Vendég
 


Bettike: Nem tudom, remélem, hogy a befektetés csak fenyegetés szintjén marad.

Te jól vagy?

kovacszsuzsi
 
 


mona: ügyes csaj vagy te :):):) gratula :)

én 12:kg-t híztam Gergővel mind le is jött szülés után:) azt mondják egy átlagos baba a vízzel lepénnyel együtt max 9 kg mindennel együtt.mivel nekem nagy volt a babám 4150 g így ez a 12 kg is normális volt :)

Mia: én látom azt a csíkot :):):):):)

Zsuzsi akkor hajrá pihenés hamar elmegy az idő :)

a blogomba tettem képet a gyerekről :) meg a haverokról :)

nika70
Salgótarján
 
 


nálam akkor nem baj h nem hizok?azért már itt van lassan a 14.hét de semmi plussz kiló.amig végülis jó,mert nem hizok sokat,csak félek nehogy baja legyen a bébinek.de nem hinném,mert azárt annyit eszek h elég neki is,meg lehet a zsirtartalékaimból is él :D :D :D

megkaptam a kombinált teszt eredményét,megkrdeztem és azt mondta a csajszi hogy nagyon jó lett :) :) :)

jővőhéten meg bemegyek a papirért de megnyugodtam legalább :)

KépKép
bettike83
 
 


Zsuzsi: pihengessél,és kitartás!!!Nem lesz baj,és bizti nemkell befeküdnöd!!!

Csajok örülök,hogy ti is lássátok a tesztet :wink: :D :D Remélem hétvégén már erősebb lesz és akkor jövőhéten el is húzok dokkerhoz :D
Vendég
 


Betti: örülök,hogy jó lett az eredményed :wink: Hogy vagy amúgy?
Vendég
 


Sziasztok!

Virág
Lányt szeretnénk másodikra is, de ha fiú, az is jó, csak egészséges legyen.

Kati
Én 6 hetesen voltam, ilyenkor még csak pulzálás látszik, szívhang még nem, csak a 7. héten. Nálunk egyébként csak 3 uh van. A 12 hetes, 19 hetes, meg a 32 hetes. 6 hetesen csak azért voltam, hogy a korábbi gyulladás miatt kizárjuk a méhenkívüli terhességet, és hogy belőjjük az időpontot, mert a doki többnek látta.
Ha a jövő heti vizsgálatnál megfelel a 10 hetes méreteknek a méhem, akkor valoszínűleg minden rendben van. De már akkor is csak két hetet kell várnom az uh. Az orvosom szerint a sok uh nem jó a babának.
Igazándiból az lesz, jó ha már beindul a mozgás, mert akkor tudom, hogy rendben van.

Zsuzsi
Nem lehet egyszerű, tudom mennyivel nehezebb vigyázni magadra, ha már van egy pici gyermeked. Regi is állandóan rajtam lóg, velem alszik, nagyon ragaszkodik.

Mia
Itt is látszódik valamennyire a csík. Gratulálok!

Nika
Én 11 kg-ot szedtem fel, a doki megsaccolta, hogy kb 1 kg fog maradni rajtam szülés után. Ez így is lett. Regi 3380 grammal született, és mikor hazamentem a 4. napon ráálltam a mérlegre,mindössze 1 kg többlet volt rajtam, amit a köv. egy hétben már le is dobtam magamról. Még a farmerjaim is rámjöttek 10 nap után. Szerintem 11-13 kg hízás teljesen normális. Sőt még egy kicsit több is. Nem kell mindenkinek úgy kinézni mint Rubint Rékának (a 8 kg-os hízásával). Bár ez szerintem alkatfüggő is.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!
Mia nekem rossz a szemem de nagyon jól látni azt a csíkot!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Zsuzsi reméljük nem kell befeküdnöd.de ha mégis ha tudlak látogatni foglak..:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi! Olyan ari vagy! Babakocsi üggyel mi legyen? Szerintem tedd fel ide-oda.... babaszoba, babanet, stb... expressz..hmmm?

Brita: Igen, elég nehéz pihizni, de a férjem sokat segít. A rossz akkor lesz, ha be kell feküdnöm...

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi a babaszoba.hu kivételével mindenhol fent van .akartam regizni a babaszobán most de nem enged.de próbálkozom tovább....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mia, de aranyos vagy, köszönöm szépen! Én ilyenkor nem nézek képeket, csak jelölök, aztán már lépek is ki. :oops: Lexi nevében is köszönjük a bókot!
A csíkot én is látom, drukkolok továbbra is!

Nika, nálam Lexivel a "hasznos" hízás 9,75 lett volna, na ehhez képest volt 15. :oops: De simán leadtam, többet is, 22,5-et, így gondoltam, emiatt nem akarok most se többet felszedni.

Csillag, mindjárt bejelöllek. :wink:

Zsuzsi, ne keseredj el, hátha addig változik valami, és mégse kell befeküdnöd! Drukkolok nagyon. Nagyon vigyázz magatokra, de ezt úgyis megteszed. :wink:

bettike, nem baj, ha még nem hízol, a babci úgyis elvesz mindent, ami neki kell. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Betti majd fogsz hízni.általában a végén jönnek a kilók..... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi, nagyon örülök, hogy szépen fejlődik a babátok és nem semmi, hogy ilyen "fiatalka" a tested! :lol: A kórházba befekvés valóban Panka miatt lenne Neked a legnehezebb... :cry: A lepényed -mivel totálisan rajta van a méhszálon- nem valószínű, hogy el fog "vándorolni" onnét... Nagyon sokat olvastam ilyen dolgokról, amikor először pedzegették nálam, hogy fennáll ez a dolog. (de aztán szerencsém volt, mert nálam csak a lepény széle lógott rá a belső méhszájra, ami azóta már feljebb is húzódott)
Talán emlékszel arra, hogy meséltem Neked, hogy egy kolléganőm ugyanígy járt, de nem kellett befeküdnie, mert nem vérzett. A 38. héten egy nappal a megbeszélt időpont előtt befeküdt, megcsinálták neki a laborvizsgálatokat, majd másnap megcsászározták.
Egyébként a neten elég eltérő véleményeket olvastam erről a dologról. Van olyan orvos, aki mindenképp befekteti a kismamát és van olyan is, aki csak akkor, ha bármilyen (legyen az egy csepp) vérzés lép fel.
Csak azt tudom mondani, hallgass az orvosodra! Tudom, hogy nagyon bízol benne! Egyébként amikor nekem most egy hónapot kellett feküdnöm, Bencét csak reggel és este láttam kb. fél-fél órát... Nagyon nehéz volt, úgyhogy teljesen átérzem azt, ami most Panka miatt a fejedben jár... viszont azt is elmondhatom, hogy most, hogy már 2 hónap eltelt, olyan semmiségnek tűnik az egész!
Na, elég a szónoklásból... vigyázz nagyon Magatokra és figyelj minden mozdulatodra! Nem lesz baj!!!!!!

Mia, én is tisztán látom azt a csíkot! Halkan gratulálok!!!!

Betti, ne aggódj amiatt, hogy még nem híztál! Ha belegondolsz, a baba most még nagyon pici súlyt tesz ki. Figyeld csak meg, hogy ha előbb nem, a 20. héttől azért megindul a dolog! (Én sem híztam semmit a 17. hétig... se Bencével, se most. Pedig rajtam ne is igazán van felesleg...)

Beze, mindjárt megnézlek Benneteket iwiw-en.

Nika, szép nagy baba volt Gergő! Megnéztem a képeiteket! Jó nagyfiú már! :D

Egyébként minden kismamának üzenem, hogy az az ÉN ökörségem, hogy nem akarok 10 kg-nál többet hízni! Tudom, hogy nem dől össze a világ, ha több lesz, meg hogy mindent le lehet adni, csak nekem baromi nehezen megy... Általában csak 2-3 kg-mal voltam több Bence születése után annál, mint amennyivel jól érzem magam, de engem zavart. (rám szoptatás alatt jött fel ez a 2-3 kg, a terhesség alatt csak 6 kg pluszom volt)
Most ne gondoljátok azt, hogy modell alakról álmodozom, mert nem. Csak sajnos nagyon rossz vénákat örököltem a lábamon, ami miatt vannak visszereim. Még nem csúnyán kidomborodó erekről van szó, hanem csak olyan lilás seprűvénákról, de tudom, hogy ha 5 kg-mal nehezebb vagyok, mint úgy általában, akkor délutánra bedagadnak a lábaim, ami miatt rossz a közérzetem. Szóval nekem ezért fontos, hogy ne legyen sok az a sok...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, nem hiszlek "hisztis" picsanak azert mert nem akarsz 10 kgnal tobbet hiiizni!! A labam meg nekem is detto! Meg nem visszer de sztem ha terhes leszek, az lesz. En sem szeretnek nagy sulyt tartani magam alatt a visszertol meg..reszketek.

:oops: Csajok :oops: segitsetek :oops: Kerdes: 3 napja az LH teszten felig olyan eros volt a teszt csikom, mint a kontroll: apaval, keksz! Masnap szinte ugyan olyan eros volt a ket csik: apaval, keksz! Tegnap meg mindig eros volt a 2. csik de mar: apaval, no keksz! Most is pipiltem egyet es most mar alig latszik a 2. csik. Szerintetek van eselyunk? En ugy erzem tegnap delutan jott ki a petem mert akkor nagyon erosen fajt a hasam. Vagy jobb lett volna tegnap is kekszelni? Azert nem volt semmi mert aszonta apa, hogy ha egymas utan ket nap is kekszelunk akkor nincs annyi anyag Neki-bocsi-. Szoval igy kimaradt mert tegnap elott sem volt valami sok de azert bizom benne, hogy van, volt, akadt koztuk eletkepes is. Ma meg radolgozzunk szerintetek? Ugye mar keso?? Koszi, es bocsi a sok dumaert es reszletezesert! :oops:
Vendég
 


Bogár: nem késő,nálunk is ígyvolt és tessék megkötött a beton :lol: :D :D Nálunk is 2 napig volt erős az lh teszt és az előtte lévő napokon voltunk 1ütt,meg az első 1 nap mikor erős csíkos volt az lh teszt,második napon is erős volt de akkor már nemvoltunk 1ütt...szóval én sem fűztem hozzá nagy remény,de látod csak sikerült :wink: Remélem a folytatás is jó lesz,és szépen kapaszkodik a kis mazsolám :)

Basszus azt sem tudom hol vagyok,aludtam 2órát,és most keltem :lol: :lol: :lol:

Nitának igaza van,a végén jobban hízik az ember előszőr én sem híztam,de a végén már áááááááááááááááá :D
Vendég
 


Ertem, koszi, Mia! Bizakodaaaas indul!!:) Figyu en nem aludtam 2 orat, megsem tudom hol vagyok!hihihi

Katiiii, Te mar visszaszamolsz!! Mindjart veeegeee!! Ma meg nem irtal de remelem olvasol Bennunket!! Es jol vagy!Tok!

Betti, addig orulj mig nem hizol!! Barcsak en sem hiznek!! hihihi Ismerosom 13-14 hetes volt es ketsegbeesetten hivott telon, hogy: mar hiiiiizok, jajjj segitseg mi lesz velem! Egyebkent eleve bulemias volt a csaj, szoval ggaaaaaaz!! Aztan kigyogyult de megmaradt ez a jo tulajdonsaga, hogy akkor is hizott, amikor nem, szoval ahhh, kesz volt a no vegig a 9 honap alatt!! Ne aggodj Betti, a baba novekszik, gyarapodik akkor is ha te nem szedsz magadra semmit! :wink: :wink: pusssz!!
Vendég
 


Viraaag, tudod hol voltam tegnap? Lehet ismered a helyet vagy legalabbis sejted! Camden Town-ba! Hallottal mar errol? Itt vagyok bakker 2 eve es meg nem voltam. Nagyon jo hely!!! Juppiii!!-ilyen jo! Nagyon tetszett! :D :D
Vendég
 


én Máténál 17 kilót híztam a Barninál csak 6 kilót....... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


6 kg-nak osszetennem a ket kezem!! Hogy csinaltad Nita? :D

Lapcsankat sutok. En mennyit fogok hizni??? Nem birom abbahagyni az evest! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sul, kostolom finom e?? :wink: Eszem. Mar megettem 5ot!! aaaaaa, nem lesz ez igy jo, el fogom rontani a gyomrom! :oops:
Vendég
 


halihóóóó!!!!

hurrá holiday!!!!!!!!!!!

SZABADSÁGON VAGYOK LÁNYOK!!!!!! Tavaly nyár óta nem volt egyben itthon 10 napot!!!! ma már leléptem 11-kor, mert a főnököm is lelépett a balatonra. szegény délutános csajszi, aranytündér maradt bent, és hősiesen tartja az órákat. én pedig vásárolgattam magamnak egy pár cuccot. nem akartam nyári nadrágot venni, gondolván talán pár hét múlva elkezd nőni a pocim, de tavaly óta annyit fogytam, h mindenem nagy rám. így vettem két szupi szoknyát és egy nadrágot, meg két felsőt, meg a férjecskémnek is halásznadrágot, meg örök galléros pólót!

mia!!!!jupííííííííí! én is látom!

zsuzsi: annyira örültem, amikor elkezdtem olvasni, h minden rendben veletek, de egy picikét elszomorodtam, amikor pankáról írtál, h nagyon ragaszkodik. közben az jutott az eszembe, h én bármennyi időt kibírnék kórházban, ha egészséges babám születne-vagyis, ha ezen múlna. majd belegondoltam, h azért látom így, mert nincs egy másik porontyom, aki nagyon szeret, és nem biztos, h megértené a helyzetet.
de figyu?! az jutott az eszembe, h nem lehetne pankának már előre beadagolni, h lehet, h a babának és anyának el kell mennie itthonról a kórházba, h ne legyen semmi baja anyának és a tesónak. nem tudom, h működne-e, de szerintem te simán kibírod azt a 4-5 hetet bent. egyébként messze van tőletek a kórház? nem lehetne otthon feküdni, majd ha valami van rohanni?
egyébként gratulálok a kis puncishoz!!!! ti nagyon kisfiút várnátok?(tudom, h mindegy, de mégsem :lol: )

bogár! mi az amit sütsz? én még azt nem hallottam? egyébként cuki vagy, h hiányoltál minket.
jelentem, jól vagyunk. a cici tüneten kívül minden elmúlt.

csillag: sajnálom a visszereidet! nekem anyukámnak vannak. én úgy tűnik nem örököltem, bár kíváncsi leszek, ha terhelve lesz a lábam.

képzeljétek! a dokim azt mondta, ha lemegyünk a balcsira, akkor fürödhetek nyugodtan, de csak a vízben. a strandon nem. azt mondta, h az egy teljesen zárt rendszer még ilyenkor. ne legyen extrémen hideg a víz, meg a hasamat ne süttessem direktbe.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogárka

mi ez a nagy étvágy? :D :D :D

örülök ha nem hizok persze,igy is van rajtam éppen elég felesleg.

KépKép
bettike83
 
 


Kati, kiralysag van!! huu, el tudom kepzelni micsoda orom es megkonnyebbules van most rajtad!:):):) :D :D :D Elvezd is!!!:):) Igen mar hianyoltalak mert tudtam, hogy visszaszamolsz de nem jelentkeztel kitoro oromokkel es nem tudtam mar mi van??!! :wink: :D Jo kis vasart csinaltal! Nagggggyon helyes dragicukam ezt igy is kell! Szabadsag elott meg egy kis lokes, hogy jol erezze az ember magat! Foleg, igy, hogy mar ketten vagytok, akarom mondani apaval 3an:):) ez jaaaar! Erted!!!?? :D :D

Lapcsankat, dehogy nem tudod!! A lereszelt krumpli, so,bors, hagyma, liszt, petrezselyem es kisutod olyan kis bucikba, tudod! Vagy laposan, ki, hogy!! Na, ugye tudod!!! Fokhagymas tejfollel szoktak tobbnyire talalni! Nyammmmaaaaa!!!!
Vendég
 


Betti, hizok en helyetted is!! hihihihi aaaa, ez meg nem azaz etvagy!!;) jujj nagyon izgulok lesz e babank!!! Alig birom ki ezt a par napot. :D
Vendég
 


oké bogár, persze, h tudom, már így!
tényleg azért nem jelentkezetem hamarabb, mert a munkahelyemről, amint elmentek a gyerekek 10kor és átöltöztem, meg beszéltem pár szót a kolléganőmmel be sem kapcsoltam a gépet! elmentem csavarogni. úri asszonyt játszottam! egy csomó szatyorral jöttem ki a plázából a mélygarázson keresztül a légkondis autómmal!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tiszta szuper volt, de azért minden nap nem tudnám elképzelni!
most megyek és én is csinálok olyan valamit!

szerintem jó lesz a betonotok!!! ma még locsolgassátok meg, nehogy kiszáradjon a nagy melegben. és már vissza majd ketten mentek! (először hármat írtam, csak kitöröltem-de gondoltam szólok! :roll: :roll: :roll: )

képzeljétek! még erős vagyok! van a plázánk tetején egy brendon áruház. megfogadtam, h majd csak ha babás leszek, akkor megyek be. és még ma sem voltam bent, pedig eljöttem előtte egy párszor!!!húha!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mia: nincs még korán jövő héten dokihoz menni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Te NagyAsszony!!:) :D :D :D Jo neha igy vasarolgatni de gyakran en sem tudnam elkepzelni, akkor mar uncsi lenne! :lol: :lol: Igy meg legalabb az ember elvezi is!! :lol: :lol: :lol:
3an??? Katocam, ne ijesztgess!!! 1 is eleg lesz!! :D Mondom meg Apanak keverjen be egy kis betont! Eppen most ert haza, eszik, lehet elkapom!:):):)
Tenyleg eros vagy Kati, en nem birom sosem ki, hogy ne menjek be ilyen helyre. Ha babas leszek lehet mas lesz.. bar ketlem! :wink: :shock: :oops: Igy is van mar itthon kis rugdalozo. Jotekonykodtam egy alapitvanynal es onnan van. 1 fontert kaptam par darabot, hat nem hagytam ott! Majd jo lesz vagy nekunk vagy valakinek. Vettem fiu es lany kis garniturakat is. 1 fonter 3-4 db-ot!!!!??? Ha kihagyom megut a guta!!-inkabb utne meg Nita vasorrujat!! hihihi
Vendég
 


Mija, gyere maaaar!!! Te mindig itt vagy!!!
Vendég
 


Bogár:itten vagyok :lol:

Kati:szerinted mikor menjek dokkerhoz,de igazad van,lehet korai lenne még a jövőhét... :roll:
Vendég
 


Mijja, jovohet meg koran van. Mikorra is nem vartad? Most 7vegere? Jonnek a lanyok es megaszondjak! En meg figyelek hatha ram is ez a sors var, hogy dokkerhoz kell nemsokara mennem!

Kati, Apa aszonta, betonozunk! :lol:
Vendég
 


mia: nem akarlak nagyon kiokosítani, csak leírom, h nálam hogy volt. nekem full pozitív hétfőn volt és majd következő kedden menem, és még akkor csak petezsák(ok) volt(ak). most még a méhnyálkahártyán kívül mást nem hiszem, h lát. főleg, ha a mensidet holnapra várod. akkor jövő héten még csak 4hetes, valahány napos leszel.

bogár: hajráááá!
mikor is indulsz haza?
egyébként én az összes áruházban mindig végignézem az összes babamotyót, deide valamiért még nem mentem be. itt szeretnék majd sok mindent megvenni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogár: hát mára vagy holnapra nem vártam jah... 8) 4 hetes vok a kalkulátor szerint :D
Vendég
 


mia: tomikával mikor voltál először?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: okosíts csak nyugodtan,szívesen veszem :wink: akkor még csak 3hetes vok? akkor miről ír ez a kalkulátor??? :roll: de tényleg,mert 27-én volt peteérésem ha akkor fogant az várjál már,akkor vasárnap leszek még csak 3 hetes??? :shock:
Vendég
 


Kati:
Tomikával úgy volt,hogy a teszt nem mutatta ki,több mint 2hétig 2 naponta teszteltem,de semmi,aztán elmentem dokihoz,aki azonnal megállapította a terhességet és azt hogy 5hetes 5 napos vok :wink:
Vendég
 


ja tényleg mia, te vagy, akinek nem mutatta a teszt. szerintem legkorábban jövő utáni héten, de annak is csak a második felében érdemes menni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jaja én vok az Kati 8) okés,köszi :)
Vendég
 


Mia, a kalku azert ir 4 hetet mert a mensi elso napjatol szamolja nem pedig a pe-tol mivel nem tudja, hogy pontosan mikortol is van pe. Az orvosok is igy szamolnak. Az utolso mensi elso napjat veszik alapul. Aztan persze mar a meretekbol kovetkeztetnek mekkora a baba.:):) Az elejen viszont meg nem tudni pontosan. Valojaban 3 hetes vagy, de elmeletileg 4. Van akinek mensi utan mar azonnal pe-je van, ezert is innentol szamoljak.

Kati, vasarnap megyek!!;) Salalaaaaa! Tele vagyok programokkal. Dokker, baratok, Balcsira is hivtak par napra, szoval igazi fejtisztulas lesz. Kinezes nohoz is megyek, kivancsi vagyok mit fog mondani. Azt mondta megmondja mivel kezdjek el itt kint foglalkozni amibol penzem is lesz es foldi kuldetesem is es jol is erzem majd magam a boromben. Na, naggyon esz a fene, alig varom!!
Vendég
 


Lapteto csajok! Laptetoooo!!! Ez mar a hanyadik is????!! :D :D :wink:
Vendég
 


Bogár: laptetűűűűűűűűűűűűű :shock: :lol:

Értem,kösszentyű :wink: de már erre nekem is sikerült rájönnöm :D akkor lesz programod,nemfogsz unatkozni,na nembaj az :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?