Új privát üzeneted érkezett!

Oksika, a képeket otthon megcsinálom és felrakom őket, jó?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ok :wink:

LAPTETUUUUUUU :lol: MEG 2 NAP! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu S.O.S. Az ismim barinojenek volt a AFP vizsgalat ami alacsony lett es alitolag nem jo!Mit tudsz errol?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Hát hallod erről nagyon nem tudok semmit sem!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Okes mar megvan es tovabbitottam is :wink:

Itt a bneten rakerestem es kiadott egy csomo mindent 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na aki buj aki nem jovok 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata
Neked akartam meg irni,hogy KITARTAAAAS!
Bar nem tom,hogy olvasol-e :roll: Vajon jol vgytok? :roll:

Melus
Te meg gyere vissza.....29hetes kismamink :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hát csajok! Nemn tudom, hogy jó vagy mennyire rossz a kedvem és a hírem, de hírem az van! Nos bemegyek a dokikábácsihoz aki tök kedvesen megismert meg minden! Kérdezte, hogy most hol is tartunk mondtam neki az eredményekért jöttem! Az egy dolog, hogy a kedves aszisztens nöcske elkeverte a papirjaimat és majdnem tök betegnek tituláltak, de a lényeg, hogy ez is megoldodott! 8) Na az én eredményem bacivan még mindig, de hálistennek javult a dolog! Erre mondom neki, hogy ha 28 napot nézek akkor hétfön meg kellett volna már jönnie és ha az elöző ciklusomat nézem akkor meg ma! Mondom neki, hogy én ugy érzem, de...... nem is tuom pontosan! Erre Ő: Hasfájás? Én: Nincs! Ő: Mellfeszülés? Én: Az még hadján lenne, ha feszülne, de ez majd ki akar szakadni a helyéről és a honaaljam is naon fáj! Ő: Na akkor az a helyzet, ha van ott valaki akkor az még csak 4 hetes és még nem valószinű, hogy látja az uhu és Ő sem biztos, hogy ki tudja tapintani! De a baci miatt készüljek a következő 2 hétre, ha nem jön meg akkor egy fasza kisbabym lesz, ha meg megjön akkor jön a pokol!!!!!!!!! :cry: :roll: :shock: Mert elhal a baba és elvetélek korai stádiumban ami az én esetemben fájdalmas lesz mivel, hogy mindig nagyon rosszul vagyok Piri első napján! Szoval teendő a következő: Ha megjön és nagyon begörcsölök irány az ügyelet ott szuri, ha nem mulik rövid idön belül akkor irány korház és ott ellátnak! Na azt nem tom, hogy hogy, de majd ök az okosok tudják! :roll: Szoval azért azt mondta a doki, hogy még ne temessek! Még erre azért ne gondoljak! Reméli nem lesz semmi baj! Szoval, ha 2 hétig nem jön meg akkor az lesz az én első zebrásom!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jól van! am akártkit is, hogy jöjjön erre sehol senki! Lassan én is tűzpipizek tyutyuzni, mert az elmult éjjel én sem aludtam sokat az izgalomtól bevallom hősiesen! De lehet egy picit elöbb kelek reggel és csinálok egy tesztet! Bár mostmár magam sem tudom mit is érzek és mit nem, de mintha valahogy most jelenleg nem fájna ugy a cickom! :roll: :roll: :roll: Szoval, ha csinálok és lesz is időm akkor bekapcsolom reggel a netet és hozom a híreket! Bár nem tudom mi lesz a kicsit korábbi felkelésből! Meg most ráadásul 22-00-kor a Mars nevű bojgo olyan közel lesz a földhöz, hogy akkorának lehet majd látni mint ahogy a holdat látjuk! Állitolag ez a jelenség minden 60000 évben látható! Szal lehet még én is benevezek rá!

Brid! Nagy állat barát vagyok! Ezért iszonyuan sajnálom a tekidet! Azért neve van???? Meg szerintem ne cseréld el! Etesd és szeresd! Tanintsd meg neki, hogy hogyan boldoguljon! Ne hagyd éhenpusztulni! :) A vonalzoid meg nagyon jók! Pláne a babys! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na szeva Noci 8)

Eloszor is TESZTET AKARUNK!!!!Te mar a 16.dpo-don jarsz ugyhogy kikell mutassa :roll: igenis tesztelj es hozd a hireket!!!Mert mi ngyon szoritunk erted es akkor te leszel a 3.zebrasunk a topikban :lol: (1.Vicky, 2.Szoszke) 8) En mar reg csinaltam volna :lol: Viszont latod errol beszeltem...ha van baci mert,hogy nalam is ott van az ureoplazmam...es babas leszek elkezdenek burjanzani es megolik az embriot :( Szal ezert is kuraltatom ki magam :roll: De akkor most miben is maradtatok?Meg egy tesztet sem pisiltetett veled?Ez azert erdekes :? es nem mondta kapsz gyogyot a bacira,hogy megmaradhassaon az esetleges embrio?Nem ertem en ezt....vilagosits fel :roll:

A tekim en is ngyon szeretem talan pont azert mert olyen kis elveszett "baranyka" :( en is allatbarat vgyok van kutyam 9eve!!!De volt mar halam az sokszor,eti csigam,papagajom,horcsogom :mrgreen:
Szal az lesz beviszem a teknoc es hullo korhazba mert itt olyan is van kulon a reszukre :shock: egyik barinom is mondta,hogy az ovek se evett kapott egy injekciot es aztan elkezdett enni.A szaglasuk jo ennie kene a kajat :roll: garnella rakot,giliszta szeru valamit meg szaraz nyavajat is probaltam...gondolhatod...kivettem kis talba es ugy,hogy televolt a viz a trutyikkal szal ha kinyitja a szajat akarva akaratlan lemegy neki :lol: cseles voltam :wink: de ez meg kisem nyitja a szajat csak az orra hegyen hugyborekol :? :( :roll: Szal ma irany a teknos korhaz 8)

Zsu te meg hun voltal,hogy nem irtal :roll:

Pendi?Csucsu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="pendi"]e írta:pendimailben kaptam.
meg kell néznetek nagyon jó!!!!!!!! El sem hiszem, hogy tudnak ilyet csinálni. Vízesés, és döbbnetesen jó.

http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/o ... csi-kinai/


Na ehhez meg annyit,hogy kicsi kinai a neve kozben meg JAPAN!!!Az iras is meg ez az egesz :wink:

De amugy curva jo meg nem lattam 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na es meg azt is megtudtam neked,hogy FUKUOKA-n van itt Japanban 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na meg 1dolog ez is asszem ott van persze nem olyan szep,mint amit te raktal be meg nem is olyan erdekes....csak gondoltam megmutizom :wink:
http://jp.youtube.com/watch?v=Rp-JBjyC- ... re=related

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Asszem gorcsolget a pocim :shock: :roll: :oops: :evil: :evil: Remelem nem miki jon :evil: :evil: :evil: :twisted:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Egy asszony rántottát készít reggelire a férjének. A férj hirtelen beront a konyhába.

- Óvatosan! VIGYÁZZ! Egy kicsivel több vajat tegyél bele. JAJJ! Túl sokat sütsz egyszerre. TÚL SOKAT! Fordítsd meg! FORDÍTSD MEG AZONNAL! Több vaj kell! Jajj! JAJJ, mi lesz most?! TÖBB VAJAT! ODAÉG! Óvatosan... VIGYÁZZ! Azt mondtam, ÓVATOSAN! SOHA nem hallgatsz rám, ha főzöl. Soha! Fordítsd meg! Gyerünk! Normális vagy? ELMENT AZ ESZED? Ne felejtsd el megsózni. Mindig elfelejted megsózni! Sózd! SÓZD MEG! SÓZD MÁR!

Az asszony értetlenül bámul rá:

- Mi a franc van veled? Azt hiszed nem vagyok képes megsütni egy rántottát?

A férj nyugodtan válaszol:

- Csak meg akartam mutatni, milyen érzés, amikor vezetek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy tegnap nemjöttem, de a Belépés-nél közelebb nem kerültem a Babanethez :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóci drága!
Hun van az a teszt??????
Milyen görcsoldót kell vennem nekem? Mindig elfelejtem a nevét :oops: :oops: :oops: :oops:
Nagyon drukkolok!!!!!!!!

Bridgem!
Nagyonszépek a vízesések... mesések :!: :!: :!:
Vicc: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szeva ZSu....nem raktad fel a tekimet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ne haragudj, de nemvolt rá időm. Nincs elfelejtve. Tegnap este még a mai ebédet is meg kellett csinálni, meg a barátiank is voltak nálunk, és utána ágyba zuhantunk és aludtunk. Ma meg reggel kilenckor nyitottunk. De ha haza érek, akkor felteszem őnagyságát :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oke :lol: Kepzeld korhazban van :cry: Ott hagytam...3napra vasarnap megyunk erte :roll: Allitolag van valami baja...de ha addig nem valtozik semmi akkor nem tom mi lesz :roll: Viszont azt mondtak ha valamilyen fertozest kap a teki akkor becsukodik a szemuk :shock: Ugyhogy valszinu csak ez van itt is :roll: es ha meggyogyulna lenne neki szem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De jó lenne.... na itthon is vagyok és hozom a tekis képeket:

Kép

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szegenykem,hogy lezakozott a nyakara :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szegénykém milyen esetlenül fekszik a fán :? :? :? :? :? :? :?
És az a fertőzés, ami a szemére ment, az rátok nem veszélyes? ti nemtudjátok elkapni?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szegénykém milyen esetlenül fekszik a fán :? :? :? :? :? :? :?
És az a fertőzés, ami a szemére ment, az rátok nem veszélyes? ti nem tudjátok elkapni?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem hiszem meg a fertozes sem a szemen van...csak az egy bizonyos vedekezesszeru valami,hogy becsukjaka a szemuket :roll:

MI megyunk lassan aludni :roll: Remelem jon Noci valami jo hirrel este 8) Jo ejt Csajok!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép álmoakt Bridg!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hát ne harizzatok, hogy nem jöttem sem jó sem rossz hírrel!!!!! :cry: :cry: :cry: De akkor most megírom nektek, hogy rossz hírem van! :cry: :cry: Szoval nem én leszek a 3. zebrás hát ez van! Majd beletörödöm!! :cry: :cry: Szoval hajnalban arra keltem, hogy kezdödöik a rosszullét! Szoval szépen elment apácska dolgozni elötte hozott nekem fel bogyot amit be is vettem volna ha nem lettem volna annyira szarul! De szarul voltam! Szoval jött egy másfél óra szenvedés! Utána gyogyo be! Kb 5 perc és jött a rokarudi! De jó, mert pont nem értem ki a wc-re és kapott egy adagot a szép fekete szekrénysorom is! Persze aput felhivtam, hogy azért nézzen rám, mert gáz van! Ő felhívta anyut, hogy gáz van és anyu pont akkor hívott mikor magasan mondtam a cét! Szoval egy rokázást sem tudtam nyugodtan végrehajtani! Na mind1, mert utána valahogy jobban lettem és tudtam addig aludni egy kicsit! Mire lehunytam a szemem csörög megint a telom a párom volt, hogy hogy vagyok, hogy haza jöjjön e miattam! Mondtam nem kell, mert ha bármi van akkor jön majd a mentő meg apu is vigyáz rám meg mire hazaérne lehet hogy ugyis jobban leszek! Szoval megjööt és ezek szerint baba nem volt, mert nem volt olyan tünetem amit a doki mondott! :cry: :cry: :cry:

Brid!Sajnálom nagyon a tekit! De bizti, hogy ott jo kezekben van! :D Meg olyan kis édi a képeken! Naon édi! A rántottás vicc nagyon jó! Lehet egyszer ezt én is megkapom apácskától!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsu! MIlyen görcsoldora gondolsz??? Nem emlékszem én sem! Én ajánlottam valamit???? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Na csajszik megyek bevágom a szunyot, mert holnap igen hosszu napom lesz! Írjatok jó sokat!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nekem is meg fog jonni :evil: mar elkezdodott a szenyaja :evil: Ereztem en mert mar tegnap is kicsit izzadtam este alvas kozben ma meg aztan vegkepp :twisted: (pe es piri elott van)Ugyhogy hetfon 3.napi vervetel :roll: mivel mar du-1van ugyanis megint nem tudtam aludni szerintem a magas prolactintol...talan fel 2fele volt villanyoltas....es fel 6 elott mar fent voltam es a fejemben ereztem,hogy nem tok visszaaludni :twisted: aztan visszaaludtam 8korul ugy 9:30ig...aztan apa elment es aludtam tovabb 12:10ig :shock:

Szal most nem is tom akkor ez mai piri lesz-e vgy holnapi!? :roll: Mindenesetre mar faj a pocim es van valami jover meg nem verfolt :? a hom is zuhanorepulesben :twisted: bar a mai nem is olyan rossz. :roll: Na szal en sem vgyok a 3.zebras :evil:

Zsu,Pendi bennetek az osszes remenyunk na meg Csucsuban 8)

Noci
Mondjuk ezt a nagy hiedelmet kizarhatta volna a dokid egy egyszeru vervetellel ill. egy teszttel :twisted: Igy behulyiteni teged :roll: en legalabbis azt annak veszem amikor valakinek azt mondjak johet es mi lesz ha elvetel stb stb.Na nem is folytatom mert csak felidegesitem magam. :evil: Nocikam kov ho a mienk :wink: A taccs meg mitol volt idegesseg? :roll:

Zsu
te megint nem voltal aktiv mifeleln mi van veled mostansag...nagy a hallgatas 8) Koszi,hogy feltetted a kepet :wink:

Hajfajas mondjon le en is beveszem a Cataflan-om mielott elindulok :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]H írta:ajfajas mondjon le


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szal a hasfajas monnyon le :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem voltam, de nagyon el voltam havazva. Takarítottam, aztán elaludtam.
Most sincs sok időm.
Piri nekem is meg fog jönni, mert már érzem a hasamban. Ilyenkor már szokott kicsit feszülni.
Pedig Bíztam benne, hogy most összejött. Mi mindent beleadtunk, és pé is jókor volt. (végre berajzolta) De nem sikerült. Na majd jövő héten már okosabb leszek, mert meglesz a vérvétel.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 68000_.png

Nócika
sajnálom, hogy megjön. És vigyázz magadra!!!!!

Bridget
Neked is meg fog jönni???! Hát ez nem igazság!!! Hát akkor ki lesz a 3. babásunk?
Remélem a tekid meggyógyul. Most legalább jó helyen van a dokinál. Aztán figyeld meg, úgy fog enni mint a kisangyal.

Zsu
Énnekem eddig nem javította ki a helyesírást. Aztán rájöttem, hogy a párocskám rakott fel valami programot, és attól kezdett el javítani. Én buta!!!!

Hétvégén nem leszek, mert ma jönnek tesómék, és vasárnapig maradnak.
Jók legyetek, és vigyázzatok magatokra!!!
Puszi!

Kép
Vendég
 


Jajjjjj a legfontosabbat majdnem elfelejtettem!!!!! Kép Kép Kép

Iwiw-en beszéltem Melussal. Nem olvas bennünket, mert nem akarja magát hergelni.
Ezt írta:
"Sajna nem olvaslak benneteket, mert nincsen bnetem. A
> > párommal kiiktattattam, mert egyéb más sok hülyeséget
> > olvastam mindig és nem akarom magamat stresszelni. A
> > Bridggel szoktam msn-ezni, tőle tudok dolgokat
> > UH-n rendbe volt minden csak sajna diabéteszes lettem és
> > diétáznom kell.Így 2-3 hetente ismétlő uh-k kellenek.De
> > legalább látom a babócámat sűrűn )"
Kérdezte még, hogy ti hogy vagytok, elmondtam amit tudtam.

Na mostmár tényleg megyek.
Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak idebent tudok netezni, mert délelőtt bekrepált az otthoni gépünk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nincs net, nem tudunk filmeket nézni, stb.......

Nócikám!
Igen, t ajánlottad a Voltaren-t....ezt vettem a gyógyszertárban, mert közben eszembe jutott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drága Bridg!Énmár tegnap ta piroskázom.... tegnap még pecsétke volt, ma már lightosra vette a dolgot és szerintem holnapra már szépen megjön rendesen.... én majd csak október-november környékén számítok babóra :wink: :lol: 8)
Addig meghalni sem lesz időm :shock: :D :P

Pendikém!
Jó hétvégét nektek!!!!!
Mi sem leszünk itthon. megyünk anyuciékhoz szülinappot ülni.... ott lesznek tesómék is :lol: :lol: :lol:
Végre együtt lesz mgint a család :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszönjük Melusról a híreket :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mentem csucsuzni csajok holnap irok de egesz nap alig voltam gepkozelben Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok!

Hétfőn jövök csak legközelebb, addig is mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jo reggelt 8) a vonalzom elkezdett ujra szamolni :evil: epp megakartam csinalni ugyanis itt van piri :evil: csak megmutatkozott de jon :evil: a franc vinne ma el :twisted: szal akkor most Noci,Zsu es en egyutt pirizunk fasza :twisted: :lol: :lol: :?

Mindenkinek kellemes hetveget en neha jovok ha tudok :wink:

Kép

Zsu anyudnak meg Happy Bday!!!

Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Piri jon is nem is :evil: ezt utalom a legjobban :twisted: Tegnap barna ma reggel valami kis piros azota semmi :twisted: Es ilyenkor bezzeg meg azt a hulye remenyt is elni haggya bennunk :evil:

A piri mosma aztan tenyleg monnyon le :evil: :evil: :evil:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


- Miért él sokáig a teknős?
- ???
- Mert kitört a páncélján az idő vasfoga.

- Teknősbékaleves van? - kérdezi a vendég a pincértől.
- Uram, evett már Ön valaha is teknőslevest?
- Még nem, de már nagyon szeretnék.
- Akkor van.

- Hogy hívják a Teknősbékák DJ-jét?
- ???
- Technosbéka.

A kisfiú beállít a boltba:
- Az a teknősbéka amit tegnap vettem a bácsitól, ma reggel megdöglött, pedig azt tetszett mondani, hogy akár 300 évig is elél!
- Lehet, hogy ma járt le a 300 év.

- Mi a különbség a teknős és a szőke nő között?
- ???
- A szőke nőnek nincs baja a hátonfekvéssel.

Két teknős megy a sivatagban, de megszomjaznak, így megállnak egy bárnál sörözni. Isznak, iszogatnak, közben eltelik 1 év, 2 év, 3 év, 4 év, ... 10 év.
Az egyik teknős megszólal:
- Van még pénzed?
- Nincs. És neked?
- Nincs. De otthon van a pénztárcámban.
- Elmész érte?
- Persze! Mindjárt jövök!
Elindul a teknős hazafele. Eltelik 1 év, 2 év, 3 év...
Gondolja a teknős aki ottmaradt: "Hát, ez már lehet, hogy nem is jön vissza, legalább megiszom a sörét!" Nyúl a sörért, amikor hirtelen előugrik egy bokorból a másik teknős:
- Hé, ha csalsz, akkor el sem indulok!

A csiga és a teknősbéka karamboloznak az erdőben.
Egyetlen szentanú van csak, a lajhár, aki éppen a helyszín közelében himbálózott a fán. A redőrörsön faggatják a lajhárt, mit látott e szörnyű balesetből. A lajhár a következőt vallja:
- Nem emlékszem, minden olyan gyorsan történt!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyek a tekimert csajok :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Két szőke nő beszélget:
- Képzeld, ma elvégeztem a terhességi tesztet...
- Húú... és nagyon nehezek voltak a kérdések?

Szőke nő táncol a diszkóban és leszólítja egy pasi:
- Helló, nem iszunk valamit?
- De, persze!
Mennek a pulthoz és megkérdezi a szőke nő:
- Te hova valósi vagy?
- Félegyházi. És te?
- Majsai
- És te mivel jöttél? Kocsival?
- Nem, busszal.
- Húha! Van egy buszod?

- Asszonyom - közli a nőgyógyász a szőke nővel - Sajnos Önnek soha nem lehet gyereke.
- Éreztem hogy így lesz. Nálunk ez családi vonás. Már az anyámnak sem volt gyereke.
- De ha az anyjának nem volt gyereke akkor Ön most hogy lehet itt?
- Úgy hogy nem az anyám hozott a világra. Én az apám második házasságából származom.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok csajok!!

Brid! A rókakoma az attol volt, hogy éhgyomorra vettem be a gyogyimat amiből már tanultam, de ilyenkor nagyon nehezen megy le egy falat kenyér is de megettem egy fél pogit és mégse volt elég!!
Na ma már mész is a tekiért??? Az jó!! Én azt hittem, hogy csak vasárnap mész! Remélem jól a van a kis drága! Na most a hétvégén csak ketten leszünk! Apácska elment megint a haverjához, mert megint össze veszett az asszonnyal! Azaz az asszonyka az ugynézki, hogy megint lelépett egy pasival! Csóri csávó, mert mikor a multkor is itt volt mert ugyanez volt a gigszer akkor is kibékült a csajjal és most meginbt igy lesz! De mondjuk már ez megy náluk évek ota! Mondjuk mondtam neki a multkor is, hogy hadja ott lesz Ő még boldog az életben, de most tudom, hogy borusan látja a világot és most mindenki ellene van, de én mint nagyon kivülálló segiteni nem tudok neki max tanácsot adni amit persze tudom, hogy ugysem fog megfogadni! De ez van! Majd, ha teljesen belerokkan akkor majd tuti más lesz! Apácska ugyis ki akart menni az erotika kiállitásra a lurdyba ugyhogy elvileg most oda mennek! Kivi vagyok mikor jön! Igy egymás nélkül még nem nagyon mentünk külön-külön sehova sem! Most egyedül itthon! Nem baj lehet, hogy nekiállok sütök valami fini sütit! Most ugyis azt ennék!
Na ja! Mind a 3-an eggyütt pirizünk! Én még a vonalzomat sem csináltam át! :oops:
Na megyek azt gyere mi van a tekiddel!!! Meg írd le, hogy hogy van!!!! Én is megyek majd még jövök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzsu! Ne harizz, de tényleg ki ment abbol a lüke agyamból a gyogyi! De látom már vettél! Remélem neked is beválik a bogyo!

Pendi! Jó hétvégét nektek is a tesodékkal! :D :D Van valami jó program a hétvégére???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A teki itthon van 8) Semmit nem evett...es nincs szeme :shock: :shock: :shock: es allitolag lehet meg sosem nem is evett es kene megtanitani azaz kinyitni a szajat es megetetni de nem megy en ehhez nem vgyok hozzaszokva...nem tom mi lesz igy :roll: Mindenesetre itthon van a vizet lejebb kellett tenni mert nem lat ugye es minden olyan helyet elharitani ahol felborulhat :roll: Ugy sajnalom :(

Elvoltunk vacsizni...most jottunk meg zuhog az eso lett volna kedvem elmenni inni par italt de a hasam mar fajdogal...ugyhogy inkabb hazajottunk :roll: megnezunk egy filmet aztan alvas reggel ugyis megy golgozni a szentem igy neki sem volt problema hogy hazajottunk :wink: a piri reggelre tuti jon :twisted: mert barna az van :twisted:

A vonalzom magatol indult el :shock: de mar epp emlitettem lehet babarol peldat veve en is csinalok valami pozitiv vonalzot :roll: (kismamisat)aztan hatha :roll: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megjottem a teknoc etetesrol :lol: Igen ugyanis vegre evett!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kiraktam az erkelyre egy kicsit aztan etetesi idot csinaltam gondoltam elkezdem korabban nem varok estig :arrow: es evett nyitogatta a szajat es csak ugy ette a gilisztat meg a garnella rakot :mrgreen:

Ezek szerint teknokunk megmarad :mrgreen: Ott ultunk emberrel es neztuk vgy fel oran keresztul....na jo en 1orat voltam kint de megerte :lol:

Nem ment golfozni mert azt hittek esni fog mint ahogy szinte egesz multheten :roll: na persze ma 100agra sutott a nap es 1csepp eso se esett meg :lol:

A piri megjott :evil: :evil: :evil: Ugyhogy nem tudtunk menni sehova mert gorcsoltem :evil: Jelenleg persze nem de du. 5kor mar hova menjunk :twisted: szal 26napos voltam...

Figyuzzatok mar....amikor mentek a 3.napi vervetelre akkor bana is szamit? :roll: Vgy csak az elso piros azaz mai nap?! :roll:

Remelem mindenki jol erzi magat en is megyek csak beugrottam meselni meg uj vonalzot csinalni :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok csajok! Bocsi kicsit eltüntem de van mentségem. Párom szabin van. Holnap már megy dolgozni:(

Bridget: Sajnálom a tekit remélem hamar rendbe jön.

És csajok: Mindenkinek a pirijét sajnálom.
De sebaj a következő hónap sikerül!!!
Nekem mostanában van PÉ-m vagyis lesz. Mert fáj a hsam már 3napja.
Na mentem jövök nemsokára.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Az jó, ha azért nem jöttél, mert apácska otthon volt! :lol: :lol: :lol:

Brid! Gondozd csak etetési idöt is tartsál csak! mert egyenlöre ez a te kis bébikéd! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mondjuk ez abból jó, hogy Ő nem sír fel 2-3 óránként hamikázni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jooooo reggelt 8)

Felkeltem tekit kitakaritottam...marmint az akvariumot :lol: jol van maszkal ossze-vissza....uszik,mozog szal mar sok baj nem lehet :wink: Az etetesi ido minden nap 6korul van este :roll: de mivel tegnapig 1szersem evett ezert mar 5kor elkeztem etetgetni... :roll: De mar eszik :wink: :lol: Szal ma 6kor etetes!

Tegnap este ugy megindult piri :shock: :twisted: Egybol feljottek belolem a nem is olyan regi emlekeim :? :roll: Ugyhogy tampon betet plussz magam ala 2torolkozo veszhelyzet esetere :? es igy aludtam :roll: :oops: Mire kimentem mar a betet is jo hogy volt se azert nem olyan veszes :roll:

Ez a nyaralas telen nem is olyan 1szeru :twisted: mindenhol 6 vgy 7ejszakat min maradni kell es marha dragak :twisted: :roll: :? De haladunk es lassan megvan hova is megyunk szilveszterre :wink: (Minden valoszinuseggel 3masban 8) :lol: :wink: )

Csucsu
Dehogy baj,hogy nem jottel :wink: vgyis hianyozni hianyoztal de amig jobb dolga van az embernek addig ne is ide irkaljon :lol: mondom ezt en :lol: :lol: :lol: Remelem jol telt nektek akkor a hetvege....es kistesot is sikerult osszehozni :wink:

Noci
Teki pontosan o az en kis picinyem...de ngyon buszke vgyok magamra mert nem sokan bajlodtak volna szegenykemmel ugy,mint en :roll: de nagy az orom az en kicsi szivemben,hogy sikerult :wink: es lassan vehetunk neki baratot :P

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na ez a szerkentyu se semmi :shock: :o es ahogy a 10eves kiscsaj jatszik :o :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok csajszik!

Mi van itt?? Sehun senki??????

Zsuzsu! Hogy sikerült a 7vége??? Nem jöttél! irgum-burgum!!!

Brid! Én tudom mit jelent egy kis állatot etetni itatni, mintha a Te véred lenne pedig pontosan tudom, hogy ez nem igy van! Szoval tudom, hogy mennyire kis boldog vagy! Nekem vadászgörényem is van a cicuson és a kutyuson kivül!!! :D Nagyon szeretem öket és mikor az én görkém állatkorházban volt hálistennek csak 1 napig reggel be este ki és akkor olyan kis kába volt, hogy az ölemben fogtam és ugy etettem! Szal nekem mindig is Ő az én kislányom lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hogyhogy sehun senki...mar napok ota tartom a frontot :roll:
Szerda ota irjuk az oldalt de majd most en betoltom :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="bridget0801"]N írta:bridget0801a ez a szerkentyu se semmi :shock: :o es ahogy a 10eves kiscsaj jatszik :o :shock:


Innen lemaradt a link :shock: :o Majd minnya utananezek 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?