Új privát üzeneted érkezett!

tényleg,még hülyéskedtünk hogy apával betonozunk,aztán tessék :lol: :lol: :lol: :lol:
Apának megmutattam a tesztet,ő is látta a csíkot, de aztmondta állítsam le magamat,mert majd később örüljek!Igaza van,ő sem éli bele magát és én sem(amennyire lehet)
Vendég
 


Mia, tudod, 2x nem tortenik meg ugyan az! Most minden rendben lesz!:) :D Apa jol bekeverte a maltert, megkotott a beton!! Bebetonoztatok amit be kellett!!:):)hihihi Ez mar fix! :wink:
Vendég
 


Otthon egyebkent milyen tesztet erdemes venni? Melyik a legerzekenyebb??
Vendég
 

 
 

Miaaaaa!!!! Halkan gratulálok!!!! Vigyázz magatokra. És azért picit lehet ám örülni!!!! :lol: :lol:

kovacszsuzsi
 
 


Mia, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (egyelőre mást nem is mondok, csak azt akartam, hogy lásd a vigyort a képemen)

Zsuzsi, nyugi, minden rendben lesz az uh-n! Sokat gondolok Rád!

Bogárka, laptetőőőőőőőőőő!!!!!!! Neked is azt mondom, hogy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi, most néztem Panka fotóit a blogodban, tündéri kiscsaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kossz, Viragom!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
En mara mentem, este jovok!
Legjobbakat Mindenkinek mara!
Vendég
 


Sziasztok!

Kati
Gratulálok! Én 6+0-nál voltam uh-on, és nekem is mondták, hogy a szívdobogást csak a 7. héten hallani. Nekem is csak a pulzálást mutatták. Bízom benne, hogy minden rendben lesz, jó lenne még a 12. hét előtt uh menni. De most már kibírom ezt a 3 hetet, valahogy.

Mia
Gratulálok a kétcsíkhoz.

Láttátok tegnap a dr. House-t? Nagyon jó volt.
Vendég
 


Brita, láttam a Doktor House-t, pedig soha nem szoktam nézni... Én pont annyi idő vagyok most, mint az a nő...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betty: igazad van :):):)

meglátom mi lesz velünk mert nagyon semmilyen a mensim egy napot volt erőssebb de nem annyira erős mint szokott és a harmadik negyedik nap mintha alig lenne.ma meg csak betét van és tiszta :) szóval lehet csinálok majd egy tesztet hétfőre majd meglátom még:)


Kati: látod látod sikerült és ez már most neked 9 vagyis 7és fél hónap múlva egészséges kisbaba lesz :) leld örömöd benne mert ennél csodálatosabb dolog nincs az életben mint egy gyermek aki belőlünk sarjadzik :):):)simán lehet mert én hjatz hetesen voltam és akkor még nem volt szívhang nálunk szóval simán lehet hogy pár napja indult be a kis szívizomsejtek működése mert ilyenkor még csak azok :)

Bogárka semmi gond :):):):) lehet hogy igazad van mert amikor meghalt anyu meg amikor szakított a barátnőjével egyből engem keresett meg :)teljesen igazad van neki a pohár 99%-ban félig üres :)kérjél rám is légyszíves egy áldást hogy összejöjjön a baba :):):)az a sok laptető nektek is hogy majd babát :) meg persze a sok összebújás is :)

MIa: cicidurranás az jó jel :):):)látod látod csak erősödik az a teszt :):) de jó nektek hogy igy hamar összejött :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Megint lemaradtam az olvasással. :(

Mia, halkan gratulálok! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Virág
Igen, pont annyi idős volt, és látod mennyi komplikáció, csak megmentették az anyát, és a babát is.
Én mindig nézem a dr. House-t. Igaz sokat mutatnak, rendesen a műtéteket is, de az összes közül ez a legjobb, állítólag minden élethű, és valós.

Regi meg itt ül az asztalnál, és épp most szólalt meg, hogy : "anya, nekem kislány legyen a Nóra baba". Érdekes, hogy mennyire foglalkoztatja a téma, ma még nem is beszéltünk róla.

Az iwiwem nem működik teljesen, nem tudom visszaigazolni az adatlapjaitokat, de majd még próbálkozom.
Vendég
 


kati, gratulálok, nagyon örülök! :D

Manó, csatlakozom a többiekhez, menj el orvoshoz, ez így nem normális. :roll: Én is pco-ra gyanakodom.

Bogárka, köszi, jól. Naná hogy mennek neked ezerrel a drukkok!!!

Csillag, tök keveset híztál, én már most 3 kg-nál tartok. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


én is néztem a houst,milyen ici keze volt és még houst is meghatotta :) :) :) :)

mia

én tudtammmmmmmmmmmm :) :) :) :) vigyázz magadra és idd a palástfűvet továbbra is.

KépKép
bettike83
 
 


Beze, ne hülyéskedj már a hízással kapcsolatban... Te azt mondtad, hogy 5 kg-mal kevesebbről indultál, mint Lexinél meg hogy másik kismamanadrágot is kellett venned emiatt... Te is nagyon vékony vagy!!!!!!
Az én hízásomban csak az zavar, hogy a 2,5 kg-ból 1,6 kg az elmúlt hónapban jött rám. Nem akarok minden hónapban ennyit (vagy még többet) magamra cuppantani... Bencével innentől átlagosan 1,1-1,2 kg jött föl havonta, a 8. hónapban pedig semmi...(de annak meg volt az oka..)

Rita, aranyos lehetett Regi! Amúgy most fiút szeretnétek?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


szaisztok!

itt vagyunk. igaz, dolgozunk, de megy a visszaszámlálás! már csak holnap kell, aztán egy hét szabi.

Mia!!!!!!!!ÉÉÉÉÉÉÉÉNNNNNN tudtaaaaaaaaaaaam! halkan kiabálok csak!

brita! te csak három hét múlva mész uh-ra? én két hét múlva is megyek. akkor fixálunk időpontot a korra és a szülésre is. nálam hallatszott a szívhang, csak sokat kellett keresgetni, meg állítani a gépet, h befogja és a doki azt mondta, h a levegőt is csak halkan vegyem :lol: :lol: :lol:

én is néztem house-t. jó volt, és tényleg, ahogy betti írta, még azt a pokróc karaktert is meghatotta.

zsuzsi! drukkk!!!

bogár: ezek a laptetők szerintem már jelentenek valamit. nem baj, h nem lettek ikreink, majd az én babám mindent megtanít a tiédnek!

MONA!!!!! ma neked megy nagyon nagy drukkkkk, drukkkk, drukkk!!!! ez életed egyik nagy állomása lesz. legalább annyira izgulok érted, mint a saját államvizsgámon.-nem kicsit.

képzeljétek, ma elmondtam a főnökömnek, h milyen jó lesz nekem. nagyon örült, gratulált. még virágot is hozott nekünk, és kérdezte, h dogozok-e, meg meddig. megbeszéltük, h van egy halmozottan sérült ikerpárom, akiket elvesz tőlem, de a többi gyerekkel, kb.szeptemberig dolgozok. abból úgy is három hét szabadság lesz. addigra keres valakit, akit még szeptemberben betaníthatnék, persze fizetésért, majd októberben megyek táppénzre, és nagyon vár vissza! akár már babástól is négy órában.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati: ez tök jó hír :):):) a mai világban nem hívják vissza az embert a helyére felvesznek valakit aztán csinálj amit akarsz.Szóval nagyon rendes a fönököd :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Kati, nagyon rendes a főnököd! Le a kalappal előtte! Ha tényleg csak szeptemberig dolgozol, akkor pedig bőven lesz időd arra, hogy pihenj és rákészülj az anyaságra.

Nika, azért én rácáfolok arra, amit írtál. Én vissza tudtam menni dolgozni amikor Bence 2 éves lett, pedig felvettek a helyemre valakit.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati gratulálok a Pici Dobogó Szívecskéhez!! Nagyon örülök Nektek! Mikor mondjátok el a családnak? Vagy tudják már?

Sikerült a vizsgám, 96%-os az egész! Meg is kaptuk már a bizonyítványt! Olyan jó érzés, hogy végeztem vele, most viszont megyek és alszok egyet, mert nagyon fáradt vagyok!

Bettike hallgatok rád! Iszom mindkét teát!!!

Köszönöm, hogy gondoltatok rám!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, egy hatalmas puszit küldök arra az okos kis buksidra!!!!!! Nagyon ügyes voltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, az utóbbi 1 hétben híztam 1 kg-t. Az azért durva, nem? :oops: :( Bár igaz, rengeteget is eszem. :? 15-nél többet nem szeretnék, hát, meglátjuk, sikerül-e.

Mona, gratulálok! :D

kati, nagyon rendes főnököd van, tényleg ritka az ilyen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, nem vizesedés miatt híztál????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona: nagyon gratulálok! menj és aludj egy jót. én is minden vizsgadrukkot alvással jutalmaztam magamnak!
hajrá baby!!!!

igen, egy angyal a főnököm. még virágot is kaptam tőle!

beze: fontos az, h mennyit hízol? van még vérezgetésed, vagy elmúlt teljesen? kaptál rá valami bogyót?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Újra itt :D

Betti: persze,hogy iszom a teát szerintem sokat segített és 1hónap után úgylátszik hatott is :D :wink:

Köszi csajok aranyosak vagytok :wink: :D puszillak titeket :wink:

Az normális,hogy hol itt szúr,hol ott érzek valamit?... :roll: jajj úgy fosok,remélem minden rendben lesz!!!!!
Csináltam képet a tesztről,de nemsok minden látszik,de majd a szombatit megfogom mutatni!!!!Az már bizti erősebb lesz :wink:
Vendég
 


mia: szerintem, amíg nem görcs, addig normális.

mona: a szülők és a testvérek tudják már, de még a többieknek csak a következő uh után akarjuk elmondani.
mindenki örült, mert már nagyon régóta várták, mivel már lassan 8éve vagyunk együtt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag, nem hiszem. Talán a fekvés közrejátszott, nem tudom. :roll:

kati, elmúlt teljesen még vasárnap szerencsére. Bogyót kaptam, de azt már nem kell szednem. Nekem fontos, hogy mennyit hízok, azt tudom, hogy 15-öt simán leadok, 20-al azért már más lenne a helyzet... :?

Mia, igen, ez normális, nyugi! Minden rendben van!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


én még eddig inkább fogyok. hogy mitől, azt ne kérdezzétek, de ilyen kevés kiló gimnazista koromban voltam. mondjuk van miből. mármint nem vagyok nagy darab, de van mindenem. mondtam a dokinak is, h fogyok, azt mondta a lényeg, h a gyerek nő.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Bogárka hú az nagyon jó volna ha mondana valamit a rohadékra.........:):)

Zsuzsi de jó hogy ujra vagy!!!!!

Mia micsoda szuper híreket olvasok!!!!!!!!!!!!!!gratulálok:))))))))

Nika DRUKKKKKKKKKKKK!!!!!!:)))))

Kati nagyon rendes a főnököd:))))

Mona GRATULA A VIZSGÁDHOZ!!!!!!!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:de csak halkan gratulálj :D köszike :wink:

Mona:Gratulálok a vizsgádhoz,nagyon ügyes vagy!!!!!! :D
Vendég
 


Többiek hol vagytok? :)
Vendég
 


Mia halkan gratula :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Holllaaaaarihoooo!!! Mona, gratulacioim tomkelege aramlik Feled!! Most aztan mar lazulas van, tea ivas es projekt amihez drukkk!!!!!:):)

Kati, foglald imaba a fonokod nevet mert ilyen szuper felettese nem mindenkinek van am!!:):) Persze ehhez az is kell, hogy Te egy NB I-es dolgoz vagy akitol nem akar megvalni senki, nem meg a fonok! :wink:

Beze draga, pihenjel!! A kilokkal meg ne torodj meg igy is szep kismama vagy es leszel! Tudom, lattalak!!! :wink: Orulok, hogy jol van es panasz mentes!

Viraaaagooom!!!! Te is olyan kis vekonka vagy, mit Rad akar 10 kg is, meg sem latszik rajtad! Ugyan mar!! :wink: :D Csinike vagy Te is!!

Nita, megvuduzom a banyat! Ugy megvuduzom, meg sem fog szolalni! Nema lesz, hangjat nem hallod majd! Elmegy a kedve a beszedtol is!

Mia, Neked nem uzenek semmit, kapsz egy virtualis puszit! :wink:

Zsuzsi, Veled mi volt ma uhun? Vagy irtal csak en vagyok vak??!
Vendég
 


Bogárka, olyan aranyos vagy, köszönöm! :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, nincs mit, igazam van! :wink: :D
Vendég
 


Bogárka: köszi a puszit :wink: én is küldtem neked :wink: :D
Vendég
 


Bogárka, én meg lusta disznó vagyok, meg se néztem még a képeiteket. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: mi bejelöltük egymást iwiwen?
Vendég
 


Beze, aszta teremburajat!! No, akkor potoljad csak a kepeimet!!:) Mondjuk sokat nem vesztesz vele ha nem nezed meg de azert na, hat tudjad mar ki irogat itten Neked!!!! :wink: :D :D A nevemre emlekszel?? :D :D
Vendég
 


Mia, nem, de mindjárt pótolom. Mné vagyok Szekszárdról. :wink:

Bogárka, megnéztem, nagyon szépek vagytok!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nita: így már jobb :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Beze, koszi, Ti is am!!:):) :D :wink:
Vendég
 


Mia, jelöltelek. :wink:

Bogárka, most már tényleg elpirulok. Köszönöm! :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: visszajelöltelek :wink: Nagyon Szépek vagytok,kislányod meg egyszerűen gyönyörűűűű :D :D :D
Vendég
 


Na, latod Beze!! Mondtam enn!!!:):)
Vendég
 


Beze, Téged még nem jelöltelek iwiw-en. Priviben küldöm a nevemet. Megkeresel?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, Beze, Kati, Mia és Bogárka nagyon szépen köszönöm!!!

Mia halk gratula Neked, tegyél ám képet majd fel a tesztről!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, aludtál egy jót?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona

de ügyes vagy :) gratulálok :)


mia

igyad is,és nem lesz baj,most nem lehet,,vigyázz magadra és h úgy érzed h fáj a pocid akkor feküdj le.bármit félben hagyhatsz,majd folytatod :wink: én is igy csinálom :)

KépKép
bettike83
 
 


Csillag alukáltam két órát!!! Aztán jöttek a hugomék gratulálni...elmentünk a tecsóba vásárolgatni kicsit!!

Bettike köszönöm neked is, megnéztem iwiwen a képeidet, olyan aranyos pocid van!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mia holnap reggel is tesztelsz?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?