Új privát üzeneted érkezett!

Bridget, ja, én is már abbahagynám nagyon :roll: Én szedtem fogigátlót elég sokáig (bár minek is? :roll: ), de soha nem volt ilyen vérezgetés.

Puszedli, milyen teákat és vitaminokat szedsz? és mi az a babaragasztó? :P Olyat én is kérek!! Mi is blasztóra gyúrunk :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nahát laptetőőőőőőőőő :D :D :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Puszi
Mondtam mar,hogy ari a vonalzid? 8) Ezt a parasztos-t mar Bumi asszem a multheten betette :roll: De meg mindig tecc sot elis vittem 2masik topikba 8) :lol:

Bebike
Babaragaszto akkor jar amikor babak bekerulnek 8) Te is kapsz majd egyenlore tuszonovelo enerdzsiket kapsz majd.Fogigatlot mikor abbahagyja az ember mikorra jon meg ra? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bébike: Gyuri bácsi gyógyteáit iszom, babaváró csomag: http://www.gyorgytea.hu/babavaro.htm Babaragasztót nem tom mi pontosan, eddig én sem kaptam, most (3. lombik) kapni fogok.

Bri: tényleg? No, akkor törlöm. Figyelmetlen lehettem a múlt héten.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Aze ne torold :wink: Hatha valaki figyelmetlenul olvasott es nem latta 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni, van olyan köztetek, aki volt immunológiai vizsgálaton?
Három sikertelen terhesség után a Bmc-ből elküldtek ilyen vizsgálatra, és van az eredményben aggasztó dolog:
M/A referencia tartomány

Anti-nukleáris antitest (ANA) 11.6 IU/ ml 0 – 25 IU/ ml
Anti-DNS antitest 21.0 IU/ ml 0 – 60 IU/ ml

Lisztérzékenység antitestek:
IgA szöveti TG 4.1 IU/ml 0 – 20 IU/ml
IgG szöveti TG 4.1 IU/ml 0 – 20 IU/ml

Pajzsmirigy antitestek
Thyroid mikrosoma AT 286.6 IU/ml M 0 – 35 IU/ml
Thyreoglobulin antitest 294.3 IU/ml M 0 – 235 IU/ml

Foszfolipid antitestek
Cardiolipin AT (IgG, IgA, IgM) 4.0 IU/ml 0 – 20 IU/ml
béta2 glicoprotein I (IgG, IgA, IgM) 5.3 IU/ml 0 – 20 IU/ml



Sajnos az orvosommal nem tudok beszélni, már négykor zárva vannak, a neten meg semmi okosságot nem találtam ezekről.

És sok szeretettel gratulálok a mostanában született babához, néha szoktalak olvasni Benneteket, hátha a pozitiv példa ragadós :D

Bea
bea1979
 
 


Bea: sajnos én nem tudok segíteni. Bár én is voltam immunológiai vizsgálaton, nem volt csillagom. Ezeket találtam:

http://www.50plusz.hu/services/labor/bo ... &x=40&y=12

http://egeszseg.origo.hu/kalkulator/labor/ver.php

Drukkolok Neked nagyon!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csoki
Babaragacsok mennek ezerrel!

Puszedli
Ezek igazán szép eredmények :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Halihó!

Szezso
Annak is megvannak az előnyei, hogy tuti tudod, hogy fogsz szülni. :D

Bea
Sajan én nem tudok segíteni ebben. :(

Bri
Izgi lehet a házkeresés. :)

Bébike
Drukkhegyek a petikék növekedéséhez!!!+++

De. boltoztam, de csak mert hétvégén nem. Aztán volt itt a védőnő, amikor pont lefeküdtem. :? Aztán annyit aludtam, hogy nem mentem terhestornára.Most mosok, főzök...apácska kitakarított reggel munkábamenet előtt, hogy egyem meg a szívét. :D Azért majd este séta vagy torna lesz. :)

Pusszancs

Kép
vizkriszisback
 
 


Bea! Úgy látom, csak az anti-TPO-d lett magas. Ez egy antitest, amit a pajzsmirigy termel önmaga ellen (Hashimoto thireoiditisnek is hívják, vagyis autoimmun pajzsmirigygyulladás). Kisbutának és nekem is ez van sajnos. :( A jó hír viszont, hogy egyrészt állítólag több százas értékkel is lehet babásodni (a több ezres már nagyon gáz), másrészt kapsz rá gyógyszert, és minden okés lesz! A TSH-d és a pajzsmirigyhormonjaid (fT3, fT4) rendben vannak??? (Nekem azok nem voltak tökéletesek, ezért nézettem anti-TPOt)

Bridget, Debrecenben lakunk, de attól még meglátogathatsz!! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok.

Nem olvastam vissza.Puszi mindenkinek.7petesejtem lett ma. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Puszi! Köszi a segitséget!

Rana köszi az infót! egy kicsit igy megnyugodtam. A TSH-m szerintem jó, 0,991 mIU/l, és 0,4-4 között van a referenciatartomány.

A fT3 és fT4-et nem nézték. Nem értem miért nem, én kértem az orvost, hogy amilyen vizsgálatot érdemes megcsináltatni 3 sikertelen lombik után, azt nézzük meg. De csak azokra kaptam beutalót, amit felül láttál, + genetikai vizsgálatra vittünk 2 kémcső vért az Istenhegyi klinikára.
IR-t is szerettem volna ha vizsgálják, de az orvos elég durván rámripakodott, hogy mi alapján gondolom ezt elvégezteni az adófizetők pénzén, amikor nincs cisztás petefészkem és túlsúlyom...

Szerintem amikor már százezreket beleölünk a lombikprogramba, a minimum az lenne, hogy minden lehetséges okot kizárjunk, ami szóbajöhet!!!!

Látom Te már hamarosan szülsz, hátha ezzel az anti TPO-val megvan a hiba oka hogy miért nem maradnak meg a babák, és hamarosan követem a példátokat!
bea1979
 
 


Melania: szupeeeeer!!!! Randidrukkok mennek!!!!

Bea: a TSH-d szuper! Ha 0, vmennyi, az a legideálisabb!!! :D DE: tudni kéne emellett az ft3-at és ft4-et is!
IR: én sem vagyok sem PCOS, sem túlsúlyos (sőt!), mégis IRes vagyok! Ne hagyd magad, menj el magánba akkor megnézettetni!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Vkrisz
Izgisnek izgis de tudni azt,hogy kb csak 2-3evre vesszuk ki :? Ezert is mind1nekem vegulis...bar mint irtam vannak szepek :wink:

Rana
Huuuhaaa :shock: Haaaat :roll: izeee :? igy mar nem megyek olyan vidaman :? :lol:

Bea
Tecc a hozzaallas :wink:

Melania
Hajra hetecskenek :!: Osztodo szurkok mennek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Puszi: Holnap megyek az IR vizsgálatra, a múlt héten az üzemorvostól rákérdeztem megcsinálná -e, és ott a laborban megnézik.
Szolnokon annyira nehézkes ezt elintézni, már voltam endokrin rendelésen, de terheléses inzulint nem néztek, hiába kértem, az orvos szerint az IR-t éhgyomri inzulinnak is ki kell mutatnia. Az tökéletes volt, de utánaolvastam, és a terheléses is számit.
Az egyéni kérésekkel meg hülyének néznek az orvosok, "nehogy már a beteg jobban tudja" Holnap a laboreredmény alapján majd látom jó-e, és ha nem irány Pesten a Mensmentis.

Azok a hormonok amiket irtál -ft3 és ft4- Ezeket hol nézik?
Még nem is hallottam ezekről. Simán a meddőségi centrumokban szokták nézni?

Bridget: Igyekszem pozitiv lenni, én már ott tartok, hogy örülök neki, ha beteg vagyok, legalább meglenne miért nem sikerül a baba
bea1979
 
 


Bea: én a Mensmentisben nézettettem meg ezeket is. (pajzsmirigyhez tartoznak ezek is)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bea,
ezeket endokrinológus nézi. Ha gyorsan akarsz odajutni, magánrendelés, ha ráér: háziorvosi beutalóval.

Nekem endokrinológus mondta, hogy a magas anti-TPO megakadályozhatja a beágyazódást. A gyógyszertől viszont, amit felírt, lement az anti-TPO alacsonyra, és sikerült is a lombik :D
(Olyan gyógyszer, amit esetleg évekig kell még szedned majd, de pár hónap múlva szerintem nyugodtan kezdheted a kövi lombikot, esetleg pajzsmirigy-kontroll után. De a gyógyszert kismamaként is szedheted, nem árt a babának, sőt kötelező szedni autoimmun pajzsmiriggyel.)

Az IR-vizsgálatra bejutni tényleg gáz, valamiért nagyon félnek beutalni az embert. Nekem azt mondta az endokim, hogy mivel PCO-gyanús vagyok a bőröm alapján is, meg már nődoki is felvetette, hogy lehet, ezért a kérésemre írt beutalót, de ráírta a beutalóra, hogy magánlaborban mértek nekem magas inzulint vagy cukrot, mert félt, hogy az OEP utánanéz a laboreredményeimnek és lecseszik, hogy csak úgy küldözgeti az embereket.
Ja, és utolsó stimu, vagy bármilyen hormonkezelés után legalább 6 hétig kell várni az IR-vizsgálattal, különben hamis eredményt adhat.

Sok sikert!!!

Mennek a drukkok Szezsónak, Puszinak, Melaninak, és mindenkinek, aki akciózik!

Skrisz,
köszike a táblicskut.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta: anti-TPOra L-thyroxint szedsz?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kisbuta
Magatokrol nem is irsz 8) Fotot is kerunk Katicarol 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bar ez Agusztus 27-ei de azert hoztam nektek 8) Kicsit olvasgattam odaat :oops: :lol:

[quote="nyulasz"][ írta:nyulaszb]Most beszéltem Zsófikukaccal,ha sikerül végre a zacsiba "csak"pisilnie Málnának,és rendben vannak a leletek,akkor kedden végre hazamehetnek :D Málna 2160,Matyi pedig 2180 gramm :D :D :D Drukkoljatok lányok,3 hónap után már biztos nagyon szeretnének otthon lenni :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Lányok, kérlek segítsetek nekem! Az Anti TPO-t a ciklus második felében is megcsináltathatom, vagy csak a 3 ciklus nap körül van értelme? (Anno levették a vért a vizsgálathoz, de reagens hiányában nem csinálták meg, engem viyszont nem heagy nyugodni a dolog...) Köszi, ha válaszoltok! Puszi, Tücsi
Vendég
 


Puszinak és Melaninak mennek a drukkok!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsófi,
nagyon-nagyon drukkolok, hogy hazamehessetek végre, el sem lehet mondani, mennyivel jobb mindenkinek otthon, még a babácskáknak is.

Tücsök,
pajzsmirigy-hormonokat, így anti-TPO-t is bármikor lehet nézetni, nem függ a ciklustól.

Puszi,
először azt szedtem, kb félidőig, most valamiért Eutyrox-ot írt fel a doki, de megnéztem - tök ugyanaz az összetétele. (annyira, hogy amikor elfogyott az Eutyrox-om júliusban, és pár napig nem tudtam kiváltani az újat, akkor kimértem a dózist a megmaradt L-Thyroxin-ból... :roll: de erre nem bólinott rá az endoki, a saját fejem után mentem...)

Bridget,
:D általában nincs sok időm jönni.
De akartam még mesélni, hogy előnye is legyen a császárnak, a baba mellett a miómámat is kivették. Tudtunk róla, hogy van, de a kaális dokim azt mondta, hogy ez nem fog zavarni, és igaza lett. Na, most nincs többé.
Katica a világon a legjobb kislány - amikor alszik. Ma hajnalban jól ránk ijesztett. Kettőkor szopizott 80-at :shock: , ami azért szokatlan alig 1 hetesen. Utána persze nem túl jól aludt, nagyon telezabálta magát. Reggel hatkor felébredt, ahogy átpelusoztam, vissza is aludt, néztük anyámmal, hogy milyen édesen alszik, talán nem is éhes még. Aztán minden átmenet nélkül, görcsbe rándult és üvölteni kezdett, még könnyes is volt a kis szeme, és alig lehetett megnyugtatni. De nem éhes volt, bár végül cicin nyugodott meg, csak nem evett semmit. Ma jön a védőnő, azért majd megbeszélem vele, mitől lehetett.

Szezsó,
neked is drukkolok! Hidd el, csodás lesz végre anyukának lenni.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta, hálásan köszönöm a gyors választ!!!! Akkor mindjárt kérek is időpontot a laborba, és az eredmény után hívom csak Forgácsékat! Köszi-köszi!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok a válaszokat, sokat segitettetek.
Remélem nekem is felirja a gyógyszert az orvos, és utána a kontrollvizsgálat már rendben lesz.

Kisbuta: Hát az IR vizsgálat tényleg nem egyszerű, ma sem tudták nekem megcsinálni. Az üzemorvos múlt héten azt mondta, persze a laborjukban megoldják, ma amikor kimentem hozzájuk, a laboros hölgyek azt sem tudták miről van szó. Az Sztk-t hivták fel, hogy is kell ezt csinálni, utána sajnálattal közölték: Ez a vizsgálat bonyolultabb mint hitték, ők itt ezt nem tudják :twisted:

A lánykádról rakhatnál fel képet...

Jövő héten végre dolgozik az én orvosom is a bmc-ben, egy hónapig szabin volt, rákérdezek tőle is megcsináltatja-e, ha nem akkor tényleg irány a Mens.
Az a bosszantó, hogy 10 éve fizetem a TB-t, és egy ilyen vizsgálatot nem hajlandóak elvégezni csak magánba ezek szerint. :twisted:


Tücsök: A Bmc-ben azt mondták, bármikor erlvégezhető ez a vizsgálat, akkor menjek amikor gondolom.

Bea
bea1979
 
 


Bea, neked is Köszönöm! Szolnokról esetleg feljöhetnél Pestre a MENS MENTISBEN ÉS A bIOVITALBAN IS CSINÁLNAK TERHELÉSES INZULIN VIZSGÁLATOT, bocsi megnyomtam a caps lockot!
Vendég
 


Szia Tücsök!

Szeretném TB alapon, de ha Zeke Dr. nem látja szükségét, akkor persze megyek ahová javasoltad. Mindenképp meg akarom nézetni, mert ahogy olvasgatlak Titeket, sokatoknál van az inzulinnal is baj.
Akinél meg voltam a Bmc-ben, csak helyettesitette az én orvosomat, bizom benne hogy a saját orvosom megteszi ha kérem hogy megnézeti.


Most nyáron volt a harmadik lombikom, + el van téve 100 E a fagyasztottakat kifizetni(ezt nem TB-re akarom, hagy maradjon meg stimulált beültetésre 2 lehetőségem, bár HÁTHA nem lesz szükség rá), és igy anyagilag teljesen a padlón vagyunk.
De gondolom ezzel sajnos igy van minden lombikos pár...

Nagyon szurkolok, hogy Nektek az ötödik összejöjjön!!
bea1979
 
 


Bea, igen anyagilag mi is nagyon padlón vagyunk, de hiába halasztunk később sem lesz több pénzünk... + anno én is tb alapon kértem a terheléses inzulint erre csak sima inzulint néztek+ terheléses cukrot, és 2x fél napom ráment! :evil:
Kösszi a szurkolást, elraktározom!;-)
Vendég
 


Meli, gratula a petikékhez!!! :lol:

Kisbuta, képet kérek!!!

Puszikám, tüszőnövelők mennek!

Kismamiknak pocisimi.

skrisz72
 
 


Meli, gratu a sok szép petikéhez!! Osztódó drukkok mennek!! +++++++++++++

Bea, nekem se volt se cisztám, se túlsúlyom, sőt, a mensim is rendben volt meg az éhgyomri inzulinom is, mégis enyhén emelkedett volt a terheléses! Erre kaptam minimális dózisú metformint. Hogy ez segített-e vagy a Letrox (mert én azt kaptam pajzsmirigyre), vagy a Clexane (mert azt is szúrnom kell a Leiden-mutációm miatt, apropó, sztem akkor már nézess egy APC-rezisztenciát is!!!), vagy a pozitív hozzáállás, de nekem a második lombikom duplán sikerült! :wink: :wink: :wink:
Nekem ezt mind (fT3, fT4, TSH, APC-rezisztencia, terheléses cukor- és inzulinvizsgálat, meg még egy csomó mindent pluszban) megnézték TB-re a meddőségiben. Csak egy normális orvos kell, aki nem akadékoskodik, hanem beutal. :roll:

Bridget, Debrecen nincs olyan messze Budapesttől, mint Japán vagy Amerika! Igazán nem jelenthet ez neked problémát! :wink: :lol:

Kisbuta, honnan tudjátok ilyen pontosan, mennyit eszik a baba? Méritek szopi előtt és szopi után is??? :roll: Nem macerás ez kicsit?


Puszi, tüszinöviket küldök! +++++++++++++++++++

Tücsikém, annyira drukkolok neked is!!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana drága, köszönöm! Remélem nem okozok csalódást!;-)
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget, állítólag a fogigátló abbahagyása után 3-4 nappal jön meg. De én már úgy vérezgetek, mintha simán a mensi első napja lenne :shock: Volt valakinek ilyen fogigátló mellett? HElp, csak hétfőn indulna a stimu :shock: A doki asszisztense szerint van, aki végig vérezgeti a gyógyszerszedést, mert ez alacsony hormontartalmú. Csak akkor azt nem tudom, hogy ha abbahagyom - holnap van az uccsó szem - akkor hétfőig hogy bírja még ki, hogy ne jöjjön meg. :shock:

Bea, engem egy doki sem volt hajlandó IR-re beutalni :cry: így magánba mentem a MEnsMentisbe és persze egyértelműen beigazolódott az IR. Nagyon nem ismerik még el ezt a problémát és nem is ismerik, nekem az üzemorvos nem is akarta felírni a Merckformint

Nekem negatív lett a Leiden, akkor én miért kapok mégis Clexanet?

Kisbuta, teszel fel képet? NEm lehet, hogy a pocija fájt hajnalban? És te hogy vagy így a császár után?

Meli, Puszedli, mennek a tüszőnövelő drukkok!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Hali!

Kisbuta
Már egy hetesek vagytok! :D Képet kérünk. :D

De jó, hgy megtudjátok beszélni ezt a LEident, inszulint, TPO-kat. :) Nekem elég volt az endometriózis is. :roll:

Drukk a lombikokhoz csajok!!!+++

Én meg netfüggő lettem.Feszt vatera és teszvesz. :oops: Most meg 13 ezerért veszek Phillips Avent légzésfigyelőt. Nézegettem már mellszívót is, meg babahordozó kengurut,de egyenlőre még visszafogtam magam. :) Vélemények???

Kép
vizkriszisback
 
 


Rana,
igen, egyelőre méregetjük, de nem tervezzük mindig, csak hogy érezzük, kb. mennyi az annyi.

Vkrisz,
szerintem ezek mind hasznosak, légzésfigyelőnk és mellszívónk nekünk is van, nagyon kell, a kenguru meg per pillanat nem kell, de már csak napok kérdése, és bizony szükségem lesz rá. Szóval, ha jó árat találsz, akkor ne fogd magad vissza.

Bébike,
nekem sincs Leidenem, mégis két hét Clexane-t írtak nekem elő a szülés után, mert magas volt a véremben a trombociták aránya. Nálam ez valószínűleg az enyhe anémia miatt van, és ha sikerül pótolni a vasat, akkor javul a vérképem is.
Babácska azt hiszem, refluxos volt, kicsit meg kell majd emelni a fejét nagy zabálások után. ;)
A lábadozás nekem sajnos nagyon megy, nem ez volt életem első hasi műtétje. Sőt, az előzőhöz képest olyan, mintha csak egy szunyog csípett volna meg, igaz, az brutálabb műtét volt. És persze motivál, hogy itt a kicsi lány. Már észre se szoktam venni, hogy egy hete operáltak.

Próbálok képet dobni, de tudni kell, hogy a képek nagy része nem az én gépemen van, sőt Apája otthagyta a kártyát is anyósoméknál, úgyhogy egy másik kártyán van pár képünk már itthonról, abból tudok csak feltenni, bocsi.

Kép
kisbuta
 
 


Vkrisz, légzésfigyelő fontos. Mellszívó még nem annyira. Én vettem, de még nem használtam. Sterilizáló detto, megvettem, egyszer kipróbáltam, de ennyi. Kengurun még gondolkodom.

Na, akkor módosítok a hozzászólásomon, mert látom Kisbuta mit írt. Tök egyénfüggő, hogy kell-e mellszívó. Attól függ, mennyi tejcsi lesz, mennyit eszik a gyerek. Van akinek bazira fáj, és muszáj lefejni. Nálunk még nem kell. Amennyi van, azt megeszi a gyerek.

skrisz72
 
 


Szóval,
az első két hosszú kimerítő éjszaka után, fáradtan, besárgulva (de azért boldogan):

Kép

Kép
kisbuta
 
 


És így szoktunk aludni: Kép

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!
Nálunk még mindig óriási a hajtás a melóhelyen, be kell tanulnom egy új munkába, ráadásul jövő héttől már a tanítást is kezdenem kell. De néha azért felugrok megnézni, kivel, mi van.

Hozom a mai drukkokat!
+++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kisbuta, de kis édi-bédi Katica. Olyan klassz, amikor az ember mellkasán alszanak. A kórház óta Eszter egyszersem aludt rajtam. :( Úgy sajnálom ezt. A szemed azért mosolyog, bár fáradt az arcod. :D

skrisz72
 
 


Meli,randidrukkok mennek!
Puszikám,neked meg tüszőnövelők!

Kisbuta,nagyon édes Katica :D ő is hajasbaba :wink:
Vendég
 


Nyulasz, gyógysimi a cicidre. Van valami hideg cicinyugtató cucc is. Nem nézted még? Találtam Medelát, Nuk-ot, Nüby-t.

skrisz72
 
 


Sziasztok!




Most értem haza, dr. után egész nap csavarogtam, bnő, család, fodrász, ilyenek!
Minden ok volt a kukuccson, de azért holnap is mennem kell, punkció pénteken.

Kisbuta: de édes Katica!!!!! :D

Bébike: én is nega vagyok (Leidenre), mégis szúrok Fraxiparint!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszi a tanácsokat...jöhet a többi is. :D

Kisbuta
Nagyon aranyos KAtica. :D Oldalt fekve alszik? :)

Én eddig kb 9 kliót híztam, de mivel van még vagy 12 hetem, tuti hízok még min 6-ot... :roll: MA akkor döbbentem rá, hogy mekkora is már a pocim amikor lent borotválkoztam...egyik napról a másikra már nem látom mit csinálok. :lol: :roll:

Nyulasz
Én is láttam, hogy van vmi zselével töltött zacsi ami ha lehűtod nyugtat, ha felmelegíted, serkenti a tejtermelést.

Kép
vizkriszisback
 
 


Kikell jelentenek,hogy itt egytol egyig mindenki babaja donoruseges :D :!: Ugyhogy fotok johetnek tovabbra is kis es nagyobb babakrol is 8)

Kisbuta
Gondolom,hogy nincs sok idod de ha joss magatokrol is irj picit mert kiwik vgyunk am 8) A vonalzid naon edes :D Neked hol volt a miomad?hatso falon kivul belul :shock: nekem is van :? Fu ez a hirtelen siras tenyleg ijeszto lehetett :shock: lehet rosszat almodott :roll: Jaj de eeeedeeees :D ngyon kis szep csaj a te Katicad :wink: Besargultal? :shock:

Rana
Ha te tudnad,hogy en mennyire utalok utazni :x rettentoen :( ugyhogy minden egyes hazamenetel kinszenvedes :x Abba meg bele se merek gondolni mi lesz ha ausztraliaban telepszunk le :shock: onnan 20orasak az utak 2-3atszallassal :x

Bebike
Ez jo kerdes :shock: en kivancsi leszek,hogy birom ki majd meg hogy lesz ha jol emlexem azt mondta a doki,hogy mielott megyek hozza akkor kel abahagynom :roll: vgy a konzis napon? :roll: Majd ezugyben meg erdeklodom :oops:

Nyulasz
Hoztam neked valamit :lol:
Kép

Melania,Puszi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vkrisz
Ez a borotvalkozos sztori nagyon jo :lol: Annyiszor hallottam mar de sajna en elkepzelni sem tudom egyenlore ezt :roll: Viszont vicces :lol: pocifoto kerunk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Rana! Te tényleg nagyon rendes orvoshoz kerültél. Lehet az enyén is beutalna IR.re, de ez a hosszú szabadság...És még meg kell vele konzultálnom a genetikai vérvétel eredményeit is.
(APC-t néztek, negativ) Még a genetika eredményétől félek, két biokémiai és egy missed ab-al lehet hogy találnak valamit.. :roll:
Egyébként gondolkodom rajta, ha ez nem sikerül majd(még van két fagyibabánk) Átmegyünk Debrecenbe a Kaáliba. Lehet jót tenne az intézetváltás, kezdem elvesziteni a hitemet.

Kisbuta: nagyon édes Katica!!!

Puszi: drukk péntekre!!!!!!

Bébike: Egyszerűen nem értem, hogy az orvosok miért nem néznek jobban utána ezeknek a betegségeknek!!
Mennyi keservet és időt megspórolhatnánk, a pénzről nem is beszélve!


Jó éjszakát Mindenkinek!!
bea1979
 
 


Csajok ugy faj a hasam mintha megakarna jonni....de altalaban minden nap :roll: Normalis ez :? neha a petefeszkem is faj :roll: legszivesebben csinaltatnek egy uhu-t :roll: De 600$-ert inkabb megsem :|

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szezso sms:


Bendegúz szeptember elsején 22:22-kor megérkezett, mind a 3850 grammjával és 53 centijével! :D



Gratulálok Szezsomaminak, Szezsopapinak Bendéhez.Sok boldogságot!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Koszi a hireket :D

Szezso
En is 3800grammal szulettem 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szezso SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK BENDEGÚZ ÉRKEZÉSÉHEZ! JÓ EGESZSEGET ÉS HOSSZÚ BOLDOG ÉLETET KÍVÁNOK NEKI!
Vendég
 


Szezso, itt is gratulálok Nektek!!!!!!!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?