Új privát üzeneted érkezett!

Na! Még jó, hogy nekem is az eszembe volt, de jó gyorsan ki is ment onnan, mert még írtad is , hogy Zoli Érden dolgozik! Nekem is eszembe juthatott volna! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na ezt is érdemes megnézni:
www.bebibolt.hu

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megint kis orzó lettél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Nem mondod, hogy megint enyim a laptetűűűűűűűűűű! Pedig esküszöm, hogy Pendinek tartogattam! Na sebaj! Majd termelünk neki ujat!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Messze van még este 7.

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A három óra környéke jó nektek???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lesz mit olvasniuk a lányoknak!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekünk jó, ha nektek jó!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na ná! Hát legyen is! Máskor én olvasok oldalakat! Szoval örülök, hogy most én is jelen vagyok a történéseknél!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Egyébként, ha nem fájna a pocakom akkor ez a 2 laptető után azt mondanám, hogy holnap szívesen csinálnék egy tesztet! De sajna van hasfájás és puffadás és van cickofeszülés is meg az elmaradhatatlan Barnika! Pedig ebben a hónapban is volt puding, meg a végére baci is! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Meg arra gondoltam, hogy este befekszem a kádba egy jó forro fürdöbe értágitás gyaránt! Na az szokott még nekem segíteni! Nem akarok most is szurira menni! Már nem! Mondjuk, ha csak ennyire fájna a hasim mindig mint most akkor nem fájna a fejem egy percig se!!!!! Akkor inkább azt választanám, hogy mig tart a menszi aza a 7-8 napig igy fájjon! Mert ezt még el tudom viselni! De azok a nagy görcsök! Aki ezt még nem élte meg az nem is hiszi és nem is tudja elképzelni, hogy milyen a fájdalomtól elájulni! De hiddjétek el! Ezt komolyan mondom! A legrosszabb ellenségemnek sem kivánom! Eleve igy munkát találni is nagyon nehéz! Pláne volt olyan ahol nem is hitték el! Mondjuk ott pasi volt a goré, de ez van! Inkább kiléptem, mert nem birtam azt ahogy rámnézett!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hun vagy aranyom??? Drágaságom!!!????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid drágám! Te merre vagy??? Csicsikálsz már??? Vagy főzőadás van nálatok?? És pudingot készitetek jó habosra vert két jojással??? Az jó!!! Na én nem kérek ám!! Nehogy azt hidd! :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na itten vagyok... csak belemerültem a másik babás oldalba :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Bocseszka :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na azért remélem, hogy a holnapot még kibírja Piriska és Barnabás :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na szép! Sehun senki! senki nem segit nekem ujracsinálni Pendinek laptetűtttttt!! Na jó! Hát ezek szerint ez az én büntim, hogy ezt most egyedül kel kitermeljem neki! Na jó rajtam nem fog mulni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nekemis fáj a ahasam.... mintha meg akarna jönni:-(

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De nem vagyol egyedül!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Inkább jöjjön meg az éjjel Piriska és akkor az éjjel kikinlodom magam meg az ügyeleten és akkor holnap már kutya bajom sem lesz! Én dugoval ugyanolyan felhötlenül tudok mulatni! hidd el! Lehet egy kicsit kába vagyok a sok bogyotol, de azért jó ez igy! Meg igy szoktak rajtam nevetni! Mert egy kicsit kotyagos vagyok a sok bogyitól és olyan mintha be lennék csicsentve!!! :lol: :lol: :lol: Szoval, ha ez kívánságmüsör akkor inkább ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vagy éjjel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Legkésöbb 2-kor szertenék szenvedni!!!!!!!!!!!! Mert akkor kb hajnali 6-ra tul vagyok rajta és akkor még tudok alukálni is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Örülök, hogy nem vok egyedül! És egyébként is meg van bocsizva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaaaaajjjjjjjjjjjjjjjj! a lényeg! És mit süssünk, meg fözzünk holnap??? valami ötletet kérek! Vagy pácoljak be elöre húsit??? Mit szeretnétek??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A pácolt husi nagyon jól hangzik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mit vigyünk magunkkal?
Kenyér? Pia? Ásványvíz? Sör? Nekünk valami kis lötyi?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és az nem járja, hogy csak magunkat és a fürdőrucit, mert akkor nemmegyünk!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drágám! sört csak akkor gozzatok, ha ti isztok! Mi nem sörözünk! Kenyeret veszünk a péknél! Hozzatok üccsit! Vagy ásvízet nekem mindegy! A húsit megveszem én mert akkor azt még jóelőre be is pácolom! De ez most csak egy ötlet! Csinálhatunk egy jó kis vörösboros pörköltet is! Ha szeretitek! Bográcsban! Bármit! Amit ti választotok! A vörösbor alkohol tartalma ugyis ki fől szal azt Zoli is eheti kis alkoholmentes sörrel! :wink: De ti döntsetek, mert mi mindent szeretünk ami kint a szabadban készül! Vagy, ha van saját recept az is jöhet!!! Csak ne máj ne hal és ne gomba legyen!! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na a zuram bográcsolni szerene, csak maradjon ki belőle a bor, mert ő akkor nem ül kocsiba.... ő már csakilyen :wink:

És milyen innivalókat szerettek???? Bor??? Pálinka???? Milyen ásványvíz???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oké! Legyen bogrács! És a bort is kihadjuk! De ez ugye sertéshusiból az igazi! Megeszitek ugye??? Vagy legyen szárnyas, de azzal az a baj, hogy száraz! A sertést én jól le szoktam zsirtalanitani, mert a kedves párom nem szereti a zsiros falatokat és Ő meg akkor nem eszi meg! Szoval bográcsban meg szerintem abból az igazi! Mi szeszes italt nem iszunk csak gyüjtjük! Szoval amit ti isztok szeszben arra gondoljatok! Mi inkább kolázunk vagy fantázunk vagy mentes víz! Szoval rátok van bizva! Ja még egy kérdés! A pörihez kenyér?? vagy fött burgonya vagy tarhonya?? Vagy valamilyen köret tészta?? Mit szeretnétek??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bocsi,hogy ilyen sokára válaszoltam, csak közben apával konzultálok :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Rendben konziz nyugodtan! Legalább igy Ő is benne van a buliban! Amugy meg puszilom!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Oksika, felőlem jöhet a sertés... ti melyik köretet szeretitek???? Gyakorlatilag mindegy.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajjaj.... nagyon örül neki és ő is puszil téged :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tarhonya???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na mégis csak jöhet az alkohol a pöribe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Meg hozzá egy jó kis ubisali?? Ha szeretitek akkor akár tejfölösen is??!!! Vagy simán??? De lehet venni jó kis koviubit, mert itthonról már kifogytam! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mi szeretjök :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem mondod?? Oké!!! Jó kisvörösboros pöri! Nyaminyami nyami!
Asszem lesz nyálcsorgatás mikor a lányok visszaolvasnak!!! Meg majd teszünk fel képek a holnapi buliról!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ubisali tejföllel... imádom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát az tuti...... nekem már most folyik a nyálam :shock: :shock: :shock: :shock: Fagyika jöhet???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyszerü! asszem ez nagyon kis kafa lesz! Már most nagyon éhes vagyok erre az egészre!! JJJjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Üsse kavics! fagyi jöhet!!! Asszem akkor holnap lesz erezd el a hajamat!!!! Viszünk ki zenét jó kis mulatosat azt bulizunk!!!! :lol: :lol: Na jó lesz?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szupppppppppppppppppper :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Mindegy milyen fagyika????????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem is beindult ugy a nyáltermelödésem, hogy már egy pártedli majdnem megtelt!!!hihihihihihihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


MIndegy! De én személy szerint jobb szeretem a csoki fagyit páromnak tök 8! Szoval amilyet ti szerettek! Tökre rátok bizom! A bort a kajcsihoz megveszem én vagy hozzátok ti???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mi is viszünk zenét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azt visszük mi!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na Jó akkor a bor a tiétek! De apácska beindult és azt mondta, hogy izibe huzzunk most el a tescoba vásárolni! Szerintem fél, hogy bezár időelött ami éjjel nappal nyitva van! Ugyhogy most megyek a borist hozzátok ti! Otthonról jössz még??? lehet utána késöbb benézek! Meg mostmár meghagyom Pendinek a tetűt! Ugye tudjátok még hogy merre kell jönni??? Na megyek mert apácska tülkön ül!!!! :lol:
ha elöbb nem beszélnénk akkor holnap 3-körül várunk szeretettel titeket! Puszi neked is és Zolninak is!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Okészoké. hónap menünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem ígérem,hogy leszek este. Csak ha apa még nemjönhaza, akkor jövök majd.
Puszi Petinek is, legkésőbb hónap talizunk :idea: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Uristen mennyit irtatok :shock: bocsi,hogy eltuntem de elkellett mennem szulinapi buliba 8) most jottem meg hulla vgyok ember meg kel 2ora mulva megy golfozni 8) ugyhogy reggel jovok es olvasok :wink: nameg irok :wink:
Jo ejt!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


húúú csajok!
Ti aztán beindultatok!!! :lol: :lol: :lol: Én úgy bealudtam, hogy na. Pedig nem nagyon szoktam aludni délután. De most úgy elaludtam... Szóval Nócika, úgy tűnik nálad valami mozgolódni látszik. Egymás után 2 laptetűűűű. :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem lesz is eredménye.! :lol: :lol: :lol: Az én laptetűm miatt ne aggódj! Majd lesz még rá alkalom elég! :lol: :lol: Meg aztán ilyen termelés után akár össze is jöhet. De én azt sem bánom, ha megint a tiéd lesz, mert Neked is kijár ez a laptetűűűűű.:lol: :lol: :lol:
Zsuzska! Micsoda kis partyt szerveztetek ti itt hamarjában! :lol: :lol: :lol: Csináljatok fotókat, hogy legalább egy kicsit érezzük úgy, hogy veletek vagyunk! :lol: :lol: :lol: Nagyon jó kis bulinak hangzik! Legszívesebben kapnék magamhoz egy fürdőrucit, és repülnék hozzátok! Micsoda finomságok lesznek. Hmmmm. nyami-nyami! :lol: :lol: :lol:
Bridget
Milyen volt a buli? Jó sokáig tartott! :lol: :lol: :lol:


Lányok!
nekem megfájdult a torkom. Pedig ma is lesz puding, mert még idő van!!! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Hátha az rendbe hozza a torkomat... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Úgy látom, most eltüntetek!!! Pedig most én is itt vagyok!!! :? :? :? :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Jaaa hát persze!
Nócika te Tescoba vagy
Zsuzska te meg most mégy haza a melóból. este 7 óra van.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


És akkor most laptetűűűűűű :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?