Új privát üzeneted érkezett!

Hajnoca!

Dehogynem! Szerintem mióta Krizsa doktor "megcsinálta" ő azóta kényeztetve van! Természetesen adidas kollekciót apukája vette mikor még meg sem született. Van tréning rucija és cipője is :D .

Bernadett egy tündérmanó!!! Pénteken volt két hónapos, eszik, alszik, nevet! Komolyan mondom, hogy ennyire jó baba a világon nincs még egy. Persze teljesen elfogulatlan vagyok. Most három napja az a legújabb, hogy végigalussza az éjszakát :D .
A háziorvosom aszisztense mondta vmelyik nap, ő adta nekem a szurikat a lombik alatt, hogy látszik mennyire vártuk ezt a babát!

Veled együtt várjuk a szeptembert, nagyon szorítunk mindenkinek.
Zsebi neked pedig ezzzzeerrrreeellllll!!!!!!

Helga
hel29
 
 


Zozo! :)
Köszönöm szépen.

Anikó!
Nekem is így indult nyáron akartunk új autót venni, de végül volt egy jó lehetőség és így márciusban megvettünk egy Skoda Octaviát a családban mindenki csak lesett hogy mindek nekünk ekkora autó montuk hogy sok gyereket szeretnénk, hát talán most sikerül megtölteni.
Szóval nekünk ez bejött kívánom hogy járjál Te is sikerrel.

Viki! :)
Nekem is sok nekifutás volt sokszor csalódtam. Sőt ha elárulok neked még valamit akkor már tényleg bízni fogsz nekünk a doki a mostani lombik előtt mondta hogy annyira kicsi az esélyünk mert a párom spermaképe annyira rossz, de mi megmakacsoltuk magunkat két nap sírás után mondtuk megmutatjuk hogy igen is a mi babáink is ott tunak maradni. Hinni kell és menni fog minden.

Helga!
Köszönöm szépen a szavakat, a lánykád meg egyszerűen tüneményes. :)

Baba!
Ez igen fürdőzés. :) Te most hányadik héten is tartasz? Ki az orvosod, hol fogsz szülni?

Orsi!
Sajnálom hogy így jártál, de ne menj el biztos tudnunk segíteni neked is a lelked felépítésében. Tudom mit érzel mert oly sokszor kellett nekem is csalódni, de soha nem szabad feladni.
Egyébként azzal a megállapításoddal teljesen egyetértek hogy nem jó a túl sok tüszencs nekem eddig mindig több volt most látod alig kezdtek el nőni és belölük lett valaki. De ami érdekes hogy én ennél mindig kevesebb mennyiségű szurit kaptam és most mégis így reagáltam szóval sajnos szereintem ezeket a dolgokat nem lehet kiszámolni.


Remélem nem bántok meg senkit a babásoktól való kérdésekkel, semmi szándékom nincs vele.

Bocsi ha kihagytam valamit de nem vagyok a toppon.

Ma ha lesz energiám firssítek egy táblát mert abból legalább látni fogjuk kivel mi a helyzet jó? Felrakok egyet és írjátok meg ha valakinek valami nem jó benne. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnoca,
ja, nem olyan "építkezős" medencére gondoltam, max. egy elpakolható merev falúra. :)

Zsebi,
29 hét + 3 napos vagyok. A Söfiben fogok szülni, Garamvölgyi a dokim, uh-ra meg a Kósához járok. Megyek is jövő héten valamikor, majd kitalálom melyik nap. G. mostmár két hetente nézi, hogy bírja a cérnám, tart-e szépen. Most még belement, hogy itthon úgy pihenjek, mintha bent feküdnék, de mostmár bármelyik alkalommal azt mondhatja, hogy feküdjek be. Azért minél tovább szeretném itthon kihúzni. Jó gyerek vagyok, fekszem.
Te hogy érzed magad? Van valami fizikai tüneted?
baba888
 
 

 
 

Baba!
A cérnát úgy érted hogy össze lett varrva a méhszájad?
Akkor azért már nincs sok hátra. :)
A melleim feszülnek és a pocim egész nap keményebb mint szokott, de estére olyan kis kerek lesz mint egy jól lakott ovisé. :) Amúgy nincs más tűnetem, de szerintem még korai is lenne, hisz én a még csak elvileg 4+4 napos vagyok. :) Fú milyen furcsa ezt leírni.

És a szüléssel kapcsolatban milyen alternatívák vannak? (Sima, császár?)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
össze lettem varrva még a 20. hét környékén. Amúgy szépen tart a cérnám, remélem bírni fogja. :)
A melleim nekem is elég korán kezdtek feszülni, és hamar be is sötétedtek a bimbóim, mikor még nem tudtam az eredményt ezt jó jelnek vettem, mert olvastam, hogy tünet. :lol:
Bizony megértem, hogy furcsa, nekem a mai napig van néha afféle meglepődős érzésem, hogy terhes vagyok, és nemsokára két gyerkőc anyukája leszek... :lol:
Szüléssel úgy vagyunk jelenleg, hogy mivel mindkét csajszi fejfekvésű, már hónapok óta (remélhetőleg mostmár nem jut eszükbe forgolódni, ha eddig..), ezért van esély a sima szülésre, amit nagyon szeretnék. Még konzultálnom kell egy altató orvossal, hogy ha császárra kerül a sor, kaphatok-e gerincérzéstelenítést, mert volt egy gerinc műtétem, ami miatt nem biztos, szóval ez még lóg a levegőben. Nem akarom átaludni... :cry:
baba888
 
 


Zsebi: Ebben a melegben nagyon üdítő a sikered. A táblázat ismét tökéletesebb lesz. Nekem a 14.napon 355 volt a hcg-m.

Mi most voltunk uh-n. A kiskrapek kb. 1400g. 29+5 naposan. Kép pofi1 Kép pofi 2
tina30
 
 


Zsebi,
nekem az alatt a röpke kis idő alatt - amig velünk volt a kipötink - is voltak tüneteim. :) Lányok mondták is, hogy biztos babás vagyok. :)
Imádoma paradicsomos halat, de az nem akart bent maradni és minden kajától fájt a gyomrom. Még a jégkrémtől is. :( Pedig, akkor még csak a transfer után voltunk egy - másfél héttel. :)

Anikó,
mi is abban az időben cseréltük családi autóra a Fordunkat. :D :cry: Ez lehet a babacsalogató. :D

Baba,
lehet, hogy butaság lesz amit kérdezek.
A lánykák egy- vagy kétpetéjű ikrek?
Lombikból adott lehetne, hogy egy, de hallottam már olyat, hogy 3 tapadt meg kettőt szerettek volna ezért egyet elvetettek. Aztán az egyik pete azt gondolta, hogy ő nem szeretne egyedül lenni. :shock: :wink: Így végülis 3! gyermek született meg. :) :D

Tina,
olyan szépen ki lehet venni a pofiját. Milyen jó, hogy vki kitalálta ezt a technikát! Kukkolhatunk. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca,
kétpetéjűek a csajok. 3-at kaptunk vissza, és 2 maradt meg. Külön magzatburokban is vannak.
Én is hallottam ilyen sztorit, épp a Kósa kezei alatt, az "Árendás-ikrek". :D Van is kép róluk a folyosón is, meg a szobájában is.

Tina,
édes a kis pufók. Imádom az ilyen képeket nézegetni! :D
baba888
 
 


Sziasztok,
megpróbálok, gyorsan reagálni erre-arra

Anikó
drukk megy ezerrel. Ha gondolod van egy leirasom, tanacsok transzfer utanra a cime es egy lany irta le sajat tapasztalatait vhol itt a babaneten ezer eve, szivesen elkuldom neked priviben.

Baba
nekem több terhes baratnom is meselte, hogy egyik legjobb elmenye a pocakos pacsikolas volt, hiszen nemcsak pillekonnyunek ereztek magukat, de a babamozgast is sokkal jobban ereztek

Csaladiauto: mi januar ota vacilaltunk, hogy csereljuk nagyobbra a kocsit vagy vegyunk egy telket es majd 1-2 ev mulva ha megint lesz egy kis "kedvunk" megepitjuk almaink hazat. Lehet rosszul dontottunk? :) Bar csaladihaz csaladi auto - egykutya, majdnem

Zsebi,
tenyleg nagyon orulok nektek,remelem a tovabbiakban is minden ok lesz. Az oromotoket, aggodalmaitokat csak azok tudjak megerteni, akik mar atmentek hasonlokon. Tenyleg nagyon sokat gondolok rad es izgulok erted folyamatosan. Mert szerintem neked mar ez jart, ezt megerdemelted.

Hajnoca
tenyleg mindjart itt az augusztus, es indulhattok ujra. Nekem is azt tanacsoltak, de en meg varok

Lanyok
nem azert maradok hatterbol olvaso mert depis vagyok vagy baj van a lelkemmel, de ugy gondolom, most egy kicsit massal kell foglalkoznom. Pl. Hazat tervezni :) Tulelni a munkahelyi oruletet :) No meg ugy gondoltam a tettek mezejere lepek, es megprobalom meg jobban felturbozni a testem: bojt kura, joga ilyenek.
Nalunk eddig a PCO-n kivul nem talaltak semmit es latom, hogy ezzel otthon is el lehet kesziteni a bebit, mindenfele hormonok nelkul. En nagyon megszenvedtem a stimut, es most egy ideig nem kivanom. Nem szoktam beteg lenni (kb 5 eve megfazva se voltam) es valoszinuleg ezert is viseltem olyan nehezen.
Szoval olvasok nap mint nap es neha azert adok eletjelet is magamrol.

Eletjelrol jut eszembe, Hajnesz veled mi van?


No meg azert szivesen latom a babas kepeket beszamolokat, szoval Helga, Trallala, Baba, Nina (tundi pufok baba lakozik benned is am), Zsebike no meg akiket kihagytam ne hagyjatok ezek nelkul megfoni a panelban :)

Szep estet mindekinek, bocs ha kicsit sok lettem

Orsi
orshe
 
 


Tina!
Köszönöm szépen hogy leírtad hogy neked hogy volt. Igazából izgulok , hogy csak ketten legyenek odabent a hárams ikrekkel annyi kockázat van....... na de nem agyalok holnaphoz két hétre uh.

Hajnóca!
Nekem továbbra is csak a cici és a poci feszülés van nem is bánnám ha a róka család kihagyná a mi tájékunkat.
Amikor megtudtuk az eredményt aznap még nem ettem nem ittam és már dél volt mikor jöttünk haza olyan iszonyat fejgörcsöm volt arról nem is beszélve hogy úgy szédüldem aztán a kocsiban kidobtama tacsot hát nem volt leányálom, de szerintem akkor az idegeskedés meg minden összejött mert azóta még csak hányigerem sem volt.

Orsi!
Szívesen vezsem az építkezéssel kapcsolatos történéseket is hogy hogy is álltok. Szeritnem mindegy autó vagy ház csak lássák hogy várod őket vagy bennem valami ilyesmi volt. Van egy szobánk ami már mióta itt launk a leendő gyerekszobának van kinevezve vannak benne bútorok de mostanában egyre inkább lomos szoba eddig minden lombik előtt rendett raktam ott hogy lássák várjuk őket most csakazért sem szóval működnek ezek a dolgok.

Hajnóca!
Kerestem a hűtőben és van még három ampulla Gynevacom igaz én ezt a dokinőtől kaptam még akkor amikor kellett nekem tavaly nyáron le volt járva a szavatossága de azt modnta kezességet vállal hogy semmi baj nem lesz belőle jó még beadattunk egyet-egyet emékeztetőnek a kúrán már túlvoltunk. Ha megkérded tőle és azt mondja jó nagyon szívesen odadom neked.

Baba!
Nyílt a méhszájad, vagy miért kellett varrni?
Az a kép ahol a tesóddal vagy ott hány hetes terhes vagy te és a tesód?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orshe,
nekem is léccci! Elküldöd azokat a tanácsokat?

Jövőhét kedden megyünk doktorbácsihoz, bogyikat iratni, beszélgetni,....
Én meg azt hittem, hogy nem fogok időpontot kapni. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Beültetés után…


Amit tegyél:

• Sok szénsavmentes ásványvizet inni (napi 2-3 liter) – így tudja a szervezeted kiválasztani a hasüregben felgyülemlő sok-sok folyadékot (ami a sok tüsző miatt keletkezik)
• Sok fehérje (napi 2 banánturmixot lenyomtam a 14 nap alatt – a banánban folsav is van, ami a korai szakaszban nagyon kell a babáknak )
• Nagyon hasznosak pl. a brokkoli, karfiol, spenót, hús, olajos magvak (sok bennük a vas), szárított gyümik (ezekben is)
• Esténként max. 1 deci vörösbor elszopogatása - állítólag segíti a megtapadást
• Sokat pihenni, semmi stressz
• Napi 1-2x tettem egy kisebb sétát a környéken, a friss levegőn
• Sokat beszélgettem a Pocaklakókkal
• Szedd a napi 1 Elevitet
• Sokat aludtam napközben is. Hirtelen tudtam nagyon elálmosodni. Este korán feküdj le aludni.
• … és a lényeg  - a titkos fegyver: a kufircolás. (Végül is gyereket csinálunk, vagy mi a
szösz! ). Krizsa a beültetés után 4 napig nem javasolta a fertőzések miatt, de aztán lehetett (szerinte nem oszt nem szoroz később se). De van olyan doki, amelyik magától megemlíti, hogy ez ajánlott. Mi másoktól hallottuk. Van rá valami nagyon tudományos magyarázat: felszabaduló hormonok, vagy valami ilyesmi elősegítik a beágyazódást. Bajotok nem lesz tőle, sőt..  plusz leomlik már az elején az a gátlás, hogy „jaj, csak nehogy baj legyen” – persze utána is izgulhat az ember, de most a lényeg az élvezeten van.


Amit NE tegyél:

• A beültetés másnapjától ne feküdj - a mozgáshiány miatt ugyanis csökken a medence vérellátása, ami nem jó
• Ne hajolgass: ne pakold be a mosogatógépet se, nekem még a cipőmet is Endre adta rám. Ha mindenképp le akartam hajolni vmiért, akkor is csak berogyasztottam a térdem, ha úgy sem értem el, akkor feladtam, hiszen semmi sem olyan fontos, mint a Babák.
• Semmi fekete vagy zöld tea, semmi kávé – a 3. hónap után már mehet pici, de csak módjával. Ha nagyon hiányzik a tea, akkor is csak gyümitea, de azon belül is kerülni kell pl. a csipkebogyóteát, mert vízhajtó hatású.
• Lehetőleg kerülni kell az első trimeszterben a hüvelyeseket (bab, borsó), paradicsomot, paprikát (legalábbis ez utóbbi kettőt hámozd meg, ha nem bírod ki nélkülük), csokit – a korai szakaszban vetélést okozhatnak
• TÖBB HELYEN OLVASTAM, MEG A TALPMASSZŐRÖM IS MONDTA, HOGY NE EGYEK C-VITAMIN TABLETTÁT, MERT AZ GÁTOLJA A TEHERBEESÉST!!! TEHÁT A TABLETTÁT NE EGYEM, hanem helyette sok citrusfélét (narancs, citrom, mandarin, kiwi), azokkal helyettesítsem a tablettát.
• Tilos a forró fürdő/zuhany, szauna, szoli, bringázás, hegymászás  stb.
• Ne kezdj bele nagytakarításba
• Ne tornázz, ne küzdj reggelente azon a kínzóeszközön, úszást kerüld a fertőzések miatt
• Ne tedd be a lábad bevásárlóközpontba, hipermarketbe - leginkább ezeken a helyeken lehet mindenféle vírusos nyavalyát elkapni (mondjuk nyáron kevésbé, ez inkább nekem volt veszélyes télen, kora tavasszal)
• Eszedbe ne jusson fogyókúrába kezdeni (biztos rajtad lesz 1-2 kiló a szurik miatt, de az főleg víz). Rám is felcsusszant 2 kg, de magától le is ment 1 kg.
• Ha főzésbe, mosásba kezdesz, teregetsz - csak öregesen tedd (ne cipeld a 20kg mosott ruhát egyszerre)
• Kerüld a beteg embereket, gyerekeket.

Teszt:
• A beültetés utáni 13. napon be lehet menni reggel a Kaáliba vérvételre (nem kell bejelentkezni), 2 óra múlva megmondják az eredményt vagy
• A 14. napon reggel elvégzel otthon a budiban egy terhességi tesztet

Én a vérvételt választottam, majd a pozitív eredmény után másnap reggel csináltam azért otthon egy tesztet (csupán kedvtelésből), hogy lássak végre a saját két szememmel is egy pozitív tesztet 

Nem nagyon érdemes korábban tesztelni, mert a szurik miatt nem mutat valós képet a teszt. Megjegyzem, BAROMI nehéz kivárni a 13-14. napot, egy örökkévalóságnak tűnik…


Hát ennyi lenne.
Nekem bejött.
Nálad sem lesz gond.
Szorítok!!!
pusza



Én is lementettem annó Dzsúd tanácsait meg is van ide másolom nektek használjátok. Én is betartotam egy két pont kivételével mindent. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
előre is köszi az inciket, ha Kósadoki rábólint lehet, hogy igénybeveszem. :)

A fejed sajnos az időjárástól is lehet. Sőt ilyenkor érzékenyebb a szervezet a hormonok miatt. :) A hányinger meg lehet még a fejfájástól is. Sajnos. Ezzel nem a babák ellen beszéltem, hanem miattuk. :)
Ugye nem érted félre?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsebi,
mig en kutyit legeltettem, addig te aktivkodtal es megeloztel. Tenyleg Dzsud volt. A szerzore nem emlekeztem mar de en is ugyanerre gondoltam. :)

Hajnoca mi meg lehet egyszer majdnem szomszeduk leszunk, hiszen a telkunk Verocen van..

Most lassan kezdodik a helyszinelok, amit muszaj megneznem, mert nekem ez az esti mese.
Joejt mindekinek
Orsi
orshe
 
 


Zsebi,
nem nyílt a méhszájam, az én dokim ezt ikreseknél mindig megelőzésképpen elvégzi. Majd a tervezett idő előtt (38.hét) két héttel kiszedi azt mondta. De lehet, hogy még előbb, nem tudom. Én valamiért úgy érzem, nem fogunk kitartani a 38. hétig. De azt remélem, hogy a 36-ig igen!!
Az a kép úgy két hete készült, szóval 27-28 hét körül jártunk, a tesómmal kb. egy hét van köztünk, de ő nem tudja pontosan, neki a doki becsülte meg az elején. Nála a második gyerkőc, és az első után elég sok kiló maradt rajta, úgyhogy most egész más a pocakja, sokkal "zsírosabb" :D , az első gyereknél olyan feszes, kemény, kerek volt, mint az enyém.

Orsi,
a fürdőzés azóta is nagyon hiányzik, de most úgy néz ki, a párom vesz nekem egy medencét. :lol:

Igaz, neki van ma a szülinapja, de ő azt kérte ajcsiba, hogy feküdjek. :lol: Hát ezt megkapja, meg mellé hozatok neki estére egy tortát, szombatra meg meglepetés bulit szervezek. Rádumáltam, hogy ünnepeljünk kettesben, ne legyen nagy buli. Belement, szombat délben átmegyünk apukájához családi ünneplésre, és mire onnan hazajövünk, a barátaink már itt fognak bújni a nappaliban. Barátnőmnek adtam kulcsot, ő beenged mindenkit, szóval remélem kellőképpen meg fog lepődni. :lol:
baba888
 
 


Drága Zsebike,

tiszta szívemből gratulálok Neked, és valaki nagyon jól megfogalmazta már előttem: tényleg Te vagy az, aki már nagyon megérdemelete, hogy Édesanya lehessen!!! Kívánom,hogy az elkövetkezendő 8 hónap nagyon-nagyon szépen teljen, hogy aztán magadhoz ölelhesd a Te kis édes Babád(id)at!

Vigyázz nagyon magadra!

Fanni
fanny1
 
 


Baba,
remélem, hogy nagyon jól fog elsülni a meglepi :D és senki nem kotyogja a dolgot. :(

Fanny,
ennyivel nem úszod meg. :? :lol: Tessék magadról írni.
Mi van veled?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Fanni!
Annyira aranyos vagy. :)
Az az igazság hoy itt már mindenki nagyon megérdemelén de tudom hogy mindenkire sor kerül csak legyetek türelmesek.

Baba!
Mostmár értem a varrás dolgot. És az fájt? Abba a kórházba van korraszülott részleg? Bocsi hogy fárasztalak de agyalok a hogyan továbbon mert a doki is feldobta a dolgot.

Hajnoca!
Szóljál ha kell a szuri itt lapulnak a hűtőben, bár a meddőségis dogik nem sokat mondanak erről. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
nem fájt a varrás, rövid altatás volt, utána sem éreztem semmit. A Söfi anyavédelmi központ, van koraszülött osztály, intenzív, minden, ami kell! Először a doki miatt döntöttem úgy, hogy oda fogok járni, de mostmár ezek miatt is örülök, hogy így döntöttem. Ne legyen baj, de ha van, akkor még ne tetőzze az is, hogy a gyerekeket másik kórházba szállítják át. Egyáltalán nem fárasztasz, csak remélem, hogy tudok segíteni. :)
baba888
 
 


Baba!
Persze hogy tudsz seígetni most gyűjtöm az ikres kismamikat hogy kik hol szültek meg ilyesmi megnézem a kórházakat aztán ideje lesz dönteni. Bár még előbb derüljön ki hogy valóban ketten laknak-e a pocimban. :)

Ime a tábla!
Bárkinek bármi adat nem jó csak jelezze és javítom. :)


Kép
Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Megjött a hüvősebb idő és mindenki téli álmot alszik. :lol:

Na majd még benézek hátha lesz kivel beszélgetni. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


hali,
én itt vagyok :)
szupi, hogy egyre nagyobb a sárga rész a táblában! Wish-ről tud valaki valamit? régen járt erre... nálam csak annyi a változás, hogy már áprilisban 29 éves lettem, de jól néz ott ki a 28 is :)

a lánykáim nagyon jófejek, már mindketten forgolódnak oda vissza, csak Luca néha elfárad hason, és orraesik, akkor persze üvölt :) már egyre többet kommunikálnak egymással, gyűrik, püfölik egymást rendesen, megcibálják egymás haját, meg persze az enyémet is, nagyokat sikongatnak, Zsófinak dobhártyarepesztő a sikítása :)
nem tudok képet feltölteni :( majd később még megpróbálom.
puszi mindenkinek
tralllala
 
 


Tralllala!
Javítottam és akkor utólag nagyon sok boldog születésnapot. :)

Cukik lehetnek a lányzók. Várom a képeket. :) :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!:)

Ma ismét egy óriásit léptem hátra, egy hatalmasat koppantam.
elvileg ma kezdhettük volna ismét a programot(2cn.), de sajnos a vérereményeim nagyon ramatyok lettek.Az FSH-m az egekben 34 a LH-m 62,a többi remek lett...... nos ilyen értékekkel szó sem lehet stimuról, sőt a doki nem tudta mitől lehet , állítólag mindenkinek van egy két ilyen ciklusa csak nem tudnak róla.... neten utánaolvasgattam és szörnyű korképeket kaptam, így most sikerül jól beparázatatni magam...ugye ez nem jelenti a petefészek kimerülését???
A dokitól elfelejttem megkérdezni, hogy ettől függetlenül lesz e peteérésem,mert ugye elvileg az FSH tüszőérlelő hormon, tehát növöget bennem....UGYE??????!!!!!:cry: jjjjaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjj kikészülök
Vendég
 


nem a legfrissebb képek, de most csak ezek vannak a gépemen...

Zsófi
Kép
Kép

Luca
Kép
Kép
tralllala
 
 


Viki!
Ne izguljál jó tudom könnyű azt mondani lehet hogy nem ürült még ki az előző adag biztos vagyok benne hogy hamar rendeződn fog meglátod és annyi tüszi lesz amennyit csak szeretnél.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Vikimi!

először most neked írok, köszi a tanácsokat és fel a fejjel! Az emberi szervezet nem olyan mint az atomóra, hogy mindig ugyanolyan állapotot produkál. Az egészséges szervezeten belül is vannak megingadozások, hidd el, hogy a következő vérvételi eredmény már jó lesz! :P

Köszönöm az étrendre és egyéb életmódra :lol: vonatkozó tanácsot, remélem sikerrel veszem az akadályokat.
Az elmúlt négy és fél éva alatt még soha ennyire nem vártam a mensim jelentkezését, csak hogy végre kezdhessem már a szurikat.

Hajnóca! Köszi a bíztató szavakat! Hogy mi az az antagonista kezelés azt én sem tudom konkrétan, csak azt, hogy nálam a stressz-hormon szint magas, erre kapok napi fél tabletta Bromokryptint (egyébként ezt kaptam akkor is, amikor a vetélésem után beindult a tejelválasztásom :? ), egyébként pedig nincs megmagyarázható oka annak, hogy miért nem esek spontán teherbe. Hiszen az előző házasságomból nekem is és a páromnak is spontán gyermekei lettek, szóval valami miatt nekünk ez így együtt nem megy. Ellenanyagot nem termelek tudtommal, tehát nem tudni, hogy mi az oka, ún. secunder sterilitásom van.
Szépen halad az idő, ma-honap már szeptember lesz... :lol: Használd ki a szép napokat és töltődj fel energiával!

Zsebi! Van már valami újság? Nagyon drukkolok! :lol:
Klassz a táblázatod, most látom csak, hogy hozzátok képest milyen öreg vagyok! Ez eléggé letört :( Remélem azért én is felkerülhetek a toplistára :lol: Jövő hétem beindulunk.

Orsche! Nem tudom, hogy arra a tanácsra gondoltál-e, amit Zsebi is elküldött, de szívesen megadom a privát e-mailemet: kicsipepi@freemail.hu

Üdv mindenkinek, jó 7végét! anikó
anikó65
 
 


Anikó!
Írd meg az adataidat és beleteszlek szívesen a táblába.

Még semmit nem tudok a helyzetemről, csak azt hogy ma megint jött valami barnás (enyhén) nyákos valami. Erre mondták hogy az utoról van de már egy hete nem jött semmi nem tudok hozzászólni csak bízni hogy minden rendben.

Hajnóca!
Az antagorista kezelés az az amikor egyáltalán semmit nem kapsz a stimus ciklus előtt. Szóval megjön kapod rögtön a tüszönövesztőt és még abban a hónapban le is szívják őket.

A shortnál van előtte fogigától, a longnál pedig valamilyen szuri a stimust hónapot megleőző hónapnak kb. a közepétől.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zsebi!

Köszi, ha engem is felraksz a táblázatba :lol: Anikó vagyok, 40 éves, Györbe járunk a Kaáliba, Dr. Boga Péterhez. Kedden kezdjük az 1. lombikot, ha sikerül Bp-re a Szt. Imre Kórházba megyek dr. Rákóczi Ferenchez.

A barna pöttyözésről több barátnőm is beszámolt, olyankor, amikor meg kellene jönnie a mesinek :? . Lehet, hogy nálad is ez van? Drukkolok ezerrel, :lol: Anikó
anikó65
 
 


Anikó!
Nem tudom hogy mi van nálam a doki azt mondja hogy az utro marja odabent a dolgokat és a nyálkahártyámat és ahogy egy kis erecskét szétmar az jön így le. :shock:
Beírtalak a táblába valamelyik nap firssítem és akkor látni is fogod. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Anikó!:)
Köszi és sok sok sikert.Nekem a sima nődokim mindig azt mondja ,ha biztosak akarunk lenni a lombik sikerében,akkor irány Győr, ott nagyon nagyon ritka hogy ne sikerüljön a 2.alkalomig.... csak mi hajdú- biharban lakunk és kicsit messze lenne nekünk.....

Zsebike!:)
akkor nekem is antagonista kezelésem szokott lenni, de a papíromon short van írva mindig.Én sem kapok soha fogigátló, csak ha megjön a decapeptyl, és gonal-F-t.....
Nagyon nagyon izgulok értetek!Vigyázz magadra.
Vendég
 


Sziasztok!
Én is bekukk.
Remélem hamarosan még nagyobb lesz az a sárga rész a táblában!

Viki!
Jaj, na máááá! Francnak van ennyi info a neten!
Én is tutira utánaolvasnék és elkezdenék parázni!
Remélem nincs nálad semmi komoly, csak a babóid egy hónappal késöbbre ütemezték magukat!

Tralllala!
Jó látni titeket!
Csajok nagyon tündériek!

Zsebi!
Én már számolom a napokat! Gondolom Te is!

Drukkok mennek mindenkinek!
Képek meg jönnek majd legközelebb (most nincs friss a gépen)!
Pusza

Kép
stella9
 
 


Szió!

Mostanában nem gyakran járok ide....de modom olvasgatok :)
És erre nem akármilyen hirre jövök :)

Zsebi! Gratula...szupper. Vigyázz magatokra :)

A babás képek lányok csodásak :Ö

Na pá

Gina
Vendég
 


Lányok!
Nem nagyon tudok észhez térni és napirendre. Tegnap csak nem hagyott nyugodni ez az egész vérzés témakör elmentem a régi nőgyogyászomhoz aki amúgy épp ügyeletben volt. Az egy dolgog hogy bent akartak tartani a kórházban csináltak uh-t látta hogy semmi nem jött a méhből ott minden rendben. Mondja hogy gyönyörű szép babóca van itt elkezdet kielemezni mikor is kicsúszik a számon csak egy mire ő mért mennyinek kéne lenni hát mondom nem tudom de a HCG alapján azt mondták több lesz ott. Erre kicsit mozdít az uh-n és három is van. Lányok ............... rettegek félek nem tudom, hogy hogy mi lesz.... ráadásul Krizsa dokival mire legközelebb tudok beszélni már 11 hetes leszek addig dönetni kell. Istenem soha nem gondoltam hogy nekem lesz ilyen problémám.

Bocsi hogy csak magamról, de nagyon félek....

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

ZSebi: a lombikbaba fórumán is van egy pár akinek 3 babója volt és "redukálták" kettő babára.
Detnek az alapítónak pedig 3 babája van kb fél évesek.
Ha akarod küldök email címeket priviben.
De addig is ne aggódj:)

Nekem most lesz kb 2 hét múlva a 3. beüm. Az első is sikerült csak 6 hetesen elment. A 2. fagyis volt, de nem bíztam bennük és nem is sikerült.
Most ez tudom hogy sikerül. Úgyhogy nem is aggódok miatta. :D
minyuu
 
 


ne aggódj Zsebi! azt most végképp nem szabad!!! szorítunk, bárhogy is döntesz! hamarabb nem tudsz a dokiddal beszélni semiképp? az biztos megnyugtatna, ha legalább telefonon beszélnétek.
puszi
tralllala
 
 


Sziasztok!

Trallala,
nagyon édesek a csajok, öröm rájuk nézni, hogy milyen kis vidámak!

Zsebi,
szerintem is próbáld meg utolérni előbb Krizsát, hogy egy kicsit megnyugodj. Nemrég találtam rá a Gyermeknevelés alatt az Ikrek topikra, ott van egy lányzó, aki hasonló cipőben jár. Hármas ikrek, a 9. hét környékén van és dönteniük kell. Ott amúgy már babás hármasok is vannak, meg sok ikres, szóval lehet érdemes tőlük infót gyűjteni,körbejárni a témát, hogy utána szépen át tudjátok rágni a dolgokat. Nem egyszerű döntés, de az idegeskedés nem segít, próbáld józanul átgondolni! :roll:
És mielőbb beszélni a dokival!!!
Addig is sok erőt kívánok!
baba888
 
 


Tralllala, Baba!
Aranyosak vgytok. Ideges nem vagyok megnyugodtam hgoy vérzés (ami már megint totál elmúlt) az utrotól van már csak szombatig kell kapnom utána remélem semmi ilyen galiba nem lesz.

A most még nem szeretnék azzal fogolalkozni hogy dönteni kell bízom a természetben hogy ezúttal mellénk áll és segít az egyik babánanak angyalkává lenni és majd később visszakpjuk őt amikor a másik kettő már nagyobb lesz.

A dokimmal semmi kép nem tudok beszélni mert külföldön van, de jövő hét szerdán meglátjuk hogy hogy alakultak odabent, addig is szépen elvagyok magamban.

Minyuu!
Köszönöm szépen hogy leírtad biztos át fogok nézni abba a topikba aztán szedem az infokat majd magamra, de még egyenlőre nem akarok ezzel konkrétan foglalkozni várom a jövő hetet türelmesen mást sajnos nem tudok tenni.
Sok sikert kívánok neked és hidd el sikerülni fog én is most nagyon elszánt voltam úgy voltam én most csak úgy jövök el onnan hogy babás vagyok senki nem érdekel és nem állhat az utamba hát nekem elég rendesen bejött.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi
Sok sikert kívánok neked, remélem mindent megold a természet.

Köszönöm a tanácsokat, igyekszek mindent betartani.

Csajok
Ti éltetek nemi életet a beü után? Mert én nem mertem eddig.
Köszi és mindenkinek sok szerencsét és könnyű szülést a pocósoknak.

üdv
Móni
minyuu
 
 


Zsebike, nagyon szorítok, hogy a legjobban alakuljon, kicsit elkéstem a gratulációval, de mostantól rengeteget gondolok rátok, hogy a legszebb álmotok váljon valóra!!!
hajnesz
 
 


Szia Zsebi!

Hát ez nem semmi hír :lol: :lol: :lol: , amire ma visszajöttem! Nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat és hidd el, hogy a megfelelő pillanatban a lehető legjobb döntést fogjátok meghozni.

Minyuu!
Te is Győrbe jársz? Ha 2 hét múlva esedékes a beültetésed, akkor lehet, hogy találkozunk :P Most pénteken megyek az 5. napi vérvételre és UH-ra, Boga helyett Kőrösi doki lesz, de tudom, hogy jó dolgokat fog mondani, ezt most nagyon érzem :P .

Tudjátok, azért ma reggel mégis csináltam egy tesztet. Már csak azért is, hogy a szurik előtt megbizonyosodjak arról, hogy nincs pocaklakó nálam. Persze negatív a teszt, úgyhogy pár órán belül szurizom magam, csak megvárom "apát", amíg hazaér a munkából. Egyébként kevesebb vérzés jelentkezett, talán az Aspirin protekt lehet az oka, de már nagyon múlóban van.

Egyébként nekem most nagyon olyan érzésem van, hogy sikerülni fog :lol: :lol: ez a lombik. A környezetem - már aki tudja - azt mondja, hogy már most olyan kivirult állapotban vagyok, mint aki kismama. Gondolatban persze már az is vagyok...
Anikó
anikó65
 
 


Zsebi,
épp most olvastam az említett fórumon, hogy az a lány, akit írtam, a 3 pocaklakóval ma volt az utolsó Kaális uh-n, a 10.hetin, és a harmadik babájuk angyalka lett, a másik kettő jól van, szépek.
Remélem, hogy nálatok is úgy fognak alakulni a dolgok, ahogy szeretnétek!!!!!! :)

Anikó,
ilyen pozitív hozzáállással csak jól sikerülhet minden!! :D

Hajnóca régen járt erre, nem arról volt szó, hogy teljesen eltűnik... :?
baba888
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el csak kicsi gáz lenni itthon. :cry:
Ma kellett volna mennünk a dokihoz, de nem volt hangulatom, mert egy kicsit zűrösek a körülmények körülöttem. :?
Szerintem még a szeptember is kérdéses, de addig sok víz lefolyik a Dunán.

Így egy nem volt hangulatom semmihez. :oops:

Zsebi,
mondtam én, hogy nem egyedüli gyermek. :lol: :shock:
Szerintem ne izgulj, hogy mi lesz. Az élet megoldja majd a dolgokat. Ha 3 van megírva, akkor 3. :D :?

Bocsi a többiketől, de nincs türelmem semmihez. Sz@r ez így. De ez van. Meg kell oldanom. :cry: :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Baba!
Igen olvastam meg a kaálisra is írt örülök neki hogy végülis jól alakutlt vele minden.

Lányok!
Meglátjuk mi lesz egyenlőre örülök boldog vagyok aztán alakul valahogy valahogy mindig van volt és lesz.

Anikó!
Én is ilyen hihetetlen belső energiával menet annyira hittem hogy a mostani babáim ügyik lesznek és hát látod milyen ügysek voltak. Drukkolunk nagyon. :)

Hajnoca!
Én most nagyon magammal vagyok elfoglalva lemaradtam vagy nem is írtad, mi az ami ennyire felzaklatott ennyire bánt? :roll:
Ha segít írd le vagy ha tudunk akkor segítünk.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan beugrottam, de latom minden segitsegre szukseg van

Aniko, en is azt akartam irni, amit Zsebi bemasolt

Zsebi, orulok, hogy minden rendben van, es szivembol kivanom, hogy minden ugy alakuljon, ahogy ti szeretnetek.
Igaza van Baba-nak Gyerekneveles / Ikrek topik alatt talan 2 kezdodott, hogy Andi hasonlo helyzetbe kerul es tenyleg nagyon oszinten leirtak a lanyok a velemenyuket a 2-3 baba pro-kontra. Szerintem erdemes visszaolvasni es utana sajat elhatarozasra jutni, de azert raersz majd jul 12 utan ezen gondolkozni. Addig, nyugi, pihi miegymas

Hajnoca, aggodom mi van veled? (mar ha publikus)

Tobbieknek bocsi, hogy csak igy lelepek, gyermekek imadnivaloak, en meg nagyon almos
Jo ejt
Orsi
orshe
 
 


Anikó
Oda jártam, majd 2 év után átigazoltam a Bmc be.
A Zeke a dokim.
minyuu
 
 


Zsebi!

Szupi, 3 gyerek :) woww...szoritok hogy minden jól alakuljon :wink:

Fanny: veled mizu?

Trallala: gyönyörűek a kis hölgyek :) Gratula

Gina
Vendég
 


Zsebi!
Hát... nem irigyellek. Egy hétig én is ilyen bizonytalanságban éltem és baromi nehéz lett volna dönteni.
Én tutira ragaszkodtam volna mindhez, a dokim meg tutira rábeszélt volna a redukcióra.
Most már értem miért!

Mivel Te sem vagy éppen nagydarab, nem lenne egyszerü kihordani.
Remélem minden úgy lesz, ahogy neked és nekik a legjobb!
Most extrán drukkolok és szorítok értetek!
Puszi

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Köszönöm hogy bíztattok meg is nyugodtam már most mindig csak a következőig nézek előre és meglátjuk hogy hogy alakul még bármi lehet szóval egyenlőre boldogan várom az uh-t persz a félsz ott van hogy legyen szép szívhang aztán számolunk hogy hány is van.

Hajnóca!
Nem tetszik hogy így eltűntél tessék jelentkezni.

Jó éjszakát!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

új tag vagyok, és nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a csapatra. Nagyon remek, hogy így bíztatjátok egymást. :) Rám is rám férne egy kicsi. A 3. beültetés után vagyok, 06.29-én ültették vissza. 14 sejtből 8 termékenyült, 3-at visszatettek, 4 került fagyiba. (1 nem volt OK :( ) Most azt a bizonyos nagyon hosszú két hét közepén tartok, amíg kiderül, hogy mi újság. Vasárnap kellene megjönnie, ma pedig elkezdett olyan érdekeen bizseregni a pocakom, mint vérzés előtt szokott, így letörtem. Eddig volt minden, álmosság, fejfájás, mellfeszülés, reggel pici hányinger, de most kész vagyok :? Nagyon tartok a negatív eredménytől. 34 éves vagyok, és lassan kimerülnek az anyagi kondíciók is. Tanárként dolgozom, most minden együttálll(t) a sikerhez.
Tudtok biztatni? Éreztetek hasonlót?
Írjatok :?

Köszi előre is!
Gigi
gigi002
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: