Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Dita

Gratula a szép eredményekhez! bőséges megtermékenyülést, és osztódást! :wink: Szeretném, ha legalább 3-at visszakapnál..... :lol:


Bikfy

Merre csavarogsz, Minden rendben volt a mammográfián?

Hát csajok, én k...va szarul vagyok. Éjjel 1-kor felébredtem, és reggel 6-ig ébren voltam, annyira beteg vagyok.... Ma egész nap feküdtem, de még élni sincs erőm.

Kata

Jelentem, hogy már nem én vagyok a legfiatalabb, Vius átvette a helyemet!!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!
Nem olvastam vissza fáj a pocakom...

lombikosok főleg Nellike, Denika, Némóka: a metypredet és a zöld kapszulát még ma el kell kezdeni szedni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.03.02 18:13-kor.

dita75
 
 


Dita,
nekem a meleg fürdő sokat segített a hasfájáson. Amíg nincs beülti, addig szerintem megpróbálhatod és legalább sregkented a vérkeringést is.

Dy,
letaszítottak a trónodról? :lol: Látom szívesen adtad át :lol:

i.kata
 
 

 
 

Kata

A lehető legszívesebben..... :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


KATA
Azt még szabad ilyenkor?

Izgulok a holnap miatt, hogy mennyi lesz jó. A mellettem lévő lánynak 11 volt, irigyeltem kicsit, de végülis nekem elég lesz két Bogyóka. Egy lány, meg egy lány! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita


Mikor lesz a beülti?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina, Twist merre vagytok???????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


még azt sem tudom megtermékenyültek-e. holnap kell telózni regel

dita75
 
 


Dita,
szerintem lehet, de majd a többiek úgyis megírják a véleményüket. Nagyon sok helyről hallottam, hogy a beágyazódásnak direkt jót tesz a vérbőség. Ezért is szedik sokan az aspirint, nem? Beülti után már ne fürödjél, de amíg "egyedül" vagy, addig baj nem lehet :wink: De szerintem biztos jót tesz a mnyh-nak.

Dy,
szerintem azért szívesen lennél te a legfiatalabb babás a táblán, nem? :lol:

i.kata
 
 


Dita,
ne aggódj a holnap miatt! Biztos megtermékenyül belőlük elegendő. Biztos lesz 1-2 kieső, de akkor is marad bőven elég. Látod, Monicnak összesen szívtak le 3-at és már 2 hetes elmúlt Danika :lol:

i.kata
 
 


Kata

Lehet.....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan megírom, mi történt ma velem, aztán visszaolvasok és reagálok.

Na szóval reggel 7-re mentem nőgyógyászhoz, véreredményem természetesen nincs még. Azt hittem sírva fakadok. Még mindig ül fölötte a labor, mert nincs pénz és ezért nincs olyan teszt sem, amivel az én hormonjaimat megnézhetnék. Persze azt ők leszarják, hogy az én időm meg megy. És így múlnak el a hónapok.

Ez után átmentem a mammográfiára. Csaknem a szemembe röhögött a nő, hogy mit képzelek, hogy egy csomóval ide jövök, beutalóval esetleg. Vagy kérjek időpontot, protekcióval, májusra. Na ennyi mára, gondoltam és hazajöttem.
Aztán anyu felhívta a szomszéd nénit, ő az osztályvezető főorvos, úgyhogy holnap mehetek, reggel 3/4 8-ra. Utálom a protekciót, de most ez kellett. Már alig vártam, hogy eljöjjön a mai nap, és túl legyek rajta, erre most még lesz egy nehéz éjszakám.

De a napom folytatása csodálatos volt. Bogi barátnőm kisfia megszületett, 4005 grammal. És természetes úton szült. Ez a hír feldobott egész napra. Ők is vártak jó ideig a bébire. Aztán ma megérkezett hozzájuk is a csoda. :lol:


Egész nap gondoltam Ditusra és Viusra, na de mindjárt visszaolvasok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita!

Gratulálok a 7 picurhoz, nagyon megy továbbra is a drukk.

Vius merre van?

Többiek? Hát ma nem túl sokat írtatok. Mit csináltatok ma csajok?

KépKépKép
bikfy
 
 


Elmegyek a Dita féle Titkot olvasni, mert nagyon jó. Ajánlom mindenkinek. Mekkette folyamatosan leszek, időnként rátok nézek.


Dy? Merre vagy? Olyan cuki vagy, hogy küldtél üzit, nagyon jól esett. Köszönöm. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Vagyok, csak közben játszom..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
nem semmi ez az eü :evil: Ilyenkor tényleg jó a protekció :wink:
Amúgy nem értem miért idegeskedsz, amikor pont most olvasod a Titkot :? Tessék pozitívnak lenni!!!!!
Gratulálok barátnődéknek!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Ditus: Jajj de nagyon jó!!!!! Gratula! És mennek továbbra is a drukkok! :)

Bikfy: Kitartás!!!

Vius: Kidőltél a koránkeléstől??? Én kidőltem. Ráadásul szétlőtték a vénámat. Szinte a könyökömből vettek vért.... :twisted: Hallottatok már ilyet? Rohattul fájt egész nap.... :? És persze lesz egy jó nagy lila foltom...

hofeherke
 
 


Sziasztok
Megjöttem Bocsi de le kelett feküdnöm aludni
Dita Nagy Grat és szurkolok a továbbiakban
mizujs csajok?
Bikfy látod ezért nem járok én ide hozzánk.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viki!!!mit lehet bevenni lázcsillapítónak terhesség alatt? Algopyrin?
Sztem vmi kerülget,remélem nem az influenza! :evil:

Kép
f.ancsi
 
 


Marám!
Elég rendesen kifáradtam hazafelé anyum vezetett a férjem meg hátúl aludt a kocsiban.hazaértünk fél 2re és most keltünk fel.
Azt mondta a Doki hogy a férjem nagyon jót produkált ma !

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mara

Rakjál rá hideg vizes borogatást!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius

Visszajelöltelek! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ancsi

Tudtommal semmit.... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Ne olvass már annyit, gyere inkább!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Okés Dy akkor Úgy látom sikerült belépned!
Tegnap este Zsuzska jelölt még be :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Menned kell még holnap is?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Igen Dy mennem kell az elözőnél is két nap volt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na összegyült a szent család tesom anyum mamám férjem meg az egyik bérlakónk(legjobb barátunk nálunk lakik 3 hete )

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Miért kell 2* menned? :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy azt én sem tudom.de igy szokták.
Mondta a férjem nagynénje hogy aludjunk ott szerez nekünk olcsó szállást a rendőr szállón de mi inkább hazajöttünk.nem szeretek máshol aludni ...

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Ezzel én is így vagyok.... mindenütt jó, de a legjobb otthon! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó ez a titok! Érdemes lenne megfogadni. Egyébként olyan érdekes, de én fiatal lány korom óta rettegtem attól, hogy mi van, ha meddő vagyok. És nagyjából van is gáz velem. Lehet, csak azért, mert a sok nega gondolattal meg a félelmemmel ezt vonzottam be? Hűha, gyorsan megpróbálok változtatni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép Kedvesemmel:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy jó lenne ha csak pozitív gondolatok lennének a fejedben!!!!!!!
A remény ha meg utoljára

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Akkor továbbra is megy a drukk!

Dy: Ennek már nem használ a vizes ruha.... :( de azért köszi.

Ancsi: Érdekelt, így kicsit utánaolvastam. Lázcsillapításra csak 38 fokos láz esetén van szükség. Addig C vitamin nagy dózisban. 38 fok felett hűtőfürdő... ha ez sem segít, akkor az orvos utasítására lázcsillapító. Azon viszont veszekednek, hogy melyik. A Panadol, Rubofen és Algopyrin pártiak ugranak össze a legtöbb fórumon, de valójában mindegyik szidásáról, tiltásáról olvastam. Esetleg homeopátiás szereket ajánlottak, de ahhoz én nem értek... Bonit kérdezd!

hofeherke
 
 


köszike Marám:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy

Na nehogy befordulj nekem!!!! :wink: Ne legyenek nega gondolataid! tudod:csak pozitívan..... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Mara

Ha mást nem is, de a fájdalmat legalább enyhíti. :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius,
bejelölhetlek én is?

Bikfy,
akkor mi jól el tudnánk dumálni, mert én is mindig ezen rágódtam tini korom óta, hogy mi van, ha nem tudok majd teherbe esni? :roll:
De most nagyon pozitív vagyok!!!!! :lol:

i.kata
 
 


Bikfy: Ilyen gondolataim nekem is voltak, de hogy a búbánatba ne lettek volna, amikor sohanapján kiskedden volt rendszeres vérzésem (néha fél évig színét se láttam piri anyónak) Nem kell mindent elhinni azért!
Amikor pedagógiát meg pszichológiát tanultam én mindent bebeszéltem magamnak amiről tanultak.... nem is olvasok pszichoblablát, akármennyi igazság van mögöttük. (bocsi ez most kijött. Nem kell egyetérteni)

hofeherke
 
 


Kata

Ne kezd most már te is! :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata igen Zákányi Zoltánné
Aki szeretne jelölni nyugodtan nem fogok megharagudni:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ancsi,
nekem egyszer azt mondta a házidokim, hogy ha terhes leszek, akkor panadolt vehetek be. Viszont a múltkor a Ceizelnek volt egy riportja, amiben azt mondta, egy szem gyógyszerrel kevesebbet ártunk a baának, mintha gyógyszer nélkül szenvednénk. A fájdalom, rosszullét jobban megviseli a babákat odabent...
De ha hidegvizes borogatást teszel a csuklóidra, azzal ártani tuti nem tudsz.

Vius,
Csinik voltatok az esküvőn :lol:

i.kata
 
 


köszi Kata:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Jó az új vonalzód! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kedvesem rendi nekem most nem nagyon kell ugrálnom így szedi a ruhaszáritót anyum meg vasal :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita: Igen, a gyógyikat még ma el kell kezdeni szedni. Az esetleges gyulladás megelőzésére kellenek, ezért kell elkezdeni már ma. Pihenj nagyon sokat! ++++++++++++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Dy rájöttem hogy hogy kell csinálni innen már semmi gond nem lesz :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

De jó már egyeseknek!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius

Ügyi vagy! Jó szórakozást a vonalzó gyártásokhoz! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: