Új privát üzeneted érkezett!

Nállunk nem esik a hó.... :?
Vendég
 


Sirki: De jó! Megvan a kiságy is? Fotó???? Babakocsit milyet vettetek? Nekem a szülőszobán telefonáltak az üzletből, hogy megjött a matrac a kiságyba, mehetek érte. Mondtam, tök jó, most szültem 20 perce kb.... :D

Niki: örülj neki! :D
jaimee1
 
 


Jaimee,

Remélem lesz eredménye a hétvégének. :lol: :lol: :lol:

Nálunk reggel 8-kor kb 10 percet szállíngózott a hó, aztán elállt. Most már ne is essen, nekem nem hiányzik. Mindjárt március, inkább a tavasz jöjjön el hamar. Azt nagyon imádom. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

Hát igen, ilyenkor igencsak bele kell nyúlni a pénztárcánkba. Attól függetlenül, hogy mi egy csomó mindent ugy kaptunk, legalább 50-60 000 ft-nál tartunk, és még ugye nem szültem meg. De ezzel mindenki tisztában van, aki gyerekvállalásra adja a fejét, csak igen rossz érzés amikor az embernek ürül a pénztárcája. :lol: :lol: :lol:

Niki,

Sajna az enyém nem egy romantikus alkat, de én így szeretem. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Köszönjük a gratulációkat, íme a tegnapi fotó, 2D-s ultrahang volt...

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


OLIK: Jaj, nagyon drága Tündi :lol: Nekem az első kép a kedvencem, de mindegyiken nagyon édes! Látom ám a fülbevalóját is :wink: És micsoda vastag szája van! ;)
JUDY: Aranyosak a fiúk! :lol: A jelmezeket kölcsönöztétek? Úgy látom, jó kihúzod a végéig!
NIKI: De jó Nektek, babaúszás.. A második képen olyan nagyfiús Domi, ahogy ül a medence szélén, és lógatja a lábát! :wink:
GYABLONKA: Gratulálok a kis tököshöz. :lol: Nevét eldöntöttétek már?
HENI: Tényleg hatalmas szemei vannak Alexinek! Jobbulást neki és az apukájának is! Tényleg jó sokat nőlt!!! Mi a jövő hét kedden megyünk az oltásra! Szerintem Bence még nincs 60cm, annak ellenére, hogy már 68-as ruhákat hord..
JAIMEE: Mekkora volt Réka 2 hósan?
Vendég
 


Gyabi,

De édes a kisfiad. Nagyon jó fotó lett, szépen látszik rajta a kis kukis. :lol: :lol: :lol: :lol:

Betsy,

Ráadásul most azt érzem, hogy még rá is húzok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: 5100 g és 57 centi.
Frissss fotó:
Kép

Gyabi: Jaj, Gyabi, gyönyörű ez a kép! :D Minden olyan jól látszik!

Judy: Beszéld meg Barbival, hogy mikor bújjon ki! Sokan mondják, hogy ez hat! Nekem is eltökélt szándékom volt, hogy megszületünk a 39. héten, pedig a doki sem nagyon hitte. Iszod a málnalevél teát?
jaimee1
 
 


Na szóval:

Kép
jaimee1
 
 


Jaimee:egyszerűen imádnivaló punk lyányod van, annyira szééééép!!!
Vendég
 


Jaimee,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ezt a frizit te csináltad neki???

Málnalevelet nem iszom, mert sajna annyira ég a gyomrom mindentől, köztük a teától is, ogy csak a buborékmentes vízet tudom meginni.

A homeos bogyikat viszont szedem. :lol: :lol: :lol:

Végeztem a takarítással, szülésnek semmi jele. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: na csak várj még egy kicsit....

Nem, lányok, ez genetikailag így áll neki.... :D Isten bizony.

Nóri: Jó a vonalzód???
jaimee1
 
 


Jaimee anyu:...basszus...jó...evvvan...addigis míg nem pisilek egy csíkosat, gyönyörködöm a punkos csodákban és töltődöm! :roll:
Vendég
 


ööö az kisborz?cuki... :D
Vendég
 


Öööö...ez egy skunk, bűzborz.....a Bambiból......tudom, mire gondolsz......de én illatos vagyok......oké, néha lecsóréz a gyerek, de marha ritkán. :D :D
jaimee1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:40-kor.
jaimee1
 
 


Niki,
:lol: :lol: :lol: , azért gondolom tényleg megéri!

Jaimee,
úristen, nem semmi, még jó, hogy időben megjött az a matrac! :lol:
Rékának tényleg nagyon cuki kis punkos haja van, olyan édes! :lol:
A kiságyat ha kihozzák holnap lefotózom és felteszem, a babakocsit most döntögessük apával, hogy melyik legyen?! De szerintem az is meglesz a jövő héten.

Judy,
igen kicsit rossz érzés a pénztárca ürülés, de a beszerzett cuccokat olyan jó nézegetni, stb., meg igy is úgy is muszály megvenni neki mindent, ami kell! :D

Gyabi,
nagyon jó ez az uh kép, szuperul látszik rajta minden. Én is azt akartam kérdezni, mint Betsy, hogy neve el van már döntve a picúrnak? És, hogy a táblába betehetem-e hozzád ezt a képet? Szerintem jobban látszik minden mint az előzőn, de te döntsd el!

Nálunk is esik a hó, de nem marad meg, csak szemelget!
sirkici
 
 


Köszönöm szépen a dícséreteket a picurka nevében is. A neve még talány, nagyon sok tetszik egyenlőre:Levente, Benedek, Nándi, Mirkó...stb.

Sirki: szerintem is jobb kép, nyugodtan cseréld, ha nem gond!

Kiváltottam a Várandós Anyukák ingyenes csomagját! Kaptunk egy Avent cumisüveget, Mamm cumit, pelust és prosikat.
Valaki már váltott ki ilyet? Kiváncsi lennék, hogy ugyan ez van e benne...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sirki: Aludt volna a mózesében, ha nem jön meg időre a matrac. De így volt az igazi, annyi szent.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:41-kor.
jaimee1
 
 


Megjött a kiságy, teszek fel róla egy képet:

Kép
sirkici
 
 


Sirki: Hűűű, teccik! :D
jaimee1
 
 


Sirki: tényleg szuper kis kuckó lesz...

Jaimee: azért lepődtem meg , mert a képen teljesen más dolgok voltak, mintatermékek.tusfürdő, krémek, stb.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Sztem ugyanaz a csomagolás, mint a kórházinak. Abban lesznek ilyen minták. Pl. babasampon, fürdető, testápoló, neked intim izééé..., mosóporok, öblítők, egy nagy doboz Domestos....hm...mi még....vagy 3-4 féle pelus....popsitörlők, virágmag....tele van vele még mindig a szekrény....
Én egyenesen csalódott voltam. :cry: Ahogy írod, a kép miatt.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Gyabi!
Sok-sok szeretettel gratulálok és kívánom, h minden a legnagyobb rendben legyen továbbra is!!!!!!

(emilemet megkaptad? mert nem válaszoltál.... :( )

babszika
 
 


Na csókolom, megvagyok ám én is, csak kicsit szétesve...

Gyabi, gratula a kis kukacoshoz, nagyon aranyos!

Jaimee, Neked is gratula a kis punkcsajhoz, állatira tetszik!

Nóri, basszus! :cry:

Sirkici, nagyon szép a kiságy! Aranyosak a macik rajta! Úgy nézem, mi is eléggé bemacisozódtunk, mármint babaruhák, törülközők, ágyneműk és kiegészítők terén...szóval hozzánk is illene a kiságyatok, nagyonis!

Milyen lesz a babakocsi? Meg lányok, többiek, akik mostanában vettetek, milyet, meg mi a tapasztalat?
Vendég
 


Bíbi: Nekünk full-os Bergon van. XSRP vagy mi....Téli babáknak szupi és ha soha nem akarsz vele mondjuk buszra szállni. Mert ez akkora....Megemelni meg sem kísérelném....Sztem van jobb,de mi sajnáltunk babakocsira sokat költeni.
jaimee1
 
 


Kép

Kép

Kívül és belül.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Életjel...

Csajok,hátfájásra tudtok valami jó szert,amit kiprobálhatok?Meg megfáztam nagyon..

Sirkici

Tetszik a kiságyatok.

Gyabi

Gratula a fütyishez!

Jaimee

Még mindig gyönyörű Réka.

Christell

Hoztam az itatópohár képét.

Kép


Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Gyabi! Nagyon jó kép! Gratulálok a fiúhoz!!
Nekem is ezek voltak a csomagban. A kórházban kettőt kaptunk, abban volt minta tusfürfő, sampon, egy doboz mosópor, kiskanál, ásványvíz,...stb.
Jaimmee! Nagyon jó a frizkó! Jó dús haja van Rékának!
Nekem is tetszett ez a kocsi!
Mi is Bergon kocsit vettünk, de ismerőstől.

Szeretnénk fülbevalót mi is, de nem tudom, hoy fúrassuk vagy lövessük. Nektek mi a tapasztalatotok? Afúrás nagyobb macera, viszont a srófos fülbevaló engem is szúr, ha lefekszem.

Dorka megkapta az első kanál narancslevét! Sajnos nagyon ritkán van széklete, és ezt javasolta a doktor néni. Legutóbb múlt hét szombaton volt!!! Pedig iszom a narancsleveket,...most már ő is. Meg a kamillateát...de semmi!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Csajok,
köszönöm a kiságy dicséreteket! :D

Bibi,
igen, nálunk is egyenlőre majdnem minden macis, még szerencse, hogy a pelenkázón nyuszik vannak, bár azt kaptuk.
Babakocsi terén én arra mentem, hogy amelyik tetszik, ezen felül ez amit kinéztünk massziv, 3 funkciós, a hordozójában van fejszűkitő. Azt hiszem ezek a fő dolgok, de majd ha megjön és jobban átnézem (mert gondolom azt fogom egész nap csinálni), akkor majd többet is tudok talán mondani?! :lol:

Bambika,
hátfájásra nem tudok semmilyen szert, esetleg mondd apának, hogy masszirozzon meg egy kicsit valamilyen krémmel, nekem múltkor az egy kicsit segitett. Megfázásra gondolom a kamillatea sok citrommal, meg magában a citrom a legjobb természetes gyógyszer...

Chris,
hol vagy elveszve??????????????
sirkici
 
 


Kép
sirkici
 
 


Ahhha, ezek szerint téli meg nyári babás babkocsik között is van különbség? :shock: Én is kacérkodom eggyel, az is 3 funkciós és persze piros :lol:

Sirkici, holnap hányra mész UHra? Hűűű, de kiváncsi vagyok! :lol:
Vendég
 


Ja, Jaimee, nagyon kis szép a Tiétek, tök jó a bélése is, no meg nagyon édes benne Rékababa!
Vendég
 


Bíbi: Hát némelyik babakocsi ránézésre nem alkalmas téli babáknak. Túl huzatos, nem elég meleg és bélelt....

Én különben bolygókerekes párti vagyok, mert ennek a kerekeit is lehet fixálni, ha akarod...fordítható legyen a tolója, legyen viszonylag rugalmas, ne kapjon benne agyrázkódást a gyerek...és az külön jó, ha kicsire összehajtható és könnyű, de ez ha mind együtt van, az már jó drága kocsi....és kb. 1-1,5 évig használod/gyerek, aztán úgyis veszel esernyőset. Ja, esővédő és szúnyogháló legyen hozzá!

Judy mami??

Christel?
jaimee1
 
 


Ja és nem árt arra is gondolni babakocsi színét illetően, hogy ha még terveztek babákat, fiú is lehet köztük! :wink:

Na megyek, Réka szirénázik!
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Még 2in1, bár szépen jönnek a jóslófájások, napi 5-6 összahúzódás már van szombat óta. Reménykedek.

Ma reggel nekem is kijutott a bosszúságból. Elvittem a fiukat a suliba, épp indulnék haza, amikor a kocsi olyan traktor hangot adott ki, hogy még én is megijedtem. Tudtam, hogy a kipufogó mehetett szét, de mondom nem hiányzik most felesleges pénzkidobás. Marha mérges lettem. Mentem is a szerelőmhöz, aki megnézte és azt mondta, hogy csak valami illesztésnél ment szét, ez néha megesik, és csak hegeszteni kell. Azért meg nem kért pénzt. (ismerem őket ezer éve)
Ugy megkönnyebbültem, hogy azt el sem hiszitek. Szülés hetében kocsi nélkül maradni + isten tudja mennyit kidobni, hát nem lettem volna tul boldog. De így végülis jól alakult. :lol: :lol:

Sirkici,

Szupi a kiságy, és ahogy látom praktikusan kerekeken gurul. Ez nagyon jó megoldás. :lol: :lol: :lol: :lol:

Vizsgálatokhoz beírhatod a febr 20 NST, bár remélem abból már szülés lesz.

Jaimee,

Tök jól nézel ki. Az alakodon meg sem látszik, hogy szültél. Már amennyit a kabátod látni enged. :lol: :lol:
Szupi az a járgány. Én még mindig nem hoztam el a barátnőmtől. De ráér még, 2 hétig még nem vihetem ki, utána is csak 5-10 percre az elején. Ahhoz meg még nem kell kocsi. :lol: :lol: :lol:

Bambika,

Sima megfázásra jó a Calcimusc (ampullás) na meg a forró tea. Hátadra nem próbáltad a melegítőpárnát?? Csodákra képes. :lol: :lol:

Omnia,

Fülcsit én is szeretnék, de nekem azt mondták a kórházban, hogy 8-9 hónaposan szabad csak a fülbevaló. Erről mit tudtok????
Én amugy lövetni fogom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Helló! :D Nem dobsz egy képet? Sokat már bizti nem látunk pocakosan... :D

Ja, alakom az van. Azzal nincs gond. Azt mondta apa, akkor sem voltam ilyen csinos, amikor megismerkedtünk. :shock: :shock: Csak el ne fogyjak... :D Azért küzdök, hogy egyek napi 3 x a tejcsi miatt, mert étvágyam aaaaaz nincs... Elevittől várom a csodát...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:42-kor.
jaimee1
 
 


Betsy,

Jól látom??? Ma van a névnapod???

BOLDOG NÉVNAPOT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY: Köszi :)
Vendég
 


Betsy: Tééényleg! Nagyon boldog névnapot neked!!!

És ide is írni ám!!!
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de rengeteg elintézni valóm volt a múlt héten. SZJA, ÁFA bevallások, vakolók, ablakos, temetés stb... Képzeljétek Apa meglepett Valentin napon egy nagy cserepes virággal (azért nem vágottat vett, hogy az új házba magunkkal vihessük. Milyen előre látó!), és egy vacsi meghívással. :wink: Nagyon meglepődtem, mert nem szoktuk ünnepelni a valentin napot.

Szerdán voltunk doki bácsinál. 8 cm a buksija, és azt mondta kb. 1800 gr lehet. És sajnos még mindig farmotoros. :? Nem tudtok egy jó tippet hogyan lehet rábírni, hogy forduljon be? Már Apa is beszélt a fejével, de eddig nem vált be. Doki szerint van még ideje. Én azért már kicsit aggódom.

Betsy!
Boldog névnapot kívánunk mi is! :wink: Milyen meglepit kaptál?

Niki!
Nagyon jók a képek! Mekkorák vagytok már..

Heni!
Nagyot nőtt a kis lurkó.. Mekkora szemei vannak. Pár év és le sem tudod vakarni a csajokat.

Olik!
Tündike is mekkora lett. :wink:

Gyabi!
Gratulálok a kis fütyishez. Én is a múlt héten váltottam ki a várandós csomagot, de nekem Aventes tároló pohár volt benne, nem cumisüveg. A többi stimmel.

Sirkici!
Szép ágyat vettetek. Várom a babakocsi fotóját is! Drukkolok a holnapi UH-hoz.

Jaimee!
Nagyon aranyos Réka baba. A mi babakocsink is hasonló. Bergon Cross. Nem bolygó kerekes, hanem nagyobb kerekei vannak, felfújható gumi kerekű.

Bibi!
Nekünk is Bergon babakocsink van. Nekem ez tetszett. Ha kipróbáltuk megmondom, hogy bevált-e. :wink:

Bambika!
Köszi a képet a pohárról. Nekem is fáj időnként a hátam, De Apa szokta kicsit masszírozni, és attól jobb. A megfázást leszámítva hogy vagy? Mekkora a pocakod? Nekem mindenki azt mondja, hogy milyen óriási, ahhoz képest, hogy kb. 2 hónap múlva szülök.

Omnia!
Mi is szeretnénk fülbevalót, de még én sem tudom melyik a jobb megoldás.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


JAIMEE: Köszi :) Értettem! ;)
CHRISTELL: Köszi Neked is. Egy fekete, hosszú, karcsúsított bőrkabátot..
Vendég
 


Chris: Írok privit!
jaimee1
 
 


Bibi,
holnap 8-tól uh-z a doki, majd meglátjuk mikor kerülök sorba.
Nekem a babakocsinál szempont volt, hogy nekem egy kell, ezért is lett 3 funkciós, hogy ne kelljen később sportkocsit venni, meg hogy legyen hordozkája, mert ha majd megyek anyuékhoz, akkor ha apa nélkül megyünk én hajtok, igy valamibe tennem kell a gyereket. De szerintem az is lehet szempont, hogy téli vagy nyári baba. Nekem igy mindegy, mert télig van időm kitalálni, hogy mi legyen, de ha télen született volna, akkor olyat néztem volna, amiben alapból van téli felszerelés, stb.

Judy,
köszi! :D
Beirtalak a táblába, bár remélem akkorra már tényleg kapjuk a hirt, hogy megszületett Barbika!

Betsy,
BOLDOG NÉVNAPOT! Nagyon szép ajándékot kaptál!

Chris,
kösz! :lol: 8 cm nem semmi. A lényeg, hogy jól van, nem értek hozzá, de biztos van még ideje befordulni. És már mindjárt 50 nap alá mész, hihetetlen! :D

Ma voltunk anyuékkal, elhoztuk a babakocsit. Képet majd szerdán tudok felrakni, mert nálunk eléggé helyszűke van, igy anyuéknál maradt, és apa nem hozta el a fényképezőgépet, igy majd szerdán megyünk, és akkor lefotózom. Olyan jó volt, egész délután azt nézegettük, próbálgattuk mit hogy lehet rajta hajlitgatni, levenni, rátenni, stb meg tologattam egész délután.
sirkici
 
 


Betsy!
Szép ajándék. :wink:

Jaimee!
Köszi a tippet! Kipróbálom. :wink: Remélem bejön.

Sirkici!
Drukkolunk a holnapi UH miatt. :wink: Nagyon rohan az idő... Nemsokára április... Várom a fényképet! Kíváncsi vagyok a babakocsira.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


SIRKICI: Köszi :) Majd gyere az UH beszámolóval! ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy

Itt kívánnék Neked utólag is nagyon boldog névnapot!!!!!! :D
Kép

Sok puszi!!!! :D
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:43-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Most jöttem a védőnénitől. Képzeljétek! Pici pocaklakónk helyet változtatott. Már nem ott találtuk a szívhangját, ahol eddig. Védőnéni szerint elképzelhető, hogy épp helycserés támadást követett el. :lol: Majd csütörtökön az UH-n meglátjuk. Nagyon bízom benne. :wink: A két hét alatt nem híztam semmit. Ennek nagyon örülök, mert így is bálna vagyok. :lol: :?

Judy!
Hol vagy? Csak nem babázol?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,

Szorítok, hogy pindurka helyet változtasson, ennek tényleg nagy az esélye, ha már nem ott van a szívhangja mint legutóbb. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajna még mindig egyben, 4 napja görcsölgetek és keményedek, de Barbika még mindig nem akar kibújni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: lemaradtam a tegnapi köszöntéssel, de ma bepótolnám:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?