Új privát üzeneted érkezett!

Sorry, hogy 2X

Kép
nyuszifül16
 
 


Laptető, csak nem terhes vagy? :lol:
Vendég
 


Nagyon remélem, de a tüneteim olyan enyhék és a tesztem sem nagyon erősödött...bár a gyomrom az ég folyamatosan! :D
Te mikor tesztelsz?
Ha nem zavarlak most felhívlak!? :lol: :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Hm, akkor most elmegyek kajálni, és du hívlak , amikor Borcsi már felébred oksa? Mert mindjárt kell hívnom a Holbát is!

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi dunakavics üzeni hogy déluán hívd fel.most nem tud belépni a babanetre mert a borcsika sokszor nyomott entert és várni kell 30 percet.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: köszi...
Hát hívtam a kórházat, ahogy az előző kedves nővér monda fél 12 körül. De a mostani nővér olyan bunkó volt, hogy legszívesebben ráordítottam volna....h.picsa...úgy kiosztott, hogy hogy merek telefonálni, meg a doki egyébként is császározik, és hívja a vonlas számon,a mi nekem meg van, császár után meg rögtön megy el...kár, hogy nem mondta meg a nevét.......

Ha ez lesz marad a Sote és nem érdekel így is tök ideg vagyok már...

Kép
nyuszifül16
 
 


sajna ilyen bunkok szinte mindenhol vannak......azért én elmondhatom hogy a délpesti valamennyire normális korház.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen, ártam arra egyzser a varrónőmmel, mikor mentünk az apukááért oda, azt hiszem Erzsébeten van, de én Kelenföldről, hogy jutok oda?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita: szóval az nagyon messze van... :(

Kép
nyuszifül16
 
 


hát igen kelenföldtöl messze van kicsit........probálkozz a szt.imrével tovább.....
az uzsoki is messze van tőled? :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anna merre jársz????

Kép
nyuszifül16
 
 


nálatok is ilyen hülye erős szél fuj? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: itt süt a nap, és csicsergneka madark, még semmit nem írtam ma, a kórházat hívogatom két órája, és ismét egy unott, lekezelő nővért fogtam ki.
Én a héten nem megyek orvoshoz leszarom, elegm van...megyek a 8. kerületi sztk-ba még ott is normálisabbak...

Kép
nyuszifül16
 
 


először én is sztk-ba voltam......
itt is süt a nap de felhő átvonulások vannak és iszonyat nagy szél.... :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi itt is vagyok csak kivittem a kis manómat sétálni mert nagyon szépen süt a nap.

Én ajánlom a Bajcsit.
Az én dokim nagyon jó csak azért nem merem ajánlani mert baromi sokan járnak hozzá, és nem akarom azt hogy ne érd utól meg ilyenek.
Szerintem érdemes lenne körülnézned hogy milyen dokik vannak ott, a Szécsényi dokiról is nagyon sok jót hallottam, laza fiatalos, de ugyanakkor mindent elmagyaráz és nagyon odafigyelő.

Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Boganna! Hát ez szuper hír!!!!! Nagyon örülök és gratulálok én is! Éreztél valami tünetet? Nekem még négy nap és én is tesztelek, bár egyre inkább úgy érzem, hogy nem vagyok babás. Nem tudom miért, csak ezt érzem, közben meg reménykedem, hogy hátha mégis! Lehet azért, mert a múltkor jól megjártam és most tudat alatt is védekezem, nehogy túlságosan beleéljem magam! Ez a február már olyan sok mindenkinek szerencsét hozott, nem lenne rossz, ha nálam is bejönne!

MELINDA!!!!! LÉGYSZI-LÉGYSZI VUDUZZ MEG ENGEM IS GYORSAN!!!! :D

Nyuszifül, igen én vagyok Debrecenből és nekem van a két csajszim!
Próbálj meg minél többet pihenni mikor teheted! Nem lehet könnyű vizsgára készülnöd most!

Dunakavics, akkor együtt fogunk tesztelni? De jó!!! :D Szorítsunk egymásnak! :wink:

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!
Melinda!
Pedig az "alvásban gazdag éjszakát"Neked írtam tegnap. :wink:
Engem is legyen kedves megvuduzni! :D
Ma egész délelőtt csak ettem az oviba.A munkatársaim már csak mosolyogtak rajtam.Olyan édesek mindenki annyira szorít,hogy sikerüljön. :) tudom,ez még nem lehet a bébi de Én akkor is zabáltam. :oops:

Domikám is fent van az iwiwen Ludvig Dominik néven. :wink:

Nyuszi!
Én az István kórházzal nagyon megvoltam elégedve.... :wink:

Kirus!
Mi ujság :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Légyszi jelentkezz!

Csajok!Van akinek úgy van a ciklusa mint Nekem?Mintha rémlene,hogy valakivel kb:együtt tesztelnénk. :roll: :idea:

Anna!
GRATULÁLOK! :D :D :D :D

Többiek pussz,megyek Domival szunyálni. 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


nyuszifül én 5-re kell menjek dokihoz :wink:

adiadi mi szilveszterkor voltunk párommal Debrecenben 30-án mentünk és 2.-án reggel leszalladtunk Bécsbe majd haza. Nagyon jól éreztem magam, bár csak ketten voltunk pihentünk plázáztunk megnéztük a Valami Amerika 2-t tük szuper volt moziba magyar filmet nézni és a film nagyon tetszett mindkettőnknek, 31-én Aqva Park és szilveszteri bulin a lovardában voltunk, nagyon jól éreztem magam. Mondta is párom, hogy neki nagyon bejött mivel csak mi ketten voltunk és szerinte nagyon elengedtem magam nem néztem ki mit mond. Szerinte nagyon adok a mások véleményére, lehet :oops: . A városból sokat nem láttunk de a 2 pláza szuper, fö leg a Forum :wink:

mucus jelőlhetem a fiadat? velem nem vagy egy periúdusban én csak a 11. napon vagyok a 30-ból :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Persze,hogy jelölheted,azért írtam. :wink:

Az LH teszt mikor jósol?Pl:már ezen a héten is???Vagy csak a menszi előtt pár nappal???

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Hát csajok én megvuduztam mindenkit,de hogy sikerüljön,nektek is szót kell fogadni.Amit én megmondok,az úgy szokott lenni,péntek 13-i vagyok!! :lol: :lol: Szerencsét hozok!Pistike 3 szor kelt,az eddigi 4-hez, 5-höz képest ok!!Na lányok tessék megtermékenyülni,beágyazódni!!!
ANNA!!!ÉN JÓ HANGOSAN GRATULÁLOK,MERT EZ OLYAN ERŐS SZÉP TESZT,HOGY IHAJ!!!Amit a Jóisten odatett (én meg odakívántam ),az ott is marad!! :lol:
Mucus, oviba jársz???? :lol: Én már kijártam!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


szia melinda láttom jó kedvedben vagy :D

mucus jelöltem Dominikot apa fia szép kissrác!

Kép
Kép
melisch
 
 


Hello csajok!Ma már 2szer bőgtem el magam.Tegnap kitört az egyik bokacsizmám sarka,kivágtam a kukába,mert 4ezerért raknának újat.Ma megyek az ebédemért,hát a parkólóba kitörtem a másik bokacsizmám sarkát.Haza kellett jönnöm átvenni egy hosszúszárú csizmára,de mint kiderült,már dagad a lábam,és nem ment fel teljesen a cippzár.Mivel nincs másik téli,ráhuztam a nadrágom és úgy mentem.A másik,hogy az oviba skarlátos az egyik gyerek.Rögtön a terhességem jutott eszembe.A harmadik,hogy felhivtam az egyik haverunkat aki tartozik 5 hónapja 120ezer forintunkkal,hogy ugyan jó lenne már ha megadná,mert 3 hétre kérte szeptemberbe.Erre a barátnője vette fel,rámcsapta a telefont,és azt mondta ne zaklassam őket,egyébként meg vegyem úgy.hogy felajánlottam a vakoknak.Na ehhez a pofátlansághoz mit szóltok?Még nekik áll feljebb.Olyan mérges lettem,hogy reszkettem a dühtől.Boganna!látod megmontam,hogy baba lesz,mint Nyuszusnak.Gratulálok!
Vendég
 


mucus: én a 15. napon vagyok. Ezek szerint nincs sok eltérés közöttünk. :)
Vendég
 


izisz: Hát nem semmi micsoda bunkó az a csaj. Lehet hogy arra már hideg vizet ihattok. Ha ilyen a hozzáállásuk. És így legyen valaki jószándékú, segítő az ismerősével. Hm....

A csizma miatt ne aggódj, mindjárt itt a jóidő! :D Ne idegesítsd magad!
Vendég
 


hu izisz nem semmi a cipősarok rekordod, a másik story a kölcsönről hát ..... elhiszem, hogy tiszta ideg vagy szerintem beszélj az ismerősüddel szeméjesen és ne a barátnőjével hátha vele züldágra vergödsz!

Kép
Kép
melisch
 
 


Ízisz: mond meg, hogy feljelented a rendőrségen, és bírósági ügy lesz belőle, amennyiben ott a bíróság előtt azt vallja, hogy nem adtál pénzt, a hamis tanúzást a törvény 1-3 évig terjedő szabadságvesztéssel bünteti.
Ja, egyébként egyszerű fizetési meghagyást is ki lehet bocsátani, a bíróságon azt segítenek kitölteni, ha nem teljesíti a követelést, akkor automatice bírósági ügy lesz belőle, nem is kell rendőrség.
Ne kívánom neki, mond meg, hogy már voltál ügyvédnél( egyébként a bíróságra kellene menni, mert egyszerűbb, csak ez hatásosab :wink: )és amennyiben nem fizet fizetési meghagyást bocsátotok ki. Szóval szabj neki egy 5 napos határidőt, ha nem fizet, cselekedj!
nem kell megijedni nem bonyolult!

Kép
nyuszifül16
 
 


Anyumnak 350 ezerrel tartoznak,kb 1 éve,meg volt egy albérlőnk kb 10 éve,olyan közüzemi számlákat,telefonszámlát csinált,hogy anyámnak kellett kifizetni,na ez az összeg 700 e ft-nál jár,kaptunk egy levelet,hogy mivel nincs egy vasa se,nem bírják behajtani rajta....sovány vigasz tudom,ezt csak vigasztalásnak írtam.A férjeddel nem tudod behajtatni???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Adiadi!
Drukk neked is! Egyszerűen muszáj kibírnom vasárnapig...már ma reggel is forgattam a kezemben, hogy megcsinálom a tesztet :D
A kislányommal, két éve, febr.8-án lett pozitív :D

Mucus!
Az ovuláció után 8-9 nappal írják, hogy lehet jóstesztnek használni az LH-t. És utána napról napra erősödnie kell.

Ízisz!
ez több, mint felháborító, hogy nem akarják megadni a tartozást!!! :twisted:
Én lapossarkút hordok :D

Melinda!
Hogy adod Pistikének a chamomillet?
Azt olvastam a neten, hogy óránként lehet adni egy golyócskát, amíg nem csökkennek a tünetek. Elalvás előtt pedig lehet adni ötöt.
Vendég
 


Hello Lányok!
Egy gyors bekukkk.
Jaj, de jó volt látni ezt sok szép pozi tesztet!! Gratulálok Nektek!!!
Én is épp ma jártam utána az lh-s jóslásról. Ahogy dkavics is írta, a 9.DPO-tól lehet jóstesztelni vele reggeli pisiből. Van is itthon, nagy a kísértés, holnap épp a 9... :-) Tegnap mensis fájdalmaim voltak.. :shock:
A "VUDU-VUDU-VUDU" legyetek kismamik az én voltam pár napja, nem Meli... :oops:
Na, szóval örülök a jó híreknek, a tesztelőknek drukk, a peteérősöknek hajrá, a többieknek puszi. :-)
mandarin7
 
 


Itt is van! Febr.06.péntek, 15h28
""Boganna! Köszönöm! Hát, jó lenne... Csak még messze van az a fránya teszt. Pedig ott lapul már a fiókban..
De a köv. a zebrás a Tied kell, hogy legyen!!
Gyerünk lányok, tessék babásodni!! Megvuduzlak Titeket!! VUDU-VUDU-VUDU""
És azóta van 2 kismamink! :-)
Adiadi, Dkavics! rajtatok a világ szeme! Legalábbis a topiké biztosan! :wink:
mandarin7
 
 


Megjöttünk Misóval az oviból.Gyalog mentem,hogy kiszellőztessem fejem,jól esett,csak fújt a szél.Hát lehet,hogy hideg vizet ihatok a pénzemre tényleg,mert ha fel is jelentem,ugysincs munkahelye,se ház,se autó a nevén.Na mindegy.Melinda!Nekem is volt olyan albérlőm,akire rá kellett törni az ajtót,mert a saját lakásomon zárat cserélt,és hónapokig nem engedett be a lakásba az órákat leolvasni.Azt mondta mit képzelek én,hogy majd bemegyek netán ha ő nincs otthon.Végül rendőrökkel hajigáltattam ki,több százezer tartozást csinált,pont fűtésszezon volt,nekem kellett kifizetni persze.És még utána is ő fenyegetett,hogy feljelent az apeh-nál,mert nem adóztam a szaros 18ezer után amit fizetett.Hát nagy az isten állatkertje.De az biztos,hogy megtanultam a leckét,senkinek soha kölcsön nem adok.Hát csajok lassan át kell kereszteljük a topikot 2009-ben szülök ciműre,ha igy folytatjuk.Én január 11én regisztráltam és 18án pozitiv lett a tesztem.Szerencsét hozunk egymásnak.
Vendég
 


Nyuszi!Elfelejtem azóta is kérdezni,hogy mizus a nyuszipároddal?Csak nem elolvastattad vele amiket irtunk róla?Gondolom laptott mint sz.. a fűbe.Jó lenne ha minden megoldódna.Akkor végül is mikor mész dokihoz?Gondolom már alig birsz magaddal,pedig az lenne a legjobb,ha az ember kibirná legalább a 7.hétig,hogy tuti legyen.Én se alszok már napok óta,hogy mi lesz pénteken reggel.Mindenkivel olyan ingerült vagyok aki nem érti mennyire fontos ez nekem,hogy bárcsak túllennék rajta.
Vendég
 


Sziasztok!
Felhívtam megint a magánrendelési számot, másik doki másik asszisztens nője közölte, hogy hétfőn rendel Holba magánba és akkor hívjam...K. anyád...menne az ember vinné a pénzt és ez a hozzá állás, kúrva ideges lettem, így is tegnap óta minden legszívesebben a földhöz vágnék, meg féltem mert nem fájt a pocóm és olyan érzésem volt, mintha nem is lenne babám... :(
De még volt egy elfekvő Lh-m megcsináltam, full-full-fulll pozi jó erős..tehát remélhetőleg baby az van.
A SOTEII-s dokinak az asszisztensét felhívtam, mert neki mobilja van, és ha nem veszi fel vissza szokott hívni, már keresett is, csak nem halottam, gondolm hív...
Hát leszaroma labdád és a szép Szt. Imrét, mert amit ma tapasztaltam én arra egy k. vasat nem vagyok hajlandó kifizetni... :roll:

Jóstesztesek, nekem kb 7-8 nap után kezdett halványodni, mensi előttti este meg már annyi erős volt, hiába este csináltam, hogy már azt hittem mensikor lesz pé-m, szóval lehet nézegetni!

Ízisz: hát, most mondta számoljam össsze a költségeket, nem nézte a honlapot, ami késik nem múlik...az abortuszra ítélt magzatok keresztútját, viszont átküldtem neki, amit Melinda küldött, azon eléggé ledöbbent, reggel jött vissza otthonról, az Anyujával főzetett nekem kaját és hozott sütit, most elment dolgozni( alkalmi meló)-náluk még nem tudnak semmit, ha minden ok áprilisban kölzöljük
Talál a felelősség ébredezik, de attól még engem nem fog szeretni, és most úgy érzem nem szeret... ez van...Most kisebb gondom is nagyobb!
Nyugi, nem éri meg, hogy kikészítsük magunk, de ne hagyd annyiban ezt a dolgot, egyszerű fizetési meghagyás, ha nincs lóvé, jön a végrehajtás a végrehajtható vagyonra, azt munka nélküliböl is levonját, 33, 5 % most vizsgáztam belőle...egyébként menjen a sunyiba az ilyen...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyfül! Már peteérés után 7-8 nappal volt halvány tesztcsíkod az Lh-n? Így érted a "kezdett halványodni"-t? És onnan folyamatosan minden nap csináltad, és erősödött? Igen, a mensi előtti pozitiv lh-dra emlékszem.. Izgi volt.. :-)
mandarin7
 
 


Mandarin: igen pé után, nem minden nap csináltam, mert annyira halványvolt, és azt hittem hormoningadozás, csak 3 naponta, de erősödött, és én esti pisiből néztem... :D
Remélem segítettem!

Kép
nyuszifül16
 
 


Azért kérdeztem mert ma vagyok a 18.napon és negatív az lh teszt. :evil:
Ma még nem is kéne pozitívnak lenni?Jaj annyira nem tiszta Nekem ez az lh teszt. :oops:
Pedig Én tök babásnak érzem magam. :? De lehet,hogy csak beképzelem :?: :!: :idea:

Ízisz!
Vigyázz a skarláttal!Én tavaly tuti,hogy attól veszítettem el a babámat mert akkor volt skarlát az oviban. :( Rajtam nem volt tünet de szerintem Neki elég is volt...

Még jövök de most farkas éhes vagyok.... :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


http://www.communio.hu/meh/fogadd2.htm Ezt olvassátok el most találtam,nagyon elgondolkodtató.Na megyek mert a fiamnak vettem egy disney-s puzzle-t és azzal szenvedünk.
Vendég
 


megjöttem csak irok hamar mert közben főzzök! Doki bácsim adott képet a 16,5-es tüszöcskéről mivel ma még csak 11, napon vagyok bízok benne, hogy nállam minden ok! Az ő tanácsa 2 hónap keksz pozitiv LH környékén és ha semmi irány Szeged inszemre. :lol: :lol: :lol: . De lehet, hogy addig elmegy párocskám is urológushoz itt lássuk az mit mond

még jövök :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


ízisz nyuszinak igaza van.........fenyegesd a bírósággal........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Boganna: gratulálok a pozitív teszthez!!!

Nyuszifül: én az I.sz Klinikán szültem, Dr Csabay Lászlónál. Nagyon meg voltam vele elégedve. Sajna mobilt nem tudok és azt sem tudom ott van-e még, de akkor Ő volt az Uh vezető orvosa.

Ízisz: akkor ez nem a te napod :( Ha vígasztal egy kicsit is akkor az enyém sem :( Megúsztattam az új mobilomat egy kancsó teában :twisted: Lehet meg sem lehet csinálni :twisted:
Jó áron dolgozik az a cipész, én 2.000Ft-ot fizettem az új sarkakért a csizmámra, amit 3.000-ér vettem tavaly (2007)

Melinda: előbb-utóbb csak átalusszátok az éjszakát :wink: Hátha ma éjjel még jobb lesz. Mi ma tuti nyugodtan fogunk aludni, mert Bencét elvitte anyukám. :D

Mucus: remélem van a pocakodba baba :wink:

Melisch: hazaértél már? Mit mondott a doki?

Adiadi: csak lesz ott kistesó, egy kis öcsike :wink:

Kirus: :?: Remélem minden oké!

királylány
 
 


csajok én most ugy tele ettem magam........ :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dia!
Bejelöltelek. :wink:

Nitácska!
Én meg csak eszek,eszek és nem lakok jól. :shock: :D

Melisch!
Ez csuda jó hírek. :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dia! Én meg vissza :D

Nitacska: egészségedre!

királylány
 
 


dia köszi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na jólaktam remélem nem leszek egyedül, igaz még rámvár egy ing vasalása páromnak hiszen holnap délután repül Chisibau-be Moldvába!

Kép
Kép
melisch
 
 


már én is jol laktam...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita pocaklakód látom szépen nővöget :P már 7 hetes? -jé!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Na én is visszakerestem,azt épp nem találtam amikor azt írtam,hogy Valentin napra mindenki babás lesz,de a 17,18,19.-oldalakon írtam...
A chamot vízbe oldva adom,de csak 1-et,én nem merek többet,nem a gyógyszerész adta ki,hanem egy olyan,akinek köze nincs hozzá...tényleg lehet????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melisch igen már 7 hetesek vagyunk........ :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ó,megtaláltam, a 10. oldalon van,és Nita,pont te írtad,hogy legyen igazam,de akkor te már babás voltál :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?