Új privát üzeneted érkezett!

csillag: holnap telefonálok a kolléganőmnek és szívesen megnézi, mert én most passzív vagyok, így nincs hozzáférésem a belső fórumhoz. :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Most elköszönök, Apa már elment lefeküdni. Nem tudom, hogy odamerek-e menni mellé éjszakára vagy költözöm Gergő szobájába. nem szeretném elkapni a f@só vírust...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


tényleg, de akkor a hrg is! :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

OK, köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mi az a "hrg"? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


és a nagylabda? van olyanotok esetleg? szívesen írok rá gyakorlatokat.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Van, az az ugrálós, ugye?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


víziterápia. (hydro-rehabilitácio-gymnastik)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Igen, Csillag! Mondta az asszisztens, hogy ezek keményedések, de azért egészen jók! Mondjuk én attól kicsit tartok, ha leállok a magnéziummal, akkor mi lesz, ha már most ennyi van. Mármint azért nekem napközben vannak rendesen jóslók. Mondjuk az biztató, hogy a méhszájam zárt, meg az, hogy holnap betöltöm a 36.hetet! :D De ezektől is még simán rá is húzhatok!

Kati! Nekem ne sorold, hogy beelőzlek, mert még a végén tényleg úgy lesz! :evil: :D Tudod, a Vonzás Törvénye! Írd ki a hűtőre egy cetlire, hogy február 14-én szülök! :wink: Tényleg, lehet, hogy én meg kiírom, hogy március 1-én! :lol: Időszerű lenne már a mostani cetlimet lecserélni! Tavaly ugye mielőtt kismami lettem, kiírtam, hogy még 2010-ben kismami leszek, és kb két hónapig volt kint ez a cetli! Most pedig az van, kint, hogy "2011-ben egészséges Pécsi baba érkezik"! Asszem ezt már borítékolhatjuk! :wink:

Na, én mára elköszönök,mert olyan a hasam mint a beton! :? Ledőlök, éppen ideje!
Ja, komód és TV-állvány helyén és bepakolva! Holnap hozok róluk képet. Reggel megpróbálok jönni, bár Zoli holnapra szabit kért, és 11:10re van uh időpontunk.
pedi
Kalocsa
 
 


igen, de fül nélküli és legalább 70 cm átmérőjű. a fül az zavaró és azok átmérőben is kicsik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, jaaaaaaa, már leesett! A labdás gyakorlatoknak nagyon örülnék!

Pedi, pihizz és ALUDJ JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!

Kati, Te is!!!!!!!!!!!!!!

Na, most már tényleg húzok.

Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ha ezen múlik a dolog, akkor veszek labdát, ez nem kérdés.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


ekkora kell a gyakorlatokhoz.

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jó éjt nektek is!

enyém gyerek még nem akart ma elfáradni...
mikor fogunk aludni????ááááááááá

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillagvirág
Nekem fel se tűnt, de tényleg érdekes.
Szerintem aludj külön, van valami ilyesmi vírus a levegőben, az egyik kismama tiszta sápadtan jött NST-re, azt mondta az egész család átment rajta, ő egész éjjel hányt.

Pedi
Este, amikor lefektetem Regit, én is elfekszek vele, előtte citromos vizet iszok, aztán néhány órával később meg szoktam ébredni, akkor meg langyos tejet iszok. Ezzel úgy ahogy el vagyok, és vissza tudok aludni.

Kati
Frontok vannak. Nekem olyan görcseim voltak már megint. De ezt Zalán mozgása okozza. Feszenget, és ettől a méhem (ami elég érzékeny) egyből begörcsöl, de szerencsére abbamaradt. Érdekes, ezek olyan fél óráig tartanak, és elég sűrűn jönnek.
Emelett leszakad a derekam, és a combom felső részét is érzem. Most megint nagyon beindult. Úgy néz ki kezdődik előről a görcs, bár eddig csak akkor tört rám, amikor feküdtem, most már ülve is. Regikém kérdezte is, miközben társasoztunk, hogy miért sziszegek, meg görnyedek össze.
A nagylabdáról jut eszembe, én most is azon szeretnék vajúdni, neked is ajánlom, jó mert a rugózással segíti a babát fájás közben beilleszkedni, és neked is kényelmesebb, mert nem egy masszív széken ülsz, hanem kicsit mozoghatsz, ami elviselhetőbbé teszi a fájdalmat. Főleg ha a párod mögötted ül, és maszirozza a derekad. Nekem komolyan használt fájdalom csillapításként. Na, ez most csak úgy eszembe jutott.
Enyém gyerek se fárad, be van pörögve.
Nekem meg sajog mindenem, néha már csak nevetek saját "nyomoromon". Úgy sántikálok, mikor begörcsöl a derekam, meg a combom.
Vendég
 


még mindig nem alszok....egyfolytában köhögök, ha kicsit is alább hagy, akkor meg fent van a savam,csak ülni tudok:((((((((((((((((((((((((( segítséééééééééééééééééééég!

KépKép
dike
 
 


mindjárt megfulladok..........délután rendel a dokim,alig várom h menjek.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike, savra jó a Reniee, nekem is sokat segített... bár nekem még ugye senki nem nyomta a gyomrom...

Lanyus, első ciklusban aktívan védekeztünk, következőben már ahogy sikerült, de nem maradt meg a baba (erre mondta a doki, h mindegy, mert ha nem tud még rendesen megtapadni, akkor úgyis kiürül), most meg már egyáltalán sehogy sem, de olyan sokáig barnázgattam, meg kínlódtam mensi után, hogy kizártnak tartom, h legyen bármi is... anyósék????? jesszushorrorúristen!!!!! mi nem lakunk velük együtt, csak az ő házukban, de a nyarak rettenetesek... ha kiülnénk a hátsó kertben, mivel mindig ott van após, így őt kell szórakoztatni, szal van kertünk, de minek????

Rita, veled álmodtam :D a hétvégén megszültél :D remélem, így lesz! :)

Pedi, ez akkor jó :) csak azt látom, h 36. hét, az márc. eleje, nem? vis akkor telik le a 40 hét... :roll:

Csillag, akkor mese nincs, lottózni kell, hátha :D Gergőnek és apának jobbulást, remélem a kenőcsök használnak majd!!! A férjem is ekcémás volt kiskorában, szépen meggyógyult, mára már nyoma sincs :)

Én úgy elaludtam ma csajok :roll: 1/2 4kor akartam kelni és nem állítottam be az órát 4re, így 5kor keltem :D ma benn alszom, azt hiszem :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt!

Sikerült visszaolvasnom.

Beze! Szerintem ez több mint csúcs teljesítmény egy ennyi idős babától. Na, de mit is vagyunk meglepődve, hiszen Ő már születni sem akkor akart, mint más gyerekek, és ahhoz képest csúcs méretekkel! :lol: Azért gratula hozzá!

Rita! Én is próbálkoztam már a citromos vízzel, van, hogy azzal indítom a napomat, reggeli után mégis egyből marja a torkomat, és tényleg mindegy mit eszek. Illetve persze vannak egyből tiltott dolgok, amitől tudom, hogy tutira lesz savam, de olyantól is van, amiről nem is gondolnám. A langyos, sőt inkább hideg tejet meg szinte egész nap iszogatom. B@sszus nem semmi, hogy miket kell kibírnod. Regivel voltak ilyen jellegű fájdalmaid? Savad volt vele?

Kati! De cuki ez a kép a gyerkőcökkel!

Csillag! Én úgy vagyok ezekkel, a "mennyi idősen mit kell tudnia a gyereknek" dologgal, hogy csakis "egészséges" keretek között fogok vele foglalkozni. Én elhiszem, hogy vannak problémás babák, és sajnos egyre többen, de azt is el kell fogadni, hogy minden baba más. Az egyik gyerek 7hósan áll, mint pl anno én, a másik meg 10hósan vagy még később. Vagy Zoli unokatesójáéknál úgy, hogy mindkét szülőnek tf végzettsége van, 17hósan indult el egyedül. Mondta nekik a védőnő, hogy látja rajta, hogy nincs baj vele, de ha egy hét múlva nem indul el, vigyék el megnézetni. Na, mondta is neki a mamija, hogy kisfiam, van egy heted elindulni, és a gyerek még aznap szaladt! :lol:
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nagyon sokan csodaként élik meg, ha az Ő gyerekük ennyi meg ennyi idősen már ezt és ezt tudja( most nem Rád gondolok Beze), de szerintem ez nem versenyfutás, szóval, nem fogok a kardomba dőlni, ha az én gyerekem kicsit lustibb lesz, mert attól még CSODA gyerek lesz nekem!

Dike! Ez szörnyű, én pontosan ennyi idősen voltam ugyanilyen problémával beteg. Próbáld meg a homeopátiát! Mondjuk én is így voltam, hogy ahogy letettem a fejem vízszintesbe máris erőltetett a köhögés. Jobbulást!

Mona! Örülök, hogy jól vagy. Megértem, hogy a másik dokinak nem akartad mondani! Annyit akartam, hogy a védőnőnél mikor voltál? Mert nekem oda is megjött a 12hetes eredmény. Csak az sms előbb jött.

Lanyus, Jeanner! Ez a beszéd, így kell ezt felfogni, és nem szabad okokat keresni! Tudjátok, mindig csak előre nézni, sose hátra! Ez a legfontosabb!

Nekem sokkal jobb éjszakám volt mint az előző, de a fájdalmak nem kerültek el most sem. Viszont, csak kétszer voltam fent, fél2kor és fél5kor, akkor kicsit nehezebben tudtam elaludni. Manó is nagyon pörgött, meg a gondolataim is! Utána viszont negyed8ig aludtam, és ez nálam nagyon nagy szó. Mondjuk tuti azért is, mert Zoli mellettem volt.
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Jeanner! Igen, még 4hetem van, ami pont március 3-a! :D
Tanulnod kellett volna?
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, dehogy... csak bejönni dolgozni :DDDDDD 6ra járok és ahhoz 3 kéne kelnem, de úgy döntöttem múltkor, h a fenéket!!!! Én nem kelek fel 3kor, az tuti :) így fél 7re járok, akkor 4kor kelek (Aquincumon lakok és Vácon dolgozom...), de ma 5kor keltem, így csak 1/2 8ra értem be :lol: ha tanulnom is kell, akkor 1kor kelek :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Márc. 3 jó :) Tesóm anno márc. 12re volt asszem kiírva, de trükkösen megszületett elsején :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát, a vágyott dátum nekem is az 1-je, mert a drága nagyimnak, aki már sajnos nem lehet köztünk, szintén aznap volt a szülinapja!

Hú, hallod, akkor Neked nincsen km hiányod nap mint nap! :D
pedi
Kalocsa
 
 


Hát 2óra az út oda, meg 2 vissza... :D de lehet közben tanulni, vagy aludni :D

Na, akkor drukkolok az elsejéhez, hátha!!!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jó reggelt!

jelentem, jól aludtam VOLNA, ha zsolti nem lenne beteg. éjszaka köhögött, szuszogott, krákogott...
reggelre jobban lett. remélem én nem kapom el.

pedi: örülök, h jobban aludtál. szuper, hogy ma apácskával lehetsz együtt.
valóban minden gyerek más és más, de azért a fejlődési skálák kellenek, főleg kicsi korban, mivel minden tanulási képesség ilyenkor dől el. annak oka van, ha egy gyerek csak 17 hónaposan áll fel.
ilyenkor csak pár játékos foglalkozásra van szükség, amellyel megtámogatjuk a hiányzó láncszemet, amit mellesleg még élveznek is a gyerekek, mert ilyenkor éneklés, dobolás, akadálypály, vagy egyéb érdekes feladatok vannak.
persze, az ember maradjon szülő és szeresse a gyereket, ne pedi tanítsa célzottan, csak amikor szükség van rá. hogy mikor van rá szükség???? ez megint nem a szülő felelőssége, hanem a gyerekorvos, védőnő, óvónő felelőssége!!!

jeanner: nem gondolkodtál még közelebbi munkahelyen, vagy a munkahelyhez közelebbi lakáson?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: gratulálok a 36. héthez!!!!!!

nem öl meg a kíváncsiság, hogy ki lakik a pocidban?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


képzeld pedi, hogy zugolvasó vagyok a 2011-es ikres topicban (mert anno érintett) és a hétvégén megszületett egy ikerpár. sajnos a 30.hétre. körülményekhez képest jól vannak,persze támogatásra van szükségük, de van fent róluk kép és hihetetlen, hogy mennyire fejlettek!!! ilyenkor nyugszok meg, hogy a mi babaáinkkal tutira semmi baj nem lehet!!!!
ééééés, a dolog pikantériája, hogy vegyes párost vártak, és született két kisfiú. pedig sok-sok orvos látta őket, mert többször voltak kórházban is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, férjednek jobbulást!!!!

Nem, jó ez így, szeretem a 3. kerületet, munkát kerestem a környéken, de semmi, Pesten se kellettem sehová, így igazából örülök, hogy ez is van :)

Exem nővéréék végig kislányt vártak másodszor is :) Erre fiuk született... pedig a doki azt mondta, 99,99%, h lány, hát látja!!!! És fiú lett :lol: nem olyan ritka ám ez :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szép jó reggelt...

Ki, hogy van?????Pocakosok???Hogy bírjátok ezt az időt????


Jeanner: mikorra nem várod???Védekezés :oops: :lol: Ismerős :lol:

Lanyus: tuti akkor leszel terhes, ha megy a költözés a lakás dolgok vétel vagy eladás....Én az elsővel úgy lettem terhes, pont lakás felújítás volt :lol: Apácskával minden oké??????????

Én jól vagyok :lol: Jó a kedvem, tegnap fájt fejem...
Lassan Valentin nap :lol: És nekem is nem sokára eredmények :roll:
csip-csip18
 
 


Dike
Nem irigyellek a gyomorsav miatt. Sajnos a köhögés, még jobban felhozza a savat, és a gyomorsav miatt meg néha engem is elkap a köhögési roham. Jobbulást! Én legalább egy hétig köhögtem, most csak néha elmegy a hangom, de kb két hét kellett, mire teljesen kijöttem ebből a megfázásból. Dupla C vitamint szedhetsz, az is használ.

Pedi
Hát épp ez az, hogy Regivel az enyhe joslón kívül semmi nem volt. És mivel Regi a kiírt napon született, nem volt vizsgálat sem, úgyhogy csak a 36. hetes adatok voltak az utolsóak, amikor is teljesen zárt voltam. Vele viszont piszkosul megszenvedtem a vajúdást.
Most egyébként ilyen fél órás görcsös időszakaim vannak, de ez sem hasonlít arra a folyamatos erős görcsre, amit Reginél éreztem vajúdáskor. Szóval nagyon bizonytalan vagyok. A feszítő érzést meg inkább mozgáskor érzem, csak az is átmegy sokszor erős görcsbe. Na mindegy, remélem hétfőn már tágít valamit a doki. Mert most úgy bánt velem mint egy hímes tojással, nehogy meginduljon valami, a szabadsága miatt.
Savam Regivel is volt. A végefelé fedeztem fel a citromos víz jótékony hatását. Egyébként vele napi fél liter tejet ittam, most nem kívánom annyira. És tegnap egyiket se kellett innom, a sali bevállt. Főleg a jégsalátából ettem többet, de ubit és paradicsomot is rendesen, és nem égett a gyomrom. Pedig az ubitól, paradicsomtól is szokott. És rántott húst, meg sültkrumplit ettem hozzá, ami eléggé olajos.
Ma is csinálok egy adag salátát, meg vettem csirkecombot, és még párolt burgonya, meg rizs lesz hozzá.

Csip-csip
Hát az izületeimnek nem nagyon jó ez a frontos idő. A fejem nekem is fájt.
Vendég
 


Csip, passz :D hát amikor megjön, vagy nem :D elvileg pont valentin napra, vagy mi, éppen azon röhögtünk, h tavaly valentin napkor jött ki egy 3D horror, az volt a címe, h véres valentin, na ez is olyan lesz :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


rita: ezek szerint még egyben... :? :? :?
én is délután már csak citromos vizet iszok és minimalizálom az édességet. amikor elcsábulok, akkor szenvedek, de kegyetlenül.
nem lehet, hogy amikor ennyire nagy fájásaid vannak bemenjetek a kórházba és segítsenek zalánnak elindulni? ez sem jó, hogy ennyire szenvedsz, ki fogsz purcanni teljesen, mire szülni kell.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
Csak abban a fél órában van erős fájdalom, utána órákig semmi. Biztos kinevetnének, és hazazavarnának, főleg mert ők annyira ragaszkodnak a kiskönyvembe beírt február 9-hez. Még csak túl sem léptem a terminust. Csak a front hozhatta ki belőlem a tegnapi görcsöket. Aztán meg végre aludtam egy jót, kb 4-5 órát, de azt mélyen.
Sok helyen azt olvasom, hogy a 41. hét után már befektetnek, és mindent néznek, mert a babára nézve ez az időszak már veszélyesebb. De most így, hogy tudom, hogy biztosan el van számolva, nagyon félek, hogy jövő hétvégén még nem fog semmi történni, és csak aggódhatok ezerrel. Mert akkor már betöltöm a 41.-et. Annyit agyalok ezen, kizárt, hogy 3 napos menzesz után 28. napos ciklus lett volna, és középidőben peteérés. Akkor örültem, hogy hamar próbálkozhatunk, de most nagyon aggaszt, mert emiatt nem pontos a számítás. Jövő héten, amíg bírok, minden nap igyekszek majd sétálni. Ráadásul nem akarok se 13.-i, se valentin napi (rühellem ezt az "ünnepet") gyereket. Még kiváncsi vagyok a szülésznő mit mond holnap erre.
Én édességet már egy ideje nem eszem, a desszert vacsi után (de még este 7 előtt) két db édes keksz.
Vendég
 


Sziasztok!

Dike, köhögésre és sinupret drazsét szedtem 3*2 szemet, ezt a háziorvos mondta, hogy lehet szedni, recept nélkül lehet kapni! Én már két szem után éreztem a hatását!

Itt egy link a bogyóhoz:
http://www14.hazipatika.com/gyogyszerek ... letta/5390


Pedi, kb. 3 hete voltam a védőnőnél, akkor még nem volt eredmény, végül is mindegy a dokim már biztos látta, és ha baj lenne hívott volna! Hétfőn majd megtudom az eredményt!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Most csak beköszönök, visszaolvasni nem tudok. Remélem Mindenki jól van!
Ma délután megyek a szalagavatóra. Úgy várom már, mint egy tini az első randiját. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: érezd nagyon jól magad!!! gyerekekhez a nagyi jön, vagy apa lesz a dada? gergőcinek tejet fogsz hagyni, mert gondolom egy etetés kimarad.
tényleg jó szórakozást és kikapcsolódást kívánok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hoztam a képeket a rucikról,amiket tegnap vettünk,csak a színek nemjönnek úgy át,car a telóm!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Az első kép,a rugis az apró virág mintás,de nemlátni sajna :roll:

Ki mit csinált ma?
Én délelőtt anyósomat vittem vásárolni a holnapi disznóvágásra,ahova mi is megyünk!
Dél körül értem haza,hoztam be egy talicska fát és azóta pihizek,nincs kedvem semmit csinálni :!:
Vendég
 


mia: én ugyanezt!!! csak még fát sem hoztam be :lol: :lol: :lol: , de rád is rád fogom uszítani csillagot, hogy legyen seggbe rugi!!! ez nem egy 35 hetes kismama dolga!!!!!!! irgum-burgum!!!!!
szépek a cuccok!!! hol vetted???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:tudom,hogy nem egy 35hetes kismama dolga,de mivel apa csak este ér haza,tüzelni meg kell,így muszály voltam pakolni fát és behozni!!!! Ma vettem 8kg-os mosószert,anyósom emelte meg és ő tette be az autóba is,és még a kocsiban várakozik,meghagyom apának,majd ő behozza!
Auchan-ban vettem a rucikat,ma is ott voltunk,akartam venni tesómnak is csak kékben,de már nemvolt...már 2500ft-ért voltak,valószínűleg ezek napi akcióban lehettek!Jajj olyan jó,hogy tegnap voltunk és megtudtam venni!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk, minden a legnagyobb rendben! Kis picuri lesz a mi babócánk. Most 2590g-nak saccolták, de minden mérete megfelelő, és még majdnem meg siratott a doki. (Ennyit arról, hogy azok a babák nagyok, akiknél szedi a mami a kismamivitamint.) Megint kifogtam egy nagyon jó uh-ost. Nézte nézte a babát, és mondta, hogy na ez az, gyönyörű! Jaj, gondoltam, mi lehet ez. Aztán elmagyarázta, hogy a szívereket lehet nagyon szépen látni, és hogy az előző két kismamánál alig találta meg, és most meg gyönyörűen látszik, még az asszisztensnek is szólt! :lol:

Kati! Pontosan én is ezt mondtam ma anyóséknak, hogy már teljes nyugalom van bennem. Mert tudom, hogy az én picurimmal már minden rendben lesz, Ő már teljesen kifejlett! Egyébként, ma annyira toppon vagyok! Semmi nem fáj, nem szúr, és még a jóslók is alig alig "zaklatnak", pedig ma abbahagytam a magnéziumot! Biztos azért, mert ma velem van Zoli! Mindig mondom neki, hogy nekem Ő a vitamin! Manócskám pedig pörög ezerrel, ezt már megfigyeltem, hogy melegfrontkor nagyon beindul!

Rita! Érdekes, hogy pl a rántott husitól is "kellene" lennie savnak, meg a sült krumplitól is, és ugye nem volt. Szóval, nálam is az van, hogy azért nem kimondottan kaja függő a sav.
Édességet én sem eszem szinte egyáltalán. Nekem attól kimondottan van savam, meg a tejes kávétól(mondjuk erre már vagy 10hete rájöttem, azóta nem is iszom egyáltalán). Az édességet olyanokkal intézem el, amit sütök, mondjuk kalács, meg ilyenek. De pl a csokit ahogy lenyelem, máris bánt.

Mia! Nagyon szépek ezek a ruhák, tényleg nagyon jó vásár volt.

Mona! Biztosan minden rendben azzal az eredménnyel. Azért már értesítettek volna, ha nem így lenne! :wink:

Na, megyek aktivizálom magam, mert nemrég értünk haza, így ma még semmit nem csináltam. Később hozok képeket a bútorokról, meg pocakról!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi: gratulálok!!! ne bánd, hogy nem nagy a babácskád!!! az enyém sem. majd itt kint felhizlaljuk őket!!!
mióta a magnéziumot abbahagytam, nekem is kevesebb a keményedésem. :twisted: :roll: :twisted: :roll:
enyém gyerek is pörög ezerrel!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, nagyon irigy vagyok előre is, ilyen pici manót szeretnék én is :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Pedi: örülök,hogy minden oké,nem baj az ha nem nagy :!: Kíváncsi vagyok,hogy az én kis punisom mekkora lehet,majd jövőhéten megyek dokihoz :!:
Lili ma nem valami aktív,néha érzem hogy mocorog, melegfrontkor mindig hiperaktív szokott lenni,most meg nem! Most nem hozta lázba a melegfront :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de lehet majd estére indul be :lol:
Vendég
 


Pedi
Nem baj, ha nem lesz nagy baba. Első gyerkőcnek teljesen jók ezek a méretek.
Egy raklap salit ettem meg, a husiból meg csak szeletet. A saláta meg jó lugosít. Viszont van tápértéke. Most is ugyanazt ettem, csak rizzsel, meg egy kis sajtot hozzá, egy szelet husi, és rengeteg sali. Jól esett. És hozzá 2 db keksz desszertnek.
Vacsira meg jöhet egy csirkecomb, sok salival.

Nekem Zalán baba nem nagyon aktív ma. Azért mozog, de negyedannyit mint tegnap.

Mia
Szépek a ruhák, bár gondolom élőben még szebb. Én is szeretem nézegetni, megsimizni a puha ruhácskákat. És milyen jó lesz majd öltöztetni. Regivel ez már olyan rég volt, nagyon vágyom már, hogy újra babázhassak. De tök érdekes, mert olyan távolinak tűnik, nem tudom miért érzem ezt. Ezek az utolsó hetek, napok olyan hosszúnak tűnnek. Még pihenni sem tudok igazán, mert álmomban is ez jár az eszemben.

Csajok, ha unjátok már a nyafogásom, szóljatok ám. De tényleg, nem haragszom meg. De eszméletlen mennyire türelmetlen vagyok. Pedig nem jellemző rám. :oops:

Megyek, kitakarítom a fürdőt, mert mindjárt hazaér a család, akkor meg már nem lehet, mert Regi tuti akkor akar WC-re menni, amikor épp sikálom. Aztán még a konyha pultot akarom teljesen lepakolni, letisztítani, megláttam tegnap a fürdő-konyha között 3 hangyát. Még éjjel gyorsan elővettem két új hangyacsapdát (mert egy idő után már nem használ 4-5 hónap) és leraktam a konyha két pontjára, nehogy felmásszanak a pultra, mert utálom őket. Régi ház egyik hátránya.

Csillagvirág
Jó bulizást!
Vendég
 


Mia
Enyém gyerek sem aktív, pedig melegfrontkor az szokott lenni. Egyébként kettős fronthatás van, lehet a másik hat rájuk. :wink: Jövő héten szerdán meg szél és hidegfront lesz, ebben bízok. Regi a kiírt napon, pontosan ílyen frontokkal érkezett.
Az orvosom szerint délután 5 és 8 között a legaktívabbak, nálunk tényleg így van.
Vendég
 


rita: hajrá frontok, hajrá takarítás!!! valamelyik tutira beindítja majd zalán babát!!!
egyébként nyafogj nyugodtan, mi veled izgulunk!!! és nekem gyanús, hogy amennyire nekiindulok, hogy jön bogi, majd jól megszívat mindenkit és kihúzzuk az első időpont szerinti 28-át!!!! de akkor felrobbanok, az tutkó!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Egyáltalán nem bánom, hogy nem lesz nagy, inkább örülök neki. Ahogy Ti is mondjátok első szülőként elég lesz ezt is megtapasztalnom, hogy milyen egy ekkora babát megszülni. Meg olyan kis cukik tudnak lenni ez a kis mütyür babák. :oops: :D

Csillag! Neked meg el is felejtettem írni, hogy jó "bulizást". Aztán kérünk ám majd fotót a csinos kismamáról! :wink:

Beze! Ti ma kaptatok oltást. Remélem, Marcus jól viseli!

Rita! Tőled aztán igazán elhallgatjuk a nyafogást! Van rá okod! De tényleg fel a fejjel, még akármi lehet keddig! :wink:

Egyébként, pont ma reggel jutott eszembe, hogy Úristen nemrég még azon sopánkodtunk, hogy mikor jön már a baba?! Most meg tele vagyunk "panasszal"! Érdekes lehet ezt egy kívülállónak olvasnia, de meg kell érteni nekünk is másoknak is, hogy bizony nem véletlenül hívják terhességnek ezt az állapotot, és ettől még szerintem ugyanúgy imádjuk is, mindenféle nyűgjeinkkel együtt!(persze Rita ezt nem a mostani állapotodra értem)
pedi
Kalocsa
 
 


Hoztam képeket!
Kicsit sok(k) leszek!



Kép ez az a bizonyos lépcső, amit utálok nap mint nap többször megmászni :evil:

Kép Ő Dóri baba, náluk voltunk múlt hétvégén látogatni

Kép játszószőnyeg, amit tőlük kaptunk

Kép új komód és TV-állvány

Kép
Kép Én ma(36.hét)
pedi
Kalocsa
 
 


pedi: irigy-irigy!!!! annyira csinos vagy, hogy csak ámulok és bámulok!
én már elbálnásodtam, sajnos!!!
a lakásotok is gyönyörű, hangulatos!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi:nagyon csini vagy :wink: a lakásotok is nagyon tuti,tetszik :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?