Új privát üzeneted érkezett!

Editke!

Nagyon jo es sikeres ejszakat kivanok nektek!!! :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Moni!
Azert en is nagyon sajnalom! :(
Akkor ebben a honapban mar lesz inszem???
Nem kapsz valami progi potlast?

Hat lanyok,ma 1eve hogy itt boldogitalak titeket! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!!

Móni! :)
Annyira sajnálom!! :( Igazad van, hogy ha muszáj volt legaláb időben megjött volna, és nem reménykedtél volna.. Tényleg nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Editke! :)
Örülök, hogy jól szórakoztatok!!! NAgyon szép az autó, gratulálok hozzá!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Ancsa!
Csak ha repiszuri van, akkor kapok progipótlást, különben nem. Hogy lsz-e inszem az sokmindentől függ. Mert pl. ha pont hétfőre esne, akkor tuti nem lesz, mert akkor későn végzek. A természetre bízom. Érzem, hogy valamikor lesz még babánk! Próbálok nagyon türelmes lenni! Ennél többet sz.tem úgysem tehetek! Nagyon jó kezekben vagyok, ezt tudom, úgyhogy nincs más mint türelmesen várakozni!

moni
 
 

 
 

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Hogy vagytok?

Én úgy néz ki elkaptam a páromtól a náthát :? ezért lehet két napja 36,9 a hőm (jobb lenne, ha mástól lenne :) )
sonjus
 
 


Beu!
Jó ez a hátrelevő idő, amit a tickered mutat:
1 hónap, 1 hét, 1 nap :)
Hogy érzed magad?
sonjus
 
 


Sziasztok!

Móni!

Sajnálom. :( De örülök, hogy nem törtél le nagyon, pedig szívatott a mensid. :?

Editke!

De jó lehetett a lagzi! Én is úgy szeretek táncolni, mi 2-án voltunk egy lagziban, akkor megtáncoltattam a babókát is nagyon. :D
Szép az autótok! Szóval feküdni is lehet benne? Hmm... :oops: :P :P :P
Küldök pocakképet.

Sonjus!

Remélem nem kapod el komolyabban a náthát.

Ancsa!

Most gondoltam vissza, hogy én május 30-án csatlakoztam (tavaly) és épp annak az évfordulóján fogant Nyuszi.
Hátha neked is bejön. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja!

És megjött az AFP eredményem is. 1,0 MoM lett, úgyhogy tankönyvi. Örülök neki. :)
Így este mehetek UH-ra. Hátha megmutatja magát a Kisnyúl, hogy fiú-e vagy lány. Bár én majdnem 100%-ra érzem, hogy lányka. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Akkor holnap feltétlen meg kell írnod, hogy mennyire mutogatós a Nyuszid! :)
sonjus
 
 


Jövök mindenképpen a hírekkel.:)

Ki az a Miniliza a táblában?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Én is várlakmajd a hirekkel :D uhs képet nem tudsz feltenni?

Moni!!

Nagyon örülök h nem vagy kibukva :D !!

Holnap kapom meg az elsö szurimat,a Rozika egyböl azt kérdezte h babát szeretnél,? :oops: Muszáj voltam elmondani neki, és otthon beadja nekem ,nem kell azért felmásznom a sztk-ba :lol: :lol: Olyan rendes ,minden péntek este 6 után beadja!!! Ugy izgulok!!!!!
Picit füllentettem h Kanizsán maszek nögyogyi irta fel nekem,és bárki beadhatja :lol: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Móni!

Sajnálom!! Lehet, hogy a köv. hónapban eredményesebb lesz! Örülök, hogy jó kezekben vagy!!! Ez azért sokat számít!!
Én nagyon bízom benne!!

Holnap megnézzük a hormon értékeket, köv. hónapban kapok injekciókat, bebikásítjuk a petesejtjeimet és le lesznek figyelve UH-val.

Kép
lara26
 
 


Drága Beu!!!!!

Nagyon-nagyon Blog Születésnapot Kívánunk!!!

Puszi!!!
Kép
csanita
 
 


Blo=Boldog(kicsit korán van,bocsi)
csanita
 
 


Beu!

Isten éltessen sokáig!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Na, megvolt az UH tegnap.
Sajnos képet nem kaptam, mert nem volt jó a nyomtató, de végül is szinte ugyanaz látszódna, mint a múltkorin (12 hetes) csak kicsit jobb minőségben.
De amúgy minden rendben van, a méretek:
BPD (a két halánték közti táv.): 49mm
FRO (koponya hosszanti átmérő): 56mm
AC (haskörfogat):138,5mm
FL (combcsont hossza): 28mm

Így kb 19 hetesnek felel meg. De a szülsé várható ideje nem változott (ez érdekes amúgy :?: )
Megnéztünk minden kis belső szervét, a gerincét, arcát, meg a kis talpát is. Nekem ez tetszett a legjobban. :D
A nemét nem kérdeztem a dokitól, úgy voltam vele, ha nagyon egyértelműen látja, majd szól, de nem mondta.

Majd a 28. hetin kiderül. Akkor megyek legközelebb. Mondta, hogy mehetek 4 hét múlva is, de én mondtam, hogy nem erőltetem. ha bajom van, úgyis megyek hamarabb.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Lányok!

Editke!

Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Beuka!

Nagyon boldog születségnapot.

Vica!

Gratulálok a tökéletes MoM-hoz (nekem is 1 lett anno. :)) És persze gratulálok a szépséges méretekhez is. :) Ugye milyen klassz volt látni. :) Annakidején apa azonnal megszámolta, hogy megvan-e minden lábujja. :lol:
Lassan félidőnél jársz. :)

Tegnap kapott Bendus oltást, még csak nem is sírt. Persze azért este volt egy kis sírás-rívás, mert nagyon bepirosodott a szúrás helye és fáj neki. Szerencsére hamar megoldottuk a problémát. Egyébként gyermek kb. 63 centi és 6650 gramm. :)

Pusszancs mindenkinek.

Betti
betti73
 
 


Beuka
Kép

Vica
Gratula a szuper eredményekhez!!!!Ha kislánynak érzed,az is lesz,tutira! :lol:

Reni
Kép
Jó mulatást holnapra!Az idő iztosan szép lesz!

Betti
Hát az oltás nagyon megviseli néha szegény babákat! :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!

Magadról egy szó se? Hogy vagy? Hányinger? Fáradtság?

Betti!

Köszi a gratulát! :D
Én is gratulálok a hős kis Bendinek. Mindig olyan jól viseli az oltást. Kész kis fakír. :lol: És milyen óriási már. Gondolom a karod is edzésben van, egy ilyen kis sós-zsák emelgetésétől. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szisztok!!!!

KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK a köszöntést!!!!

Nemsokára hazaér Peti és megyünk vacsizni, úgyhogy csak röviden írok.

Nemrég értem én is haza, egy tanfolyamon voltam, hazafelé persze megejtettünk egy vásárlást :) természetesen Botinak :) és mire hazaértem kész lett a gyerekszoba festése!! Holnap megpróbálok feltenni képet. Végül nem az első verzió lett nem mesefigurák lettek, majd képek lesznek fölrakva, mesefigurákkal :))

Sonja! :)
Tényleg jó volt a tegnapi tickerem :) Mielőbbi jobbulást!!!

Vica! :)
Gratulálok az AFP-hez, és méretekhez. Szerintem ha nem mondta egyértelműen még a nemét, akkor igazad lesz!!! :) :wink: :wink: Igyekszem válaszolni!!! :) :)

Editke! :)
Drukk a szurihoz, vagyis a sikerességéhez!!!!

LAra! :)
Drukk a következő hónaphoz, de miért vagy olyan biztos, hoyg ez a hónap nem sikerült? Vérvétellel nézitek meg a hormonokat?

Betti! :)
Ügyes volt Bendi!! Te jó ég már ekkora!?!?!!? Most hányas ruhákat adsz rá???? Nagyon rohamosan nő :)

Bea


Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Nagyon sok boldog születésnapot!!

Valahogy ez a hónap kimaradt nekünk, nem problémázok rajta.
Voltak napok amikor nem védekeztünk, de érzéseim szerint azok pé -en kívül voltak. Most csak rutinból nézünk LH FSH prolaktin és egyéb értékeket ( most hírtelen csak ennyi jutott eszembe) utoljára 2005 novemberében néztünk ilyeneket. Az 1 kicsit régen volt. Ha lesz eredmény közhírré teszem.

Kép
lara26
 
 


Halihó!
Na én jól ráfáztam, szinte szó szerint.
A munkahelyemen megengedték, hogy pénteken itthon kúráljam magam, hát elég szarul nézhettem ki :)
No én gondoltam, hogy sebaj, majd az ágyból netezek!
Erre 7.30-tól 14.30-ig nem volt áram :(

Beu!
Sok boldog szülinapot

Reni!
Isten éltesse az ifjú párt!

Vica!
akkor, jó ha minden rendben, én nem értem (még) ezeket a méreteket, de azért gratula! :)

Lara!
Valahogy én is azt érzem erről a hónapról igencsak lemaradtunk, de majd a következő :)

Betti!
Stramm pici fiad van, hogy meg sem kottyan neki a szuri!
Az én párom, szegény még mindig érzi a keddi Gynevac helyét :)

Keditke!
Ez a pici füllentés a cél érdekében szerintem megengedett! :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Már két órája a gépet bújom és olvasok vissza. Minden topikban van pár zebra. Beindult az őszi zebrainvázió :lol:

Amin szörnyen kiakadtam, az Elizabeth a hőmérősben. :( Kb uolyan egymásnak ellentmondó dolgokat írt (csak 1-2 oldalt olvastam), mint itt és másik topikban is és egy normális hozzászóláson kiakadva kiosztott egy csajt, majd -mint régen- bejelentette hogy terhes. Hát, nem semmi a csaj. Sztem párját ritkítja a babaneten. De persze semmi közöm hozzá, csak az egyenes embereket szeretem és utálom, ha vki hülyít másokat. Nem is tudom, miért írtam le, talán csak azért ,mert az összes topik tök jó és rengeteget tudunk egymásnak segíteni, és sajnos aláássa a bizalmat, ha ilyennel találkozom. Bocs az offtopikért! Akár Neki is megírhatnám, de nálam sokkal lényegretörőbben és jobban megírtátok már ebben a topikban is Neki, de nem hiszem,hogy akár elgondolkodott róla.

Kép
nolina 25
 
 


Móni :) Sajnálom, hogy késett és emiatt még rosszabb lehetett, de jó, hogy már "minden" ok. Miért nem lehet inszem, ha hétfőn lenne? Munka után csinálják? Azt hittem ,hogy uh-os követés után lövik be az időpontot. Nem két egymást követő napon csinálják? Szegeden így mondták.

Editke : :) Tök jó a kocsitok, gratula, a tesóméknak is Passat van és imádják. Boldog névnapot, ha megkésve is (de a 8 napba még beleférek :) )

Sonja :) Remélem jobban vagy!

Vica :) Gratula a tankönyvi AFP-hez. Ez is sejteti, hogy kislányotok lesz:) Bár Bettinek meg 1 es érték mellett kisfia :wink: Picit megijedtem az eredményeid miatt , hogy én Manóm kisebb, mint kéne. Bár ugye Nyuszi pár nappal hamarabb fogant félidőnél, Manókám meg 4 nappal később,de nekünk 20+3-nál(menstr. szerint 19+6-nál) 47-es BPD, 56 OFD, Hu-Fl asszem 32 körül volt , így csak 19 hetest írtak a papírra, pedig a 13. hetin meg nagyobb volt pár nappal. Na mindegy, sztem rendben van, csak örökli tőlem a hosszúkás arcomat:) De minden kiderül, jövő hétfő-méhszáj vizsgálat, szombat 4D UH. Nagyon várom és nagyon izgulok. Mint mindig :oops:

Bea :) Utólag is boldog szülinapot!! Apropó szülinap , én is 26 vagyok már aug. 10 óta :) Annyira gyorsan fogynak a napok a tickereden! Hogy álltok a vásárlással? Cukroddal mi a helyzet?

Betti :D Szép nagy már Bendike! Mennyivel is született? Tök jó lehet,h ogy ilyen jól tűri az oltást! Stramm Kissrác! :) Mit csináltál a duzzanattal?

Reni :D Nagyon sok boldogságot és remélem, minden úgy alakul ma , ahogy szeretnéd és az utolsó percig kiélvezed ezt a napot! :lol: Olyan fura visszaemlékezni, nekünk 4 nap múlva lesz 2,5 éve és olyan jóó volt. :lol:

Kép
nolina 25
 
 


Szia Nolina!!!

Annyit gondolok rátok!!!!Hogy megy az idő!!!!Manókád igazi nagy fiú már!!!
csanita
 
 


Na csak még egy dolog:

Régi barátnőnk TERHES!!!!Ehhez mit szóltok???No commnet...
csanita
 
 


Sziasztok!! :D

Reni!
Nagyon-nagyon sok boldogsagot kivanok nektek!!! :D
Kép

Beuka!
Kicsit megkesve :oops:
Kép

Anita!
En mar szohoz sem jutok :lol:
Miert is nem lepodtem meg... :? :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!!!

Én sem lepődtem meg,csak azért vagyok mérges,hogy másokat is pofára ejt!!! :?

Reni!!!

Sok Boldogságot,mondtam megrendeltem a jó időt!!!
[img]
csanita
 
 


Sziasztok!!!

BEUKA!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! :D :D
Kép

Reni!!
Vénasszonyok nyarát mára rendeltem,süt a nap!!! :)

Kép



Tegnap este megvolt az elsö szuri elöször nem is éreztem aztán nagyon csipett,és jött az izomláz :cry: ,még mindig tart!!De nagyon bizom benne,hogy meghozza a sikert!!
Vendég
 


Csajok S.o.S !!

Aki tud pár soros nénnapi és szülinapi verset kérlek szoljatok ,vagy küldjétek privibe ,hátha valakit zavar!!

köszi
Vendég
 


Sziasztok! Én még csak most jelentkeztem fel erre a fórumra.
A párommal nemrég határoztuk el, hogy babát szeretnénk. Több helyen olvasgattam már.
Nem rég próbálkozunk még. Jövőhéten kellene megjönnie, majd meglátjuk.
ancsa24
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Nolina! :)
De jó, hogy jelentkeztél megint! Hogy vagytok? Nincs pocakos képed? Köszönjük, egész jó állunk a vásárlással, már csak pár "apróság" kell. A cukrot meg igyekszem kordában tartani!

Ancsa, Editke !:)
Köszönöm szépen! :)

Reni! :)
Nektek pedig nagyon nagyon sok boldogságot kívánok!!!!

Ancsa24 :)
Üdv közöttünk!

Angel! :)
Nem voltál a héten, mi újság??? Voltatok konzin??????

Editke! :)
VÉgül sikerült verset találni? bátor vagy a szurival!!!Drukkolok, hogy eredményes legyen!!!


Kép
Kép
beuka
 
 



Lara ! :)
Köszönöm a köszöntést! LEhet, hogy épp ez a hónap taktika jön be :) :wink: A vérvétel midnenképpen hasznos!! Igazad van!

Szonja! :)
MIelőbbi jobbulást!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Nem tudom. Minden esetre van 1 jópofa hőgörbém. Kép

Az már tisztán látszik, h volt peteérés. :D Csak nem emlékszem mikor voltunk együtt. :oops: :roll: :oops:

Kép
lara26
 
 


Bocsi, hogy bepofátlankodok ide hozzátok.... de ezt azért teszem, mert:

BEUKA: mi azt hiszem ismerjük egymást :wink: (2004. szeptemberében házasodtál és kalocsai vagy talán?) De ha rosszul gondolom, akkor bocsi, lehet összetévesztettelek valakivel...
Egyébként gratula a babócátokhoz! :D
szerika
 
 


Jó estét!

Lara! :)
Ez a görbe nagyon jó!!!!! DRUKKOLOK!!!!!!!!!

Szerika! :)
Nem gondolod rosszul, én vagyok az :) Akkor én is gratulálok nektek!!! Úgy látom nemrég derült ki hogy babás vagy?! Dejó!
Egyébként honnan ismersz? Szegedi esküvős topicból?
(bocsánat, nekem olyan rossz a memóriám :()



DÉlután nem siekrült képet feltöltenem. Ilyen lett a bébiszoba: (még majd berendezve is rakok fel képet)
Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!


Beuka: IGEN! Jó a memóriád :) (Libry néven írogattam oda, bár szerintem erre rájöttél és az esküvőnk egy héttel a tiétek után volt). Jó itt ismerőssel találkozni és örülök, hogy nemsokára Babátok lesz! :D Nagyon szép a babaszoba, az egyik kedvenc színösszeállításom ez a mediterrán színvonulat.
Minden jót nektek és vigyázzatok magatokra!
szerika
 
 


Szép jó reggelt!!!

Bár gondolom nem mindenkinek az, hisz hétfő van :( :(
Kitartást a dolgozóknak!!!

Kép

Lányok ott a tábla tetején:
Haga, Szonja, Angel, Lara tessék jelt adni magatokról!!!

Reni igazoltan a mézesnapjait tölti :) :wink:

Erika! :)
Nektek is minden jót!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Én jelen!!!! :)
A hátam, a mellkasom az arcom tiszta domborzati térkép :(.
Akkor néztem így ki utoljára, mikor clostit szedtem, de ebben a hónapban nem is szedtem!
Méricskélem a hőmet, ami zuhanólepülésnek indult!

Ez van, a kedvem a maciéhoz hasonló :) de azért nem fordulok ennyire be /le/ :D

Kép
sonjus
 
 


Szonja! :)
Azért még drukkolok!!!!

Belolvastam a hőmérősbe. Nem semmi ez a nő!!!! Újra lelépett! :shock:

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Rég voltam.

Beu! Utólag is boldog szülinapot kívánok!

Reni! Szupi időtök volt szombaton. Eszembe jutottál ám!
Sok boldogságot kívánok Nektek!

Eliza újra a színen? És megint terhes? Érdekes, hogy akárhányszor teherbe esik, mindig lelép. Vajon miért? Pont úgy bizonyíthatná be, hogy nem kamuzik, hogy marad.

Velem semmi extra. Dolgozok +2 ember helyett tök "ingyér".
Mensit hét végére várom. Ma reggel még 37 fokos voltam, de ez még csak a szokásos kategóriába tartozik.

Angel! Mi van veled? Október eleje? Játszik?

Na lépek.
Puszi mindenkinek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Szia!
Meselsz kicsit magadrol?? :?

Beuka!
Huuu!Mar nagyon kozeleg az ido...!!!! :D :D :D :D
Csoda szep lett a babaszoba! :D

Sonjus!
Nem is raktad meg fel a gorbedet a homerosben! :(
A humorod meg megvan ennek orulok!!! :D
Edi a kep :D :D !

Kamilla!
Orulok hogy te is beneztel!Nem lehet konnyu ennyi ember helyett dolgozni! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZiasztok!

A babanet szarakodott velem napokig, meg amúgyse volt nagy kedvem jönni.

Hasi UH-n találtak két cisztát vagy tüszőt vagy sárgatestet :roll:

22. nap volt, és 14.-en majdnem kinyírt egy (vagy 2) PÉ, így nagyonnagyon remélem, hogy sárgatestek, de a félelem azért bennem van, hogy mégse... és akkor keresztbehúzhatja a fagyis ciklust is :( Utána következő két ciklusban meg más okokból nem tudnék értük menni.

Ma kéne megjönnie v. holnap, és úgy várom, mint még soha! Persze ilyenkor pecsét sehol :roll: Vmi halvány érzet biztat csak a hasamban, hogy miklós azért készülődik!

Ne haragudjatok, visszaolvasni nem tudtam. :oops:
angel37
 
 


Jajj Angyalka!
Nagyon-nagyon remelem hogy minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!

Sonjus!
Azota felraktad!Bocsi! :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa :)
Köszi, hát bízom én is... jobbat nem tehetek! :)

Bocs, hogy így belevágok a közepébe, de nálad most mi van? Lapar?
angel37
 
 


Igen,az lenne a kovetkezo lepes! :( Apan mulik hogy mikor mehetek!O januarban szeretne de en nem akarok addig varni! :cry: (Szerintem felt a draga :roll: ,de elobb utobb ugy is tul kell lennem rajta!)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Januárban??? Á, addig megőrülsz! Már bocs! :wink:
Miért akarja addig húzni? :shock:

SZtem is legyetek túl minél hamarabb! Ennyi próbálkozás után már fölösleges tökölődni!

Biztos félt, meg biztos te is félsz, de tényleg nem egy brutál beavatkozás! :) Nekem elhiheted! :roll:
angel37
 
 


Én a hőmérős topicban vagyok, ezért Eliza felbukkanásának végig tanúja lehettem, úgy gondoltam ide is megírom nektek, hogy érthetetlen, hogy miért lépett le onnan is? :shock: Ott igazán nem bántotta meg senki... Csak számonkértük, amikor már páran írtak be ellenségesen vele szemben, hogy akkor adjon magyarázatot hogy mi van, meg hogy mit csinált? Szerintem ez természetes kiváncsiság, ha azt támadják, akivel nap, mint nap beszélget az ember. És ő ezen megsértődött... Na ilyenkor merül fel a gyanú igazán az emberben (mivel nem adott magyarázatot)... Nem semmi ez a nő! De nem értem, hogy mire jó ez neki? :shock:
szerika
 
 


Az előbb írtam egy csomót, és megint lefagytam közben. :evil: :evil: :evil:

Szóval második felvonás:

Nolina!


Ne aggódj a méretek miatt, tudod, hoy mindig odaírják az UH táblázatokban is, hogy átlag értékek vannak, hogy tágabb értékek közt mozognak a babák méretei. Lehet hogy az én Nyuszim a nagyfejű. :wink: :lol: ,
Téged is felmérgelt Eliza? Nem tudom hányszor adja még elő a magánszámát. Már mindenki unja. Szerintem ilyen korban ennyi hazudozás már pszichiátriai eset.
Utólag is Boldog Szülinapot!

Csanita!


Látom Te is írtál a hőmérősben ELizának! Teljesen igazad van!
A mélt nem kaptad meg, amit még a múltkori leveledre írtam?

Editke!

Küldtem képeket. drukkolok, hogy a szuri sikert hozzon, ne csak zsibbadást. :wink:

Beu!

Nagyon szuper a szoba! Ha én baba lennék, szivesen beleköltöznék egy ilyenbe! :wink:

Kamilla!

Meló: :evil: Jó kis cég...
Én jövök a levéllel? :?:

Angel!

Nagyon nagyon remélem hogy tényleg csak sárgatest! Gondolok Rád!

Ancsa!
Téyneg kibirnád januárig, hogy nem csináltatsz lapart?
Szerintem igaza van Angelnek. 3 éve küzdötök már, miért kellene még hónapokat várni?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szerika!

Vannak mégmás dolgok is, amiben hazudozott Eliza. Ilyen az élete.
Úgy látszik ő ilyen kitalált álomvilágban él.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?