Új privát üzeneted érkezett!

Mona: Merre mozdult a hőd? Mérted?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag remelem nincs bajod es nem is lesz! Es remelem csak egy estet kell kulon aludnod!:(
Vendég
 


Csillag jobbulást a Férjednek! Én szívesen segítenék Neked feltölteni a képeket....Ha sikerül feltenned a számítógépre akkor esetleg msn-en elmondhatom a lépéseket...

Képzeljétek, ha minden jól megy, jövő hét második felétől boltvezető helyettes leszek...a fizum is megduplázódik akkor....szorítsatok nekem, hogy ne jöjjön közbe semmi...

Ja és csütörtökön megint lesz egy vizsgám...:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Hát, én is remélem, hogy csak ma kell így aludnunk... Sajnos most még el kellett mennie dolgozni a színházba, bár így szaxofonozni kínszenvedés... :cry: Úgy sajnálom Szegénykémet... :cry:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, én nagyon drukkolok, hogy szuper heted legyen és minden a kívánságod szerint alakuljon!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, dvd-t kaptunk. A családban a szüleim illetve anyósom tudják.
Drukkolok nagyon!

Bogárka, köszönöm, nagyon aranyos vagy! :D

Csillag, köszönöm neked is, férjednek pedig gyors gyógyulást kívánok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mona, Beze, köszönöm, a férjem nevében is!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! nagyon vigyázz magatokra!!!! azért ápolgasd a férjecskédet is, hogy hamarabb túl legyen rajta! gergőkére nagyon vigyázz!!!

mona: nagyon drukkolok neked a vizsgáidhoz is és az előléptetésedhez is. ez milyen bolt? úgy emlékszem élelmiszer (bocs, ha nem). mekkora bolt?

beze: nagyon gratulálok! most már egy gyönyörű vonalzót kérünk!!!!

az szerintetek lehetséges, h a köldököm alatt megjelent az a bizonyos csík? elég halvány, de a párom vette észre, amikor zuhiztam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag jol vagy? Kisnagyfiad? Ferjed hazaert mar? Es hogy van? Dugd gyorsan agyikoba! Dobjal neki gyogypuszikat es vigyazz magadra! Figyu lehet hulyeseg de nekem ez hasznal: egy ibuprophen tabletta lenyel, majd kb. fel ora mulva eves de egy fel fej vagy egy egesz fej (ez jobb) voroshagymaval. Masnapra vagy meg aznap (de este jobb mindez elalvas elott) laz, le, orr kidugulva. Szerintem ez a tuti recept. Mar tobben is kiprobaltak es bevalt. Ajanlom. De csak a kerti voroshagymat vagy a bolti organic. A sima genmanipulalt semmit nem er.

Mona, nagy gratulacio!!!! Ez szupeeeeerrrrr!! Tobb fizu es jon is majd a baba!!!! Meglasd! Most minden jonni fog! Vizsga-ezen tul leszel-, jobb allas, tobb penz es babooo!!! Szepen sorban, hidd el mindennek oka van!

Kati, ilyen koran csikod van? Szerintem ez meg nem az. Nem csak egy er vagy hasonlo?
Vendég
 


bogár! nekem ilyenem soha nem volt. ez egy szabályos csík van kialakulóban a köldököm és a a a a a a a a a micsodám :oops: között. nekem is furi! na de a férjem azt mondta, hogy végre valami terhességre utaló tünet! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


képzeljétek! holnap megyünk meglátogatni a mamikánkat az öcsémékkel. remélem jó hangulatban lesz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka : nagyon sajnálom a pirit de remélem azért nem tűnsz el a köreinkből.Nagyon sajnálnám.És igazad van ha most kezdtél el dolgozni akkor kicsit arra koncentrálj és ha nem foglalkozol a baba kérdéssel annyit akkor majd jön magától :)

Beze: örülök,hogy minden rendben babával :):):)


Csillag: sajnálom az álomkórt de sajnos ez még egy darabig így lesz :):):Párodnak jobbulást ++++++++++++

Mona: drukkolok neked

Én Gergőm sem Gergely.úgy nem tettszett :) de így Gergőként sokkal szebb :) és mi Gegének becézzük :)

A vöröshagyma tényleg jó megfázásra de megelőzésre is kiváló.Mikor bölcsiben dolgoztam sokat ettünk a gyerekekkel hagymát hetente legalább kétszer és azon a télen nem voltam megfázva pedig én mindig legalább kétszer meg vagyok de akkor nem voltam :)

nika70
Salgótarján
 
 


Koszi Nika!:):) Nem tunok el! Ki sem birnam, hogy ne irjak, ugy megkedveltem mindenkit!:):) Elhiszem, hogy nem voltal beteg a hagymatol, en sokat eszem de sajna most a kavezo miatt nem lehet. Rakoszonok a vevore, good morning! es aaaahh, kidol nekem ahelyett, hogy kavet vedelne!:)
Nekem unokaocsem Gergo es ki adta a nevet? Na, ki? Hat, En ni!:) Kerdeztek mi legyen a neve? Mondtam legyen Gergo az olyan szep, az ugy cseng!:) Voltam 9 eves!!:):) Mi Gerinek hivjuk.

Kati, huuhaaaat, es teszel valamit a csik ellen? Vannak jo kis kremek gyorsan szerezz be egyet. Persze csak ha zavar.
Nagyidnak jobbulast. Mondtatok mar valakinek, hogy gyarapodtok?:) Vagy meg uuuugy titok? Nagyid tudja? Elmondod Neki? Nektek van esetleg favorit fiu, lany nev?

Jut eszembe a csikrol. Csajok! Valami otlet visszer megelozesre?? Ez a remalmom es most sokat allok es aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....!!! Aki tud valami jot, ami bevalt ossza meg velem! Koszi!!!!!
Vendég
 


A férjem hazaért, 10 perc alatt vacsizott, lezuhanyozott és bedugta magát az ágyikóba. Sajnos vacogott a foga, így - bár nem mérte meg - tutira lázas...
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, remélem hamar rendbe jön.
A hagymás tippeket is köszönöm, holnap ki fogjuk próbálni! Nagyon szereti a hagymát, így biztos nem esik majd nehezére. :)
Nekem is van egy házi receptem, amit a Mamám csinált mindig, ha betegek, köhögősek voltunk. Ez is hagymás! :wink: Ő teát készített úgy, hogy megpucolt és félbevágott egy vöröshagymát, beletette vízbe, tett hozzá majorannát, jól felforralta majd hagyta egy kicsit állni. Már beígértem holnapra ezt is a Zuramnak, remélem hajlandó lesz meginni. Nekem mindig bejött!
Anyuval megbeszéltem, hogy ha holnap is ennyire sz@rul lesz szegény drágám, akkor főzök neki gyorsan valamit reggel és itthon hagyjuk egyedül, hogy pihenhessen. Bencével meg elmegyünk Anyuékhoz... Biztos jobb lenne, ha ápolgatnám, de tényleg nem akarok most semmilyen vírust benyalni, márpedig hirtelen lázasodott be délután és elég magas volt a láza, így tutkó, hogy vírus.

Kati: Én úgy tudom, hogy az a csík csak később szokott megjelenni (a 4-5. hónap tájékán). Pár hete olvastam róla, amikor megnéztem a szokásos "mi történik az adott héten a pocakban" dolgokról. De Te ismered a testedet, így biztos tudtál volna róla, ha korábban is ott lett volna. Nekem még nincs, de Bencusnál volt, így gondolom most is lesz majd.
mamikád biztos nagyon fog örülni Nektek! Puszilgasd meg!!!!!!!

Bogárka: Tényleg, ugye nem akarsz lelépni innét????? Nagyon hiányoznál!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Az a csík a pociról el fog tűnni szülés után magától, nem lehet vele csinálni semmit. Ugyanígy előjöhetnek májfoltok vagy barnás elszíneződések az arcon is, de azok is szép fokozatosan elhalványulnak. Hormonváltozás miatt alakulnak ki.

Visszérre sajna nincs ötletem, én is kínlódok vele. Örököltem, de szerencsére nem olyan rondán kidudorodó erekről van szó, "csak" enyhén lilás hajszálerek látszanak itt-ott.
De most jut eszembe, hogy idén üzemorvosi vizsgálatra kellett mennünk és ott azt mondta a doktornő, hogy akinek már vannak ilyen visszerei, szerezzen be kompressziós harisnyát és abban dolgozzon! Az feszesen tartja a lábat egész nap és állítólag már mindenféle színben lehet kapni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, igen, élelmiszer Mini Coop, de elég nagy bolt!

Bogárka, én úgy gondolom, hogy Apukám segít nekünk onnan fentről, hogy minden jól alakuljon, és azért nem jön még a baba, hogy meglegyen az 1 év munkaviszonyom....
Azt szeretném megkérdezni Tőled, hogy amit írtál a kineziológusról, hogy "nincs aki leszülessen???" ezt miből tudta megállapítani?

Én is hiszek az ilyen dolgokba....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virag, dejo, hogy nem akarsz elengedni innen!!:) Nem megyek am sehova!:)
A ferjecsked ha nem issza majd meg a teat, idd meg Te, neki meg nyomj oda egy fej hagymat. Igy legalabb ha benyeltel a virusbol valamit, azt jooool kiuzod!:) Remelem nem lesz semmi problema. Holnap pedig ha otthon marad egyedul legalabb pihen is, regeneralodik is, gyorsabban felepul, Te pedig szivsz anyubol egy kis erot ezaltal is kiuzod magadbol a bacikat!:) Jobbulast a ferjecskednek vagy ahogyan nevezed, a Zuradnak!:) Te pedig csak vigyazz magadra es Bencusra! Puszi! Es koszi a harisnya otletet! :wink: Es aludj jol! Remelem ma ejjel sikerul!
Vendég
 


Mini Coop-ban dolgozol? Az nagy bolt! Nagy arukeszlettel! Nem unatkozol! Teljesen jo egy ilyen aruhazlancnal a boltvezeto helyettesi allas! Gratulalok meg egyszer! Az 1 ev munkaviszonyod mikor lesz meg? Legyen minden ugy, ahogyan szeretned!

A kinezes no, nemtom, erzi, tudja, ugy medital vagy mi, fogja a kezed es mondja amit lat vagy erez, tudja a fene de most amikor ketes volt a terhessegem megmondta, hogy nem vagyok babas es meg egy ideig nem is leszek. ??? A titkat nem arulja el!:) :wink: Sok minden ugy lett mar ahogyan mondta. Amikor munkat kerestem is megmondta kerek-perec, hogy ne is szamitsak semmire, nem fogok boldogulni. Ugy is volt. Szenvedtem. Javasolta menjek vissza Mo-ra, de nem akartam. Maradtam, aztan most 2 hete mondta, hogy lesz munkam es valoban, 2 napra ra kaptam is a telefonhivast. Nem ertem, de tud mindent.
Meg tudod az van, hogy a leszuletni akaro lelkek valasztanak itt a foldon szulot maguknak. Es azt mondta, hogy Bennunket meg nem valasztott senki, nincsen korulottunk egy lelek sem.
Vendég
 


Nagyon nagy árukészletünk van. Tavaly október végén kezdtem el dolgozni, de először 3 hónapon keresztül "5 órás" voltam, majd 2 hónapon keresztül "havi 20 órás", április óta pedig ismét 5 órásként dolgoztam....igazából az 1 évem, szerintem nem is fog 1 évnek számítani, bár nem tudom, hogy ez csak a nyugdíjnál van -e így, vagy a gyes, gyednél is így számolják...ennek utána kell majd járnom, ha úgy alakul!

Örülök, hogy maradsz!!! És köszönöm az információt a kineziológussal kapcsolatban. Az anyósom is jár egy ilyen nőhöz! Egyébként most jutott eszembe, az anyós mondta, hogy októberben fog megfoganni nálunk a baba és fiú lesz! Azt viszont nem mondta meg, hogy ezt honnan vagy miből gondolja, lehet, hogy a kineziológus mondta neki!?? Na majd holnap ha beszélek vele akkor rákérdezek!!!

Jó éjt Mindenkinek! Puszi Nektek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, ha gondolod akkor anyukamtol szivesen megkerdezem, hogy Rad mi vonatkozik munkatorvenyileg a gyes, gyed kapcsan mivel nem vagy teljes csak reszmunkaidos. Anyu ezzel foglalkozik a kisujjaban van minden. Szoval szolj es en hozom az infot. Egy gonddal kevesebb, de tenyleg anyu es en is szivesen segitunk! Es akkor nem kell erre is meg kulon idot pazarolnod. Nem vesztesz vegulis igy ezzel semmit, szoval tenyleg szivesen, csak szolj, okes? Minden heten hivom, van amikor 2x is, megkerdezem Neked.

Sztem a kinezes no mondta anyosodnak a babat! Oktober meg nem itt van, de hamarosan ez is eljon!:) Es ez biztos!:) Addig bedolgozod meg magad, lenyugszol a vizsgaktol is es zsuppsz, babas is leszel!:) Igy legyen!:) Pussz!
Vendég
 


Sziasztok!

Reggel sikerült jó sokáig aludni, Bence is csak fél 9-kor kelt fel! :D Ma sokkal pihentebbnek érzem magam, csak a hasam húzódik ha függőleges testhelyzetben vagyok... de ez tutira az időjárás miatt van, ugyanilyen érzésem volt pár hete, amikor jött az a nagy eső meg lehűlés.
Reggel felnyaláboltam Bencust és elmentünk Anyuhoz. Így láttam jónak, mert a férjem eléggé köhög, úgyhogy a külön szobában alvás is azt hiszem még egy pár napig terítéken marad... :cry:
Ebéd után hazajöttem, Bence maradt, hoztam jó kis húslevest meg Bakonyi sertésbordát a betegnek, aztán estefelé majd visszamegyek a fiatalúrért. Szóval mindjárt én is elnyúlok egy kicsit és relaxálok. :)

Mona: Te nem akarsz elmenni ahhoz a kineziológushoz, akinél az Anyósod is járt? Mert akkor biztosan Neked is mondaná azt az októberi dátumot! :D Húúúú, de izgi lenne!!!!!
Én is hiszek az ilyesmiben, bár nekem senki nem mondta, hogy van mellettem leszületni akaró Lélek. De valahol belül éreztem, hogy nekem nem kell sokat várnom egyik gyermekemre sem. És tényleg így lett. Bencénél az első pillanattól fogva tudtam, éreztem azt is, hogy fiam lesz!

Egyébként nagyon jó nyáron szülni! Főleg ha utána szép napsütéses idő van! Nem kell azon aggódni, hogy jaj Istenem meg ne fázzon a baba. A sok fény,világosság meg az anyuka lelkiállapotára is pozitív hatással tud lenni! (legalább is nálam így volt...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, orulok, hogy jol aludtal es, hogy tudsz most is pihenni. Lazuuuuuulj!
En meg azt erzem Virag, hogy nem lesz meg egy ideig baba, nem lesz meg itt senki aki jonni akar.
Bencus, jol van? FerjUrad, jobban? Biztosan nagyon finom a husi leves!! Nyami!
Telen is jo szulni, akkor meg a gyerkoc hozzataplalasakor mar lehet adni a sok finom gyumolcsot, zoldseget a kertbol.:) En telen szeretnek mert akkor legalabb nem leszek annyira vizes, sajnos hajlamos vagyok ra, nagyon is!:(:( :evil: :twisted:
Vendég
 


Bogárka
Nem dolgozom, Regi májusban töltötte a 3-at, és nem sikerült egyből munkát találnom.
Mo-n most elég vacak a helyzet állásügyben.

Csillagvirág
Béres mg-tól hasmenésem volt.
De aztán Magnerotot vettem, mert attól semmilyen bajom nem volt, és szedtem a 16 héttől a 36. hétig, napi 4-et. Most is ezt szedem.

Nagyon sokat írtatok, igyekszek majd még visszaolvasni.
Vendég
 


Bogárka megköszönném, ha megkérdeznéd....a munkaviszonyomról csak annyi van amit írtam, mert hivatalosan még sehol nem voltam bejelentve! Előre is köszönöm!

Csillag...hát gondoltam rá, hogy elmegyek...csak még gyűjtöm az "erő" hozzá....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, hogyan erted azt, hogy "hivatalosan meg sehol nem voltam bejelentve"? Ugy erted, hogy feketen dolgozol, nem adozol, nem fizetsz TBt, semmit? Ez a reszmunkaido ez nincs bejelentve az allam fele? Vagy ugy erted, hogy hivatalosan napi 8 oraban nem dolgoztal meg?
Ha ez a reszmunkaido be van jelentve szerintem jogosult vagy tgyas-ra es gyed-re is, a gyes-t azt nemtom.
Meg ma folhivom anyut csak ird gyorsan mit ertesz ez alatt. Koszike!!
Vendég
 


Tavaly október óta vagyok bejelentve, az szerint amit tegnap írtam. Előtte dolgoztam egy helyen két évig, de csak "kis könyvvel", amibe soha nem szabadott bélyeget ragasztani!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


3 hónapig 5 órásként, aztán 2 hónapig havi 20 órában, azóta megint 5 órásként, és jövő héttől leszek 8 órásként

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Igy mar ertem, az a lenyeg, hogy ez hivatalos munka. Csak megzavart az, hogy "sehol nem voltam bejelentve" es azt gondoltam feketen vagy alkalmazva. Megkerdezem meg ma anyut csak megnezem a meccset ugyanis olasz drukker vagyok. Aztan jovok a valasszal.:)
Vendég
 


Nagyon köszönöm!!! Én megyek most tanulni egy kicsit!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Bogárka tényleg jó volna csak nekem nagyon nehezen megy a tanulás.......főleg ha valami nem érdekel.na most itt a tanfolyamon van olyan is hogy ANATÓMI ne ez az ami nehéz is meg nem is érdekel........
de valahogy megoldjuk,,,,,,,

Kati ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKED!!!!!!!!!
mikor lett full erős.hu.nem nagyon emlékszem de kb az 4-5 hét között.........de nem biztos......
menj csak dokihoz.ártani nem árt..........ha babaát még nem is a vastagodott nykh-d már fogja látni és a meg nagyobbodott méhed is.....
de ha menzid alapján néz akkor már szívhang is lehet......
ilyen korán még nem alakul ki az a csík.....szerintem.....

Virág jobbulást a párodnak.....

Mona ezek szuper hírek..nem lesz semmi!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona, megkerdeztem de nem vagy egyszeru eset.
Ugyanis: a reszmunkaido utan jar minden ugyanugy, mintha napi 8 oraban dolgoznal csak reszmunkaido eseteben az a lenyeg, hogy napi 4 ora alkalmazasban dolgozz minimum es itt az osszkereset utan allapitjak meg, hogy mekkora osszegben jar majd Neked a tgyas, gyed, gyes. Na mar most, Neked ugye napi 5 orad volt viszont bekavar az, hogy 2 honapig havi 20 oraban dolgoztal mert erre az idore nincs meg a napi 4 ora. DE lenyeges az is, hogy milyen szerzodesed volt erre a 2 honapra. DE mivel jovo hettol napi 8 oraban fogsz dolgozni es meg terhes sem vagy azt mondta anyu, hogy ne foglalkozz ezzel majd csak akkor mikor mar babas leszel, mert fugg majd minden attol is, hogy terhesen meddig leszel kepes dolgozni. Mert ha esetleg rosszul leszel es nem fogsz tudni bejarni es tappenzre fogsz menni akkor megint mas a helyzet. Ha viszont kepes leszel esetleg 8 honapos korodig is bejarni vagy 7 honapos korodig akkor megint mas a helyzet. Anyu azt javasolja, hogy varj meg ezzel. Azt is mondta meg, hogy hiaba, hogy abban a 2 honapban csak 20 orat dolgoztal de azt is nezik, mennyi volt a jovedelmed, MERT ha elerte a minimalber 30%at akkor az olyan, mintha napi 4 oraban dolgoztal volna de ha nem, akkor nem szamitasz biztositottnak vagyis nem jar ez utan semmi. DE ezt sem meri igy kijelenteni mert legfokepp attol fugg milyen munkaszerzodesed volt erre a 2 honapra. Azt is mondta, hogy O azt javasolja, hogy menj be OEP-ba, vigyel magaddal mindent, berpapirokat(oktober vegetol), munkaszerzodest es ez alapjan meg fogjak tudni Neked mondani, hogy mekkora osszegre vagy jogosult a baba szuletese utan. De persze mindez attol is fugg, hogy a baba mikor fog szuletni mert a baba szuletese elotti ev keresetet veszik alapul. Bonyolult mert ugye ott az a 2 honap es nagyon szamit az akkori kereseted es szerzodesed. Ez nem tudom igy mennyire ertheto de ha kerdesed van irjal! Probaltam figyelni mit mondd az anyam, remelem nem hagytam ki semmit!
Mibol vizsgazol? Es melyik napon?

Nita, en azert drukkolok vizsga ugyben! :wink: Meg vegulis annyira nem szamit, ha ugyesen megcsinalod a kormet 1-2 embernek es elterjed a hired, ugyis lesz vendegkorod. :D :)
Vendég
 


Köszönöm Bogárka! Értem amit írtál....

Bizonylatokból vizsgázom most, csütörtökön!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


húúúúú! szioasztok!

jelentem, hazaértünk. szuperül vagyok, kicsit elfáradtam. 6kor indultunk pestre. a fiúk megjavították a papám redőnyét, majd bementünk a kórházba a mamihoz. nagyon jól van. ki van simulva, nevetgél. olyan édes.

bogár: annyira csodállak! ne érts félre, eszem ágában sincs elküldeni, de én először ilyenkor elmenetem innen. őrült rossz volt, h mindenkinek sikerül, csak nekem nem. vagyis csak ezt éreztem, mert akkor még elég sokan csak vártunk. de ez igazából csak magamról volt szegénységi bizonyítvány.
egyébként válaszolok: még senkinek nem mondtuk el. ez a mi kis titkunk. talán ha kedden jó hírekkel érünk haza. és miért ne? egyébként adja az apró életjeleket a gyermekünk. szúrkálódik a hasim, sokat pisilek-de szerencsére ennyi.
te kérdezted a nevet? én csak a lánynévhez ragaszkodok. mégpedig a Zsófihoz. a férjecskémnek tettszik. fiúra nincs tervem, de a páromnak az Ákos a menő. nekem egyre jobban tetszik.

mona: én úgy tudom, h egyzsreűen csak kell az egy éves folyamatos munkaviszony, h a gyedre jogosult legyél és az összegét a bruttó béredhez fogják igazítani.

csillag: tök jó, h anyukád bencézik, te pedig kipihened a múlt hetet. vannak még érettségik?

tudom, h még korai a csík, de tényleg van. nem képzelem. nem erős, de van a hasam alján. a férjem annyit mondott, h legalább valamin látszik, h terhes vagyok. hiányolja a hányást, rosszullétet. pedig mondtam, h még az ezután várható.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona, szallitolevel, szamla, beveteli,-kiadasi bizonylat es tarsaik? uhhaa, menni fog!! Csak nyugi! Egyebkent szivesen!

Kati, mar hianyoltalak!! Emlekeztem, hogy Pesten vagy csak vartam a hirt nagyidrol. Orulok, hogy jol van nagyid!:):) Remek hir!!!!:):) Annak is, hogy Te jol vagy, jol viselted a hosszu utat! A Zsofi es Akos nevek szepek am!!:):) Kedden dokkerhez mesz!! hude izgi!
Igen, 1 eves folyamatos munkaviszony kell es brutto ber, de Mona csak reszmunkaidos es neki van 2 olyan honapja is ahol csak havi 20 oraban volt alkalmazva. A reszmunkaidovel nem is volna gond, siman jarna neki minden csak ott az a ket honap ami szerzodes es jovedelem fuggo. Legalabbis ezt mondta az anyam.
Vendég
 


Kati, igazabol azert nem vagyok letorve mert most a melo is uj es ez is foglalkoztat es az is bennem van amit a kinezes no mondott, hogy nincs korulottunk kis lelek aki bennunket valaszt. Valahogy fel is voltam erre keszulve. Ettol fuggetlenul nagyon orulok, hogy Neked sikerult!!:):) Es a legjobbakat kivanom tovabbra is!:) :wink:
Vendég
 


édes vagy bogár! én nagyon megkedveltelek! mindenki rengeteg erőt ad, de mivel veled együtt "izgultunk" így sokat jártál a fejemben. és annyira cuki vagy, h örülsz az örömömnek. egyébként ha nincs ez a fórum, ha nem vagytok ti, akkor már tutira szétkürtöltem volna a világba a nagy hírt, de még tartom magam.
én úgy tudom, h a húsz óra is fél állás.

most elszaladok lezuhanyozni...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Jaj de örülök, hogy jól van a nagyid!!!!! És még mennyire boldog lesz, ha megtudja, hogy nemsokára dédimami lesz!!!!!
Nekem már csak egy nagyszülőm él, apu édesapja, aki 97 éves elmúlt. Mindig azt mondogatja, hogy már csak egyetlen kívánsága van, mégpedig az, hogy láthassa a mi kis Gergőnket! :D
A férjecskédnek nyugodtan mondd csak el, hogy egyáltalán nem biztos, hogy lesz hányingered vagy émelygésed. Nem mindenkinél jelentkeznek ezek a kellemetlenségek! Én örültem annak, hogy nem találkoztam "velük"... így azért lényegesen jobban teltek az első hónapok. Ami nálam a 6-7. héten előjött, az az iszonyat álomkór. Főleg Bencénél! Ez akkor a téli szünetre esett és szinte végigaludtam azt a 2 hetet... :D

Mona: Jó, hogy mostantól teljes munkaidőben dolgozol majd! Főleg ha még előléptetés is lesz a dologból!!!!!!!!!!!!
Egyébként mi az a "kis könyv" amiről írtál? Milyen munkát végeztél abban a két évben?

Brita: Én is a Magnerotot szedem most. napi 3 vagy 4 szemet attól függően hogy hogy vagyok.

Bogárka: Neked hétvégén is kell dolgoznod???? És hétköznap mindig ugyanabban az időben mész vagy ez is változik?

Nita: Az anatómiát én is gyűlöltem a fősulin... :wink: nem értettem, hogy egy tanárnak mi köze van ahhoz, hogy milyen belső elválasztású mirigyei stb. vannak az embernek.... :wink: :wink: :wink:

Bencus tök jól érezte magát Anyunál. Érdekes, hogy vele egészen másféle játékokat szeret játszani, mint itthon. Ott pl. állandóan főzőcskézik. Tudom, hogy nem épp "fiús" játék, de mivel a férjem nagyon jól főz, így gyakran látja itthon, hogy Apa tüsténkedik a konyhában. El vagyok kényeztetve e téren!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apu nem volt otthon, mert el kellett mennie a kertjükbe lepermetezni a szőlőt, mert a sok eső miatt megjelent rajta a lisztharmat és ha most nem csinálta volna meg, akkor oda lett volna a termés. Ez a kiskert a nagyszüleimé volt, nagyon szerettem ott lenni gyerekkoromban. Nekem 2 tesóm van és a nyári szünetekben mindig a mamámék vigyáztak ránk és mindig ebben a kertben voltunk. Van rajta egy házikó is, így sokszor kint is aludtunk. nagyon sok emlék fűz oda...

Betti: Jól vagy????? Olyan rég nem írtál magadról...

Holnap délelőtt megyek uh-ra a kórházba. A férjem sajnos nem jön velem, mert eléggé köhög és mondtam neki, hogy ne hozza a frászt a sok várakozó kismamára.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati: A heti 20 óra számít félállásnak, de Mona havi 20-at dolgozott 2 hónapig.

Az előbb elfelejtettem válaszolni a kérdésedre... kicsit szita az agyam... szóval idén nincs több érettségiztetés!!!! Most csak egy osztályban voltam érintett és nálunk mindig 2 nap alatt vizsgázik le egy osztály. Pénteken megvolt az évzáró értekezlet is, így most már élvezem a szabadságot, ami azért anyagilag jobban fog esni, mint a táppénz...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Koszi, Kati, draga vagy! En is kedvellek am!:) Es orulok, hogy segitunk abban, hogy magadban tudd tartani a nagy hirt amig el nem jon az ido a kozlesre! Nagyid tuti kiugrik az agybol oromeben!
Es a vilag minden kincseert sem akarok kotekedni de nem heti, hanem havi 20 oraja van Monanak. Igy nem szamit reszmunkaidosnek.

Virag, en melozok allandoan.:( Jovo heten csutortokon es szombaton vagyok off, a tobbi napon 6.30.-14.00. dolgozom. Jol esik, hogy igy erdeklodsz. Jovo het utan szivas mert akkor delutan kezdek es este 8kor zarok.:( Ez cumi. Nem baj, majd bedolgozom magam es manager asszisztens majd manager leszek es kiralysag lesz! Vilag eletemben irodaban dolgoztam ez meg most.. olyan semmilyen is es fura is.
Gondolom jo erzessel nosztalgiazol amikor a gyerekkorodra gondolsz. Olyan kis romantikus hely lehet ahogyan igy elkepzelem. Gyakran kijarsz azota is? Vagy csak neha-neha amikor idod engedi?Egyebkent jobban van, javul a ferjed?

Beze, Nika, Nita, Rita bujjatok elo a fuggony mogul!!!! Irjatok, varjuk!!!

Virag, holnap uh-rol tessek meselni!:) juppiii!!!:)
Vendég
 


Csillag: akkor is élelmiszer boltban dolgoztam, csak mellette jártam még suliba, és ezért sem jelentettek be...Volt alkalmi munkavállalói kiskönyvem, amibe évente kb. 2-3 nap ragaszthattam be a bélyeget.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogárka: Fúúúú, a délutáni meló a tényleg szívás 8vagy ahogy a férjem mondaná "szívásgombóc" :lol: ). Amikor még nem volt Bence én is sokszor tanítottam este 8-ig nyelviskolában egy kis plusz money-ért, de utáltam sötétben hazajönni...

Köszönöm az érdeklődést, a Zuram eléggé köhög, meg délután kezdett felfelé kúszni a láza. Orvoshoz persze nem akar elmenni... pedig mondtam neki, hogy most gondolhatna ránk is... :?

Anyuék kiskertjébe most már csak ritkán járunk ki. Mióta megismertem a férjemet családi házban élünk. Azóta van saját kertünk. Meg hát a Mamáék voltak a legfontosabbak abban a kis kertben... A Papa már 10 éve nincs velünk, a Mama pedig tavaly decemberben ment egy nappal azután, hogy a babánk is itt hagyott bennünket... Na, de félre a szomorkodással... a lényeg, hogy sok olyan emlék köt oda, ami mosolyt csal az arcomra. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2010.06.20 21:19-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Azt el is felejtettem, hogy szorítok nektek holnap, és várjuk a képet Rólatok!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona: ez azért elég szemét dolog volt, amit Veled műveltek...
Bár velem is szívóztak, amikor elkezdtem dolgozni. Az első tanévben június 30-ig írták meg a munkaszerződésemet, majd ugyanott folytattam a tanítást, de a köv. szerződést csak szept. 1-től írták. Arra a nyárra fizu nélkül maradtam... :evil:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogárka igen de ha nem sikerül a vizsga akkor nem kapom meg az okj-s bizonyítványt,..............

no meg GYAKOROLNOM IS KÉNE.DE NINCS KIN......

:( :(

Kati mond a párodnak azért mert terhes vagy nem törvényszerű a hányás és a rosszul létek.nekem pl egyiknél se volt semmi tünetem!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Virág GYÖNYÖRŰ KORBAN VAN A PÁROD APUKÁJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
további jó egészséget kívánok neki!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok! csak sietve, mert indulnom kell dolgozni.

ma csináltam egy babanaplób való tesztet. és ez olyan lett. a controll csík erősebb, mint a teszt. majd este felteszem. puszi, szép napot!!!!
mindenkinek írok, ha hazaértem, de csillag!, ma neked megy a legtöbb drukkkk!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Csillagvirág
Jobbulást a férjednek! Vigyázz magadra! Az én párom is pont a 4. hetemen (amikor ugye, még nem voltam biztos hogy baba van-e avagy sem) volt nagyon beteg, magas láz és kötőhártya gyulladás. Akkor őt is "száműztük" a gyerekszobába, érdemes betartani, mert nem kaptuk el a lázat, talán a kötőhártyát sem, bár az képes egy hónapig lappangani.

Kati
Gratulálok a "látványosabb" teszthez. Holnap mész dokihoz?
Vendég
 


Kati: látod csak lesz egy erős teszted az utókor számára:):):)

Vagyok csak délelőtt a boltból hazafelé kificamítottam a bokámat.Már régen nem történt ilyen velem de ez nálam elég szokásos dolog volt régebben :):( most polcolom meg fásli :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Én most csak olvastam, mert tegnap reggel óta olyan fejfájás gyötör, hogy nem bírok létezni :( Borzalmas. Ma kellett volna védőnőhöz mennem, de nem mertem kocsiba ülni, ezért lemondtam. Majd jövő hétfőn megyek. Remélem, csütörtökig elmúlik ez a sz@rság, mert akkor megyek a genetikai uh-ra + vizsgálatra. Szerintetek lehet ez magas vérnyomástól? Soha nem volt nekem magas, csak a pulzus.

Ja a szemölcsöm meg leesett szombat este. sálálálá

Csillag: Jobbulást a Zuradnak... +++++

Nika: Bokaficam monnyonleee! Gyógyulj!!++++++

Kati: Örülök, hogy erősebb a teszted. Olyan boldog vagyok :D

Mona: Elég tré helyzetbe hoztak, hogy nem ragaszthattál bélyeget a kiskönyvbe... Pffff :evil:

kovacszsuzsi
 
 


Salalaaa! Ugy nevetettem a bokaficam monnyon le-n! De NIKA, tenyleg monnyon le, ne fajjon! Jobb mar azota? Nekem az egesz labam faj, minnya leszakad, ez is monnyon le.

Kati, ugy ugy ugy ugy orulok az extra pozitiv tesztednek! salala:):)! Alig varom, hogy foltedd ide! Tukon ulok, varom!

Mona, tanulsz?

Rita, hogy vagy?

Beze, Veled mi ujsag? Minden rendben Veletek?

Betti, Te ezer eve nem irtal ide. Megyek meg is nezem a blogod! Gyere meselj hogyan vagy?

Nita, gyerkocok jol vannak?
Vendég
 


Virag, elfelejtettem megkerdezni, hogy Nalatok minden rendben? Ferjed jobban van? Te, tunet mentes vagy? Remelem! Kisnagyfiad?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?