Új privát üzeneted érkezett!

Kata!

Sajnos általában semmi! Örülök, hogy jól viselted!

Csucsu!

Bízz a dokidban! Gondolom uh-gal lehet látni, hogy maradt-e vissza valami! A pé meg függ attól is, hogy hány hetes voltál! Nekem hónapokig nem volt. Vissza kell rázódnia a hormonjaidnak!A természet tudja a dolgát! Nemsokára rendbe fogsz jönni! A barátnő helyett hallgass a dokira, de biztos mész vissza kontrollra, kérdezd meg! Összefüggés szerintem nincs a kettő közt! Hogy vagy egyébként?

Monyó!

Én azt hittem neked "csak" egy volt! Akkor azért nem lehet párod eredménye olyan rossz! Remélem a Closti neked is meghozza végre a várva várt babát!
Vendég
 


groni,egy volt amit Uh-an lehetett latni.
A tobbi csak teszt volt,vagyis pozitiv lett a teszt es utanna megjott.Ebbol volt asszem 3,de akkor nem volt a teszten kivul mas bizonyitekom hogy terhes voltam.

tegnap tanakodtam hogy talan meg kellene ezt mondanom a dokinal,nem tudja a pozitiv tesztjeimet. :oops: :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Hát ha pozitív volt, akkor bizony az terhesség volt! Ez nagyon jó, de szomorú is, mert nem maradtak meg a babák! De tudod, hogy a teherbeeséssel nincs baj, talán ezért érdemes lenne megemlíteni, hátha tud rá valami okosságot!
Vendég
 

 
 


groni most ha megyek akkor megmondom neki,de tudodm hogy mivel fog jonni.
1-a peteeresem nem kielegito.
2-A parom spemaja nem jo,tul sok a hibas.
3-genetikailag nem vagyunk osszeferhetoek.

remelem az elso es akkor most megoldodik a dolog.meg most eldontottem hogy kimelni fogom magam es sokat fogok fekudni,hatha bejon.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

El vagyok havazva, tegnap egész nap csavarogtunk.

Mindenkinek mennek a drukkok, kismamiknak is jó egészséget!!!!!

Szomorkodóknak sok erőt, előre nézzetek !

Hétfőn tesztelek, ha....

Mindenkinek puszik!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Monyó!

Na ja, a dokik márcsak ilyenek! Bízzunk benne, hogy tényleg az első, mert azt lehet kezelni! A többire meg csak talán a lombik van! Bár azt nem tom, hogy ha genetikai összeférhetetlenség van, azt kitudják- e lombikkal küszöbölni! De most ne is gondolj ilyenekre, hisz ebben hónapban mindennél nagyobb esélyetek van arra, hogy sikerüljön! Kell a babuciknak(még mindig csak szeretetből :P )a pozitív enerdzsi és gondolatok! :wink:

Zsu!

Ezerrel mennek a drukkok! Kezem, lábam....... :wink:
Vendég
 


zsuzsu drukk hetfore,es nincs ha..legyel kicsit pozitiv.

groni na ja,lombik.az nalunk tuti nem lesz.
szerintem a peteeresemmel van gond.stimus ciklusban erzem a pet szur feszit,sima honapban semmi :cry:
egyszer voltam rendes gyogyi nelkuli honapban tuszolesin es olyan kis nyamvadek tuszom volt.a doki szerint az olyan is megreped de lehetetlen hogy baba legyen belole.

Kép
monyo83
 
 


Nem ér sírni Monyó! Most stimus hónap van! :wink: Nem tudom, hogy lehet ezen segíteni stimu nélkül! Lehet egyáltalán? :roll: Remélem nem is lesz szükség lombikra! Tudom nálatok másképp működik, mint itt! Ez az oka, hogy ki van zárva vagy inkább érzelmi?
Vendég
 


groni a doki szerint ha megmutene es kiszedne a cisztaimat akkor nagy eselyem lenne arra hogy spontan pem legyen,de ugy vagyok vele hogy most per pillanat jobb egy kis stimulalas mint a mutet es semmi ellenvetesem ha nem tok spontan ciklusban leszek terhes :lol:

lombik elsosorban anyagi okok miatt kizarva,talan erzelmileg nem lenne ellenvetesem,a ferjemnek viszont tuti igen.

Kép
monyo83
 
 


Helló!

Nagy lett a forgalom. :wink:

Monyó!

Na akkor más is ezen a véleményen van. Viszont clostyval nagyon vigyázni kell pco esetén, a cisztásodás miatt. Nálam úgy tűnik ez nincs.

Gröni!

Kicsit olvastam is. Szóval a nagyon korai pé sem jó, de a nagyon kései, sokszor próbálkozós pé sem az igazi.
(csak csendben, én a 11. napi norcolutot nem értem, de nem vagyok orvos, én nem ezt hallgattam évekig az isiben, és gyakszim sincs) Ha nem jön be ez a tétel, akkor lépünk tovább.

Zsuzsu!

Nagyon szorítok, bár egyre forróbb a pite.

Mimi!

Hát azért ez is valami nem? Szeretnék már itt tartanai, hogy nem írok, mert nincs mit... :shock:

Monti!

Én sem azt nem érzem, hogy nől a tüsző, sem azt, hogy kiszabadul a pete. És mint az adatod is igazolja nem a pé előtti méhnyálkahártya vastagsága a fontos, hanem az azutáni, hiszen még van kb. 7 nap, hogy izmosodjon. :wink:

Monyó!

Neked volt már clostys hónapod?

Lányok valamit el kell meséljek :lol: :cry: :wink: :roll: :twisted: :evil: :x :P :oops: :? :shock: :D :) :(

Ma pl. azzal indítottunk, hogy Kofa nagyon keresett valamit. Tegnap este az IKEAban feltankolt párnákkal, meg paplanokkal, mert nagyon köhögtem, és ezek tutik. Ma meg nincs meg a kocsikulcs. Mindent felforgattunk, replay, helyszínelés, de nincs meg. Kocsi megvan. Még ez a szerencse. Most zárcsere. Ez megint egy 50-es, pedig most megbeszéltük, hogy spórolunk. 1,5 éve egy bútort nem vettünk, már kicsit ciki, de mindig közbejön valami. A védőnőnek mondtam, hogy egy-két hónap és tele leszünk bútorral, csak számításainkkal ellentétben még nem sikerült megtollasodnunk.

(Kis szünet)

Most majdnem örömömben picsogok. Ugye írtam, hogy elveszett a kocsikulcs. Irgalmatlan koszos Nissan Almera 8 éves, karcolás is van rajta, tele roppantott kölesgolyóval...
Jön az alsószomszéd, dugulás van...
2 perc múlva megint csengetnek, azt hittem megint ő, de egy motoros szerkós fickó volt.
"Tiétek a Nissan?" Kinga ott áll, kicsit pocsolyásan, kicsit krumplifőzelékesen előtte vigyorog. Fickó lehajol, mondja az autóban láttam babát tiéd? Kinga meg "baba" és mutogat magára. Mondom igen a miénk. Előhúzta a kulcsot, majd ideadta. Kérdem, mégis mivel tartozom, azt mondja ugyan már. Ez csak természetes.

Csajok már régen nem voltam ennyire boldog, egy vadidegen pasi visszaadja a kocsikulcsot, ahelyett, hogy elkötné azt.

tjuca
 
 


Juca!
Ez nagyon jóóóóóóóó! kicsit könnyezek!! hüpp-hüpp :oops:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Juca!

Látod, vannak még emberek a Földön! :wink:

Ez egy jel volt! (mondaná a férjem) innen felfelé íveltek!


Zsuzsu, megy a drukk!!!!

Kép
zmimi
 
 


Monyó!

Nálunk meg én vagyok lombik ellenes, apjuk már holnap belevágna, ha én is akarnám! Egy év telt el a teherbeesésem óta, fél év kötlező szünet volt, apjuknak műtét, még várok egy kicsit és talán és beadom a derekam! Nálunk is közrejátszik a pénz! Valahogy sajnálom rá, pedig nem vagyok skót! Tegnap kifejtettem a férfis oldalon, hogy miért, elég hosszú és bonyolúlt lett, ide nem pötyögöm be! :lol: Meg én azért még bízom a spontánban!

Juca!

Ha ilyent olvasok mindig úgy felmelegszik a szívem, hogy az emberek alapvetően jók és becsületesek! Csak a hülye média mindig a rosszat, a csúnyát közli és az ember azt veszi észre, hogy már a saját lakásában is fél és nem mer ajtót nyitni már a szomszédjának sem! Ezt a 11 napot elmagyarázta nekem, de felét nem értettem, de érdekes, működik! Szinte biztos voltam benne, hogy akkor nekem a 23.-ra megjön, de nem jött meg!
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu! Ha az uh-n azt látják, hogy teljesen kiürült a méh, akkor nem kell műtét, de a kevésbé szerencséseknél csak elindul a folyamat és műszeresen kell befejezni. Az jó, hogy nálad nem kellett, így hamarabb lehet újra próbálkozni. Sajnos olyan viszont van, hogy vetélés után nem tökéketes a pé, nálam történetesen egy évre le is állt és csak Clostyval lehetett stimulálni.

Juca! Én sem éreztem soha! Pedig a vetélés előtt volt, ez bizti, mert különben vetélés sem lett volna. :roll: A Clostytól viszont lehetett érezni, még azt is éreztem, hogy melyik oldalon van éppen a pé.

Többieknek: nagy ölelés!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

11. napit én sem értem, de nem is kérdeztem a miértet, annyira ledöbbentem rajta.De nem akartam hülyét csinálni magamból, így is 1 órán keresztül faggattam szegény dokibácsit.
Majd meglátjuk, bejön-e a dolog.Reggel bevettem egyet, most jön az esti.

Nekem az lh-teszt nem mutat semmit.Én soha nem éreztem a pét.Múlt hónapban egy hétig fájt a hasam, most is fáj, de csak ennyi.Szerintem még nincs itt az idő, ha jól számolom most 17 mm-es lehet, holnap talán 19... :lol: Majd az uh megmutatja.
Aztán itt lesz az egész hétvége. :oops:
Elkapkodni sem érdemes a dolgokat, nem?

Gröni, akkor nekem mégis a bugyingó nélküli volt, de nagyon rendes volt!A másiktól a hideg is kiráz, Ő mondta a múltkor, hogy nem él a baba.Jó lenne, ha holnap is a rendes lenne...

Az mit jelent, hogy a nyálkahártya háromrétegű?

Csajok, most olyan sokan vagyunk közel azonos ciklusnapon, a pé tájékán, nagyon izgi lesz ez a hónap.

Kata, örülök, hogy túl vagy rajta.

Juca, vannak még rendes emberek!Az ilyen történetek annyira szívet melengetőek!
Vendég
 


Gröni, most látom, hogy a 2. cn-on vagy... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


igen juca volt egy clostys ciklusom meg aprilisban.

montana nekem magatol elindult es nagyon fiatal terheseg volt,megis ki kellet volna hagynunk 3 honapot,csak kozben terhes lettem ami szinten elment. :cry: akkor hogy is van ez?ez is dokifuggo hogy ki enged ki nem probalkozni?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, köszi a drukkokat, de teljesen nyugottak vagyunk. Ha itt van Tirzus akkor örülünk, ha nincs akkr várunk türelemmel és örölünk a fiunknak.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Pinkinének és Zmiminek! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Korábban nem irtam, mert nem tudtam volna magamban tartani, hogy milyen borzalmas is az, amikor nem alszik el az ember lánya a kábítótól, ha erre gondolok mindd a mai napig összeszorul a méhem és a hasam görcsbe áll.... :( Na ez nem hiányzott volna Katának!
Kata örülök, hogy legalább ettől megkímélt a sors! És kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön újra egy egészséges babó! :)

Luca és Juca! Látom, hogy haladtok, és örülök, hogy mindkettőtök dokija lép valamt! az eddigieknél ebből már csak jobb sülhet ki!

Zsuzsu! Jártam Szegeden a hosszú hétvégén! Gondoltam is rád, hogy milyen jó lenne talizni, megismerni Ábelt! Legközelebb nyélbe üthetnénk :wink:

Monti! A hányingert még mindíg dobhatod, de ezúttal ajánlva és elsőbbségivel küldd, úgy biztos megjön! :D

Bocsi többiek, de mire végig olvaslak titeket, mindíg elfelejtem kivel mi van... Igy ilyenkor kezdem előről.... :lol:

Kép
kislibus
 
 


hm. Nem kaptuk meg a családit!!!!!!!!! Így most 67 ezerrel kevesebb pénzünk van. Át írattam a férjem nevéről az enyémre de úgy próbáltam hogy ne legyen ilyen átmenet erre tessék. Még ha rendkívülivel ki is küldik az is hó vége. Addig?!! A küszöböt egyem a 4 gyerekkel? Mert ki fizetem a csekkeket amit nem tolhatok el és kész, Vége. Game over!!!!!!!!!!!
Megőrülök. És pont most vettem egy pár cuccot a vaterán a nagyomnak mert kinőtte a ruháit. Ezeket is ki kell fizetnem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


hali

Kata, örülök, hogy átvészelted. Jöhet a következő lépés.

Juca
Nahát... :)

Zsuzsu
Mi azért izgulhatunk? :)

Monti
Mióta hidegebb lett az idő, nem futok. A ciklus második felében leálltam a sporttal. Most már az első felére is áthúzódott. :) Kirándulgattunk mostanában. Sajnos a derekam fáj, úgyhogy a tornával kicsit várnom kell. Most szauna lesz a terítéken.
Tovább fenyegetőzök a dokival, el fogok menni nemsokára :)
Előbb apát kéne lecsekkolni.
Mi kerül ezen a vizsgálaton 28000 forintba???

Üdv,
lilia

Kép
lilia
 
 


Lilia!
Régebben mi is szoktunk szaunába járni, de a doki azt mondta, hogy árt a férfiak termékenységének az a nagy meleg!


Csajok, én már nem értek semmit.Lh-teszt nem mutatott semmit, a hőm meg ma reggelre felment.És tegnap apa nem volt itthon...De ha tegnapelőtt 15 mm volt a tüsző, és naponta 2 mm-t nő,akkor ma max 19 mm lehet, és az még nem repedhetett meg...
Izguljatok értem, hogy még ne repedjen meg!!!!!
Majd délben az UH-n kiderül, de nagyon ideges lettem.Lehet, hogy elkéstümk? :cry: :cry: :cry:

Vera, mi az a vatera?Bocs, ha hülye a kérdés...

Zsuzsu, azért én izgulok értetek! :wink: Tuti, hogy ott van Tirza!(És ha nem Tirza, hanem egy kisfiú?)
Vendég
 


Luca!

Valószínű, hogy a Norcoluttól ment fel! Az lh-teszt meg sokunknak nem jön be! Gyugyinak sem, oszt ott csücsül a baba a pocijában! Szerintem számolgass úgy, ahogy Monti írta, de ma azért már bújjatok össze! És persze hétvégen is! :wink: Én sem csipem a bicegőset. Mikor 5 hetesen voltam, csak annyit közölt, hogy 10mm-es a petezsák! Mikor kérdeztem, hogy ugye méhen belül van, akkor megnézte mégegyszer! Mi a francot nézett addig? :? A másik az tök aranyos, pedig sokan utálják! Ő mindig alapos volt eddig! Mikor bevérzett a méhlepény azt is elmagyarázta, megmutatta, hogy hol van és szépen levezette, hogy miért nem kell aggódni! A doki is ugyanazt mondta, tehát nem hülye a nő! Mindig úgy ügyeskedtem, hogy hozzákerüljek! Egy szónak is száz a vége, érezzétek jól egymást a hétvégén! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Luca! Ne stresszeld magad hőmérővel meg a teszttel! Annyi minden mástól is emelkedhet pár tizedet a hőmérséklet. És ha mégis megrepedt (szerintem nem :lol: ) akkor is még elkaphatod apát ma este, így tuti kisfiú lesz! :lol:

Lilia! Sajnos ezt a vizsgálatot csak pár magánrendelőben csinálják és nagyon kevés labor foglalkozik a kiértékeléssel, ezért ilyen drága. :roll: Én is szerettem nagyon szaunázni, de most sajnos nem lehet. :cry: Unokatesómmal minden hónapban elmentünk wellnesezni, volt ilyenkor minden: szauna, gőzfürdő, pezsgőfürdő, termál víz, stb. Talán jövő karácsonykor újra el tudunk már menni. :wink:

Kislibus! Rókakoma postázva. :lol: Nálam szinte teljesen elmúlt. Csak a nem-kívánósság maradt meg: csoki fujj! :lol: , süti fujj! :lol: , husik fujj! :( , gyümölcs fujj! :( , pizza yessss! :( , kenyér yessss! :( sör yessss! (vettem alkoholmenteset :roll: ). Mi lesz így velem? :roll:

Monyó! Orvostól is függ, de azt szokták mondani, hogy ha nem kellett müsz.bef., akkor egy hónapot kell kihagyni, ha volt, akkor hármat.

Zsuzsu! Most akkor tulajdonképpen mire szorítsunk: zebrára vagy nem zebrára? :lol: Megnyugodtál már egy kicsit? Rendeződni látszanak a dolgok?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!!

Luca!
Bízz a dokidban! Minden rendben van. Ha egy nap kimarad, attól még nincs gond!
Fiúnevünk nincs, de ráérünk még. Érdekes, Ábel az első pillanattól kezdve Ábel volt a pocakban, most pedig Tirzázunk :D (nekem egy nővérem van, neki egy lánya, így én lányra tippeltem Ábinál, de a belső megérzésem volt a helyes.)

Kislibus!
Örömmel talizunk Veled, ha elviseled hisztiző gyermekem és jómagam! Bárkivel szívesen talizunk! :D Hétvégén is ráérünk, apjuk úgyis dolgozik, így nálunk egybefolynak a napok.

Lilia!
Izgulhattok, csak a saját félelmeim akarom leplezni :)

Monti!

A kérdés jogos!! A félelmek megvannak, de már eldöntött tény vagy van valaki a pocakban, vagy nincs :D Egyre inkább úgy érzem, h VAN! gyakori a pisijárat...
Pocakosan lehet wellneselni???????

Csajok!

Olyan kedvesek vagytok! Igazi jó társaság van itt remélem pocakosan is lesz időnk irni ide. A szegedi topicban is kérdezgetik a lányok mikor tesztelek. Szívem szerint már tesztelnék, de az ígéret szép szó.... Már azon is gondolkoztam, h milyen jó lesz majd tizen év múlva visszanézni a topicokat :lol:

Kata!
Remélem jobban vagy, a szövettantól ne várj sokat! Én is pici altatást kaptam csak, saját lábamon mentem a műtőbe, emlékszem mit láttam ott, majd a műtét után felkeltettek mmég a műtőben, majd áttoltak a szobába. Saját magam másztam át az ágyba és onnantól kezdve ébren voltam. Megkönnyebültem, h túl vagyok rajta.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Luca!

Nos a tanulmányaim ugranak be. Peteérés után a sárgatest progeszteront termel, és ha több tüsző van meggátolja az első megérett tüsző utáni éretlen tüszők megrepedését.
Na ezért nem értettem kristály tisztán a 11 napot, mert ugye egy megnövekedett tüsző mellé még peteérés előtt nagy adag progeszteront viszel be a szervezetbe. Mint ahogy Gröni is mondta a hőd emiatt emelkedett meg (progeszteron mellett értelmetlen is mérni pont ezért). Drukkolok, hogy az uh-n minden rendben menjen, és szerintem se késtetek le, mert ugye, ha ma este összebújtok, akkor pont elcsípitek a petét. :-) (Ja és a dokim azt mondta, hogy egy 19-20 mmes tüsző is megrepedhet)

dobok egy képet, a sárga a progszteron. Legközelebb kíváncsiságból kérdezz már rá, hogy miért 11 nap? Lehet valami tök egyszerű a válasz. :wink:

Kép

Zsuzsu!

Már nincs sok a tesztig... :-)

Jövök még...

Egyébként tök izgi, mert tudom, hogy a luteális fázisom mindig 13 nap, és tudom, hogy a tüszőm a 17. napon 18,5 mm volt, akkor visszafelé, majd ha megjön ki tudom számolni, hogy hány mm-es volt, mikor megrepedt. Hihihi.

tjuca
 
 


Juca,

....és ha nem jön meg...? Akkor mit számolsz? Hihi! :lol:

Kép
zmimi
 
 


Luca,
én is néztem tegnap LH tesztet, meg tegnapelőtt is, mind a kettőn volt már második csík, de még jóval halványabb, mint a kontroll. A teszt leírása alapján az még negatívnak számít, pont egyformának, vagy erősebbnek kell lennie a tesztcsíknak.
Úgyhogy tegnap mi is "gyűjtögettünk" majd ma. Holnap nem lesz lehetőségünk, csak vasárnap. Remélem az egy nap kihagyáson semmi nem fog múlni.

Vera,
nem semmi, azért ez elég nagy összeg!!!

Képzeljétek, mi is azt hittük, hogy ez egy jobb hónap lesz, erre a pesti lakásomban gázszivárgás van, ki kell cserélni csöveket. Szerencsére ingyen megcsinálják, csak az anyag. Viszont kiderült, hogy igazán nagy gáz valahol a házban van, és az egész főcsap el van zárva, mert tegnapelőtt éjszaka ömlött a gáz, robbanásveszélyes volt, és egy valaki vette csak észre!!!

Ma este én is megyek UH-ra, de a hétvégén nem leszek netközelben, csak vasárnap este, szóval nem tudom megírni, hogy mi volt :(

Zsuzsu,
remélem Szegeden decemberben már mindketten pocakosan randizunk!!! Én egy Levivel szeretnék :lol:
Pár éve el sem tudtam volna képzelni, hogy valaha én ilyet mondok, de mióta kiderült a betegségem, és tudom, hogy a lányok örökölhetik, most már jobban örülnék egy kisfiúnak.

Juca,
te mit tanultál, ahol ilyenekről volt szó? A többi szín mit jelent? Zöld az LH? És ha végig fent maradna, akkor vagy terhes?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


juca most jöttem rá hogy itt laksz nem messze tőlem :lol:
Vendég
 


Nagyvonalakban biosz órán is tanultam, de igazából hittanon. NEM RÖHÖG! Ugye az abortusz emberölés, de a megelőzésre olyan ritkán térnek ki. Sok vallástanárom volt az 5 év alatt, többek közt egy gör. kat. elég fura egyén is, aki úgy vélte ő lesz a legmegfelelőbb ember, aki bevezessen 5 lányt a természetes családtervezés rejtelmeibe. Hogy mi hogy utáltuk azt a tagot, egy öreg, szakállas, bumfurdi pasi, aki elkezdett magyarázni a méhszájvizsgálatról, meg nyákokról. Volt egy könyve is, TCST, de fingom nincs ki írta.

Na most áldom érte az eget, hogy az a fickó akkor majd fél évet szánt a szexualitás/ családtervezés témákra, komolyan mondom, akkor értettem meg hogyan működik a ciklus, melyik hormon mit csinál, hogyan változnak a testrészek, PMS stb. stb. melyik fogamzásgátló hogyan hat :twisted: És ugye a természetesben a ph-tól kezdve a pózokig minden belefért. :twisted:
Nem gondoltam volna, hogy 15 évvel később ezt fogom írni, hogy köszi M.T. :wink:

Amúgy tök jó lenne, ha erről fiatal tanárok, védőnők beszélgetnének, mert maga az anyag szuper volt, és hiánypótló. :lol:

A képpel az a baj, hogy nagyon kicsik a betűk, de írom:
zöld: fsh
piros: ösztradiol/ösztrogén
sötét zöld: lh
sárga: progeszteron

Ugye alul a hőmérséklet van. Hiányzik róla a nyák, de ne legyünk telhetetlenek. 8)

tjuca
 
 


Mennyire nem messze? Két lépcsőházzal arrébb van egy varrónő. :lol:

tjuca
 
 


Meg ugye ez a kép azért sem korrekt, mert az lh csúcs, kb egy nappal korábban van, mint a pé.

tjuca
 
 


Tábla.

Tudom borzalmas vagyok, de akik nincsenek benne, küldjenek szülinapot, meg hogy most hogy állnak... (Napsugár, Monyó, Kata...)
Andi! Akkor hány napos vagy? Niki már megint elfelejtettem átírni, de a következőkben már a teh. hetet írom be.

Kép Kép

tjuca
 
 


Juca

1972 05 16 8dik cn
Vendég
 


Ciklus hossz 28 nap percre pontosan
Vendég
 


Na nem két házzal odébb, 60 ban
Vendég
 


Lányok mi lenne ha minden levél végére odaírnánk, hogy hanyadik cn-en vagy babás héten napon vagyunk, jucának nem kellene nagyon sokat visszaolvasgatnia jegyezgetnie mondjuk így
(28)- 8 cn
Nyugodtan el lehet vetni ha nem jó , nem sértődöm meg :mrgreen:
Vendég
 


Zárójel......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na még egyszer
( 28 ) - 8 cn
Vendég
 


Juca drága hittanoztál ?nálatok ott ezt tanították.
Lehet én is jobban odafigyeltem volna :cry:
Vendég
 


Napsugár elmegy szépen dolgozni, mert a körmére verek
Vendég
 


Képzeljétek, tudok a mobilomról babanetezni. Így akkor majd megírom, mi volt este.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


SZiasztok!

Lina, de jó!!!!!!!!!!!Már megijedtem, hogy vasárnapig nem tudunk meg Rólad semmit. :lol:

Én megnyugodtam, mert nem késtünk el!
Voltam uh-n: nyh 8 mm (ezt nem értem, 2 napja 8,5 volt), tüsző: 20 mm.
Úgyhogy lassan megrepesztjük! :lol: :lol: :lol:

Csajok, hogy én milyen hülye vagyok!Eszembe sem jutott, hogy a progi miatt emelkedett meg a hőm!A gyogyit a 12. napon kellett elkezdeni, nem a 11-en.És a 21-ig kell szedni.

Juca!
Amit írtál, abból azt kell érteni, hogy elvileg nem reped meg a tüsző, mert a progi nem hagyja?Az szuper lesz...szépen megnövesztem, aztán úgy maradok?Na, rákérdezek...
Vendég
 


Luca!

Nem ezt írtam. Hanem, normál esetben, a tüszőrepedést követően ugye a sárgatest fázisban növekszik meg a progszeteron, aminek következtében, ha több tüsző érik, mint nálatok is, akkor csak egy reped meg.

Az orvosod biztosan nagyon jól tudja, hogy mit miért tesz, csak én laikus nem értem. :lol: Akkor nagyon kellemes hétvégét!!! Jövő héten kell menni uh-ra?

Napsugár!

Mármint milyen Hatvanban? A városban? mert ugye odavaló vagyok. Vagy Dunakeszin?

tjuca
 
 


igen a városban , de én költöztem ide, nem itt születtem
Vendég
 


Napsugár! Az ötlet jó! :lol: Úgy hívják, hogy vonalzó. :lol: :lol: :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Na, felhívtam a dokit.
Kérdeztem, mit csinál velem a Norcolut.Azt mondta, vastagítja a nyálkahártyát, és segíti a beágyazódást.
Kérdeztem, nem akadályozza-e meg a tüszőrepedést.Kicsit gondolkodott, aztán azt mondta, elvileg nem.Mondta, hogy esetleg abba lehetne hagyni, bár az mégsem jó, mert akkor leválhat az egész nyálkahártya.Aztán azt mondta, hogy ha most nem jön össze, következő hónapban megpróbáljuk Norcolut nélkül.

Úgyhogy teljesen össze vagyok zavarodva.Akkor minek kell szednem, ha hátrébb vagyok tőle?
Bonyolult ez nekem nagyon.Amikor azt hiszem, hogy nagyjából képben vagyok, kiderül, hogy mégsem értek semmit.
Kétesélyes a dolog, mint eddig: vagy összejön, vagy nem. :cry:

Azt honnét fogom tudni, hogy megrepedt-e a tüsző?Ahhoz kellene az uh, nem?Mert a hőm most a gyógyszer hatását mutatja...

Hát, azt hiszem, most fáradtam bele ebbe az egészbe.Azt hiszem, elég nekem két saját gyerek...

Ja, és nem jól írtam, mert a tüsző 21 mm-es...és majd' leszakad a hasam és a hátam...
Vendég
 


montana, egyem a szived tudom, csakhogy vagyok annyira béna hogy nem tudom föltenni :oops:
Vendég
 


Luca,
akkor neked 6 mm-t nőtt két nap alatt? Kíváncsi leszek nekem mekkora.
A 8 meg 8,5 miatt meg ne aggódj, mert ha csak egy picit is odébb teszi a mutatót, aki nézi, tévedhet fél centit símán.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Luca!

Hogy nekem milyen lelkifurim van, azt el sem hiszed, minek kellett pípognom. Viszont azt hittem, a dokibá magabiztosan megmondja a tutit. Nem lesz gond, csak legyetek együtt, és ne is hallgass rám, mint vészmadárra. plíz plíz plíz bocsi!!!

Napsugár!

Mi nem megy? Keáljunk Neked egyet? De nekem ok így is, csak néha közöld mi az ábra. Mondjuk 100 cn-nél már óránként fogok érdeklődni. :wink:

Hatvanban anyu a Posta melletti házban lakik a bank fölött, ott nőttem fel, de gimibe Sárospatakra jártam. Egyébként az apám is ott él, és a nagyszüleim is (már csak az anyai nagyanyám). Merre dolgozol? Csak úgy sacc per kábé?

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?