Új privát üzeneted érkezett!

Encike, Judi! Köszönöm szépen :)
Judi, mivel én külföldön élek, itteni tesztet használtam, most meg nem mondom, mi volt a márkája .. de vmi nagyon erős, és tisztán látszott mindkét csík :) Július 18-ra kaptam időpontot a dokihoz, úgyhogy veled várom a következő hónapot!

Kép
szöszke.
 
 


Laptető is!!!!
encike 2
 
 


Hát igen, ez most tényleg babát vonzott maga után :)

Kép
szöszke.
 
 

 
 

Sziasztok!

Szöszke: hatalmas, halk gratula! Szuper hír!!!! Nagyon örülök neki!

Pruci. Drukk, hogy helyreálljon a mensid, és hama jöjjön a babó!

Zsu: egész nap megy a ventilátor, de hát 33 fok van az egész lakásba és csak a meleg levegőt keringetem. :( Na nem baj, nemsoká tán jön egy kis enyhülés. Kitartunk addig :lol:

Vernike: én csak annyit mondok, hogy nekem végleges szerződésem volt, úgy jöttem el a melóhelyről. Azt hittem bombabiztos a helyem és most, hogy lehet vissza kell mennem, a főnök nem ígér semmit. Na ennyit a végleges szerződésekről. Bár azt te tudod hogy mennyire lenne tényleg helyed, ha baba után visszamennél. Meg gondolj bele abba, ha szeretnétek esetleg tesót is, akkor nem 3 évet leszel otthon, hanem lehet akár 5-6-ot is. Szerinted megfognak várni a hellyel? Ezt is gondold végig. Ha szerinted megvárnak akkor érdemes várnod a babával, a végleges szerződés miatt. Mondjuk az tény, hogy egy végleges szerződéssel a kezedben nyugodtabban aludnál, már ha arra gondolok, ha tesót is szeretnétek nem lesz mindegy hogy mi után számolják majd a tesó baba után a pénzed. Én a te helyedben lehet várnék pár hónapot. Bár arra sincs garancia, hogy egyből terhes leszel. Nézz engem már egy éve küzdök a tesóért, de itt az ellenpélda: Szöszke ő milyen hamar babás lett. Szóval ha a jövőbe lehetne látni jó lenne. De az tény, hogy nagyon nehéz döntés előtt állsz, de remélem mindent számba veszel és sikerül jó döntést hoznod. A férjed egyébként mit mond???

Judi: én Kendére másfél évet vártam és a tesó is már egy éve várat magára! Úgyhogy Szöszke tényleg szerencsés.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szöszke!
Te dolgozol?
Párod hogy fogatta a jo hirt?
encike 2
 
 


Virág! Köszönöm szépen :)
Encike! Nem dolgozom, tanulok. A párom csak este, vacsinál fogja megtudni. Majd beszámolok, hogyan fogadta.

Kép
szöszke.
 
 


lányok köszönöm mindenkinek,hogy felköszöntött!
remélem jó hírrel jövök én is! :lol:
szöszke fehér krémes folyásod nincs? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szöszke!Nagyon gratulálok és természetesen irigykedem is,jó egészséget és sok boldogságot a kisbabához!Kíváncsi leszek a párodra....tényleg ti házasok vagytok?
Svs!Köszönöm a "szív"véleményt....
Kisvirág!Igen ez a legnehezebb,mert ha tudnám,hogy ezen meg ezen a napon elsőre összejön tuti várnék,de ki tudja lehet,hogy most nekiállunk és csak jövő nyárra lesz baba,ez a nehéz benne.
A férjem már egy ével ezelőtt is bevállalta volna és kezdi unni,hogy a munkahely előbb van,de megérti.De úgy döntöttünk belevágunk a jövő hónapban ha jönni akar jöjjön,a főnőköm ha tényleg szeretné,hogy ott maradjak baba után is,meg tudja oldani,ha meg nem szeretné akkor mindegy mikor jön a baba.Egyébként mivel köz.alk.vagyok elég biztos a hely ha már véglegesítve van az ember....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike akkor mihamarabb jöjjön a babaó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!
Rajtad áll a döntés és azt kivánom minnél hamarabb babás legyél!

Szöszke!
Várjuk a reagálást!
encike 2
 
 


szöszke mikor ér haza a párod?
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm nektek!!Húúúú Szöszke nagyon várunk!!!!!!!!!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


hahóóóóóóóó...merre vagytok????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!
Uj a képed?

Szöszke??????
encike 2
 
 


jóéjt lányok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt, itt vagyok! :D

Köszönöm a gratulákat és az érdeklődést mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok! A párom hihetetlenül örült a dolognak, nagyon jó volt látni, h ennyire boldog lett :) Nálunk az a bevett szokás, h vacsorához mindig anyukám és én terítünk, ez tegnap sem volt másként. Belecsempésztem a párom szalvétájába a tesztet, és amikor meg akarta törölni a száját, akkor pottyant az ölébe :D Rettentően örült :)

Vernike! Ez sztem is a te döntésed, h bevállalod-e a babát. És abszolút igazad van, ha akarja a főnököd, hogy maradj, úgyis visszavár. Én attól tartok egy kicsit, hogy gyerekkel nem lesz olyan egyszerű majd munkát találni, de perpillanat nem is érdekel semmi más, csak a baba! :) Nem, nemvagyunk házasok, csak eljegyzés volt.

Nitácska! Nincs folyásom .. az baj? :roll: Mármint hogy nincs ..

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Szöszke, örülünk Nektek!
Különösen izgalmas, amikor a férjek/barátok/vőlegények megtudják a Nagy Hírt, akár egy csíkos teszt formájában, vagy egy ajándékdobozban lapuló kiscipővel... szerintem ezek lehetnek az élet legszebb pillanatai...

Nitának Nagy drukk mára!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!
Szöszke ez a szalvétás dolog nagyon tetszik,lehet majd én is bevetem,ha nincs levédve....Akkor neked a szüleid is kinnt élnek Ausztriába?Ha szabad ilyeneket kérdezni.Én nagon örülök a boldogságodnak...jöhet az utónév könyv.Anyukád már vacsi előtt tudta?Mit szólt?Nálunk apu nagyon várja már mondja is egyfolytába mikor lesz már unokája,az anyu meg inkább a munkahely-párti...amit már leírtam.
Egyébként én úgy hallottam,hogy Ausztriába sokkal jobban fogadják a kisgyermekes anyukákat mint itt minálunk,sok a baba barát munkahely....
Encike2:Igen új a képem neten találtam és annyira megtetszett....
Mindenkinek szép napot kívánok,és esőmenteset!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nikka, Nikole, Kutyafüle... merre vagytok?? :roll:

Kép
judi79
 
 


Köszönöm szépen, Lányok :)

Vernike! Igen, a szüleim is itt élnek, összesen hatan vagyunk, anyu, apu, tesóm, tesóm párja, párom és én. Anyu kapott munkát, eleinte úgy volt, h a nővéremék nem is jönnek ki, de azt ez lett belőle :) Anyu nagyon örült, sírt. Együtt vártuk a teszt eredményét, mert csak ketten vtunk itthon :) Amúgy a nővérem is babát vár, szóval érdekes lesz, ha megérkezik mind a két pici :D
Utónévkönyvet csak akkor kezdjük nézegetni, ha meglesz a bébi neme ;)

Kép
szöszke.
 
 


Lányok, jövök elköszönni, képzeljétek, hazamegyünk :) nagyon boldog vagyok. 10 körül indulunk, úgyhogy pakolnom kell, vasárnap este érünk vissza, majd hétfőn jelentkezem! Addig is soksok pozitív energiát küldök nektek +++ jó hvg-t, drukkolok neked nagyon, Nita, és persze mkinek!
Sziasztok, pusz,
Szössz :)

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!Jó utat,vigyázz magatokra!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Köszi szépen, meglesz :)
Na tényleg húzok, csak olyan nehéz elszakadni :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Nitacska Isten éltessen!!!! :lol:
Vannak híreid?

Mi tegnap gyarkorlatban is nekiálltunk a bébi projektnek! :oops: 8) :D
Ismerve magamat, tiszta depi leszek, ha júli közepén megjön majd, főleg, ha mondjuk csak késik, akkor néhány napig még reménykedni is fogok!

Szösz: jó utat, gyere majd!

Vernike: akkor hajrá!

Kisvirág: látom Kendének mindjárt szülinapja lesz! Alakul a buli? Vagy mit terveztek?
Nem irigyellek, h ilyen nehezen jött össze a bébi, és tesó is várat magára! :?
Én baromi türelmetlen egy nőszemély vagyok, már biztos mindenféle hülyeséget gondolnék! :oops:

Amúgy, mi együtt csináltuk a tesztet annó a férjemmel, azt szerettem volna, ha együtt tudjuk meg! Nekünk így volt a legjobb! Most is így tervezzük!

Zsu
svs
 
 


Szöszke!
Jo utat!

Most néztem a hőm 16.cn-ra tette pét, jokor voltunk együtt?
Inni akarom a palástot, de az lh még pozi, viszont e szerint volt pé. Mikor kezdjem el????
encike 2
 
 


Ez mit jelent?
encike 2 írta:Most néztem a hőm 16.cn-ra tette pét

És mi az a palást?
:oops: :oops:

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Én most regisztráltam, tervezzük párommal a babát, most kezdtem el errefele nézelődni! Olvasgatom az üzeneteket, jó hogy így drukkoltok egymásnak!
Nekem ma jött meg, eztán szeretnénk "nekiállni"!
Megnéztem a Jónás naptár szerint július 20 a J nap, tehát előtte három napig lehet akciózni, ja és pont akkor megyünk nyaralni Zalakarosra!
Fiút ír, aminek örülnénk nagyon, csaj csajok vannak a családban!
Akinek eddig összejött, gratulálok!
üdv,
Csilla
csicsiy
 
 


Csicsiy!
Üdv. köztünk!
Svs!
pé= peteérés
palástfütea ez jo a vetélés ellen és segit a beágyazodásban. Akkor kell inni, mikor megvolt a pé, azaz a ciklus 2. felében.
encike 2
 
 


Csilla! Üdv itt minálunk! :P Lehet, hogy mi majdnem egyszerre kezdjük a babaprojektet?? Mi júl 30 körül tervezzük a "gólyahívogatót" :P :P Ti első bébit terveztek?

Szöszke, jó utat, hétfőn várunk.

Encike, továbbra is drukk Neked! Remélem sikerrel jársz ebben a hónapban!

Zsu! Nektek is hajrá!

Lányok hogy bírjátok ezt az iszonyú hőséget már hetek óta??? :oops: :oops: Ezt elég nehéz elviselni munkában... :oops:

Legyetek jók 7végén, jó pihit Mindenkinek!! :)

Kép
judi79
 
 


Köszi Judi!

Bent vagyunk a lakásba, megy a ventinlátor, majd este megyünk ki, de akkor sok a szunyog. D. u. pedig a muslica. Tavaly egyet se láttam!
encike 2
 
 


Sziasztok!
Nitacska!Mi újság??Te nem ma voltál dokinál???Mit mondott?Írj!
Szia Csicsiy!Mi is akkortájt kezdjük a babyprojektet pontosabban mi kb. júl.27-től,28-án lesz a házassági évfordulónk,jó meglepi lennei.
Judi79:Majd együtt izgulunk rá 1-2 re,jó kis izgalmak lesznek itt :P
Nálunk 3 napja olyan viharok meg esők vannak,hogy lassan minden tönkre megy.Nappal meg 35 fok párával,nehezen viselem én is.....
Jó hétvégét mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


1-2 hétre akart lenni...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


sziasztok!dokihoz majd csak este megyek,lehet ma már nem tudok majd írni de holnap igérem megírom mit mondtak! :lol:
szöszke nem baj ha nincs folyás!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska szívből kívánom neked,hogy jó híreket mondjon a doki.Nem teszteltél?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nita!
Még ma irj! Addig nem alszok, megvárlak.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Szöszke! Jaj de jó!!!! Igaz h halkan, de nagy gratula!!! Tök romantikusan adtad a párod tudtára. Én annó a webkamerán keresztül mutattam meg... :oops: 8) :oops:

Virág! Köszönöm. Remélem nálatok is most már hamar összejön a kistesó, nagyon megérdemlitek!!!

Vernike! Én még mindig azt mondom h ezt a pár hónapot bírd ki a munkahelyeden, m közalkalmazottként akkor kell visszavenniük amikor te akarod és nem küldhetnek el utána. Nálunk a suliban is vannak olyan kolegák akik már 6-7 éve gyesen vannak és csak helyetteseket vehetnek fel a helyükre.

Nika! Remélem minden rendben van nálad! Várjuk a jelentkezésedet!!!

Nálam tegnap este megérkezett piri, így majd köv hónapban talán...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Nita: várjuk a híreket!

Vernike: akkor döntöttél. :) Hajrá baba!

Szöszke: Érezd jól magad itthon. És nagyon tetszett ahogy a párodnak elmondtad. Bárcsak már én is azon törpölnék, hogy mondjam el. De szupi, hogy a tesóddal együtt várjátok a babát. A tesód mennyi idős terhes?

Zsu: hajrá-hajrá. Remélem hamar összejön nektek! ;) És légyszi ne törj le, ha elsőre nem jön össze. Az még nem tragédia.
Én se vagyok az a türelmes ember. De hát mit tegyek, ha nem jön a babó. Van mikor depis leszek mikor megjön, de azt hiszem egy év után ez már normális jelenség. De legtöbbször próbálok uralkodni magamon, már Kende miatt is.
Neked nehezen jött össze a lányod?
Igen holnap lesz a szülinap. Nagy buli nem lesz. Csak a család jön. Majd ha bölcsis-ovis lesz akkor fogok babazsúrt is rendezni. :)

Csilla: üdv a csapatban.

Judi: itthon is nehéz elviselni a hőséget. Főleg mert a gyerkőcöt is kikészíti, aki ez által full nyügi-hiszti. Na ez meg engem is kikészít :) :Lol:

Pruci: sajnálom a pirit. :( De vigasztaljon, hogy kezd beállni a ciklusod. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szöszke
Gratula a + teszthez!

Viri
Kendének nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép
p__lilla
 
 


Szóval nem vagyok terhes minden oké,20 ,mm-es a nyálkahártyám,már lelökődő félben van!
augusztus 20.-a után jön vissza a szülésznőm szabiról és akkor lesz egy teljes kivizsgálás.szeptembertől pedig jöhet a baba!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Húúú, de sokat írtatok mióta nem voltam :shock: Ebben a nagy melegben lementünk a Balcsira, mert anyóséknak van ott egy nyaralójuk, szuper volt. Most ugyan nem volt még időm végigolvasni benneteket, csak azért jelentkezem, mert holnap valószínű megint megyünk csütörtökig, és nem szeretnék eltűnni teljesen innen :roll:

Egy dolgon rögtön megakadt a szemem: Szöszke gratulálok!!!!!!!! És vigyázz nagyon magatokra. Hátha ez kellett, hogy beinduljon a sor :lol: :lol: :lol: Mi is várakozó állásban vagyunk, hátha...

Üdv az újaknak!!!

Most olvasok tovább, és ha lesz időm, akkor reagálok több mindenre is :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Nita!
Örülök, hogy minden oké.

Nikole!
Jo pihenést!
Mi holnap Bogácsra megyünk a fürdöbe, tuti sokan lesznek.

Jo éjt!
encike 2
 
 


köszi encike! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi, aranyosak vagytok h így fogadtok!

Judi és Vernike: igen, az első babát tervezzük, akkor igencsak egyszerre ugrunk neki a dolognak! Bár nekünk egy kicsit hamarabb van az időpont, 17,18,19-e!
Jaj, remélem hamar összejön a bébi, most nagyon rá vagyok a babára kattanva!
Ti a baba nemét figyelgetitek?
Persze mindegy lenne csak egészséges legyen, de egy kisfiúnak nagyon örülnénk! A családban csak lányok vannak!!!

Csicsi
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Lilla: köszi Kende nevében :)

Nita: örülök, hogy minden okés. Sajnálom, hogy nem baba hírrel jöttél, de azért az is megnyugtató, hogy minden rendben van. Hajrá szeptember!

Nikole: de jó nektek lent a Balcsin. Irigyellek. :) És mennek a drukkok neked!

Enci: írd majd le milyen volt Bogácson. Lehet megyünk oda pár napra nyaralni.

Csicsi: én is fiút szeretnék, de végül is egy év után azt mondom tökmindegy csak jöjjön és egészséges legyen :) Szerinted ez a Jónás naptár bevállhat? Nekem volt, hogy mensi idejére tette, hogy akkor akciózzunk. Szerintem az hülyeség nem???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Kisvirág,a Jónás naptár nálam sem fogy nagyon működni mivel az elkövetkezendő 3 hónapba mindíg a menzimre tette az időpontot,így mi majd a pé-t próbáljuk becélozni.
Csicsiy:Én szívem szerint nagyon kislányt szeretnék,a párom kisfiút,így azt hiszem az első nemét nem fogjuk befolyásolni,nem is fontos,csak hogy legyen és egészséges legyen.....
Nikole,én is irigyellek...mondjuk nekünk van itthol medencénk,abba hűsülünk most.
Nitacska,jó tudni,hogy semmi gond, én csütörtökön megyek dokihoz,remélem minden ok.
Pruci,holnap beszélek főnökömmel,utánna jön a végső döntés,de úgy néz ki lesz más megoldás,ha előbb terhes lennék esetleg...
Egyébként tegnap olyan parázás jött lám lányok,hogy elkedtem gondolkodni milyen jó lesz ha lesz pocaklakóm meg minden,aztán teljesen kétségbe is estem,hisz azt meg is kell szülni,vagy mi van ha esetleg elvetélek,olyan gyakori,vagy ha nem lesz egészséges,és annyira félek most..nektek nem jut ilyen az eszetekbe?
2.babások nektek milyen terhességetek és szülésetek volt?
Mindenkinek szép vasárnapot!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!
Hát nem tudom mennyire tuti ez a Jónás naptár! Bár eddig amit hallottam az eredményekről, 90%-ban bíztató! Igen, egyik barátnőm is mondta h neki is a menzi idejére esik, szóval így egy kicsit fura! Bár azt írják h ezzel nem kell foglalkozni, akkor is teherbe lehet esni! De szerintem ez nem hülyeség!
Nekem kb. 1 héttel a menzi előtt írja a napokat, tehát ez nem zavar majd be! :lol:
Mindenkinek sok sikert!

Képzeljétek az egyik barátnőmnek tavaly novemberben hármasikrei születtek! Beültetés volt, két lány és egy fiú! :D Nemrég voltam náluk, hát, nem kis feladat! :wink:
csicsiy
 
 


kisvirág én örűltem,hogy most mégg nem baba,nagyon nem lett volna jó!
Majd szeptemberbe jönni fog ,remélem!! :lol:
vernike majd mondd el mi votl a dokinál?! :lol:
ilyen rossz dolgokra még csak gondolni se gondolj!!!!!!!!!NEM SZABAD!!!!!!!!!!!!!!!
POZITÍVAN állj a dolgokhoz!!!!!!!!!!
Egészséges és szép babátok fog születni!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska,természetesen megírom mi volt a dokinál,eredetileg holnap mentem volna,de közbejött valami.Köszönöm a "hessegető"szavakat,tegnap egy ilyen fóbiám volt,de ma már jobb.......jó éjt mindenkinek.

Vernike

Kép
vernike25
 
 


mára lépek!jóéjt és szép álmokat mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Már régóta nézegetem az oldalt, de csak most szántam el magamat a regisztrálásra.
Nagyon szinpatikus, hogy így izgultok egymásért.
Mi is szeretnénk már nagyon kisbabát, de egyenőre még nem jött össze. :cry: Ha van valami "bevált " technikátok várom ötleteiteket. :roll:
Köszi
Beus[/quote][/url]

krbeus
krbeus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: