Új privát üzeneted érkezett!

kiváncsi vagyok ki lesz itt az első babás? :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az lenne a legszebb ha egyszerre mindenkinek összejönne:):) de ez 1:10000000000000 hogy így lesz de bízzunk benne hogy valamelyikünknek sikerül már ebben a hónapban és mi annak is örülni fogunk :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nitacska!

A Mátéink egy napon születtek a vonalzójukon mégis más a dátum. Szerinted hogy lehet ez? :D :roll:

Kép
Kép
gyurmi
 
 

 
 

Átállítottam!
A babafalva szerint a 2006.02.23-tól számítva 1év 11 hó 3 hét és 5 napos a gyerkőc, úgyhogy csináltam egy másik vonalzót. 8)

Kép
Kép
gyurmi
 
 


gyurmi:egyformák a vonalzók mostmár.melyik kórházba szűltél?
A te Mátédnak is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nika:igen másnak is örűlni fogunk ha babás lesz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :P

Köszönöm szépen,hogy drukkoltok nekem,nagyon jól esik,hogy ilyen aranyosak vagytok :D Örülök,hogy egy ilyen jó kis csapat tagja lehetek :D Az az igazság,hogy már én is alig bírom ki teszt nélkül,de még péntekig szeretnék várni :!: Tudom,hogy nem vagyok normális :!: :!: :!: Minden nap elmegyek a gyógyszertár előtt,s nagy akaraterő kell hozzá,hogy ne menjek be.
Melcsi!
Teljesen igazad van.Nem szabad görcsölni,úgysem mi döntjük el,hogy mikor költöznek be a babák a pocijainkba.

Előbb-utóbb mindannyian babásak leszünk,meglátjátok :P

Viri!
Én hiszek az égi jelekben,úgyhogy szerintem nem véletlenül láttad azt a gólyát :wink: Nagyon szurkolok neked is,csakúgy,mint mindenkinek!

Nika!
Üdvözöllek téged a mi kis csapatunkban,s azt kívánom,hogy gyorsan beköltözzön a pocaklakó hozzád is :P
Tényleg nagyon szép lenne,ha mindenki egyszerre lenne babás :P
zsebi79
 
 


jóisten tudja hogy egyszerre leszünk e babásak :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika-Nitácska:Én már annak is örülnék,ha vki elkezdené és mi meg szépen egymás után jönnénk minden hónapban 1-1 új kismama lenne a csapatunkban!Aztán nyitnánk egy új topicot,melynek neve: 2008 tavaszán kezdtük a babaprojektet BABÁSAI :lol: :lol:

Zsebi: Biztos babás vagy! :D :D Tegnap elmondtam a férjemnek a helyzetet és mondta,hogy milyen szerencsések vagytok :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Köszi Melcsi a biztatást!Nagyon örülnék neki,de sajnos ma már egy kicsit fájdogál a hasam :cry:
Már alig várom,hogy megnyithassuk az új topicunkat :P ,úgyhogy hajrá lányok,mindent bele :D
zsebi79
 
 


Remélem is hogy hamarosan megnyithatjuk azt a topikot:):):):):)Én már szeretnék újra babás lenni és annak is nagyon örülnék ha már ti azok lennétek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Neked olyan jó Nika!Ti még csak most múltatok 1 évesek!Nem lesz nagy a korkülönbség!Remélem nálunk sem lesz nagyobb 3 évnél!Köztem és a párom tesója között is 3 év a különbség!Én azt szerettem volna,ha 2,5 év lett volna köztük!Nem szertnék nagy korkülönbséget!Gondolom Ti sem :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Zsebi: Ne aggódj az miatt,h fáj a hasad!Én amikor 5-6 hetes terhes voltam egyfolytában éreztem a hasam!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi:remélem igazad is lesz és minden úgy történik ahogy leírtad.Hajrá mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIka:aranyos vagy,hogy ezt mondod.remélem te is minél hamarabb újra babás leszel,és mindenki aki babát szeretne.
HAJRÁ CSAJOK,MINDENKI ELŐRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá gólyák!!! :D :D :D :D :D
Nitacska!
A nyírőben szültem.

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok, most regisztráltam. Csatlakozhatok hozzátok? :D
anda81
 
 


szia anda:üdv köztünk.mesélj magadról valamit.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


27 éves banki ügyintéző, vagyok, aki nagyon-nagyon vágyik már az első csemetére :lol:
anda81
 
 


Anda
De jó, mi is az elsőt szeretnénk. Itt olyan kevés, akinek még nincs. Örülök neked nagyon. Hogy áll a ciklusod, hányadik napon vagy? Mérsz hőt?

Kép
p__lilla
 
 


Én éppen a ciklus vége felé közeledem.
Mondjátok, hogy lehet, ezeket a vonalzókat feltenni?
Eddig még nem sikerült rájönnöm :oops:
anda81
 
 


anda:a noivonal.hu-n is tudsz csinálni,de előbb regisztrálnod kell oda,de vannak még más oldalak is ahol tudsz vonalzót csinálni.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi a második tesót tervezzük de még is a harmadik lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A noivolnal.hu-t már megtaláltam, regisztráltam is, most arra próbálok rájönni, hogy hogyan tudom a vonalzót beilleszteni. :wink:
anda81
 
 


A profilba kell az aláíráshoz bemásolni a kódot.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Igaz nem most kezdjük a babaprojektet, de szeretnék hozzátok csatlakozni. Rendszeres írója vagyok az egyel lentebbi topiknak.

Lilla! Szia!!!

Magamról
Most kezdtem az7 első clostys hónapomat. Most vagyok a 6. napon de már kezd gyötörni a szurka, görcs az oldalamban. Szóval most tuti lesz ovum.

Kép
Kép
nati80
 
 


Remélem most már jó lesz!

Szia Nati! Én ebben a hónapban kezdem a 4 closty-t

Kép
anda81
 
 


anda:szép lett a vonalzód!!!!gratula hozzá!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a tapsvihart :lol: Ezek szerint mégsem vagyok teljesen hülye a számítógéphez... 8)

Kép
anda81
 
 


mért lenél hülye?az inkább én vagyok:)még képet se tudok feltenni,mindíg a párom segít nekem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jól van, jól van, kicsit túloztam :D

Kép
anda81
 
 


nem kicsit nagyon.
Merre laksz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Budapesten lakom, egy négy emeletes társasház IV. emeletén

Kép
anda81
 
 


Anda
Jók lettek a vonalzók, ügyi vagy!
Miért szeded a clostyt? Mióta próbálkoztok?

Nati
Üdv itt is! Viri is itt is van ám! Na ezt jól leírtam, de érted ugye?
Nem tudom miért égsz ennyire, de lesz ovud tuti és babád is ebben a hónapban. Mindent megteszel érte az biztos.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok! Ismerősök az "egyel lenti topikból" :lol: ! Szóval én is onnan vagyok!
Halihó Nati, Lilla, Virág! :lol:

A többiek nem tudják mi újság velem. Szóval mi most próbálkozunk 5. hónapja. Első baba lesz. Nehézség nálunk, hogy férjuram külföldön dolgozik még legalább két hónapig, és nagyon remélem, hogy az itthon felajánlott állást fogja elfogadni, és nem a Németországit. De ez még megbeszélés tárgyát képezi nálunk. Szóval pont a külföldi munka miatt az 5 hónapunkból peteérés szempontjából 2 pocsékba ment, így gyakorlatilag ez volt a 3. igazi hónapunk. Remélem tudtatok követni. :lol:

Amin túl vagyok: az a hormonlabor, ahol kiderült, hogy magas a prolaktinom. Ezt már orvosoltuk, szóval már nincs akadálya a babának.

Ja igen, és ma reggel csináltam LH tesztet,(orákelnek) de negatív lett. Szóval reményem elszállt erre a hónapra,(bár még nem jött meg)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi
De jó, hogy itt is vagy. Örülök, hogy most ilyen gyakran jelentkezel.
Nem is tudtam, hogy a férjednek itthon is ajánlottak fel állást. Ez nagyon jó, hogy válogathat. Remélem helyesen dönt.
Az LH tesztet délután vagy este kell csinálni. Úgyhogy remény van, amíg nincs piri. Bízom benne, hogy kismami vagy.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, köszi szépen! Azért én is reménykedem.
Igen itthon is ajánlottak neki, nem is akármilyet. Szóval én abban is reménykedem, hogy nem megyünk sehova külföldre, bár most biztosan sokan nem értenek meg. Nagyon sokan mit nem adnának azért, ha kimehetnének külföldre pár évre. Sajnos engem nem ebből a fából faragtak, szóval én itthon érzem jól magam.
Na megyek aludni, jó éjszakát.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok :P

Nagyon örülök,hogy egyre többen leszünk :D
Üdvözlöm az új tagokat,s mielőbbi babásodást kívánok nektek is.
zsebi79
 
 


anda:Halásztelektől nagyon messze vagy?nem írtad,hogy pesten merre?
cs_erika:drukkolok és mennek a pozítív energiák,hogy babás legyél+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!Üdv az új tagoknak :D
Erika: Akkor nem vagy könnyű helyzetben!De meglátod sikerülni fog! :lol: :lol:

Nati: Neked mennyi sikertelen próbálkozás után írta fel a doki a closty-t :?:

Zsebi: Nagyon várom a pénteket :!: :D :D :D :D :D :D :D

Elmúlott a mensim 2 és fél nap után!Nem volt vmi nagy eresztés!Jövő hónapba remélem már semmi nem lesz :D :wink:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Anda: Ti mióta próbálkoztok :?:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok :P

Lányok!

Nem bírtam tovább,úgyhogy vettem egy tesztet,s megcsináltam.
Pozitív lett /ezt csak nagyon halkan mondom/:P Borzasztóan örülök,de még nem szeretném elbízni magam,ugyanis már jártam úgy hogy csináltam egy tesztet,pozitív lett,s rá két napra megjött :cry:
Egy kicsit görcsöl a hasam,s emiatt nagyon aggódom :!: :!:

Melcsi!
Drukkolok,hogy jövő hónapban már egy csepp se legyen :D
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a dokinál. Nagyon jó fej volt a doki. Megnézett uh-val és mondta, hogy eltűntek a ciszták. Én háromszor visszakérdeztem, hogy de biztos? Ő meg szépen háromszor megnézte és megnyugtatott, hogy nincs ott. :)
Megnézte a méhnyálkámat is. 13 mm. Azt mondta ez is tökéletes. És van egy 20 mm-s tüszőm bal oldalt. Azt mondta szerinte tuti jó minden és tuti babás leszek. Remélem igaza lesz. :) Ha most se jön össze akkor a páromat akarja vizsgáltatni. De azt mondta várjuk ki ezt a szép ideális hónapot és csak utána kínozzuk őt. :)
Remélem a gólya, meg a laptető, meg amit a doki mondott mind bejön és babás leszek :)

Nati: üdv itt :lol: Látom te is átigazolsz :)

Zsebi: te tuti babás vagy. :) Drukk a pénteki teszthez. Majd tedd fel légyszi, úgy szeretek + tesztet látni :)

Melcsi: én is 2 évet szerettem volna a 2 baba között. Hát legjobb esetben is 2,5 év lesz, ha most összejön. Megbeszéltük a párommal, hogy idén októberig kellene bebabásodnom, hogy 3 év legyen köztük. Én nagyobb korkülönbséget nem akarok, úgyhogy ha addig nem leszek babás akkor sajna vége a projektnek. DE tuti babás leszek addigra :)
Nekem a doki 9 hó próba után írta fel a clostyt.
Figyi nagyon rövid mensid volt. Szerintem menj el dokihoz, és mondd meg neki, hogy ilyen rövidek a mensijeid. Lehet hogy vékony a méhnyálkahártyád és nem tud megtapadni a baba!!!!

Anda: üdv a csapatban! Mihamarbbi babásodást neked! Én is túl vagyok 2 hónap clostyzáson. Rosszul reagáltam a gyógyszerre, és leállított a doki.

Eika: szeva itt :)

A két kis MÁTÉNAK Boldog szülinapot!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Zsebi: halkan grat! A fiammal annó nekem is fájt mensisen a hasam. Szóval nyugi!!!!!!! Tuti a baba és kapaszkodik is rendesen! ;) Dokihoz mikor tervezel menni?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!

Húúúúúú de örülök,hogy ilyen jó híreket mondott a dokid :P Szerintem a párod kivizsgálására már tuti nem lesz szükség,mert nagyon hamar lesz egy kis pocaklakód :D Nagyon-nagyon szorítok neked :!: :!: :!:
Pénteken csinálok még egy tesztet,s ha az is kétcsíkos,bejelentkezek dokihoz,bár még nem igazán tudom,hogy kihez menjek :cry: Az első szülésem után dokiváltásra kényszerülök,s nehéz egy megbízhatót találni.
zsebi79
 
 


kisvirág:köszönjük a jókívánságot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.te hogy vagy?
zsebi:nagyon halk gratula!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsebi
Ez nagyon szuper! Pénteken is ott lesz az a zebra, hidd el! Minden ok lesz.

Kép
p__lilla
 
 


JÓL MONDJA LILLA IS OTT LESZ MÉG AZ A ZEBRA

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi november végén kezdtük a babaprojektet és december elején felkerestük a dokit is. Ott kiderült, hogy a sárgatestem gyenge, peteérésem is az így most a februári ciklusban kaptam a clostit. Végülis csak egy peteérésem volt az elhatározásunk óta és mivel akkor is ovu után a 9-10. napon megjön így a babának nem lett volna sok esélye. Szóval én ezért kaptam a gyogyit. Persze hormonvizsgálatom is volt.

Zsebi
halk gratula neked. Holnap csinálsz tesztet megint?

Viri
Azért a fő topikom az egyel lentebbi, de ide is benézek, mert itt kevesebb babás van még, így több talán az infó. Nálunk kezdünk kikopni. Bár a napokban megint élénkült a forgalom.

Kép
Kép
nati80
 
 


HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsebi! Gratulálok!

Melcsi! Annyira rövid volt a menzid, hogy nekem biztos megfordulna a fejemben hasonló esetben, nem vagyok-e babás. Lehet, hogy tesztet is csinálnék. :oops:

Virág!, nagyon örülök, hogy eltűntek a ciszták és, hogy nálad minden ilyen biztatóan alakul. Hajrá!

Nati, Erika, Anda!, üdv itt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Zsebi: köszi a drukkot. Nagyon bizakodok most megint. :)

Nitácska: köszi most nagyon fel vagyok dobva, mert nagyon jókkal bíztatott tegnap a doki :) Úgyhogy most nagyon optimistán állok ehhez a hónaphoz ;)
Hétvégén lesz babazsúrotok? Mit vettetek Máténak?

Datolya: te hogy vagy mostanság? Készülődtök már a projektre?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: