Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Babszi, Zsuzska!
Babszi,
nagyon sajnálom,h. ilyen gondjaid vannak és tudod, már többször is megbeszéltük, h. ebbe a topicba nem csak szépet és jót kell írni. Azért (is) vagyunk, h. segítsük egymást! Úgyh. mesélj mi volt a m.helyeden? Csak nem megint a kis p....cs!? :twisted:
Amúgy meg lehet, h. a m.hely váltás még jó ómen is lenne a babóval kapcsolatban. Az egyik kollégám amikor átjött hozzánk szólt a főnöknek, h. tervezik a babát, de hát ki tudja mikor jön össze. Na ez volt januában és most már 5 hónapos terhes és semmi gond nincsen, tök megértők vele. :wink:
Vendég
 


és hol van ez a m.hely??????????
mert jelentkezek már én is :lol:

egy helyre elküldtem a pályázatomat

babszika
 
 


Babszi,
az iwiw-re beírtam. :wink:

Nóri,
Mi újság? Remélem minden rendben volt az uh-n?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

jobb reggelt (mint a tegnapi napom) :)

babszika
 
 


Szióka!

Jó reggelt mindenkinek :lol:

Babszika: jó volt a tegnapi fürdő :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A fürdőből nem lett semmi.... hazajött anyósom és elfoglalta (végülis az övé a kád) :?
azért is néztem vissza ide. :roll:

egy jópár helyre elküldtem az önéletrajzom.... :roll:

de a szemem úgy ég mint állat (sztem sírtam álmomban)

viszont jobban érzem magam... kicsit.... ugyanakkor tartok is tőle, h mit fog még kitalálni ez a kis f.sz ellenem.
mert a tegnapi már nagyon durva.
azt mondta, h nem személyes okokból nem jöhetek szombaton, hanem mert mínusz órám van. erre mondja nekem a kolléganőm (akivel össze vagyunk nőve), h neki meg azt mondta, h nem baj, ha mínuszban van, csak írja úgy a jelenlétit, h ne legyen....

babszika
 
 


Ha gondolod, közösen megverjük a f.sz-t és akkor elmegy a hülyeségeitől a kedve :wink: :wink:

Az én barátnőm is már sokszor tanácsolta nekem, hogy menjek át hozzájuk dolgozni.... ott is nagyon korrekten bánnak azokkal a kolléganőkkel, akik munkába állás után lebabásodnak :shock: :shock:

Több ilyen munkahely kellene..... nálunk nem szabad emgondani, amíg három hónapot be nem töltöd, mert úgy rugnak ki páros lábbal, hogy csak na :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sajnos le kell lépnem, mert itt van ez a kis......


puszka!!!

babszika
 
 


Jóóó reggelt!

Babszikám, ismerem a HR-eseteket, szerintem elég normi, biztos nem akarsz beszélni vele????

Kép
bienvenue
 
 


Csajok, én úgy ledöbbentem.... apa ezt a készítményt rendelte magának:(csak nem tudom hova tenni az egész tablettás dolgot!!!)
TÖBB ÖNBIZALOMRA VAN SZÜKSÉGED A HÁLÓSZOBÁBAN?
PRÓBÁLD KI AZ ENHANCE9-ET!

Az ENHANCE9™ férfiasságnövelõ tabletta segít, hogy a szex még élvezetesebb legyen! Végre egy természetes alternatíva, ami igazán hatásos!

Az ENHANCE9™ segíti az erõteljesebb, és keményebb erekciót, növeli a pénisz vérellátását, ezzel nagyobbá, és keményebbé téve azt.Javítja a szexuális teljesítményt, és állóképességet, valamint még intenzívebb orgazmust eredményez.

Ha nagyobb péniszre, keményebb erekcióra, és még élvezetesebb szexre vágysz, ezt a tablettát neked találták ki.

Természetes, hogy intim együttlétkor szeretnéd mindig a legjobb formádat hozni. Az ENHANCE9™ segítségével ezt könnyen megteheted. Pénisznövelõ tablettánkkal nem kell többé aggódnod a teljesítményed, vagy a méreted miatt!

Próbáld ki, és élvezd a hatást! A tartós erekciót pillanatok alatt, a megnövekedett állóképességet, az intenzívebb orgazmust, és persze partnered boldogságát!

Amit még ígérünk:
Teljesen természetes hatóanyagok. Nincsenek veszélyes vegyi összetevõk, és káros mellékhatások. Diszkrét és gyors szállítás, és pénzvisszafizetési garancia, hogy semmit se veszíthess!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska,

Hát ez valóban elég furi :shock:

Szerintem csak a babaprojekt miatt szeretne állóképesebb lenni, nem gondolod? Tudja, hogy most intenzívebb, szerelmesebb időszakok jönnek... Vagy egyszerűen csak kíváncsi. Az én férjem fantáziája is kifogyhatatlan, ha szerelmeskedésről van szó :oops: 8)

Kép
bienvenue
 
 


Hát nemnagyon tudom hova tenni..... ugayanis én hoztam el a póstáról. Nekem azt mondta, hogy egy vitaminkészítmény.... ami tulajdonképpen igaz is, de mért nem merte bevallani, hogy nem mellé nyúlt, hanem tényleg ezt akarta megrendelni :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Szerintem a pasik nem merik az ilyen dolgokat felvállalni. Szerintem beszéljétek meg, de csak óvatosan, mert a pasikat nagyon érzékenyen érintik a potenciájukkal kapcsolatos dolgok...
Szóval, ha Te szerinted nincs szüksége ilyen vitaminokra akkor mond el neki, ha viszont kellene egy kis turbó abban sincs semmi szégyelnivaló! Nem egyforma senki libidója...
Majd meséld el a fejleményeket! :wink:

Nórika,
Remélem csak a sok meló miatt nem jelentkezel és amúgy minden oké volt a dokinál! :)
Vendég
 


Szia Arikon!

Hát remélem, hogy úgy gondolja, hogy ha már mellényúlt és nem ezt akarta megrendelni, akkor már beszedi (amúgy is 15.000Ft). Végül is nem veszt semmit sem.... én is kíváncsi vagyok, hogy milyen hatással lesz :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Arikon :)

Zsuzska, igaza van Arikonnak, ez téyleg nagyon kényes téma, de mindenképpen beszélni kell róla szerintem is. Ha nem akarod, ne válaszolj, de amúgy szted vannak gondjai ilyen téren? :roll: Ha igen, akkor szerintem ne hozd zavarba a kérdéseddel. Ha viszont nincsenek, akkor mondd meg Neki, hogy Te így is elégedett vagy, de persze ha Ő ezt szeretné, akkor miért is ne..? Hiszen ez játék ;-)

Kép
bienvenue
 
 


Nóóóri, Gabi, merre vagytok????

Kép
bienvenue
 
 


Szia Bien!

Szerintem nem lenne rá szüksége, de ha ő úgy érzi, akkor én nem vagyok semmi rossznak az elrontója :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok csajok!

Rég jártam erre. De annyi minden összejött mostanában.


Zsuzska:Ne izgulj a párod miatt. Nem igazán mernek a pasik ezekről a dolgokról beszélni. Biztos jobban akar neked bizonyítani. Na meg a mostani pasiknak a munkahelyen a stresszel is megkell birkozni és utána otthon is a legjobb formájukat kell kihozni. Pláne ha babát akarnak. Ovatossan beszélgess erről vele mert érzékenyek ilyen témában.

Kép
csucsu05
 
 


De azért este finoman rákérdezek, hogy hogyan döntött a "vitamin" felől? Mit fog vele tenni? Ma találtam meg a dobozt, hogy kevesebb darab van benne, mint ahogy megjött.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Bien! :)
Ha jól látom lassan Te is pé közeli leszel... :oops: :wink:
Tök jó, h. ebben a ciklusban is egyformán haladunk! :D

Bizony-bizony a pasik már csak ilyenek! Főleg ha a legfőbb "fegyverükről" esik szó. :oops: :lol:
Vendég
 


Szia Csucsu!!

Köszike neked is a tippet, megfogadom, ígérem :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

EZ a beszéd :lol: Amúgy a pasik tényleg folyamatosan kételkednek a "teljesítményükben", még akkor is, ha ennek pont az ellenkezőjét mutatják... Az én férjem is szívesen hallja, ha ilyen témában megdícsérem :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Na akkor este letesztelem apát :lol: :lol: :lol: :lol:

Már ha szegénykém időben haza jön és még találkozunk ébren...

Megkezdődött a karácsonyi hajtás..... három ember munkáját végzi a héten :x :x :x
Én meg lassan fényképről ismerem meg :cry: :cry: :cry:
Már szerdán 18 óra pluszban volt!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Csucsu!!

Arikon, mi már tegnap rádolgoztunk - tudod, a dokim utasítása :oops: :wink:

Zsuzska, hát akkor kimondtad Te magad is, mi a baj. Apa annyit dolgozik, mint a gép. Igaza van Csucsunak, nagyon nehéz a dolguk. Ja, és akkor itt az én coming out-om: Apa nálunk 2 napja ginseng tartalmú multivitamint szed. Én vettem Neki, hogy bírja az esti hancúrokat, mert közeledünk a PÉ-hez :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Ja, és Apa tudja, hogy ezért vettem Neki, és örült, hogy odafigyelek erre 8) Tényleg jó a cucc, Ő is annyit dolgozik, mint egy állat, és este még is naon virgoncka volt :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Hát remélem, apa is ilyen virgoncka les este, bár az én pé-em már elmúlt... asszem :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zuszka,

Pharmaton Vital a neve - de sztem amit Ő vett, az ennél sokkal spécibb cucc lehet :wink: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Képzeljétek, itt esik a hó :lol: :lol: :lol: :lol:

Teljesen fel vagyok dobva :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: és még, hogy fel leszel dobva ha a párod megmutattja mit hozz belőle ki a vitamin :)
Azért jó dolgod van mert a párod igenis akar teljesíteni nálad :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát ebben 8is) szerencsém van, azt meg kell vallanom :lol: :lol: :lol: :lol:
Sokáig vártam egy ilyen palira, de meglett az eredménye :wink:
Imádom is :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Arikon, Bien:itt vagyok!!!
Basszus, ma megint nem volt net a megyében, de a legdurvább, hogy telefon és fax sem...na ezért nem jöttem! :cry:
Tegnap mindne okés volt, szép szabályos méhem lett és van szép érett tüszőm is! :D :D :D Annyiban maradtunk a dokibácsimmal, hogy most szakítunk 3-4 hónapra és hagyjuk a természetet alkotni, merthogy elvileg nagyon szépek az esélyek!Na errefel volt is hancúr este, a sebem miatt csak úgy tatásan, de vót! :oops: 8) :lol:
Vendég
 


Nóri!
De jó, de jó!! Úgy örülök, h. minden szuper ott bent! No akkor mindent bele...tatásan :lol:

Na Lányok, látom itt mindenki ittatja valamivel a párját. :lol: Én vitaminozom Férjecskét, no meg néha egy kis ginzeng tea 1-14-ig :lol: :lol: . No nem mintha rászorulna, csak nagyon stresszes a melója, úgyh. inkább csak előrelátó vagyok. :lol: :lol: Szegény pasik!! :lol:

Bien,
és bevált?
Vendég
 


Szia Nóri,

Örülök, hogy minden OK volt a dokinál, és a hancinak is itt volt már a helye :wink:

Zsuzska, tündérmackó a párod, jó dolgod van - ahogy mindannyiunknak :wink:

Arikon, igen, még csak két napja szedi, de TÉNYLEG nem annyira fáradt este, Ő maga is mondta tegnap és tegnapelőtt is - pedig nem hisz az ilyen cuccokban :D

Képzeljétek, ma kell elkezdenem szednem a Bromo-t a prolaktinomra, é annyira parázom miatta... Nagyon brutál mellékhatásokat ír, és főleg a szívinfarktus veszély miatt izgulok :roll: Az a helyzet, hogy néhány hete fájdogál bal oldalon a szívemnél. Tompa fájdalom, naponta párszor, de perceken belül el is múlik. Nem fulladok, nem lélegzem nehezen, nem zsibbadok, csak ennyi van. Most hazafelé beugrottam a háziorvosomhoz, hogy mit mond. Nem volt bent, beteghez hívták, csak az asszisztenssel beszéltem. Szerinte semmi bajom, szedjek magnéziumot. Meg azt is mondta, hogy a szív nem ott van, hanem középen, a gyomorszájnál, ha jól emlékszem. Szerinte ott balra csak izmok vannak, és ez tipikus kimerültségre, fáradtságra és stresszre utaló jelzése a testemnek... Végülis, a prolaktin túltengés is erre utal állítólag. Ja, és pár hónapja ugyanilyennel voltam egyszer a sürgősségin is, mert nagyon megijedtem, ott EKG-t is csináltak, és semmi nem volt. Csak most az új gyogyi miatt jött elő újra a gondolat, hogy mi a túró lehet ez... :? Mit szóltok, csajok, hipochonder állat vagyok, mi? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Sehol senki :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: Szerintem nem vagy hipochonder.... egyszerűen csak zavar, hogy nem vagy teljesen száz százalék.

És milyen a Bromo? Vannak mellékhatásaid?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska,

De jó, h itt vagy :)

Még csak ma fogom bevenni az elsőt, de tényleg parázom a mellékhatásai miatt. És BECSSZÓ, nem a rókamókára gondolok most :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Neked voltak mellékhatásai? Te is paráztál miatta?

Kép
bienvenue
 
 


Nekem annyi volt, hogy az első öt bapban délelőtt hányingerem volt marhára, délutánra elmúlt és helyette majdnem elaludtam :lol: :lol:

ÉS kijöttek a pattanásaim.... nem olyan sok, de azok nagyon voltak :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szóval akkor ne izguljak :?:

Kép
bienvenue
 
 


Szerintem nem kell.... dehát minden szervezet más.... nagyon kiváncsi vagyok, hogy nálad milyen lesz? :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, remélem, jól reagálok és aztán még ebben a hónapban bebabásodom ;-) A dokim szerint minden esély megvan rá, sőt, most lesz csak igazán esélyem rá...

Tényleg, Te ittál alkoholt a gyogyi mellett? Természetesen nem egy IHB bulira gondolok, csak pl. egy pohár forralt borra a Vörösmary téri vásárban :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Bevallom, hogy nem mertem inni semmi alkoholt.... de ha jól reagálsz rá a hétvégén, szeritnem egy pohár valami nem árthat :wink: :wink: :wink:

Hátha a babásodásnak is jót tesz :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annyira nem vagyok alkesz, csak ez nálunk már hagyomány, hogy iszunk egy csésze forralt bort a téren 8) Na, előbb azonban kipróbálom a gyogyit ma este. Illetve, sztem csak lesz a téren valami jó kis citronyos tea is :idea:

Kép
bienvenue
 
 


Szerintem próbald ki ma este, hogy milyen, aztán majd eldöntöd,hogy borcska, vagy teácska......mentem bulizni?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Már azt akatram kérdezni, hogy ti mentek valamerre bulizni?...csak béne vagyok :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na most lépek, bezárt mára a bazár, hétkor zárunk :idea: :idea: :idea:
Otthonról jelentkezem még :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak van valami ebben a készítményben..... ma kaptam egy csokor lila rózsát.... gyönyörűséges :D :D :D :D :D :D

És apa megvette az adventi koszorút is..... ilyeeeeeeeeeeeeeeeet már régen pipáltam.....hát ha még hancúrka is lesz, akkor én emlékművet emelek :P :P :P :P :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska,

Megjöttünk a Vörösmarty térről, citronyos teáztam, csak Apa borozott :D

Micsodaaa? Rózsa, adventi koszorú? Csajos, akkor mégiscsak jó az áru :D Kíváncsi vagyok, hogy alakul az estétek, remélem, hmm, eseménydús is lesz :wink: Ha ez a jóférjtabletta, szerintem elkezdhetsz dolgozni azon, hogy mennyi jutalékot kapsz a gyártótól, hogy egy ilyen nyilvános fórumon dícsérgeted az áruját 8)

Na, lépek én is, lassan beveszem a bogyómat, hú, de be vagyok tojva... :roll:

Jó éjt!

Kép
bienvenue
 
 


A hónap dolgozója jelentkezik, aki már túl van a bevásárláson a délutáni főzéshez! :lol:
Remélem ti még alszotok.Ha lenne egy kis eszem, én azt tenném! :wink:
Vendég
 


Ja, merthogy az irodába vagyok...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?