Új privát üzeneted érkezett!

Princess!

Írtam privit, de nem tudom, hogy átment-e. :?



Erika!

Én nem szeretem az őszt.

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Jeni
én egyedül a nyarat utálom, vagyis max 25fokig bírom, utána már kész vagyok, amúgy én imádom a tavaszt az őszt és amikor nagy pelyhekben húll a hóóóóóóóóóóóóó.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,bocsi,hogy így eltüntem :oops: ,de kicsit jólesett nem foglalkozni babatémával.Úgyis indulunk nemsoká,és gondolom akkor majd leszek sűrűbben.
Hajlamos vagyok túlságosan elmerülni egy-egy dologban,és a babanet is ilyen.
Kismamák vigyázzatok magatokra,többieknek meg Hajrá!
Vendég
 

 
 

Erika!

Én nagyon szeretem amikor 8 ágra süt a nap, és kilehet feküdni napozni. A bőröm néhány perc alatt csoki színűre változik. :lol:
Az ősz az elmúlás időszaka nekem, tiszta zizi vagyok, amikor hordja a szél a faleveleket.
Tavasszal éled a természet, az szép. Télen hideg van, attól rettenetesen szenvedek. 25 fok alatt jéghideg a kezem, és a lábam, az orrom hegyéről nem is beszélve. :lol:

Jeni99
jeni99
 
 


Nyulasz!

Mi újság?

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Én jelen pillanat most is zokniban ülök az irodában. Ha 30 fok alatt van a hőmérséklet, akkor a lábam és a kezeim jéghidegek! Az őszt csak akkor szeretem, amikor a napocska olyan szépen átsüt a fák lombjai között, a telet pedig, ha hó van. Tavasz és nyár jöhet, bár hozzáteszem, hogy képes vagyok árnyékban sapival és napernyő alatt napszúrást kapni.

Jelen pillanat pedig biztos ettől az időtől állandóan el akarok aludni. Olyan tavaszi fáradtságszerű van rajtam, de most nyár van!:)

Erika, Jeni, Nyulasz, Csibe, Princess hogy vagytok?

Holnap reggel megyünk a Kaáliba vérvételre.
Vendég
 


Sziasztok!

Bella!

Az a helyzet, hogy én sehogyan sem érzem magamat, mert nem tudom, hogy nyaralás után mihez kezdjek magammal, mert semmiben sem vagyok igazán tehetséges, önbizalmam meg végkép nincs. :cry:

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni,
Tessék összeszedni magadat. Mi az, hogy nem vagy tehetséges semmiben?! Irgum-burgum. Mindenki ért valamihez, és azt jól meg is tudja csinálni, akár értheted ezalatt a munkádat is.

Állj oda a tükör elé és mondogasd magadnak, hogy: szép vagyok, jó vagyok, okos vagyok! Önbizalom mindig kell, mert ha nincs, akkor mindenki végiggázol rajtad az életed során.

Annak örülj, hogy voltál egyátalán nyaralni, mi valószínű az idén el sem jutunk, jobb esetben talán 1 hét szabit tudunk kivenni.
Vendég
 


Bella!

Nekem sajnos a tükrös dolog nem jött be, csináltam.
Munkám már nincs, úgyis feketén dolgoztattak.
A végiggázolásban igazad van, egész életemet végigkísérte.

Most megyünk nyaralni szombaton.

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni,
akkor annak örülj, hogy mentek nyaralni! Feltöltödsz és mire hazajöttök másképp közelíted meg a dolgokat és másképp látod majd őket.
Vendég
 


Bella!

Én sajnos nagyon pesszimista vagyok.
A nyaralás biztosan jó lesz, de akkor is évek óta azt keresem, hogy mit is akarok, vagy tudok csinálni.
Egyetlen dologban vagyok optimista, hogy valaha lesz gyerekem, és ez biztos. :)

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok

Jenni
én inkább pince bogár vagyok, ok hogy süt a nap, csak engem inkább néha árnyékolhatna egy kis felhő :lol: olyan jól esne, útálom a tüző napot és a 25 fok feletti meleget (főleg ha tartós)
Önbizalom-tehetség: nem te vagy sajna egyedül így, mert én sem vagyok semmiben sem tehetséges, legalábbis szerintem nincs olyan dolog amire azt tudnám mondani hogy igen ezt jól tudom, így aztán igazán önbizalmam sincs, vagyis annyi van, hogy itthon megcsinálok ill. nekikezdek dolgoknak, de másnak nem csinálnám meg, illetve nem is állnék neki, mert valszeg nem sikerülne.
Gyerek :lol: tuti lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bella
akkor holnap megtudjátok a párod eredményét is?
Nagyon szorítok!!!!! Majd írd meg hogy mi lett!

Mi igazán nyaralni már évek óta nem voltunk, nálunk a nyaralás mikor a szüleimhez megyünk 1 hétre, na de ügye ez nem úgy telik el, mint amikor vad idegen helyre megy az ember nyaralni!
Majd egyszer megyünk a 2 gyerkőccel! Végülis párszor velük tuti, mert megmondtam itthon hogy ha már elég érettek lesznek, vagyis min. 6-7 évesek el szeretném őket vinni Erdélybe egy kisebb kőrútra, + ügye a Balatont megmutatni nekik 1x 2x. Aztán pedig majd ahogy az anyagiak engedik. Úgyhogy addig maradnak a szüleim, amíg Egomba nem költöznek. Mert ügye akkor már hozzájuk sem mehetünk majd :lol: , de az már jó lesz ha itt lesznek, mi legalábbis kicsit szabadabbak leszünk! Lesznek kik vigyázzanak a lurkókra.

Bocs hogy hosszúra sikerültem!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Jeni,
Jó nyaralást és pihenést!

Erika,
Írtam privit!

Tehetség: én pl. úgy kezdtem el fejleszteni magam, hogy karácsonyra gipszből öntöttem figurákat és kifestettem, sütöttem mézeskalácsot és díszítettem. Hát van még mit fejleszteni rajta, de mindenkinek nagyon tetszett.

Ha érdekel valakit Hajdúszoboszlói üdülés az meg tudja nézni a www.terrea.fw.hu oldalt. Apósomék adják ki.

Mindenkinek jó hétvégét.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen :lol: , azért ma még jövök elköszönni!

Jeni99
jeni99
 
 


Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Jeni,
Jó utat, jó pihenést, töltödj fel pozitív energiával!
Vendég
 


Sziasztok

Jeni
jó nyaralást, és vigyázzatok magatokra!

Bella
írtam én is!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Köszi mindenkinek, egy hét múlva jövök!


Sziasztok

Jeni99
jeni99
 
 


Jó reggelt!
Remélem jól bírjátok ezt a meleget. Jeniék jól időzítették a nyaralást!

Erika,
Ákosnak lehet készíteni a kismedencéjébe a fürdővizet!:) Esetleg lehet, hogy neked is megengedi, hogy beletedd a lábad!:)
Vendég
 


Sziasztok

Hogy bírjátok ezt a meleget?
Mert én normál esetben is írtózom tőlle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Számomra kibírhatatlan!
Legszívesebben elmennék az Északi v. Déli Sarkra!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jó reggelt Lányok, Asszonyok!

Hogy bírjátok a meleget? Remélem mindenki jól van!

Erika,
Ákos gondolom éjjel-nappal fürdik!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Bella
Ákost csak késő délután kb. 5 óra után viszem ki, addig bent raboskodunk a 26-27 fokos házban (számomra ez is nagyon nagyon meleg, főleg hogy mi ilyen nagy melegben csak éjjszakára buktatjuk ki az ablakokat)! De utána tegnap is 2 órát locsi-pocsizott + majd utána zuhany + vacsi + és alvás!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, és nagyon jól éreztük magunkat! :)
Valóban kifogtuk a jóidőt.

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Bírjátok még a meleget? Én a Deák téren mindennap begyűjtöm az ingyenes zacskós vizet. Viszont a metró felújítás miatti pótló buszos közlekedés nem valami felemelő.

Jeni!
Örülök, hogy itt vagy újra. Milyen volt? Mesélsz majd egy kicsit?
Megkaptam ám a privit. Köszi.

Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Jenni
Üdv újra itt! Akkor nagyon jól érezhettétek magatokat! A párod is úgy szereti a jó időt mint te?

Princess
meleg=én úúúúúúúúúúútálom ezt a hőséget!!!!!!!!!!

Többiek hol vagytok. Csak nem nyaralgattok valahol a hűs habokban :wink: ?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika!

A párom nem szereti a nagy meleget, és útálja a tűző napot, mert nagyon könnyen leég. Ennek ellenére nagyon jól érezte magát ő is. :)

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!
Hétvégén voltunk a balcsin. Leégett a homlokom és a szemem alatt. Hétfőre ezáltal kijött a napallergiám, mára még rosszabb. Úgy nézek ki, mint akinek cipóra verték a fejét és keskeny résen nézegetek a szemem helyén!

Remélem mindenki jól van!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy hírem van!!!!!! Kislányunk úgy gondolta, hogy a nagy melegre való tekintettel két héttel korábban kibújik, hogy anyának ne keljen terhesen elviselnie a meleget. Szóval július 12-én megszületett. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Már itthon is vagyunk egy hete, minden rendben. Infókat és képeket küldök priviben, de iwiwre is tettem fel. Egyelőre ennyi, mert mennem kell szopiztatni. :D :D
Ja és netünk is van már :wink:

nyusziful
nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Nyuszifülem!

Fogadd szívből jövő gratulációmat! :lol: :lol: :lol:

Én az iwiw-ről tudtam meg a nagy hírt, nagyon tüneményes a kiscsaj. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeni99
jeni99
 
 


Nyusziful!

Gratulálok! :D
Hol tudnám megnézni a kis manócskát?
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszifül!
Most néztem meg az iwiw-en a képeket. Gyönyörű kislány!
Gratulálok! És ha két szoptatás között van egy kis időd, akkor légyszi gyere és írj nekünk! Várjuk a híreket!

Nyulasz!
Merre vagy? Olyan régen írtál.

Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy ilyen nagyon ritkán jövök. :oops: :oops: :oops:
Nyuszifül!
Nagyon boldog babás-mamás éveket kívánok Nektek.Gratula a kiscsajszihoz!

Princess,Jeni,Erika,Bella,Áfonya,Csibe és remélem nem hagytam ki senkit :oops: !
Én köszönöm jól vagyok,még szedem a fogigátlót,de már csak négy hét meló.3 hét múlva kezdem a szurikat.
Pusszantás mindenkinek.
Vendég
 


Köszönjük a gratulációkat! Igyekszem majd beszámolni mindenről.

Bella! Küldtem privit.
nyusziful76
 
 


új vonalzó próba

nyusziful76
 
 


újra

nyusziful76
 
 


Sziasztok

Nyuszifül
nagy nagy gratula a Pici Lánykátokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és persze sok sok tejcsit kívánunk nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
egyszer kérhetnénk majd szülés történetet is :wink: ?

Nyulasz
gyorsan eltelik az a 3 hét :wink: !!!!!

Bella
nincs rá valami gyógyi kencefice?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyusziful,
Megkaptam, megnéztem, válaszoltam!:)

Erika,
Már jobban vagyok kezd lemenni a duzzanat! Már csak a szemem van kicsit bedagadva. Kamilláztam, kalcium pezsgőtablettát ittam!

Nyulasz,
Akkor kezd már izgalmassá válni a dolog!

Már én is nagyon várom a következő konzultációt!:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Már régóta olvasgatom a hozzászólásaitokat....,és szeretnélek megkérdezni benneteket, hogy volt-e már valakinek, laparoscopia, chromohydrotubatio és hysteroscopia vizsgálata!? (Hű mire leírtam...:))
Mert, nekem most ezeket kell megcsináltatni, és nagyon félek, mert még sohasem voltam korházba, esetleg csak látogatni, szerencsére, szóval gondolhatjátok...
Ha valamelyikőtök átesett már ilyesmin, bátoríthatna!
Előre is köszönöm! Lugi
lugi
 
 


Szia Lugi!

Nekem volt laparom is, és hysterom is, de az a chrohydrotubatio izé mi, azt nem tudom.
Én tudok róla mesélni. Mi érdekel? Kezdjem azzal, hogy melyik micsoda?
Kérdezz nyugodtan, szívesen segítek! :wink:

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok

Szia Lugi!
Laparoscopia:van ahol 2, de nekem pl. a klinikán 3 pici vágás: 1 a köldöknél és 1-1 db jobb és bal oldalt lent (1-2 év múlva észre sem venni) ha jól tudom ezzel is a belső berendezést nézik meg, és ha valami olyat találnak akkor azt rendbe teszk
Histersocopia: ha jól tudom akkor hüvelyen keresztül csinálják, feltöltik a méhet folyadékkal, valami olyasmi mint a HSG, csak attól jobb, olyan értelemben hogy nagyobb százalékban mutatja meg a bajokat
Nekem egyszerre volt a kettő, és ha jól emlékszem akkor a szobatársaim azt mondták hogy az egész nem volt 1 óra, mély altatásban végzik, és semmit nem érzel belőlle.
Ha a fájdalomtól félsz, akkor attól ne félj, nekem legalábbis ezerszer jobb volt mint császár után, de azért a császárt még egyszer bevállalom az idén (már mondtam is a dokimnak hogy azt szeretnék - mert ezt már tudom hogy milyen :lol: )

laparoszkópia
http://quad.bdtf.hu/Kaali/klaparo.html
http://mindenkinek.medicentrum.hu/ed/0/ ... =4&id=2103

histeroskópia
nem találtam normális oldalt

de ha beírod a keresőbe akkor kidobja és ott elolvashatod őket

sziasztok

Erika

Ui: képzeljétek Ákosnak elől van ügye 7 db foga, de a múlt héten észrevettem hogy alúl hátúl középen mintha az első rágófogai jönnének (dudorok) és a bal oldalon lent hétvégén már át is törte picit az ínnyét! úgylátszik hogy haladunk a 20 fogacska felé!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a segítséget. Egy kicsit megnyugodtam, meg nem is.
Végül is mindenképpen el kell, hogy végezzék, ezzel csak "közelebb kerülök" a várvavárt babánkhoz, remélem.
Igazából magától a kórházi tartózkodástól tartok, például, hogy hogy fogok egyik helyről a másikra eljutni altatva, mert nem vagyok egy "könnyű eset", na, szóval ilyesmitől, már kikészítettem a családot ezekkel az aggodalmakkal.
lugi
 
 


Sziasztok!

Na visszazökkentünk a hétköznapokba, illetveteljesen új hétköznapjaink lettek. :D Apa ma visszament dolgozni, anyukám még egy hétig jön hozzánk, hogy a kajával és a háztartással ne nekem kelljen foglalkozni.

Úgy tűnik inkább majd délelőtt tudok jönni, mert az viszonylag nyugisabb, déltől aztán van, hogy csak éjfélkor kapok észbe. Egyébként kezd beállni a rend, nagyjából 3 óránként szopi, este 8-9 h körül fürdés, reggel és este egy fél óra séta (ezt majd lehet növelni, de egyelőre ez is kicsit több, mint amit a doki mondott). :oops: A kiscsaj nagyon szépen eszik, gyarapszik is és apával,hol elolvadunk, hogy nagyokat nevetünk, egyszóval nagyon nagyon nagyon boldogok vagyunk. :lol: :lol: :lol: A férjem szenzációs apa, ha elfogy az enegiám vagy türelmem, azonnal beugrik a helyemre és nagyon büszke, mikor neki sikerül megnyugtatni a babát. :) Én meg rendszerint elsírom magam a meghatottságtól, mert olyan zárkózott egyébként, hogy nem gondoltam volna, hogy így fog babázni.

Na behozom a manócskát, mert elég szeles az idő, aztán folytatom.

nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Lugi üdv. köztünk.

Nyusziful,
örülök, hogy minden rendben van és boldogok vagytok!:)

Erika,
Gratula Ákos fogaszkáihoz, ezek szerint rendszerességgel jár hozzátok a fog tündér!:)

Jeni,
Veled mi újság? Anyós?

Nekem megvannak a hormoneredményeim, hál istennek minden a megadott határokon belül van.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszifül
Örülök hogy ilyen nagy nálatok is a BOLDOGSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És hogy ilyen jól kijön apuci és pici lánykája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lugi
ne aggód túl a dolgot, utána majd rájössz hogy az egész semmiség volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bella
gratula a jó hormoneredményekhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fogtündér: azért sajna nem olyan nagy rendszerességgel jön :cry:!
(másoknak ennyi idősen már 16-18 foguk van)
de sebaj, majd kijönnek Ákosnak is, végülis mára már mindkét oldalon látszik a pici rágófogacskái, és talán ha jól láttam akkor lassan meglesz alul is a 4. fogacskája
és szegénykém ma megkapta a 18. hós oltását, igaz nem lett még hőemelkedése sem, de nem igazán tettszett neki a szuri,
igaz nem is nagyon tudott ellenkezni, mert a két karját fogtuk az apjával, a lábát pedig a dokinéni fogta le, és adta be a bal combikájába a szurit, és kb. mindössze fél percet sírt szegénykém!
Igaz egész nap nyügi volt, de lehet hogy az időjárástól!

Sziasztok

Erika

Többiek merre jártok? Holnap után augusztus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika,
Sajnálom Ákost, de stramm legényke és úgy látom abból, amit leírtál jól bírta a gyűrődést. Csak ugye az ember szíve szakad meg, mikor a gyerekét le kell fognia.

Többiek szerintem nyaralnak! Jól teszik.

Jövő héten megyünk vissza Krizsa dokihoz. Már nagyon várom, hogy mit fog mondani!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Bella!

Köszi szépen jól vagyok, bár egy kicsit sokat ehettem mostanában, mert elvagyok telve, és nem túl frankó a pocakom. :)

Anyósom boldogan várja az unokát. :)

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Merre jártok?

Nyulasz - Csibe
MÁR AUGUSZTUS VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Most értem vissza :lol: Manó ma 3 hetes nagylány. :P A hétfő nálunk is kritikus volt az időjárás miatt, azóta visszatértünk a normál kerékvágásba. Egyre többet mehetünk sétálni, ami sokat segít az esti alvásnál :wink: , és sikerült manót rávezetni, hogy mire jó a cumi, úgyhogy az esti nyűgös periódus is sokkal csendesebben alakult. :)

Erika! Nekünk még nem volt olyan, hogy le kellett fogni a gyereket, de énmár előre félek tőle. Apukám szerint annál nincs rosszabb egy szülő számára. A vérvételnél nagyon sírt szegénykém, de hamar megnyugodott. Sok sikert és türelmet a fogacskákhoz.

Neked is már jól látható lehet a pocid, mindjárt célegyenesben vagytok!!!!! :D :D :D

Lugi! Gondolj arra, hogy a szülés még sokkal jobban fog fájni! :wink: Sok sikert!

Bella! Gratula a hormoneredményeidhez! Ez azért mindenképpen bíztató, ennyivel is előrébb vagytok.

Jeni! Hogy van a hasad?

Nyulasz! ???? Lassan kezdtek, nem?

Csibe! Nálatok mi a helyzet?

Princess!????

nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül!

Köszi jól van a hasam, az csak pillanatnyi álapot volt!

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül
Húúúúúúúúúúú mekkor már a leányzó!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi ma voltunk ismét az I-es klinikán a genetikai eredményért!
Láttam UH-on félig Pici Bogárkát (vagyis deréktől felfelé), dobogott ezerrel a pici szíve!
És azt mondták hogy minden OK!!!!!!! És megerősítették (a magzatvízből) hogy ismét fütyisünk lesz :lol: !

Lefogni a gyereket: mi is csak oltásnál szoktuk, mert muszály :cry: !

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,
Gratulálok a jó eredményhez és a kis fütyishez is egyben.

Mi holnap reggel megyünk Krizsa dokihoz, gondoljatok majd ránk!

Nyuszifül,
Neked csak annyit írnék, hogy édes teher lehet hogy a kismanócska érzékeny az időjárásra!:) Bárcsak mi is már itt tartanánk!:))) De majd eljön a mi időnk is!

Jeni
Hogy vagy?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?