Új privát üzeneted érkezett!

Bogarka dehogy leszel gyogyós....én sokat jöttem ide és beszéltem és mondtam a bánatomat.sokat segítettek a lányok!!!!!!!!!
Kati hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mennek a babaragacsok:)))))))))))
Betti én nem csináltattam semmi pluszt dolgot egyik terhességemnél se........
Brita ugyan úgy csináltad mint én.én is felforraltam és adtam a tejet a gyereknek.nem költöm minden hülyeségre a pénzt.másra is tudom költeni a gyereknek.......
Mona drukk az unokatesód párjának:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, ha valakit érdekel...

Eladó!!!

Egy Nattou kávébarna (nagyon szép) esernyőre csukható babakocsi (nem az a tili-toli fajta, hanem azért egy nagyobb, kényelmesebb, mégis kicsire csukható).
A háttámlája dönthető, bevásárlóháló alul, bolygósítható kerekek, napfénytető, esővédő (még nem használtuk). Széles ülőrész, lábtartó, ergonómikus tolókar.
Panka kb 5-ször ült benne (a naaaagy babakocsis, hehe). Szinte vadiúj. Nagyon könnyű irányítani.

Ár: 20 000 Ft.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kovacszsuzsi 2010.06.14 19:00-kor.

kovacszsuzsi
 
 


KATIIIII!!!!!! Atyaééég!!! Betojok! Gyorsan küldöm én is a ragacsokat!!! SÁLÁLÁLÁ

Tápszer: Sajnos és Pankát kb 3 hónapig tudtam szoptatni, de a harmadik hónapban már kellett pótlás, mert nem hízott normálisan. Én próbálkoztam mindennel... nem sikerült tovább, ezért jött a tápszer. Sajnos ezt nem én választottam, de a tápitól sem lett felfújt kisbaba. Jó dolog szoptatni, remélem, a picit majd hosszabb ideig sikerül.

Tejitalok, tej: Én kb 1.5 éves kortól adtam tejet Pankának, eleinte forralva, most már nem. Reggel Nesquicket iszik (van belőle epres és banános tejitalpor is), este meg 2 dl sima tejet. Szerencsére nem allergiás.

kovacszsuzsi
 
 

 
 

Mona: Nagyon drukkolok!!! Szupi! Újabb kisbaba lesz! Juppppíííí

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi több helyre is felteszed a kocsit?!
én feltettem az enyém ahova csak lehet.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


brita, ezek a tápszerek sokkal régebb óta vannak forgalomban, mint az ovko bébiételek, ha gond lenne, már tuti kiderült volna. Sok gyerek felnő rajtuk, és egészségesek. Az én lányomnak nem ízlik a tej, én meg nem erőltetem, ahogy semmi mást sem. A bolti tej se olyan, mint a házi... Sok gyerek pedig tejallergiás...

Bogárka, drukk ment neked, gyre, mesélj, mi volt az első napon?

Zsuzsi, jó, hogy jöttél, ma reklamáltalak volna. Hogy vagytok?

bettike, volt kolléganőm is csak kombináltat csináltatott, neked kell döntened, szeretnéd-e valamelyiket. Én most is levetetem az integráltat.

Csillag, mikor mész legközelebb uh-ra?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: Köszi, minden oké! Ma egy kicsit hűvösebb volt, nagyon jó érzés! Tegnap meg medencés bulin voltunk és fürödtem. De ez háznál volt, nem strandon... Lexi annyira cuki!!! Olyan szééép kislány :) Büszke lehetsz rá!

Nita: Igen, majd ha lesznek fotók, akkor a teszveszre és a vaterára is felteszem. Meg lehet, hogy más hirdetési oldalakra. Csak nem merek felmenni érte a padlásra, mert nagyon meredek a feljáró. Majd a férjem lehozza. Ja, amúgy tööök szupi a medencétek!!!

kovacszsuzsi
 
 


Megszületett a Pici Betti, 3150 gramm, 47 cm....

Júliusban is születik majd még egy "babánk", meg majd októberben is....

Annyira rossz, hogy mindenki a környezetemben vagy most szül, vagy szült, vagy éppen kiderült, hogy állapotos....tudom csúnya dolog, és soha nem fordult még elő ilyen velem semmiben, de én most nagyon "irigy" vagyok!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Zsuzsi, köszönöm, igen, büszke vagyok rá, bár most 2 napja tiszta hisztérika. :( Örülök, hogy jól vagytok! :D

Mona, gratula a picihez, az érzéseid pedig ne szégyelld, ez teljesen természetes! Meglátod, neked is lesz kisbabád, csak sajnos nem tudom megmondani, mikor. Én mindenesetre nagyon szorítok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!

itt vagyok, ragyogok. vettem ma egy hcg márkájú tesztet és egy coraxot, de megvárom a holnap reggelt. egyébként semmi tünet. a cicik mintha nagyobbak lennének. meg többször rázott ma is a hideg ez is lehet tünet?

annyira aranyosak vagytok!

bogár: jó munkát! annyira küldenék a két tesztemből egyet, h te is csináld meg. annyira kíváncsi lennék!!! de tuti ++++++

mona: bevallom, én is éreztem így, most látok egy kis reményt. milyen fura, h azt mondtam, h ebben a hónapban tutira nem jön össze. sőt! így a repcsis nyaralás is lefújva. a másik topicon éppen arról vitatkoznak, h első harmadban lehet-e repülni. én nem fogok, ha babás maradok.-én miért ne maradnék :lol:
te is csak +++++++++++++++++-an!!!!!
hogy állasz a ciklusoddal?

csillag: ma még küldöm az anyagot, mert rátettem a pendrive-ra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati 15. napon vagyok ma! Hát meglátjuk....én próbálom "bevonzani" :)
Nagyon szorítok neked!!! Biztosan minden rendben lesz Veletek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mi is próbáljuk!
nem merem elkiabálni, de én úgy a 17naptól iszom a palástfű teát. a másikat nem ittam, mert tuti volt pém. próbáld ki, kárt nemcsinálsz vele szerintem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona: Gratulálunk unokatesódéknak a kis Betti születéséhez!!! Sok boldogságot nekik!
És igen, az érzéseid teljesen normálisak, e miatt ne aggódj!!! Én is éreztem így a vetéléseim után... szerintem ez tök rendben van.

Katiiiii!!!!! Drukkkk

Bogár: Drukkkkk!!!!!!

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Örömünkkel, bánatunkkal jövünk erre a fórumra, kinek mikor mi jut. Nekem ez volt a 4. ivf próbálkozásom, ami úgy tűnik nem jár sikerrel. A 14. napon voltam vérvételen a hcg-m 60 lett. A 17. napon 80-as hcg-m van. Én már feladnám ezt a menetet, de az orvos (Kaáli) még biztat, hogy péntekig szuri és duphaston. Pénteken ultrahang. A jelekből csak a mellfeszülés van, de az rendesen (azt gondolom, hogy a nagy adag progeszterontól.) Maradt még 6 fagyasztott kicsink ez vigasztal egy kicsit, de most ez a semmilyen állapot rosszabb mint a biztos rossz.
Bármilyen hozzászólást szívesen veszek.

Szebb napot mindenkinek.

Zsóka
zsóka1113
 
 


Szia Zsóka!

Üdv itt! Szerintem ha az orvos biztat, akkor te is bizakodj egy kicsit. Tudom, hogy nagyon nehéz, főleg így, hogy negyedszer próbálkoztok ezzel. És nem semmilyen ez az állapot, hanem várakozás. Ne add fel. Itt senki sem tette, és nézd csak, mindenki babás lesz hamarosan. Te is az leszel, csak pozitívan állj hozzá...
Puszik mennek!!!

kovacszsuzsi
 
 


Ha felmegy a hőm, akkor én is elkezdem inni majd a teát, hátha....:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


szia zsóka!
üdv itt. fel a fejjel, főleg ha a doki is bíztat. szerintem alaptalanul nem tenné.

mona: szerintem nyugodtan felezd meg a ciklusodat és onnan igyad. ha minden igaz, nekem ebben a hónapban többször volt pém. amikor a második volt, már ittam. ártani tutira nem ártasz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hűűűű, decuki, és milyen naaaaagy!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást. Nagyon szép ez a "Monalux" baba. Tudom, megéri küzdeni, de nehéz kilátni a gödörből :(

Olvastam más fórumokon, hogy még ilyen eredménnyel is történtek csodák.. :)

A férjem nagyon mellettem áll, azt hiszem még szebbé válik az életünk a nehézség ellenére.

Ha valakinek van ilyen hcg-s "csodatörténete" most jól esne. :) "Ijesztegetőset" én is ismerek. :cry:

Zsóka
zsóka1113
 
 


Zsuzsi köszi!
Mona ez teljesen normális amit most érzel.ezen én is átmentem mikor a második babám is elment............
gratula a kis Bettikéhez!!!!!!!!!
Kati DRUKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reggel 2 csíkos tesztel gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Zsóka szerintem se add még fel főleg ha az orvos is bíztat!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: ha ma haloványka volt, akkor holnap reggel már jóval erősebbnek kell lennie?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ziasztok!!

juhhhejjjaaa, mire erkezem!! Mona, nagyon cuki a babaus!! Remelem minden rendben anyaval es babaval egyarant! Jo egeszseget Nekik!! Ha ilyen sok a kismami korulotted hidd el Neked is jonni fog most a pocaklako!

Salalaa Zsuzsi, klassz ez a kocsi, biztosan gyorsan lesz ra vevo!

Beze puszillak!

Kati, ugy orulok, hogy + vagy!! En nem vagyok sztem de hamarosan kiderul.

Nita Neked is cupp!
Nika Neked is!

Zsoka sajnos en semmiben nem tudok segiteni de udv itt koztunk es egyutt erzek Veled!

Na haragudjatok de most csak ennyi mert dogfaradtvagyok-igy egybe. Azt sem tudom hol all az agyam de legfokepp sehol. Ma elmeleti trening volt aztan ebbol vizsga is, 2 teszt. Kivagyok. Az egyik tesztem hibatlan lett a masik meg nekem lett a legrosszabb de ekkor mar kivolt a sok angol dumatol az agyam oda sem figyeltem.
:lol:

Csocsi mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál és MINDEN RENDBEN!!!! Zárt a méhszájam megfelelő méretű a méhem és a hüvelyváladékom is normális. (Emiatt egy kicsit aggódtam, mert néha soknak érzem, de az orvosom megnyugtatott.) Meghallgattuk a baba szívverését Dopplerrel, olyan erősen zakatolt!!!! Nagyon élveztem!!!!!!!!!!
Elvileg holnap mentem volna a 18. heti genetikai uh-ra, de mivel 2 és fél hete voltam fizetős 4D-s uh-n és ott minden rendben volt, azt mondta a dokim, hogy egy hét múlva menjek. Nekem igazából mindegy, hogy mikor megyek, mert a héten sok dolgom van, így gyorsan fognak peregni a napok.
Szerdától újra dolgozom... na jó, nem sokat, csak 3 napot. Érettségiztetni fogok, utána pedig kiveszem a nyári szabimat, hogy ne kelljen novemberig a 60 %-os táppénzen tengődnöm.

Zsuzsi: Örülök, hogy jelentkeztél, már hiányoltalak!!!!! szép a babakocsi, remélem sikerül majd eladnod... Nekünk 3 babakocsija van (volt) Bencének, így a Zuram hallani sem akar arról, hogy bármelyiket is lecseréljük. :oops: Mondjuk a nagy mélykocsi pont jó lesz a téli babának, mert szuper módon lehet téliesíteni. Jó vastag a lábzsákja.
Panka inkább "sétálós" baba volt, hogy nem használtátok sokat a kocsit???? :)

Mona: Először is gratulálok az unokatesódnak, gyönyörű a kis Betti!!
egyébként tudom hogy mit érzel... Én is éreztem hasonlót... Először akkor, amikor a húgom hamarabb ment férjhez nálam és szült gyereket... Aztán nagyon boldog voltam, amikor várandós lettem Bencével, elképzeltem, hogy most engem fog úgy körülugrálni a család, mint korábban a babavárás során a tesómat. Erre két héttel utánam ő is bejelentette, hogy terhes... Csúnyán hangzik, szégyenlem is magam miatta, de ekkor eltörött a mécses... Dühös voltam rá, hogy miért nem kerülhetek egyszer az életben én a középpontba... (Tudjátok, középső gyerek vagyok és kicsi a korkülönbség közöttünk...)
Pedig nagyon szeretem a húgomat és örültem annak, hogy ő is babát vár...

Kati: Neked csak annyit mondanék, hogy a szép nagy kertetekben mostantól már NE nyírd Te a füvet!!!! :wink:

Zsóka: Üdv. itt közöttünk! Nagyon nehéz lehet most Nektek, de amíg egy pici remény is van arra, hogy baba van a pocakodban, ne add fel!!!! Vagyunk itt egypáran, akik átestek már egy vagy több vetélésen és most mégis növesztjük a pocakunkat!
Ha körülnézel itt a Babaneten, több olyan topikot fogsz találni, ahol hozzád hasonló problémával küzdő lányokkal beszélgethetsz. A vetélésem után én sem ebben a topikban kezdtem a "pályafutásomat". Eleinte nem írtam sehova, csak olvastam. De annyi bizonyos, hogy a sima olvasástól is nagyon sok lelki támaszt találtam itt...
Minden jót kívánok Neked és arra kérlek, hogy bízz Magadban és az orvosaidban!!!! Egyszer Nektek is lesz BABÁTOK!!!!!

Bogárka: milyen volt a napod???? Ha tudsz, majd írj róla, kíváncsian várjuk!!!! (Na meg a tesztelést is!!!!! :wink: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2010.06.14 20:43-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogár: jó pihengetést!!!! mikóóóóóó tesztelsz? légyszi, légyszi, légyszi, légyszi!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: kész a fűnyírás, most egy darabig nem készülök semmi esetben sem!!!!
óvatosan menj dolgozni. mondjuk az érettségiztetés nem olyan vészes, de azért, ha tudsz pihenj sokat. a párom már azt mondta, hogy szerinte kérjem át a jövő hétre a szabim, utána héten megyünk dokihoz, utána pedig hallani sem akar arról, hogy dolgozok.
mondtam, hogy erről 3-4 nap múlva egy full pozi teszt után beszélgessünk csak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


képzeljétek! most zuhiztam és megállapítottam egy változást. a cicijeim mindig kerekek voltak, olyan formásak (EGO), most pedig egyértelműen hegyesek.-kicsit gáz, de örülök, hogy dolgoznak a hormonok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: De azért két hét múlva se akarjál ám füvet nyírni! :D :D :D

És hidd el, hogy pár nap múlva már erősebb lesz a teszt, mégpedig azért, mert most Nálad is MINDEN RENDBEN van!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: édes vagy! és nagyon gratula neked is a jó eredményeidhez. ügyes fiú ez a ti Gergőtök!!! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jó éjt! ma korábban fekszem, már alig marad nyitva a szemem. alig vártam, h besötétedjen!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati

annyira örülök neked :) :) :) a hegyes cici,az velejárója :wink: :)

gratulálok a kis druszámhoz,Bettihez :)

KépKép
bettike83
 
 


Csillag nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek!!!! De azért nagyon vigyázz magatokra és ne dolgozz sokat!!!!

Zsóka ne add fel, bízz az orvosaidban!!!! "Benéztem" ma Babszik blogába, és megnéztem egy videót, belinkelem Neked!!! Szerintem érdemes megnézni!!! Nekem erőt adott most....

http://www.youtube.com/watch?v=tyXTFPVIAec

Már kezdtem tök "hülyén" érezni magam, hogy hogy lehetek ilyen...azt hittem, csak velem történik ilyen....

Zsuzsi nincs újabb pocakfotód? Várjuk ám!!!!

Fesztikéről tud valaki valamit? Már nagyon régen írt....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati 2 naponta duplázódik a hcg.de picit már erősödhet......
Virág örülök,hogy minden rendben a picivel:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag

de édes lehetett a picurkád :)

KépKép
bettike83
 
 


Csajok, Mindenkinek köszönöm, hogy velem együtt örültök a jó eredményeinknek!!! Nagyon jól esik!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag: Panka nagyon utálta a babakocsit. Nem tudom, miért... Soha nem szeretett benne lenni. Pedig a születése előtt úgy elképzeltem, hogy majd jókat levegőzünk babakocsival... A nagyobb, újszülöttes kocsit már régen eladtam. Ezt azért vettük, hogy ebben hátha nézelődik, vagy valami és tetszik neki, de csak ordított. Úgyhogy ezt is eladjuk... Lesz ami lesz. Eddig 2 érdeklődőm van :)
Ennek a babának azért keresek használtan egy Quinny Zappot, mert az maxi Cosi hordival használható újszülött kortól is. Amennyit használjuk majd hehe. Bevásárlás rulez :)

Mona: Majd lefotózom a "lakást". Akkora, hogy szülhetnék is akár :D Tündéri a kis Betti!!! Formás nőci :)

Kati: Reggel tutteroni, hogy erősebb lesz a teszt! Jaj, nagyon drukkolok! Reggel mindig erősebben jön ki... izgulok!!!!! A hegyes cici és a fáradtság is tünet aranyanyám!!!

kovacszsuzsi
 
 


Ja, Csillag: Szuper, hogy a kis Gergő ilyen ügyike! Te pedig szépen viseled az egészet, pedig mint tudjuk, nem könnyű ez egy picur kisgyerek mellett... Igaz? Többgyerekes mamik, erősítsetek meg!

Bettike: Fotózzad le te is a "lakást" :) :)

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!

KATÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MERRE VAGY????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi tényleg nem könnyű terhesnek lenni egy gyerek mellett......... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ugye???
Kati miatt meg én is tűkön ülök.... wáwáwáwáwáwáwáwáá :roll: :roll:

kovacszsuzsi
 
 


komolyan vissza gondoltam a nagy hőségbe hogy milyen volt nekem tavaly.ilyenkor már jó nagy pocakom volt.majd meghaltam........most meg nem baj ha meleg van.nincs pocakom..... :P :oops: :P :oops:

KATÍÍÍÍÍÍÍÍÍ GYERE MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRRR.FEHÉREDIK A HAJAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem Pankával pont az a nagyon dögmeleg volt, július vége, amikor szültem.... :shock: :shock:

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: Tényleg nem könnyű pocakosan egy kisgyerek mellett... Ez tutkó!! :D :D :D

Nita: Mi is tudjuk Zsuzsival, hogy milyen nyáron nagypocakosnak lenni!!!! :D :D :D :D :D Mindkettőnknek kijutott a forróságból két hónap!!! :wink: :wink: :wink:
Zsuzsi, emlékszel, hogy milyen marha meleg nyár volt 2007-ben?????

Kati: GYEREEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi: Aug. elején én is 33 fokban szültem. Mondta is a dokim, hogy alsógatyáig izzasztottam... :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag: Hehe.... alsógatya (röhögök)
igen, nagyon meleg volt... fúúúú, ráadásul ugye nekem császár volt, és olyan rossz volt ebben a hőségben friss sebbel :( brrrr :shock:

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok! olyan édesek vagytok! Most bennem a para megint ezerrel, pedig eddig pozitívan álltam hozzá. ea egy másik, valami nevenincs teszttel teszteltem reggel, és éppen, de éppen mutatott valamit. még a tegnapi egyértelműbb. ez is 25ös, meg az is. ma ceszek egy ugyanolyat, amivel tegnap próbáltam. egyébként szédelgek, fázogatok (itt 30fok körül van), elgondolkodtam, mikö9zben a foglalkozást tartottam, hogy kimenjek-e hányni, de nem kellett.
szóval fogalmam sincs mi van. semmi barna, semmi mensi, viszont nagy cicik.
nagyon félek, hogy megismétlődik a múlt havi story.

tényleg aranyosak vagytok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Ne parázzzzzz! Az a legrosszabb. Bevonzod a félelmeidet! Kérlek, nyugodj meg és vegyél egy jobb tesztet. Pl. Coraxot vagy ilyesmit. Drukkolok! Szerintem tutter, hogy bébike van!

kovacszsuzsi
 
 


Kati: szerintem is tutira ott a baba!!!!! Emlékszel, hogy én is azt írtam, hogy a délutáni tesztem után másnap reggel nem volt egyértelmű számomra, hogy ott van-e a 2. csík?????
Hidd el, hogy pár nap múlva sokkal jobban fog látszani!
(De ha nagyon félsz, menj el dokkerhez és csináltass egy HCG-s vérvételt...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág értem.... :oops:
Kati szerintem ott bizony baba van:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona: cuki uncsitesód babája :) nekem is lesz ilyen +++++++++++++++( ez csak a bevonzás miatt mondom mert pém még nem volt :):):): )

Zsóka üdv köztünk sajna én sem tudok segíteni :( de biztos van ilyen topik ahol kimondottan ilyen kismamik vannak vagy éppen így próbálkoznak :) de azért mielőbbi babásodást kívánok .

Csillag: tök szupi csak így tovább aztán ne nagyon idegeskedj érettségiztetéskor :):):)

Zsuzsi: remélem hamar sikerül eladnod a babakocsit.Tedd ki iwiwre is vagy ha vagy facebookon oda is többen látják :)

Kati szerintem ott lesz az a baba :):):)

Nekem jó volt mert amikor Gergővel terhes voltam ugye még kis terhes voltam nyáron és nem is voltam rosszul szóval engem csak kényeztettek egész nyáron :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nika az iwiw tök jó ötlet. Nekem nem jutott eszembe :oops: hehe

kovacszsuzsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?