Új privát üzeneted érkezett!

Húúúúúúúúú, ma a csapból is én folyok.... :lol: :lol: :lol:

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok

Nyuszifül
nekem Ákos pocaklakóként nagyon jó gyerek volt, túl jó is! Más pocaklakókhoz képest alig dübörgött, születés után még a kórházban is csuda jó gyerek volt. A szobában is 5 baba volt, és ő egyedüli fiúként olyan csendes volt hogy a hangját sem lehetett hallani, de ahogy haza jöttünk kimutatta a foga fehérjét :lol: , de sebaj! Imádom így is!

Csibe
nekem mindkét terhesség elején, kb. 10. hétig voltak mensis hasfájásaim, úgyhogy emiatt ne izgulj!

Jenni
akkor Te most otthon pihensz?

Áfonya
akkor végülis örül az egész család :lol: !

Azt szerettem volna még kérdezni
Nyuszifül - Áfonya
hogy ti mikor - hányadik héten - éreztétek előszőr a babócát?
Mert én úgy emlékszem hogy Ákost ilyenkor már talán éreztem, de most még semmit sem érzek, totál semmit!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika! Én a 17. héten éreztem először. Lehet, hogy csak sok a magzatvized és amiatt nem érzed még. Vagy kislány és csak szép szelíden mocorog :D

Hát én nem bánom ha határozott teremtés válik belőle, sőt, de a dackorszakot azért kihagynám egy olyan hisztis gyerekkel, mint amilyen én voltam. :oops:

Jeni! Szerintem minden ötlet jó, amikor egy kicsit ki tudtok kapcsolódni együtt! A priviket egyébként én sem nagyon szoktam észrevenni. :oops:

Csibe! Ugyanazt akartam írni, mint Jeni. Amíg nem menstruálsz, addig nem szabad elkönyvelni, hogy nem sikerült! Sőt még úgy is előfordul. Nem csináltad korán azt a tesztet?

nyusziful76
 
 

 
 

Erika,
Enikőt a 19. héten éreztem először, Barnát a 14. héten, de nem lórúgásokra kell gondolni! Feküdj le este csendben, és figyelj! Ne nagyon mozogj, biztosan érezni fogod pár perc után a hasadban a pici érintéseket. Ha meg mégsem, lehet hogy tényleg több picit a víz, meg állítólag a mellső fali lepénynél is később érezni bár nekem most az van de nálam nem befolyásol semmit (persze ez nem jelenti azt hogy másnál se).
Vendég
 


Csibe!
Hányadik napon vagy?
Nem 1-én kellett volna tesztelned?Mert akkor bizony lehet még téves!

Jeni!
A kerti partik nagyon jók!
Nem tudsz ott helyben valami más munkát nézni?
30.000 az tényleg semmi :evil:
Vendég
 


Lányok,emmi jó hirről nem számolhatok be csináltam reggel tesztet és negatív lett, menstrisen görcsölök, és nagyon enyhén, de vérezgetek. Hát ez van.
Azon filozók, hogy mikor kezdhetem a következő lombikot. Apával is beszélgettünk, hogy lenne érdemes a következőt megcsinálni.Több sorstársal beszélgettem-e (tesésekkel), hogy lenne érdemes tovább csinálni. Akinek összejött friss anyaggal dolgoztak, nem fagyasztottal. Beszélgettünk erről, hogy meg lehetne próbálni, de ahhoz kéne 2 here, sajnos nekünk csak egy van. Azt az egyet józan ésszel gondolkodva nem tudom, hogy meddig lehet faragcsálni . Szóba jött donor is. amibe belement. Ha viszont donorral folytatjuk, akkor szerinted lombikkal folytathatnánk vagy inszemmel. Végülis van még egy anyagunk, az mellé biztosíthatnánk donor anyagot is, de szerintem kombit meg úgysem csinálnak.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
először is rettenetesen sajnálom ha tényleg nem jött össze :cry: :( :cry: másodszor pedig fantasztikus férfi a férjed! Szegény (természetesen veled együtt!) mit meg nem tesz, a heréjét műtötték, most meg rábólint a donorbabára. Biztosan nagyszerű ember! (Én hallottam nem is egyet aki arra is nehezen vagy egyáltalán nem veszi rá magát hogy egy szimpla spermavizsgálatra mintát adjon :( )
A dolog kivitelezéséhez nem értek, abban nem tudok segíteni. De fel a fejjel, egészen biztosan sikerülni fog!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csibe! Először is a párod fantasztikus férfi! Teljesen normálisan, reálisan gondolkodik a dologról szerintem. Sajnálom, hogy úgy néz ki nem sikerült. :cry:

A donornál attól függ a módszer, hogy veled mi a helyzet. Ha átjárhatóak a petevezetők, akkor inszem elég, ha nem, akkor ott is lombik. Vegyesen saját+donor beültetés nem tudom csinálnak-e, végülis nem látom, hogy orvosilag ez miért ne mehetne. Csak akkor nehéz kideríteni, hogy ha megmarad, akkor melyik maradt meg. Bár ezt egy apasági teszt kihozza. De fogalmam sincs, ezt kérdezd meg a dokitól.

Mi megjártuk tegnap az orvost. Minden OK, kivéve, hogy megint kupozhatok, immáron gyakorlatilag a szülésig :? De egyébként minden rendben és képzeljétek, manó befordult irányba :lol: :lol: :lol: :lol: nem is vettem észre :oops: Már 2200gr, kérdeztem a dokit, hogy ez nem sok-e egy kicsit még ilyenkor, mondta, hogy nem és ezen ne is aggódjak. :roll: Hát azt hiszem 56-os ruhácskákat inkább már nem is veszek. :wink:

Láttátok tegnap az ESTÉ-t? Benne volt a kális orvosom, meg Káli Géza, az intézet igazgatója. A meddőségről beszélgettek. Kérdezték tőlük, hogy miért nem jelentkezik a meddő párok nagyobb része kezelésre. Azt mondták, hogy azért, mert vagy nem mernek szembenézni a problémával, vagy elfogadják a helyzetet. Azt kihagyták, hogy van, aki anyagilag meg sem engedheti magának. :? :(

nyusziful76
 
 


Nyuszifül,
tényleg ne aggódj a babád súlyán! A nagylányom 36 hetesen volt 3600 gramm, 38 hetesen született 4000 grammal, és nézd meg milyen szép :D :wink:
Vendég
 


Nyuszifül. Áfonya aranyosak vagytok, és igen a férjem egy nagyszerű ember és örülök, hogy megtaláltam és nagyon, nagyon szerelmes vagyok belé :D

Nyuszifül milyen kúpot kell használnod?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe! Valami gyógyszertári kikevertet. Használ is, csak aztán egy-két hét múlva kezdődik minden előről :evil: A doki most azt mondta,hogy csináljak mégegy 5 napos kúrát (napi 2), aztán 3 naponta 1-1. Pedig az előző kúrával párhuzamosan a párom is kente magát, tehát elvileg onnan sem lehetséges, hogy visszafertőzött. :? Na mindegy, ennél nagyobb bajom ne legyen...

Áfonya! Köszi, ez tényleg megnyugtató. Most utána néztem a júliusi babások topikban is és legtöbbeknek 2200-2400 körül vannak a babáik, bár 1-2 héttel előttem járnak. Szóval nem aggódom. Végülis én is 4 kg-al születtem, normál úton, pedig anyukám nem egy nagy termet. :oops: Ha így haladunk 3600g még nekünk is összejöhet a 36.hétre.

nyusziful76
 
 


Csibe!
Tudod a HCG másfél naponta duplázódik.Hányadik napon vagy?Lehet,hogy még korai volt a teszt.És a vérezgetés lehet attól is,hogy az egyik most búcsúzik,de a másik megtapadt.Ne add még fel!Látod,Reninek(beülti elötti,utáni) is sikerült,pedig már mindenki leírta neki,hogy mennyire sajnálja.Aztán mégis.
Annyira megérdemelnétek.Mész vérvételre?
Vendég
 


És a párod tényleg fantasztikus ember.És persze te is az vagy!
Vendég
 


Sziasztok!

ma van az utolsó munkanapom :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
persze az asztalom még tele van papírokkal, de mindegy, már nem érdekel. :wink:

most eltűnök egy kis időre (kb 2-3 hét), mert nyaralunk, aztán jöhet a számítógép és az Internet :wink:

Azért ha tehetem, mindenképpen bekukkantok, hogy kivel mi a helyzet.

A pocakosoknak frontmentes időjárást és max 25 fokot, a többieknek pedig kitartást kívánok addig is!

üdv: nyusziful

nyusziful76
 
 


Sziasztok

Nyuszifül
nagyon nagyon jó pihizést kívánok nektek!
Remélem azért hamar lesz gépetek és net-tek is, hogy halljunk felőlletek!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,
Mostmár hivatalosan is kimondták, hogy nem sikerült .
Megbeszéltük a donor + saját spermás dolgot, és lehet . Dolog lényege az , hogy majd megfelezik a petesejteket, mármint két részre osztják majd őket. Egyiket saját anyaggal a másikat donor anyaggal termékenyitik majd meg. És csak a nagyon szépet adják majd vissza, illetve ha marad embrió azt lefagyasztják. Páromnak is tetszik így a dolog, mert így lehet még akár saját baba, de ha nem osztódik jól ( azt mondta a Kanyó dr-nő, hogy a mostani visszaültetés határ eset volt), akkor sem csináltuk feleslegesen végig a stimulációt.

Nyulasz a következő stimut együtt csináljuk majd :wink: , én mától szedem a diane 35-öt. Aug. elején kell visszamennünk és végén persze fügvénye lesz a menstri is kezdhetem a következő stimut.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Csibe!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikrült :cry: , tudom milyen érzés!!! :cry: :cry:
A következőhöz több sikert kívánok!!!!

Jeni99
jeni99
 
 


Nyuszifül!

Nagyon szép három hetet kívánok! :D :D :D

Jeni99
jeni99
 
 


Lányok!

Én ezután még többet fogok dolgozni mint eddig, mert kettő helyem van.
Hot-Dog-t árulok, és megmaradt a régi helyem is, és mindezt megtehetem számításaim szerint össz-visz kőkemény 62 000Ft-ért :roll: . Munkám van dögivel, csak nem tudom, hogy meddig fogom bírni, energiával, és épp ésszel. :(

Jeni99
jeni99
 
 


Csibe!
Kép

Remélem az augusztus jobban alakul,és együtt babásodunk be.Örülök,hogy mindenkinek megfelelő megoldást találtatok,gondolom ez egy picit megnyugtató.Tudom mit érzel,sírd ki magad,mert utána előre kell nézni.Nagyon nehéz,nagyon sok küzdelem van már mögöttetek is,de az út végén baba vár titeket is.

Nyuszifül!
Nagyon jó pihenést,mostmár csak magatokkal foglalkozz,és gyere amint tudsz!Már csak pár hét,és a kezetekben foghatjátok a kos mazsolát. :wink:
Vendég
 


Jeni!

Nincs jogosítványod?
Vendég
 


Csibe,
Kép

de én tudom hogy ez csak azért lett így, mert Nyulasszal együtt leszel babás, hogy aztán a pocakosság minden kínját-örömét valamint a babaholmik árának, lelőhelyének és praktikumának minden fortélyát meg tudjátok beszélni!
Jeni,
gyalázat hogy 2 munkával ennyit keresel :( :x ha arra járok csak tőled veszek hotdogot! :wink:
Nyuszifül,
jó nyaralást!!! :)
Vendég
 


Áfonya, próféta szoljon belöled :wink: Akartam már kérdezni töled, te mit tanulsz?

Nyulasz, érdekes nem vagyok szamorú. Szerda körül pityeregtem egy kicsit, és kész, most tervezem a jövőt. Ha belegondolok abba, hogy kivárom valamelyik intézetbe a sorom akkor még az első konzultációnál tartanánk. Ez a kombi megoldás kifejezetten tetszik, persze akkor megoldható, ha sok petesejtem lesz majd.

Jenni nem semmi :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
én a Dunaújvárosi Főiskolán tanulok banki szakügyintézőnek, már csak 2 záróvizsga választ el tőle (júni 8 és 22) de szinte semmi esélyem rá, nem azért mert buta vagyok, hanem mert mindent tanultunk 2 évig csak szakmai anyagot nem, vizsgáztatni meg a pénzügy minisztérium fog minket, szigorúan szakmából. Pl tudok deriválni és ismerem az Európai Unió felépítését, de nem tudom minek kell szerepelnie egy havi elszámoláson...
Vendég
 


Csibe!
Ez szuper,hogy így állsz hozzá.Ez már fél siker. :wink:

Áfonya!
Érdekes amit írsz.De ha ezt tanítják,akkor miért nem ebből kell vizsgázni?
Egyébként szerintem odamész a nagy pociddal,és simán fognak segíteni. :wink:
Vendég
 


Nyulasz,
az alapvető baj az, hogy az iskola azt tanít amit akar, a szakmai tárca meg abból vizsgáztat minket amiből akar, és a kettő között gyakorlatilag nincs kommunikációs felület!!! Bár mi levelezősök kicsit mostoha gyerekei is voltunk az iskolának, kijelöltek tanárokat, nagyrészt óraadókat akik sokszor azt se tudták mik is vagyunk mi. Minden túlzás nélkül van olyan tanárom, akit nem láttam az utolsó félévben, minden előadása elmaradt (az óradíját természetesen felvette!!!) és igen kemény szakmai tárgyat tanított volna: hitelbírálatot. Nna, most ilyen 2 évvel a hátam mögött (ahol ha tanítottak is se azt amit tudnom kéne) kéne meghatnom egy minisztériumi bizottságot a nagy hasammal :(
Vendég
 


Áfonya!
Legalább fizetős? :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicipeltem a laptopot, nem működik. Vettem adaptert, azzal sem megy. A szobám tetőtérben van, azt mondja a többi lakó, hogy oda nem ér el a jel. Van a házban is egy gép, a közös nappaliban, de itt mindig nagy a nyüzsgés, még egyszer sem volt olyan alkalom, hogy nyugodtan leülhettem volna írni.
Jól vagyok, a vizsgák mellett kirándulgatok, barátokkal találkozom és vásárolok. Már hiányzott a város, a kedvenc parkom, könyvesboltom, stb. Az utóbbi két napban elkezdtem azon gondolkodni, hogy ha nem is végleg, de egy kis időre jó lenne ideköltözni. Az otthoni sok feszültség után nem ártana a környezetváltozás.

Csibe!
Sajnálom, hogy nem sikerült. Milyen remek ember a férjed! Nem mentek el pihenni valahova a következő próbálkozás előtt?

Nyuszifül!
Jó nyaralást! Remélem minél hamarabb lesz otthon net és jössz a hírekkel!

Áfonya!
A Barna nagyon szép név. Köszi a képeket!
Nem lehet könnyű szak, amit végzel. Soha nem voltam jó matekból. Mindig azzal jöttek a tanárok, ha megtanulom az elméletet, simán megoldom a példákat. Hát, nekem nem vált be ez a módszer, pedig nagyon igyekeztem.

Jeni!
Nem irigyellek a sok munka miatt. Itt mindenki csak Tőled fog hot-dog-ot venni!

Nyulasz!
Hova mentek hétvégézni? Ha 50e Ft-t kell elkölteni két nap alatt, akkor valami nagyon extrát válasszatok. Kastélyszálló?

Erika!
Te is tudnál feltenni a pocakodról egy képet, mint Áfonya?

Princess
princess
 
 


Szia Princess!
De jó,hogy jelentkeztél!
Én nagyon kész vagyok,valamit elállítottam a gépen,és eltünt a cím sorom,ahova beírom a weboldalt.Meg az egész átrendeződött,és sehogy se bírom visszaállítani.
Még nem tudom,hogy hova megyünk,llehet,hogy sehova,mert a páromnak most annyi munka van,hogy még hétvégén is dolgozik.
Meddig maradsz?

Lányok,ha valaki tudja mit kell tennem a géppel,léci írjatok,mert már teljesen kész vagyok tőle :twisted:
Vendég
 


Hű,sikerült.Valamit felinstalláltam magamnak,sikerült megtalálnom és uninstallálni,és magától visszaállt.

Princess!
Csak akkor költözhetsz,ha megoldod az internethozzáférést! :wink:
Nagyon irigyellek ám,énis mennék veled shoppingolni!
Persze a vizsgáid kihagynám...
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!

Nincs jogsim, sajnos.

Lányok!

Mindenkit megkérek, hogy ne akarjon tőlem hot-dog-t venni, mert így is alig bírtam :D . Ez nekem, csak egy kényszerhelyzet, nagyon utálom csinálni. :( Inkább vegyetek tőlem akváriumot, és akkor csak ott dolgozok! :D

Jeni99
jeni99
 
 


Nyulasz,
nem fizetős, államilag finanszírozott.
Jeni,
akvárium van, de benne a patkány nagyon öreg. Tengerimalacod nincs? :D Azt vennék!
Vendég
 


Jeni!
Kár,hogy nincs jogsid,jelentkezhettél volna hozzánk dolgozni.Full bejelentett munka,jó pénz,de nagyon sok meló.Persze babavállalás elött ideális.
Fogy a hot-dog?És az neked nem jó?Nincs forgalom utáni jutalék?

Áfonya!
Legalább nem dobsz ki egy valag pénzt.De én úgyis tudom,hogy sikerülni fog,tudod rád odafenntről vigyáznak.Csodababa után egy csidavizsga :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!

Én nem ott lakok, ahol Te, tudod van "élet" a nagyvároson kívül is :lol: :lol: :lol: ! Azért köszi, aranyos vagy! :) :wink:
Az a helyzet, hogy ez a hot-dog arulás alkalmi munka, és persze kiskönyves ez is, igaz itt minden nap ragasztanak. Nincs jutalék forgalom után, a borravaló meg gyenge.

Áfonya!

Most nincs tengerimalac.

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni!
Igen,én ezt jól tudom.De nem csak Budaörsön van ez a cég,több városban van depónk,és ahol ti laktok,oda nem innen autózunk le minden nap.De mondjuk ehhez tényleg kell jogsi.
Hogyhogy nincs tengerimalac?Azt hittem az alapvető. :mrgreen:
Vendég
 


Nyulasz!

Akkor ez egy nagy cég lehet. Tudunk a cégedről beszélni priviben?
Én kész vagyok tanulni, akár leteszem a jogsit is, mert már nagyon utálom ezt a bizonytalanságot. Nagyon köszönöm, hogy próbálsz segíteni, aranyos vagy! :) :) :)

A tengerimalac nálunk nem igazán bírja a klímát. De néha szokott lenni. :D

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mit csináltok?
Én hétfőn voltam a Klinikán vérvételen, teljes vérkép, vizelet és ittam :x finom (citromos) cukros vizet!
Jövő pénteken megyek az eredményért + UH-ra!

Remélem, azért mindannyian jó sokat pihentek is!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
A jó sok pihenés az tulzás.
Te jó ég,már 17 hetes vagy :shock: Nemsokára megtudjátok,hogy hugica vagy öcsike lesz-e.
Megy a diéta?Most biztos jobb lesz az eredményed.
Tegyél fel majd nekünk UH-s képet :wink:

Jeni!
Megy a privi :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
diéta: most nem,de szerintem kellessz :cry: !


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Ne szomorkodj,én is bármit megtennék,csak lenne miért.Vagy kiért.Biztos rossz a diéta,de legalább tudod,hogy a babádért és magadért teszed.Sok kitartást hozzá.

Áfonya!
Holnapra egy nagy kalappal!Találtam neked valamit,tessék:
Kép
Vendég
 


Nyulasz,
aranyos vagy :D
Nagy nyálas pusza a homlokodra:
Kép
Vendég
 


Áfonya!

Kép
Vendég
 


Megírtam a vizsgát, eredmény majd szerda csütörtök körül lesz. Mindenki másolt mindenkiről, egy egy nehezebb feladat ment 6-8 emberen át, szükség is volt rá. Szerintem meglesz a kettes, de nem akarom elkiabálni. Ha tudom az eredményt szólok :)
Köszi a drukkokat!!! :)
Vendég
 


Áfonya!
Mindegy,csak görbüljön!

Ezt még az előző puszis képedhez,mert úgy látom,nem a homlokomra ment :lol:
Kép
Vendég
 


Nyulasz,
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Áfonya
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz
honnan szeded ezeket a jó képeket?????????

Ti mit fogtok főzni a hétvégén??????????
Ami könnyen és gyorsan (akár fél óra alatt is kész van - főtt kaja)

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,
holnapi menü: pipicombok "sültcsirke füszersó"val bedörzsölve, tespiben kisütve, míg sül összecsapsz krumplipürét, de rizzsel is kitűnő. Ez kb 30-45 perc.
Vendég
 


Erika!

www.bigoo.ws-ről szedem a legtöbbet. :D
Én ma kelkápifőzeléket csinálok pörivel.Bár a pörinek több idő kell.Csütörtökön paprikáskrumpli volt,na az hamar megy,és nagyon fincsi.
Vendég
 


Nyulasz!


Köszi, hogy írtál!

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok

Valószínű hogy mostanában, az elkövetkező hetekben még ritkábban fogok jönni, vagyis nem igazán lesz energiám írni.
Mert apjuk ma kórházba került, és hétfőn műtik: elszakadt a jobb bokájánál az Achilles ina és eltávolodott egymástól 3cm-re. És így sajna minimum 10 nap kórház hétfőtől számítva + itthon fekvés hetekig, így rám marad sok minden.
Remélem, hogy Pici Bogárkánk jó erősen kapaszkodik és nem lesz semmi gond vele!

Sziasztok

Erika

Pussz mindenkinek, Ti azért pihenjetek jóóóó sokat!

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?