Új privát üzeneted érkezett!

Angel!Hova mentek?
Keditke!Hányan voltatok?Szia

Kép
breni
 
 


Reni!!

100 -an kb!
Na tényleg mennek mert el fogok késni!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Ciprus Kép

Editke,
szia és kitartás! Kép

angel37
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Csak bekukk! Amióta itthon vagyok egyfolytában nyüzsgök. Kép

Köszi mindenkinek a szoba dícséretet. Kép Kis kukacnak is elmondtam, hogy mindenkinek tetszik a szobácskája. Kép

Kamilla! Drukk a HSG-hez, meglátod, hogy minden rendben lesz. Kép

Angel! Ciprus!!!! Ez nagyon jó! Oda szívesen mennék én is, a szerelem szigete. Sajnálom, hogy a Kaáliban kell kikötnöd, de meglátod, hogy ott tuti segítenek. Mikor mentek?

Vica!

Remélem, hogy most már nem nagyon kell a gáton dolgoznotok.

Beuka, Hajni és a többiek!! Tessék néha életjelet adni magatokról!!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Adok egy életjelet! Kép

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!!!!

Beuka jól van,vagyis vannak!!!Meg volt a 12-dik heti taróredő mérés és minden tökéletes velük.Csak itt a jó idő sokat vannak kint,meg pihenget!!

Beszéltem Zafírral,jól vannak,Dóri baba próbál szopizni,van már egy kis tejcsi!!!Villám gyors szülés volt,Én is ilyet akarok!!!

Mi jól vagyunk,ma voltam védőnőnél,hallgattunk szívhangot,juj de jó volt!!!!Csa mindig arrébb mászott a kisasszony.

Találtunk babakocsit amilyet szerettünk volna,nagy karakű,abból 2 bolygós,átfordítható a tolókar,szóval szupi,annyi színben volt alig lehet választani.Mindenkinek ajállom a boltot,Hungária krt-on van.És a lényeg 40.000 ezer.Szerintem nem drága.És teljesen vizszintesig dönthető.

Köszi a hálóing tanácsot,van 2.de nem valami csini,olyan nagymamás.Na de csak kibírom a 3 napot,és különben sem divat bemutatóra megyek.

Szép napot mindenkinek!!

(30+6)
csanita
 
 


Kataaaaaa!
Ez nem ér!!!!
Tessék bővebben!KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Betti,
Engem se kell vontatni! Kép Kép
Júni 1 a konultáció.

Kata Druszám!
Ez valóban csak egy életjel volt! Kép

Anita,
köszi az infót! Kép Akkor OK! Kép

SZia Vica! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Kitudnad javitani hogy a 11.cn-on vagyok,5.Closty+3.Choragon!

Keditke,Vica!
Nagyon szep menyasszonyok voltatok!!Kép

Kismamik orulok hogy jol vagytok,es hogy minden rendben van!

En is most kicsit izgatott vagyok,mert a baratnomnek mar 5perces fajasai vannak!Eggyik szemem sir a masik nevet!KépKép

Angel!
DE JO NEKTEK!!!!Jo pihenest kivanok!!Kép

Pusza mindenkinek!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Én is adok életjelet magamról. KépKépKép
Igaz, hogy a 31. napon vagyok ma, de az UH szerint csak a 28. Ugyanis 2 hete hétfőn voltam UH-n, és akkor a tüszőm, és a méhnyálkahártyám is a 13. napnak felelt meg. Ugye szombat este óta pecsételtem, de szerdán lett kicsit több, így azt mondta az orvosom, hogy szerda legyen az első nap.

Vica!
Árvíz miatt nagyon nem irigyellek!

Betti!
Pocis képet és nevet én is kérek mailbe! Köszi.

Zafír!
Gratula Dórihoz! Sok tejcsit kívánok!

Hajniról tud v.ki v.mit?

moni
 
 


Sziasztok!
Én is adok életjelet magamról. KépKépKép
Igaz, hogy a 31. napon vagyok ma, de az UH szerint csak a 28. Ugyanis 2 hete hétfőn voltam UH-n, és akkor a tüszőm, és a méhnyálkahártyám is a 13. napnak felelt meg. Ugye szombat este óta pecsételtem, de szerdán lett kicsit több, így azt mondta az orvosom, hogy szerda legyen az első nap.

Vica!
Árvíz miatt nagyon nem irigyellek!

Betti!
Pocis képet és nevet én is kérek mailbe! Köszi.

Zafír!
Gratula Dórihoz! Sok tejcsit kívánok!

Hajniról tud v.ki v.mit?

moni
 
 


Sziasztok!

Julcsi légyszi javíts ki a táblázatban:
10.cn-n vagyok.

Kép
lara26
 
 


Hát ezt nem hiszem el!
19:51 van és én itt rohadok a munkahelyemen.
Kifolyik mindjárt a szemem. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!
Kamilla!Haza mentél már? Kép
Most komolyan:Meddig voltál bent?Határidős feladatod volt?

Kép
breni
 
 


Hello Lányok,

hát, szégyellem, hogy eltévesztettem a neveket...Zsuzska, Beuka bocsánat.

Betti,
megszűnt a barnázás? Minden oké?
Tegnap voltam dokinál. Aszittem UH, de csak tipitapi meg ctg. Kép EDA-t lezsíroztam ismerőssel, ha kell kaphassak. Kép Õssejt levétel ügyben kéne intézkedni (nagyszülői nyomásra Kép) Légzésfigyelő: Babysense II, Madarász utca, még nem vettünk, de ebben kutató barátosném aszonta vagy ez vagy semmi. Írok mailt, ha érdekel. 7végén megkreáljuk a babaszobát is valszeg.

Vica,
köszönöm a húsvéti lapot. Kép

Angyal,
re-mil ment. Kép Hova utaztok?
potter_76
 
 


Julcsi,
hogy van az arcod?
potter_76
 
 


Tényleg Julcsi hogy van az arcod?Nekem most van egy ami lassan megér egy kinyomásra.Sajnos tegnap meccsen voltunk ami annyit jelent,hogy megettem egy csomó naprát(amitől én kiomlok Kép ),egy hét múlva tiszta ragya leszek.Jól megcsináltam!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok, de jó, hogy végre ilyen sokan adtatok életjelet!! Kép Hálistennek mindenkivel minden rendben.
Haga, Veled mi van?????? Ugye Ti is jól vagytok!? Tessék jelentkezni!!!

Ági, köszönöm a kérdést. A foltok már eléggé elhalványultak, viszont javulás még nincs. Reménykedem, hogy a 3. kezelés után lesz majd. Jövő héten megyek a másodikra.

Hát nekem meg volt a nagy munkahelyi beszélgetésem. Nem vagyok túl elégedett, ígyhát minél inkább bele akarok vágni a családi projektbe. Bár egy éve is ezt akartam már! Na de ami késik nem múlik!!!!!!
Julcsi2
 


SZiasztok,

Potter,
Ciprus! Kép
Jó is az az EDA készenlétben! Kép

Kamilla,
munkahely Kép
Szemed OK? Kép

Julcsi,
munkahely neked is Kép
Nagyon drukkolok, hogy most már minél hamarabb csak a családi projektre kelljen csak koncentrálnod! Kép

Reni,
te mintha már ciklus vége felé közelednél... vmi? Kép

Ancsa,
köszi! Kép Kép

Móni,
életjel! Kép Akkor a múltkori után, már rendben vagy, ugye? Úgy látom jól működsz! Kép

angel37
 
 


Angel!Sajnos én már a következő ciklusba vagyok,tegnap megjött.De nem szomorkodom.Kép

Kép
breni
 
 


Jaaaaj, Reni, ne haragudj! Kép

De az jó, ha nem szomorkodsz! Kép Ez még megszakítós ciklus volt, nem? Kép

angel37
 
 


Angel!Nem haragszom.
Ja ez az volt.Meg sem próbáltuk,csak beszéltünk róla.Elméletben ment a megszakítás,de gyakorlatban már nem. Kép
Legalább nem szívatott meg a menszi,31 napra megjött.Nem húzódott el.

Kép
breni
 
 


Naaa, a 31 nap már egész barátságos! Kép

No akkor ez most csak nem volt megszakítós! Kép

angel37
 
 


Nem! Kép
Nem is jó az.

Kép
breni
 
 


Sziasztok.

Maminti, Zafír
Nagy gratula a kiscsajokhoz és további jó egészséget kívánunk nektek.

Potter, Betti
Most már ti vagytok a középpontban csak nyugodtan és ügyesen.Mi drukkolunk nektek.

Mindenkinek további szép hetet.
Kép

Marcell,Inci, Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

JulcsiKép
HelllllóKép
Az egy kezelés még nem látványos, tessék türelmesen szépülniKép
És én is remélem, hogy most már nektek is összejön a babóca, és nem kell kínlódni a munkahelyeden.
Mi megvagyunk, pénteken megyünk UH-ra a kórházba, talán kapunk képet is. Remélem minden oké, mert a gyomrom még szórakozik.
Húsvétkor felköltöztünk a tetőtérbe, nem nagyon van kedvem lejönni a számgéphez. Olyan jó otföntKép Csak mi, és a papagájok. És a nyugalom!
Na, meg éjjelente valami betolakodó a padláson. Csakúgy rohangálnak, játszanak a fejünk fölött a padlástérben. Még jó, hogy plafon+lambéria. Anyukám szerint nyest lehet, mert azok randalíroznak éjjelente. Hát nem kellemes hallgatni őket. Annyit tudtam meg, hogy a kutyaszagot, pisit nem szeretik. Na, majd akkor esténként felküldjük a létrán az újfundlanditKép Kép Kép
Mostanság varrogatok. A babának már varrtam 2 kisgatyót, meg egy felsőt, és folyamatban van még egy felső. Már vettem is neki termosapit, kombidresszt, rugdalózót, meleg felsőt, egy picike zoknit, cumis üveget, altató és átszócumit. Talán, nem volt korai a vásárlás. Mindenki azt mondja, hogy babonából még nem kellene. De mi megbeszéltük a férjemmel, hogy tojunk a babonáraKép
Magamnak is varrtam 2 felsőt, az egyik szétnyithatós, kötővel szabályozható, a másik meg ujjatlan, és fel van hasítva az oldala, úgyhogy a nyár végéig tuti jó lesz.
Tegnap találkoztam a barátnőmmel, 9 hetes, ő nagyon rosszul van, látogatja rókakoma. Közben ott a tündéri 13 hónapos kislányaKép
Ma a másik barátnőmmel talizok, 3éves kiscsaj és 5 hónapos kiskrapekKép Õtőle ma megkapom a kismamnacikatKép Már sajna muszáj. Az eddigi felsőim sem jók, akkorák lettek a cicieim, hogy egy sem jön rámKép Kép De ez van!

Közeleg a május, és nagyon remélem, hogy heteken belül visszamahetek már dolgozniKép Jövő héten megérdeklődöm.

Na mindnekinek további szép napot!

Lépek, mert megyek hajat vágni.


Üdv:

Haga
11+4
Vendég
 


Haga,
tudod mi lehet még az? Pele! Nekünk az költözött a tetőtérbe, és baromi nehéz volt kifüstölni!

angel37
 
 


Sehol senki?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hello Vica,
én vagyok. Most ébredtem. Kép
Bocs, ha múltkor túl erőszakos voltam pszichológus témában.
Hogy van most a vízszint nálatok?
potter_76
 
 


Ági!
Nem votál erőszakos. Teljesen megértem, hogy ha neked jó volt, akkor ezt ajánlod másnak is, de én a saját útkeresésnek vagyok a híve. ha minden -másoknál bevált- praktikát bevetettem volna, már régen meghibbantam volna. És akkor tényleg kellett volna a pszichomókus.Kép
A vízszint lassan csökken. Óránként kellene 1cm-t, de naponta csökkent 5cm-t. Hát így állunk. Nem tudom, hogy tisztáztuk-e, hogy én nem élek vízparton, hanem a 2 folyó (tisza, Körös)között, egy viszonylag magas területen. Hozzánk telepítették a veszélyes helyen lakókat.
Én most már bízok, hogy erre felé nem lesz baj.
Veled mizujs? Poci?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Na jól nézünk ki. Tanító létemre kisbetűvel írtam a Tiszát. Bocsi, csak elütés volt.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok.Kép

Kép
breni
 
 


Hello Breni. Kép

Vica,
persze nem tudtam merre laktok.
Hasam jól van, sokat mozog, már nagyon nagy. Kép Sokat csuklik, néha kidudorodik ezaz, elég vicces. Gyorsan erősödik, ha moccan viszi az egész hasamat valamelyik irányba. Kép A méhszájam teljesen zárt, a méhnyak sem rövidült meg, a hasam eléggé fent van, gondolom, még pár hét lesz. Remélem. Kép
Megint elkezdtem gyakrabban pisilni, és már 9 után álmos vagyok. Kép Szóval minden okés. Kép

36+5!!!Kép
potter_76
 
 


Helló Csajok!

Köszönöm az életjel felhívásra a reakciókat!! Kép

Ma voltam szemésznél, szülhetek rendesen, aztat mondta, hogy szép, fiatal szemem van. Kép Persze azért megvizsgált rendesen. Kép

Ági!

Várom a mélt és a hasznos infókat. Légzésfigyelőt már megvettem, AngelCare - 9 kórház ajánlásával, most már mindegy. Kettő közül lehetett választani a másik kétszer annyiba került, mint ez. Vettem fül/homlok hőmérőt, egyszerű a használata. Holnap megyek Zolikához, barna elmúlt, azért megemlítem neki. Hasam sokat hullámzik, dudorodik, nagy már a kis Pocok, 3 hete már 2 kilós volt, most mennyi lehet? Lenyúltam anyukám elöl gombos hálóingeit (polószerűek), vettem 3 "nemkárérte" hatalmas bugyit. Mellszívót veszel?? Hasam nekem is fent van még, pisilni sem járok sokat, még kímél a gyermek ilyen ügyben.

Haga!

Örülök, hogy mindek OK. KépGyomorgondok hamarosan elmúlnak.

Móni!

Lesznek még vizsgálatok? Most mi következik baba ügyben?

Angel!

Drukk június 1-re! Majd kérek beszámolót. Előtte még jól kinyaraljátok magatokat.

Julcsi!

Ilyen napsütésben is használ a kezelés az arcodnak? Pontosan mit csinálnak? Mélyhámlasztás?

Betti
34+0 (34+3)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Haga, örülök, hogy minden oké.
Betti egy kicsit én is aggódok ezen. Folyékony nitrogénes fagyasztást csinálnak, de ennek is az lényege, hogy lehámlik.Fel is hívom a dokit, hogy lehet e még, vagy majd ősszel.

sajnos rengetek dolgom van, úgyhogy ma már nem hiszem, hogy tudok jönni. Trécseljetek sokat, hogy legyen mit olvasnom!Kép

vica, úgy szeretném , ha újraküldenéd a mailt. Nem nagyon tudtam elolvasni. Pedig volt egy két dolog, ami különösen izgatta a fantáziámat! KépÖ
Julcsi2
 


Betti,
igazából csak légzésfigyelő ügyben akartam írni, de biztos jó az angelcare is. Kép Semmi hasznos infót nem tudok, laikus vagyok, mint a fene. Kép Mellszívót egyelőre nem veszek, ha szükség lesz rá, akkor itt van velünk szemben egy bababolt, így hamar megvan.
Nemtom, mennyit hízhat, asszem kb 20 dkg-ot hetente.
Kép
potter_76
 
 


Betti,
egyébként szerintem kaptál mailt más ügyben. Kép
potter_76
 
 


Julcsi!
Újra küldtem!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jó reggelt Lányok!

Látom, hogy nem volt nagy mozgás tegnap.

Ági!

Most néztem meg a leveleimet. Kép Válaszoltam is!

Nincs semmi különös velem. További szép esőmentes napot mindenkinek.

Betti
betti73
 
 


JÓ REGGELT!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Hát ez a hét kész katasztrófa volt! Olyan szinten dolgoztam halálra magam, hogy csak na. Kész őrület.

Potter rajtad a világ szeme!
Aztán meg Bettin!

Rég nem járt gólya errefelé, nem? Talán Haga az utolsó és már ő is a 12 hét felé jár.

Gólyák gyertek!!!!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


aha szerintem is jöhetne már a gólya

Kép
breni
 
 


<font size="+1"><font color="aa00aa">GÓLYÁK!

IDE, IDE!!!</font></font>

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hogy vagytok lányok?Mit csináltok a hosszú hétvégén?

Kép
breni
 
 


Hello Lányok,

Kamilla, Inci,
köszi, hogy rajtunk a világ szeme. KépBár azt se bánnám, ha arra ébrednék, hogy hopsz, meg is van. Kép Mármint persze a saját ágyamban, nem a műtőben. Kép

Breni,
bababútorokat szerelünk, és férjemnek vásárolunk nyáriasabb rucikat a 7végén. Mozi, meg lájtos kirándulás is lesz még, utóbbi ha jó az idő. (Persze már csak hegyről lefelé. Kép) Szeretném, ha már minden lényeges meglenne, ha esetleg hamarabb akar kijönni "Petike-Andriska"...vagy ha mégse fütyis, akkor "Zsófi-Eszti"? Bár remélem jó gyerek lesz, és nem teszi. Kép

Kamilla,
mi volt a munkahelyen?
potter_76
 
 


Potter!Jaj de jó nektek.Szép nevek.Biztos cuki pofa lesz a baba.Kép
Nekem a párom vasárnap-hétfőn dolgozik,szóval dögunalom lesz a hétvégém.Vasárnap du jön a bnőm beszélgetni.Ennyi.Sajna!

Kép
breni
 
 


írtam de elszállt.
Mindegy.
Jó hétvégét mindenkinek!!!Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Óriási a topicon a pangás... KépKépKépKép Sajnálom, hogy régiekről semmi hír... Meg azt is, hogy a gólya zebrák elkerülnek minket... KépKépKép

Nekem ma 4. cn., úgyhogy Julcsi légyszi javíts a táblában. Jól működök még mindig. A köv. dolog az inszem lesz majd. Egy hét múlva megyek megbeszélni a dolgokat.

moni
 
 


Szisztok!

Maminti, Zafír! Gratulálunk és minden jót kívánunk Nektek!

Móni! Szorítunk Neked és persze a többieknek is!

Melincsi és Anna (4hó)

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


SziasztokKép

Pénteken megvolt az uh. Apa is ott volt, nem is tért magához utána fél óráigKép Egyik pillanatban a baba felemelte a kezét, mintha integetett volna nekünk. Na, ekkor küzdöttünk a könnyeinkkel. Minden oké, 11+6 hetesen CRL: 58 mm.

Íme ÕKép

Kép


Holnap megyek dokihoz, vissza a régihez, mert akihez mostanság jártam, háááááááát... nem a legalaposabb.

Üdv mindenkinekKép

Haga+Baba
12+2
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?