Új privát üzeneted érkezett!

Kati
Nem lesz gond, csináld meg csak hétvégén a tesztet. Megértem hogy félsz a csalódástól, de legalább már ebben a hónapban próbálkozhattatok újra, és legalább te is az a könnyen teherbeesős fajta vagy. És a statisztikák szerint is, most csak jó jöhet! Drukkolok! Tudod a szombat reggeli tesztelés nekem is bejött a 31. napon.
Nem biztos, hogy vírus, egyszer tiszta libabör vagyok, úgy fázom, meg zoknit veszek fel, aztán később meg melegem van, és dobok le mindent magamról. Éjjel is alig tudtam aludni, 26 fokra hült le reggelig a szoba.

Bogárka
Na majd mindjárt megkeresem, és belinkelem az oldalt, ahol részletesen le van írva, hol és hogyan tudod kiszámolni, tényleg egyszerű, pedig én nem vagyok nagy számítógép guru, és matek zseni.
Vannak olyan nők, akik menzesz utolsó napjaiban is teherbeeshetnek már, persze ilyenkor azért kevesen bújnak össze. De gyakorlatilag menzeszes ciklus után bármikor lehet peteérés, néha csak egy jó szeretkezés, orgazmus is kiválthatja. Szóval nem biztos hogy középidőben van. Nekem szinte biztos hogy nem, mert Reginánál biztosan a 7-11 nap között volt valamikor, ugyanis akkoriban külföldön dolgozott a férjem, és csak ezidőtájt volt itthon.
Ezért is ajánlják azt hogy a menzesz után minden másnap bújj össze a pároddal, akkor nagy az esély, hogy összejön, és még hőmérőzni, számolni sem kell.
Állítólag a jónásnapokat azoknak ajánlják, akik már régebb óta próbálkoznak, mert állítólag ilyenkor tutti megfogan a baba.
Persze ez sem 100 %-os, Regina egyáltalán nem ezeken a napokon fogant, és nem fiú, hanem lány lett. De ezért egy próbát megér.
Itt tudod kiszámolni:
http://eletora.blogspot.com/2009/08/jon ... nyseg.html
Illetve itt van a leírás, hogy melyik oldalon, és mit kell bejelölnöd, mert angolul van.
Vendég
 


Virag, Mona, Rita de dragak vagytok! De komolyan. Annyira kesz vagyok most mar ettol, hogy ihaj. :cry:
Ritus, koszi az oldalt, megyek meglesem!
Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Rita, koszi!! Megcsinaltam es e szerint nekem elvileg terhesnek kellene lennem. Jonas napon voltunk egyutt. A peteeresem tokeletesen jeloli mert tenyleg azon a napon volt (leglabbis sztem) amit a Jonas-naptar mutat. A Menzeszt nem jo helyre teszi de usse kavics! Es mar ertem mi ez az egesz! Szoval...KOSZIIIIII!!!! :D :wink:
Vendég
 

 
 

Bogárka :) csak hízik a májam :) én nem veszem "nyalásnak" :D:D:D

tegnap Gergő sem evett sokat inkább csak ivott:) ma már azért ő is többet eszik éhes lett mára :)

Ritának igaza van : nekem is volt már mensi után azonnal pém :) meg is jött rá 14 napra :)csak akkor én sem akartam elhinni hogy az pé volt :)

nika70
Salgótarján
 
 


én nem tudtam elmenni ezen a jónás naptáros dolgon.elvielg be kellett volna vhol jelőlni a mensi napjait de sehogy nem lehetett beirni :? béna voltam biztos

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!

bogárka! esküszöm, hogy én nem te vagyok és te sem vagy én......na mindegy. tehát! mintha klónok lennénk.csináltam ma Gabriel tesztet reggel. full negy volt, de a mensimnek semmi jele, de már tüneteim sincsenek, azon kívül, hogy akkorák a mellbimbóim, mint a buszkerekek. (alapból megrekedtek a 14évesek szintjén, pedig a melleim normál méretűek) az összes pattanásom eltűnt, száráadnak el, pedig direkt nem kentem, hogy dolgozzon a természet. az arcom a babáéhoz kezd hasonlítani.
reggel csinál egy tesztet!!!!

tehát! nekem is lehetett egy egészen késői pé-m, de a pattanások már elindultak és nem álltak meg. amire tippelek, akkor még legalább majd hétvégén ágyazódik be. de fogalmam sincs.

a hányás pedig tényleg lehetett vírus, mert előtte sem, utána sem éreztem magam rosszul.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, eloszor is ne haragudj de nagyon jol szorakoztam a buszkerekek hasonlaton!!:):)hihihi, ez nagyon jo!
En nem akarok itt elore inni a medve borere meg biztatni Teged de TE tenyleg nagyon babagyanus vagy. Ne legyen Bogarka74 a nevem ha nem ezt erzem!Nem tudom Nalam mi lehet. Kepzeld, kepzeljetek, ma ugye a Rita altal kapot Jonas izebol kiszamoltam a Jonas napjaim. Megneztem a kisokost es egyutt voltunk a zurammal Jonas napon is es peteeres napjan is, Jonas ugyan oda teszi a pe-m, mint a hogorbem. Szoval elvileg terhes vagyok. Gyakorlatilag meg...semmi. Se tunet, se semmi. A mellem kicsit duzzadt de csak annyira, mint mensi elott. Varok keddig mert kedden kezdett el dagadni a mellem es mensi elott 1 hettel csinal ilyet. Altalaban. Kati, en most mar tokre izgulok!!!!!!!!! aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Nika,:-))!!-marmint nem veszed nyalasnak!!
Vendég
 


jaj de izgi csak lesz két babás anyukánk :)
nekem jónás azt mondja holnaptól 5 napig mindent bele :) mondjuk pém még nem volt nem éreztem de talán most :) majd elkapom apát csak nagyon későn jön szerintem hulla fáradt lesz szóval holnaptól ahogy Jónás mondja mindent bele fogok adni :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!!!!

Virág a bauhauzba vettük........kombinált medence.tető+létra is tartozik hozzá.........305x75 cm-es.........merev falu....


csak nem ennyiért........

http://www.bauhaus.hu/?id=KW22...legfelső 1. kép..


Bogárka gyere te is mednecézni:))))))))))))
nincs mindenki.:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogárka: nekem veled van + érzésem de tényleg!!!!! tesztelj egyet reggel!!!!kérlek, kérlek!

magammal egyáltalán nincs + érzésem, de már nem is ráz meg annyira. csak jönne meg, hogy tudjam, minden ok.

de jó annak, aki medencézik!!!!

mi lehet, h holnap lemegyünk a balcsira. attól függ, apa mennyi ideig dolgozik holnap délelőtt. mivel hétfőn munka és azért 230km tőlünk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nika, nem jol irtad! Nem 2, lesz 3 babas anyukank, Veled!! :D :D :) :D megy a drukk!! Hajra, hajra, drukk Nika, drukk!!!! Yesss!!!!::)

Nita, koszi a meghivast!!! Jo is volna csobbani egyet abban a nem is kicsi medenceben!! Qrva jo lehet!-mar elnezest! :lol: :lol: Jo vasart csinaltatok!! Tok joo!!!

Csajok, keres, kerdesem lenne Feletek! Iwiw, mint olyan, lehet? Van aki megadja a nevet egy jelolesre? Csak mert szimpik vagytok, nem tehetek rola!
Vendég
 


ma vettem egy új telefont magamnak!!!! szerintem cuki!!

http://www.pdastore.hu/images/S5230_Garnet_Red_BIG.jpg

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: es gyors!:):)
Vendég
 


Kati, en meg azt erzem, hogy en nem vagyok babas, de Te jo esellyel indulsz. Huuhaaaat, nemtom teszteljek vagy sem. :? :? Meg en is aszondom magamnak, hogy csak jonne mar meg ne kinozzon mar tovabb es, hogy tudjam, hogy minden rendben.
Vendég
 


bogar: mi gyors?

felőlem kiegyezhetünk 1-1ben is, de ez tényleg sz@r, h se nem +, se nem jön meg, hanem kínoz.....

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jaj Csajok, olyan izgi a beszélgetésetek!!!!! Legyen mindenki kismami egyszerre!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, a telefonod! Nem csak cuki, gyors is!!:):)

Virag en benne vagyok, leszek kismami!!:):)Kismamik es kispapik! Apa is orulne mar. Mindig kerdi, hogy na, ketten vagytok?! Meg reggel is azt mondja Nekem: szemeitekbe nezek!:) Ugy nevettem!!hihihihi
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Csajok, remélem igazatok lesz és távozik a menszivel
Most már várom h megjöjjön...

Kati ,Bogarka- nagyon drukkolok!

Nita -szép medence! Mehetek pancsizni? :)

Szép estét

Kép
pampalini
 
 


bogár: azt nem tudom, mennyire gyors. igazából nem is érdekel, csak tetszett. a párom ki is van akadva, hogy egyszer jellemeztette velem a számítógépet, telefont és többi elektromos ketyerét, mire én azt feleltem, nekem ezek olyanok, mint a kanál. régen is tudtak kézzel enni, de mennyivel kultúráltabb kanállal. régen is megírták tollal a leveleket, de sokkal elegánsabb a géppel. és küldtek füstjeleket és postagalambot, de azért jobb a telefon.-hát, így vagyok ezekkel. használom, és kész! :!:

csillag: én is ezt ajánlottam fel!
hogybírjátok a gergőtökkel a meleget? és bencus?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betti- látszik már vmi a pocidon?

Kép
pampalini
 
 


Kati: Köszi a kérdést, jól bírjuk a meleget!!!! Ez az én időm! egyszerűen napocskafüggő vagyok! :)
Bencust nem győzöm kenegetni, mert neki rendkívül fehér bőre van. szegényke soha nem tud majd magára kapni egy kis nyári színt... de a jövendőbelijét majd kárpótolja a szőke fürtjeivel meg a gyönyörű kék szemeivel! :lol:

Nekem is tetszik ez a telefon!!!!! Én is akarok ilyet!!!!!!

Nita: Most néztem meg a medencét! nagyon szuper!!!!! Feltöltöttétek már?????

Nika: Bence szerencsére a semminél többet evett ma... Reggelire csak egy krémtúrót, de délelőtt betolt egy fél kiflit, ebédre csak levest, de vacsira egy egész kiflit meg egy füstlit. Ma legalább nem kellett aggódnom...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


én is alig eszek, mármint nehezet.
két napja szinte csak cseresznyét eszek, meg nyers zöldborsót. ma ettem rakott karfiolt, de nem esett igazán jól. majd most, hogy már hűvösebb van, megyek valamit vacsizni. én is napimádó vagyok!!!!de csak víznél!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nem is ugy meg azert irtam, csak egy baratnomnek ilyen van es amikor megmutatta leesett az allam, hogy de gyoooors!!! Az enyemen ezer evet kell varni mire megnyit valamit pedig nem is regi de jovanez.:) Telefonalni meg smst irni tudok, osztan cssa!! En meg ugy vagyok a muszaki cikkekkel, hogy szep szine van? Igen! Akkor johet! :D :lol:

Virag, orulok, hogy ma evett a kisnagylegeny!!:)
Vendég
 


Bogi nem jó képet tettem be.nem ilyen.merevített....majd teszek fel képet.holnap lefotózom......

iwiw:Mészáros Anita.Halásztelek........

Kati CSÚÚCS a telefon:)))))))))))

Pampalini persze.gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virág igen még tegnap este.
este 8-tól fél 12-ig........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Joo, varom a fotot! Biztosan meg jobb, mint ez ami a kepen van!
Megyek wiwre!:-))
Vendég
 


Nita: sejtem, hogy milyen... Nekünk is volt, csak amikor bővítettük a házunkat, útban volt, így szétszedtük... Meg amúgy is lusták voltunk az állandó tisztogatáshoz, szűrőnézegetéshez...

Most van egy felfújhatós, amibe a Zuram kényelmesen bele tud feküdni úgy, hogy Bencus is tud mellette játszogatni. A teraszon szoktuk felfújni és mivel nem mély, tudjuk gyakran cserélni a vizet és hamar felmelegszik.
A teraszkorlátnál van egy hatalmas napernyő, így egész nap "üzemképes" a "mödanszié". (Ja, a férjem szokta így nevezni...) :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág jó az a medence is.én nem cserélem a vizet.1x feltöltjük oszt csókolom........van kombinált vegyszer+víz szűrő.kristálytiszta a víz egész nyáron:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tudom Nita, mi is vettünk anno mindent hozzá és egész nyáron ugyanaz a víz volt benne...
Takarófóliát vettetek hozzá??? Mi először nem és hiába volt a sok vegyszer, állandóan úsztak a tetején a bogarak, meg ha szeles idő volt, akkor elkezdett gyűlni a por az alján... de a takarófólia után már okés volt minden. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati: nekem ilyen telóm van csak nem ez a la fleure vagy hogy kell írni :) nagyon szeretem.szép kis rózsaszín :D:D

Bogárka drága: a jó isten és a vonzás törvénye szóljon belőled :D:D:D:D

Csillag nekem is jól evett ma gyerek :):):)

engem is jelölhettek Gürtler Mónika Salgótarján :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
napsütéses reggelt mindenkinek!
ma sem jött meg! hajnal 4körül rosszul éreztem magam, de nem hánytam. az nem úgy van, h csak ha van sok hcg, akkor vagyunk rosszul? de ha van sok hcg, akkor már a tesztnek zebrásodnia kellett volna.
szerintem nem baba, csak szórakozik velem a termlészet.

nika: te mikor tesztelsz? nagyon izgi!!!! én is segítek bogárnak vonzani téged, vagyis csúnyán szólva "beléd" a valakit! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Napsuteses szep napot Mindenkinek!
Olvasom, hogy otthon forrosag varhato a mai napra! Remelem mindenki "tuleli" majd!
Betti, hogyan viseled ezt a hoseget? A pocidon latszik mar valami? Van mar kis meretkulonbseg?:):)
Nika, mar tegnap is akartam irni, nagyon tetszik a vonalzod! Ez uj, ugye? Vagy csak eddig a szokasos vaksagomtol nem lattam?!
Vendég
 


sziaszok lányok

elsöször is drukkolok hogy babásak legyetek végre ti is :) küszködjetek velem gyűtt :wink: :D

ez a meleg kiborit,utálom....jó lenne menni fürdeni valamerre de párom is dolgozik meg azt mondják nem egészséges ilyenkor menni fürdeni a baba miatt,nehogy vmi fertőzést elkapjak v bámri...de akkor egész nyáron ne menjek sehova??nem tudom mi legyen,de csak valahogy ki lehet védeni a fertőzést...sztetek merjek menni fürdeni?

a pocin már látszik egy pici,de még inkább jól lakottnak nézek ki mint kismamának,pedig nem eszem sokat,nem is kivánom annyira kajákat,inkább jó kis gyümölcsök,saláták,tegnp tejfölös ubi salátát csináltam,annyira jó esett :)

nita

tök jó a medence,nekem is kéne venni valamit de inkább ilyen merevfalút,azzal nincs annyi gond.télen szépen szét lehet szerelni és el lehet tárolni.

KépKép
bettike83
 
 


Betti, sztem furdeni semmikepp ne menj. Ha kivagysz a strandra, en azt csinalnam, hogy arnyekba vonulnek es neha-neha beallnek a zuhany ala. Vagy a fenekem ala tennek valamit, fejemre satyit es kiullnek a medence partjara es pocsolnam magam vizzel bar azt mondjak nagyon meleg van, igy sem lehet elviselni a napot. Nemtom mennyi a strandbelepo, megeri e ezert lemenni kicsit "husolni" meg azt sem tudom ez igy segit e valamit. El sem tudom kepzelni milyen meleg van most otthon, en itt pl. hosszu ujjuban ulok.
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Ma Bence 4:54-kor csörtetett be a szobánkba... Ilyet még soha nem csinált!Odabújt mellém és még lapítottunk fél 7-ig, de nem lehetett tőle szunnyantani, mert állandóan izgett-mozgott. Most bezzeg már ragadnak le a szemei. NA de nem hagyom még aludni, mert akkor holnap sem lesz nyugi. Amúgy általában fél 8 körül szokott felébredni.

Betti: Én nem merek idén vízbe menni... Bencével sem voltam, csak térdig mentem be a kismedencébe vagy zuhanyoztam. Pedig vele a 36. héten volt egy olyan kánikulás időszak, amit sose felejtek el... Már minden bajom volt a nagy hasamtól amikor kb. egy héten keresztül bent a lakásban is 36-37 fok volt... A kintiről nem is beszélek... Ez a mostani idő nekem még pont jó!
A vízbe menésről totál eltérőek a vélemények. Én úgy gondolom, hogy ha valaki nem hajlamos a fertőzésekre, akkor sincs garancia arra, hogy nem pont most lesz az első ilyen szerencsétlen alkalom, hogy elkap valamit... Több olyan esetről hallottam, hogy valaki fürdött és utána egy héttel elfolyt a magzatvize és meg kellett szülnie egy középidős babát, aki ugye még életképtelen volt... A "szülés" után derült ki, hogy pozitív volt a kenetvétel eredménye, tehát elkapott valamilyen bakteriális fertőzést...
Lehet, hogy túl paramami vagyok, de én bizony kibírom ezt a nyarat a babámért!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


sok érv van ellene meg mellett is,de én olyan uszos medencébe mennék amibe tényleg alig vannak.és 2 méter mély.meg én arra gondoltam h tennék fel teafaolajos tampont,de csak nagyon lentre,épp bent lenne valamennyire...teafaolaj az mindig bevált,nagyszerű találmány..

KépKép
bettike83
 
 


Betti: Pont a medencét nem ajánlják, mert a klóros víz tönkreteszi a normál hüvelyflórát és könnyebben támadnak a baktériumok, gombák... A terhesség alatt amúgy is gyengébben működik a kismamák immunrendszere,a hormonváltozás miatt nem olyan erős a védekező funkció... a szervezet a babára összpontosít.
De végül is mindenki maga dönti el ezt a fürdés dolgot a saját belátása szerint.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


betti: egyetértek csillaggal. ha végképp fürdenél, akkor is csak természetes vízben, strandon tutira neeeeee! de én ott is csak max térdig gondolom és a pocakot vizezni. de ezt te döntsd el.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mi sem akarunk itthon dekkolni egész nyáron. Ha minden rendben lesz jövő héten kedden a genetikai uh-n, akkor már keresünk is valamilyen jó kis wellness nyaralást. A férjem nagyon szereti a pancsikolást, Bence is és engem nem fog zavarni, hogy csak a lábamat lógatom majd a medencébe vagy zuhanyozok. Ha arra gondolok, hogy az alatt a pár nap alatt, amíg nem leszünk itthon nem kell takarítani, főzni, hááát egyértelmű, hogy kikapcsolódás lesz nekem is.

9 éve vagyunk együtt a férjemmel és eddig csak azon a nyáron nem mentünk sehová, amikor Bencét vártuk. de az is csak azért, mert július vége felé lett kész a házbővítés és már csak 3 hetem volt hátra szülésig... Akkor már nem mertem volna nekiindulni sehova. de a köv. nyáron már hármasban lubickoltunk az olasz tengerparton! mmmmmm, de jó volt......

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: szerintem nézelődhettek, mert úgyis minden oké lesz az uh-on!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a páromnak mondtam ezt a fürdés dolgot.és ő azt mondja h nem kell ebből akkora gondot csinálni,régen sem érdekelt senkit h fürdik e a terhes nő vagy sem...meg ugye a régi asszonyok ,nem voltak kikimélve,terhesen is mehettek a földekre dolgozni,meg főzhettek dagaszhatták a kenyeret,meg még volt mellette pár gyerek otthon.és mégis egészséges gyerek született,néha épp már a földeken mert még aznap is dolgozott.csak mi már annyira bestresszeljük magunkat a mindeféle netes olvasott dolgokkal h szabályosan rettegünk mindentől.pedig a terhesség egy nagy áldás,öröm,és ami jól esik a maminak az a gyereknek is.
azt mondja már nem enged a net elé mert mindenféle hűlyeséget bebeszélek magamnak,amiben nagyon igaza van,nem tesz jót nekünk a net az tuti.én nem is olvasok semmit olyan ami miatt félnem kellene.max fórum,aztán annyi és probálok nem stresszelni.
persze nem biztos h megyek én fűrdeni valahova is.sőt még az élővizben mégugysem fürdenék mint pl uszodában.a balatonrol is nem egyszer olvastam milyen fertőzéseket hoztak haza.vagy nálunk a szelidi tó pl,a tesóm is olyan szájfertőzést kapott el h honapokig nem gyogyult be..élőviz még rosszabb sajnos.talán a tenger lenne a legjobb,de az meg nekünk nincs.
ennyire nem lehet félni semmitől,évezni kell a terhesség minden pillanatát,persze vigyázva.

KépKép
bettike83
 
 


Kati: kösziiiii, a próféta szóljon belőled!!!! :D
Most hogy érzed magad????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: igazából tünetmenetes vagyok. minden oldalról. mensi sem jelentkezik és a babás tüneteim sem állnak fenn. modjuk ma bemenetem egy boltba , ahol meleg volt, de azt vettem észre, h ráz a hideg. egyébként már a bimbóim sem fájnak, csak nagyok. de mensi sincs, sőt az arcom, mint egy babáé.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betti: remélem nem bántottalak meg... én is azt mondtam, hogy mindenki maga dönt az ilyen kérdésekről. Utána pedig leírtam az álláspontom. De elfogadom és tisztelem azt is, ha valaki másképp gondolkodik.

Abban is igazad van, hogy a természetes vizekben is el lehet kapni mindenféle fertőzést, én ezért nem megyek bele, csak térdig. (ja,és dédanyáink ugyan tényleg nem kímélték magukat, de nem is lubickoltak klóros úszómedencékben és az immunrendszerük sem volt olyan gyenge a sok ételadalék, színezék, műtrágya miatt, amit mi manapság már nem tudunk elkerülni...sajnos)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! te mindjárt félidőőőőő! gratula!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Hétfőig vársz a teszteléssel?
egyébként nálam érdekes volt, hogy a ciklus 26. napján délután nagyon halvány pozitívot teszteltem, ezért elugrottam a patikába, ahol vettem egy Gábriel tesztet azzal a szándékkal, hogy másnap reggel megcsinálom és ha az is pozi, akkor délután irány a doki a hormonpótlás miatt. Ez a teszt, hiába volt ugyanolyan 25-ös érzékenységű, mint az amit a Müller drogériában vettem, mégsem láttam rajta egyértelműen a 2. csíkot... ezért munkából hazajövet megint vettem egy olyan tesztet, amit előző nap délután csináltam és az megint ugyanolyan erős volt, mint az első... Szóval nekem a Gábriel nem jött be... pedig azt csináltam reggel....

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati: hát bizony, szűk két hét.. (persze ha végig kihúzzuk :D )
Minden nap, hét ajándék, és most már tényleg kezdem elhinni, hogy sikerülni fog!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Bogárka, Zsuzsi, köszönöm a hiányolást, nagyon aranyosak vagytok!
Mostanában csak olvasni van erőm, írni nem. :( Kikészít a meleg, nagyon nem bírom. :(

Zsuzsi, amúgy jól vagyok, köszi. A délelőttöt végig güriztem, most lazítok. :wink:

Bogárka, kati, megy a drukk. Én mensi elmaradása után 1 héttel teszteltem, 20-assal, pár másodperc alatt pozitív lett.

betti, kérdezd meg a dokid, ha ő engedi, szerintem nyugodtan fürödjél. Én meg se kérdezem, mivel 3100-as a méhszájam, tuti nem lehet. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


csillag: most, hogy mondod, nekem sem jött be múltkor a gabriel, mivel a corax mutatta a halványat, ez pedig nem. akkor azt gondoltam, hogy biztosan már kiürült, amikor a dokim mondta, hogy még egy hét múlva is csináljak egy tesztet, h tutira nem maradt-e valami.
így majd csak kedden, mert vennem kell tesztet. és majd reggel tesztelek.egyébként ma vagyok 32.nap.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag

dehogy bántódtam meg,nem vagyok annyira sértődékeny :D
még én sem tudom h bemegyek e a vizbe,térdig és locsolom magam,az is jó megoldás már :D egy élet nővekszik bennűnk és ez lemondással jár,de megéri :)

hát igen a dédik nem fürödtek kloros vizben,csak kis tavakban,gondolom én...de az még teljesen más világ volt,mi meg már akárhogy probálunk vigyázni magunkra,nem lehet aboltok i tele vannak műtrágyás dolgokkal.paradicsom,paprika,minden.én is minden évben probálom megtermelni magunknak a paradicsomot,paprikát,de most az is olyan roszúl áll,nem akarnak fejlődni.pedig két pofára falnám őket biztos,mostanában paradicsom,paprika,ubi,jőhetnek minden :D

valamelyik nap néztem a tv2-n a babás műsort,most nem jut eszembe a neve.és szó volt arról h 3 éves kórig nem szabad adni a gyereknek a tejet mert h az mennyire megivseli a kis gyomrát,stb...hanem helyette csináljunk kakaót a hippes tápszerből,mert az sokkal egészségesebb a tejnél :? :? persze mert a műdolgok azok mindig egészségesek...az én hugom az 1 éves kora óta itta a cumisüvegből a kakaót és olyan egészséges,kis stramm lány,alig beteg...meg most Fanni hugim is aki augban lsz 2 éves,ő is olyan kis vasgyuró :D

KépKép
bettike83
 
 


A gabriel szerintem egy rakás sz@r, már bocsánat. Egyszer vettem, soha többet nem fogok.

bettike, amit a dédanyáinkról írtál, abban igazad van, de azért jusson az is eszedbe, hogy mekkora volt a halandóság, hány gyerek meghalt csecsemő, vagy kisgyerek-korban. Viszont tény, a várandósság természetes állapot, jó lenne, ha nem kellene ennyi vizsgálatra járni. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?