Új privát üzeneted érkezett!

dpo= ovulációtól (peteéréstől) számított napok száma

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati drukkolok neked:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati

remélem pozit tesztelsz végre,nagyon drukkolok :)

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Virag sajnalom az ovi dolgot, hogy csalodast okozott es meg mindig nem tudtok biztosat.:(

Kati, megertelek, hogy nem akarsz meg tesztelni. Nagyon drukkolok Neked/tek!
Vendég
 


bogár: én is szorítok ám nekeed!!!!mire döntöttél, mikor tesztelsz? te hogy állsz cicvel éspattanással?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jajj, Kati koszi, jol esik am, hogy drukkolszs de nagy a dilemmam. Nem tudom mikor teszteljek.:( Holnap reggel csinalok egy LH-t es ha meg mindig eros akkor elovok egy HCG-t is. Asszem, nem tudom. Reggel meglatom majd lesz e batorsagom egy esetleges negativhoz. Bar vegulis "mindegy" mert eppen ma talaltam munkat, 5-6 honapja allas nelkul vagyok. Szoval ha negativ akkor ugy fogom fel, van helyette munka. Lehet rosszul vagyok osszerakva de en jobban drukkolok Neked, mint magamnak!!

:D
Vendég
 


KATI, a kerdesedre meg nem valaszoltam, bocsi de olyan szetszort vagyok. Ez lehet terhesseg jele??!!:):)
Pattanas nincs, cicim sem erzekeny. :(:( Egyaltalan semmi tunet jellegu dolgot nem eszelek magamon pedig figyelek ezerrel! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Kati és Bogarka drukkolok nektek!!!
Kati nagyon bíztatóak a tünetek! Drukk!

Brita-gratula! Hogy érzed magad?


Tegnap voltam dokkernál.... hát mit mondjak..... képzeljétek egy cisztaszerűséget látott a jobb petevezetőmnél. Azt mondta h aggodalomra semmi ok, mivel baba valószínűleg nincsen, így a menszivel távozni fog. Kicsit megilyedtem . Állítólag azért alakult ez ki, mert nem repedt meg rendesen a tüszőm. Volt már valakinek ilyenje???? Jó hír viszont h a véremmel minden okés!

Szép napot mindenkinek!!

Itt jól befűtöttek! :)

Kép
pampalini
 
 


pampalini

nem lehet pco nálad?nem beszélt ilyesmiről a doki?

na tesztelni vágyó lányok :!: :)

ami nekem elöször feltünt és akkor még nem volt teszt,semmi...hogy a hajszál vékony erekből a cicin,iszonyat vastag kék erek lettek,na ebből már gondoltam h vmi van,persze még nem mertem benne hinni de igaz volt.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Pampalini olvasni is rossz volt amit irtal! Remelem minden rendben lesz Veled!! Tapasztalatom nincs evvel kapcsolatban, okosat nem tudok mondani de drukkolok.

Lanyok megcsinaltam ma az LH-t bazi eros megint a csikom, aztan jott a HCG azon meg probaltam szugeralni a 2.csikot, hogy latom, latom, de nem latom, nincs, ugyhogy ez az lh-s josteszteles Nalam nem jon be. Akkor meg mitol ilyen eros a teszt csikom mar 3. napja? :roll: :oops Meg csak nem is halvanyodik. A hom ma reggelre felment egy tizedet, nem le.
Vendég
 


bogárka

nekem az első hcg tesztemet össze vissza kellett forgatni,sőt nagyitóval megnézni,és csak akkor láttam vmi kis 2 csikocskát.szoval jól nézd meg.ja és a pé után 11 nappal volt az első.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike olyan jo, hogy igy biztatsz. Neztem a tesztet megint, forgattam is de...semmi!! Nuku!!! Nincs rajta csak a kontroll csik de az meg kiveri a szemem. :cry: :cry:
Lehet, hogy hulyenek tartotok de van egy kineziologus ismerosom aki azt mondta most, hogy nincs Nalam leszuletni akaro lelek de hamarosan bekoltozik Hozzam. Viszont tele a lakasunk negativ energiakkal. No, szoval en sajnos vagy nem de hiszek a leszuletesben. Azert ne vessetek meg!! Meg ennek a nonek is mert nagyon jo, sok minden bejott mar amit mondott.
Vendég
 


Bogárka: Sajnálom, hogy nincs ott az a 2. csík...
Én nem nevetem ki a kineziológusod állításait. Egy kicsit magam is hiszek az efféle dolgokban. Mindjárt írok Neked privit és elmesélem, hogy mi történt velem. Ide nem akarom kiírni.

Pampalini: A ciszta miatt ne aggódj, tényleg sok nőnél előfordulhat és általában távozik a menstruációval! Örülök, hogy jó lett a vérévételed!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Koszi Virag!! Es varom nagyon a privit!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!
már csak 100 nap és Barnim 1. éves lesz!!!!!!!!!!!!!!

Pampalini szerintem is pirivel fog távozni a ciszta.......

Bogárka várj még..pár nap mulva sincs piri.ujra teszt vagy doki.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, eljen, eljen huncut Barni!!! :D Nagy kisfiu mar!!:):)
Koszi, Nita, ha nem jon piri tesztelek. Ha meg nem, dokihoz nem tudok menni, itt a terhes nokkel sem torodnek. Nem vizsgalnak meg ha oda megyek. Privat doki az nincs, vagyis van de az angoloknak jo borsos aron, nekem erre nincs penzem.:(:( A korhazi meg elzavar mondvan, hogy nincs maganak semmi baja ha nem gorcsol, nem lazas, nem verzik veszesen menjen haza. Itt a 3 perces fajasokkal is haza kuldik az embert. Egy csajszi 3 hete szult meg otthon mert a korhazbol hazakuldtek, hogy mit sir meg nem szulesi fajdalmak. Aztan meg eppencsak orvost tudtak s.o.s hivni de mar majdnem kint volt a baba feje. Anglia egy gaz hely. A penzuk jo de a tobbit jobb nem is emlegetni. En is otthon szulok ha egyszer oda jutok.
Vendég
 


Marmint ugy otthon, hogy Magyarorszagon. Es a nogyogyim is szuper.
Vendég
 


bogárka

én is hiszek ezekben a dolgokban :) az a pici lélek jönni fog biztos :)

nita

nem rég született és már lassan 1 éves :)

KépKép
bettike83
 
 


Ez tok jo, hogy Te is hiszel ebben Betti!!:):) Majd jon hozzank is valaki! Nalad mar ott van!!:):) :D :D
Vendég
 


hozzánk is úgy jött hogy én teljesen elkönyveltem magamban h küzdenűnk kell honapokig,netán évekig,és igazából feladtam a dolgot,picit másra akartam terelni a gondolataimat,nem foglalkozni ezzel a témával.persze ugyanugy jártam volna dokihoz is de nem csak ekörül forgott volna a gondolatom.erre a picur úgy gondoltam na most megviccellek benneteket és titokban beköltözök :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka jobb is akkor ha itt M.o-n fogsz szűlni.ott nagyon gáz a helyzet ahogy mondod..........

Betti bizony.most tették a mellkasomra a kis sírómasinámat:)
most meg itt üldözi a mászó mici mackót és nyüstöli... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Valoszinu nalunk is igy lesz Betti ahogyan irod Te is. Mar ott tartunk, hogy nem erdekel az egesz. Ha jon, jon, ha nem, nem. A munkaval is igy voltam. Annyira de annyira elegem volt a sok sikertelen probalkozasbol, hogy 2 napja amikor ismet mentem egy interjura akkor ugy indultam neki, hogy a fenet se erdekli, ugysem lesz itt se semmi es nem is foglalkoztam vele kulonosebben, hogy mi lesz es micsoda veletlen, hogy ez a munkahely hivott fel tegnap, hogy menjek ma delutan megbeszelni a reszleteket. Azt hittem rosszul hallok, majdnem visszakerdeztem, hogy biztos, hogy engem akartak hivni???! Persze nem tettem csak atfutott az agyamon.
Es Ti is milyen jol ereztetek, hogy lazultok egy kicsit. Jott is picurkatok!!:):)
Vendég
 


Kati Te nem csináltál tesztet?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


sziasztok!

bogár: ne add fel!!!!!

mona: én még nem csináltam. hétvége előtt nem is fogok, pedig van itthon egy. Gabriel. ma vagyok a 29.napon, de nincs jelem mensire. csak a cicim bimbója k..va érzékeny és meg van nőve.
a pattanásim is szinte mind eltűntek, de nem képzelek be semmit.... :roll:

betti: nekem is van egy ér a cicimen, ami pont a bimbón megy keresztül. megdagadva megvan, mivel a bimbóm is, de nem sötétedett. egyébként én alapból nagyon eres vagyok, mert nagyon fehér a bőröm, mivel szőke vagyok! 8) 8) 8)
te már 9.hét????!!!!!jupiiiiiii!!!!!

én nagyon hiszek a kineziológiában.

lenne egy kérdésem: mivel iszom a palástfű teát, így megvastagodik a méhnyh. ezért erősebb lesz (ha lesz) a mensim?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Bogárka drukkolok mind a Kettőtöknek!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: köszi. Te hogy állsz? mensi? doki?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati

igen,már 9.hét,szalad az idő :)

a palástfű teától nem volt több mensim,nekem :!: hogy másnak több volt e nem tudom,de sztem nem befolyásolja.

ha érzékeny a bimbó a lehet jele,sőt :!: :!: :!:


bogárka

ezért irják sokan h nem szabad rágörcsölni,amit könnyű mondani főleg mikor több honapos,éves sikertelen probálkozáson vannak túl.de ez a görcsös akarás,nem tesz jót semmiben.a párkapcsolatot is megölheti,meg idegileg felörli az embert.én nem akartam soha igy lenni,probáltam mindig pozitivan felfogni,valamibe kapaszkodni.csak igy lehet túl élni.mert nem csak erről szol az élet,menni kell,ki kell kapcsolódni,kirándulgatni és csak a 2.helyen kell lenni a probálkozásnak,nem a gyereknek,mert ő ugyis mindig az első helyen lesz miután megfogan,de mig nem addig tereljük el a gondolatainkat.és ez segit,sok esetben segitett,többek közt nekem is. :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati: a 10. napon vagyok most! Szerintem javulok a barátcserjének, e vitaminnak köszönhetően, mert legutóbb már csak 41 napos volt a ciklusom, megpróbálok kicsit többet sportolni, hátha az is segít valamit!

Végül is úgy döntöttem, hogy várok még egy kicsit, és próbálok nem rágörcsölni, "és csak szeretni a Páromat", nem azon agyalva közben, hogy nah talán most....majd jön ha jönni akar.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Ez az Lányok!!!!! Ez a jó hozzáállás!!! Nem kell semmi mást tenni csak szeretni a Párotokat!!!! S ha a baba egy kicsit várat is magára, legalább a Mennyországba repülhettek a Kedvesetekkel!!!! Higgyétek el, sokkal jobb, mint szex közben azon agyalni, hogy talán most kapcsolódnak a sejtecskéink. :wink:

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!! Gyertek babucik!!!!! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jol beszelsz Betti, itt a jo ido is, lehet menni elvezkedni a szabadba, elvezni a termeszetet, napfenyt, lehet toltodni! Es nem figyelni semmire csak elni es elvezni a szabad szexet! Vegre nem kell azon agyalni, hogy uuuu, nehogy terhes legyek mint 19 eves koromban!:):) :D

Mona, ugyi vagy! Remelem ebben a honapban meg jobban lerovidul a ciklusod!! Megy a drukk!! Sok sok drukk!!

Kati, nagyon gyanus vagy nekem!! :wink: :wink: Ez a cici fajas ez eleg konkret!:):)

Nika, Nita, Beze merre vagytok?
Vendég
 


jó reggelt!
jó korán van még, de a madarak felébresztettek.és apa... :oops:
persze ő most alszik még. még ma sem jött meg.eléggé fáj a pocim, szóval ma megfog, szerintem. :cry:

mindenkinek igaza van boztosan a rágörcsölésre, de eddig én is ezt hangoztattam, most meg amikor benn vagyok, nem megy. persze nem azért bújunk össze, h gyereket gyártsunk, hanem, mert jó. ez eddig is így volt, ezután is így lesz.

bogárka: én is nagyon drukk!!!!!!!!!!

na most megyek, még 7ig visszaalszok, igaz dög meleg van már., aztán irány a gyerkőcök... sálálá!!!!!!!!-ahogy zsuzsi mondaná

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati a hasfajasra ne adj az lehet mastol is! :wink: Egyebkent nekem sem jott meg meg de nem is erzek semmit. Se mensi, se gyerek tunetem nincs. Mondjuk egy napos keses nem a vilag de nekem sosem kesik, mindig pontos vagyok, mint az atomora.

Virag, hogy vagy ma? Remelem pocival es lakojaval minden rendben!

Nika bujj elo!!
Nita Te is!!
Beze Te is!!
A kis baranyhimlos nagyfiuval minden rendben?
Vendég
 


Vagyok olvaslak benneteket :):):)

Jól vagyunk.Múlnak a pöttyök már.Alíg várom hogy lejesen elmúljanak mert már elég nagy Gergő haja és nem tudom addig levágni mig el nem múlnak teljesen a pörkök:(

Mona,bogi: drukkolok Bogi csinálj már egy tesztet légyszíves :):)

A blogomba tettem fel friss képeket a fiamról ha akarjátok nézzétek meg :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok havazódva. Most nyugisabb napom, van úgyhogy írok nektek.

Bettike
Vigyázz magadra! Inkább tedd el egy kis időre azt a biciklit. Sétálj vagy autózz :)

Kati
De izgi, én is szombaton reggel teszteltem, nekem is csütörtökön volt a 29. napom, úgyhogy hajrá, neked is ++++++ legyen.

Bogárka
Neked is mennek a drukkok majd a HCG teszthez.
Nekem sem szokott késni, úgyhogy a 30. napon már szinte biztos voltam hogy van itt valami. Nekem a 31. napon pikk-pakk kétcsíkos lett, gyakorlatilag néhány másodperc alatt. Szerintem inkább első időszakban, talán pont a jónásnapomon (a 8. napon) fogant meg.

Egyébként a mellbimbóm nekem is full érzékeny, na és persze kiütött a ragya is. Úgyhogy nem vagyok túl szép látvány, bár már kicsit javul, a nap jótékony hatására.
Vendég
 


Nika nagyon jól sikerült a képek a Gergőről, szép nagy fiú már!!!:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nika, de jo, hogy jottel!!!:):) Remelem mielobb leltisztul a kis fejecskeje es tudtok hajat is vagni! Foleg ebben a melegben!!! Hallom otthon nem lehet kibirni a hoseget!
A fotokat meg nemtom megnezni szivat a net! Az jon be, hogy problem van! Kesobb meg probalkozom!
Teszteltem mar hcg-t tegnap reggel es nega lett. Tegnapra nem vartam. Az lh az meg ma is nagyon eros, a kontroll csik halvany kis semmiseg mellette, ugyhogy ha a hcg nem lett meg csak halvany csikos sem nem is remenykedem. 10essel teszteltem.

Rita, hogy vagy? Egyeb tunet? Jol viseled a babasodast?
Ezt a jonas napot honnan lehet tudni? A neten megcsinaltam a sajatomat de nekem sosem akkor van pe-m amikor ott jeloli pedig tuti akkor szulettem amikor, anyu emlekszik. Meg ez nem is tudom, tan nem az igazi mert olvastam, hogy kell lenni zold napoknak vagy minek aminek nem szabad egybe esni a pirossal? vagy valami ilyesmi. De nekem ezen csak piros napok vannak. Van par napos piros csik aztan meg egy vastag piros oszlop. Ennyi. Ez nem jeloli ezt a zold napot vagy mit.
Bocsi kicsit hosszura sikeraaaltam!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!
megvettük a medencét!!!!!!

Kati ezek nagyon terhes tünetek............

:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Nita: Milyen medencét vettetek????

Nika: Nagyon cuki Gergő!!! Most néztem meg a fényképeket. Láttam a kis pöttyöket is... Jó, hogy nem volt több!!! Remélem hamarosan nyiratkozhattok is ebben a nagy melegben!!!

Rita: Van rosszulléted???? Regi otthon lesz veled nyáron vagy megy oviba? (Hú, azt se tudom, hogy dolgozol-e...)

Bogárka, Kati: Továbbra is keresztben vannak az ujjaim Értetek!!!! :wink:

Mona: Remélem tovább rövidül a ciklusod és használnak a gyógynövények.

Én köszönöm jól vagyok. Tegnap egy kicsit napoztam úgy, hogy egy textilpelussal letakartam a pocimat. Nagyon jól esett!!!
Most Bencével kínlódok, mert semmit nem akar enni. Néha rájön ez a dolog és tudom, hogy ilyenkor bármit teszek elé, nem hajlandó még csak a szájába tenni se... Nem kellene felhúznom magam rajta, de nagyon idegesítő (meg persze aggasztó).
Tavaly 2 héten keresztül csinálta egyfolytában, pont amikor külföldön voltunk nyaralni, ill. előtte héten. Ez idő alatt csak Milupás tejitalt ivott (Persze tudom, hogy ebben van tápanyag, vitamin meg kalória, de azért mégsem kaja), ezen kívül sós kekszet, perecet evett.
Na most még ezt se... Ma még csak 1 dl tejitalt ivott, meg vizet. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MEGŐRÜLÖK!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jó felfogás lányok,csak igy tovább...
de azért plusszban ha néhány honapon belül nem jön a bébi akkor irány a doki és egy hormonvizsgálat.és ha vmivel baj van akkor még időben kezeljék.


kati

én is éreztem az elején végig azt a mindjárt megjövö érzést...de nem lett semmi,ágyazodott be a picur,nem lehet ám azt kimélően csinálni,meg kell találni a legjobb helyet anya pocijában és ez néha fájdalommal is jár,de az a lényeg h a pici jó helyre ágyazzon meg magának :D :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati: A terhességi tünetek egyénenként nagyon eltérőek lehetnek, de azért van egy-két biztos jel. Remélem, nálad is +++ lesz a teszt! Sálálálá

Bogár: Ne izgulj aranyanyám, jön az a bébike! Tudom!!!! Puszillak

Bettikém: Te meg már a 10. hetedet kezded! Megy az idő, mi? Olyan szuper!!!!

Beze???? Hol vagy? Jól vagy?

Csillag: Kár, hogy csalódott lettél az ovi miatt. Remélem, minden úgy alakul, ahogy szeretnéd. :) Pussz Hogy vagy? Vérnyomi?


Ma voltam az integrált teszt 2. vérvételén, aztán felkerestem a kicsidokimat a kórházban, elkértem előtte a keneteredményemet (full negatív). Hazafele egy röpke ikeja, aztán auchan, aztán.... sálálá. És mindezt Pankával, kocsival és nem hányt (mert mostanában állandóan hányik az autóban, mindig van nálam ötszáz dolog e miatt). A férjem velünk volt. Nem akar ilyen melegben egyedül engedni hosszabb utakra.
Nah, szóval minden rendben van. Kb. 10 munkanap és megtudom az integrált eredményét....

kovacszsuzsi
 
 


zsuzsi

hát igen,szalad az idő,nővekedik a kis lurkó :)

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka
Jónás nap nem eshet egybe a peteéréssel, szóval legtöbbünknél menzesz utolsó napjaira, vagy jobb esetre az következő napokra esik. Nekem eddig mindig pont az utolsó 4 napot érintette a menzeszből, viszont a 7 napos ciklusból mindössze 4,5 nap lett, és így lehetőségem lett kipróbálni, az utolsó előtti napot. A 4 napból az 1-3 kell próbálkozni, a 4. már célba kell érni a versenyzőnek :)

Kati
Drukk a teszthez! Nekem az elsőnél szinte semmi tünetem nem volt, most meg állandóan fájdogál a hasam, van olyan nap amikor kevésbé, de azért fájogat, feszül, néha szurkál.

Csillagvirág
Most kezd rosszullét lenni, de még nagyon enyhe, inkább csak étkezés előtt, meg néha utána. Amúgy mindenféle tünetem van: cicifeszülés, hasfeszülés, enyhe hasfájdalom, gyakoribb vizelési inger.
Nem dolgozom, munkát keresek, de most felfüggesztettem. Regi holnap megy utoljára oviba, lehet nyáron egyszer-egyszer megy még.

Majd holnap folyt.
Vendég
 


írtam egy tök hosszút és elszállt!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Most nincs idegzetem újraírni, majd holnap!

Puszi Mindenkinek, jó éjt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


helyzetjelentés: ma sem jött meg. van egy-két pattanásom. nekem gyanús, hogy valami vírus bekavart. hétfő reggel hánytam, ma pedig rázott a hideg délután.(pedig 32 fok volt. 8)

tesztet nem merek csinálni, inkább majd csak a jövő héten. nagyon félek!!!!!a csalódástól.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Amikor Bencét vártam és még nem tudtam róla, hogy a pocakomban van, nekem is volt hidegrázásom, meg fájtak a végtagjaim... Pár nappal később pozi lett a teszt... Betegségnek híre-hamva nem volt.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika, nagyon helyes a fiad es latszik rajta, hogy ugyes, okos!-ez most nyalasnak tunik de tenyleg ez a velemenyem. A pottyei is csak elmulnak mar vegre!

Nita, akkor Ti mar ugy igazibol strandoltok csak otthon??! :D :) Kepzelem mi megy akkor most Nalatok, ott az egesz utca es a baratok!:):) Persze csak ha nekik nincs medencejuk!:) Igy megy ez!:):):)

SalalaalaaaaaZsuzsi!! Alig varom az eredmenyed de ugyis minden tokeletes lesz, miert ne lenne??!!:)
Koszi a drukkot! Meg mindig nem jott meg de meg fog. Ma mar ket pattti idefigyeltazorromra!:) Ha valaki ram nez nem a szemembe nez mert a pattik elorebb vannak igy ezeket leskelik az emberek. Eleg vicces!!:):) Csak neznek erdekes arccal, mintha nem lattak volna meg pattanast. Kinyomni nem tudom mert olyan randaaaa veres:), rakentem korrektort de semmit nem er, huuu nagyon durvan nagy es voros. pfffuuu!!

Csillag koszi a cross ujjakat!:) Lehet hatasos lesz, vegulis amig nem jon piri neni addig van remeny. Neked evett vegul a gyerkoc valamit? Lehet a meleg miatt nem eszik. Csak iszik.

Kati, en mar egyre jobban drukkolok Neked! Akkor szombaton sem tesztelsz ez mar tuti? Ne felj, minden rendben lesz!! Ha ott a pocaklakod ujra, akkor ezer szazalek, hogy ott is marad Veled!:):) Hidd el, nem lesz semmi baj!

Rita, orulok, hogy jol viseled a terhesseget! De joooo Nekeeeeed!!!

Bettike mar igy elszaladt az ido???? 9. het??? A mult heten meg csak 6. hetes voltal!!:):) Legalabbis ugy tunik de persze nem, csak hu, nagyon rohan az ido!!! Es nagyobb mar a pocid? Erzed mar, hogy nott? Es milyen erzes??

Rita, hogyan tudom kiszamitani a Jonas napokat? Meg figyu nem ertem. A Jonas napon is teherbe lehet esni meg pe-kor is vagy hogyan van ez? Nekem tuti nem mensi utan van kozvetlen mert akkor mar ziher lenne gyerekem!:):) bocsi ha ertetlen vagyok.
Vendég
 


Bettike, ha itt vagy nezz mar ra a gorbemre. En ezt mar nem ertem. A hom ma is fontebb ment egy tizedet, ma 37,1. Meg nem jon meg ma sem, nem erzem. Terhes tunetem sincsen semmi. A hasam fajdogal de ez lehet barmi miatt. Mi oka lehet annak, hogy nem jon meg ha eddig pontos volt a ciklusom? Ha ma sem jon meg veszek 10es hcg-t megint.
Vendég
 


Bettike, ha itt vagy nezz mar ra a gorbemre. En ezt mar nem ertem. A hom ma is fontebb ment egy tizedet, ma 37,1. Meg nem jon meg ma sem, nem erzem. Terhes tunetem sincsen semmi. A hasam fajdogal de ez lehet barmi miatt. Mi oka lehet annak, hogy nem jon meg ha eddig pontos volt a ciklusom? Ha ma sem jon meg veszek 10es hcg-t megint.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 14400_.png
Vendég
 


Bogárka: lehet, hogy akkor volt ebben a hónapban peteérésed, amikor másodszor esett le a hőd!Van olyan, hogy a szervezet többször "próbálkozik" a tüszőrepesztéssel!Lehet, hogy az első hőleesésénél nem sikerült a tüszőrepi, ezért pár nap múlva újra nekiindult a dolog...
Ha így van, akkor talán a napokban már kimutatja a teszt... :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogarka én úgy gondolom...., ez jó jel, hogy emelkedik!!!! Szerintem csinálj holnap reggel egy tesztet!!!!:)

Mennek a drukkok!!!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?