Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szöszke
Köszönöm, én is remélem. Nem baj, hogy "belekotty"! :lol: :lol: :lol: :lol: Én is belekotyogok a másoknak írtakba. :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg írhatnál a párodról! Meg arról, hgoy érzed-e azt, hogy babás vagy, a hányingeren kívűl.

Bridget
[quote]p írta:edig csak haton kellett volna fekudjon

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát ez az ember tényleg nagyon fáradt volt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hogy sikerült neki az út?
Az emberem sajna sokat dolgozik. Kell a pénz, azt mondja. Vállalt egy másod állást szintén a mentőknél. Sz...r 20.000 ft-ért. Már a múltkor mondtam neki, hgoy hagyja ott, mert még a meló is elég, nem hogy ez. De az a szomorú hogy még ezzel a pénzzel is kevesebbet keres mint én. Gyűlölöm ezt a kormányt, mert nekik enniyt ér egy ember élet. És ők nagyon sokat megmentenek. Az a jutalmuk, ha nem küldik el őket. Iszonyt, hogy mi megy a mentőknél. Nem értem, hogy miért nem fizetik meg őket rendesen. Pfuuuuuuuu.
Bocsi, kicsit felhúztam magam. De sajna ez van.
A hőmet még akkor is megmérem, ha dolgozom. Igaz, nem ugyanaz, mintha aludnék, és legalább 6 órát, de hozzávetőlegesen annyi nappal is. Legfeljebb 1 tizeddel több reggel. De azért arra jó, hogy ne üres legyen az a nap. azért ma itthon van emberkém, és estére, ha hazaértem jól elkapom. Már nem csak a babó miatt, hanem a jóért is. :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
A clostyt most nem szedem. A doki azt mondta, hgoy eddig is felesleges volt, mert mi van ha nem is lehet átjárni a petevezetőmön.
Vendég
 


Ezt nem hagyhattam ki :lol: :wink: Ugy imadom ezt a kepet :lol: Emberem minnya jon es megyunk vacsizni pedig mar ngyon faradt vgyok alig aludtam mentem egesz delutan :? es meg var rank a vacsi meg akciozas sem artana igy uccso nap :roll: Szal nem sokat leszek ma mar ahogy tudok...mer inkabb emborre fokuszalok majd :lol: Aztan majd holnap otthon izzitom a gepemet 8) :lol:

Zsu
Nagyon ugyi kis hazias vgy :wink: te minden heten tarakitassz :?: :shock: Nem irigyellek :roll: Ami meg a nagyival van az legalis?!?!?!Hogy "ajandek penzert" beveszik :?: :shock: mert nekem kisse felhaborodottan hangzik :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Zsuzska
Ügyes vagy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Húúú panel ablak?!!!! :shock: :shock: :shock: Húú de utáltam én is. :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Iszonyat volt szétszedni. Nekem kellett a segítség, Hagyadikon laktok? Én csak az elsőn laktam, de nem szerettem így sem kihajolni. Nekünk az a középen rögzítet ablak volt. Nehéz volt behúzni annyira, hogy a sarkot is elérjem. :roll: :roll: :roll:
Szegény mama! De, ha be tudják valahová adni, az jó, mert legalább figyelnek rá, és jó kezekben lesz. Ott biztosan megkapja a gyógyszereit, meg társasága is lesz. :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Bridget
Persze, megértjük! :lol: :lol: :lol: Inkább emberkéddel töltsd el ezt az estét, mert soká lesz augusztus.
Vigyázz magadra!!! Jó utat!!!!! Aztán gyere mihamarabb!!!
Puszi!!!
Hiányozni fogs holnap reggel! Ki fog üdvözölni??:roll: :roll: :roll:

Én most megyek, mert megyek a Mamikámhoz segíteni a tanyára. sok a meló így nyáron.

Vigyázzatok magatokra!!! Puszi!!!
Vendég
 


Sziasztok punik! Vok megint! Megint nem megyek a héten dokihoz mert tegnap Mikike kopogott az ajton! Én marha meg beengedtem! De nem baj mert most semmi reményem nem lehetett, mert ugye gyogyoztam! Szal itt van jövöhéten doki REMÉLEM!!!! És uj hónap uj idők és uj remények! Fél 4-ig vok, ha valaki van írjatok!!!!!Addig vagyok!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridg!
Persze, hogy pároddal töltsd a hátra lévő kis időt, hiszen azért augusztus messze van még :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Legális. Sajnos így venni be embert. És elég nagy a várakozási idő. Szerencsére egyik ismerősünk apukája is ott volt, így egy kis protekció árán talán 2-3 hét múlva a mama már be is költözhetne. Addig össze kell szednünk 500ezer forintot :!: :!: :!: :!: :!: :!: Hát ez van :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Hát hetente csak felmosok, port törlök, mosok és felsöprök. Már egy éve nem volt az ablak megtakarítva és a függönyök kimosva. A vizsgaidőszak miatt. Hát most van két napom, hogy behozzam az elmaradásomat.
Nagyon fogsz hiányozni!!!!!!

Pendi!
Jó mamizást neked :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Mi a hatodikon vagyunk. Utálok kihajolni az ablakon, de néha muszáj :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nálunk már áttették a szélére a forgót tavaly, amikor a redőnyöket felszerelték. Így sokkal könnyebb lemosni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Nócikám drága :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

De jó, hogy jöttél és hallatsz magadról :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szal megint beengedted azt a fránya Mikit :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Úgy érzem, engem is meglátogat néhány napon belül. Már fájdogál a pocakom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Szóval ez sem az én hónapom volt . Megint :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Azért most már valami pozitív dolog is jöhetne az életembe :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Új fáj a pocim, mintha most rögtön meg akarna jönni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Zsuzsukám! A pocifájás és mikike monjon leeeeeeeeeeeeee! Nálad is! Olyan jó végre valakivel beszélgetni! Ugyhiányoztok, hogy az már fáj!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ne is mondd!!!!!
Te si nagyon hiányoztál ám :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Bocsi, hogy csak most írok, de takarítok közben :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fiatal pár nászéjszakáját tölti, de az ifjú férj nem igazán aktivizálja magát, konkrétan befordul és buzgó horkolásba kezd. Az asszonyka tipródik, hogy mivel vívhatná ki férje figyelmét és gondoskodását, hisz neki egyáltalán nem az alváson jár az esze. Így szól:
- Te, Józsi! Nagyon fázom!
- Akkor takarózz be! - hangzik a cseppet sem "kielégítő" válasz és alszik tovább. A nő nem bírja tovább öt percnél, újra próbálkozik:
- Te, Józsi! Én még mindig fázom! Gyere feküdj rám!
Józsi kelletlenül bár, de megteszi, amit kér, de hortyog tovább. Az asszony kisvártatva újra megszólal:
- Te Józsi! A lábam között van egy lyuk...
- Na látod?! Ott megy be a hideg!


- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van. - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a combjaival összeszorította a füleimet...


Fickó a fehérnemű boltban:
- Melltartót szeretnék a feleségemnek!
- És milyen formájú a kedves neje melle? Tán görögdinnye?
- Nem mondanám...
- Netán sárgadinnye?
- Az sem igazán...
- Akkor almácskák?
- Az sem...
- Hát miféle?
- Olyan... vizslafül...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szőke bombázó. A fickó nem bírja tovább, és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legénybúcsún a csocsó-asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te
barátnőid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok.


Két barátnő beszélget. Az egyik büszkén mondja:
- Képzeld, a múlt hónapban nagyobb melleket csináltattam magamnak!
- Aha - méri végig a másik - És miért nem hordod?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok csak egy koszones elejeig jottem megyunk agyba 8) mar fel1 en meg hajnal 5kor kelek :? :x Legyetek joook!!6:10-re er be a gepem delutan es olyan 6:30korul mar kint is vgyok!!!yeeeeeeh 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Drága Bridget!
Most hozzád intézek indulásom előtt pár szót. Most valahol félúton lehetsz, de mire ezt olvasod, már itthon leszel. Isten hozott!!!! Nagyon örülök, hogy itthon vagy!
Remélem jól telt a repülőút! Várunk mielőbb!!!

Kép
Vendég
 


Kép

Sziasztok Lányok!

Zsuzska
Készen lettél? vagy hagytál mára is egy kis feladatot? :lol: :lol: :lol:
A viccek nagyon jók! Nálam a borsos-tüsszentős vitte el a pálmát. :lol: :lol: :lol:
hatodikon!! :shock: :shock: :shock: Jesszus!!!! :shock: :shock: :shock: Ki sem néznék, nemhogy kihajolni!!! :shock: :shock: :shock: Van némi térizsonyom. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Nekem már a 3. is magas. Nagyon bátor csajszi vagy! :lol: :lol: :lol:

Nócikám Drágám!
Megint eljöttél hozzáánk!! :lol: :lol: :lol: Ennnek örülök. Te is nagyon hiányzol nekünk! Te vagy a mi kis napzárónk, és nem vagy. Reggel meg nincs mit olvasni!:cry: :cry: :roll: :roll: Gyere mihamarabb! Mikor lezs kész a gépetek?
Miki meg monnyon le! A dokibácsihoz meg tessék elmenni, mielőbb, mert a babaprojektnek mennie kell!De remélem minden oké lett mostmár!!
Csókollak! Vigyázz magadra! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ma változatosság kedvéért megyek a Mamikámhoz, majd egyszercsak érkezem.
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt drágáim!

Fáj a torkom, a fejem, és megéreztem apa borotválkozás utáni arcszeszét..... hát mit mondjak.... azóta hányingerem van rendesen. Úgyhogy lassan temetem ezt a hónapot is. Szerintem 4 napon belül itt lesz piri :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pendi drága!

Hagytam mára is munkát, mert délutánra a derekam bemondta az unalmasat és le akart szakadni. De apácska nagyon büszke volt rám, hogy csak úgy csillog az ablaküveg és ki lehet látni rajta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg drága!
Már most hiányzol, hogy nem veled nyílik a nap. Remélem, nem volt semmi különös a repülőn és szerencsésen födet érsz. Jelentkezz, amint tudsz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihóó!

Vagyok én is két pisilés között :D A tüneteim közé asszem ezt is felírhatom (elkezdtem vezetni egy füzetkét :D), egyéb egyelőre még nincs. Egy másik topicban írták a csajok, h nekik már hangulatváltozás is van, stb .. kicsit aggasztot, h nekem csak a hányinger volt (egyébként ez tök vicces, mert akinek nincs, annak az a baja, akinek meg van, annak meg az), de aztán utánaolvastam, és azt írják, h nem gáz, ha nincsenek tünetek akár az első trimeszterben egyáltalán, az a gáz ha vannak és elmúlnak. Úgyhogy nem aggódom.
Márkról közkívánatra (majd megmondom ám neki, h érdeklődtök felőle, hadd dagadjon a mája :D): nagyon izgatott, folyamatosan a pocakomat taperolja, meg már most beszél hozzá. Hát remélem tényleg van ott vki, akihez beszélni lehet :roll: lefekvés előtt mindig előáll vmi újabb ötlettel, pl. beszéljünk a babaszobáról, ilyesmik :D Sztem jobban be van sózva, mint én .. aztán persze nem beszélünk még babaszobáról, kicsit halasztjuk az ilyesmiket ;)

Bridget!!! Nagyon jó neked, h végre hazamész, remélem kellőképpen boldog vagy, és minden rendben volt az úton!!! :)

Nóci! Örülök h megint itt vagy! Mikinek mondd meg, h eltévesztette a házszámot :evil:

Pendi, Zsu - béjbik! Küldök nektek egy cuppanóóós, cuppanós nagy puuuszit!!! :D

Kép
szöszke.
 
 


Szia Kismamink!

Köszi a cuppanósat, ide ért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De aranyos lehet Márk, ahogy beszél a pocidhoz, meg tervezget :wink: :lol: 8)
De jó lenne, ha már mi is ott tartanánk :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és tegnap is csináltam reggel lh tesztet és ma is. A tegnapi eltűnk száradás után, de a mai megmaradt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsubéjbi! Na hát ez a mai LH teszt akkor szupira sikerült, csak így tovább!!! :D Hamarosan ti is itt tartotok majd, és tervezgethetünk mi is együtt ;)

Kép
szöszke.
 
 


Jaj, de jó is lenne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt nagyon bírnám :D
Állítólag kint Ausztriában elég jó áron lehet babcuccokat kapni. Főleg azt a típusú babakocsit, amit itthon senki sem forgalmaz. Nekem a ABC Design tetszik nagyon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok kicsikéim! Megint csak egy gyors bekukk! Még bent vagyok, de már mindjárt megyek! Szerintetek milyen ember az aki 10 forintér beír a panasz könyve??? Mert itt az egyik kedves vendék elkérte a panasz könyvet, hogy beírjon miatta és erre eltünt a panaszkönyvünkel! Szóval lelépett! :? Szijjon le az is!

Csajok ugy örülök, hogy hiányzom, bár jobb lenne, ha nem mert akkor legalább JÓ LENNE A GÉPEM! Nem tudom sajna mikor lesz jó, mert megmondom a frankot, hogy most minden összejött anyagi téren és nincs pénzem megcsináltatni! Bedöglött az auto és kiküldött a bkv egy 4 évvel ezelötti büntetésről tartozást! Ráadásul nyaralni is szeretnénk menni! Szal csak igy tudok veletek lenni! Tegnap ezmiatt kiborultam, de elég rendesen! Dühöngtem orditottam és sírtam! Szal el lehet képzelni! Nem csak az anyámmal üvöltöttem mert vett nekem ruhacsipeszt, hanem még a párommal is! Bögve sírtam magam álomba! Szoval hiáyzik nekem a kikapcsolodás! Nagyon kéne már taliznunk, meg borsó levest ennünk meg fánkot ennünk, mert nagyon kell nekem barátok! Teljesen kivagyoko! na jó nem zargatlak a bajaimmal! Brid gépe hamarosan itt lesz! Már tuti Európában jár! Már nagyon számolok vissza! Ugy elmennék én is hozzá japcsiba! Tök kivi lennék arra az országra! Na megyek mert lassan itt a párocskám értem!

Pendi kedvesem! Mindenképp megyek a jövöhéten dokihoz! És mindenképpen jövök mik a fejlemények!

Szöszke! Vigyázz azért még a tervezgetéssel!!!! Tudod az a bizonyos 3 hónap teljen el persze ha nem vagy babonásd! ÉN SZORITOK EZERRELLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok legyetek jók, de ne nagyon!

Brid! Jelentkezz, ha tudsz!!!

Csok! mindenkinek!

Még jó, hogy csak egy gyors bekukkra jöttem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága Nócikám!

Elküldhetnéd majd priviben a tel számodat, hogy legalább néha tudnánk sms-ni is egymásnak és megtervezni azt a csajos napot. Na mit szólsz hozzá :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Szöszke Szívem!
Két pisilés között???? :shock: :shock: :lol: :lol: Hát igen!! bele kell szoknod, hogy most egy kicsit megváltozik a tested belülről, és kívülről is. De azrét tudom, hogy nagyon szép kismama vagy/leszel. Egy kicsivel több pisilés, meg még belefér. Csak mindig legyen klozi a közelben. :lol: :lol: :lol:
Márk igazi apuka. Már most kiveszi a részét a babadologból. Így is kell ezt csinálni. Nagyon aranyos lehet, ahogy beszél a babátokhoz.
:lol: :lol: :lol:
Köszi a cuppanós puszit!!!!
Kép

Szia Drága Zsuzska!
Nagyon ügyes vagy, hogy végeztél a takarítással! :lol: :lol: :lol: És nagyon aranyos a párod, hogy dícsérte a munkádat. :lol: :lol: :lol:Sok pasi ezt észre sem veszi, vagy természetesnek veszi. De nyilván nem véletlenül mentél éppen hozzá! :lol: :lol: :lol: Az az lh teszt biztató jel. akkor, ha jól értelmezem még nincs temetve a hónap. :lol: :lol: :lol:
A tel számot majd én is elküldöm, és tudunk egyeztetni. :lol: :lol:
Kép

Édes Nócikám!
Hát mi volna velünk nélküled! :roll: :roll: Te vagy a csapat kis cserfeskéje. :lol: :lol: :lol: Én néha olyan jókat nevetek azon, amiket írsz most pl a
[quote]S írta:zijjon le az is!

Hát persze, hogy hiányzol! :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy összejöttek a dolgok. :roll: :roll: :cry: :cry:
A BKV meg monnyon le!!!! :roll: :roll:
A dokitól, pedig várjuk az eredményt!
Drágám!
Ne keseredj el! Ott van a te drága kis favágód! Na meg itt vagyunk mi is, még ha csak virtuálisan is. De nyugodtan írj iwiw-en, ha ahhoz könnyebben hozzáférsz bent. És majd ott tartjuk a kapcsolatot addig, amíg nem tudod megcsináltatni a gépedet.
Kép

A tali már tényleg jó lenne. A borsóleves meglesz.
És képzeljétek! A Mamikámnak említetem, hogy jöttök, meg, hogy főzök borsólevest, meg a Nócika fánkját, és hogy nincs házi baracklekvár, és mára hozott nekem ki a tanyára. Úgyhogy Csajok! Van fini házi sárgabaracklekvár! És biztosíthatlak benneteket, hogy a Mamikám isteni lekvárt főz!

Holnap dolgozom, úgyhogy nem leszek. Hétvégén jönnek tesómék, és megyünk végig.
Mindenkinek szép hétvégét kívánok!
Puszi!
Vigyázzatok magatokra!!
Vendég
 


Szia Pendi drágám!

De édes ez a kis kutyus meg a cipője :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Pendi!
De jó,. hogy elküldöd te is a számodat, így hanem vagyunk net közelben, legalább akkor is tudunk a másikról :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nektek is csodás hétvégét kívánok, érezzétek jól magatokat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Tesódéknak meg üdvözlet :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Szép álmokat, drága :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Bridget!
Bizonyára szerencsésen megérkeztél már és most még az igazak álmát alszod és az időeltolódást próbálod kiheverni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Légy üdvözölve itthon :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Õ kubai származású, így a tejétõl gyermekünk bõre szinte teljesen fekete lett.
Errõl ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szeretõ Anitád

*********************************
Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbõrû, és a tejétõl
kisunokád bõre is csaknem fekete lett, amirõl persze az én drágám
egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínûleg ettõl lettél te ekkora marha...
Amirõl persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sok mindennel tisztában vagyok, de van amit még mindig nem értek

- Miért nyomjuk erősebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van?
- Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?
- Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
- Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
- Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?
- Miért nincs egér ízesítésű macskaeledel?
- Miért nem fekete dobozból van az egész repülőgép?
- Miért van a 24 órán át nyitva tartó bolton zár?
- Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt e?
- Milyen színű a tükör?
- Mér nincs a csapon langyosvíz engedő gomb?
- A Coca-Colás Napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe?
- Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?
- A ragasztó miért nem ragad bele az üvegbe?
- Amikor az autó megy, a kerekeiben forog a levegő vagy helyben áll?
- A termosz nyáron hidegen tartja az italt, télen melegen. Honnan
tudja, hogy mikor van nyár és mikor tél?
- Ha nincsen minden veszve, akkor hol van?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, hát nekem már sosem lesz szerencsém :?: :?: :?: :?: :?: :?:
MEgjött :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsubéjbi :cry: :cry: :cry: k*rva mesni :cry: :cry:
mindjárt visszaolvasok, csak ez most szemet szúrt .. :(

Kép
szöszke.
 
 


Ez van, drága :!: :cry: :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendibéjb! Amúgy csak 2 napja járok ennyit pisilni :D Tegnap meg hulla fáradt vtam, már Barátok közt közben el akartam aludni, utána meg be is vágtam a szunyát. Mondjuk mostanában könnyű, mert a srácok mindig kivezetik az adást a tv-re, szóval olyan, mintha tényleg ott néznénk 8)
"Márk igazi apuka" - igen, igazad van!!! És a kicsi legjobb apukája lesz :) (asszem lassan az érzelgősséget is feljegyezhetem :D)
Nektek is jó hétvégét :)

Nócika! Örülök h megint itt vagy! Hát én azért próbálok optimista lenni, és nem gondolni erre a 3 hónapra .. remélem nem lesz gáz.

Zsubéjb! Annyira sajnálom .. :( :( Te nem ezt érdemelnéd, mert hát annyira jó lélek vagy, és annyira vágysz már arra a babára .. ha lehetne beleszólásom az ilyen dolgokba, már rég pocakos lennél!!! (mint ahogy itt mki más is!)

Kép
szöszke.
 
 


Szöszkém!

Imádlak :!: :!: :!: :!: Könnyeket csaltál a szemembe :shock: :shock: :shock: :shock:
NAgyon vigyázz magatokra ebben a hülye időben :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, Nóci! Köszi az enerdzsit :)

Képzeljétek, sikerült előbbi időpontot kapnom a dokihoz, úgyhogy 18-a helyett egy hét múlva, 10-én megyek, akkor leszek 6+0, olyankor már hallani kell elvileg a hallanivalót .. és reggel csináltunk Márkkal "pocifotót", h lássuk, honnan is indultunk : )

Kép
szöszke.
 
 


[quote="kuzsanna"]S írta:kuzsannazöszkém!

Imádlak :!: :!: :!: :!: Könnyeket csaltál a szemembe :shock: :shock: :shock: :shock:
NAgyon vigyázz magatokra ebben a hülye időben :!: :!: :!: :!: :!:

Pedig nem ez volt a célom .. :oops: :oops: én is imádlak Drágám :)

Kép
szöszke.
 
 


Azt hiszem, kezdek kiborulni.....bocsi miatta.

Annyira szépen alakult a hőm és annyira bíztam most ebben. Csupa nyugi, meg minden. És ez sem használt. Ha most sem, akkor mikor :?: :?: :?: :?: :?:
Úgy szeretnék bőgni egyet, de dolgozom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mondjuk tegnap ablakmosás közben végig bőgtem a Rómeot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tudod, h ha vhol, akkor itt nem kell bocsánatot kérni egy kiborulás miatt, Zsu :) nyugodtan írd ki, hiszen mi ezért vagyunk! Tudom, h jönni fog a baba, a te babád, csak várja a számára is megfelelő időpontot. És amikor itt lesz, akkor óriási örömet fog okozni a leendő szüleinek!!! :) Próbálj meg erős maradni! Mi itt vagyunk, és támogatunk!!! (mondjuk én csak marha messziről tudlak, de ez nem számít)
+ ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥ + ♥

Kép
szöszke.
 
 


Köszi szépen :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Mit is csinálnék én nélkületek :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
A páromra ebben a témábannem nagyonszámíthatok. A mai megjegyzése: hömm.
Szóval majd délutánra magamhoz térek és újra önmagam leszek és erős. Csak egy kicsit siratom magamamt :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok drága nunusok!!!!

Vok ma is!

Drága Zsuzsukám! Ne szomorkodj kedvesem! Hamarosan szerintem vigasztallak!! Nagy meglepetésben lesz részed hamarosan!!! Csak légy türelemmel Kedvesem! Remélem elolvasod mig nem történik meg a dolog! :wink: :lol: :D :lol: :P

Szöszikém! Nagyon örülök az uj uhu idöponthoz! Ha tudod akkor ide is rakd fel a pociképet! És ha lehet akkor majd az uhu képet is tedd fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brid! Láttalak ám!!!!!!!!!! :cry: Ki is jött a könnyem a gép láttán!!! :cry: :cry: :lol: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Zsuzsuka! Tök furi volt hallani a hangod! de nagyon jó volt! Várom válaszod4

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága, drága Nócikám!

Hát felhívtál :?: :?: :?: :?: :?:
Ekkora meglepetést :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Annyira örülök neki, hogy hallhattam a hangodat :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócikám!
Képzeld, Bridg most küldte el a tel számát!!!!!!!Kéred te is???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttem a nyaralásból, ma értünk haza. Mielőbb mesélnék gyorsan hadd gratuláljak az új babásunknak!

SZÖSZKE!!!!!
Nagyon-nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy zebrás teszted van! Már írtad régebben, hogy furcsán érzed magad, reméltem, hogy sikerül a babásodás... Erre tessék!!! :P
A 6. héten még ne várd a szívhangot, mert nem biztos, hogy lesz, inkább a 7. héttől biztosabb a dolog. (nekem még a hetediken se látta a rossz uh miatt) A hatodik héten nekem a Levente 2 mm-es volt, ekkor még csak azt látja, hogy jó helyen van! Majd inkább a következő uh-on fogja biztosabban látni a doki (persze ettől még lehet, hogy már látni fogja, hisz itt még pár órának is óriási jelentősége van!)

Remélem a hányinger nem lesz túl vészes, de ha nincs semmilyen tünted, akkor még minden ok! De látom az aluszékonyság is megtalált már... (esetleg nemsokára észreveszed, hogy a ciciden megjelennek a vérerek jól láthatóan)

Na nem okoskodom tovább, hanem veled együtt örülök!!!!!
Gratulálok az apukának is!!! :P

Kuzsanna! Ha jól emlékszem évfordulótok volt! Sok boldogságot nektek!!!!! :!: :!: :D


Nóci! Remélem mielőbb jó lesz a gépetek, már mi is megszívtuk párszor vele. Remélem a kedved már jobb!!!!! :D :D :D

Pendi! Megvolt az átájárhatósági! Ha jól vettem ki a hozzászólásokból még nem. Remélem majd a következő hónapban. Én nem éreztem semmi, szinte azonnal mondta a doki, hogy minden oké, átjárható, és már mehettem is. Akkor fájdalmasabb a dolog, ha gond van és azt meg kell oldani....
(ahogy befecskendezik az anyagot nagyobb adagban, az átjárhatóvá teszi és az fáj, míg felszívódik az anyag, legalábbis a szobatársamnál így volt, és azóta kétgyerekes anyuka... :D )

Bridget! Remélem már landoltál Magyarországon és épp kipihened az út fáradalmait!!!! De jó lehet most mindenkit megölelni, jó rég voltál itthon! Örülök, hogy elhatároztad magad a petikék lefagyasztására!!!! Meglátod, ez megnyugtat majd, és tovább próbálkozhatsz spontán. A spermákat nem fagyasztják le, ha majd felengedik a petiket, akkor "friss" katonákat vetnek be.

Melus! Remélem te is jól vagy és könnyen viseled a terhességet!!!!

Nyaralásról:
Szuper idő, nagyon szép volt a környék (Tihany, Füred), a szállás két éve épült (szakszervezeti), minden megvolt.
Heten voltunk (anyu, tesóm és a két gyereke, plusz mi hárman ill. négyen a pocakbabával)
Sokat kirándultunk a környéken, boboztunk, Nagyvázsonyi várat megnéztük, Füreden, Tihanyban sétáltnk, hajókáztunk, aguaparkban voltunk kétszer, Balcsi három percre volt gyalog.

A Levente nagyon élvezte, főleg az élményfürdőt. Ki se jött a vízből. Én kaptam egy horgászszéket az apától, és abban üldögéltem az árnyékban. Estefelé megsüttettem a pocakomat is.
Képeket majd rakok fel, ha sikerül feltölteni. Sokat videóztam is.

Most egyedül vagyok, mert apa dolgozik, a Leventét meg anyáméknál hagytuk. Mit mondjak, nem nagyon hiányzunk neki, bár a telefonba már mondta, hogy anya gyere.

Szerdán, a 19. hetet betöltve voltunk Pesten UH-on. Szerencsére minden oké, 19 hét 2 naposnak mérte a gép. Egyfolytában mozgott, alig bírta lemérni a doki. Azt mondta kétszer is, hogy valószínűleg lány, de azért nem teljesen mutatta meg mit rejteget. A Leventénél ilyenkor egyértelműen látható volt minden tartozék, ami egy kisfiúhoz jár.....

Szóval úgy néz ki, hogy kislány!!!!

A nyaralás alatt jól voltam, vérzés elmúlt, néha azért már keményedik a pocakom, főleg amikor mozog.
Na és szerintem sokat mozog, mint a Levente. Jó érzés, mikor bejelentkezik, hogy "hahó felébredtem".

Most befejezem, megyek fürödni és aludni. (Ilyen is rég volt, hogy egyedül alszom...) Ki kell élveznem ezt a kis időt, hihetetlen úgy ébredni, hogy senki nem kelt fel...
Hülye vagyok, hisz nem is vagyok egyedül...... (a Tesókáról elfeledkeztem)

Dolgozni már nem megyek 8 órában, csak néha bekukkantok hozzájuk, úgyhogy majd többször leszek!

Puszi mindenkinek!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szia KAtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Jaj, de jó, hogy jelentkeztél :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Szóval minden rendben van veletek :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ez aztán a jó hír :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pihenj sokat és használd ki, hogy egy kicsit nyugi van körülötted, elég lesz a meló :!: :!: :!:
Gratula a 20. hetedhez :!: :!: :!: :!:
Azta, félidős vagy :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nagyon várjuk a képeket :!: :!: :!:

Tegnap beszéltem Bridgel és jól van. Szerencsésen megérkezett és megkezdte a rokonlátogatást :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Muszáj bejönnöm egy kicsit indulás előtt. Nem tudok most válaszolni mindenre, mert nincs időm, de elolvastalak benneteket!
Örülök, hogy jól vagytok!
A teló számomat elküldöm annak, aki kéri.
Gyorsan pár szót:

Zsuzska
Sajnálom, hogy megjött. :cry: :cry: :cry: Pedig olyan szépen alakult a hőd!

Szöszke
Vigyázz magadra! Örülök, hogy jól vagytok!

Kati
Jajj de hiányoztál már nekünk!
Kislány lesz?! Jajjj de jó! Így pont egál lesz a nemek elosztása! Nagyon örülök nektek!
Várjuk a képeket!
Majd válaszolok, a többire legközelebb.

Nócika
Irigy vagyok, hogy láttad Bridget gépét.
Remélem megnyugodtál, és már nincs baj! Gondoltam rád!


Bridget
Épp csak 2 napja nem voltál, de már nagyon hiányzol! Remélem mielőbb jössz!

Melus
Te megint nem jöttél! Jól vagytok?
Puszi nektek! Nagyon szép hétvégét kívánok!
Vendég
 


Drága Pendi!

Érezd jól magatokat és jó hétvégét nektek is :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?