Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam
Lehet alakul a méhed. nem biztos, hogy meg fog jönni

Kisvirág
Nekem még hátra kell lennie még 5 napnak. Nem korai még a fájdalom?

Odri
nyugi!!!!!!!! Nem biztos, hogy a mensi miatt fáj.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
És azt nem írja, hogy mikor lehet használni? Mikor is kell megjönnie? Holnap?

Kép
Kép
nati80
 
 


igen. Lehet már akár miki előtt 4 nappal ->53%, 3->74, 2->84, 1->87%
magdolnam
 
 

 
 

De mikor kell megjönnie?

Kép
Kép
nati80
 
 


elvileg 16-án, de ha azt vesszük hogy ovu (11.01) után 14napra akkor holnap.Nem tudom mi alapján kéne számolni....
magdolnam
 
 


16, az péntek, akkor még van 3 nap. Akkor holnap reggel már csak kettő és a teszt abban az esetben 74%. Az nagyon jó. Megcsinálod???

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi, te éreztél olyat, hogy meg fog jönni, mielött kiderült, hogy terhes vagy?

Kép
Kép
odri
 
 


azt hiszem péntekig várok, de lehet nem bírom ki... Nati, Neked mi a véleményed arról, hogy ovu után 14napra jön meg? :roll:
magdolnam
 
 


Úgy olvastam ovu után 14-16 nap.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti! Tündérkék a gyerkőcök :D jó sokan voltak.... hogy bírtad? Meddig tartott a buli?
magdolnam
 
 


Magdolnam, ha ovu után 14 nappal számolunk, akkor nekem /10.31/ ma kellett volna megjönnie???

Kép
Kép
odri
 
 


hmmmm, akkor péntek marad mindenképp. Pont úgy szúrkál, minte ovukor :shock:
magdolnam
 
 


neeem toom :( én is ezt akarnám kideríteni.... Csubinak volt görbéje emlékszik valaki rá, mert akkor az példaként szolgálhatna, vagy nem? Én már semmit nem tudok, csak ámoszka vaok :(
magdolnam
 
 


én is álmoska vagyok..... :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


azt hiszem perceken belül eljön az idő, hogy a mese laptopom lezárul és álomba szendrülök... Jó éjt kívánok mindenkinek. Kép
magdolnam
 
 


Jó éjt mindenkinek!
Én is ellátom párom kajával és vagy dolgozunk vagy .... :wink:
Odri, Magdolnam
ovu után normálisan 14-16 nap kell. tehát napokban nem fog megjönni. :wink:
TESZT!!!!!!!!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
nati80
 
 


Elaludt a fiam. Én is majdnem vele :lol:

Nati nem tudom, hogy korai-e a derékfájás. Nekem max. 2-3 nap, sztem az 5 nap azé lehet hogy sok.

Odri: mondom, hogy én végig azt hittem meg fog jönni, amíg meg nem csináltam a tesztet, ugyhogy nyugi!

Magdolnam: pénteken tesztelj sztem, akkor már tutibb az eredmény :wink:

Húzok én is aludni. Sok volt a mai nap....
Jó éjt.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Á csajok, most lehetetlen hogy pótoljam az olvasnivalót... Úgyhogy csak írok gyorsan. Tegnap majdnem végigolvastam de mindig elzavartak a géptől...
Nekem is van fenn görbém a 30. lap körül, nem tudom pontosan hol... És én is úgy éreztem tutira mintha meg akart volna jönni. Semmi másra nem gondoltam, annyira olyan volt!
Most megyek mert hullafáradt vagyok. Működnek ám ezek a hormonok...
Na a hét úgyis izgi lesz. Csomó minden kiderül. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok lányok!

Csak beköszönök, mert ilyenkor már senki nincs itt.
Rövid időn belül ma jelentette be mégegy lány a cégnél, hogy terhes. NA bummm...
A 2 esélyes csajszi, akik évek óta szeretnének babát, csak lestek, hogy ennek összejött. A szóban forgó lány egy .....szóval kétséges, ki az apa. Mindig más srácra volt rátapadva, általában családosokra...
Hát, ilyen a Sors.
Én már nagyon várom a decembert. 2 hét , és a dokibácsi kimondja a projektünkre az áment. :D
Füli!!!! Erősits meg, hogy jó a barátcserje! Nem tudom eldönteni, szedjem-e. Felteszem a múlthavi görbém. Szerinted indokolt lenne?

Szép álmokat mindenkinek!!!!

Kép

És a jelenlegi:

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: Az ilyen nők akik más családos pasikra tapadnak rá szánalmasak. Nem? És ha a baba megszületik majd nézheti melyik pasira hasonlithat. Igaz az ilyen nők nem is foglalkoznak vele szerintem kire hasonlit. Az vigasztaljon, hogy a cégnél te leszel a következő aki bejelenti babát vár :) És te még előnyben is vagy mert az apát is tudod ki :)
Na nem viccelek. De én átérzem milyen az amikor sorozatban jelentik be, hogy babásak és közben meg te is azon vagy. Ilyenkor az ember felteszi a kérdéseket őmiért nem babás még. De a nagyszámú törvnyek értelmében most a munkahelyen te leszel a következő!

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt Lányok!

Derekam fáj, a hőm fenn 36.7 mint eddig. És a reggeli kávé gondolatától is hányingerem van. Szóval ezek a hormonok nem egyszerűek. A 35 napos ciklusomból 20 napig nem érzem jól magam. :?

Magdolnam
Hogy áll a hőd???

Odri
És a te hőd???

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt!
Na ma szépen felment a hőm. A számban 37,1. Hónaljban 36,9. Ez elég nagy ugrás az előző naphoz képest. :) :) :) :)

Kép
p__lilla
 
 


Én azt olvastam, hogy ovu után 12-14 nap múlva jön a piri. Ha jön.

Kép
p__lilla
 
 


Én is úgy érzem már kb. 2 napja, hogy meg fog jönni. De nem mindig érzem. Én már nem tudom, mit is kéne érezni.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Úgy látom van még 3 napod hátra. Te is tesztelsz a hétvégén?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nekem elég későn volt az ovu, a 19. napon. Úgyhogy ha ahhoz hozzáadok 12-14 napot, akkor 18-20-a között kellene megjönnie. A fertilityfriend azt írja, teszt: 25-én. Asszem, ha nem jön meg jövő hét elején tesztelek. Előbb nem, mert még lehet, be se épül.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Ha későn volt pé-d, akkor utána tényleg kell 12-16 nap. Kenem is azért lesz 35 nap körüli a ciklusom, mert 21. napon volt pé-m. így ahhoz hozzáadott még 14 napot. Nekem jövő hét kedden fog megjönni.
Te is várjál akkor még egy kicsit.
Ha a főd fenn van akkor nagy gond nem lehet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szisztok Csajszikák!!

Jenny! Sztem szedd a barátcserjét!!! Szépen rendbehoz (remélem, már csak ez a réményem maradt nekem is)

Odri: tegnap Apácskám volt a gépnél és elfelejtett szólni hogy irtal (autosmagazinbafulladt), aztán meg lekapcsolta. HŐŐŐŐ??????????
Mi van a hőőőőővvelll???

Jajj lányok! EGyre jobban alakulunk! Tünet hegyek hova legyek!! :):)
Valaki önkéntvállalkozó csinálhatna egy táblát. Én béna vagyok benne :(.

Felhívtam a dokim tegnap. Szült, a rendelés elmarad. Ma vagyok négyre hivatalos. ......zzzzz......be vagyok s....va. :( . Még mindig fáj a hasam de már nem annyira. És a cicim?? Az kész van. Melltartót is cseréltem már. A hormonok viccelnek meg ennyire az biztos! Arra gondoltam, hogy lehet hogy egy szép méretes cisztát nevelgettem ki ebben a hóban, és azért húzodott el a mensim annyira (ciszta is tart.hormonokat és mens késést okoz. olvastam), és azért fájt a hasam is mert nyomott. Tegnap nagyon beleszurt, aztán elmult. Lehet kipukkant. Na jó. A végén még lediagnosztizálom itt magam. :)
ESte jövök beszámolni!!

Csajok! Szorítok!!!! Mindenkinek!!!! Ezerrel!!!


Csók
Nyusz
nyuszifülû
 
 


sziasztok!!!!!

de jo hogyy felment a hőd Lilla :lol: :lol: :lol: :lol:

Odri ,Magdolnám??????????????most értetek megy a nagy drukk!

hőjelentést kérek!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Fülű: Ne légy negativ. Ezek a tünetek babától is lehetnek. ne a rosszra gondolj ! Doki után jelentkezz!!!

Kép
csucsu05
 
 


Fáj a pocim. :(

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Az nem biztos, hogy a mensitől van. Ne parázz :!:

Magdolnam
Tudom, hogy már nem alszol!!!!
Mi van veled???
Gyere!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

A hőm reggel annyi volt mint tegnap 36,8
Nem jött meg és most nem is érzem, hogy meg fog jönni. Most akkor nem tudom mi van. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Csak halkan mondom, meg le is kopogom. Lehet, hogy babás vagy. Az jó, ha a hő nem megy le. Hány napod volt ovu után?

Kép
p__lilla
 
 


Ez a 14. nap
azért néha egy kicsit fáj a hasam.......
36,8 nem túl alacsony?????

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok csajok!!!!

én szerintem jo a 36.8 :lol: bár nem tudjuk mennyi volt előtte de nem esett le a tegnapihoz képest!!!!!!!!!jajjj ki fog pénteken tesztelni????????Odri Magdolnám és Lilla???????jajjjj remélem mindenkinek jol alakul :lol: .

mano
manocska2008
 
 


Odri bögyő!
kapj elő egy terhességi tesztet a táradból, mint a cawboyfilmekben szoktál a revorverrel, és add ki nekiiii!!!!!!! A 14.napon tutin látszik!! NÉZD NÉZD NÉZD MOST MOST MOST!!!!!
nyuszifülû
 
 


Muffin: mikor mész legközelebb dokihoz?

Füli: neked drukk délutánra!

Odri: mikor szeretnél tesztelni?

Manó: te hogy vagy?

Nati: olvasom, hogy fáj még a derekad. :( De a hányinger, kávéundor az jó jel :)

Lilla: szuperül fent van a hőd ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


jajjj én is izgulok Odri!!!!!!!!!!

meg magdolnámért meg Lilláért meg hát magamért is csak azt nem irom mert hát magáért mindenki izgul.............

csajok lassan az utolsó napokhoz érünk :D :D :D :D :D :D :D

nyuszika:szoritok a dokinál!!!!!!

majdnem vettem ovut de mégis visszatettem........remélem terhesteszte kell venni napokon belül :wink:

mano
manocska2008
 
 


helló Kisvirág!!!!

nálam nincsenek tünetek de ne is legyenek :wink: .kivsit már krzdek izgulni!!!mindig alig várom hogy menjünk aludni hogy reggel legyen és mérhessem a hőm.hehehehhe
ja még mindig nincs vonalam...............

mano
manocska2008
 
 


Manó: :lol: :lol: :lol: Nemsoká reggel lesz, pár óra csak :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Manocska
Én is úgy vagyok vele, hogy várom a reggelt, és mérhessem a hőm. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul. Ja, és a férjem is kíváncsi rá. Mindig kérdezi, mennyi volt. :)
Nem tudsz feltenni egy görbét? Az nem lehet, hogy még nem tett vonalat, hiszen már csak 3 napod van hátra. :shock:

Kép
p__lilla
 
 


Nyuszi! Drukkkkkkk a délutánhoz
Sajnos nincs nálam teszt, mert dolgozóba vagyok :lol: :lol: :lol:
De még korai lenne, hisz még megjöhet ma vagy holnap..... :roll: :roll:

Manó! Én is nagyon izgulok...egy kicsit nyugtalan vagyok :wink: :wink:
Jó lenne most otthon lenni. :lol: :lol:
Én is remélem, hogy minden jól alakul. Az elöző terhességem is igy kezdödött, de nem akarom elkiabálni... :shock: :shock:
Neked is szooritok nagyon :!: :!:

Kisvirág! Nem tudom mikor tesztelek, lehet még nem mutatná ki....
Kiváncsi vagyok, ha tehetném már most megnézném :lol: :lol: :lol:

Lilla! Lehet neked is bejön ez a hónap???

Mindenkinek nagy nagy drukkok!!!

Kép
Kép
odri
 
 


itt vagyok és megpróbálom a hőmet iderekni!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 98400_.png

nekem is minden reggel kérdezi a férjem :lol: :lol: én meg mondom neki hogy ez a normális majd ha hétvégén is igy lesz akkor örülhetünk :wink:

mano
manocska2008
 
 


köszi kisvirág :lol: :lol: :lol:én is igy gondolom!!!!!!

ja Lilla nekem a vonalzomon annyi eltérés van hogy már csak 2 napot kell várnom!!!!!de nincs jelentősége!!!!!

mano
manocska2008
 
 


mano
Hát a görbéd szépen kúszik felfelé. Szerintem 31-én volt ovud. Bár a hőmérsékletcsökkenés nem jelentős. Lehet, nem hajnalba volt az ovu. Szerintem ilyen lehetséges. Ha fennmarad aznapra is, mikor meg kellene jönnie, akkor jó esélyeid vannak. :)

Kép
p__lilla
 
 


Csubi! Köszi a biztatást! Sajnos ilyen nőkből sok van. De ami még elkeseritőbb, hogy az egyik pasit, akire rászállt, látták is, hogy smárolt ezzel a csajjal az ebédlőben. Pedig a pasit 2 gyerek meg az asszony várja otthon. Az lehet a baj, hogy minden pasinak imponál, ha rámászik egy kis fruska. Csak van, aki él vele, kihasználja a helyzetet, van, aki meg legyint, hogy erre nincs szüksége.
Mi is azt mondogattuk, hogy van kb. 3 jelölt az állandó barátja mellett, akiktől még lehet az a gyerek.
Azért beleültették a bogarat a fülembe, hogy ha bejelenteném, hogy terhes vagyok, és mivel én sem vagyok férjnél, rólam is ezt mondanák? Mert itt senkinek nem fordul meg a fejében, hogy aki nem házas, az is álmodozhat gyerekről. Arra is felkapják a fejüket, ha azt mondom, hamarosan eljegyzés, házasság. Merthogy mi mégcsak 8 hónapja vagyunk együtt. Ez a hozzáállás nagyon nem tetszik, mert nem időtől függ, ki mennyire szerelmes, és gondolja komolyan. Nekem elég volt pár hónap, hogy tudjam, vele akarok családot alapitani.
Na nem filozofálok többet. :)

Füli, akkor a napokban beszerzem ezt a barátcserje kapszulát. Remélem jól reagálok rá, mert a babatervezők oldalán irták, hogy nem minden nőnek hozza meg a várt hatást. HA nem válik be, váltani kell egy másfajta készitményre, mert akkor te más tipusú vagy. Azt hiszem, te ittad a málnalevél teát anno. Neked nem vált be?

Lilla, tök aranyos a vonalzód!!!!!! :D

Ja igen, Füli, én csinálom a táblázatot, asszem este fel is teszem megint ide, és aki még nem adott meg adatokat, akkor hajrá!!!!

Aki rajta van eddig, mert tudom az adatait:
Csubi, Magdolnam, Nati80, Lilla, Márti, Manó, Nati06, Odri, Csucsu

A fontosabb dolgokat is megirhatjátok, ki mikor tesztel, vagy mikor megy orvoshoz.

Nati, örülök, hogy közös nevezőre jutottatok a pároddal végre! Akkor most mindent bele!!!!!Mi együtt kezdünk akkor decemberben???? Amúgy nekem is hétfőn vagy kedden kéne megjönnie.

Kép
jenny29
Mór
 
 


igen én is igy gondolom!!!!!most még csak azért örülök a hőnek mert akkor elvileg hormonálisan rendben vagyok!!szerintem nem 31-én volt ovum hanem,2-3-án akkor fájt a pocakom is meg akkor láttam a nyákomon is!és először 3-án indult el a hőm felfelé.már csak 2 reggel és mindent megtudok.bár én a szombatinak örülnék igazán mert nekem nem szokott késni........a te hőd is szép :lol: :lol: :lol: .

mano
manocska2008
 
 


Ebben a hónapban csináltam először görbét. Én is örülök, hogy legalább van pé, meg tüszőrepedés. Nekem nagyon fájt a derekam ovukor. Utána azonnal megszűnt. De most megint kezdem érezni. :( Lehet, mégis megjön? Nekem sose fájt a hátam eddig.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?