Új privát üzeneted érkezett!

Szia Judit!
Pénteken megvolt a 3.inszemem.Utrogestán kapszulát szedek 2x1-et.Különösebben nem érzek semmit,szerintem nem fog sikerülni.
Mindenféle képpen kellene fájni a hasamnak?
merci28
 
 


Lenne egy kérédésem, én a Kaáliba járok és ott volt most csinálták már a 2 inszemet , de nekem nem kell szednem utána semmi + kúpot se kapok után.
nem tudjátok, hogy mitöl függ, hogy kell e szedni az inszem után valami /+/ rásegítőt.
pbj12
 
 


Sziasztok!
A hasfajasrol annyit, hogy nem torvenyszeru - szerintem. Viszont nekem sokkal egyertelmubben faj a hasam, mint az elso inszemnel. Mult ejjel pl. fent voltam, es nemcsak szurkal a hasam, hanem ERZEM, es teljesen olyan, mint amikor menzesznel feszul. Erdekes. En arra lennek kivancsi, hogy aki a ferje karjaiban esett teherbe, annak fajdogal-e igy a hasa.
Amondo vagyok, hogyha okkal faj a hasam, akkor elviselem zokszo nelkul. De ha mas oka van, akkor inkabb hagyja abba Kép

A harmadik inszem sem torvenyszeruen sikerul, es nincs lefektetve sehol, hogy csak az sikerulhet. Hallottam elsorol, masodikrol, harmadikrol, negyedikrol es otodikrol is siker ugyeben. En csak annyit mondok, hogy a noverke szerint atlagban a harmadik szokott sikerulni. Van, akinek az "iranyitott" hazaseletnel sikere van. Szoval ez csak amolyan sajat magam biztatasa lenne, senki ne ijedjen meg.

Pbj! En is nagyon izgulok, de nagyon pozitiv vagyok - a hasfajas pluszban segit erre. Nem akarom elkiabalni, de olyan klassz lenne, ha valoban sikerulne - most igy erzem magamban. Ez a teszt van olyan rossz, mint a foiskolai tesztek - vagy jo kerdest kapsz, es atmesz a vizsgan, vagy rosszat, es akkor elbux. Nem ilyen? Mikor az ember lanya izgul egesz honapban vajon sikerul-e, es az utolso pillanatokban veszti el hitet.

Hajra tavaszi bezsongas!!!

Remelem nem koroz le az altalam inszeminalt citromfam Kép Mar latszanka a kicsi citromok rajta, es rengeteg a viragja Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 

 
 

Judit, gratula a magas hcg-dhez! Csak így tovább!

A többieknek pedig megy a drukk.

Vera, Pirus, Noémi-hol bújkáltok?
Vera, minden oké?
Noémi, voltál kontrollon?
Pirus, hogy viselkedik Szabi? Felkel még éjjel szopni?

Kisegér 30+4
kisegér
 
 


Sziasztok!
Kisegér! Köszönöm szépen, aranyos vagy.
Holnap megyünk UH-ra,este jövök majd és mesélek
Judit
gyjudit
 
 


Sziasztok.
Ma voltam inszemen. A doki felvetette a lombikdolgot, de azt mondta, ameddig akarjuk, csinálja tovább az inszemeket.. Nem tudom meddig csináljam még, bár most nagyon bízom, hogy sikerült..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


BabsziKép
Te érzel valamit? nekem elkezdett fájni a cicim...meg még mindig szurkál a hasam, De ez nem mérvadó, mert mindig szokot elötte, most nem merek tesztelni kibirom hétfőig...Kép
pbj12
 
 


Kisegér Kép felszívódott a ciszta a babóca fejéből!!!!! Annyira boldogok vagyunk! És már úgy ficánkol, hogy hihetetlen, napról napra erősebbeket, úgy érzem.
Te hogy vagy? Hogy bírod? Remélem most egy kicsit jobb passzban vagy már. Sokszor eszembe jutsz a diéta miatt, most engem is diétára fogott az orvos, már 5 kg van rajtam. Szerintem nem normális a doki, kicsit ki is buktam rajta, de azért amit tudok visszafogok. Csak hát olyan jó végre enni és élvezni az evést. Kép

Norka Kép remélem ti is jól vagytok! Írj ha tudsz!

Noémi Kép nemsokára te is itt fogsz tartani, nem is olyan sokára Kép

Mindenkinek nagyon drukkolok!

Puszi
Noémi és Dani baba
23+0
Vendég
 


Pbj!
Nekem is fajdogal a hasam, es sokkal egyertelmubben, mint a multkor, de a cicim nem faj.

Lanyok!
Mit jelent az erzekeny mell? A mellbimbo, vagy az egesz, vagy hogyan?

Faradt vagyok.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Noémi, nagyon örülök!!!
nekem is ficánkol a babám, de én nem fokozatokat érzek, hanem ugrásszerű változásokat. Pl. már hetek óta hasonlóan mozgott, és kb. 4-5 napja éles, erős rúgásokat is produkál néha. Ez új. A másik, amit csinál: rettentően érzékeny lett az érintésre. Alig kell megcirógatni, máris reagál, pontosan a kezem alatt.

Amúgy most jól vagyok, kezdem egyre türelmetlenebbül számolni a heteket, napokat, és gyakran elképzelem, hogyan fogunk játszani, bohóckodni a babával, hogyan fogjuk dajkálni, elaltatni, ringatni. Előre élvezem. Egy időben inkább sajnáltam a rohanó időt, hogy mindjárt vége a terhességnek, most inkább várom a jövőt.

Szobát nagyjából berendeztük, Zoli kifestette, nagyon kellemes színe lett-pasztell rózsaszín, és olyan derűssé vált a hangulata.

Mindenkinek szívből kívánom, hgy mielőbb része legyen hasonlókat megélni!!!

Kisegér 30+5
kisegér
 
 


Jaj, Kiseger! Hogy en milyen irigy vagyok rad! Annyira varom a hasonlo erzeseket, hogy csuda!!! Es amikor ilyet irtok, en is szeretnem a hasamra tenni a kezem, es en is szeretnem megszeretgetni a "fal" mogott a picit. Neked mar nincs sok hatra Képa szulesig Kép Olyan jo neked....!!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Babszi,Pbj!
Nagyon szurkolok nektek. Sikerülni fog.
Bízzatok benne.
Képzeljétek, ma voltam UH-on és úgy néz ki, hogy ikrek, 2 petezsák van! Kép Kép Kép
Judit
gyjudit
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok egy "csevegő", ezért általában olvasó módban vagyok a babaneten. Magamban drukkolok mindenkinek és reménykedem, hogy nekünk is sikerülni fog.
Most viszont kérdezni szeretnék tőletek.
Holnap lesz az első inszeminációm és otthonról kell vinnünk az "anyagot". Mindenkinél így volt? Nekünk egy kicsit furcsa az utaztatás, melegentartás. Ettől egy kicsit félünk is.
Köszönöm előre is a válaszaitokat.
É
kereva
 
 


Sziasztok kismamik és leendő kismamik!
Kereva! Nálunk apának két órával korábban be kellett menni, és ott produkálni az anyagot. Ez a pesti Kaáliban volt.
Jól vagyunk. Jövő kedden megyünk tarkóredő vizsgálatra. Mostanra elmúlt a puffadás, ahogy Nóri is írta. Ja, és kedden lesz végre kiskönyvem is.
Kisegér! Noémi! Én is úgy irigylem, hogy mocorog a pocakotok. Szerintetek a 16. héten meg lehet már nézni 4D UH-n, hogy fiú vagy lány? Na, majd mindjárt visszaolvasom, nálatok hogy volt.
Boldogok vagyunk, és ezt kívánom nektek is inszemes lányok! Kitartás!
Nóri! LÁttam, hogy a cukros doki jól felbosszantott. Tényleg buta dolog volt tőle rémisztgetni, de higgy azoknak, akik UH-n megnézték! Láttam a pocis fotódat is. Gondoltad volna egy éve????
Vera 12+1

Kép
Kép
verona
 
 


Kereva!

Ez nalunk nem igy volt! Nalunk tilos volt otthonrol vinni. Azt ott kellett "elintezni", majd utana az aszisztens elokeszitette az anyagot - letisztitja, megvizsgalja...stb. Csak vizsgalatra lehetett vinni otthonrol anyagot, es annak is megvolt az ideje - max. egy oran belul be kellett vele erni.
Remelem megvalaszoltam helyesen a kerdesedet! Barmi van, kerdezz nyugodtan, vagy szolj kozbe!

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!

Noémi, 5 kilóval diéta 23 hetesen?? Hát tényleg nem normális a dokid, ne haragudj. Egyébként a baba most kezd el nagyon nőni arányaiban (kb. a 30.hétig nagyon bele fog húzni), ha most kezdesz el diétázni, az nem is biztos hogy jó neki. Csak annyit tegyél, hogy nem eszel édességet meg kenyeret tömkelegével. Komolyan mondom, nem értem a dokikat: diétáztatni kismamit inkább a 20.hét előtt kéne... most olvastam, inkább a félidő előtt felszedett pluszok jelentenek tényleges plusz súlyt, utána már minden a baba érdekét szolgálja illetve sokszor van vizesedés is, tápanyagraktárak alakulnak ki, a mell tovább nő... arról nem is beszélve, hogy a terhes nő farkaséhes... a dokimat mostmár én is letojom!!! Egyébként, én azt vettem észre, hogy tök esetleges, mi történik hízás ügyben. Mert ugyan én is visszafogtam magam a 17.héttől (Egérke követte) mert akkor már 4 kg plusszom volt, és ténylegesen lassabb ütemben híztam. De: volt olyan, hogy 23-26.hetek között egy dekát nem híztam. Aztán ugyanúgy táplálkoztam, és az elmúlt 4 hétben mégis feljött 2 kg. Ezt megfejteni... nem lehet. A doki mondta most szerdán, hogy Nóra, már csak 2-3 kg-t hízhat (nem egész 9 kg van rajtam 30 hetesen). Néztem rá elhűlve, hogy mégis, ezt hogy csináljam? Elkezdte mondani az okosságait, hogy ne csokizzak stb. Mondtam neki, doktorúr, ha csak ennyiből állna az odafigyelésem, rajtam már 15 kg lenne... Kép Erre nem tudott mit mondani. Tény, hogy férfiként okosnak lenni könnyű, terhesnek nem annyira... ezt tartsd szem előtt!

Verona! Hát nem tudom, érdemes-e elkapkodni a 4D-t, nekem 15 hetesen nem látszott a neme, de sokaknál az volt, hogy 18-19.hétben mentek, és akkor már gyönyörűen lehetett látni (amikor amúgy is van a genetikai UH). Az élvezeti értéke miatt, igazából én a 20-22.hetet javasolnám, mert akkor már kezd a kis arca emberivé válni, gyűlnek rá a zsírtartalékok, nem annyira csontos, és a végtagjai sem annyira pálcikásak. Ezt csak tapasztalatból mondom, mert voltunk 4D-n 15., 22., és most 30.hetesen is.
Most 1-2-3 hétig karcsú leszel, aztán gyorsan be fogsz durranni, meglásd. Kép
Hát én be is szóltam Gy.nak, még hétfőn, és 4 napja nem írt semmit... 2-3 naponta szokott jelentkezni... nagyon nyers leszek, de ott rohadjon meg az ilyen. Elmeséltem szerdán a dokimnak az esetet, ő is nagyon felháborodott, mert azt mondta, ez eleve borzasztó etikátlan, Neten csak úgy a levegőbe ilyeneket pufogtatni; másrészt pedig amire gondolhatott Gy., az nagyon ritka és eleve az ilyen típusú rendellenességet már sokkal hamarabb, genetikai UH-n észre kell venni, én pedig írtam, hogy 30.hetes vagyok. Szóval a dokim is tajtékzott, na. Kép

Egérkével szoktunk beszélni, tudunk egymásról mindent. Kép
Magamról annyi van most, hogy tegnap kicsit futottam villamos után, mert késésben voltam, és már hetek óta nem tettem ilyet... utána 2 órát ültem egy helyen, és mikor felálltam, azt éreztem, meg vagyok nyomorodva. Mondjuk már eleve reggel, ebben a hidegfrontos időben, fájt a derekam meg lentebb a keresztcsont. Na, mikor felálltam, azt hittem, nem tudok lábra állni! A csípőmben kilazult a bal forgóm, vagy nem tudom mi, és nem működött a bal combtövem, iszonyatos fájdalmak árán kezdtem el sántikálni. Estére rosszabbodott, a párom vitt az ölében. Ma reggelre egy fokkal jobb lett, de nem az igazi. Közben érzem azt is, hogy a baba feje is lentebb van. Érdekes, nem? Megy szét a csípőm.

pusz mindenkinek Norka (30+0)
s_norka
 
 


Nóri, hajszálpontosan én is így érzem, ugyanez történik az én testemmel is És a fenti eset meg is történt.KépKépKép
kisegér
 
 


Lanyok!

Ebben a honapban en olyan pozitiv voltam / vagyok, de elkovettem azt a hibat, hogy ma hajnalban csinaltam egy tesztet a 12. napon, es negativ lett. De olyan egyertelmuen faj a hasam, es neha a derekam is olyan zsibbadt... Hallottam mar 12. napi pozitiv tesztrol - gondoltam hatha nekem is az lesz. Nyugtassatok meg, hogy hulyen elhamarkodott voltam!!!!!!! Mert a zsibbadt hasammal elkenodve ulok a gep elott, es varom az iteleteteket.

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Pbj! Nem birtam ki Kép Kép Kép Te birod meg teszt nelkul?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi, várj 2-3 napot, tök felesleges volt így "kockáztatni"
Amúgy tényleg vannak 12 napos + tesztek, de nem mindenkinél. A 14-15 nap a tuti.
kisegér
 
 


koszi Kiseger, meg nem vesztem a hitem teljesen. Szerinted ha nincs oka, akkor is fajdogalna a hasam? Aki a ferje karjaban esett teherbe, annak nem faj a hasa? Nekem van, mikor folyamatosan faj, es teljesen ugy feszul, mint amikor meg akar jonni. Ezert vagyok meg mindig pozitiv, hatha tenyleg van babom, csak meg nagyon elbujt.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi, ha inszemed volt és gyógyszereket kapsz, lehetnek ilyen tüneteid baba nélkül is. Nekem spontán jött a baba, és hasonló tüneteim voltak a mensi esedékességének időpontjában, de amikor inszemeztek, és nem sikerült, akkor is: próbálj meg nem figyelni a tünetekre, sajnos nagyon becsapósak. De ez még nem jelenti, hogy nem sikerült, csak fenntartással kell hozzáállni.
kisegér
 
 


Ertem Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Na, nem azért mondtam, hogy itt nekem elkezdj szomorkodni, én a fenntartást szerettem volna kihangsúlyozni. Bocsánat, ha lehangoló voltam, nem akartam. És nincs is okom rá, hiszen korán teszteltél. Remélem, 2-3 nap múlva hozod a kétcsíkosat!
kisegér
 
 


Persze, ertem. Nem voltal lehangolo, de megis :o Tudtam, hogy nem kellene, de egyszeruen olyan nehez ellenallni, meg hat ez a franya hasfajas... Es kell olyan, aki visszarangat a foldre. De azt gondolhatod, mit vivodtam hajnalban, hogy csinaljam vagy ne... Tudtam, hogy lehangolom sajat magam, ha megcsinalom, es nem pozitiv.
Nem lehangolsz, hanem inkabb koszonom a valaszod!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


tegnap sajna megjött.elkeseredtem.reménykedtem, hátha én leszek az,akinek elsőre sikerül.lehet hogy megpróbálom a lombikot.nekem egy petevezetőm van+ellenanyagtermelés,lehet hogy megcsinálják!

Kép


Lola!
Sajnalom, hogy nem sikerult elsore a dolog, de szerintem adj meg lehetoseget a dokiknak! En hallottam hasonlo esetrol, mint a tied - egy petevezetoje volt a lanynak (pont annyi idos volt, mint te). Eloszor mehen kivuli terhes lett, es el kellett vetetni, de rogton utana (ha igazat mondtak) terhes lett spontan, es egeszseges kisfia szuletett. Azt nem tudom, hogy volt-e az egy petevezeton kivul mas problema is, mint neked, de még ne keseredj el!!!
Nem tudom, hogy segitek-e egyaltalan, mert nem ismerem a helyzetedet, de probalom a legjobb tanacsot adni, amit szivem szerint adnek.
Az is lehet, hogy igazad van, es MOST kellene elkezdeni a lombikot. Barmelyikbe is vagsz bele, legy eros!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


babszi!köszi a biztató szavakat!most már jobban vagyok, tudod újra ketyeg a verkli, indul a ciklus, holnap beszélek telefonon lombik ügyben, és majd írok, mi lesz, megcsinálják e.te hány éves vagy?neked nagyon szorítok!és minden reménykedő lánynak ugyszintén!

Kép


Tegnap még biztato szavak, ma en vagyok padlon Kép Negativ lett a teszt megint. Még persze biznom kell, ha két nap mulva megismetlem a tesztet, hatha pozitiv lesz, de nem hiszem. Ha terhes vagyok, biztos kimutatna mar. Gabriel tesztem volt; most azt lehet kapni. Kép
El vagyok keseredve Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi, sajnálom. Egyébként a Gabriel nagyon gyenge, máskor vegyél pl. Lillyt vagy Medilabot.
kisegér
 
 


Kiseger! Medilabot annyi helyen neztem, es egyszeruen nem kapok!!!!!! Hallottal olyanrol, hogy csak kesobb mutatta ki teszt a terhesseget? A 14. napon meg nem? Nagyon el vagyok keseredve, de ez nem ezen a 2 napon mulott. Es torom a fejem, mert nem ertem az egeszet. A doki azt mondja, hogy o 50% tud igerni - vagy sikerult, vagy nem. Meg a lombik sem lehet 100%, de sokkal nagyobb az esely ra. Es azt nem ertem, hogy miert feszul a hasam, es miert ennyire, ha nincs ra oka. Annyi MIERT kerdesem van. Annyira szerettem volna. Es most duhos vagyok, mert most is szurkal a hasam ok nelkul.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


babsziKép
Én is padlón vagyok mert nekem is negatív lett....Ez most sokkal rosszabul érintett min a múltkor....valahogy-valamiből erőt kell merítenünk, én most fel ís hívom a dokit, hogy mi legyen...
Nekem a Kaáliba adtak tesztet, mást nem is próbáltam.
pbj12
 
 


Babszi, a hormonok, meg az inszeminálás miatti piszkálás is csinál ilyeneket. 14. napon már ki kell mutatnia a terhességet a tesztnek. Ha mégsem akarod elhinni, bármikor megismételheted egy másikkal, nem múlik rajta semmi.
kisegér
 
 


Sziasztok:Babszi,Pbj!
Nagyon sajnálom,pedig bíztam benne,hogy nektek sikerülni fog.
Nekem Márc.31.-én volt a 3.inszemem.Ma vagyok a 10.napon.
merci28
 
 


Pbj!
Sajnalom nagyon. Meg nem akarom elhinni, de tudom, hogy ennyi volt. Irj majd mit mondott a dokid! Lehet a kovetkezot is egyutt csinaljuk. A statisztikak szerint annak nagyobb az eselye.

Olyan realis vagy Kiseger! Kép Persze jobb az oszinteseg! Nyarig adok idot ennek az intezmenynek, utana atmegyek a Kaaliba. Szerinted akkor elolrol kell minden vizsgalatot, es mindent kezdeni???

Hajra Merci!

Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


helló lányok!együttérzek veletek, és bagyon sajnálom, mert tudom milyen szar érzés ez.én teszteltem 8. nap,28. nap, 31. nap 34. nap mindig negatív lett,szerintem tök mindegy milyen tezst márka!!!!!több mint egy hét késéssel jött meg!ma beszéltem a győri kaáli intézettel, és a pestivel is,győrben 3 inszemet, bp-en 4 et mondtak hogy mehetek lombikra.persze nekem egy petevezetőm van+ellenanyagtermelés.a káliba 30000 az inszem.a győri doki szerint 1-4 inszem azonos a valószínűsége,5-6 csökken,6 után véletlenszerű!csüt megyek a szabolcsba uh-ra!ezvan,nekik atv szerint kell eljárni!

Kép


Sziasztok!
Inszem után vagyok 5 nappal... Egyszerűen úgy érzem, hogy azt a két hetet nem fogom kibírni!! Iszonyatosan lassan telik az idő!
Az én dokim azt mondta, hogy a 6. inszem után lehet menni lombikra. Mivel én ott tartok, megkérdezte mi legyen. Azt mondta, ameddig akarom csinálja az inszemet. Nem tudom meddig húzzam még....
Egyébként ezt a teszt dolgot nem értem... Egy csomó olyan teszt van,amleyik azt írja, hogy már a második napon kimutatja... Azt hogy a fenében? 6 nap a beágyazódás! Szóval szerintetek hogy van ez? Csak reklámfogás??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lola!
Ki a dokid a Szabolcsban? Dr M, vagy Dr V? Sajnalom, hogy ezt mondtak Kép Neked rosszabb a helyzeted, mint nekem, pedig en is neki vagyok keseredve rendesen!!!

Magnes!
A beagyazodas utani 3., vagy 6., vagy 10. nap...ahogy mondjak. A beagyazodas viszont lehet akar 10 nap is! Szoval ha ugyesen fogalmaznak, csak annyit jegyzunk meg, hogy 3 napos terhesseg!!! Pedig azt a teszt is a beagyazodas utan erti.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Kisegér! Snorka!
Visszaolvasgattalak ma titeket 2004 elejetol fogva, mi mindenen mentetek keresztul, es hogy lettetek terhesek. Olyan fura, hogy mennyi hasonlo kerdest tettetek fel annak idejen egymasnak, es hogy kiokosodtatok az ido elteltevel!!!! Mennyire naivan indultatok, es most a legfobb tanacsadoink lettetek. En sem allok kukan mar a dolgokhoz, de ANNYI mindent en sem tudok, mint ti. Olyan klassz olvasni, hogy sikerult, es persze olyan rossz is olvasni, de csak annyibol, hogy mi elott allunk meg mi...vagy en.
Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!
Dr. V-hez járok. Tök szar kimondani, hogy járok. Én se akarok belegondolni, hogy mi áll előttünk. Te még reménykedhetsz.

Kép


Igen, remenykedem, de neked azt mondom, hogy a remeny hal meg utoljara!!! Most olvasgattam Snora esetet, es hat szegeny amiken keresztulment... Gondold vegig!!! Nem szabad feladnod! En sem adom fel, es en szeretnek abban hinni, hogy inszemmel - vagy spontan - terhes leszek.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!
A történetem egy az egyben végül is fent van a www.lombikbaba.hu Történetei között. Nem exhibicionizmusból írom ezt, hanem mert tudom, hogy tanulságos az esetem. Ebből kiviláglik az is - és ezzel Lolát inteném -, hogy a hormonozás, a lombik nem mindig hoz sikert, bárhogy erőltetnénk... én is végül egy ép petevezetővel lettem terhes spontán, az ellenanyag-termelést meg valamiért túlhangsúlyozzák a Szabolcsban, fogalmam sincs miért, ezzel annyira nem foglalkoznak máshol és számos lányt ismerek, akinek szintén ezt állapították meg ott, mégis spontán lett terhes. Ezzel csak annyit szeretnék mondani, senki ne rohanjon tovább ész nélkül lombikokba, ha nem nagyon muszáj, igenis a természet, a psziché (és a gondos kivizsgálás) csodát művelhet! Mindig iktassatok be hosszabb pihenőket, amikor elfáradtok, ne legyetek olyanok, mint én voltam (faltörő kos)!

Norka
s_norka
 
 


Gyjudit!
Visszaolvasgattam az uzenetet, es arra jottem ra - ilyen keson - hogy neked nem is reagaltam az ikrekre!!! Ne haragudj! Igazabol en mar megmondtam, hogy ikrek lesznek Kép Jol vagytok???

Kereva! Eltuntel! Veled mi van?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok Mindenki!
Gyjudit, nagyon gratulálok én is az ikrekhe!! a munkahelyemen az egyik lány ikrekkel terhes most van az 5. hónapban az első inszemre sikerült nekiKép Olyan édes a pocakja, napról napra nagyobb!!!
Vigyáz magatokra nagyon fontos!!
BabsziKép
Én tegnap olyan világvégehangulatban voltam hogy csak na... De ma voltam dokinál, és megbeszéltük, hogy jöhet a következő inszem, 21-én megyekj UH ra és szerintem 24 lesz az inszem, már emg is jött úgyhogy lehet hogy ez is volt tegnap a bajom, de új hónap új remény.. na együtt csináljuk ezt isKép
pbj12
 
 


Sziasztok lányok!!Snorka!mennyi dő után lettél spontán terhes?a győri doki is azt mondta nem hisz az ellenanyagtermelésben,5 év együttélés után a PCT-nek nincs értelme szerinte.ő inkább a HSG eredményt vonja kétségbe, hogy a másik oldal is elzáródhat. de szerintem annyira idegbeteg vagyok már és azért nem sikerül!!!!szerintetek lehet hogy a HSG nem ad 100% eredményt?fsh-val el lehet érni, hogy mindkét oldalon érjen?a trentalt szerintetek meddig kell szedni, és van értelme?

Kép


Lola: csaknem három év után, amikor már beletörődtem a sikertelenségbe és elindítottuk az örökbefogadást... 2 lombik után voltam, nem igazán akartam többet (nem hittem benne).

A HSG valóban okoz pontatlanságot (70%-ban pontos), a kórházban végezhető ambuláns röntgenes valamivel nagyobb hatásfokú de fájdalmasabb, a laparos diagnosztika a leghatékonyabb. Még egyszer mondom: EGY petevezetővel is teherbe lehet spontán esni!! Kép

A Trentalt sehol nem szedetik, csak a Szabolcsban, és fogalmam sincs, minek.

AZ FSH-ra vonatkozó kérdést nem is igazán értem. Ez a hormonszuri, amit stimura kaptok. Ha kisebb adagolás van (inszem), akkor sokszor csak 1 tüsző érik meg, az egyik oldalon - mellesleg, ha valakinek spontán van tüszőérése, ez szerintem teljesen felesleges, nem feltétlen kell megerőszakolni a szervezetet. Ha lombik van, akkor nagy dózisban kapja szegény ember lánya, mindkét oldalon sok érik, de ez egy nagy macera a szervezetnek (én tudom...), egy db petevezető miatt ennek kitenni a szegény petefészkeket.... én azt mondom: NE!
s_norka
 
 


Babszi!
Köszönöm, eddig semmi gond nem volt az időnkénti hasfájdogáláson kívül, de tegnap óta hányinger, émelygés minden mennyiségben.Hajnalban hányingerre ébredek, délelőtt 10-11 körül már jobb, de du.2 körül megint elölről kezdődik, egészen estig. Szinte csak feküdni van kedvem. Ma is hazajöttem hamarabb a munkából.
Pbj!
Köszönöm neked is a gratulációt, jövő héten megyünk megint UH-ra, akkor nézik meg a szívveréseket.
Lányok!Nagyon szurkolok mindenkinek!
Judit
gyjudit
 
 


Pbj!
Te ilyen hamar tudod, mikor mesz ujra Uh-ra, es mikor lesz inszem? Nekem meg nem jott meg, de 15. elott nem is nagyon varom meg. A doki meg szedeti holnapig velem a gyogyszereket, aztan ha akkor sincs semmi, akkor hagyom sorsara a dolgokat.
Kerdeztem, hogy ennyi ido elteltevel lehet, hogy nem mutatja ki a teszt... bizonytalan hangon azt mondta, hogy bizony elofordult mar ilyen. Szoval en csak akkor tudom majd beloni az ujabb inszemet, ha megjon. Ahogy szamolgatom, lehet a majus 1-jei hetvege esne aldozatul a beavatkozasnak. Akkor viszont lehet nem vallalom a koltsegeket, es atmegyunk egy pihi honapra. De ezt biztosra csak kesobb tudom megmondani. Most bizakodobb vagyok megint, ha meg kell jonnie, hat jojjon meg. Ennyi. A hasam meg most is fajdogal amugy.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Snorka!
Ahogy olvasgattam a regi uzeneteket, olyan vilagra-csodalkozo voltal, es ugy ittad az uj informaciokat, ahogy mi tesszuk itt, mint ujabb generacio utanatok. Minden apro rezdulest kerdeztel, es tuneteket kerestel, meg ilyesmi - pont mint mi. De a mostani uzeneteid olyanok, mintha megkemenyedtel volna. Lehetseges ez, vagy csak a "mimika" hianyzik a Netek mogul? Vagy tenyleg olyan kiabrandult, kemenyebb lettel? Ne haragudj, ha ezt kerdezem, nem akarom a szemedre hanyni, csak erdekel. Mi is kiabrandultabbak leszunk 1-2 even belul? Tudom, nem volt konnyu neked semmi, ezert irom meg egyszer, ne haragudj a kerdesert.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!

Kemény is vagyok. Kép Egyébként ne is hányd a szememre, mert ellenségeimnek se kívánom a mögöttem álló utat. Kép
Mindent ugyanúgy végigjártam, mint ti. Türelmetlen voltam, rácsodálkozós, görcsölős, ezeket nem is felejtettem el. Csak tény, hogy a keserű tapasztalatok mély nyomot hagytak bennem, illetve - mi tagadás - van összehasonlítási alapom is az egyes helyek, eljárások orvosi szakértelmét illetően. Van bennem egyfajta féltés a mostani sorstársak iránt, mert nem szeretném, hogy ugyanúgy végigszenvedjenek mindent, mint én. Kép Ennyi áll a hozzáállásom mögött.
Ugyanakkor azt is tudom - emlékszem rá-, hogy amikor nekem mondogatták annak idején, hogy ne rohanjak úgy, mégiscsak hormonoznak, kikészítem magam stb., akkor türelmetlenül félrelöktem mindenkit. Olyanokat is, akikkel pontosan olyan szituációban voltam, mint én most mondjuk veletek: ők az orvosi megerőszakolás után spontán lettek végül terhesek. Nem hittem nekik. (Itt van pl. Dodo. Kisegér is akkor lett terhes, amikor visszavonult. Én is. Hogy csak az innen felmerülő példákat mutassam.)
Ugyanakkor tény az is, hogy vannak lányok, akiken segít az inszemináció, csak a fenntartásaimat hangoztatom a szükségtelenül adagolt hormonokkal szemben. Sima Clostyval is lehet jól stimulálni, a Kaáliban pl. nem is nagyon adnak mást inszemhez...

Bocsánat, ha nyersnek tűnök és kioktatónak, higgyétek el, nem szándékos. De mivel emlékszem rá, hogy annak idején engem is zavartak az "okosabbak" figyelmeztetései, inkább nem szólok többet. Kép Sok sikert!

Norka
s_norka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: