Új privát üzeneted érkezett!

hű néztem a mokkát és volt ott egy játék, amelyben megkérdezték a nőt, hogy milyen ország fővárosa Párizs, azt mondja, nem todom :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
magdolnam
 
 


:roll: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


na készülök melóba, 12től ugyanitt.
magdolnam
 
 

 
 

Odri! Honnan tudod hogy a ciklusod első felén a hő mondjuk átlag nem 36,4-5 volt???? Mert ha igen, akkor ez még nem leesés! :lol: :lol: Tessék már pozitívnak lenni ha már én nem vagyok az! Mutassatok már példááát! :):):)


zzzzzz.....kettőkor hívom fel a dokit, hogy tud-e fogadni este. zzzzzzzzzz,,,,,,,,, tele a gatya. Már azon gondokodom hogy altatnak-e ha műteni kell, meg ilyen fax...ságokon . Nem vagyok normális..........zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz..................... biztos az idő teszi.
...még most is fáj a hasam. :( Rák. ---na jó befejeztem a hisztit....


Puszi nektek!!!

Nyusz
nyuszifülû
 
 


Sziasztok csajszik!


Ma megint hülye álmom volt...Nem tudom miért álmodom minden éjjel, és ilyen hülyeségeket.
Én 2 hét múlva csütörtökön akarok nődokihoz menni. Egyenlőre nem félek, na de ez majd változik, ahogy közeleg az időpont.

Magdolnam, sztem nagyon szép a görbéd, a hőd szépen fenn. Várjuk a csütörtököt, vagy mikor tesztelsz.
A ciklus.hu bejelölt megint egy pé-t, most a 16. cn-ra. Érdekes....
Asszem döntöttem, veszek jövő hónapban egy ovu tesztet, az a legtutibb.
Csajok, optimizmus!!!!!! Minden oké lesz!!!!!!!!2008 a mi évünk lesz!!!!!!!!

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


itt vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .remélem egy darabig nem kell mennem sehova!!!!!!

megyek olvasni.......

odri!!!!!nyusznak igaza van szerintem az még nem esett le!!!!nem mérted előtte de az átlag hő álltalában 36.5!!!szerintem ne keserdejél idő előtt :wink:

nyuszika!!!!!!lehet hogy irtad csak most ültem ide miért kell dokihoz menni??????csak pozitivan biztos nincs nagy baj :roll: !!!!!

nálam nincs tünet!!!!!!!!de nekem az is tünezt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: remélem nem is fogok semmt érezni!!!ja a cicim feszülget :oops:

mano
manocska2008
 
 


ja és a ciklus.hu nem huzott még mindig vonalat............nem is kommentálom!!!!!

mano
manocska2008
 
 


újra itt!
magdolnam
 
 


Manocska! Az a baj, hogy egyre hosszabbak a mensik, most 41 naposra sikerül, pé a 27-ik napon, vagy valami afféle, de nem biztos, sztem csak próbálkozott és egy óriás ciszta lett belőle ami miatt nagyon nagyon fáj a hasam........és még egy csomó tünetem van ami nem utal egészséges működésre.
Még arra gondoltam, lehet hogy azért fájhat most a hasam, mert szedem az agnucaston (barátcserje) tablettát, aminek hormonháztartást helyrepofozó hatása ismert, lehet hogy már rendezkedik odabennt, és azért vagyok olyan sssrul. De attól független el kell mennem orvoshoz. Nem jó az a 41 nap. Annyira bestresszeltem már hogy uh........-
Köv hónapban nem mérek semmit, nem tesztelek, csak élvezem a napokat......! Most lesz egy lexarom hónap. Aztán meg majd folytatom.

Manocska görbéd van? Nézem előbb valahol???

Puszzzzz
Nyuszsszzzszszsz
nyuszifülû
 
 


Dobj már egy görbusz linket!!!
nyuszifülû
 
 


Sziasztok
Én is itt vagyok. Le vagyok törve. Elegem van az egész kib... életből. Most nagyon-nagyon ki vagyok. Nincs kedvem tanulni és nem is akarok. Egész nap fel se kelnék az ágyból. Aludni akarok. Átaludni a hetet, hónapot, évet. Utálom az iskolát is és mindent. Tudom ma is hisztis leszek és bőgni fogok. nem tudom, hogy mi van velem. rettegek, hogy idő előtt megjön. Rettegek, hogy kicsúszok az időből és nem lesz gyerekem. Attól is félek, hogy elba... az utolsó évemet és nem fogok diplomázni ebben a tanévben. Amilyen jól haladok azzal a szakdogával, meg a nyelvvizsgákkal, nem csoda, hogy így gondolom.
Azzal telnek a napjaim, hogy beszélni akarok párommal a babáról, de nem tudok. Elegem van!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
megyek a fürdőbe sírni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Na te most nagyon magad alatt vagy! Én is mindjárt elszívok egy szál cigit, kicsit ki vagyok purcanva.
Na és ha ne adja az ég nem diplomázol ebben az évben, akkor mi van??? Összedől a világ? Ne görcsölj, bőgj egy nagyot, balamit törj össze, aztán hátha jobb lesz!

én ma szedtem be az utcsó Norcolutot, elvileg holnap meg kell jönnie. Egyik hisztis picsa állapotból a másikba. Szegény csajszihoz sincs türelmem, annyra össze vannak gabalyodva a hormonjaim, úgy sajnálom, mert rákiáltottam délelőtt, pedig ilyet nem csináltam még! Aztán ott bőgtem, hogy ne haragudjon. Úgyhogy most megyek, és keresek valahol egy szál cigit!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Én is elszívtam ma két szállal, hogy egy kicsit megnyugtasson. De nem jó.
Az a baj, hogy párom tiltakozik az ellen, hogy halasszak. Tudom igaza van, hogy nem kéne. Most legalább ismerek mindenkit a csoportomban. csak most egy kicsit szarul vagyok. Tudom, ha meg tudnánk beszélni akkor jobb lenne. Lenne célom, hogy ekkor meg ekkor baba jön, addigra le kell tudnom minden vizsgámat és kész. De ez most nem megy. Életunt vagyok de nagyon.

Kép
Kép
nati80
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 12000_.png

na ime a görbém!!!!!!!!erős kiritikákat várok!!!!

3 nap mulva kell megjöjjön!!!!

nyuszika!ne keseredjél amég a doki nem lát!!!!izulok érted remélem jo hireket hozol :oops:

Natasám!ne szomorodjatok küldok mindenkinek egy nagy mosolyt :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Magam alatt vagyok Lányok! Már hónapok óta nem tudok kilábalni belőle. Nem tudom hogyan tovább. Veletek legalább jó beszélgetni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska
Szerintem csinálhatsz tesztet már. nagyon szépen fenn van a hőd. Gratula hozzá

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasa!!!!!
én ezt nem értem hogy ennyire nem tudjátok megbeszélni!!!hozd fel a témát mond el hogy neked ez milyen fontos kérdezd ki az ő véleményét és jol beszéljézek ki!!!!!!!!!jot fog tenni majd meglátod!!!!!!!!!!!régota vaagytok együtt,nem látja ha valami bánt téged????nálunk a férjem kb:10 perc alatt leszűri.

beszéljétek meg!!!!!!!!!léccci most ugy sajnállak!

mano
manocska2008
 
 


ugy udamennék és megvigasztalnálak!!!!! :roll:

mano
manocska2008
 
 


Manocska
Ő is tisztába van azzal, hogy nincs minden rendben nálam. De olyan nehéz belefogni nekem egy ilyen beszélgetésbe. Nem tudom, hogy fogjak hozzá, hogy ne bántsam meg. na mindegy. Most egy kicsit félrevonulok, kisírom magam és ha hazajön nemsoká talán beszélünk.
Most minden szar. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó lenne most tényleg valakivel találkozni, mert egyedül szar.

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasám!!!
lehet hogy ha ennyire magad alatt vagy ne is hozd fel ezt a témát!mert érzékenyebben vesz az ember ilyenkor mindent,meg talámn ingerültebb is! nagyon nagyon szurkolok nektek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ennyi mosolyt küldök!csinálj valamit ami feldob,vagy vegyél egy jo forró fürdőt meg egy finom teát!!nekem ez mindig segit!!!!

mano
manocska2008
 
 


Nati:
Én elhiszem, hogy nem akarod megbántani, de nem gondolhatsz folyton mások érzéseire! Most te vagy szarul, neked van szükséged az ő megértésére!
Ja és a másik! én is halasztás ellenes voltam mindig, de ha ennyire nem tudsz koncentrálni, és a sulival foglalkozni, akkor fölösleges erőlködni, nem jött el az ideje a sulinak.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Natasa!Mágnesnek igaza van,neked van most szügséged rá!!!!!!és magaddal is kell foglalkozni,de csk akor beszéljetek róla ha nyugodt vagy mert akkor könnyen lehet hogy csak vita lesz belőle!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Manó! Nagyon szép és biztató a görbéd. Sztem azért nem tesz be vonalat, mert nincs leesés, de ez nem feltétlen jelenti azt hogy nem volt pé. Hát én a 13 14 nap környékére tenném. :) Lehet holnap vagy azutánra berakja!

Nati! Ne legyél már összetörveee!!! Lécciiii!!! Mindenkinek vannak xar pillanatai, majd sikerül átlábalni, olyan nincs hogy ne lenne sehogy. Biztos lesz babád, lesz itt mindenkinek. Csak az idő az ellenség semmi más! A pároddal meg csak beszéld meg valahogy, valami irányba biztosan irányt vesz a dolog. Azt ugye tudod hogy egy drága jó pasi még 40 évesen is fiatalnak érzi magát egy gyerekhez. Kis félősek. Ritka az aki azért nyaggat hogy legyen már legyen már. :):). Szerintem állítsd falhoz és konkrétan kérdezd meg tőle.
A suli meg??? Kit érdekel a suli ha jön a baba?? Ugyis nyári baba lenne nem?? Nem kell halasztani sem, igaz neked ugyis mindjárt vége lesz! Hagyd hogy irányítson az élet!!!!
Elmesélek valamit. A szar életről. Nem azért mert másnak sem lehet rossz, csak egy példa. Megtudtam hogy anyuka leszek. Lemondtunk mindent az esküvővel kapcsolatban. Meghalt a kisfiam. Nem tudtam ugy férjhez menni mint ahogy megálmodtam. Anyagilag totálisan lenulláztuk magunkat. A fősulit halasztottam a történtek miatt, és ami a legszarabb, hogy nem folytathattam ott ahonnan lehetett volna, mert ahova jártam még a régi rendszer szerint működött, ahova visszahalasztottam meg már a bolognai rendszer szerint. Így most harmadik évfolyam helyett most ELSŐS lettem . EGészségileg leamortizálva. Szörnyű volt ez az év. Életem legrosszabb éve. Egy kis apró élet tette mindezt velem ami kicsivel több mint öt hónapig lehetett velem, de megérte. Mert egy picit anya lehettem, és ha lehet még egyszer és mégegyszer végigcsinálnám mindezt azért a boldgodságért.
Harcolj az álmaidért, harcolj mert valóra kell hogy válljon! Önző módon csak magad érdekeljen, csak a te véleményedre és érzéseidre alapozz. Senki máséra. Lehet most meghurcoltok érte, és elítéltek, de símán állítsd a párod a falhoz, és tudd meg azt amin az eszed jár és álmodozol, ami kitölti a gondolataid, napjaid. Ha nem tudod fájni fog a lelked a bizonytalanságtól. Legyél túl rajta.
A suli meg? ......élethosszig tanulásról már annyit hallottunk.....:):):) Ugyis sikerülni fog. Csatát még elveszíthetsz, de a háborut meg tudod nyerni!!!!!

Ölel benneteket
Fülűűű
nyuszifülû
 
 


szerintem 12-13 napon volt pé-m mert a hasam is fájt meg reggelre elindult a a hőm felefelé.végig 36.4 és 36.5 volt és szombat reggelre 36.6 utána 36.7 és igy tovább!!!!na de most még nem is lényeges,majd ha igy is marad annak fogok igazán örülni!!!!!!

Magdolnám izgulok meg haá Odriért is!!!!!!!!!!!jajjj csajok pár nap éééééééés jönnek a pozitiv tesztek!!!!meg talán Lilláért is mindha ugy emlékeznék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .csajok Muffin meghozta a szerencsét :wink: ,utána csubi :lol: :lol: :lol: :lol: .nem alakulhat másképpen!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


nyuszinak is igaza van!!!!!!!!gondolj magadra,de szerintem csak akkor beszéljetek ha nyugodt vagy,borzaszto hogy napok ota örlődsz!!!!!!!!tisztázáttok valahogy ne hagyjátok félbe meg ne napoljátok el ha mát egyszer belekezdtetek!!!!!biztos nagyon szeret és meg fogja érteni meg ugy nem garancia hogy elsőre jöjjön bár kivánom nektek!!!!lehet még honapok telnek el!llátod Magdolnáméknál meg kisvirágéknál már ez a 7.honap nálunk a 4.honap!

szoritok ezerrel,és ha van valami irjál!!!!!!!!!!!!!!!!lélekben ott vagyok veled :lol:


mano
manocska2008
 
 


valahol olvastam hogy kérdeztétek hogy mikor van pé ha valkai hőmérőzik!miután elindul a hő felefelé előtte 1-2 nappal volt ovu.ezt irja a kismamai könyvem!!!!meg itt a neten is ezt olvastam!

mano
manocska2008
 
 


Nati! Nálunk 3 év után sikerült a kis Angyalkánk és mióta lehetne újra 4 hónap telt el! :( .
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!
Visszajöttem, egy kicsit most jobb. És hogy mi történt!!!
Párom hazajött, látta hogy vörösre van sírva a szemem és ő állított a falhoz és feltette a kérdést. Miért???
Ezek szerint eddig jól elbeszéltünk egymás mellett. Elmondtam neki mennyire magam alatt vagyok minden téren. Rá is kérdezett, hogy a baba miatt? IGEN!!!
Elmondta, hogy néhány éve még nem gondolta volna, hogy egyszer annyira szeretne már gyereket mint most. :shock: :shock: :shock:
Akár most lássunk neki. Erre sírva nevettem, olyan aranyos. :cry: :lol:
Szóval arra jutottunk fél óra alatt, hogy mindketten szeretnénk, akár már most is és hallani sem akar arról, hogy nem fog összejönni.
Persze ezzel azért még nincs lezárva a dolog, talán este megint beszélünk róla. Megint segítek neki a fotózásban. Jó sok van megint.
Szóval egy kicsit azért jobban vagyok. Most jön majd hozzám a kismama barátnőm és legalább eltereli a figyelmemet a depimről. Elmegyek és veszek magamnak valami piperecuccot meg
könyvet. :lol: :lol:
Párocskám ajánlotta fel!!! :shock: Hogy költsem a pénzt!! :shock:

Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett.
Mindjárt visszaolvasok, mert egy kicsit lemaradtam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nyuszifülű
Nagyon szomorú a történeted, de látom azért a pozitív oldalát fogtad meg az egésznek. Mindannyiunkra vár egy kicsi baba odafenn, csak a megfelelő időpontra vár, hogy leköltözzön a pocakunkba. :D
Mindenkinek nemsokára eljön az ideje.

Köszönöm mindenkinek a támogató, bátorító segítséget.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nyuszifül! Igazad van nem tudom, hogy mennyi volt az átlag......
És ha az átlag 36,4-5 az mit jelent?
De fáj a hasam, úgy érzem meg fog jönni. Megpróbálok pozítiv lenni, de nem megy. Félek, megjön... :cry: :cry: :cry:

Manó! De tegnaphoz képest leesett. Tegnap még 37 volt ma meg 36,8 ez nem baj? Azt hittem, ma több lesz mint 37.
Nem szeretnék elkeseredni, de ma reggel elsirtam magam, mikor megláttam a hőmérőt....
Nagyon ingadozik a hangulatom :roll: :roll: :roll: :roll:

Nem tudom miért de a tünetek megmaradtak......

Kép
Kép
odri
 
 


csajok!!!ha valaki akar josolni akkor hogy kell kiszámolni a pé-t.mert nem csináltam ovu tesztet.......az első hőemelkedést kell alapul venni és onnan számitott 12 naptól lehet?????????

mano
manocska2008
 
 


Odri!!!!!!

nem szabad elkeseredni!!!itt sokan iirták hogy ugy érzik hogy meg fog jönni és kismamik lettek!!!én azért szurkolok magamnak hogy ne legyen tünetem mert nekem a fiuknál sem volt még ilyen korai szakaszba.Máténál volt kb6-8 hetesen enyhe hányinger de semmi több!!én ezért irom mindig hogy nincs tünet de az is tünet :wink:
szerintem a 36.7,és a 36.8 még jonak számit.és sokmindentől ingadozhat,már az is befolyásolja hogy sokat forgolodtál e vagy nyugodtan aludtál!!!!!tehát fel a fejjel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Natasa!!!ez nagyon jo én ugy csinálnék a helyedben mintha ezt megbeszéltétek volna és nem védekeznék :wink: .

mano
manocska2008
 
 


Mano?? Mi??? uh...hogy?? :shock: :shock: :shock: A hődön abszolut nem lehet látni hogy mikor volt pé. (mivel nem zúgott le a hő), egyébként lehet anélkül is. olyan szépen emelkedik fel......:)
A pét utólag tudod kiszámtani ha megjön. Onnan visszafelé 14 nap. A luteális fázis normál mértéke ez. Nekem mikor a 27-en görcsölt meg fájt a hasam, és nem akart megjönni, kiszámoltam ha hozzáadok 14 napot akkor fog megjönni. És meg is jött 41-en:( . :)

Éljen Nati! Nagyon jó!!! :):) Örülök neked! :)
nyuszifülû
 
 


Odrikám csak pozitívan ok??
nyuszifülû
 
 


Nyuszi! Nehezen megy..... :cry: :cry: :cry:

Manó! Köszi a biztatást :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok, holnap is mérjek hőt???

Kép
Kép
odri
 
 


Manocska! Félrenéztelek! Agyamra ment a hipohondria! :) :) :)
IGEN!! A 12-től nézd! Ha 27 napos a ciklusod nyugodtan kezdhetedd a 11-en!!! ( nyugodtan szét lehet vágni ketté a tesztet!!! Így lesz 10 db-ot, marad még orákelnek a hó végére :):):) ). Ebben Odri profi! :) Mármint szuperul tud vágni ketté! :):):):)

Odri tudom hogy nehéz......:( de sajna nem tudunk változtatni. Meg magunkon sem hogy ne szomorodjunk bele ebbe az egészbe!!
nyuszifülû
 
 


nekem 26 naposak a ciklusaim ennyit csal a vonalzó!!!!!most számoltam,11 napja van fennt a hőm,ez első elmozdulászól nézve!!!!akkor ha tesztelnék(josolnék )akkor holnaptól kéne???????na lehet addigra csökken a hőm és mindent megtudok tesztelés nélkül!az olvastam egy idős doki irásában hogy 10-12 napig lehet fennt a hő utána már lehet gyanakodni terhességre.mert ez a hormon csak ennyit tud élni.hmmm nem tudom.ja és azt is olvastam hogy csak akkor lehet a hő csökkenését észlelni ha hajnalban van ovu.és nagyon kis ideig van lennt.

mano
manocska2008
 
 


na mindegy kivárom!!!!!!!eldöntöttem,nem akarok csalodni!!!!!bocs mindenkinek hogy itt meditáltam ezen.....majd az idő eldönti :wink: .márcsak kibirok 3 napot akkor már biztosabb lesz a dolog. :lol: :lol: :lol: :lol: legalábbis valami kiderül vagy hohy kismami vagyok vagy hogy megjött........

mano

többiek merre vagytok?????????????????????????
manocska2008
 
 


megyek a srácaimért,de még bekukkantok :lol: :lol:

Magdolnám mensitársam helyzetjelentést kérek már naon visszaszámolunk........... :oops:

pusssszzzz mano
manocska2008
 
 


Manocska! Most van otthon ovu teszted?????? Mert ha van és van lelkierőd akkor csinálhatál egy orákelt reggel!
Odri ez neked is szól!!! (jah nincs otthon lh-d jólvanjólvan! :) )


Puszi nektek
nyuszifülû
 
 


Nyuszi, szerinted reggel mérjek hőt?

Kép
Kép
odri
 
 


Szia Manó! Néha én is itt vagyok, csak nagyon dolgozom. Érzel valamit? MEgjön, hasszurka, vagy bármit? kíváncsi vagyok :)
magdolnam
 
 


Odri! Szerintem mindenképp mérd meg, ez már úgysem befolyásol semmit :)

Nyuszi! Mi az az orákelt? Nem tudok rájönni :shock:

Manó! Fura, nem nagyon fáj ma a pocak, csak egy kicsit érzékeny, szinte alig észrevehető.... A cic persze hiperérzékeny... Várom a Te jelentésedet! A cikket eltudnád küldeni, hogy hol olvastad azt, hogy akinek a hője 10-12 napig fenn van... Nekem elvileg 10 napja 37-en van, illetve előtte 3 napig emelkedett.

Az utolsó mondatra várom a reagálásokat!!!!!!!!!
magdolnam
 
 


Senki sehol? :?
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Voltam ma vérvételen délelőtt, meg UH-n. Azt mondta a doki, hogy bal oldalról szabadult ki pete és most 19 mm a nyálkahártyám. Nem tudom ez most jó, vagy nem. Nem mondott rá semmit. És nem látott még terhességet, de még ugye ezt nem is láthatja, mert még csak a 23. cn vagyok. Voltunk a Dechmannba is téli cipőt venni a kölyöknek. Utána hazajöttünk és aludtam 2,5 órát a gyerekkel :) Írtó fáradt voltam, mert reggel 4-től fent voltam. :( Kende felkelt és ő visszaaludt, de én nem tudtam :(
Ja egész nap bőgős hangulatom van. Pedig nincs rá semmi okom. A vonaton zenét hallgattam és kétszer is majdnem elbőgtem magam. Mi bajom van? Lehet dolgoznak a hormonok. :shock:

Márti: helyesek a srácok. Jó sok gyerek volt. Látom Thomas mánia megvan :lol:

Magdolnam: akkor tesztelj, ha úgy érzed itt az ideje. De mennek a drukkok, hogy ++++++++ legyen. (úgyis az lesz :lol: ) Én egyszer használtam ezt a fajta tesztet és akkor lett életembe először ++++ :) Úgyhogy jó kis teszt ez. :)

Odri: sajnálom, hogy így érzed. :( De még ne add fel. Csubi is feladta és látod ;)

Nati: szedd össze magad!!!!!!!!!!! Dehogy csúszol ki az időből. Figyi én 30 évesen diplomáztam és 31 voltam mikor szültem. Szóval neked ehhez van még 5 éved ;) Ne légy már butus, te még nagyon fiatal vagy. Mikor te leszel 30 éves lesz már egy 3 éves babád és lehet a második babát fogjátok tervezni, és lehet már két diplomád is lesz. ;)
És Nyuszi nagyon jól leírt neked mindet. Hallgass rá!!!
Na mire leírtam és olvastam tovább, már beszéltetek is. Látod a párod is akarja a babót. Nincs itt semmi gond. ;)

Nyuszi: megkönnyeztem a soraid. Nagyon szép amit írtál. És az a pozitív hozzáállás ami árad belőled nem semmi. Jó hogy itt vagy velünk.

Manó: tök jól fent van a hőd :) Lassan tesztelhetnél ;)

Nagy ölelés mindenkinek!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nyuszi: mész dokihoz???? Mit mondott??? Gyere gyorsan a hírekkel! Drukk, hogy azt mondja: kedvesem maga makk egészséges. :wink:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág! A 19mm az nagyon jó! Kaptál repi szurit? Akkor most tessék belehúzni az akciózásba!!!! Köszi a bíztató szavakat!
magdolnam
 
 


Nati
:D :D :D :D Nagyon jó hír, hogy a párod is szeretné a babát! Drukkolok nektek, hogy mielőbb sikerüljön. :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam: nem kaptam szuri, mert ez nem a petécském mérete, hanem a méhem nyálkahártyája. Nem tudom ez most jó-e.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?