Új privát üzeneted érkezett!

monlux

cickafarkat a peteérésig kell inni,egy normális ciklus esetén 14napig,de nálunk késett a pé és igy addig kell inni mig észre nem veszed a pét.esetleg érdemes hőgörbén kicül lh tesztet is használni és akkor jobban fogod tudni.és utánna a palástfűvet addig mig meg nem jön.nekem rettentő hosszú ciklusaim voltak,mikor elkezdtem inni őket akkor 47 napos volt,előtte és az első cickás honap után is,de a másodikban már csodák csodájára 33 lett :!: :!: :!: :!: a következőben meg 35,most pedig itt van a pici drágám a pocakban :)

KépKép
bettike83
 
 


Virág nem vagy vén csatamami!!!!!! :) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag, Bettike bejelöltelek benneteket iwiw-en!

Köszönöm az információkat Betti, úgy érzem nekem is segíthetnek a teák!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Mona: Visszaigazoltalak! Édes mosolygós párocska vagytok!

Betti: Csak a teákat ittad? Azoktól lett rövidebb a ciklusod? Gyógyszert nem is kaptál? Bocs, hogy ilyet kérdezek, csak nem emlékszem már rá.

Nita: Köszi, aranyos vagy, hogy így gondolod. De ha visszagondolok arra, hogy mennyi minden történt velem ill. mennyit változtam 21-23 éves korom óta, azt hiszem történelemkönyvet írhatnék... :wink: :oops: :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag gyönyörű a Pici Bence, és Ti is nagyon aranyos pár vagytok, nagyon szép az esküvői képetek!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona: Köszönöm a kedves szavakat!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

dec 17.e óta ittam a teákat,márciusban kaptam a bromot,de addigra már volt egy szép ciklusom a teáktól ami 33 napos volt,brom után pedig 35 napos.előzőekben pedig maratoni hosszúak voltak
szoval nekem használtak az tuti :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, megdicsérte a leleteimet (vérvétel, kombinált teszt, 12. heti uh), megvizsgált és azt mondta, hogy szerinte minden rendben.
Holnap délután megyünk 4D uh-ra, drukkoljatok, hogy ott is azt mondják, hogy minden OK. Na meg persze azért is, hogy bekukucskálhassunk a kis lába közé. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! ezek remek hírek!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

szerintetek lehet már peteérésem. szúrkál a bal oldalam, fájnak a cicijeim és van teljesen átlátszó nagyon nyúlós nyákom. :shock:

betti, beze: mizu?

mona: mindenképpen dokihoz kell menned, de lehet, hogy a párodnál kellene kezdeni. azok nem fájdalmas vizsgálatok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Bármikor lehet peteérésed, nemcsak a ciklus közepén. Akár egy jó orgazmus is megrepeszthet egy tüszőt és akkor bizony útra kél a petécske... :oops:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ezt még nem hallottam. Akkor ügyesek voltunk tegnap 8) :oops:
ma sincs pihi!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag örülök, hogy minden rendben van Veletek és szorítok, hogy megmutassa magát a Baby!

Kati megyek dokihoz talán már a jövő hétre kapok időpontot! Remélem elküld valamilyen vizsgálatra! Nem szeretnék éveket várni....

Én voltam ma háziorvosnál, mert valami bárányhimlő szerű valamik lettek a kezemen, de az az érdekes, hogy még kicsi koromban volt bárányhimlőm. Kb. 2 és fél hete voltunk grillezni egy ismerősnél, és a lánya pont akkor volt ilyen beteg....de az is lehet, hogy a hétvégén szedtem össze valamit, amikor a "szőlőben" dolgoztunk, az orvos sem tudta, hogy mi lehet ez ....

Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: nem csípések ezek? olyan nagyon piros a közepe.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem...először csak egy piros pont szerű valami volt, aztán bekeményedett, és most hólyagos, mintha vízhólyag lenne..

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


kati

sztem is lehet péd.

én jól vagyok,néha küzdök kicsit de legtöbbször jól vagyok :)

monolux

és mit mondott a doki,?

KépKép
bettike83
 
 


Mona: Sajnálom a pöttyeidet! Viszketnek is? Csak a karodon van?

Betti: Kértél már időpontot uh-ra? Az egy biztos, hogy kötélből vannak az idegeid... Én már megbolondultam volna, hogy még nem láttam a lüktető szívecskét... :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettike ha a házi orvosra gondolsz, akkor ő konkrétan semmit!!!
A nőgyógyászhoz pedig csak jövő héten megyek majd.

Jaj Lányok szorítsatok nekem, mert ma lesz egy vizsgám, és tök ideges vagyok....(nem igazán a vizsga miatt, na de mind1)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


monolux

drukkolok neked :) ügyi leszel.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az uh-ról, A babával minden rendben, pont a korának megfelelőek a méretei. Nagyon mozgékony volt, de szégyenlős is, mert a kis kezeit sokszor odatette az arca elé. Hosszt most már nem mértek, a buksija 3,5 cm átmérőjű, a súlya pedig kb. 170 g. Nagyon megnyugtató volt mikor azt mondta a szonográfus hölgy, hogy semmi rendellenes dolgot nem látott, tökéletesen látszott végig a gerince, a gyomra, a hólyagja, veséi, tehát működik a kiválasztás, le tudja nyelni a magzatvizet és persze ki is pisili. :lol:

A méhlepény egy kicsit rálóg a méhszájra,, ezért továbbra is kímélő életmódot kell élnem, de ez már nem fekvés, csak nagyon figyelni kell arra, hogy ne emeljek semmi nehezet.

Na.... és amire mindenki kíváncsi.... hát bizony férfiuralom lesz a mi kis családunkban! Először lánynak nézték, de egy perc múlva már kisfiúnak. Onnantól kezdve több szemszögből megmutatta, hogy bizony van valami a lába között!
Bevallom őszintén először csalódottságot éreztem, mert nagyon szerettem volna egy kislányt (a férjem szintúgy), de mire kiléptünk az ajtón már csak mosolyogni tudtunk. Hazaérve, elkezdtük böngészni a fiúneveket, és megtaláltuk azt, ami mindkettőnknek teszik: GERGELY (de GERGŐ-nek fogjuk hívni).

Nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!

(Képet holnap tudok feltenni, mert kell a férjem segítsége hozzá. :oops: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: GRATULA! alig győztem olvasni a soraidat. miközben olvastam a szememmel már kerestem a hírt! Nekem minden álmom két fiú!Az öcsémet gergelynek hívják és nagyon büszke rá. mi is gergőzzük.
pihenj sokat, nehogy baj legyen.

mona: HOGY VANNAK A pöttyeid?

betti: mikor mész uhra? kötélből vannak az idegeid! én napi kétszer mennék :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most hova siessek?jővőhét még bőven belefér,ha hetente megyek sem lesz jobb,meg nincs hetente 10ezer forintom.

nem értem el a dokit,de majd holnap megprobálom megint,és kérek jővőhétre :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati: Köszönöm!
A Gergő név Bencének is tetszik, fülig érő szájjal mondogatta! :D

Mona: Drukkoltam ám Neked egész nap! Majd írd meg, hogy hogy sikerült az a vizsga!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betti: 10.000 nálatok egy vizsgálat??? Ez nagyon durva! Nekem nem kellett újra fizetnem a nőgyógyászomnak, amikor beutalt a kórházba szívhangot nézetni. (Először nálam is csak petezsák volt.)
Szerintem, ha viszed az előző uh eredményedet egy sima sztk-s dokihoz, akkor megírja a beutalót, hogy ne kelljen újra fizetned a magándokidnak. De ez csak egy ötlet....

Amúgy mit mondott az orvosod, milyen gyakran kell menned terhesgondozásra?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

az a baj h a meddőségis dokihoz jártam,de ő ugye nem vállalt tovább,igy ahhóz a dokihoz megyek vissza aki elinditott az "uton"
hozzá szeretnék járni végig,de nem tudom h müködik ilyenkor a dolog,ezért akarok beszélni vele.

10ezer ám :oops: :shock: kész rablás

aztán lehet azt mondja h menjek be hozzá a korházba és ad beutalót vagy nem tudom.de ugye 5 hetesen voltam a korházban,ott nézték a bébit és már megvan a 12 hetes uhra is az időpontom.de dokim nincs gyakorlailag..most ezért is vagyok tanácstalan.meg ez a doki kijár hozzánk terhesgondozásra ezért is lennék könnyebb helyzetben.

KépKép
bettike83
 
 


gratulálok a pici fiúhoz :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti: Így már értem, amit mondasz. Ha nem látott még az a doki, akihez a terhesgondozásra akarsz majd járni, akkor valószínű, hogy be kell jelentkezned hozzá és kifizetni a magánbeteg-ellátást.

Egyébként általában úgy van, hogy havonta kell menni terhesgondozásra. Az én dokim 8000 Ft-ot kér, de mindig időpontra megyek és így nem kell órákat ülnöm a váróteremben. Bencét is nála szültem, nagyon rendes volt, így most is végig hozzá járok majd.

Csak egy érdekesség... Bencénél kíváncsiak voltunk, hogy mennyi pénz megy el a terhesség 9 hónapja alatt orvosra, vitaminra, babaszobára..stb. Hááát, úgy, hogy ruhát alig vettünk (kaptunk egy csomót az első időre, meg ugye nyári baba volt), a babakocsi sem volt drága és bútorból is csak egy egyszerű kiságyat vettünk, a végeredmény majdnem fél millió forint volt.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag gratulálok a Fiúcskához! Az én férjem is fiút szeretne...tegnap kb. 1 órán keresztül beszélgettünk a nevekről, de nem sikerült megállapodnunk, nem mintha annyira égető lenne a döntést meghozni....

Kati javulnak a pöttyök, kezdenek sebesedni! Szerencsére nem lett több!

Hát azt hiszem nagyon jól sikerült a vizsgám, jövő héten csütörtökön tudjuk meg az eredményt, írásbeli volt! Megkockáztatom a 100 %-ot! :)

Köszönöm, hogy gondoltatok rám!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mono

akkor ügyes voltál :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

tegnap eltemettük a mamámat,..nagyon nehéz még........
NEKEM MOST TEMETÉS UTÁN NEHEZEBB MINT ELŐTTE.....

Virág gratula az új kis kukishoz!!!!!!!!!

10.000 ft egy nőgyogyinál átlagosnak számít.a Máténál levő dokimnál havi 14.000ft-ot fizettünk........a semmiéret.mert szart se csinált a szülésnél.....csak rámtehénkedett.....ill bele a gyomromba.......és még ekkor is kapott egy nagy összeget.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, köszönöm a gratulációt!

Mona: Nagyon ügyes voltál! Miből kellett vizsgáznod?

Nita: Sok erőt kívánok most Nektek! Tudom milyen nehéz, amikor újra felszakadnak a sebek...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita

kitartás nektek :cry:

KépKép
bettike83
 
 


Csillag élelmiszer eladói tanfolyamra járok és most az árubeszerzéstől az értékesítésig minden volt, bizonylatok, engedélyek, vonalkódos rendszer.....


Nita nagyon sajnálom, de hidd el az idő mindent megold majd, és ott vannak a csodálatos gyermekeid, akik segítenek feldolgozni a történteket!!! Kitartás!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


köszi lányok jólesnek a szavaitok!!!
remélem az idő segít mert komolyan belehalok annyira hiányzik!!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Íme a mi kis Gergőnk: :lol:

Annyira nem éles a kép, épp kukucskált ki a méhlepény mögül, de azért látszik a kis feje meg a pocakja a köldökzsinórral.

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

szépen látszik a formája :) nagyon cuki :)

KépKép
bettike83
 
 


Csillagvirág
De azért jól látszik, nagyon helyeske. Pihenj sokat!

Móni
Sajnos nem elképzelhetetlen, hogy egy enyhébb fajtájában, de újra bárányhimlőt kaptál el. Én is ettől tartok. Még ovis koromban átestem rajta, így hát csak nem kapom el, itt az oviban is járvány volt/van? Talán már lecsengőben, ez egy-két hét múlva majd kiderül, ha már nem lesz megbetegedés.

Nitácska
Tavaly márciusban temettük a nagymamit, megértem mit érzel.

Velünk semmi érdekes nem történik. Regi ovódába megy délelőtt, délután meg alszunk, sétálunk, stb. Ma bababörzére megyünk, holnap pedig évzáró lesz, verset is mond a drágám.
Vendég
 


Virág nagyon édes a kis Gergő!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, köszönöm a gratulációkat.

Brita: Regi könnyen beszokott az oviba???

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

azért tök jó h ilyen hamar megmondták a pici nemét :) és a gergő név nagyon szép :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Csillag, gratulálok, nagyon szép neve lesz a kisöcsinek! :wink:

Az uh-s összegek engem megleptek, nekem 5000-et kér, a 4d a 10ezer. :shock:

Mona, ügyes voltál, nagy gratula!

Nita, nagyon sajnálom, mindig is hiányozni fog, de tudod, akit nem felejtenek el, örökké él. Ölellek!
Köszönöm az érdeklődést, tegnap és ma reggel is hasfájós voltam, tuti a front, de most nincs semmi.

kati, nincs semmi újság, köszönöm kérdésed. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze

nálunk rákszüréssel egyűtt 10 e.hát most nem tudom mennyi lesz,fogalmam sincs.de biztos nem lesz olcsóbb.na mindegy,ez most vele jár,rááldozunk,a pici egészsége fontosabb a pénznél :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Csajok!!! :)

Nagyon régen jártam felétek... és ennek az az oka, h igazából semmi nem történt velem, velünk.

Először is hatalmas gratula Betti!!!! Nem olvastam vissza, csak a vonalzódon látom, h pocaklakód van! Remélem jól vagytok! Puszillak! :)


Én most már eljutottam oda, hogy elég volt a várakozásból, a több mint 1 éves próbálkozásból ezért felkerestem a dokit. Mivel a magánban voltam így nem tudott adni beutalót vv-re, de hétfőn ad és akkor megnézik h mi a probléma, ill. h a hormonjaimmal minden okés-e.

Megpróbálok visszaolvasni... remélem sikerül, mert nemsokára hazaér az emberem.

Pussz Mindenkinek

Kép
pampalini
 
 


Csillag nagyon szép Babátok van!!!:)

Beze köszönöm!

Brita hát nem tudom, mindenki mást mond, de szépen lassan elmúlik....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pampalini jó hogy megint vagy!!!!!!!!!!!!!
Beze tudom hogy örökké hiányozni fog!!!!!!!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csillag: Hatalmas gratula!!!! Szuper hírek! Amikor Pankát vártam, akkor a mi fiúnevünk Gergő volt (nem Gergely, de majdnem ugyanaz :) ). Most is ez a favorit nevünk, úgyhogy ha fiú lesz a babánk, akkor Gergő lesz :)

Nita: Nagyon sajnálom, hogy felszakadtak a sebek. Soha nem lehet elfelejteni, akit nagyon szerettünk. Én is így vagyok a nagyimmal :( Még mindig nagyon hiányzik... Puszillak!

Mona: Pöttyök monnyanak le! Gyógyulj! Vizsgához gratula!!!

Pampalini: Na végre! Jó, hogy jöttél!

Beze: Hogy vagy?

Én a héten voltam egy csomó vizsgálaton meg vérvételen. Panka anyukáméknál volt. Anyu óvónő és vitte magával az óviba. Tök jól elvolt. Holnap hozzák haza. Nagyon hiányzott egész héten, de már csak egyet kell aludni.
Júni 10-én megyek integrált teszt 2-re (második vérvétel), júni 24-én genetikai uh. Azt nagyon várom!!!

kovacszsuzsi
 
 


Betti: Nálam rákszűréssel együtt 12 ezer a vizsgálat és az uh is pénzbe kerül. Múltkor 12. heti uh + vizsg. + rákszűrés 19 ezer volt. Nagyon sok, de én már átmentem néhány dolgon ezzel a dokival és nagyon-nagyon bízom benne. Nem mernék máshoz menni.

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi köszönöm a szavaidat.jólesnek:)
lányok ha tudtok valakit akinek kell babakocsi szóljatok.......piros-fekete szinü.22.000ft..
újszülött kortól használható...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pampalini

köszönöm szépen :) nagy nehezen,kis csodaként beköltözött :)

örülök h jelentkeztél te is,és nagyon jól tetted h elementél dokihoz,mostmár kezdeni kell valamit

KépKép
bettike83
 
 


csillag! nagyon gratulálok, cuki Gergőtök!

uh, vizsgálatok.... Az én dokim rákszűrésse, ultrahanggal kér 5000-et. a múltkor, amikor mentem hozzá a magánrendelésre, akkor kért el egy 5000-et és mondta, hogy amikorra visszarendelt(a kórházba kellett mennem, mert ügyeletes volt éppen) akkor meg se kérdezzem, hogy mivel tartozok, mert beleszámolta. pedig mindkétszer volt uh is.
én ia meglepődtem. pedig egy eléggé "felkapott", jó hírű doki a környéken (szolnokon).

betti: hogy telik az idő!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pampalini: Örülök, hogy jelentkeztél. Nagyon jól teszed, hogy kivizsgáltatod magad. Drukkolok, hogy hamar jöjjön a baba!

Zsuzsi: De jó, hogy jöttél! Már hiányoltalak...
Bizony-bizony, szép név a Gergő! :D Nekem mindig is tetszett és most annyira örültem, hogy ahogy végignézegettük a fiúneveket, a férjem is egyből rákattant. :lol:
S képzeljétek mit csinált ma reggel Bence: Apával néztünk valamit a számítógépen, ő meg a szoba másik végében kisautózott és közben mondogatta, hogy "Gergő....Gergő baba.... Gergő kisfiú...."
Annyira édes volt!!!!! :lol:

Beze: köszönöm a gratulációt!
Sajnálom, hogy fájogatott a pocid... lehettek a frontok vagy a növekedés is.... Azt én is észrevettem, hogy amikor jönnek a viharok, akkor jobban érzem a hasamat. Nem fáj, csak kicsit kellemetlen, húzó érzés....

A nőgyógyászati vizsgálat az én dokimnál mindig 8000 Ft, de nincs uh-ja. A kötelezőkhöz beutalót ír a kórházba amiért nem kell fizetni és ha gond van (pl. vérzés), akkor soron kívül lehet menni (szintén a kórházba).
Engem ugyebár 5X néztek meg az első 12 hétben és egyszer sem kellett fizetnem.
A mostani uh persze saját kérésre volt, ez nálunk most 10.000 Ft. Ebben benne volt a DVD, egy fotó és egy édes plüss maci. (Ez utóbbit csak májusban adták a vizsgálathoz, gyereknapi ajándékként.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?